PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه یک فایل تصویری vcd را با همون کیفیّت کانورت کنم ؟

tekken god
24-03-2009, 05:01
سلام
ببخشید اینجا تاپیک زدم چون نمیدونستم کجا باید اینو مطرح کنم .
ولی لطفاً جوابمو بدید بعد با این تاپیک هر کاری می خواید بکنید :11:
من VCD انیمیشن Final Fantasy رو دارم و می خوام که اونو به فرمت mpeg4 یا همون mp4 کانورت کنم تا در psp بریزم و تو اون تماشا کنم .
ولی وقتی سی دی یک رو ( چون سی دیش خش داشت با هزار بد بختی فایل رو ریختم توکامپیوتر ) با برنامه ای به اسم Any Video Converter کانورت کردم رو 28 درصد موند و دیگه هم جلو نرفت .
من هم یک برنامه دیگه به اسم AVS Video to Go رو ریختم و تقریباً در 45 دقیقه کانورت شد امّا تقریباً 20 دقیقه که می گذرره صدا عقب می افته اونم تقریباً 20 ثانیه !
حالا من موندم که باید چی کار بکنم .:41:
لطفاً جوابم رو بدید یا اگه نمی دونید بهم بگید کجا بگم تا جوابم رو بگیرم .
تشکّر فراوان :11::11::11:
یا حق .
-------------------------------------------------------
ویرایش :
ای بابا حواسم نبود اومدم تو میکس و منتاژ گرافیک .
می خواستم برم تو میکس و منتاژ فیلم که History فایر فاکس گولم زد .
حالا حدّ اقل می شه به من بگین کجا مطرح کنم ؟
ممنون .
مؤفّق باشید .

masoudtr
24-03-2009, 15:07
شما چون فیلمت خش دار است
این مشکل پیش میاد
پیشنهاد من این است اول فیلم را به چند تکه تقیسیم کنی تا بخشی که خش داره را بتونی جدا کنی بعد دوباره سر همش کنی بدون بخش خش دار
بعد کانورتش کنی برای کانورت هم میتونی از برنامه های مثل
mpeg4 maker استفاده کنی که فکر کنم بهتر باشن

tekken god
25-03-2009, 00:44
شما چون فیلمت خش دار است
این مشکل پیش میاد
پیشنهاد من این است اول فیلم را به چند تکه تقیسیم کنی تا بخشی که خش داره را بتونی جدا کنی بعد دوباره سر همش کنی بدون بخش خش دار
بعد کانورتش کنی برای کانورت هم میتونی از برنامه های مثل
mpeg4 maker استفاده کنی که فکر کنم بهتر باشن

سلام و ممنون از پاسختون .
از دیروز تا امروز همش دارم روش کار می کنم .
تقریباً همین راه شما رو پیش رفتم و درست شد .
امّا تقریباً ...
من یادم افتاد که AVS Video to Go یه قابلیّت داره اونم اینه که قسمتی از فیلم رو انتخاب کنیم تا کانورت شه .
من هم اون قسمتی رو که خش داشت بی خیال شدم ( تقریباً 20 ثانیه بود که بیشترش آهنگ بود ) و دو قسمت رو در دوبار کانورت کردن به MPEG - 4 PSP تبدیل کردم .
حالا می ریزم تو پی اس پی .
پی اس پی هم به صورت خودکار بعد از اینکه فایل اوّل تموم شد دوّمی رو نشون می ده و بعد از اون هم می ره CD 2 .
دیگه مشکلم حل شد .
ممنون از شما که باعث شدید یه خورده درست و حسابی فکر کنم .
خدانگهدار

hadi_balaa
25-03-2009, 10:39
عزیز بهترین راه برای شما خش گیری سی دی هست که احتمالا بعد از خش گیری بهتر از الان شما خواهد بود و اونوقت این کارها رو روش انجام بدید . اما قبل از تبدیل سعی کنید فایل رو به طریق صحیح وارد هارد کنید چون این قسمت کار خیلی مهمه !

tekken god
27-03-2009, 12:24
عزیز بهترین راه برای شما خش گیری سی دی هست که احتمالا بعد از خش گیری بهتر از الان شما خواهد بود و اونوقت این کارها رو روش انجام بدید . اما قبل از تبدیل سعی کنید فایل رو به طریق صحیح وارد هارد کنید چون این قسمت کار خیلی مهمه !
ممنون ولی همون طور که گفتم مشکلم حل شد .
اصلاً نمی دونم چی شد من زدم اون یه تیکّه رو کانورت نکنه اونو هم کانورت کرد ولی صداش درست شد .
الآن دیگه درست درسته فقط به جای دو قسمت فیلم سه قسمتیه . درست هم پشت سر همه .
در ضمن من خش گیر خونمون دارم صد بار خش گیری کردم بعد اومدم اینجا گفتم آخه یه خطّ تقریباً کلفت تا حدّی که پاک نشه روش بود دیگه کاریش نمی شد کرد .
ولی حالا خدا رو شکر مشکلم حل شد .
راستی منظورتون از این

