PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای اولین بار در دنیا بازی فیفا 2009 گیم لافت با گزارش جذاب مزدک میرزایی

romass100
24-03-2009, 20:13
خب.حتما می دونید یکی از با گرافیک ترین و زیبا ترین بازی های موبایل برای سری 60 ورژن سه ریل فوتبال (RealFootbal) هستش که مال شرکت گیم لافت هستش.این شرکت یکی از بزرگترین سازندگان بازی برای موبایل هستش.ریل فوتبال از بی نظیر ترین فوتبال هایی هستش که برای موبایل های نوکیا در جهان ساخته شده.اگه به قسمت درباره ی یا (اباوت) این بازی برید کاملا می فهمید که چندین نفر با فرهنگ های مختلف از کشورهای مختلف دست در دست هم دادند تا فوتبال 3 بعددی را به حقیقت نزدیک تر کنند.
خیلی از این افراد ژاپنی هستند.
این فوتبال یک بازی 3 بعدی هستش بعد از انجام هر کار می شه ریپلی اون را دید.یعنی اگه گل بزنی می تونی به چندثانیه قبل از به ثمر رسیدن گل برگردی و لحظه ی گل شدن توپ را از زوایای مختلف با دوربین های مختلف ببینی.در ورژن 2009 نسبت به 2008 مدت زمانی که در انتخاب ریپلی می تونی برگردی عقب بیشتر شده و می تونی با توجه به این خاصیت جدید هیچ چیزی را از دست ندی.
همچنین هوش مصنوعی به کار رفته در ورژن 2009 این بازی بیش تر شده.یعنی مثلا : ضریب اشتباهات داوری پایین تر اومده و داور دقیق تر شده.گزارشگر با صدای خودش بازی را گزارش می کنه.
کارهای بازیکنان حریف حرفه ای تر شده و این کار موجب جذاب تر شدن بازی شده.
این ورژن نسبت به 2009 ایراداتی را هم دارد.مثلا :
کمتر روی جو هوادار ها کار شده.در ورژن قبلی حتی صدای فریاد هوادار های ایرانی هم می امد که ایران،ایران می گفتند.
در این ورژن اهنگ های ضعیف تری به کار رفته و اهنگ های 2008 جذاب تر و قشنگ تر بودند.

اما خوشبختانه سرعت 2009 خیلی از قبلی بیش تر شده.

با توجه به مشکلاتی که ورژن 2009 بازی داشت بنده تصمیم گرفتم که تغییراتی در ورژن 2009 اعمال کنم.من هفته ها کار کردم تا تونستم بالاخره بعضی ایرادات را رفع کنم.من با دوستم دایی البرز این پروژه را شروع کردیم و در ادامه دوست خوبم saeed ss به ما ملحق شد و با کمک های خوب خودش به ما کمک کرد تا مشکلات جو ورزشگاه ازادی را حل کنیم.

این بازی ای که ما ان را تغییر دادیم فیفا 2009 هستش از شرکت گیم لافت با گزارش زیبای مزدک میرزایی و جو ورزشگاه ازادی با حضور هواداران استقلال هستش.
این بازی مخصوص نوکیا سری 60 ورژن 3 هستش که بر روی گوشی های سیمبین 9.1 و 9.2 نوکیا نصب میشه.حجم این بازی 6 مگابایت هستش.بنده (romass100) مدیریت این پرژه را بر عهده داشتم،دایی البرز وظیفه ی کانورت فایل ها را به عهده داشت و سعید اس اس (saeed ss) وظیفه ی اپلود صداهای مورد نیاز بازی را برعهده داشت.

ما درواقع اومدیم و صدا های زائد و بی روح خود بازی راحذف کردیم و به جای اون ها یک سری صداهای جذاب و پرهیجان که مناسب با روحیه ی ایرانی ها مخصوصا استقلالی های عزیز بود گذاشتیم.
با توجه به کیفیت بالای گزارش های مزدک میرزایی از صدای اون استفاده کردیم و لحظه های حساس از جمله : کرنر شدن توپ،خطا،کارت زرد،کارت قرمز،پنالتی،گل،بین دو نیمه و پایان بازی را متناسب با روند بازی از صدای مزدک میرزایی استفاده کردیم.این صدا ها از بهترین صداهایی هستند که تا به حال مزدک از خودش در اورده.کاملا یکدست،با کیفیت،متناسب و هیجان اور.

