PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام

Nasser Latifi
23-03-2009, 01:19
دوستان عزیز این تالار و مدیریت محترم انجمن و سایت سلام سال نو مبارک.
من ناصر هستم از اصفهان و تکنسین انواع پرینتر و اسکنر و فاکس میباشم.
تازه عضو این سایت شدم و امیدوارم بتوانم با دوستانی که در زمینۀ یاد شده متبحر هستند اطلاعات و دانسته ها و تجربیات خود را متقابلا به اشتراک بگذاریم و دیگر دوستان هم که اطلاعات فنی ندارند بحثهای ما مورد استفادۀ آنها نیز قرار گیرد.
اولین سوالم اینست که آیا این تالار خاص نیاز به عضویت دارد ؟ چگونه ؟(تالار پرینتر و اسکنر)
دومین سوالم از دوستان فنی در مورد پرینتر لیزری اچ پی 1300 میباشد که مشکل پیش آمده اینست که پس از روشن کردن ماشین و استارت آغازینش به جهت شناسایی قسمتهایش یا به اصطلاح initializing بجای اماده شدن برای پرینت؛چراغ زرد شروع به چشمک زدن میکند که برای این عیب 4 احتمال پیش بینی شده است.
1-کارتریج و چیپ آن
2-خالی بودن مخزن کاغذ
3-باز ماندن درب
4-گیر کاغذ
هر 4 مورد بررسی شده و همه چیز صحیح است ولی ایراد همچنان پابرجاست.
کسی از دوستان میتونه کمک کنه ؟ ممنونم

Senator_F
23-03-2009, 12:58
دوستان عزیز این تالار و مدیریت محترم انجمن و سایت سلام سال نو مبارک.
من ناصر هستم از اصفهان و تکنسین انواع پرینتر و اسکنر و فاکس میباشم.
تازه عضو این سایت شدم و امیدوارم بتوانم با دوستانی که در زمینۀ یاد شده متبحر هستند اطلاعات و دانسته ها و تجربیات خود را متقابلا به اشتراک بگذاریم و دیگر دوستان هم که اطلاعات فنی ندارند بحثهای ما مورد استفادۀ آنها نیز قرار گیرد.
اولین سوالم اینست که آیا این تالار خاص نیاز به عضویت دارد ؟ چگونه ؟(تالار پرینتر و اسکنر)
دومین سوالم از دوستان فنی در مورد پرینتر لیزری اچ پی 1300 میباشد که مشکل پیش آمده اینست که پس از روشن کردن ماشین و استارت آغازینش به جهت شناسایی قسمتهایش یا به اصطلاح initializing بجای اماده شدن برای پرینت؛چراغ زرد شروع به چشمک زدن میکند که برای این عیب 4 احتمال پیش بینی شده است.
1-کارتریج و چیپ آن
2-خالی بودن مخزن کاغذ
3-باز ماندن درب
4-گیر کاغذ
هر 4 مورد بررسی شده و همه چیز صحیح است ولی ایراد همچنان پابرجاست.
کسی از دوستان میتونه کمک کنه ؟ ممنونم

خیلی خوش اومدین دوست عزیز.این تالار نیاز به عضویت خاصی نداره.فقط حضور جنابعالی رو نیاز داره که ما رو فراموش نکنین.
در مورد پرینتر،من احتمال میدم سنسور تمام شدن کاغذ خراب شده.اونو چک کنین.

Nasser Latifi
24-03-2009, 00:51
سناتور عزیز از جوابت و لطفت که این حقیر را پزیرا شدی ممنونم.پاینده باشید

Senator_F
28-03-2009, 00:16
بنده کی باشم که کسی رو قبول کنم.شما منت سر ما میذارین و اینجا به سوالات پاسخ میدین.

behnamahsa
30-04-2009, 22:38
سلام آقای لطیفی
سلام من پرینتر 3 کاره اچ پی 4483 خریدم . نصبش کردم وقتی اسکن از طریق کامپوتر میکنی ارور میده . وقتی هم که از رو پرینتر اسکن میکنی به کامپیوتر بازم ارور میده رو کامپیوتر . ممنون میشم کمکم کنین.
بهنام
(ensafy@gmail.com)

Nasser Latifi
01-05-2009, 15:34
بهنام جان سلام

اول از هر کاری driver پرینتر را از ریشه یعنی از add or remove program پاک کن و دوباره و اینبار کامل نصب کن.
احتمال میدم برنامه twain یا paper port از روی CD drive درست و کامل نصب نشده باشه چون این ایرادی که فرمودین فقط مربوط به همین برنامه هایی است که اسم بردم.موفق باشید