PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فارسي سازي نرم افزار موبايل

Ebi Bag
02-02-2006, 07:48
دوستان و سروران با چه نرم افزاري ميشه سورس برنامه هاي موبايل رو دستكاري كرد و يا كلا فارسي كرد
منتظرم

*hamedkhatar*
02-02-2006, 10:02
سلام
بهتر بود كه اين موضوع رو در قسمت موبايل مطرح ميكرديد

NINTENDO_DS
02-02-2006, 20:52
من ميخوام بگم كه اقا چه گيريه كه فارسي بريزين حتما بايد گوشيتون نابود بشه؟؟ هركي اينطور ميخواد بره بريزه من كه توصيه ميكنم نريزيد

rasool_bbc
03-02-2006, 10:25
من ميخوام بگم كه اقا چه گيريه كه فارسي بريزين حتما بايد گوشيتون نابود بشه؟؟ هركي اينطور ميخواد بره بريزه من كه توصيه ميكنم نريزيد
نينتندو جان فكر كنم ابي جان نرم افزار خواسته بود نه انتقاد يا پيشنهاد.

ضمناَ ابي جون من شخصاَ خودم از نرم افزار C## استفاده کردم . البته باید زبان برنامه نویسی رو بلد باشی چون که یک سری از کلمات کلیدی نرم افزار اشتباهی فارسی نکنی

WooKMaN
03-02-2006, 13:34
جالبه
توي اين تاپيك من يه چيزهايي نوشته بودم كه مديران محترم زحمت پاك كردنش رو كشيدن !!!
بابك جان ميدوني كه چي نوشته بودم !!!!!!!!!

MaFia
03-02-2006, 15:03
شما پست هاي نوشتي كه مخاطبش من بودم
چيز خاصي هم نبود
فقط اشاره به زمين و هوا بود
از نظر من پست بي معني بود چون مخاطب من بودم اما اصلا چزي مفهوم نبود
شما هم مشكلي داري خيلي ساده بدون كلي گويي صحبت كن

WooKMaN
03-02-2006, 15:15
دوست عزيز من مشكلي با كسي ندارم مثل اينكه شما ميخواي مشكل ايجاد كني
بهتره يه سر به تالار هاي استاندارد بزني ببيني مدير نميتونه به حريم خصوصي افراد تجاوز كنه
در صورتي ميتوني اصلاح و ويرايش كني كه بر ضد قوانين تالار باشه نه قوانين شخصي خودتون !!!!!

NINTENDO_DS
03-02-2006, 15:33
بابا دعوا بسه من و محمد 1000 اشتي كرديم حالا شما دعوا ميكنيد؟ به قول مافيا اين كار براي سايت افت داره هرچي ميثم جان هيچي نميگن ما پر رو ميشيم

MaFia
03-02-2006, 15:49
دوست عزيز من مشكلي با كسي ندارم مثل اينكه شما ميخواي مشكل ايجاد كني
بهتره يه سر به تالار هاي استاندارد بزني ببيني مدير نميتونه به حريم خصوصي افراد تجاوز كنه
در صورتي ميتوني اصلاح و ويرايش كني كه بر ضد قوانين تالار باشه نه قوانين شخصي خودتون !!!!!
موضوع شخصي بود مگه؟
پست بيهوده بود نه شخصي دوست عزيز و پست بيهوده هم يعني خلاف قوانين
در ضمن اون رو بنده پاك نكردم

helia
03-02-2006, 15:55
با سلام

منم دنبال همچين نرم افزاري هستم
اگر كد سي شارپ شو دارين لطف كنيد

WooKMaN
03-02-2006, 22:45
موضوع شخصي بود مگه؟
پست بيهوده بود نه شخصي دوست عزيز و پست بيهوده هم يعني خلاف قوانين
در ضمن اون رو بنده پاك نكردم

خوبه اين رو هم فهميدم
كه شما پست هاي بيهوده رو هم پاك ميكنيد
(پستي كه برخلاف ميل شما باشه نه قوانين سايت :blink: )

Ebi Bag
09-02-2006, 08:50
آقايان و دوستان
بخدا شرمنده ام كه اين تاپيك باعص تجديد دشمني ها مي شه از داخل و خارج دارند نما رو مي كوبند بيائيد حداقل خودمون همواي خودمونو داشته باشيم
هدف من از فارسي كردن نرم افزارها ايتنه كه به اونا بفهمونيم كه آقايون يه زبان شيرين با قدمت چند هزار سال وجود داره كه ناديده گرفتيد
همين
والسلام
دوستدار دوستيهاتون

boysilver
01-07-2006, 19:26
قبل از هر كلام سلام
اين برنامه هست يا نه ... دو صفحه درست شده ولي از برنامه هيچ خبري نيست ... حالا باز اين سوال ما باعث صحبتهاي اضافي نشه ..اگه برنامه ايي براي فارسي كردن هست لطفا معرفي كنيد و اگر تايپيكي در رابطه با برنامه هاي فارسي شده هست معرفي كنيد و ما را شرمنده نماييد .... تشكرات فراوان

n_yaghmaei
19-11-2006, 01:59
برنامه هست ولي بايد بري بدي سيستم عاملشو برات عوض كنن فارسي بريزن