PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با BIOS نوت بوک-Toshiba Sat Pro A200-CH7

AssQar
22-03-2009, 19:30
سلام
یه نوت بوک توشیبا دارم که بعد از تکمیل آپدیت بایوس و ریست شدن سیستم، نوت بوک دیگه بالا نیومد
مشخصات:

Product->NoteBook
Family->Satelite Pro
Model->A200
PartNumber->PSAE4C-CH70AC
فایل بایوس رو از اینجا گرفتم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
که البته لینک خود فایل اینه:
از این فایل تو ویندوز 7 استفاده کردم ولی خود فایلی که لینکشو دادم مال Xp هستش ظاهرن!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ضمن این که در حین آپدیت، کابل برق متصل و باطری هم پر شارژ بوده!
یعنی وقتی دکمه پاور رو میزنه چراغ پاور روشن میشه و چراغ هارد هم چند ثانیه روشن میشه ولی هیچ اتفاقی بر روی مانیتور رخ نمیده.
کلید ها هم کار نمیکنه

تو فروم توشیبا هم رفتم از این قبیل مشکلات زیاد بود و همه گفته بودند که برو و به سرویسکار مجاز بده ولی قافل از اینکه تو ایران اصلن سرویسکار نداره ( طبق گفته سایت توشیبا)

و اما درخواستها:
1: نمایندگی و یا تعمیرکاری که بتونه بایوس رو بطور سخت افزاری و تضمینی و سریع و ترجیهن ارزان و.... انجام بده (تلفن تعمیرگاه)
2: آیا با داشتن فایل ROM. موجود در پکیج فوق، امکانش هست که خودم بایوس رو از رو برد بردارم و با Programmer یا هر ابزار سخت افزاری و نرم افزاری متفرقه آپدیت کنم؟ (چون من تو شهرستان هستم و دسترسی به تهران برام سخته)
ضمن اینکه امکان برداشت هرگونه ای سی و چیپستی رو از روی برد دارم (هیتر بادی دارم) و میتونم با کمک دوستانم هرکونه دستگاه خواندن و نوشتنی رو در صورت داشتن نقشه مدار درست کنم

تو این کار سرعت و قیمت برام از همه مهم تر هستش، ضمن تضمین کار

نوت بوک کاملن نو هستش و متاسفانه گارانتی نداره.

به یک شرکت تهرانی هم زنگ زدم که گفتند مادر بردت سوخته و باید برات بیاریم و 300-400 تومن خرج داره :angry:

ممنون میشم منو راهنمایی کنید
بازم شرمنده که اینو بطور خصوصی مطرح کردم
سال خوبی رو براتون آرزو میکنم:11::40:(هرچند با این اتفاق عملن سال نو به کامم تلخ شده:2::41:)
بدرود

REGISTERED USER
23-03-2009, 00:47
آدرس که نداریم و اگر هم باشه باید با پیغام خصوصی بهت بدم

هر کسی این کاره نیست ... وقتی مشکل حاد این چنینی پیش میاد باید ببرید پیش کسی که اموزش دیده توسط متخصص toshiba باشه ... اینطوری نیست که راحت IC را بدید براتون قلش کنند!

به نظرم توی ایران نمیشه کاری کرد

__

در ضمن ، چند یوزر بودن شما در سایت خلاف قوانین هست و باعث میشه شما بن دائم بشوید ... این موضوع گزارش داده شد.

AssQar
23-03-2009, 02:09
دوست عزیز ممنونم
میشه ادرسی رو که فرمودید برایم پی ام کنید

------
بحث چند کاربری در کار نیست
من دوست یوزر قبلی هستم و پس از دیدن این فروم قصد عضویت کردم.
یاعلی%%
اس..قر..