PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند تا سوال در مورد Acer Aspire One-A

nakhle007
24-03-2009, 14:57
سلام
1 - با این نوت بوک میشه 3d max و فتوشاپ و ویندوز seven رو اجرا کرد؟
2 - مشخصات سخت افزاریش چیه ؟
3 - عمر باطریش چقدره ؟
4 - قیمتش رو توی دیجی کالا زده 470 ، درسته ؟

hoseinsoft
24-03-2009, 16:45
آقا براي منم جالب شده
اگر كسي مشخصات داره بگه
مرسي

Pami
24-03-2009, 17:01
سلام
2 - مشخصات سخت افزاریش چیه ؟
3 - عمر باطریش چقدره ؟
4 - قیمتش رو توی دیجی کالا زده 470 ، درسته ؟

1- خیر متاسفانه ، این لپ تاپ ها جزو رده های مینی هستن و CPU ضعیف و کم مصرفی دارن و نمیتونی باهاشون در سطوح بالا پردازش انجام بدی ...

2- متاسفانه سایت دیجی کالا اشتباه زیاد داره مثلا زده VGA Intel X3100 در حالی که Intel GMA 950 هست ...
CPU Atom Intel 1.6 512KB 533
1GB RAM
160GB HDD

3-عمر باتری بین 2-4 ساعت

4-دیجی کالا گرون تر داره میگه میشه 430-450 هم گیر آورد ...

برای اطلاعات بیشتر به تاپیک خود Aser Aspire One مراجعه کنین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشکر

hamidreza_m4
30-03-2009, 13:49
با سلام قیمت جدیدش 390000 تومان است با مشخصات بال که دوست ما فرمودند

emra228
06-07-2009, 12:18
خب کسی نخریده ببینیم چطوریه؟
من دانشجوی اصفهانم، خونمون تهرانه.
می خوام این لپ تاب رو بخرم!!!

babak_m008
07-07-2009, 10:36
سلام
آقا چرا اطلاعات غلط میدی.

1- خیر متاسفانه ...........
بله این مینی لپتابه ولی گلابی که نیست.
دوست عزیز درسته که cpu این دستگاه 1.6 اتمه ولی نه در مبنای مقایسه از لحاظ سرعت بلکه از لحاظ تکنولوژی ساخت از cpu های core 2 duo هم جدیدتره کما این که خود من روی این لپتاب ویندوز 7 ویرایش ماقبل نهایی(rc1) نصب کردم و همچنین فتوشاپ
در مورد بازی با این لبتاب باید بگم فقط به منظور تست،بازیهای زیادی نصب کردم از جمله gta5,farcray1,fifa08,nfs under grand,cunterو بازیهای زیاد دیگه البته توصیه میکنم به هیچ وجه این لپتاب مناسب بازی نیست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pami
07-07-2009, 13:00
شما كه حرف من رو نقل قول ميكني همه ش رو نقل قول كن ، شما عملا نميتوني كارايي كه از يك لپ تاپ High Performance انتظار داري از Netbook كه پردازنده اتم ( فوق العاده سبك و كم مصرف - در عين حال ضعيف ) داشته باشي ، شايد شما بتوني فتوشاپ رو اجرا كني ولي نميتونيد به راحتي و رواني يك لپ تاپ با پردازنده Core2Duo مقايسه كني ...
من هم به شما و دوستان اطلاعات غلط نميدم ، متاسفانه شما برداشت غلط كرديد ...

دوست عزیز درسته که cpu این دستگاه 1.6 اتمه ولی نه در مبنای مقایسه از لحاظ سرعت بلکه از لحاظ تکنولوژی ساخت از cpu های core 2 duo هم جدیدترهچون جديدتره به نظر شما قابل مقايسه هست با سري هاي ديگه اينتل ؟؟
اتم ها پردازنده هاي تك هسته اي با باس 533 و حافطه كش L2 512KB هستند ، شما اين رو با T9400 2.5 6MB 1066 مقايسه كنيد بي زحمت براي من ...

در ضمن شما با گرافيك Intel GMA 950 در بازي مثل Counter Strike Source با جزيات استاندارد و معمولي نميتونيد بيشتر از 10-15 فريم براي بازي تصوير مناسب داشته باشيد ( در بهترين شرايط ) حالا چه برسه به بقيه كه خودتون گفتيد

babak_m008
07-07-2009, 14:33
دوست عزیز
میدونم شما خودت وانتی

بي زحمت براي من ...
اون لپتاپ High Performanc که شما میگی اشغال اشغالش 1.5 براد آب میخوره در صورتی که این لپتاب 25%قیمت اونه در ضمن کسی میتونه بگه cpu اتم ضعیفه که با این لپتاپ کار کرده باشه تا یکی مثل اون دوستمون از انتخابش پشیمون نشه
یه وقت فکر نکنی من لیلی به لالای لپتاب یا سیستمم میزارما !!!!!!!!!!
در زمان دقیانوس من یه سیستم داشتم با این کانفیگ
cpu 2celeron
ram 512
hdd 40
vga geforce fx 5200
شاید براتون جالب باشه که بدونید من روی این سیستم (اگه بشه گفت سیستم) vista نصب کردم (که حتما دوست عزیزمون آگاهی دارند که نسبت به win7 سنگینتره )و همچنین فتوشاپ کار میکردم اونم در حد عالی جواب میداد الانم که با لپتاپ فتوشاپ کار میکنم خیلی عالی جواب میده
نکته جالب حرف شما اینه که در جواب حرف اون دوستمون

جوابتون این بوده

- خیر متاسفانه
من از شما سوال میکنم چرا خیر متاسفانه؟آیا این عدم آگاهی شما نسبت به اسپایر 1 نیست؟
آیا این حرف شما که از سر بی اطلاعی و بی تجربگی نسبت به اسپایر 1 منطقیه؟
نکته دوم اینه که اگه یه نگاه به ملزومات ویندوز 7 بندازید متوجه میشید که این ویندوز احتیاج به 512 رم و یه cpu پنتیوم 4 ,7گیگا بایت فضای خالی و زغال سنک به اندازه کافی داره .
بازم سوالم از شما اینه که چطور ممکنه بنا به فرمایش شما این ویندوز روی اسپایر 1 نصب نشه ؟

1- خیر متاسفانه
این در حالیه که من الان دارم یکی از پر سرعت ترین ویندوزهای زندگیم رو تجربه میکنم
نکته سوم :با استناد به حرف شما
حالا چه برسه به بقيه كه خودتون گفتيد بنده به شخصه حاضرم در رد صحبتهای شما تمام این بازیهارا نصب کنم و عکساشما قرار بدم
در ضمن مطمئن باشید هیچ چیز بی عیب نیست
من در مقام مقایسه سرعت cpu ها را مقایسه نکردم بلکه گفتم از لحاظ تکنولوژی ساخت cpu های اتم از core 2 duo جدیدترن و حتما دوست عزیزمون بر این نکته واقفند که در این نسل از cpu ها ولتاژ کار cpu و همچنین توان مصرفی این cpuها نسبت به نسل های گذشته بسیار پایین تر اومده و به نقل از مسئولان اینتل این نسل انقلاب جدیدی در عرصه تولید cpu های کم مصرف و در عین حال با راندمان بالاست

Pami
07-07-2009, 15:56
عزيز من من چي ميگم تو چي ميگي ؟؟؟ من ميگم شما با اين سخت افزار نميتوني انتظار مافوق تصور داشته باشي حالا چه اين بخواد 400 هزار تومن باشه چه يه لپ تاپ قدرتمند 1.5 ميليون تومني ، شما خودت رو هم بكشي به پاي اون نميرسه و منطقي هم هست كه نميرسه ، در جديد بودن تكنولوژي اتم كه شكي نيست و خودت هم بايد بدوني به خاطر افت شديد اينتل سر پردازنده هاي Core Solo كه واقعا يكي از اشتباهات اينتل بود اين سري رو جايگزين اونها كرد ولي شما نميتونيد كارايي خيلي معمولي و كمتر از انتظار در حد پردازنده T9400 از اتم ها داشته باشيد و اين مثال بود
شما هم لطف كنيد كسي رو متهم به بي اطلاعاتي و نكنيد ، من خودم Counter Strike Source رو روي بيشتر لپ تاپ ها تست كردم ( براي من يك منبع مناسب تست گرافيك لپ تاپ هست اين بازي ) و كاملا به اين واقف هستم كه شما هرگز نميتونيد با اين گرافيك بيشتر از 10-15 فريم بگيريد ، من نگفتم كه اجرا ميشه آخه چرا پست من رو كامل نميخوني الكي حرف ميزني ؟؟ من ميگم شما نميتوني از اون حد فراتر اجرا كني و با 15 فريم آدم بازي نكنه بهتره
شما هم ميدونم چون خودت اين مدل رو داري انتظار داري همه برات خوبش رو بگن و كسي بدش رو نگه كه روحيه ات خراب نشه ولي اينجا انجمن هست و بايد به دوستان كمك كرد نه فرد خاصي عزيز
شما هم نيازي نيست بازيها رو نصب كنيد ، من خودم ميدونم نصب ميشه ولي اجرا شدنش همراه با ذغال خواهد بود !!!
در ضمن خوش به حالتون كه زمان دقيانوس شما سيستم داشتيد و واي به حال ما كه اگه نداشتيم !!!

بحث رو هم تموم كنيد ،‌ نميخوام تاپيك به بيراهه بره
موفق باشيد

babak_m008
07-07-2009, 18:25
دوست عزیز زیاد حرص نخور واست بده به خدا
آقایون و خانوما که میان تو این تاپیک هر کس ویندوز 7 و فتوشاپ و .... نصب کرد بدونه شق القمر کرده و خدای وانت هاس چون این آقا میگه کار کردن با این برنامه ها مافوق تصوره
میگم بی اطلاعی نگو نه اول برو یه اسپایر 1 دست بگیر بعد بیا اینجا بگو بگو زغالیه یا هندلیه
آقا اصلا بیخیال این بحثا این سوال منا جواب بده ببینم حالا نظرت چیه هنوزم میگی خیرمتاسفانه

با این نوت بوک میشه 3d max و فتوشاپ و ویندوز seven رو اجرا کرد؟
در ضمن اینا مثل گذشته میگم ویندوز 7 + فتوشاپ رو سیستمه من نصبه و بسیار عالی جواب میده

Pami
07-07-2009, 19:12
مثل اينكه شما حرف من رو نميفهمي
براي اينكه شلوغ نشه اينجا بحث رو همينجا تموم كن و براي اينكه قانع بشي ميتوني تو پروفايل من كامنت بزاري بحث كنيم ،‌مفهوم ؟
من خودم چون زياد تو مسافرت هستم ميخوام به عنوان لپ تاپ دوم خودم يه نت بوك و به قول شما ميني خوب بگيرم كه يكي از گزينه هاي خودم همين Aspire One البته KAV هست كه با گرافيك IntelX3100 هست .
عزيز من ، من نگفتم كه شما نميتونيد نصب كنيد ،‌شما نصب كردي نوش جونت ولي بازدهي كه لپ تاپ شما ميده بسيار كمتر از انواع نوت بوك هاي 13 و 15 اينچي متداول هست ،‌ترو خدا اگه منظور منو نميفهمي بگو كسي رو بيارم توضيح بده !! من نميگم اجرا نميشه ميشه ولي نه مثل يه لپ تاپ مثلا 1640 ، Do you Undrestand ؟؟؟

ممنون
بحث رو تموم كنيد وگرنه اين تاپيك رو به خاطر كل كل ميبندن

mehrdad555_j
25-09-2010, 16:44
آقا من اين لپ تاپ رو دارم با همين مشخصات ولي فرانسوي اصل!كانتر كه سهل هستش بازي هاي 5 يا 6 سال پيش رو هم اجرا نمي كنه!اين دوستمون هم 100% نريختن يا از يه جا ديدن يا پرسيدن!مطمئن باش كه اصلا بازي اجرانمي كنه!

bynam
27-09-2010, 17:25
دوست عزیزی که از قدرت این نت بوک دفاع میکنند
من یک مینی 1005 ایسوز دارم که مشخصات سخت افزاریش با اینی که شما باش صحبت میکنید یکیه
دوست من چرا با تعریف بیجا از یک دستگاه کاری میکنید که یک نفر چیزی بخرد که بکارش نمیاد این نت بوک ها برای مسافرت وکار سبک عالیه اما برای کارهای سنگین اصلا مناسب نیست