PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دستگاه پخش دست دوم با مارک sierra بگیرم یا نه؟؟!!

Toranj_mhg
25-03-2009, 23:58
سلام
من یه دستگاه پخش می خواستم بخرم ... که امروز یکی از اقوام دور بهم گفت : من ماشینم رو فروختم ضبطشو نگه داشتم ، تو بیا بردار!!
بعدش ضبطشو داد به من که ببینم اگه خوشم می یاد ، بردارم(البته یعنی بخرمش) ولی مارکشو تا حالا نشنیده بودم (مارکش sierra هست)
البته خودش که آدم موجهی هم هست می گفت خیلی خوبه!!
می خواستم ببینم دوستان اطلاعی در موردش دارند... عکشم این پایین گذاشتم...
لازم به ذکره که چینی هم هست!
راستی من زیاد قدرت آنچنانی ازین ضبط نمی خوام... ضمن اینکه بیشتر از 30 تومن بهش نمی دم!!

با تشکر
ضمنا اگه فکر می کنید این معلوم نیست چیه برای من مهم نیست که تا 120 تومن هم خرج کنم و یه چیز خوب بگیرم ولی اگه این می صرفه بگیرم!!؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farshadd
27-03-2009, 12:43
نسبت به این مارک و کلا مارکای چینی اطلاعی ندارم.

ولی اگه صاحبش معتبره و میگه کارش خوبه فکر کنم 30 تومن پولی نیست.

ولی اگه واقعا تا 120 خیالی ندارید یه پایونیر 3050 یا 3950 بگیرید. هم اصالت داره هم کارش خوبه و هم خیالت راحته هم میشه تا یه جاهایی ارتقا داد.

امير موسر
27-03-2009, 13:21
با 40-35 تومن میتونی ضبط فابریک ماشینایی که از روش برداشتن رو بخری تو عباسی تا دلت بخواد فراوونه ! اونم نو !

ولی با 120.000 منتظر مدل های جدید پایونر باش ! کاتالوگش رو اپ میکنم ببین ! خیلی قشنگه !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Toranj_mhg
27-03-2009, 15:28
دستتون درد نکنه از راهنمایی هاتون... بله منم با توجه به یه سری مسایل مثلا اینکه روی بدنه ی پخش یه سایت نوشته ولی این سایت وجود نداره یا اینکه پنلش یه ذره سخت باز و بسته میشه و یا با سرچ نام شرکت و مدلش در گوگل هیچ نتیجه ای یافت نمیشه و از همه عجیب تر (نمی دونم شایدم زیاد عجیب نباشه) اینی که روی بدنه ی ضبط یه شماره تلفن با کد ایران نوشته شده که در عکس زیر می بینید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rami_hemi
29-03-2009, 14:01
به نظرم حتی 30 تومن هم واسه این زیاده میشه مثل آیپد فیک دوشت من .
بهتره چینی هم بخری یه مارک با اعتبار زیاد بخری .تارگت دوستم خریده بود خیلی خوب بود یو اس بی مموری ریدر بلوتوث و کار کیت داشت کلا براش تموم شد با باند و نصب 180 تومن میگفت نومنه های ارزون بود 90 تومن
ولی اگه پول داری اینو نخر یه چیزی بخر بتونی بعدا تعمیر هم لازم شد یه کاریش بکنی.

Toranj_mhg
30-03-2009, 23:10
به نظرم حتی 30 تومن هم واسه این زیاده میشه مثل آیپد فیک دوشت من .
بهتره چینی هم بخری یه مارک با اعتبار زیاد بخری .تارگت دوستم خریده بود خیلی خوب بود یو اس بی مموری ریدر بلوتوث و کار کیت داشت کلا براش تموم شد با باند و نصب 180 تومن میگفت نومنه های ارزون بود 90 تومن
ولی اگه پول داری اینو نخر یه چیزی بخر بتونی بعدا تعمیر هم لازم شد یه کاریش بکنی.

ممنون از نظرتون ... منم همین کار رو کردم و پریروز یه 4050pioneer خریدم!