PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری !! یک اتفاق عجیب

violin
22-03-2009, 23:19
سلام به همه دوستان
یه مشکل عجیبی تو سیستم من بوجود اومده که هر کاری میکنم درست نمیشه و هیچ دلیلی هم براش پیدا نمیشه چون سیستم خیلی خوب کار میکنه
من یه سری فیلم ویدئو سی دی رو میخوام تبدیل به فرمت DivX کنم . با برنامه های مختلف تست کردم . Total Video Converter
Magic convertor و ... اول فیلم خوبه اما به مرور صدا و تصویر با هم هم خوانی ندارن و سینک نیستن به اصطلاح حتی وقتی ویدئو سی دی رو به Mpeg هم تبدیل میکنم باز همینطور میشه بعدش فایل ویدئو سی دی رو میریزم تو هارد و مجددا تبدیل میکنم بازم همینطوریه و صدا و تصویر نمیخونن درایو عوض میکنم بازم حل نمیشه ویندوز عوض کردم بار لول خوب بود اما از دفعات بعد باز هم همین مشکل وجود داشت حتی ویندوز 64 بیت هم نصب کردم چون سی پی یو من x64 هست . دیگه واقعا نمیدونم این چه مشکل عجیبیه
منتظر کمک های شما هستم
سیستم من :
AMD Athlon(tm) 64X 2 Dual Core 4800
Ram DDR2 800 Kingestone 4 Gig
Hard Disk 300 + 500 Sata
Graphic Gigabyte 8400
Sound Card Creative Blaster 5.1 Live
Power Green
من تو ویندوز 32 بیتی کارت صدا نصب کردم و تو سیستم 64 بیتی کارت صوت آنبورد
در ضمن این برنامه ها و فیلم ها رو تو یه سیستم دیگه که سی پی یو اینتل بوده تست کردم و جواب مثبت گرفتم در صورتیکه اون سیستم خیلی از سیستم من پائین تره
هر کدوم از دوستان راه حلی داره خواهشا به من بگه
خیلی خیلی ممنون میشم

iraniran2
26-03-2009, 03:52
من احتمال ميدم شما برنامه power dvd روي سيستمت داشته باشي. اگه اينطوره. ويندوز رو عوض كن و برنامه پاور دي وي دي رو ديگه نصب نكن. بعد امتحان كن.
اين برنامه پاور دي وي دي من بارها ديدم روي فيلمهايي كه يه جورايي به اصطلاح capture ميشن تاثير ميزاره.

JhCo
26-04-2009, 16:38
احتمالاً از برنامه های کد کننده است.آخرین نسخه k-light codec pack رو نصب کن ببین چی میشه.اگه میتونی درایور کارت گرافیک هم نسخه جدیدتر رو نصب کن.اتفاقاً همین total convertor رو من یه بار نصب کردم باعث شد یه سری ویدیو ها که قبلاً باز می شدن دیگه باز نشن و فقط با خود نرم افزار توتال باز شن.با jet audio هم کانورت کردی؟