اما قبل از تبدیل سعی کنید فایل رو به طریق صحیح وارد هارد کنید چون این قسمت کار خیلی مهمه !
چی بود ؟
یا حق

Dreamland
27-03-2009, 16:01
سلام
ببخشید اینجا تاپیک زدم چون نمیدونستم کجا باید اینو مطرح کنم .
ولی لطفاً جوابمو بدید بعد با این تاپیک هر کاری می خواید بکنید :11:
من VCD انیمیشن Final Fantasy رو دارم و می خوام که اونو به فرمت mpeg4 یا همون mp4 کانورت کنم تا در psp بریزم و تو اون تماشا کنم .
ولی وقتی سی دی یک رو ( چون سی دیش خش داشت با هزار بد بختی فایل رو ریختم توکامپیوتر ) با برنامه ای به اسم Any Video Converter کانورت کردم رو 28 درصد موند و دیگه هم جلو نرفت .
من هم یک برنامه دیگه به اسم AVS Video to Go رو ریختم و تقریباً در 45 دقیقه کانورت شد امّا تقریباً 20 دقیقه که می گذرره صدا عقب می افته اونم تقریباً 20 ثانیه !
حالا من موندم که باید چی کار بکنم .:41:
لطفاً جوابم رو بدید یا اگه نمی دونید بهم بگید کجا بگم تا جوابم رو بگیرم .
تشکّر فراوان :11::11::11:
یا حق .
-------------------------------------------------------
ویرایش :
ای بابا حواسم نبود اومدم تو میکس و منتاژ گرافیک .
می خواستم برم تو میکس و منتاژ فیلم که History فایر فاکس گولم زد .
حالا حدّ اقل می شه به من بگین کجا مطرح کنم ؟
ممنون .
مؤفّق باشید .
با magic video convertor تبدیل کن

hadi_balaa
28-03-2009, 09:52
منظورم این بود که مثلا از ابزارهایی مثل iso buster یا امثال اون برای کپی فایل به داخل هارد استفاده کنید و بعدش فایل رو کانورت کنید . (حتما میدونید که iso buster تنظیمات فراوانی برای عبور از سکتور های معیوب و گرفتن قسمتهای سالم فایل داره )

tekken god
31-03-2009, 12:23
منظورم این بود که مثلا از ابزارهایی مثل iso buster یا امثال اون برای کپی فایل به داخل هارد استفاده کنید و بعدش فایل رو کانورت کنید . (حتما میدونید که iso buster تنظیمات فراوانی برای عبور از سکتور های معیوب و گرفتن قسمتهای سالم فایل داره )

اصلاً اسم این برنامه رو تا به حال نشنیدم !
حالا چه برسه که چیزی راجع بهش بدونم !
ولی در کل ممنون مشکلم رو با سه تیکّه کردن فیلم حل کردم .
راستی یه سؤال :
اینجا بخش میکس و مونتاژ فیلمه یا گرافیک ؟ آخه تو صفحه اصلی تو قسمت فیلمه ولی وقتی میایم تو فهرست تاپیک ها بالاش می نویسه گرافیک . منظورشون انیمیشنه ؟ چه ربطی داره به انیمیشن ممکنه مونتاژمون برای فیلم باشه !
خدانگهدار

masoudtr
31-03-2009, 12:46
منم اسم این برنامه را نشنیدم
چجوری است نکنه ایمیج گرفتن با نرو را میگی؟

hadi_balaa
04-04-2009, 09:57
اصلاً اسم این برنامه رو تا به حال نشنیدم !
حالا چه برسه که چیزی راجع بهش بدونم !
ولی در کل ممنون مشکلم رو با سه تیکّه کردن فیلم حل کردم .
راستی یه سؤال :
اینجا بخش میکس و مونتاژ فیلمه یا گرافیک ؟ آخه تو صفحه اصلی تو قسمت فیلمه ولی وقتی میایم تو فهرست تاپیک ها بالاش می نویسه گرافیک . منظورشون انیمیشنه ؟ چه ربطی داره به انیمیشن ممکنه مونتاژمون برای فیلم باشه !
خدانگهدار

منم اسم این برنامه را نشنیدم
چجوری است نکنه ایمیج گرفتن با نرو را میگی؟

آقایون خواهش میکنم شوخی نکنید !! از شماها بعیده (به عنوان کسانی که با فایلهای صوتی و تصویری و سی دی و دی وی دی سروکار دارند ) که حتی اسم این برنامه رو نشنیده باشید .
کار این برنامه کشیدن فایل به داخل هارد از سی دی یا دی وی دی بدون تغییر فرمت فایلها هست و به خاطر قدرت بالای برنامه در اینکار معروف شده . در ضمن این برنامه تقریبا از همه فرمت های ایمیج هم پشتیبانی میکنه مثل :
iso - ccd - dao - tao - bin - img - nrg و ...