بعد از تغییر صدای گزارشگر صدای هوادار ها و تماشاگر ها هم کاملا اعصاب خوردکن بود.با استفاده از صداهایی کاملا واقعی که همگی مال ورزشگاه ازادی بودند و دوستم سعید اس اس به من داد ، صدای هوادار ها را هم عوض کردیم و به جای اون ها از بهترین و جذاب ترین شعارهایی که در ورزشگاه ازادی توسط هوادارهای استقلال تهران داده می شه استفاده کردم.شعار ها به گونه ای نیست که ادم را خسته و کسل کنه.
این شعارها محبوب ترین شعارهای هوادارن تیم استقلال تهران هستش که با توجه به تایم مورد نظر گلچین شدند و مورد استفاده قرار گرفته اند.شعارها دائم در حال تغییر هستند و موجب نمی شند که کسی که بازی می کنه خسته بشه.مثلا : درموقع کرنر یک شعار،در موقع کارت قرمز یک شعار،در موقع گل به خودی یک شعار،در موقع گل یک شعار.البته اگر در موقع بازی از یکی از تیم های : انگلستان،فرانسه و یا المان استفاده کنید 3 شعار خاص دیگه هم خواهید شنید.تمامی شعار ها واقعی و به صورت کاملا طبیعی از ورزشگاه ازادی ضبط شده اند.
البته در بین شعار ها یک شعار رکیک هم گذاشتم تا کاملا جو شبیه به ورزشگاه بشه.محل قرار گرفتن شعار رکیک به گونه ای هستش که هر چند دقیقه شنیده می شود.

بعد از انجام این دو کار،امدم و صداهای اهنگ های زمینه را تغییر دادم که واقعا ضایع بودند.من اومدم و صدا های فیفا 2009 را با 2008 مخلوط کردم و به عبارتی گلچین کردم که خسته کننده نباشد.

حالا ثمره ی هفته ها کار و فکر خودم و دو دوست عزیزم را تقدیم می کنم به تمامی هواداران استقلال در سر تا سر دنیا.فقط کافیه که یک طرف تیم ملی ایتالیا را انتخاب کنید و یک طرف تیم ملی ایران با لباس قرمز را تا کاملا احساس کنید در ورزشگاه ازادی حضور دارید و مشغول بازی کردن در دربی پایتخت هستید.

قبل از نصب یا باید این بازی فوتبال را ساین کنید و یا گوشی خود را هک کنید تا در نصب ان مشکلی نداشته باشید.

نکته : بدون ساین بازی یا هک گوشی تحت هیچ شرایطی نخواهید توانست که بازی را نصب کنید.

من این بازی را بر روی گوشی خودم که 6120 کلاسیک هستش بدون هیچ مشکلی نصب کردم.این بازی به احتمال خیلی زیاد بر روی تمامی گوشی های سری 60 ورژن 3 جواب خواهد داد.فرقی هم نمی کنه که 9.1 باشه یا 9.2

بعد از نصب بازی تمام نرم افزار های در حال اجرا را ببندید (حتی اکسپلورر) و وارد بازی شوید.اگه هر مشکلی در موقع اجرای بازی پیش اومد کافیه گوشیه خودتون را یک بار ری استارت کنید تا تمام مشکلات بر طرف بشه.

تهیه کنندگان : romass100-دایی البرز-saeed ss

این هم تحفه ای بود برای تمامیه تاجی ها تا بازی کنند و به تاجی بودن خودشون افتخار کنند.به امید قهرمانی استقلال قهرمان در هر سه جام.

اگه مشکلی هم در رابطه با بازی داشتید یا اگه خواستید تشکری بکنید این هم شماره ی من هستش :09133278275

اما خواهشا اصلا زنگ نزنید و اگه خواستید فقط اس ام اس بزنید.

