PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مجله ي گرافيكي

Samba
25-03-2009, 08:40
سلام دوستان:40:

يه سوال برام پيش اومده:18:

چرا سايتي به عظمت p30world يه مجله گرافيكي نداره:41:

از مديران تو قسمت فتوشاپ ميخوام تا دست به كار شن و يه مجله توپ راه بندازن هركس آمادگي داشت اينجا آمادگي

خودش رو اعلام كنه:31:

موفق باشيد:11:

جادوگر جوان
25-03-2009, 09:01
سلام لطفا تو نوشتن عنوان تایپیک دقت کنید
منظور شما از مجله گرافیکی چیه؟

Spyder
25-03-2009, 09:29
راست میگه
اگه مجله داشت خیلی باحال میشد

hamed9
25-03-2009, 10:27
سلام دوستان من مجله های گرافیکیری میگیرم بعضیاشو واقا جالب هستند اگه کسی همه میخواند لینک بدم بگیرید.
گرافیک نو
گاما

Samba
25-03-2009, 14:23
سلام لطفا تو نوشتن عنوان تایپیک دقت کنید
منظور شما از مجله گرافیکی چیه؟

ببخشيد يادم نبود

سايتهايي مثل majidonline و cgpesian مجلات خوبي دارن مي گم كه ما رو دستشون بلند بشيم

سلام دوستان من مجله های گرافیکیری میگیرم بعضیاشو واقا جالب هستند اگه کسی همه میخواند لینک بدم بگیرید.
گرافیک نو
گاما

دوست عزيز من همشونو خوندم فقط گرافيك نو به در د مي خوره كه اونم در مقابل forum ما هيچه

حالا نظرتون چيه

راستي اين مجله رو دان لود كنيد تا بفهميد منظورم چيه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Spyder
25-03-2009, 14:26
لینک فیل تره

hamed9
25-03-2009, 14:35
راستش گاما فکر میکنم 3جلد دارم ازش اما مطالبش خوبه بد نیست البته کامل نخندم.

hamed9
25-03-2009, 14:41
بازم سلام
اینجا کلیه مجلات گرافیک نو هستش امیدوارم استفاده کنید دوستان.
دوستان نمی دونم چرا ف ی ل ت ر هستش لطفا مدیران یه نگاه بندازن شاید ما نباید بزاریم.فاصله هارو بردارید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید a g.c g p e r s i a n.com

M0H@mMaD
26-03-2009, 10:13
اسم اون انجمن توی اینجا فیلتره

Samba
26-03-2009, 10:14
نمی دونم چرا وقتی اسم سایت رو می نویسم به صورت ------- نمایش داده میشه

اسم سایتcgpersian هست و دامنه اش هم com. هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جادوگر جوان
26-03-2009, 13:05
دوست من تبلیغ سایت در اینجا ممنوع میباشد

bakbari
26-03-2009, 16:39
سلام
میدنوید چرا فیلطره ؟
چون زور بهش میاد که بقیه از این جا لینک بدن به سایت های دیگه ...
پی سی ورد میاد از کاربرش بیگاری می کیشه .
اما اجازه حتی یه تبلیغ ساده و متنی رو به کاربراش نمیده .
حتی به مدیران و کاربران فعال !
و اگه هم یک ماه فعالیت نکنید شمارو مثله تفاله به بیرون میندازه .
و این کاملا جای تاسف داره ...

Samba
26-03-2009, 17:10
دوست من تبلیغ سایت در اینجا ممنوع میباشد

دوست عزيز من تبليغ نكردم فقط گفتم مجله گرافيك نو مال اون سايته فقط همين

شما اسمشو هرچي ميخواي بذار

حالا از بحث اصلي منحرف نشيد اگه نميخوايد مجله بسازيد بگيد ما بي خيال شيم

آقا شاهين يه سري هم به اين تاپيك بزنن

mahsoft
26-03-2009, 17:33
خوب منم موافقم ولی خیلی وقت پیش این فکر به زحنم رسید اطلاع دادم ولی خوب باید شرایط فراهم باشه
سایتهایی رو که دوستم سامبا معرفی کردن فعالیت اصلیشون در حیطه گرافیکه ولی پی سی ورلد فورم عمومیه
نیاز هست دوستانی در تهیه مطلب برای ماهنامه یا 2 ماهنامه تلاش کنن
من با شاهین صحبت میکنن
خودش بیاد جواب بده

جادوگر جوان
27-03-2009, 10:59
من با مجله گرافیکی آشنایی ندارم میشه یکم راجع بهش شرح بدید؟

huti_421
27-03-2009, 11:11
یه مجله میباشد که صرفا مباحث پیرامون ساخت ، ویرایش ، زیبا سازی تصاویر و همچنین ساخت لگو ، تکنیک های عکاسی و امثالهم رو دنبال می کنه

M0H@mMaD
27-03-2009, 11:45
به نظر من 2 هفته نامه باشه بهتره ...
همه مطالب توش باشه
بهترین آموزش ها و ....
باید کامل باشه تا بتونه مخاطب های زیادی رو جذب کنه

Samba
27-03-2009, 17:09
من با مجله گرافیکی آشنایی ندارم میشه یکم راجع بهش شرح بدید؟

همون تعريف دوستمون هستش ولي اگه شما مي خوايد دقيقا بفهميد به اون آدرسي كه داده شده مراجعه كرده و ماهنامه گرفيكي رو دانلود كنيد

موفق باشيد

Samba
29-03-2009, 17:40
با سلام

انگار از دوستان و مدیران کسی قصد نداره مجله رو راه بندازه

آقا شاهین پس شما کجاییییییییییییین؟:19:

Maysam-BFU
29-03-2009, 18:37
راه انداختن يك مجله گرافيكي كار 1 و 2 نفر يا روز نيست ! يك گروه فعال نياز داره...

منم خيلي وقت پيش به فكرش بودم ، ولي فعاليت چشمگيري از كاربرا نديديم.

huti_421
29-03-2009, 21:06
من به عنوان عضو کوچیکی از این بخش آمادگی خودم رو اعلام می کنم

مشکلی نیست ، به سر پرستی یکی از دوستان همکار یا مدیر میتونیم پیش بریم :)

hamed9
29-03-2009, 21:31
فکر نمی کنم جمع کردن مجله به این راهتیا باشه دنگو فنگش خیلی زیاده اصلا چه کاریه وقتی مجله اماده برای مطالعه دوستان هستش چرا جمع بشه.
غیر از این این جا قانون هستش که نباید سایت های دیگه تبلیغ بشه اینم همه قبول داریم ولی مجله خودش یه چیز اموزنده و جز مقالات هستش پس فکر نمی کنم اگه خودمون مجله رو اپ کنیم بزاریم مشکلی باشه.
اگه چیزی هست مدیران بگن در غیر این صورت چیزیرو از سایتیم نمی اریم که تبلیغ بشه هرکی هرچی داره اپ کنه
اگه با این نتیجه مشکلی نیست من برا اخر شب یا فردا یکی اپ می کنم برای شروع.

huti_421
29-03-2009, 22:30
حامد جان یا من بد منظور رو متوجه شدم یا دوستان بد دارن عمل می کنن

بهترین کار اینه که چند تا اموزش ، چند تا تکنیک ، چند تا نقد و ... که صرفا توسط خود اعضا و دوستان فعال تو بخش گرافیک مطالب رو تهیه کنن و تحت یه ماهنامه یا حتی سال نامه به صورت دیجیتال ( و نه روی کاغذ ) ارائه کنن

طراحی ، صفحه آرایی و غیره هم توسط خودمون انجام میشه

hamed9
29-03-2009, 22:37
ممنون هومن جان.
هرطور صلاح می دونید خودتون من پیشناهدم رو دادم.
هر چیام پیش باید موافقم باهاش کمکم چیزی دریغ نمی کنم.
موفق باشید.

