PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی در مورد کابل کامپوننت

mohammad_890
23-03-2009, 23:57
با سلام خدمت دوستان عزیز

و تبریک سال نو

من میخواستم کابل کامپوننت بخرم لطف کنید چه مارکهایی خوبه و ساخت کجا باشه و قیمتهاش همچنین طریقه فهمیدن اصل بودنش را هم لطفا بگید

با سپاس فراوان :40::40::40:

Grand
24-03-2009, 03:12
معمولاً بسته بندی خوبی دارند و روی جعبه در مورد نویز گیر و این جور چیز‎ها نوشته شده.

من چند وقت پیش از نمایندگی سونی خریدم 22 هزار تومن، ازش خیلی راضی هستم. الان مارکش یادم نیست. چند روز پیش هم از همون مارک کابل کامپوزیت گرفتم عالی بود 12 هزار تومن برام خرج برداشت، اگه تونستم اسمش رو برات در میارم.

SAEED_BARCELONA
24-03-2009, 22:33
به نظر من که برای خرید این جور کابل ها احتیاج نیست ایقدر خرج کنید.
از کابل کامپوزیت هم میشه به عنوان کابل کامپوننت استفاده کرد چون کارائیشون یکیه.

Grand
24-03-2009, 23:07
به نظر من که برای خرید این جور کابل ها احتیاج نیست ایقدر خرج کنید.
از کابل کامپوزیت هم میشه به عنوان کابل کامپوننت استفاده کرد چون کارائیشون یکیه.

اگه بخواد از کابل کامپوزیت استفاده کنه گرونتر براش در میاد! چون به هر حال به به پنج رشته کابل نیاز داره بنابراین باید دو تا کابل کامپوزیت بخره که میشه 24 هزار تومن! در صورتی که میتونه کابل کامپوننت رو با 22 هزار تومن بخره.

البته "mohammad_890" اگر کابل رو برای اتصال به تلوزیون‏های قدیمی (crt) می‏خوای نیاز نیست اینقدر خرج کنی، از همین کابل‏های 4 پنج هزار تومنی‏ هم کفایت می‏کنه.

mohammad_890
24-03-2009, 23:48
اگه بخواد از کابل کامپوزیت استفاده کنه گرونتر براش در میاد! چون به هر حال به به پنج رشته کابل نیاز داره بنابراین باید دو تا کابل کامپوزیت بخره که میشه 24 هزار تومن! در صورتی که میتونه کابل کامپوننت رو با 22 هزار تومن بخره.

البته "mohammad_890" اگر کابل رو برای اتصال به تلوزیون‏های قدیمی (crt) می‏خوای نیاز نیست اینقدر خرج کنی، از همین کابل‏های 4 پنج هزار تومنی‏ هم کفایت می‏کنه.

ممنون از راهنماییهاتون دوستان

نه من برای تلویزیون lcd میخوام به نظرتون برم بگیرم یا نه ممنون میشم بگید آیا اینقدرها هم با کابل کامپوزیت فرقی میکنه یا نه

Grand
25-03-2009, 01:13
ممنون از راهنماییهاتون دوستان

نه من برای تلویزیون lcd میخوام به نظرتون برم بگیرم یا نه ممنون میشم بگید آیا اینقدرها هم با کابل کامپوزیت فرقی میکنه یا نه

پس 100% از جنس مرغوب استفاده کنید، البته اگر نمی‏خواید پیکسل‎های lcd شما خدای نکرده بسوزه! همون طور که گفتم تهیه کابل کامپوزیت و استفاده به جای کامپوننت گرون‏تر از آب در میاد و اصلاً توصیه نمیشه.

ali_speed
30-05-2009, 22:24
معمولاً بسته بندی خوبی دارند و روی جعبه در مورد نویز گیر و این جور چیز‎ها نوشته شده.

من چند وقت پیش از نمایندگی سونی خریدم 22 هزار تومن، ازش خیلی راضی هستم. الان مارکش یادم نیست. چند روز پیش هم از همون مارک کابل کامپوزیت گرفتم عالی بود 12 هزار تومن برام خرج برداشت، اگه تونستم اسمش رو برات در میارم.

لطفآ برام پیغام بزار که از کجا کابل اصلی بخرم

Grand
31-05-2009, 01:58
از نمایندگی‏های سونی (سونی سنتر) می‏تونید کابل اصل تهیه کنید.

masoudwww
13-02-2010, 01:17
من هم دنبال کابل کامپوننت میگردم بهترین مدلش چیه و باید چه مشخصاتی داشته باشه؟

mojtaba2321
12-12-2010, 21:22
من هم دنبال کابل کامپوننت میگردم بهترین مدلش چیه و باید چه مشخصاتی داشته باشه؟
سوال منم هست.

t_tanhayam
13-12-2010, 01:46
سوال منم هست.

مجتبي جان يك سري اينجا بزن مارك هاي معروفي گيرت مياد هر چند تفاوت واقعا به اين اندازه نيست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pejman3
13-12-2010, 23:04
پس 100% از جنس مرغوب استفاده کنید، البته اگر نمی‏خواید پیکسل‎های lcd شما خدای نکرده بسوزه! همون طور که گفتم تهیه کابل کامپوزیت و استفاده به جای کامپوننت گرون‏تر از آب در میاد و اصلاً توصیه نمیشه.

من هر جور حساب کردم متوجه نشدم سوختن پیکسل ها چه ربطی به کابل مرغوب داره؟

بهتره با دادن اطلاعات غلط دیگران رو گمراه نکنید. در مورد کابل کامپوننت هم با توجه به شرایط محیط استفاده از کابل های نا مرغوب می تونه باعث بوجود اومدن نویز و از دست دادن کیفیت تصویر بشه.
تاثیر این قضیه در استفاده از سورس های با کیفیت نمود بیشتری داره.
ولی در شرایط محیطی ایده آل و سورس های بی کیفیت تفاوت چندان محسوس نیست.

mojtaba2321
04-03-2011, 22:58
کابل کامپوننت 3 رشته هست یا 5 رشته؟

sohrab_javad
05-03-2011, 19:03
با سلام_من يه تلويزيون led‏ ‏چهل اينچ فول اچ دى خريدم_رسيورم استرانگه و خروجي كامپوننت داره_رفتم يه كابل كامپوننت گرفتم ولي متأسفانه كيفيت تصاوير از كامپوزيتم بدتر شده!
تصاوير داراي نور آزاردهنده هست كه كامپوزيت اينطور نبود_مشكل از كابله يا رسيور_كابلو 9تومن خريدم_اگه مشكل كابله كه خودم همينو احتمال ميدم لطفن بهترين كابل كامپوننت به همراه مارك و حدود قيمت لطف ميكنيد_
با تشكر

sohrab_javad
06-03-2011, 14:20
لطفا جواب بديد_منتظرم_با تشكر

amir1055
30-03-2011, 10:13
لطفا جواب بديد_منتظرم_با تشكر
من آدم خیلی مطلعی نیستم ولی خب اصلا منطقی نیست که کابل کامپوننت باعث افت کیفیت بشه !
حداقل از نظر تئوری باید همان کیفیت کامپوزیت رو بشه ازش بگیری.
من فکر مینک مشکل از خود کابلتون باشه.

amir1055
30-03-2011, 10:22
حالا از دوتا کابل کامپوزیت چجوری میشه به عنوان یه کابل کامپوننت استفاده کرد ؟

dvb_hamed
31-03-2011, 04:15
من هم دیروز یه استرانگ خریدم و با دوتا کابل کامپوزیت(از اون معمولی هاش که در جعبه ی اکثر لوازم صوتی تصویری وجود داره)
تلوزیونم هم پلاسما سامسونگ هست 720P
به نظر شما اگر کابل حرفه ای بگیرم تاثیر چندانی در کیفیت داره یا خرج الکیه؟

BraveKnight
31-03-2011, 21:10
ای بابا! کی گفته برای استفاده از کابل کامپوزیت به جای کامپوننت باید دو تا کامپوزیت خرید؟!!
ما اینجا فقط با خروجی تصویر کار داریم. تو خروجی کامپوننت سه خروجی برای تصویر داریم و مثل کامپوزیت دو خروجی برای صدای استریو.
پس هر سه کابل کامپوزیت (زرد، سفید و قرمز) رو وصل میکنیم به خروجی تصویر و برای صدا هم یه کابل مخصوص صدا که دو فیش سفید و قرمز داره تهیه میکنیم.
پس لازم نیست تو تا کامپوزیت بخریم!

dvb_hamed
31-03-2011, 23:39
ای بابا! کی گفته برای استفاده از کابل کامپوزیت به جای کامپوننت باید دو تا کامپوزیت خرید؟!!
ما اینجا فقط با خروجی تصویر کار داریم. تو خروجی کامپوننت سه خروجی برای تصویر داریم و مثل کامپوزیت دو خروجی برای صدای استریو.
پس هر سه کابل کامپوزیت (زرد، سفید و قرمز) رو وصل میکنیم به خروجی تصویر و برای صدا هم یه کابل مخصوص صدا که دو فیش سفید و قرمز داره تهیه میکنیم.
پس لازم نیست تو تا کامپوزیت بخریم!
اگه کابل کامپوزیت از نوع مرغوب و خوبی باشه حرف شما درسته ولی از نظر هزینه منطقی نیست چون گرونتر در میاد.
و اگر منظورتون استفاده از کابل کامپوزیت معمولی هست باید بگم هیچ فرقی در تصویر ایجاد نمیشه

BraveKnight
01-04-2011, 11:56
اگه کابل کامپوزیت از نوع مرغوب و خوبی باشه حرف شما درسته ولی از نظر هزینه منطقی نیست چون گرونتر در میاد.
و اگر منظورتون استفاده از کابل کامپوزیت معمولی هست باید بگم هیچ فرقی در تصویر ایجاد نمیشه

بله، البته من بدون توجه به تغییرات کیفیت گفتم. بیشتر منظورم دوستانی بود که فرموده بودن باید دو تا کابل کامپوزیت تهیه کرد.
اما در کل خودم توصیه میکنم همون کابل کامپوننت خریداری بشه.

mamar98
13-04-2014, 19:13
سلامدوستان.می خواستم بدونم کیفیت اچ دی ام آی بهتره یا کامپوننت؟همه میگن اچ دی ام آی بهتره.درسته؟:n13:

Ghaioom
13-04-2014, 19:47
سلامدوستان.می خواستم بدونم کیفیت اچ دی ام آی بهتره یا کامپوننت؟همه میگن اچ دی ام آی بهتره.درسته؟:n13:

بله دیگه..

farshid_titan
22-04-2014, 23:58
سلام دوستان من پورت HDMI XBOXام خرابه میتونم از کامپوننت استفاده کنم 1080 بگیرم؟

farshid_titan
24-04-2014, 13:19
سلام دوستان من پورت HDMI XBOXام خرابه میتونم از کامپوننت استفاده کنم 1080 بگیرم؟دوستان کسی نیست جواب بده؟