PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترمیم عکسهای آسیب دیده بعد از Recovery

ParsiKade
23-03-2009, 02:28
با سلام،
من بعد از تست نرم افزارهای زیادی که برای ریکاوری اطلاعات بود، بالاخره تونستم با یکیش اطلاعاتی که می خواستم رو برگردونم ... ولی ... !
مشکل این هست که هیچ چیزی نشون داده نمیشه ( چه عکسها چه فیلمها ! ) ، همشون سالم در جای درست خودشون بازگردونده شدن ، حتی حجمشهاشون هم سر جاشونه و همون حجمی رو دارن که قبلا داشتن ولی وقتی روی عکس کلیک می کنم وقتی Windows photo viewer باز میشه میگه ویندوز نمی تونه عکس رو بیاره و ممکنه آسیب دیده باشه ...

آیا نرم افزاری هست که عکسهای بازگردونده شده رو ترمیم کنه ؟! حتما باید راهی برای برگشت باشه چون این عکسها هنوز جایی که قبلا اشغال می کردن رو دارن اشغال میکنن، ولی چرا باز نمیشن ... :41:

لطفا یکی یک نرم افزار برای این کار معرفی کنه، دو تا نرم افزار خودم پیدا کردم و تست کردم ولی هیچ کاری نکردن. :41:

ممنون

farshif
23-03-2009, 18:41
فکر نکنم راهی باشه نرم افزار های دیگه ای واسه ریکاوری استفاده کنید .بهترینش به نظر من getdata back هستش

ParsiKade
23-03-2009, 23:52
نرم افزارهای زیادی رو برای ریکاوری استفاده کردم، حالا میشه لینکی برای دانلود این که گفتید بگذارید ؟
آخه این همه برنامه برای ترمیم عکسها هست ، پس اونها به چه درد می خوره ؟

farshif
24-03-2009, 14:45
GetDataBack 3.03.17 for FAT & NTFS

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

JayR
24-03-2009, 14:56
دوستان منم مشکل ایشونو دارم نه فقط عکس همه چی! واقعا برنامه نیست فایل هارو تقریبا کامل ریکاوری کنه! مگه میشه؟

JayR
24-03-2009, 14:59
شما با همین گت دیتا بک ریکاوری کردین؟ نتیجه چی بوده؟

farshif
24-03-2009, 15:11
برای این که عمل ریکاوری درست انجام بشه شرایط خاصی باید باشه که قبلا به صورت مفصل روش بحث شده اگه سرچ کنید پیدا میکنید

[ali]
24-03-2009, 15:20
از all media fixer برای فیلم ها استفاده کن

JayR
24-03-2009, 15:23
من سرچ کردم نتونستم پیدا کنم لطف میکنید ادرس بدید

[ali]
24-03-2009, 15:30
من سرچ کردم نتونستم پیدا کنم لطف میکنید ادرس بدید
سلام
برای شما:
All Media Fixer is a handy tool that helps you repair media files which can not be played or dragged.All Media Fixer is a good AVI fixer, MPEG fixer, RM fixer, MP3 fixer, WMV fixer, DVD fixer, VCD fixer, JPG Fixer, iPod fixer, 3GP fixer, flash fixer, AMR fixer, MP4 fixer. It can repair AVI , repair MPEG, repair WMV, repair DVD, repair RM, repair iPod, repair MP4, repair JPG, repair MP3, repair AMR,repair 3GP, repair PSP, repair SWF, repair flash etc.

Features:

- Fix media file can not be played or dragged.
- Fix media file which are not completely downloaded.
- Fix partly damaged media file.
- Send out a sound when complete the task.
- Support: WMA, WMV, ASF, WM, ASX, AVI, DIVX, XVID ,Vob, RM, MP3, MP2, MP1, MPA, MPGA, MPG, MPEG, MPA, DAT, WAVE, Jpeg and BMP.
- More 30 styles of SKIN to use.
- Very User-friendly interface.

OR

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

JayR
24-03-2009, 17:54
mamnoonam azat manzooram in barnamehe nabood
manozooram post ghablie shomas ke chizi az recovery kardan peida nakardam 2 forum

ParsiKade
24-03-2009, 23:24
ممنون ولی متاسفانه این برنامه که واسه فیلم بود کمکی نکرد.

فکر کنم برنامه ی خوبی واسه ترمیم عکس نیست ... :(