nafas
29-03-2009, 22:40
ببخشید من الان 2 نفر از مدیرای گرافیک اومدن گفتن بخاطر که امکانش نبوده و از کاربرا فعالیت چشم گیری ندیدن منصرف شدن واقعا راس میگن من خودم نزدیک 3 ماه مدام توی بخش فتوشاپم فقط بخش گالری و نظر خواهی فعاله و دیگر بخش زیاد کسی توش فعالیت نمیکنه مخصوصا بخش آموزشی
اگه کسی بخواد کمک کنه باید اعلام آمادگی کنه
و چهار تا پست توی بخش گرافیک بده تا مدیرا به این فکر بیوفتن

Samba
30-03-2009, 10:47
با تشكر از تمامي دوستان

با اينكه چيز زيادي از گرافيك نمي دونم منم آمادگي خودم رو اعلام مي كنم

Samba
31-03-2009, 18:41
]چي شده انگار عطش دوستان تموم شده

huti_421
01-04-2009, 01:28
عزیز جان شما اول بیا یه سه چار تا آدم اهل فن پیدا کن ( ایده مگه مال خودت نیست ؟ ) اگه دوست داشتی من کسیایی که میشناسم رو معرفی می کنم و بازم اگه دوست داشته باشی شخصا با مدیر بخش و همکاراش صحبت می کنم تا بعد ببینیم چی میشه ، خوبه ؟

YAHYA-PRO
02-04-2009, 17:02
ببخشید من الان 2 نفر از مدیرای گرافیک اومدن گفتن بخاطر که امکانش نبوده و از کاربرا فعالیت چشم گیری ندیدن منصرف شدن واقعا راس میگن من خودم نزدیک 3 ماه مدام توی بخش فتوشاپم فقط بخش گالری و نظر خواهی فعاله و دیگر بخش زیاد کسی توش فعالیت نمیکنه مخصوصا بخش آموزشی
اگه کسی بخواد کمک کنه باید اعلام آمادگی کنه
و چهار تا پست توی بخش گرافیک بده تا مدیرا به این فکر بیوفتن

نفس جان این پیشنهاد خیلی وقت پیش داده شده همون موقعی که همین بخش مقالات داشت روزای طلاییش رو میگذروند اون موقع هم هیچ خبری نشد :31:

Ehsan Studio
03-04-2009, 06:54
نفس جان این پیشنهاد خیلی وقت پیش داده شده همون موقعی که همین بخش مقالات داشت روزای طلاییش رو میگذروند اون موقع هم هیچ خبری نشد :31:

بله دقیقا یادمه.اون موقع که تازه جناب شاهین خان م بودن.تازه فکر کنم گروه هم تشکیل شد اما خبری از مجله نشد.
به نظرم دنبال ساخت مجله نباش چون فقط حرفش هست و در عمل کسی نیست کمکت کنه.:13:

Maysam-BFU
03-04-2009, 11:11
قسمت گرافيك انجمن پي سي ورلد يك پخش عمومي حساب ميشه ،‌

اگر تعريف نباشه ، اين بخش عمومي از اكثر انجمن هايي كه بصورت اخصاصي روي زمينه گرافيك كار ميكنند سرتر است.

مطمئن باشيد با همت خود بچه ها و همكارا و آقا شاهين ميتونيم يك مجله گرافيكي مفيد داشته باشيم...

سعي ميكنيم زمينه هاش رو فراهم كنيم.

sam!
03-04-2009, 19:43
دوستان سلام .
من ميتونم در صفحه بندي و جمع آوري يا حتي خود نوشتن آموزش ككمكتون كنم .
قبلا روش كار كردم .
خلاصه اينكه ميتونيد روم حساب كنيد .

SIMON137
03-04-2009, 20:26
من هم برای همکاری هستم ... تبلیغات و نوشتن و طراحی چیزی بود هستم.