این هم ایدیه من هستش : romass100@yahoo.com

این هم وبلاگ من هستش :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahab_f
24-03-2009, 20:18
لینک دانلود مستقیم ، با قابلیت Resume :

حجم فایل : 6.2 مگابایت

yaser-sh
24-03-2009, 20:21
سلام
دستتون درد نکنه
عالی بود
واقا جالبه که تونستین این کارو بکنید

romass100
24-03-2009, 21:15
سلام
دستتون درد نکنه
عالی بود
واقا جالبه که تونستین این کارو بکنید
تونستی ازش استفاده کنی؟کار کرد؟قابل شما را نداره دوست عزیز.

farbod N73 me
24-03-2009, 23:43
داداش یه جا آپلود کن که قابلیت رسیوم داشته باشه
این هی وسطاش قطع میشه

omid king
25-03-2009, 00:23
این هی وسطاش قطع میشه
من دان کردم مشکلی نداشت:46:

romass100
25-03-2009, 06:53
دوستان من شرمندم.اینجا بهترین جایی بود که بلد بودم واسه ی اپلود.من اینرنتم سرعتش پایین،اگه ممکنه یکی از دوستان زحمت بکشه و 1 جای خوب با قابلیت رزیوم اپلود کنه.

IPHONE 3g
25-03-2009, 09:21
جالبه واقعا مزدک میرزایی گزارش میکنه ولی وقتی گل میزنی صداش در میاد.

کاش اسم بازیکنان هم درست میگفت با رونالدینیو گل زدم میگه یک گل زیبا از عنایتی!!!!!!!!!!!!!

romass100
25-03-2009, 12:40
جالبه واقعا مزدک میرزایی گزارش میکنه ولی وقتی گل میزنی صداش در میاد.

کاش اسم بازیکنان هم درست میگفت با رونالدینیو گل زدم میگه یک گل زیبا از عنایتی!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز،اگه من برای نام گل زن عنایتی را انتخاب کردم از ناتوانیم نبوده،بلکه نشانگر هدفم بوده که باهاش می تونم خیلی چیزها را ثابت کنم.
این صدا خاطرات جالبی را به یاد هر فوتبال دوستی میاره.

shahab_f
25-03-2009, 13:04
این هی وسطاش قطع میشه

دوستان من شرمندم.اینجا بهترین جایی بود که بلد بودم واسه ی اپلود.من اینرنتم سرعتش پایین،اگه ممکنه یکی از دوستان زحمت بکشه و 1 جای خوب با قابلیت رزیوم اپلود کنه.
لینک دانلود مستقیم با قابلیت رسیوم رو در پست دوم گذاشتم.:46:

Majid393
25-03-2009, 13:51
منم به صورت پارت شده آپلود کردم تا دوستانی که Dial Up هستن بتونن راحتتر دانلود کنن :
( مستقیم و Resume دار )

Saman-tci
25-03-2009, 14:13
دست دوستمون درد نکنه ولی من زیاد با بازیش حال نکردم .... نمیدونم چرا ...
ولی بازم دستش درد نکنه ...

Mehdi.ss
25-03-2009, 14:26
میشه نهوه ی هک کردن رو بگین.من هر کار میکنم موقع نصب ارور میده.:41::41::41:

farbod N73 me
25-03-2009, 23:09
لینک دانلود مستقیم با قابلیت رسیوم رو در پست دوم گذاشتم.

منم به صورت پارت شده آپلود کردم تا دوستانی که dial up هستن بتونن راحتتر دانلود کنن :
( مستقیم و resume دار )
داداش دمتون گرم خیلی ممنون
ولی داداش کارت خوب باشه یا نباشه چون به خاطر ما تاجی ها این کار رو کردی کارت خیلی درسته

M@hdi-B
26-03-2009, 09:41
میشه نهوه ی هک کردن رو بگین.من هر کار میکنم موقع نصب ارور میده.:41::41::41:

farbod N73 me
26-03-2009, 22:27
داداش دمت گرم
من میخوام دانلود کنم فقط یه سوال؟!!!
این بازی ریال فوتبال 2009 هست یا فیفا09؟؟؟؟؟؟؟

چون تو اسم یه چیزه ولی توی مطلبت یه چیزه دیگه

mohamadreza666
31-03-2009, 01:20
به خاطر این کار عالیت از صمیم :40: ازت تشکر می کنم اما من گوشیم هک شده است همه فایل های ساین نشده رو هم اجرا میکنه اما موقع install بازی شما eror میده و میگه:file corrupted:5:
3-2 بار هم گوشیمو ریست کردم اما بازم همینو میگه!!!:41:
ما چی کار کنیم تا تو خماری بازی خفنت نمونیم داش؟؟؟!!!:10:

romass100
04-04-2009, 19:02
به خاطر این کار عالیت از صمیم :40: ازت تشکر می کنم اما من گوشیم هک شده است همه فایل های ساین نشده رو هم اجرا میکنه اما موقع install بازی شما eror میده و میگه:file corrupted:5:

خواهش می کنم.مدل گوشیت چیه؟گوشیت هک هست؟

ShA.GHOLAM
04-04-2009, 23:37
ما چی کار کنیم تا تو خماری بازی خفنت نمونیم داش؟؟؟!!

ممد جان براي من كه جواب داد عجيبه برات جواب نداده

من به نمايندگي از طرف ممد عزيز جواب ميدم
گوشيش 6220 كلاسيك هست و نيز هك هم شده هست از طريق همون روش ويدويي
شماره شناسنامه اش رو هم خواستين من ميگم :31:

love castle
07-04-2009, 18:17

داداش منم مشكل شما رو دارم . گوشي منم 6220كلاسيك هستش.

mohamadreza666
07-04-2009, 21:43
همون طور که شاغلام جون گفت 6220 هک شده!!!
حالا چی کار کنیم؟؟؟!
دوست عزیزمون love castle هم 6220 داره نتونسته!!!
البته روی n73 دوستم هم اجرا نشد!!!

ShA.GHOLAM
08-04-2009, 00:04
داداش منم مشكل شما رو دارم . گوشي منم 6220كلاسيك هستش.
دوست عزيز شما گوشيتو با كدوم روش هك كردين؟؟

SANBOR
29-04-2009, 10:28
صداش ان نمیشه و همیشه اف است

treason_boys
09-05-2009, 14:32
داداش دمت گرم
من میخوام دانلود کنم فقط یه سوال؟!!!
این بازی ریال فوتبال 2009 هست یا فیفا09؟؟؟؟؟؟؟

چون تو اسم یه چیزه ولی توی مطلبت یه چیزه دیگه

real footbal 2009
راستی بازی fifa 2009 چجوریه ارزش دانلود داره. ازین بهتره؟

romass100
14-05-2009, 11:22
treason_boys عزیز اون بازی اصلا به درد نمیخوره.این خیلی بهتره.اگه بهتر نبود که من تغییرات را روی اون انجام نمی دادم.این جذاب تره.

*M!L4D*
03-06-2009, 13:33
آقا کی گفته نمی شه این بازیو رو 6220 اجرا کرد ... من اجرا کردم ...
گوشیمم به روش HelloOX ورژن1.03 هک کردم ... خیلی راحت اجرا شد ... واقعا جالب شده ...

*M!L4D*
03-06-2009, 19:09
treason_boys عزیز اون بازی اصلا به درد نمیخوره.این خیلی بهتره.اگه بهتر نبود که من تغییرات را روی اون انجام نمی دادم.این جذاب تره.
آره شما درست میگی اما fifa نسخه ی N-GAGE II یه چیز دیگس ...
:40:شاد باشید:40:

meysamzahiri33
08-07-2009, 18:10
سلام من تازه دارم دانلودش میکنم

نمیتونم نظر بدم خوبه یا نه!

ehsaaaan
23-07-2009, 09:24
گوشیم N71 و هک شده هم هست اما نصب نمیشه:41: