PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قیمت و پرسش درباره چند مدل از کیس green ، لطفا !

OSEN
23-03-2009, 11:09
سلام دوستان .

هر چی گشتم لیست قیمت درست و حسابی و به روزی از کیسای گرین پیدا نکردم .
لطف میکنین قیمت این چند مدل رو بگید :

Green tuniq 1, 2, 3

prince 3

x blade

tolip و tolip+ (چه فرقی باهم دارن؟)

1428

trio ( دو مدل از trio دیدم . یکی ساده و یکیم با یه فن 25 سانتی با نور آبی کنار کیس . هر دوی اینا تو بازار موجودن ؟ )

در ضمن من کیسی میخوام که از نظر گردش هوا خوب باشه . درب کنارشم یا شیشه ای باشه یا حداقل یه محفظه ای داشته باشه . اگه کیس خاصی مدنظرتون هست از هر شرکتی لطف میکنید به همراه قیمتش بگید .

:11:

iraniran2
23-03-2009, 16:33
سلام. من خودم از نظر قيافه و قيمت كيس tuniq 3 گرين رو ميپسندم. ولي چون با كيسهايي كه در جلوشون داره زياد حال نميكنم. براي خودم ميخوام cm690 كولر مستر رو بگيرم با قيمت 80 الي 85 تومن (از نظر قيمت مثل تونيك 3 هست) اما مزاياي اين كيس كولر مستر به نظر من.
-در باز شو جلوش نداره.
-بقلش يه شيشه L مانند داره كه ميشه توي كيس رو ديد.
-پاور قسمت پايين كيس قرار ميگيره كه فكر ميكنم در خنك كنندگي تاثير زيادي داشته باشه.
-قابليت نصب فن هاي زيادي داره. خودش يه فن جلوش داره و يه فن بغل در شيشه اي . اما فكر ميكنم 6 فن ديگه هنوز بشه روش نصب كرد. (2 تا در سقف، يه دونه كف كيس) يكي در بغل پشت مادربرد. يكي هم قسمت عقب كيس و ...)
-دراي خروجي esata هست.
-زيبايي، قيمتش هم مناسبه
در كل review هاي زيادي در اينترنت از اين كيس هست كه خودت كامل ميتوني بررسي كني.
اما عيب هاي اين كيس به قول كساني كه ازش استفاده كردند.
- دكمه پاور و ريست اين بغلش قرار داره.
- خروجي هاي يو اس بي و ساتا و صدا در بالاي كيس قرار داره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم مدل انويديا كه حدود 15 تومن گرونتره
اينجا ميتوني ريويو سر انويديا شو ببيني.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir200812
24-03-2009, 13:18
از سایت گرین مشخصات نمایندگیشونو بردار و از اونا بپرس!
آگه به خودشونم زنگ بزنی جواب میدن( من یبار یک پاور 780 وات گرن رو مستقیم از شرکت گرفتم و برام فرستادند

OSEN
24-03-2009, 23:14
آقا چرا این green قیمتاش برعکس همه جا و همه چی روند صعودی داره . کیس trio تو بهمن ماه بوده 78،000 تومن و حالا شده 89،000 تومن . چرا ؟؟؟!!!! :-0

iraniran2
25-03-2009, 19:12
فكر ميكنم شما اشتباه ميكني، قيمت اين كيس از آذر ماه تا الان همين 89 تومن بوده من ليست قيمت گرين رو كه از نمايشگاه الكامپ گرفتم هنوز دارم. از اولش همين 89 تومن بوده. ولي در كل فكر ميكنم قيمت كيس روند صعودي داشته باشه. چون 2 سال پيش قيمت اين كيس رو يادم هست 60 تومن بود. ولي به نظر من تا اين كولر مستر هست گرين رو بايد بي خيال شد.

OSEN
25-03-2009, 22:37
فكر ميكنم شما اشتباه ميكني، قيمت اين كيس از آذر ماه تا الان همين 89 تومن بوده من ليست قيمت گرين رو كه از نمايشگاه الكامپ گرفتم هنوز دارم. از اولش همين 89 تومن بوده. ولي در كل فكر ميكنم قيمت كيس روند صعودي داشته باشه. چون 2 سال پيش قيمت اين كيس رو يادم هست 60 تومن بود. ولي به نظر من تا اين كولر مستر هست گرين رو بايد بي خيال شد.

سلام .

راستش من این قیمت رو از یه لیستی گفتم که کاربر همین سایت یعنی آقای ship storm زحمتش رو تو یه فایل pdf کشیدن . تاریخشم برج 11 حورده .

ولی در مورد اشتباه حق با شماست . الآن یه لیست قیمت دیدم برا تاریخ 2/7/2007 که قیمتش همون 89،000 هستش .

ممنون:46:

OSEN
27-03-2009, 13:09
رفقا ایم مدل ها رو تو ایران دیدید ؟

RaidMax Scorpio ATX 868 WSP -_- $ 50

RaidMax Ares ATX 801 WB -_- $ 45

RaidMax Tornado ATX 238 WY -_- $ 42

Apevia X-Jupiter -_- $ 55

ThermalTake Swing VB 6000

ThermalTake Soprano VB1430 BWS

اگه اینا رو تو ایران دیدید (البته ترمال تیک که فکر میکنم باشه ) ، بهمراه قیمتش لطف کنید بگید .

ممنون

iraniran2
27-03-2009, 19:08
براي ديدن كيس هاي ترمال تيك يه سري به سايت شركت فونيران بزن. هر كدوم كه قيمت خورده باشه موجود دارند، فقط يه كمي گرونه.

OSEN
28-03-2009, 14:37
ممنون iranian جان . Tt رو بیخیال شدم ، زیادی گرونن .

کسی از این که این کیس های پایین تو ایران هستن یا نه ؟ و همچنین قیمتشون خبر نداره

RaidMax Scorpio ATX 868 WSP -_- $ 50

RaidMax Ares ATX 801 WB -_- $ 45

RaidMax Tornado ATX 238 WY -_- $ 42

Apevia X-Jupiter -_- $ 55

:10:

iraniran2
28-03-2009, 19:31
يه شركت پاورهاي redmax وارد ايران ميكنه كه ميگن همون raid max هست. ببين كيس‌هاش رو نداره. ولي به هر صورت من نميدونم اينا چه كيسهايي هست. ولي اگه كيس زيبا داخل ايران ميخوايي توي اين برندها ميتوني دنبالش بگردي. green، colermaster, enermax احتمالا شايد بعد از عيد antec هم پيدا بشه.

OSEN
01-04-2009, 23:44
سلام . رفقا نظرتون راجع بع این کیس چیه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
قیمت این کیس درب شیشه ای 48 تومن هست .

توی توضیحات این کیس اینا رو نوشته :

PSU (300-450W)
كارت خوان (card reader)

اولا که این پاوری که خودش داره چیز بدردبخوری هست یا بدرد سطل آشغال میخوره ؟ میشه جای پاور خودش ، پاوری رو که خودمون میخوایم مثلا پاور گرین رو روش بزاریم .

دوم اینکه این card reader چیه دیگه ؟

و سوم اینکه آیا این کیس led داره یا نه ؟

قطعاتی که میخوام بگیرم ایناس . توش جا میشه راحت ؟

main : Biostar p31
cpu : E5200
ram : 2gig 800 patriot
vga : 9600gt inoo3d 512
hdd: 160 samsung
dvd rw : Liteon 22x

ممنون

iraniran2
02-04-2009, 01:00
پاور اين كيس كه فكر ميكنم به درد سطل آشغال بخوره. در كل كيس بد قيافه اي هم هست. led هم فكر نكنم داشته باشه. كارد ريدر هم احتمالا روش گذاشته باشن.
اگر كيس ارزون ميخوايي به نظر من مگنوم پلاس گرين بگير.

OSEN
02-04-2009, 10:39
سلام.

iranian جان . میشه پاوری که خودمون میخوایم رو روش نصب کنیم یا نه ؟ اونوقت کارد ریدر چیچی هست ؟ اون قطعاتی که گفتم راحت توش جا میشه ؟

بعد قیافشم به نظرم زیادم بد نیس . ترکیب رنگشم همونه که میخواستم یعنی مشکی و طوسی .

تازه مشکل اینجاس که من کیس درب شیشه ای led دار ارزون میخوام .تا 50،000 تومن .

مرسی

iraniran2
02-04-2009, 17:13
قيافه كيس بيشتر سليقه اي هست و اگه ميپسندي بگير. فقط يادت باشه موقع خريد بگي بدون پاور ميخوام و قيمت پاور رو ازش كم كنه. در ضمن اين سايت كمي هم گرون زده توي بازار احتمالا بتوني ارزونتر پيدا كني. پاور هاي ديگه هم احتمالا به راحتي در اين كيس نصب بشن.
كار ريد هم، براي خواندن مموري هايي كه در موبايل و دوربين ديجيتال و ... استفاده ميشه به است.
قطعاتت هم راحت توش جا ميشه و مشكلي نداره.

mehryazdan
09-06-2009, 16:31
کیس فقط Trio چون خودم دارم استفاده میکنم فن 25 سانتیمتری بغلش رو با دنیا عوض نمیکنم