Samba
04-04-2009, 18:15
سلام

از دوستان براي همكاريشون ممنونم

اگه ميشه همكاران انجمن براي اولين شماره مجله موضوع هاي مناسبي رو انتخاب كنن

موفق باشيد:40:

Samba
02-06-2009, 10:44
براي شروع اين موزش ها رو انتخاب كردم نظرتون رو بگيد

1-آموزش : ساخت يك اژدهای بالدار فوق العاده زيبا (سطح : حرفه ای) از Yahay

2- آموزش: طراحی یک دختر( سطح: متوسط - پيشرفته ) از Ehsan Studio

3- آموزش : ساخت کارت پستال به کمک ابزار Brush(سطح مبتدی) از taraneheshgh

4- آموزش : ساخت لوگو شرکت Ati (سطح : مبتدی) از sirwanonline

5- آموزش: ساخت سيب سبز 3 بعدي(سطح - متوسط) از جادوگر جوان

6- آموزش: طراحی لیوان نوشیدنی ( سطح : متوسط-پيشرفته ) از Ehsan Studio

تو انتخاب آموزشها سعي شده همه نوع آموزش باشه حالا دوستان نظراتشون رو بگن:11:

ممنون:40:

Saeed kmss-D
02-06-2009, 11:18

سلام...

آموزش های خوبی رو انتخاب کردی،
از هر سطحی هست.
خیلی خوبه.

موفق باشی♥♥♥

Hammer
02-06-2009, 11:45

سلام . ممنون از آموزش هایی که انتخاب کردی .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Samba
03-06-2009, 10:34
فقط يه درخواست

از دوستايي كه اون آموزشها رو گذاشتن اگه ميشه فايلهاي مورد نياز براي آموزش ( مثل براش عكس Psd) و فايل لايه باز آموزش رو به همراه اصل آموزش (نسخه ورد) برام بفرستند تا اونها رو كنار آموزش قرار بدم

براي لوگو هم به نظر من اسم مجله رو پي سي گراف بذاريم خوبه حالا هركي فكر ميكنه لوگوي بهتري رو ميتونه بگه نظرشو اينجال بذاره:11:

ممنون از همگي:40:

Saeed kmss-D
03-06-2009, 11:02
فقط يه درخواست

از دوستايي كه اون آموزشها رو گذاشتن اگه ميشه فايلهاي مورد نياز براي آموزش ( مثل براش عكس Psd) و فايل لايه باز آموزش رو به همراه اصل آموزش (نسخه ورد) برام بفرستند تا اونها رو كنار آموزش قرار بدم

براي لوگو هم به نظر من اسم مجله رو پي سي گراف بذاريم خوبه حالا هركي فكر ميكنه لوگوي بهتري رو ميتونه بگه نظرشو اينجال بذاره:11:

ممنون از همگي:40:
سلام...

تک تک به خودشون پیغام بده و چیزایی که لازمه رو ازشون بگیر،
ممکنه اینجا رو ندیده باشن!!!

موفق باشی♥♥♥

huti_421
03-06-2009, 11:28
الان یه خورده کارا رو هواس بچه ها ، هر چند مجاله الکترونیکیه ولی یه سردبیر و هماهنگ کننده نیاز داره

جناب Samba اگه تمایل داری خود جناب عالی این مسئولیت رو قبول کنید یا یکی از همکارها :)

ارنجمنت نداشته باشین ، بعدا به مشکل میخورید :)

Samba
03-06-2009, 18:04
الان یه خورده کارا رو هواس بچه ها ، هر چند مجاله الکترونیکیه ولی یه سردبیر و هماهنگ کننده نیاز داره

جناب Samba اگه تمایل داری خود جناب عالی این مسئولیت رو قبول کنید یا یکی از همکارها :)

ارنجمنت نداشته باشین ، بعدا به مشکل میخورید :)

واقعا ممنون از پيشنهاد عاليتون

من dsl ندارم براي كارام ميام كافي نت

دوستان اگه ميتونن (براي مثال آقا سعيد يا آقا شاهين) اين كار رو به عهده بگيرن

با تشكر:11:

Samba
03-06-2009, 18:08
از دوستان حرفه اي تو زمينه فتوشاپ ميخام كه يه لوگو طراحي كنن

من خودم يكي طراحي كردم ولي زياد جالي نيست الآن كه كافي نتم ولي فرا آپ ميكنم

اميد وارم تا اون موقع دوستان يه كاري انجام بدن

با آرزوي موفقيت:11:

huti_421
03-06-2009, 19:38
خواهش می کنم ، لوگو به چه اسمی ؟

SIMON137
03-06-2009, 20:10
خواهش می کنم ، لوگو به چه اسمی ؟
هم پی سی داشته باشه ، هم گراف ، میشه پی سی گراف ... حالا P30 GRAPH یا PC GRAPH ؟ ؟ ؟
من برای طراحی سرد مقاله ( همون سرآغاز ) و هماهنگی برای متون داخلی و طراحی رو جلد همکاری موکونوم
البته با بقیه

huti_421
03-06-2009, 20:17
همه با این لفظ موافقن ؟

به شخصه مناسب نمیدونم ، یه خورده تو مایه های دور از جون پرنو گراف اِ :دی

SIMON137
03-06-2009, 20:43
به شخصه مناسب نمیدونم ، یه خورده تو مایه های دور از جون پرنو گراف اِ
دور از جون خیلی شبیهش هست ... :biggrin: خب می تونیم بنویسیم پی سی گرافیک مگزین :biggrin: مجله PGM یا PGE ( پی سی گرافیک ای بوک ) یا PGEM (پی سی گرافیک الکترونیک مگزین).

huti_421
04-06-2009, 00:04
میتونیم یه تاپیک بزنیم و هر کس بیاد اسم مورد علاقش رو بگه ، آخر سر رای گیری میشه و بهترین انتخاب !

یا حتی این بحث اسم رو که اون چنان مهم نیست رو به یه گروه مجزا ارجا بدیم

Hammer
04-06-2009, 11:15
میتونیم یه تاپیک بزنیم و هر کس بیاد اسم مورد علاقش رو بگه ، آخر سر رای گیری میشه و بهترین انتخاب !

یا حتی این بحث اسم رو که اون چنان مهم نیست رو به یه گروه مجزا ارجا بدیم

منم موفقم که چند تا اسم انتخاب کنیم . بعد هم رای گیری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saeed kmss-D
04-06-2009, 17:01
سلام...

نظر من اینه که اول خود مجله رو تا یه جاهایی آماده کنیم، بعدا میشه در مورد اسمش فک کرد.
زد و اصلا عملی نشد، اسمشو میخوایم چیکار؟

موفق باشید♥♥♥

mahsoft
04-06-2009, 17:25
یه تاپیک چند وقت پیش دیدم همین سوال رو کرده بودن ولی خوب
به نظر منم باید یه تیم تهیه بشه بعد هر قسمت از مجله رو یه یا چند نفر پوشش بدن
ولی من نظر شاهین رو نتونستم بگیرم

نظر خاصی ندارم منتظر دوستان چه تصمیمی بگیرن

mahsoft
04-06-2009, 17:25
یه تاپیک چند وقت پیش دیدم همین سوال رو کرده بودن ولی خوب
به نظر منم باید یه تیم تهیه بشه بعد هر قسمت از مجله رو یه یا چند نفر پوشش بدن
ولی من نظر شاهین رو نتونستم بگیرم

نظر خاصی ندارم منتظر دوستان چه تصمیمی بگیرن

Samba
04-06-2009, 17:38
سلام

ممنون از دوستان بخاطر توجهشون

يه تصوير تهيه كردم براي صفحه اول البته زياد فتوشاپ بلد نيست در مقابل دوستان ولي خب...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SIMON137
04-06-2009, 22:36
دوستان دقت کنید مجله گرافیکی فقط آموزش و اونهم فقط پیرامون فتوشاپ نیست ...
در ضمن صد در صد به یک تیم نیاز داره و حتما به یک برنامه ریز نیازمند هست برای پیشبرد کار.

Samba
06-06-2009, 09:56
دوستان دقت کنید مجله گرافیکی فقط آموزش و اونهم فقط پیرامون فتوشاپ نیست ...
در ضمن صد در صد به یک تیم نیاز داره و حتما به یک برنامه ریز نیازمند هست برای پیشبرد کار.

موافقم

بايد در مورد نرم افزارهاي گرافيكي ديگه شركت هاي corel و Adobe هم آموزش هايي بذاريم

Samba
07-06-2009, 20:28
سلام

يه تصوير تهيه كردم براي صفحه اول البته زياد فتوشاپ بلد نيست در مقابل دوستان ولي خب...

بابا یکی نظر بده

SIMON137
04-08-2009, 22:32
دوستانی که تمایل به همکاری دارن اعلام آمادگی کنن :

sourena
10-08-2009, 23:26
سلام....بچه هایی که کار صفحه بندی انجام میدن:»
کسی میتونه در رابطه با این تاپیک منو راهنمایی کنه؟؟؟

hamed9
11-08-2009, 09:55
سلام

سلام دوست گرامی
در مورد کاری که شما طراحی کردی بک گراندش خوب هستش اما اصولا بک گراند مشکی در کار مجله کمتر استفاده میشه یا اینکه با نور و کار های براغ اون سیاهی باید خنثی بشه که شما این کار رو نکردید.
پی سی گراف که در بالا نوشتید از فونت و Style مناسبی استفاده نشده.
موفق باشید.

Samba
11-08-2009, 10:33
سلام دوست گرامی
در مورد کاری که شما طراحی کردی بک گراندش خوب هستش اما اصولا بک گراند مشکی در کار مجله کمتر استفاده میشه یا اینکه با نور و کار های براغ اون سیاهی باید خنثی بشه که شما این کار رو نکردید.
پی سی گراف که در بالا نوشتید از فونت و Style مناسبی استفاده نشده.
موفق باشید.

سلام

ممنون از نظرتون

به نظر خودمم خوب در نیومده(ما که هنوز به سطح مبتدی هم نرسیدیم) ولی عکسی که امیرجون(simon) گذاشته واسه مجله جالبه

sourena
11-08-2009, 12:03
آقا کسی کار ما رو حل نکرد؟؟؟ یه نگاهی به تاپیک بندازین ثواب داره والا.

Samba
11-08-2009, 20:51
آقا کسی کار ما رو حل نکرد؟؟؟ یه نگاهی به تاپیک بندازین ثواب داره والا.

دوست عزیز منظور؟!؟!؟:13:

hamed9
11-08-2009, 22:24
دوست عزیز من به تاپیک شما نگاه انداختم به نظرم چیز منطقی نیومد خوب شما خودت دنبال اون موضوع گشتی تا دانلود نکنی نمی فهمی چطور هستش که پیشنهاد میکنم دانلودش کنی خودت می فهمی چی هستش.

sourena
11-08-2009, 22:27
دوست عزیز من به تاپیک شما نگاه انداختم به نظرم چیز منطقی نیومد خوب شما خودت دنبال اون موضوع گشتی تا دانلود نکنی نمی فهمی چطور هستش که پیشنهاد میکنم دانلودش کنی خودت می فهمی چی هستش.

ممنون. چون 700 مگ بود نمیدونستم بگیرم یا نه! در هر حال به لیست دانلودهام اضافه کردم! ان شا الله به کار میاد!

دوست عزیز منظور؟!؟!؟

فکر کنم تو تاپیک واضح توضیح دادم! شما کجاش رو مشکل داری بگو برات توضیح بیشتری بدم.

