PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فایر وال مکافی

goldfish
02-02-2006, 03:24
سلام....
دوستان من یه مشکل با فایر وال مکافی دارم و اونم اینکه وقتی اجرا میکنم بعد چند دقیقه پیغام ذیر میاد و فایروال بسته میشه میخاستم بدونم مشکلش چیه
در ضمن معذرت میخام اگه جای غیر مرتبط نوشتم من هر چی گشتم تاپیک فایر وال مکافی رو ندیدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Wonderboy
02-02-2006, 14:30
سلام

goldfish عزيز همونطوري که از پيغام مشخصه يه خطاي غير منتظره براي ديوار آتش مک آفي رخ داده که باعث شده تا فايل MpfTray.exe نتونه اجرا بشه.
اين فايل مسوول اجراي ديوار آتش براي ماندن در پس زمينه ويندوز بخاطر مراقبت از حملات هست.
علت اين مشکل هم تو فايل MpfTrayErrors.txt تو همون مسيري که خودش گفته هست.
پيشنهاد من اينه که ديوار آتش رو دوباره نصب کني يا اگه دوست داري اين فايل رو برام بفرست شايد بتونم کمکت کنم.

goldfish
02-02-2006, 18:27
سلام

goldfish عزيز همونطوري که از پيغام مشخصه يه خطاي غير منتظره براي ديوار آتش مک آفي رخ داده که باعث شده تا فايل MpfTray.exe نتونه اجرا بشه.
اين فايل مسوول اجراي ديوار آتش براي ماندن در پس زمينه ويندوز بخاطر مراقبت از حملات هست.
علت اين مشکل هم تو فايل MpfTrayErrors.txt تو همون مسيري که خودش گفته هست.
پيشنهاد من اينه که ديوار آتش رو دوباره نصب کني يا اگه دوست داري اين فايل رو برام بفرست شايد بتونم کمکت کنم.

سلام دوست عزيز ممنون از جوابتون ولي اين مشكل با نصب مجددم حل نميشه من چند باري امتحان كردم نميشه
نميدونم از چيه من ميگم شايد از كركش باشه شايد از اون اشكال ميگيره اگه بخاي اون فايلو برات ميفرستم ولي فك نكنم حل ميشه :sad:

Cracki
02-02-2006, 19:22
goldfish جان به نظر من شما اگر قصد استفاده کردن از فایروال مک آفی را دارید بهتره که از نسخه کامل آن استفاده کنید نه
نسخه هایی که در اینترنت با کرک آنها را کامل میکنند.

من نسخه کامل آن را که از روی CD کپی شده برات میزارم . اگر براتون مقدور بود میتونید استفاده کنید.

McAfee Prsonal Firewall Plus 2006 Full CD version 7

این سی دی در اصل 92 مگابایت حجم داره اما بصورت یک فایل فشرده در آوردم و حالا در صورت تمایل میتوانید آن را با حجم 86
مگابایت دانلود و استفاده نمائید. در ضمن چون این سی دی اصل فایروال مک آفی میباشد به هیچ کرکی نیز احتیاج ندارد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در لینک بالا کلمه Cracki را موقع وارد کردن در مرورگر خود به هم بچسبانید.

Wonderboy
02-02-2006, 22:21
سلام

goldfish عزيز شايد با نصب يه نسخه سالم اين مشکل برطرف بشه.
ولي اگه دوست داشتي ميتوني اون فايل رو به آدرس BestSoft_Ad@Yahoo.co.uk ميل کني. تا اگه بطونم مشکلت رو حل کنم.

goldfish
03-02-2006, 15:35
کرکی جان از کمکت ممنون ولی سرعت اینترنت جواب گوی این دانلود نیست ولی اگه بشه حتما دانلود میکنم
حالا به نظر شما چه فایر والی استفاده کنم که خوب باشه به جز مکافی
اگه معرفی کنین ممنون میشم
مرسی

Cracki
03-02-2006, 16:05
دوست عزیز چون نظر شخصی منو خواستید . من به شما Outpost Pro رو پیشنهاد میکنم. من با اکثر فایروال ها کار کردم
ولی هیچ کدام از فایروال ها به اندازه Outpost pro قوی نیستند. واقعا این فایروال در دفع حملات هکری قوی عمل میکنه.

اما قبل از اینکه از این فایروال استفاده کنید بهتره اول راجبش یک اطلاعاتی رو راجب نحوه کار و تنظیماتش بدست بیارید که
بعدا دچار مشکل نشید. خیلی از دوستان چون با طرز کار فایروال آشنا نبودند که دلیل اصلی آن هم ندانستن زبان انگلیسی
است وگرنه تنظیمات آن را خود فایروال نشان داده و به انگلیسی از شما در خواست میکنه که آلترناتیو های مورد نظرتون رو انتخاب کنید. به همین دلیل همین دوستان بعدا میگفتند چرا نمیشه برنامه ای را بلاک کرد؟ چرا فلان برنامه موقع نصب به من خبر نداد؟
و خیلی از سوال های دیگه که همه آنها مربوط میشه به نداشتن اطلاعات کافی در مورد این فایروال.

البته نه تنها این فایروال بلکه هر فایروال دیگه ای قبل از استفاده احتیاج به داشتن اطلاعات در موردش رو دارد. بنابراین توصیه من
به شما اینه که اگر از هر فایروالی خواستید استفاده بکنید اول به تایپک اختصاصی آن که در همین انجمن وجود داره مراجعه کنید
و اطلاعات کافی رو بدست آورید بعد اقدام به نصب آن کنید.

اما اگر زبان انگلیسی تون خوبه من بهترین منبع رو برای دریافت اطلاعات در مورد فایروال مورد نظرتون خود سایت خودش میباشد.
چون اکثر فایروال ها اقدام به بیرون دادن کاتالوگ هایی که در سایتشون وجود داره کردند. اگر هم که براتون مقدور نیست به همین
تایپک ها سر بزنید و بعد از مرور صفحاتش اگر مطلبتون رو نیافتید میتوانید آن قسمت از اطلاعاتی را که احتیاج دارید درخواست
کنید. و من و یا دوستان دیگه هستیم که اگر از دستمون بر بیاد حتما جواب خواهیم داد.

اما در نهایت من Outpost Pro رو پیشنهاد مینک و آدرس سایت اصلی آن هم اگر دقت کنید در امضای من بعنوان بهترین فایروال
وجود داره.

موفق باشید.

goldfish
03-02-2006, 17:53
ممنون كركي جان من اين فاير وال رو دانلود كردم و تو تنظيماتشم چيز پيچيده اي نديدم كه بخاد مشكل ايجاد كنه خيلي فاير وال قوي هستش لا اقل تا الان كه اين طور نشون داده ممنون از راهنماييتون منو از شر اين خطاي مكافي راحت كردين
بازم ممنون

Cracki
03-02-2006, 23:31
goldfish جان خب خوشحالم که مشکلتون حل شد.

حالا که شما نیز از Outpost Pro استفاده میکنید . میخوام که نکته ای رو در مورد این فایروال بگم. چون قبلا شما خودتون میخواستید از
فایروال مک آفی استفاده کنید بهمین دلیل درست ندونستم که بگم اما حالا فکر نکنم مشکلی باشه.

Outpost Pro تنها فایروال در حال حاضر است که میتونه اکثر حملات را بخوبی جلوشو بگیره و دفع کنه. در حالی که فایروال های دیگه
بهیچ عنوان نمیتونن حملاتی رو که توسط Outpost Pro دفع میشه رو دفع کنند. برای مثال من فقط یک نمونه رو به شما میگم...

این سایتی رو که در پایین مینویسم یک سایت کاملا هکری است که به محض وارد شدن به اون سایت هم سعی میکنه که با نصب
تروجان های مختلف به سیستم شما نفوذ کنه و هم اینکه به محض ورود به سایت سعی میکنه پورتهای باز سیستم شما رو چک
بکنه.

حالا اگر واقعا میخواهید هم آنتی ویروس و هم فایروال Outpost Pro رو از لحاظ قدرت امتحان بکنید این سایت رو باز کنید و شاهد
اتفاقی باشید که میوفته. این سایت به نظر من یک سایت واقعی تست آنتی ویروس و فایروال است که طرف میتونه امنیت خودش
رو بسنجه.

Thekeys.ws

این نکته رو هم اشاره کنم که من تا کنون فقط Outpost Pro رو دیدم که تونسته جلوی حمله ای رو که از این سایت میشه رو بگیره
و فایروال های دیگه بیخال سر جاشون نشسته بودند . نمونه اش همین فایروال مک آفی.

موفق باشید.

goldfish
04-02-2006, 02:45
خیلی حال کردم با این فایر وال فک نمی کردم تا این حد قدرت داشته باشه همون طور که شما گفتین من با چند تا فایر وال مختلف در چند دفعه وارد سایتی که داده بودید شدم ولی هیچ کدوم مثل این Ouypost نتونست جلوشو بگیره
بازم ممنون