PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : » قفل گذاری روی فلش مموری

Shahin King
24-03-2009, 14:55
سلام

آیا نرم افزاری وجود داره برای قفل گذاری بر روی فلش مموری .
بنده یه فلش مموری Kingston دارم که خودش برنامه ای برای رمز گذاری داره که پس از اتصال به کیس بصورت اتوران ظاهر میشه .

میشه چنین برنامه ای رو بر روی دیگر فلش مموری ها هم نصب کرد ؟

قربان شما
شاهین :11:

farshif
24-03-2009, 15:09
اگه U3 داشته باشه آره.یه نگاه با این تاپیک هم بنداز:
درخواست نرم افزار رمز گذاشتن روي فلش مموري

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ali]
24-03-2009, 15:42
با سلام خدمت آقا شاهین

به نظر من برای سهولت در این امر و اینکه هر جا خواستید به اون فایل یا پوشه دسترسی داشته باشید (اگر در سیستم عامل های دیگه نرم افزار نباشه معمولا فایل به صورت ناشناخته باقی می مونه این نرم افزار را بهتون پیشنهاد می کنم:
KakaSoft Folder Protecto

لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتاپیک در انجمن:

کافیه کپیش کنی توی فولدر مورد نظر بعد اجراش کنی و پسورد بدی.
تبدیل میشه به یه فایل هر سیستمی هم ببری همین جوریه فقط با پسورد باز میشه !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاپیک مورد بحث:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید__________________________________________ ___________________
Vault ver. 2.0.4.0 Portable

گذاشتن پسورد بروی فایلهای فلش کارت, MP3 Player و MP4
با این برنامه میتوانید بر روی فایلهایی که در فلش کارت و MP3 Player و MP4 Player و ... میباشد پسورد بزارید.
احتمال زیاد برای شما پیش آمده که یک فایل یا عکس یا هرچیز دیگر بر روی فلش کارت و یا MP3 Player داشته باشید و بخواهید که کسی جز خود شما به آن دسترسی نداشته باشد با این برنامه به آسانی به خواسته خود میرسید
این نرم افزار دارای حجم کمی میباشد که با دانلود آن متوانید به آسانی بر روی وسایل قابل حمل مثل حافظه فلش ,MP3 Player,iPod و .... آن را اجرا کنید و روی فایلهای خود پسورد گزارید
پس از اجرا ,درایو USB را انتخاب کرده و Trialرا انتخاب کنید.
2_فایل Phatch را در USB کپی کرده و آن را اجرا کنید.و لذت ببرید.

دانلود باحجم:3.4MB
دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد سوالتون هم دوستمون توضیح دادن البته شما می تونید نرم افزار ها را با یکی از نرم افزار هاس ساخت اتوران به شکلی که می خواهید درآورید و در فلش مموری قرار دهید.

یک نمونه از نرم افزار های ساخت اتوران که کار باهش راحته:
AutoPlay Menu Builder 5.5.1328

Download
Rapidshare

Easy-Share

khelane
24-03-2009, 22:30
سلام من فلش 4 گیگ کینگستون رو خریدم توس یه برنامه بود که رمز میزاشتی روی فلش حالا از روی فلشم پاک شده لطفا" حداقل کاری که دوستان میتونند انجام بدند اسم برنامه رو برام بزراند خاک پا شونیم

hhhh_1360
25-03-2009, 00:51
سلام من فلش 4 گیگ کینگستون رو خریدم توس یه برنامه بود که رمز میزاشتی روی فلش حالا از روی فلشم پاک شده لطفا" حداقل کاری که دوستان میتونند انجام بدند اسم برنامه رو برام بزراند خاک پا شونیم

سلام من هم در به در دنبال این برنامه هستم

farshif
25-03-2009, 10:00

سلام من هم در به در دنبال این برنامه هستم
به این صفحه برین و مدل فلشتون رو انتخاب کنید و برنامه ای که میخواین رو دانلود کنید:

khelane
25-03-2009, 23:52
دوست عزیزمن انتخاب کردم ولی برنامه رو برای دانلود نداشت اگه میشه برام بزاری اینم عکسش و ظرفیتش 4 گیگه دونسخ دیگه از برنامه هارو دانلود کردم ولی نذاشت بازش کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید عزیز این ادرس نوع فلشم هست ولی برنامه رو برای دانلود نذاشته نوع من دومی هست بعنی cyan 4 gb لطفا" به کمکشما نیاز دارم اگه میشه ادرس برنامه مخصوص فلش رو بزارید

farshif
26-03-2009, 10:24
متاسفانه مدل شما این برنامه رو ساپورت نمی کنه یا از مدل های دیگه بگیرید و امتحان کنید یا به این تاپیک برید دو تا نرم افزار اینجا معرفی شده :