Samba
12-08-2009, 08:45
سلام

دوست عزیز آخه سوال شما چه ربطی به این تاپیک داشت !!!

sourena
12-08-2009, 11:07
این پست من:

سلام....بچه هایی که کار صفحه بندی انجام میدن:»
کسی میتونه در رابطه با این تاپیک منو راهنمایی کنه؟؟؟

من دیدم شما نوشتید: مجله ي گرافيكي گفتم شماید با indesign کار میکنید و میتونید منو راهنمایی کنید!که همینطور هم بود!چند تا از دوستان پیغام خصوصی زدن وکمک کردن!!! پس نتیجه میگیریم پست دادن من تو این تاپیک بیهوده نبوده!!!و زودتر به جوابم رسیدم.

hamed9
17-08-2009, 17:14
سلام دوستان عزیز مجله این هم کار من البته با کمی عجله همراه شد در کل عضر می خوام.

Samba
18-08-2009, 10:37
سلام آقا حامد

ممنون از طراحی عالیتون

فقط یه چیز اونم از نظر من( البته ما چیزی بلد نیستیم فقط خواستم نظرمو گفته باشم) اینه که ماشین وسطی با خطای پشت سرش یه کم خشک هستش

بازم ممنون

flashman
08-09-2009, 14:34
سلام دوستان

همان طور که در
مجله گرافیکی P30WORLD

گفته شده باید اینجا اعلام امادگی و نحوه فعالیت خودمو قرار بدم . خب همون طور که معلومه زمینه فعالیت من فلش هست به طور مثال اموزش فلش . اگه مجلتون نیاز به بخش فلش داره خوشحال میشه همکاری داشته باشیم . :11:

Samba
01-01-2010, 21:19
خب بعد 116 روز انگار دوستان و مديران هيچ كاري انجام ندادند

چرا !؟؟!!!!!؟؟؟؟!؟!؟:41:

huti_421
01-01-2010, 23:09
دوستان یا مدیران نباید کاری انجام بدن !

ایده از شماست ، هر طور صلاح میدونید ، کاری انجام بدید :دی

sam & snake
02-01-2010, 13:20
جريان چيه؟!
مجله چيه؟!

Samba
02-01-2010, 14:06
چي بگم؟؟!!!

آخه من dsl ندارم وگرنه خودم مجله رو راه مينداختم

huti_421
02-01-2010, 15:26
شما از افراد لیست تهیه کنید ، تعیین پست کنید برای هر کس ، بقیش حل میشه ;)

YAHYA-PRO
11-01-2010, 15:03
اينجوري كه داريم پيش ميريم اصلا به جايي نمي رسيم ! بايد فكري كرد!!
اگه موافقيد من هماهنگي لازم رو انجام بدم كه بعد از امتحانات مجله رو اماده كنيم ؟

huti_421
11-01-2010, 19:33
نه یحیی جان همه چیز آمادس ، چند روز صبر میکنیم تا همه فراخوان و ببینن و اگه تمایل داشتن همکاری کنن

بقیش رو دارم ردیف میکنم

Shahin King
11-01-2010, 22:23
سلام

پیشنهاد جالبیه .
حتما میدونین که این کار نیاز به کمک و همیاری مستمر اعضاء تیم داره و هماهنگ کردن و پیش بردن یک شماره از ابتداء تا انتشار بسیار دشوار و وقت گیره .
فعلا این تاپیک باز بمونه تا هماهنگی های لازم رو بعمل بیارین .
بنده هفته ی آینده تاپیک فراخوان رو ایجاد می کنم . ( با نظرسنجی خاص )
دوستانی که تمایل به همکاری با تیم گرافیک و مجله گرافیکی P30world رو دارن در اون تاپیک اعلام آمادگی می کنن .

منتظر باشید .
سعی می کنم این طرح استارت بخوره .
احتمال لغو فعالیت این گروه ( مجله گرافیکی ) وجود داره .

قربان شما
شاهین :10: