PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقايسه omnia hd و idou و n97

hasanmotori
22-03-2009, 15:52
تو اين تاپيك نظر خودتون رو لطفاً بدون تعصب بيان كنيد.اصلاً برند رو در نظر نگيريد و فقط امكانات گوشي رو در نظر بگيريد.

hasanmotori
22-03-2009, 16:08
omnia hd
lcd oled 3.7 خازني
سنسور Proximacy برای خاموش شدن صفحه نمایش به صورت خودکار
جك 3.5 ميليمتري
فناوري dnse2
اسپيكر استريو
پورت hdmi
16 gb حافظه داخلي+مموري كارت
دوربين 8 مگاپيكسلي و فيلم برداري hd
CPU با توان 600 مگاهرتز از نوع OMAP3430 - 600 MHz ARM Cortex A8 + PowerVR SGX 530 GPU + 430MHz C64x DSP + ISP
fm transmiter
digital compass
مرورگر پر طرفدار سافاري
Xtragps with Navigation

باتري فوق العاده: 600 ساعت استندباي و 13 ساعت و 30 دقيقه مكالمه

idou
دوربين 12 مگاپيكسلي+فلش زنون

n97
proximity sensor
keyboard
اسپيكر استريو
جك 3.5 ميليمتري
حافظه داخلي 32 gb + مموري كارت
دوربين 5 مگاپيكسلي
fm transmitter
digital compass
tv out
باتري:430 ساعت استندباي و 6 ساعت و 40 دقيقه مكالمه

sh_king
22-03-2009, 16:46
فقط سامسونگ .......... فقط omnia HD

ali_MacBook_Apple
22-03-2009, 17:05
من خودم بین امنیا HD و Idou مردد بودم ، اما مدتی راجع یه هر دو تحقیق کردم ، به نظر اومد که امنیا HD بدلیل صفحه یزرگتر ، تاچ بهتر (خازنی بودن صفحه) ، گرافیک بالاتر (استفاده از چیپ ست گرافیکی Open GL) ، فیلم برداری قویتر ، محیط 3D جذاب ، پورت پر طرفدار HDMI ، استفاده از مرورگر محبوب سافاری و... برترین گوشی بین گوشیهای ارائه شده است و به نظر N97 هم آنچنان حرفی برای گفتن نداره...
کلاً انتخابم به دلایل گفته شده Omnia HD خواهد بود.

ELVIS PRESLEY
22-03-2009, 17:44
مرورگر پر طرفدار سافاري

منبع؟؟؟؟؟؟؟

به صرف این که html رو ساپورت میکنه که نشد سافاری.؟؟؟!!!!!!
اصلا یک همچین چیزی با سیاستایه اپل همخوانی نداره.

S A M S U N G
22-03-2009, 18:15
سلام به همگی .

دوست عزیز مرورگر اینترنت چه ربطی به پورت خارجی داره ! اصلا HDMI چه ربطی به اپل داره !

احتمالا Omnia HD بدون پورت HDMI عرضه میشه .

مرورگ اینترنت این گوشی S60 OSS Safari Core هستش .

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali racer
22-03-2009, 18:40
خود شرکت نوکیا هم اعلام کرده که 97 یه اینترنت تیبل هستش و برای کار با اینترنت طراحی و ساخته شده
بنا براین مقایسه اون با ایدو و اچ دی درست نیست

اما در مورد ایدو !
چطور گوشی ای که حتی اسمی هم براش انتخاب نشده و جز جزئییات دوربین عکسبرداری و سیستم عامل
چیز چشم گیری ازش معلوم نیست رو می خوایین مقایسه کنید ؟؟؟؟؟

ELVIS PRESLEY
22-03-2009, 18:41
مثل اینکه اجیل و شیرینی عید کار خودشو کرده.
زیاد شیرینی شکلات نخورید.برا چشمتون ضرر داره.

html

hdmi شباهتی به html داره؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
html یکی از رایج ترین زبان هایه که برایه طراحی و ساخت صفحات اینترنتی به کار میره.

hasanmotori
22-03-2009, 18:52
خب n97 چه ويژگي خاصي داره كه اينترنت تيبل باشه؟
i8910 كه safari هم داره پس بيشتر اينترنت تيبل هست
در مورد idou هم فكر نميكنم امكانات ديگه اي داشته باشه چون اگه داشته باشه خب ميگن كه مردم صبر كنن و نرن i8910 بخرن آخه الان پيش فروش i8910 شروع شده و ديگه كسي منتظر idou نميمونه

خوب حالا اصلا سافاری نداشته باشه. اپرا مینی که بهتره!

intenet explorer8 و firefox رو هم روي گوشي بزارن بازم اپرا ميني لازم ميشه.چون صفحه هارو با حجم خيلي كم باز ميكنه.استفاده ازش خيلي راحته سرعتشم بالاست.از همه مهمتر ف ي ل ت ر شكن هم هست.

merikh_merikh
22-03-2009, 19:38
دوستان ایدو چیزه کامل و قشنگی هست و امکاناتش هم کامل میباشد...این قدر نیاریدش پایین....
من با این که طرفدار سونی اریکسون هستم و سعی میکنم گوشی هامو از برند سونی اریکسون انتخاب کنم و از ایدو هم خوشم میاد ولی به ان97 رای دادم اخه ان97 علاوه بر کامل بودن یه کیبرد خوب هم داره که چیزه مهمی میباشد و برای یک گوشی صفحه لمسی بسیار مهم میباشد.به این دلیل به نظره من ان97 از دوتای دیگه بالاتره..........

hasanmotori
22-03-2009, 19:47
واسه گوشي لمسي كيبرد لازمه ولي به نظر من صفحه خازني لازم تره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omnia hd هم با توجه به lcd بسيار بزرگ و خازني كيبرد مجازي خيلي خوبي داره

captain JAVID
22-03-2009, 20:11
بزارين گوشی ها عرضه بشن ببينيم چی از آب در ميان يهو نشه مثل باطری touch diamond
من خودم از omnia hd خوشم مياد آخه اون نمايشگرش خيلی دلبره جون ميده باسه فيلم
ديزاين کفنی هم داره البته n97 هم که سری n هست بين مردن(حداقل تو ايران ) ارزش خاصی داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

resident_evil
22-03-2009, 20:17
عجب چيزيه اين Omnia !!!
آقا يكي از بچه ها لطف ميكنه يه اطلاعات كلي در مورد اين گوشي به من بده ؟؟؟!!!
تو پروفايلم !!! دمتون جوش !!!
كلا يكي لطف كنه مارو در خريد گوشي راهنمايي كنه !!!
الان N82 داريم دوباره زده تو خطه هنگ كردن !!!
ببخشين اينجا ميگما !!! منتظر كمك هاي سبزتان در پروفايلم هستم !!!:27:

ali_MacBook_Apple
22-03-2009, 23:53
منبع؟؟؟؟؟؟؟

به صرف این که html رو ساپورت میکنه که نشد سافاری.؟؟؟!!!!!!
اصلا یک همچین چیزی با سیاستایه اپل همخوانی نداره.

اولاً ساپورت کردن HTML چه ربطی به سافاری داره ؟ تمام مرورگرهای کنونی موبایل ، حتی خود مرورگر سیمبین هم HTML رو ساپورت می کنن ، ثانیاً شما یه سرچ بزنی کلی منبع معتبر می بینی ، حتی GSMarena هم توی ریویوش اعلام کرده .
درضمن با توجه به روابط فوق حسنه اپل و سامسونگ و همکاریشون توی خیلی از زمینه ها از جمله پروژه بزرگ Iphone، همچین چیزی اصلا عجیب به نظر نمیاد...

hasanmotori
22-03-2009, 23:58
علي آقا اگه ميشه يه رايي هم بده

استبداد
23-03-2009, 00:05
2تاشون هنوز بازار نیومدن
یکیشون هنوز حتی درست معرفی نشده
یکیم صبر کنید تا ببینیم گوشی ها توی عمل چه جوری هستند
تا بشه مقایسه درست انجام داد

hasanmotori
23-03-2009, 00:11
2تاشون هنوز بازار نیومدن
یکیشون هنوز حتی درست معرفی نشده
یکیم صبر کنید تا ببینیم گوشی ها توی عمل چه جوری هستند
تا بشه مقایسه درست انجام داد

درسته ولي هيچكدومشون هنوز به بازار نيومدن
الان بر اساس امكانات گوشي ها شما به يدونش راي بده

ali_MacBook_Apple
23-03-2009, 01:35
علي آقا اگه ميشه يه رايي هم بده

بخدا رای دادم :46:

hasanmotori
23-03-2009, 01:41
بخدا رای دادم :46:

دمت گرم:10:
همون موقع كه من داشتم اينو مينوشتم شما راي دادي ببخشيد

ali racer
23-03-2009, 12:05
خب n97 چه ويژگي خاصي داره كه اينترنت تيبل باشه؟
i8910 كه safari هم داره پس بيشتر اينترنت تيبل هست
در مورد idou هم فكر نميكنم امكانات ديگه اي داشته باشه چون اگه داشته باشه خب ميگن كه مردم صبر كنن و نرن i8910 بخرن آخه الان پيش فروش i8910 شروع شده و ديگه كسي منتظر idou نميمونه
این موضع به چند تا عامل بستگی داره نه صرفا یه مرورگر که برنامه اش رو میشه نصب کرد

خواستم از موبایل رویو نقل قول کنم دیدم تو موبیلستان بروبچز ترجمه کردن
به نقل از موبیلستان
1.

صفحه كليد qwerty سرعت تايپ را بسيار افزايش ميدهد. كه 35 دكمه به علاوه پد چهار

جهته را داراست.كه دومي مزيت بزرگي است.مثلا xperia اين قابليت را ندارد كه ممكن است در

برخي جاها كاربري را مختل كند.

2.

براي تغيير زبان شما بايد جهت نماي بالا را به همراه chr همزمان بزنيد.گوشي با زبان محلي يك

رديف ديگر هم عرضه ميكند.دقيقا مثل برخي مدلهاي قبلي نوكيا مانند n810.

3.

عمر باتري در تست هاي ما 3 روزبود.با دو ساعت مكالمه و چندين عكس و همچنين دقايق زيادي

تماشاي فيلم و حدود يك ساعت موسيقي و راديو.همچنين حدود 1.5 ساعت طول ميكشد تا

باتري خالي آن شار‍ژ كامل شود.

اگر دنبال استفاده تمام مدت از edge/gprs هستيد اين گوشي حتي مدت زمان بيشتري دوام

مي آورد.در اصل با استفاده هاي ما اين گوشي 4 روز كار مفيد داشت كه در نوع خود بي رقيب

است.

4.

گشت زني در وب 4.5 ساعت
واي فاي 166 ساعت:18: استندباي و 6 ساعت آپلود فايل

5.

وای فای این گوشی با ساپورت ieee 802.11g عرضه میشود.تمام استانداردهای امنیتی از جمله wep,wpa2 و .... را شامل میشود.

6.

سرويس جديد نوكيا با نام so-lo
همچنین اولین گوشی دارای بیس او وی ای نوکیا

7.

استفاده از چیپ بسیار با کیفیت بروکست برای یکپارچه سازی وای فای بلوتوث ...

در آخر هم موبایل رویو این طور نوشته

از نقاط قوت اين گوشي ميتوان به سيستم نرم افزاري قوي كه با سرويس هاي آنلاين همساز است اشاره كرد.نه تنها بخاطر اسلايد منحصر به فردش بلكه به خاطر اينكه اولين گوشي است كه براي خدمات اينترنتي عرضه شده است

R@R#M@N
25-03-2009, 09:15
منم بدنباله حرف بروبچ سونی دوباره میگم
آیدو هنوز اسمش انتخاب نشده ؟؟ بعد شما دارین اونو توی نظر سنجی شرکت میدین ؟؟
وایستین دوتا مشخصات ازش دربیاد و بعد شروع کنید زدن تو سرش
ولی یه چیزی بگم ! اونم اینه که گوشی که دوربینش 12 هست مطمئن باشین چیزی از یه گوشی 8 مگایی کم نداره (حالا نمیگم شاخ تره ولی کمتر از امنیای شما نیست)
این از ما !

ali_MacBook_Apple
25-03-2009, 12:29
دوست من کسی تو سر Idou نزد ، بچه ها هم راجع به چیزهایی که از Idou تاحالا مشخص شده دارن حرف می زنن ، آخه اگه Idou هم نباشه دیگه هیچ گوشی برای رقابت با Omnia HD باقی نمی مونه ، اما فعلاً حساب کردن روی Idou کار عاقلانه ای نیست .
اینم که صفحش خازنی نیست خیلی رتبشو میاره پایین.

merikh_merikh
25-03-2009, 15:21
ولی خداییش ایدو اگه با همین مشخصات بیاد که مطمعنم میاد تو رغابت خیلی ها را میزنه کنار........

hasanmotori
25-03-2009, 16:05
ولی خداییش ایدو اگه با همین مشخصات بیاد که مطمعنم میاد تو رغابت خیلی ها را میزنه کنار........

چي؟؟؟؟
كدوم مشخصات؟
omnia hd كه همچيش از idou سره بجز رزولوشن(نه كيفيت) دوربين و فلش زنون. سامسونگ داره روز به روز به نوكيا نزديك تر ميشه با اومدن omnia hd ديگه فاصلشون خيلي كم ميشه.

merikh_merikh
25-03-2009, 16:13
منظورم از مشخصات دوربین و زیبایی محیط کار میباشد.....حالا تا اومدنش ببینیم دیگه چی داره.........

hasanmotori
25-03-2009, 16:25
كدوم زيبايي محيط كار؟ شما فكر كنم فقط يه فيلم از idou ديدي؟ يه بارهم يه فيلم از 8910 ببين.
بعدش برو gsmarena عكس منوهاشو ببين مثل 5800 ه

ali_MacBook_Apple
25-03-2009, 19:51
البته محیط کار هر دو گوشی بدلیل سیمبین بودن دقیقاً یکیه...
مثل گوشیهای ویندوز که محیطشون یکیه... فقط تفاوتهایی توی Home Screen دارن

golmohammadi
25-03-2009, 23:41
اين نظر سنجي كاملا اشتباه هست
وقتي گوشي وارد بازار نشده چطور ميشه نظر سنجي كرد ؟
در صفحه اول از دو گوشي ان97 و امنيا يه عده مشخصاتي ذكر شده ولي براي ايدو فقط 12 مگا پيكسل با فلش زنون زده شده همين
پس معلومه كه اصلا مقايسه و نظر سنجي خوبي نيست
بهتره تاپيك بسته بشه

hasanmotori
26-03-2009, 00:18
ببينيد من مشخصات رو نسبي گفتم. يعني مثلاً نيومدم بگم idou مموري ميخوره يا بلوتوث داره چون همشون دارن idou هيچ امكاناتي به جز دوربين نسبت به اون دوتا نداره

golmohammadi
26-03-2009, 00:26
ببينيد من مشخصات رو نسبي گفتم. يعني مثلاً نيومدم بگم idou مموري ميخوره يا بلوتوث داره چون همشون دارن idou هيچ امكاناتي به جز دوربين نسبت به اون دوتا نداره

واقعا فقط يه دوربين داره و بس ...
اگه اينطوريه پس بدرد نميخوره
البته كه امكانات بيشتري خواهد داشت
چون هنوز نيومده و مشخصات كاملش قيد نشده حق داري بگي
منم واسه خاطر همين گفتم اين نظر سنجي اشتباهه
يعني هنوز زوده
موفق باشيد

hasanmotori
26-03-2009, 00:32
خب با مشخص شدن امكانات جديدش اونارو به ليست اضافه ميكنيم ولي فكر نميكنم امكانات ديگه اي داشته باشه

hasanmotori
26-03-2009, 00:42
idou اگه امكانات ديگه اي داشته باشه بايد سوني اريكسون مشخصشون كنه كه كاربران منتظر اين گوشي بمونن و نرن omnia hd بخرن

VBYOFSKI
27-03-2009, 14:44
این نظر سنجی اشتباه هنوز هیچ چیزی از آیدو به جز دوربینش مشخص نشده و لی اون دو تای دیگه معرفی شدن.

idou هيچ امكاناتي به جز دوربين نسبت به اون دوتا نداره
میشه بگی چندتا از امکانات آیدو مشخص شده که شما همچین چیزی میگی.

واقعا فقط يه دوربين داره و بس ...
اگه اينطوريه پس بدرد نميخوره
البته كه امكانات بيشتري خواهد داشت
چون هنوز نيومده و مشخصات كاملش قيد نشده حق داري بگي
منم واسه خاطر همين گفتم اين نظر سنجي اشتباهه
يعني هنوز زوده
موفق باشيد
نباید گفت فقط دوربین داره باید گفت فقط دوربینش مشخص شده.

hasanmotori
27-03-2009, 14:56
idou كه معرفي شده. باهاش كلي كار كردن و فيلمهاشم هست. چند روز پيش هم كه عكسهايي كه با دوربينش گرفته شده منتشر شد.امكانات گوشي همينه و فقط وزن و باتري و چند تا چيز كوچيك ديگه مونده. اگه هم مشخصات ديگه اي داشته باشه بعداً اضافشون ميكنيم به ليست

ali_MacBook_Apple
27-03-2009, 15:17
صفحشم مشخص شده که خازنی نیست و مقاومتیه و به نظر من این یه فاجعه بزرگ برای این گوشیه...

~ReZa~
27-03-2009, 17:12
مقایسه این سه گوشی که فعلا نمیتونه درست باشه ولی با تجربه ای که با عوض کردن و کار کردن با اکثر برندها داشته ام میتونم بگم که از نظر من از بین این سه گوشی 1:سونی اریکسون idou و2:نوکیا n97 و در اخر نوبه به سامسونگ hd میرسه.
این سامسونگ اگه همه امکانات دنیا رو هم روی یه گوشی بزاره باز هم یه مشکل بزرگی داره که اونم باطریش هست که وضعیت خودش رو خراب میکنه:27::27:.به طور مثال همین innov8 را بگم که باطریش همه رو ناراضی نگه داشته و یک معضل بزرگ حساب میشه.با اینکه روی hd باطری 1500 میلی گذاشته ولی باز هم کم میاره.
همین idou با باطری1000 میلی امپرش مطمئن باشید عملکردش هزار مرتبه بهتر از سامسونگ hdخواهد بود.
در مورد n97 هم بگم که به نظرم گوشی کامل سیمبین هست که به کیبورد qwert تجهیز شده و نام NOKIA رو داره روی خودش حمل میکنه که بعد از idou میتونه بهترین گزینه باشه.

Michael Ropy
27-03-2009, 17:52
برادر آمنیا اچ دی بهترین باتری رو بین سه گوشی داره: 600 ساعت استند بای و 13 و نیم ساعت تاک تایم!!!

Michael Ropy
27-03-2009, 17:59
omnia hd كه همچيش از idou سره بجز رزولوشن(نه كيفيت) دوربين و فلش زنون. سامسونگ داره روز به روز به نوكيا نزديك تر ميشه با اومدن omnia hd ديگه فاصلشون خيلي كم ميشه.رزولوشن اچ دی با آیدو یکیه (360 در 640) تازه 2 دهم اینچ بزرگتره. مهمترین خصیصش amoled بودنش هست! یعنی تو نور شدید آفتاب..... بابت دوربین نگران نباش برادر!

hasanmotori
27-03-2009, 18:07
مقایسه این سه گوشی که فعلا نمیتونه درست باشه ولی با تجربه ای که با عوض کردن و کار کردن با اکثر برندها داشته ام میتونم بگم که از نظر من از بین این سه گوشی 1:سونی اریکسون idou و2:نوکیا n97 و در اخر نوبه به سامسونگ hd میرسه.
این سامسونگ اگه همه امکانات دنیا رو هم روی یه گوشی بزاره باز هم یه مشکل بزرگی داره که اونم باطریش هست که وضعیت خودش رو خراب میکنه:27::27:.به طور مثال همین innov8 را بگم که باطریش همه رو ناراضی نگه داشته و یک معضل بزرگ حساب میشه.با اینکه روی hd باطری 1500 میلی گذاشته ولی باز هم کم میاره.
همین idou با باطری1000 میلی امپرش مطمئن باشید عملکردش هزار مرتبه بهتر از سامسونگ hdخواهد بود.
در مورد n97 هم بگم که به نظرم گوشی کامل سیمبین هست که به کیبورد qwert تجهیز شده و نام NOKIA رو داره روی خودش حمل میکنه که بعد از idou میتونه بهترین گزینه باشه.

من همه جا بايد برم اينو بگم.
شما الان يه سر به كلوپ i8510 بزن ببين نظر دوستان در مورد باتريش چيه ولي من قبول دارم كه سوني توي باتري اوله. بعدشم خيلي از گوشيهاش باتري خوبي دارن مثل i900
بعدش سيمبين نوكيا خوبه كه همش هنگ ميكنه؟ با كلي آپديتم حل نميشه ولي i8510 بيچاره اصلاً نميدونه هنگ چيه. سرعتشم از همه سيمبينهاي نوكيا بالاتره. بعدش كيبرد مجازي omnia hd رو مگه نديدي؟ ديگه به نظر من كيبرد لازم نداره مگه اينكه بخاي گوشيت بيش از حد ضخيم باشه

R@R#M@N
27-03-2009, 18:07
حسن موتوری تو که به نظر دیگران کاری نداری و همش میگی امنیا اچ دی بهتره ، پس چرا تاپیک زدی و نظر سنجی گذاشتی ؟؟
تو که در هر صورت میگی امنیا اچ دی !! اصلآ امنیا اچ دی بهترین
آخه آیدو (بلاخره اسمش شد آیدو) هیچیش مشخص نیست ! فقط یه دوربین 12 با فلش زنون و ال ای دی مشخص شده
ال سی دی هم فقط مشخص شده که 16 ملیون هست و 3.5 اینچ
مقاومتی بودن یا خازنی بودنش هم مشخص نشده
اگرم مشخص شده تا 6 ماه دیگه که میخواد بیاد ممکنه از 100 تا چیزیش که میخواد تغییر کنه یکیش ال سی دیش باشه
محیط گرافیکی هم با توجه به سیمبین بودن جفتشون یکی هست ! فقط home screen ش واسه هر شرکت فرق میکنه که واسه آیدو هم خیلی جذابه (شاید تو خوشت نیاد)
راستی از سیمبین آیدو (اسمش رو دقیق نمیدونم چی هست :دی همون سیمبین یکی شده همه شرکتا) نمیشه گذشت
پس بهتره کلآ تاپیک بسته بشه (چون مشخصاتش معلوم نیست) + شما هم امنیا اچ دی رو بخر

hasanmotori
27-03-2009, 18:09
رزولوشن اچ دی با آیدو یکیه (360 در 640) تازه 2 دهم اینچ بزرگتره. مهمترین خصیصش amoled بودنش هست! یعنی تو نور شدید آفتاب..... بابت دوربین نگران نباش برادر!

با تشكر از شما ولي دقت نكردي چي شد من گفتم رزولوشن دوربين نه lcd. بهتر بود ميگفتم سايز عكس

ali racer
27-03-2009, 21:15
حسن موتوری تو که به نظر دیگران کاری نداری و همش میگی امنیا اچ دی بهتره ، پس چرا تاپیک زدی و نظر سنجی گذاشتی ؟؟
آخه آیدو (بلاخره اسمش شد آیدو) هیچیش مشخص نیست ! فقط یه دوربین 12 با فلش زنون و ال ای دی مشخص شده
اگرم مشخص شده تا 6 ماه دیگه که میخواد بیاد ممکنه از 100 تا چیزیش که میخواد تغییر کنه یکیش ال سی دیش باشه
محیط گرافیکی هم با توجه به سیمبین بودن جفتشون یکی هست ! فقط home screen ش واسه هر شرکت فرق میکنه که واسه آیدو هم خیلی جذابه (شاید تو خوشت نیاد)
راستی از سیمبین آیدو (اسمش رو دقیق نمیدونم چی هست :دی همون سیمبین یکی شده همه شرکتا) نمیشه گذشت
پس بهتره کلآ تاپیک بسته بشه (چون مشخصاتش معلوم نیست) + شما هم امنیا اچ دی رو بخر
اسمش سیمبین فندانسیونه
و بیسش با سیمبین 97 و اچ دی یکی هستش...حتی ظاهرش هم خیلی شبیه

فزق عمده اش اینه که دیگه ساین نمی خواد (چه بهتر:31:) و لازم نیست گوشیتو هک کنی

ali_MacBook_Apple
27-03-2009, 23:34
دوستانیم که نگران اینن که چرا این گوشیا دارن مقایسه می شن ...
دوستان گرامی ، بالاخره این نوع گوشیا کلاس جدیدی از گوشیا هستن که دارن وارد بازار می شن و کنجکاوی خیلی از دوستان از جمله خود من رو تحریک کردن ، این تاپیک و مقایسم بهانه ایه برای اینکه بچه ها بیشتر با این نوع و سبک گوشیا آشنا بشن...فعلاً توی این سبک این سه گوشی دارن حرف اول رو می زنن ، اگرم کسی حرفی می زنه راجع به مشخصاتی که ازشون اعلام شده حرف می زنن و کسی از روی حدس و گمان حرف نمی زنه ، مگه بعضی دوستان که مقداری تعصب دارن.
اگرم کسی می گه کدوم گوشی بهتره ، بازم بخاطر مشخصاتیه که ازشون اعلام شده ، امنیا اچ دی و N97 که کاملاً مشخصات و اومدنشون قطعی شده و فقط Idou توی ابهامه اما بازم بچه ها دوست دارن راجع بهش صحبت بشه...

~ReZa~
27-03-2009, 23:51
:27:
برادر آمنیا اچ دی بهترین باتری رو بین سه گوشی داره: 600 ساعت استند بای و 13 و نیم ساعت تاک تایم!!!
زیاد به این امار و ارقام قول نخور.باطری innov8 هم 1200 میلی هست و باید تالک تایم 8.30 ساعت و استندبای 310 ساعت طبق نوشته ها داشته باشه ولی طبق گفته دوستان شب شارژش میکنی وقتی صبح از خواب بلند میشی میبینی 3 خط باطری رو بلعیده:27::27:.از کجا معلوم که hd هم به این سرنوشت دچار نشه:13:؟ حالا شما فرض کن من تعصبی حرف میزنم.یه بار تو علا
ءالدین از مغازه فروشیها از باطری سامسونگ نظر سنجی کنی میبینی که میگ
ن اکثر کاربران از باطری گوشیهای سامسونگ ناراضیند:2:.

من همه جا بايد برم اينو بگم.
شما الان يه سر به كلوپ i8510 بزن ببين نظر دوستان در مورد باتريش چيه ولي من قبول دارم كه سوني توي باتري اوله. بعدشم خيلي از گوشيهاش باتري خوبي دارن مثل i900
بعدش سيمبين نوكيا خوبه كه همش هنگ ميكنه؟ با كلي آپديتم حل نميشه ولي i8510 بيچاره اصلاً نميدونه هنگ چيه. سرعتشم از همه سيمبينهاي نوكيا بالاتره. بعدش كيبرد مجازي omnia hd رو مگه نديدي؟ ديگه به نظر من كيبرد لازم نداره مگه اينكه بخاي گوشيت بيش از حد ضخيم باشه
حسن جان من اتفاقا زیاد به کلوپ i8510 سر میزنم هم تو p30world و هم تو mobilestan ولی اکثرا از باطری این گوشی ناله میکنند حتی تو یه جا دیدم گفته بودند که حتی با اپدیت کردن هم وضعیت مصرف باطری درست نشده پس کو این استند بای 310 ساعته؟یا کو این تالک تایم 8.30 ساعته؟
در مورد هنگ کردن هم حق با شماست منم قبول دارم سرعت i8510 بیشتر از برخی سیمبینهای نوکیاست.ولی خدایی به نظر من هنگ کردن بهتر از اینست که باطری گوشیت هر روز حتی سه بار هم شارژ بخواد.:27:

چقدر این دوستمون بی طرفه و طرفدار هیچ برندی نیست :31:
علی جان از قدیم گفته اند که حقیقت تلخ هست.:2:

merikh_merikh
28-03-2009, 00:15
دوست عزیز اومنیا اچ دی مگه سیستم عاملش ویندوز موبایل نیست؟یا من اشتباه میکنم و سیمبین میباشد؟

hasanmotori
28-03-2009, 00:19
دوست عزیز اومنیا اچ دی مگه سیستم عاملش ویندوز موبایل نیست؟یا من اشتباه میکنم و سیمبین میباشد؟

امنيا اچ دي يا همون i8910 داراي سيستم عامل سيمبين s60 5th edition مثل n97 هست

بعدش اگه ميشه خيلي ايراد نگيريد وگرنه آقا مجتبي مياد تاپيك رو ميبنده:13: بهتره در مورد امكانات گوشي ها بحث كنيم و با مشخص شدن امكانات جديد idou در مورد اونا هم بحث كنيم

R@R#M@N
28-03-2009, 01:49
دوستانیم که نگران اینن که چرا این گوشیا دارن مقایسه می شن ...
دوستان گرامی ، بالاخره این نوع گوشیا کلاس جدیدی از گوشیا هستن که دارن وارد بازار می شن و کنجکاوی خیلی از دوستان از جمله خود من رو تحریک کردن ، این تاپیک و مقایسم بهانه ایه برای اینکه بچه ها بیشتر با این نوع و سبک گوشیا آشنا بشن...فعلاً توی این سبک این سه گوشی دارن حرف اول رو می زنن ، اگرم کسی حرفی می زنه راجع به مشخصاتی که ازشون اعلام شده حرف می زنن و کسی از روی حدس و گمان حرف نمی زنه ، مگه بعضی دوستان که مقداری تعصب دارن.
اگرم کسی می گه کدوم گوشی بهتره ، بازم بخاطر مشخصاتیه که ازشون اعلام شده ، امنیا اچ دی و N97 که کاملاً مشخصات و اومدنشون قطعی شده و فقط Idou توی ابهامه اما بازم بچه ها دوست دارن راجع بهش صحبت بشه...
درست ! ولی بقول خودت هیچی از آیدو مشخص نیست که ما بخوایم اونو مقایسش بدیم
فقط میدونیم یه دوربین 12 داره ! که معلوم نیست کیفیتش خوبه یا نه !! همین و همین
حالا داریم :
راجع به ال سی دیش صحبت میکنیم
راجع به باتریش صحبت میکنیم
راجع به سیستم عاملش صحبت میکنیم
راجع به فیلمبرداری
راجع به نوع ال سی دیش
و ...
من بشخصه فقط میدونم آیدو دوربینش 12 هست با فلش ال ای دی و زنون ! صفحش 3.5 ه 16 ملیون هست و یه اسم سیمبین (که هنوز خود شرکت سیمبین هم این سیمبین رو نداده بیرون )
حالا شما اگه میخواهین ن97 رو با آی8910 مقایسه کنین ! چون حداقل آی8910 رو GSMArena و ن97 رو موبایل رویوو ، رویوو کردن و حد اقل نظرات دیگران رو میدونید و با استناد به اونا یه چیزایی میگین
ولی آیدو چی :دی ؟؟ نمیدونم چجوری بگم متوجه شین :دی

ali racer
28-03-2009, 10:49
فقط یه توضیح بدم که لازمه
سیمبین فندانسیون ایدو عملا فرق زیادی با s60 5th edition نداره ! (وقتی بیس یکی باشه)
فقط و فقط اپن سورس شده

حالا این کیفیت سخت افزار گوشی هستش که می تونه برگ برنده باشه

ali_MacBook_Apple
28-03-2009, 14:36
درست ! ولی بقول خودت هیچی از آیدو مشخص نیست که ما بخوایم اونو مقایسش بدیم
فقط میدونیم یه دوربین 12 داره ! که معلوم نیست کیفیتش خوبه یا نه !! همین و همین
حالا داریم :
راجع به ال سی دیش صحبت میکنیم
راجع به باتریش صحبت میکنیم
راجع به سیستم عاملش صحبت میکنیم
راجع به فیلمبرداری
راجع به نوع ال سی دیش
و ...
من بشخصه فقط میدونم آیدو دوربینش 12 هست با فلش ال ای دی و زنون ! صفحش 3.5 ه 16 ملیون هست و یه اسم سیمبین (که هنوز خود شرکت سیمبین هم این سیمبین رو نداده بیرون )
حالا شما اگه میخواهین ن97 رو با آی8910 مقایسه کنین ! چون حداقل آی8910 رو GSMArena و ن97 رو موبایل رویوو ، رویوو کردن و حد اقل نظرات دیگران رو میدونید و با استناد به اونا یه چیزایی میگین
ولی آیدو چی :دی ؟؟ نمیدونم چجوری بگم متوجه شین :دی

اولاً اینکه مشخصات کامل گوشی بیرون نیومده ، یکی از اشکالات زشت سونی اریکسون اینه که همیشه گوشی رو که کامل معرفی نشده و مشخصات کاملی نداره معرفی می کنه و این اشکال رو باید به شر کت گرفت و داره همون برنامه اکسپریا رو که یه قرن بعد از ابهام گوشی رو داد بیرون سر اینم پیاده می کنه...
درضمن اینکه شما چیزی بجز دوربین از گوشی نمی دونی مشکل از اینه که کمی پیگیری نکردی وگرنه خیلی چیزا که رسمی اعلام شده دستگیرت می شد :46:
راجع به LCD که شرکت اعلام کرده 3.5 اینچه و رزولوشنش 360 * 640 و تعداد 16 میلیون رنگ نشون می ده.
راجع به باطریشم که 1000 آمپر اعلام شده اما خیلی کم به نظر میاد و حتماً باید ارتقاش بدن چون اینجوری دارند گوشی عذاب می کشن.
سیستم عاملشم که در اصل همون سیمبین S60 وبرایش بنجم که یه اسم دیگه روش زدن و تفاوتی نداره و الان روی نوکیا 5800 که توی بازار موجوده نصبه.
در مورد فیلم برداریش هم ندیدم کسی حرفی بزنه.
نوع LCD هم که به تازگی بخاطر قلمی که روی گوشیه مشخص شده مقاومتیه...
همه اینا هم به صورت رسمی اعلام شده و توی GSMarena موجوده...

ali_MacBook_Apple
28-03-2009, 14:52
:27:

علی جان از قدیم گفته اند که حقیقت تلخ هست.:2:

در مورد innov8 چیزی نمی گم چون تاحالا باهاش کار نکردم...
اما بزار یه سابقه از باطریهای سامسونگ برات بگم :
من پدرم n سال پیش یه سامسونگ t100 داشت که یادمه زودتر از دو روز شارژش نمی کرد و تا چند سال با همون قدرت باطری عمل کرد و باطریش ضعیف نشد. بعدش هم d500 داشت که دقیقاً همین وضع رو داشت و هرگز باهاش مشکل باطری نداشت...
اما الان...
پدرم u900 داره ، مادرم d830 داره ، خودم هم امنیا دارم ، هر سه از برند سامسونگ :
خودم که با استفاده زیاد و دیدن یک فیلم کامل و کار با gps و آهنگ گوش کردن و اس ام اس و تماس و این چیزا بعد از دو روز گوشیمو شارژ می کنم ، اگه باهاش فیلم نبینم بعد از سه روز و اگه کار خاصی باهاش نکنم و فقط زنگ و اس ام اس ، تا پنج روز هم دووم میاره...
پدرم بخاطر کارش تماساش زیادن و زیاد صحبت می کنه ، اونم میانگین بعد از سه روز شارژ می کنه...
مادرم هم که استفادش کمه ، هفته ای یک بار شارژ می کنه...
چیزی که از باطریهای سامسونگ تو این مدت دیدم و برام جالب بود اینه که بر خلاف باطریهای دیگه خصوصاً نوکیا ، بعد از مدت یکی دو سال استفاده باطریاش ضعیف نمی شه و نیازی به تعویض نداره و اگه درست استفاده بشه تا زمانی که گوشی رو داری نیازی به تعویض باطری نداری...
در حالی که می دونی باطریهای نوکیا حداقل سالی یک بار باید عوض بشن ، این چیزیه که دیدم...
حالا شما از کدوم حقیقت تلخ داری صحبت می کنی ؟
دوست من شما یه چیزی شنیدی....اما من اینا رو دیدم...
از قدیم گفتن : شنیدن کی بود مانند دیدن؟ :46:

Hamid..God
28-03-2009, 16:24

حد اقل اینکارو میشه کرد

R@R#M@N
28-03-2009, 19:41
اولاً اینکه مشخصات کامل گوشی بیرون نیومده ، یکی از اشکالات زشت سونی اریکسون اینه که همیشه گوشی رو که کامل معرفی نشده و مشخصات کاملی نداره معرفی می کنه و این اشکال رو باید به شر کت گرفت و داره همون برنامه اکسپریا رو که یه قرن بعد از ابهام گوشی رو داد بیرون سر اینم پیاده می کنه...
درضمن اینکه شما چیزی بجز دوربین از گوشی نمی دونی مشکل از اینه که کمی پیگیری نکردی وگرنه خیلی چیزا که رسمی اعلام شده دستگیرت می شد
راجع به lcd که شرکت اعلام کرده 3.5 اینچه و رزولوشنش 360 * 640 و تعداد 16 میلیون رنگ نشون می ده.
راجع به باطریشم که 1000 آمپر اعلام شده اما خیلی کم به نظر میاد و حتماً باید ارتقاش بدن چون اینجوری دارند گوشی عذاب می کشن.
سیستم عاملشم که در اصل همون سیمبین s60 وبرایش بنجم که یه اسم دیگه روش زدن و تفاوتی نداره و الان روی نوکیا 5800 که توی بازار موجوده نصبه.
نوع lcd هم که به تازگی بخاطر قلمی که روی گوشیه مشخص شده مقاومتیه...
همه اینا هم به صورت رسمی اعلام شده و توی gsmarena موجوده...
علی جان اینا رو بکسی بگو که چیزی ندونه !! نه به کسی که 3 سال تو این فروم هست و عشقشم سونی هست !!
من که مشخصات ال سی دی رو گفتم و اصلی ترین مشخصش که شما بهش گیر دادین که همون خازنی بودن هست هنوز معلوم نیست !!! نمیشه از روی قلم تشخیص داد !! امنیا هم قلم داره !! پس این همه میگین امنیا خازنی کشک ؟
بعدشم شما دلیلت اینه که قلم داره مقاومتیه !! من میگم چون آیکوناش بزرگ هست 100% خازنی هست و همچنین قلمش هم برای قسمت های خیلی ریزی گذاشتن که نمیشه با انگشت زد
باتری رو هم که همه میدونن 1000 میلی آمپر هست ولی شما دارین راجع به شارژ نگه داشتنش صحبت میکنید که هنوز هیچ کس با این گوشی کار نکرده که ببینه این گوشی چقدر شارژ نگه میداره !! پس اینم از روی حدسیات هست
سیمبینش هم که خودت نمیدونی چی هست و میگی همون سیمبین هست !! خاب اگه همون سیمبین هست چرا توی هیچ سایتی ننوشته که سیمبین سری 60 ویرایش 5 ام هست ؟؟ اینم توی ابهامه و شما بازم مثه بالا داری حدس میزنی
فیلمبرداری هم که هیچ کس نمیدونه
پس ببین همه ی این چیزایی که داری روش بحث میکنی همش نظر خودته و همش هم حدسیات هست !!
پس لطفآ بیخودی روی این گوشی عیب نذارید یا تو سرش نزنید یا اصلآ مقایسش نکنید چون کار الکی و مسخره ای هست !!

hasanmotori
28-03-2009, 20:10
البته صفحه خازنی فقط با انگشت کار میکنه و با قلم نمیشه ازش استفاده کرد. در ضمن صفحه خازنی نیازی به قلم نداره و با دست راحت کار میکنه مثل آیفون
بعدش اگه میشه مخالفای سامسونگ انقدر روی باتری i8510 مانور ندن. بابا باتریش بعد از 2 3 هفته کاملاً درست میشه.
حالا اولش باتریش مشکل داشته دیگه مخالفای سامسونگ اینو گرفتن دست ولش نمیکنن. اگه میشه یه سر به تاپیکش بزنید و ببینید که باتریش فقط 2 3 هفته اول یکم اذیت میکنه و بعد درست میشه

corey
28-03-2009, 20:55
خودتونو گول نزنید ممکنه از امکانات آیدو کم بشه ولی بهش چیزی اضافه نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

اولا که این تاپیک خیلی مسخرست چون اصلا مقایسه ان97 با اون 2تا درست نیست بعدشم همون طور که بچه ها گفتن بحث در رابطه با آیدو زوده ضمنا این چند صفحه هم خوندم و فکر کنم عنوان تاپیک اشتباهه چون شما نظر سنجی گذاشتی تا نظر بقیه بدونی ولی فقط حرف خودت تکرار می کنی و میگی i8910 بهتره و این تاپیک هم برای این زدی که بگی i8910 از همه بهتره ( البته به نظر خودم فعلا هم همین طور هست)

در رابطه با جملتون هم که نقل قول کردم مثل این که شما اطلاعاتت ضعیفه چون پارسال تو زمان معرفی و عرضه برترین گوشی سال سونی اریکسون یعنی اکسپریا این گوشی خیلی تغییرات کرد از جمله تغییر طراحی قسمت پشت گوشی افزایش ram گوشی بهبود نرم افزاری که کاملا مشهود بود و...

noisymind
28-03-2009, 21:32
راست میگه دیگه. کدوم گوشی هست که معرفی بشه با منوهاشم کار کنن کلی عکسم ازش منتشر بشه بعد هنوز همه امکاناتش مشخص نباشه؟ خودتونو گول نزنید ممکنه از امکانات آیدو کم بشه ولی بهش چیزی اضافه نمیشه:21:

فقط اين بار اونم آيدو اينجور شد. نه كه از قبل هر چي من يادم مياد وقتي گوشي معرفي ميشد GSMarena هم همه مشخصاتش رو كامل ميزد.

R@R#M@N
28-03-2009, 22:48
حالا جالب اینجاست میگه باتری آی8510 درست میشه و شما هم هی اینو میگید =))
دوست من چطور شما هی میگی صفحش مقاومتی ه !! چطور میگی فست پورت داره !! چطور میگی ...
ما هم میگیم باتریش بدرد خودش میخوره !! جاواش بدرد خودش میخوره و ....
هر برندی مشکلات خودشو داره و هر فن بویی از هر برند باید اونا رو بپذیره و به برطرف کردن اشکالات برند خودش فک کنه تا اینکه روی اشکالات برند دیگه حساس بشه و روی اونا مانور بده و اعصاب ملتو خورد کنه
همونطور که خودم گفتم و سعید هم پشتبندم گفت شما با همون آی8910 ات حال کن
مجتبی جان این تاپیک رو هم بفرست زباله دونی

ali_MacBook_Apple
29-03-2009, 01:51
علی جان اینا رو بکسی بگو که چیزی ندونه !! نه به کسی که 3 سال تو این فروم هست و عشقشم سونی هست !!
من که مشخصات ال سی دی رو گفتم و اصلی ترین مشخصش که شما بهش گیر دادین که همون خازنی بودن هست هنوز معلوم نیست !!! نمیشه از روی قلم تشخیص داد !! امنیا هم قلم داره !! پس این همه میگین امنیا خازنی کشک ؟
بعدشم شما دلیلت اینه که قلم داره مقاومتیه !! من میگم چون آیکوناش بزرگ هست 100% خازنی هست و همچنین قلمش هم برای قسمت های خیلی ریزی گذاشتن که نمیشه با انگشت زد
باتری رو هم که همه میدونن 1000 میلی آمپر هست ولی شما دارین راجع به شارژ نگه داشتنش صحبت میکنید که هنوز هیچ کس با این گوشی کار نکرده که ببینه این گوشی چقدر شارژ نگه میداره !! پس اینم از روی حدسیات هست
سیمبینش هم که خودت نمیدونی چی هست و میگی همون سیمبین هست !! خاب اگه همون سیمبین هست چرا توی هیچ سایتی ننوشته که سیمبین سری 60 ویرایش 5 ام هست ؟؟ اینم توی ابهامه و شما بازم مثه بالا داری حدس میزنی
فیلمبرداری هم که هیچ کس نمیدونه
پس ببین همه ی این چیزایی که داری روش بحث میکنی همش نظر خودته و همش هم حدسیات هست !!
پس لطفآ بیخودی روی این گوشی عیب نذارید یا تو سرش نزنید یا اصلآ مقایسش نکنید چون کار الکی و مسخره ای هست !!

من هرگز توی سر Idou نزدم ، فقط مشخصاتشو گفتم...
دوست من این گوشی یک دوربین 12 مگا پیکسلی یدک می کشه ، پس برای گرفتن همچین عکسهایی نیاز به یک سی پی یو قوی داره و باید یک سی پی یو قوی داشته باشه ، و سی پی یو هم مصرف باطری بالایی داره ، پس خودت قضاوت کن که 1000 میلی آمپر می تونه کافی باشه ؟ نمی دونم چرا شما فکر می کنید من از سونی اریکسون بدم میاد ؟ من از هیچ برندی بجز ال جی بدم نمیاد که برای اونهم دلایلی دارم...
من عاشق گوشی G900 سونی اریکسون هستم و با توجه به قیمتش به نظر فوقولادست ، خودم هم که یک سال و خورده ای با P990 کار کردم ، همین Idou هم ممکنه اگه بیاد بخرمش... پس اشتباه گرفتید ، من دشمن سونی اریکسون نیستم... سعیم بر گفتن حقایقه...
درضمن امنیا درسته قلم داره ، اما امنیا اچ دی نداره :46: بحث ما هم روی امنیا اچ دی هست ، شما یه عکس از قلمش برامون بزار ، چون GSMarena توی ریویوش نوشته که قلم نداره...
سیستم عاملشم توی یو توب دیدم ، هیچ تفاوتی از نظر ظاهر با سری60 ویرایش پنجم نداره فقط اپن سورسه همین، اما ترجیه می دم راجع بهش حرف نزنم.
توی فیلمهای آیدو هم دیدم که با ناخن روی صفحش کار می کنن ، می دونی که صفحه خازنی قلم و ناخن روش کار نمی ده...
شما یه گوشی با صفحه خازنی مثال بزن که قلم داشته باشه ، پس فکر می کنم قلم داشتن دلیل خوبی برای خازنی نبودن صفحش باشه...
تفاوت من با شما اینه که من روی هیچ برند خاصی تعصب ندارم و عشقم هیچ برندی نیست برای همین دلیلی نداره بخوام بی خودی محصولی رو خراب کنم ، همیشم با دلیل حرف می زنم ...
امنیای من هم آیکانهای خیلی بزرگی داره ، اما خازنی نیست و مقاومتیه... پس آیکان اصلاً دلیل خوبی نیست...
چیزایی هم که راجع به آیدو گفتم فکر نکنم نکته منفی توش بود که بخواتد توی سر گوشی بزنه ، اکثراً مشخصات اعلام شدش بود...

ali_MacBook_Apple
29-03-2009, 02:04
دوستان طرفدار Iduo و سونی اریکسون ، خب مخالفتاشون رو می تونن با نشون دادن برتریهای این گوشی نسبت به دو گوشی دیگه نشون بدن ، نه اینکه هی بگن چرا می گین امنیا اچ دی بهتره ، خب اگه شما می گید آی دو بهتره ، شما هم دلیل بیارید ، کسی جلوتونو نگرفته .
این جمله : مجتبی جان این تاپیک رو هم بفرست زباله دونی
اصلاً در حد بچه های فروم نیست...خیلی بی ادبانست ، خواهشن فرهنگتونو اینجوری به همه نشون ندین. بچه های فروم تاحالا هر جوری صحبت کردن ، کسی به کسی بی احترامی نکرده ، اما با این حرف به همه بچه های تاپیک بی احترامی شد.
درضمن ، کساییم که جنبه تاپیک و بحث رو ندارن می تونن وارد نشن ، کسی اجبار پشت کسی نذاشته...

noisymind
29-03-2009, 07:58
توی پستم نام بردم ، دقت کنی میبینی :46:

خب اين پست شما :

درضمن اینکه شما چیزی بجز دوربین از گوشی نمی دونی مشکل از اینه که کمی پیگیری نکردی وگرنه خیلی چیزا که رسمی اعلام شده دستگیرت می شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
راجع به LCD که شرکت اعلام کرده 3.5 اینچه و رزولوشنش 360 * 640 و تعداد 16 میلیون رنگ نشون می ده.
سیستم عاملشم که در اصل همون سیمبین S60 وبرایش بنجم که یه اسم دیگه روش زدن و تفاوتی نداره و الان روی نوکیا 5800 که توی بازار موجوده نصبه.
نوع LCD هم که به تازگی بخاطر قلمی که روی گوشیه مشخص شده مقاومتیه...
همه اینا هم به صورت رسمی اعلام شده و توی GSMarena موجوده...

و اين هم دقت:13: اگه منظور شما X1 هست كه بايد بگم همه چيزش همون اول مشخص شد و همون شب معرفيش تو GSMArena هم زد. ولي اگه منظورتون يه كمي تغيير تا زمان بيرون دادن هست كه اون بحثش كلا جداس و به اين معني نيست كه گوشي مشخصات كامل نداشته باشه! ضمن اينكه براي n96 نوكيا هم همين اتفاق افتاد و سي پي يو ارايه شده كمتر از سي پي يو موقع معرفي گوشي بود.

به نظر من الان نبايد هيچي بگيم تا گوشيها وارد بازار بشن و دست چند نفر باشه و بعد بحث كنيم. الان همينجوري داريم بحثهاي الكي ميشنويم مثل: " دوازده مگاپيكسلي بالاتر از 8 مگاپيكسل نيست و فقط عدد هست " مشابه همين بحثهاي تخصصي! رو زمان معرفي I8510 و C905 هم ميشنيديم كه 8 فقط عدد هست و 5 خيلي بهتر هست و مثلا n95 از هر دوتاي اينها بهتر هست عكسش.

ali racer
29-03-2009, 11:15
خب اين پست شما :

و اين هم دقت:13: اگه منظور شما X1 هست كه بايد بگم همه چيزش همون اول مشخص شد و همون شب معرفيش تو GSMArena هم زد. ولي اگه منظورتون يه كمي تغيير تا زمان بيرون دادن هست كه اون بحثش كلا جداس و به اين معني نيست كه گوشي مشخصات كامل نداشته باشه! ضمن اينكه براي n96 نوكيا هم همين اتفاق افتاد و سي پي يو ارايه شده كمتر از سي پي يو موقع معرفي گوشي بود.

به نظر من الان نبايد هيچي بگيم تا گوشيها وارد بازار بشن و دست چند نفر باشه و بعد بحث كنيم. الان همينجوري داريم بحثهاي الكي ميشنويم مثل: " دوازده مگاپيكسلي بالاتر از 8 مگاپيكسل نيست و فقط عدد هست " مشابه همين بحثهاي تخصصي! رو زمان معرفي I8510 و C905 هم ميشنيديم كه 8 فقط عدد هست و 5 خيلي بهتر هست و مثلا n95 از هر دوتاي اينها بهتر هست عكسش.
اصلا هم این طور نبود !
چرا اطلاعات غلط میدین دوست من ؟:13:
اصلا همچین چیزی سابقه نداشته تو نوکیا

زمانی که نوکیا 96 رو پرده برداری کردهمزمان با یه شرکت سویسی قرداد بست که سی پی یو هاش رو از arm
تهیه نکنه
اون موقع همه سایت ها (نه خود شرکت) زدن که سی پی یو 96 مشخصاتش اینه 332 مگا هرتز
ولی نوکیا رسما چیزی اعلام نکرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تا بعدا خود شرکت ضمن اعلام به هم خوردن قرادادش سی پی یو 96 رو اعلام کرد
294 مگاهرتز بصورت دو هسته ای

همون طور که میبینین بیشتر یه جنجال رسانه ای بود

ali_MacBook_Apple
29-03-2009, 15:31
خب اين پست شما :

و اين هم دقت:13: اگه منظور شما x1 هست كه بايد بگم همه چيزش همون اول مشخص شد و همون شب معرفيش تو gsmarena هم زد. ولي اگه منظورتون يه كمي تغيير تا زمان بيرون دادن هست كه اون بحثش كلا جداس و به اين معني نيست كه گوشي مشخصات كامل نداشته باشه! ضمن اينكه براي n96 نوكيا هم همين اتفاق افتاد و سي پي يو ارايه شده كمتر از سي پي يو موقع معرفي گوشي بود.

به نظر من الان نبايد هيچي بگيم تا گوشيها وارد بازار بشن و دست چند نفر باشه و بعد بحث كنيم. الان همينجوري داريم بحثهاي الكي ميشنويم مثل: " دوازده مگاپيكسلي بالاتر از 8 مگاپيكسل نيست و فقط عدد هست " مشابه همين بحثهاي تخصصي! رو زمان معرفي i8510 و c905 هم ميشنيديم كه 8 فقط عدد هست و 5 خيلي بهتر هست و مثلا n95 از هر دوتاي اينها بهتر هست عكسش.

همون مشکل زمان که گفتی مهمترین مشکل اکسپیا بود ، که خیلی توی سر گوشی زد و خیلی فروشش رو پایین آورد ، اینقدر اومدنش طول کشید که حتی موقع ورود مجبور شدن بعضی مشخصاتشو آپدیت کنن... شما رو نمی دونم ، اما از نظر من این ایراد خیلی برگی برای یک شرکت معتبره... داره همین اتفاق برای آیدو تکرار می شه...
اکسپریا هم زمانی معرفی شد که اومدن و مشخصاتش قطعی نبود ، و این اواخر من خیال کردم هرگز وارد بازار نمی شه...خیلی از این حرکت سونی اریکسون بدم اومد...

VBYOFSKI
30-03-2009, 10:35
دوستان طرفدار iduo و سونی اریکسون ، خب مخالفتاشون رو می تونن با نشون دادن برتریهای این گوشی نسبت به دو گوشی دیگه نشون بدن ، نه اینکه هی بگن چرا می گین امنیا اچ دی بهتره ، خب اگه شما می گید آی دو بهتره ، شما هم دلیل بیارید ، کسی جلوتونو نگرفته .دادا وقتی چیزی از آیدو بجز مگاپیکسل دوربینش مشخص نشده چه جوری میخوای در مورد برتریهای گوشی ای که هنوز معرفی نشده با اون دوتای دیگه که پیش فروششونم شروع شده بحث کنیم.

کسپریا هم زمانی معرفی شد که اومدن و مشخصاتش قطعی نبود میشه یه منبع معتبر واسه این حرفت بیاری.

این تاپیک همش توش داره بحثای الکی انجام میشه ! اونم فقط بخاطر آیدو هست که هیچیش معلوم نیست و همش دارین از روی حدسیات دربارش قضاوت میکنید
منم با حرفهای بهراد کاملا موفقم این جا همش داره بحث های الکی میشه.

S A M S U N G
30-03-2009, 10:43
سلام به همگی .

دوستان عزیزی که میگن مشخصات Idou هنوز منتشر نشده میشه بگن به طور مثال چه تغییر اساسی میکنه ؟

معمولا بیشتر تغییرات روی وزن ، باتری ، جنس بدنه و بیشتر تغییرات روی اینترفیس و فریمور گوشی هستش چون دیگه R&D این کمپانی دیگه کار اصلی خودشونو نشون دادن .

به نظر من الان تمام مشخصات Idou منتشر شده چون سونی اریکسون مثلا دیگه نمیاد جک 3.5 میلیمتری به گوشی اضافه کنه چون کلا باید چیپ گوشی رو عوض کنه + سایز . یا باید بره لیسانس DviX رو بگیره تا بتونه ازش استفاده کنه .

حالا اگر این تغییرات بوجود باید به نظر من اولین کمپانی هستش که یه گوشی در نسخه آزمایشی با نسخه نهائی تفاوت داشته باشه !

مخلصیم .

ali_MacBook_Apple
30-03-2009, 13:08
دادا وقتی چیزی از آیدو بجز مگاپیکسل دوربینش مشخص نشده چه جوری میخوای در مورد برتریهای گوشی ای که هنوز معرفی نشده با اون دوتای دیگه که پیش فروششونم شروع شده بحث کنیم.
میشه یه منبع معتبر واسه این حرفت بیاری.

منم با حرفهای بهراد کاملا موفقم این جا همش داره بحث های الکی میشه.

نخیر دوست من ، خیلی چیزای دیگه از Idou بجز دوربینش مشخص شده ، اما نمی دونم چرا طرفداران سونی اریکسون فقط دوربینشو می بینن انگار داریم راجع به یه دوربین دیجیتال حرف می زنیم...
توی لینک زیر می تونی همه مشخصاتشو ببینی :

منظورت از منبع چیه ؟ منبع برای چی بیارم ؟ همه می دونن اکسپریا کی معرفی شد و کی به بازار اومد ، توی خود سایت سونی اریکسون هم زده... حالا منبع برای چی می خوای من که نفهمیدم...
اگرم مننظورت اینه که مشخصاتش عوض شد ، اونم باز ابتدای معرفی بعضی چیزاش فرق می کرد ، مثلاً همه جا ویندوزش 6 اعلام شده بود ، اما بعد از معرفی 6.1ویندوزش 6.1 اعلام شد .
دلیل اینجا بحثهای الکی می شه اینه که امثال پست شما زیاد توش پیدا میشه و مدام همچین پستی داره تکرار می شه...

noisymind
30-03-2009, 13:18
من خودم مخالف سياستهاي سوني اريكسون هستم ولي x1 اولين تجربه شركت براي ويندوز موبايل بود كه با همكاري htc ساخته شد. خب مسلم هست نسبت به گوشيهاي عادي هر شركت زمان بيشتري ميبره.
ولي همزمان همون n96 هم معرفي شد. همچين هم چيز زيادي از n95 سرتر نداره و مشاا... نوكيا در زمينه سيمبين حرف اول رو ميزنه و حرفه اي هم هست ولي با اين حال كي وارد بازار شد؟ اون هم خيلي دير وارد شد.
حالا من متوجه نشدم كه اين مسايل دير وارد شدن گوشي اصلا چه مشكلي براي كسي ايجاد كرده؟ اون هم برا كساني كه نميخوان اون گوشي رو بخرن. و اصلا بحث تاپيك چيز ديگه اي بود! چرا به اينجا كشيده شد؟!!!

اديت!
خب پس اگه اينجوريه كه شما قبول ندارين گوشي كه حرفه اي تر باشه بيشتر زمان ميبره و دو روز بعد از زمان معرفي وارد بازار نميشه كه اين مدل رو چرا نميگين؟ W395
كي معرفي شد؟ 2009, February
الان طبق GSMarena وارد بازار هم شده از كي؟ Available. Released 2009, March

از اين موارد هم زياده پس اگه بخوايم

S A M S U N G
30-03-2009, 14:12
سلام دوست عزیز .

GSMArena وقتی یه گوشی توزیع جهانی شد میزنه Available در صورتی که خیلی از گوشیها خیلی کم عرضه جهانی میشن به طور مثال i7110 سامسونگ که الان چندماه در روسیه به فروش میرسه ولی در GSMArena زده Available. Released 2009, February

مخلصیم .

VBYOFSKI
30-03-2009, 14:22
نخیر دوست من ، خیلی چیزای دیگه از Idou بجز دوربینش مشخص شده ، اما نمی دونم چرا طرفداران سونی اریکسون فقط دوربینشو می بینن انگار داریم راجع به یه دوربین دیجیتال حرف می زنیم...
با این تفاسیر شما باید بتونی به سوالاتی که من در مورد این گوشی دارم جواب بدی.
رزولیشن فیلمبرداریش چه جوریاست؟
از چه سی پی یو ای استفاده میکنه؟
مقدار رمش چه قدره؟
کیفیت ال سی دیش چه جوریه؟
باتریش به درد میخوره؟ چند ساعت اتندبای نگه میداره چند ساعت تاک تایم؟
......

شما تو پست قبلیتون گفتین مشخصات x1 ناقص بود بعد الان میگین دیر اومد به بازار و عوض شد.
عوض شدن با ناقص معرفی شدن خیلی فرق میکنه.
در مورد آیدو هم همه چیزو میشه از اسمش فهمید. اس ای حتی هنوز اسمش نگفته. (منضورم این آیدوش نیستا، یعنی همون مثلا Cxxx.)
[QUOTE]دلیل اینجا بحثهای الکی می شه اینه که امثال پست شما زیاد توش پیدا میشه و مدام همچین پستی داره تکرار می شه...
خیالی نیست شما به همون مقایستون ادادمه بدین تا به یه جاهایی برسین.
بای.

Hamid..God
30-03-2009, 16:44
نمی دونم شاید بعضی از دوستان کامل نبودن آیدو رو عیب se بدونن ولی من یه جورایی ازش خوشم اومد شاید واسه اینکه اینطوری تونست کنار همین امنیا hd یه محصول باسه رقابت داشته باشه(جالبه این اتفاق دقیقا پارسال بین امنیا و اکسپریا افتاد و اونموقع هم امنیا زودتر به بازار اومد و اکسپریا خیلی اومدنش زمان برد و تا معرفی تغییراتی هم کرد که همشون مثبت بودن) ویه جوراییث هم یه محصول داره که خیلی راحت می تونه مشخصاتشو ارتقا بده تا از رقیب چیزی کم نیاره
تازه یه محصول داره که جلوی چشم مشتری کامل می شه و اینطوری میتونه انتظارات اونارو بهتر بر آورده کنه و بر طبق نظر اونا شکل بگیره
در ضمن فکر نکنم آیدو خازنی باشه ولی بازم احتمال تغییر هست

اما در کل من از کامل معرفی نشدنه آیدو اصلا بدم نیومد چون اگرم کامل معرفیش می کرد بازم تا تاریخ تولیدش همونقدر که قراره طول بکشه می کشه فقط دیگه به این راحتی نمی تونست مشخصاتشو عوض کنه و اونو بهتر کنه ولی الان دستش بازه در ضمن اینم بگم که cpu این گوشی مطمعنا خیلی قویه و مطمئنم یکی از بهترینای زمان خودش خواهد بود چون دوربین گوشی 12 که برا پردازش این حجم بالای اطلاعات مطمئنا یه cpu پایین یا متوسط جواب نمیده

راستی یکی از دوستان می تونه لطف کنه بگه cpu امنیا hd و n97 چند مگا هرتزه و چه مدلی هست و ساخت چه شرکتی هست

ممنون

hasanmotori
31-03-2009, 00:13
cpu امنیا اچ دی 600 مگاهرتزی از شرکت TEXAS INSTRUMENT با نام OMAP 3430 هست که چیپست گرافیکی بسیار قوی ای هم داره و OPEN GL2 و SHADER MODEL 4.1 رو هم ساپورت میکنه(توی گرافیکای کامپیوتر NVIDIA از سری 8 به بعد SHADER MODEL 4 اومده) ولی N97 رو نمیدونم.
@ VBYOFSKI
اینا که شما پرسیدی هنوز مشخص نیستن و چیزی نیستن که بعداً بخان اضافه بشن
فیلم برداریش فکر نمیکنم چیز خاصی باشه چون اگه بود که اعلام میکردن
سی پی یوش فرض میکنیم TI OMAP 3430 باشه
رمش 128 ه چون اون دوتای دیگه هم همین رم رو دارن و بیشتر از این لازم نیست
کیفیت ال سی دیش از OMNIA HD پایینتره چون امنیا اچ دی ال سی دیش oled هست
باتریش هم به امنیا اچ دی نمیرسه چون هر دو یه سیستم عامل دارن و ال سی دی امنیا oled هست که مصرف پایینتری داره و باتری آیدو دو سوم امنیا هست در بهترین شرایط شاید مساوی باشن
بعدشم انقدر نگید آیدو معرفی نشده. مگه تو بارسلون معرفی نشد تازه یه روز قبل از امنیا اچ دی؟

ali_MacBook_Apple
31-03-2009, 13:29
با این تفاسیر شما باید بتونی به سوالاتی که من در مورد این گوشی دارم جواب بدی.
رزولیشن فیلمبرداریش چه جوریاست؟
از چه سی پی یو ای استفاده میکنه؟
مقدار رمش چه قدره؟
کیفیت ال سی دیش چه جوریه؟
باتریش به درد میخوره؟ چند ساعت اتندبای نگه میداره چند ساعت تاک تایم؟
......
[QUOTEمنظورت از منبع چیه ؟ منبع برای چی بیارم ؟ همه می دونن اکسپریا کی معرفی شد و کی به بازار اومد ، توی خود سایت سونی اریکسون هم زده... حالا منبع برای چی می خوای من که نفهمیدم...
شما تو پست قبلیتون گفتین مشخصات x1 ناقص بود بعد الان میگین دیر اومد به بازار و عوض شد.
عوض شدن با ناقص معرفی شدن خیلی فرق میکنه.
در مورد آیدو هم همه چیزو میشه از اسمش فهمید. اس ای حتی هنوز اسمش نگفته. (منضورم این آیدوش نیستا، یعنی همون مثلا Cxxx.)

خیالی نیست شما به همون مقایستون ادادمه بدین تا به یه جاهایی برسین.
بای.[/QUOTE]

شما مشکلی داری ؟ چرا پست رو کامل نمی خونی ؟ من گفتم بیشتر چیزاش ، اگه می گفتم همه چیزش حق داشتی همچین حرفی بزنی ، پس این تمام.
در مورد اکسپریا هم بهتره دیگه بحث نشه ، همین که زمان ارائش مشخص نیست ، یعنی یکی از چیزای مهمش مشخص نیست.
تاره من خودم از زمان معرفی اکسپریا دنبالش بودم و دیدم که مشخصاتش تغییر کرد ، چون خیلی دیر اومد و نیاز به آپدیت داشت که بتونه رقابت ، اما بازم شتابسنج بهش اضافه نشد.

ali_MacBook_Apple
31-03-2009, 13:33
نمی دونم شاید بعضی از دوستان کامل نبودن آیدو رو عیب se بدونن ولی من یه جورایی ازش خوشم اومد شاید واسه اینکه اینطوری تونست کنار همین امنیا hd یه محصول باسه رقابت داشته باشه(جالبه این اتفاق دقیقا پارسال بین امنیا و اکسپریا افتاد و اونموقع هم امنیا زودتر به بازار اومد و اکسپریا خیلی اومدنش زمان برد و تا معرفی تغییراتی هم کرد که همشون مثبت بودن) ویه جوراییث هم یه محصول داره که خیلی راحت می تونه مشخصاتشو ارتقا بده تا از رقیب چیزی کم نیاره
تازه یه محصول داره که جلوی چشم مشتری کامل می شه و اینطوری میتونه انتظارات اونارو بهتر بر آورده کنه و بر طبق نظر اونا شکل بگیره
در ضمن فکر نکنم آیدو خازنی باشه ولی بازم احتمال تغییر هست

اما در کل من از کامل معرفی نشدنه آیدو اصلا بدم نیومد چون اگرم کامل معرفیش می کرد بازم تا تاریخ تولیدش همونقدر که قراره طول بکشه می کشه فقط دیگه به این راحتی نمی تونست مشخصاتشو عوض کنه و اونو بهتر کنه ولی الان دستش بازه در ضمن اینم بگم که cpu این گوشی مطمعنا خیلی قویه و مطمئنم یکی از بهترینای زمان خودش خواهد بود چون دوربین گوشی 12 که برا پردازش این حجم بالای اطلاعات مطمئنا یه cpu پایین یا متوسط جواب نمیده

راستی یکی از دوستان می تونه لطف کنه بگه cpu امنیا hd و n97 چند مگا هرتزه و چه مدلی هست و ساخت چه شرکتی هست

ممنون
ببین دوست من اینکه مشخصات یه گوشی کامل مشخص نشه ، واصلاً مشخص نشه که بیاد یا نیاد چه خوبی داره ؟
غیر از اینه که فقط یه تبلیغاته تا از شرکتهای دیگه عقب نمونه ؟ من از این سیستم تبلیغات بزارم...
به اعتقاد من گوشی باید زمانی معرفی بشه که تاریخ اومدنش حتمی باشه و حداقل 3-4 ماه بعد از معرفی وارد بازار بشه ، اینکار برنامه ریزی قوی یک شرکت رو اثبات می کنه.

Mojtaba N87
31-03-2009, 14:48
من نمی دونم هدف این تاپیک های مقایسه که جدیدا زیاد دیده می شه چیه؟!

تاپیک می زنید و بعد کل کل و دعوا؟ کسی که تاپیک می زنه خودش لا اقل باید بی طرف باشه.

اینجا جای بچه بازی و اینکه یکی حرف خودش رو به کرسی بشونه نیست.

قفل شد.

Mojtaba N87
31-03-2009, 15:58
خب گویا بعضی از دوستان ناراحت شدن و هر طور خواستن تو پیغام خصوصی ادب خودشون رو نشون دادن!

لازمه چند نکته رو یادآوری کنم:

1-من بیکار نیستم که بخوام شما رو اذیت کنم

2-بیمار روانی هم نیستم که تاپیک های پر بیننده رو ببندم!

3-خداروشکر که چیزی هم کم ندارم که بخوام عقده ای باشم

4-بحث مقایسه با انحراف تاپیک و جدال فرق داره

5-پست ها رو الکی پاک نکردم و نخواهم کرد

6-خیلی خوبه که قوانین رو حتما بخونید

7-اگر باز هم مشکلی هست می تونید از من به ادمین ها شکایت کنید!

Mojtaba N87
04-04-2009, 21:52
با سلام.

تاپیک بازگشایی شد.

امیدوارم مسیر تاپیک دیگه تغییر نکنه.

قوانین رو رعایت کنید.

با تشکر

ali racer
04-04-2009, 23:29
با تشکر از دوستان به نظر من این تاپیک بسته باشه بهتره !
چرا ؟

چون شده محل جدال نه مقایسه

من نمی دونم 2 تا کمرا فون (اونم با دوربین های غیر یکسان !!!) و یه اینترنت فون چه وجه اشتراکی دارند ؟؟؟

چون هیچ کدام از گوشی ها هم ریلیز نشدن مسلمه که بحث به حاشیه کشیده میشه

R@R#M@N
04-04-2009, 23:53
علی جان تو کتشون فرو نمیره که نمیره !!
من با گوشیهای دیگه کاری ندارم ! من نظرم رو راجع به آیدو میگم ! این گوشی هنوز هیچیش مشخص نیست (واسه باره 9999999999 ام)
خودم ختم گوشی و گوشی بازیم (بگذریم ...) اونوقت اومده به من میگه از آیدو چیزی نمیدونی !!
من نمیدونم چی بگم ! بنظر منم بسته باشه بهتره
یا حق

nima_989
11-04-2009, 18:56
آقا ببند.موافقم
نمیدونم کمپانی مال باباشونه اینقدر دعوا می کنند.

hasanmotori
11-04-2009, 19:16
ببينيد اين سه تا گوشي يه سيستم عامل دارن خيلي جاها هم با هم مقيسشون ميكنن تو يوتيوب اگه سرچ كنيد فيلماي مقايسشون هست. بعدش اون موقع كه x1 معرفي شده بود ولي هنوز به بازار نيومده بود اينهمه فيلم و عكس ازش نبود كه الان از آيدو هست.آيدو 3d view هم داره يعني گوشي طرح نيست و واقعاً وجود داره.بعدشم مگه n97 كلي پيش معرفي نشد؟ از همون روز اول امكانات اصليش مشخص بود و بعداً مثلاً سايزش و باتريش مشخص شد نه اينكه بعداً بگن 32 گيگ مموري داره يا ال سي ديش خازني بشه يا fm transmiter داره يا كيبرد داره.اگه اينجوري نيست پس معرفي يعني چي؟
x1 اولش كه معرفي شده بود 90 در صد چيزاش مشخص شد بعد مثلاً باتريش مشخص شد و چيزاي كوچيك ديگش نه اينكه مثلاً اولش كيبرد نداشته باشه بعد بهش اضافه بشه
حالا هم بهتره ديگه بحث نكنيم كه آقا مجتبي دو باره تاپيك رو نبنده و آرزو ميكنيم آيدو lcd ش خازني باشه و اون قلمي كه كنارش بود واسه قشنگيه يا 32 گيگ مموري داخلي بهش اضافه بشه يا fm transmiter بهش اضافه بشه همين طور خروجي tv (اين يكي ممكنه) و....

VBYOFSKI
11-04-2009, 21:16
ببينيد اين سه تا گوشي يه سيستم عامل دارن خيلي جاها هم با هم مقيسشون ميكنن تو يوتيوب اگه سرچ كنيد فيلماي مقايسشون هست. بعدش اون موقع كه x1 معرفي شده بود ولي هنوز به بازار نيومده بود اينهمه فيلم و عكس ازش نبود كه الان از آيدو هست.آيدو 3d view هم داره يعني گوشي طرح نيست و واقعاً وجود داره.بعدشم مگه n97 كلي پيش معرفي نشد؟ از همون روز اول امكانات اصليش مشخص بود و بعداً مثلاً سايزش و باتريش مشخص شد نه اينكه بعداً بگن 32 گيگ مموري داره يا ال سي ديش خازني بشه يا fm transmiter داره يا كيبرد داره.اگه اينجوري نيست پس معرفي يعني چي؟
x1 اولش كه معرفي شده بود 90 در صد چيزاش مشخص شد بعد مثلاً باتريش مشخص شد و چيزاي كوچيك ديگش نه اينكه مثلاً اولش كيبرد نداشته باشه بعد بهش اضافه بشه
حالا هم بهتره ديگه بحث نكنيم كه آقا مجتبي دو باره تاپيك رو نبنده و آرزو ميكنيم آيدو lcd ش خازني باشه و اون قلمي كه كنارش بود واسه قشنگيه يا 32 گيگ مموري داخلي بهش اضافه بشه يا fm transmiter بهش اضافه بشه همين طور خروجي tv (اين يكي ممكنه) و....

ما قصد دعوا نداریم که :20: بحث سر اینه که هنوز از طرف SE مشخصات سخت افزاری آیدو اعلام نشده. اینو میشه از صفحه اول همین تاپیک فهمید :5: تو صفحه اول 14 مورد برای HD نوشته شده، 10 مورد برا n97 و فقط 1 مورد برای آیدو.
شما اگه تونستی یه منبع معتبر بیاری که گفته آیدو سی پی یوش فلانه، رمش انقدره، tv out نداره و . . . اون موقع حرف شما کاملا منطقیه. :31:

feryshad
11-04-2009, 23:45
ما قصد دعوا نداریم که :20: بحث سر اینه که هنوز از طرف SE مشخصات سخت افزاری آیدو اعلام نشده. اینو میشه از صفحه اول همین تاپیک فهمید :5: تو صفحه اول 14 مورد برای HD نوشته شده، 10 مورد برا n97 و فقط 1 مورد برای آیدو.
شما اگه تونستی یه منبع معتبر بیاری که گفته آیدو سی پی یوش فلانه، رمش انقدره، tv out نداره و . . . اون موقع حرف شما کاملا منطقیه. :31:
البته گفته شده که احتمالااز همون cpu که تو Palm Pre و HD استفاده شده در آیدو هم استفاده میشه!

S A M S U N G
12-04-2009, 05:37

hasanmotori
12-04-2009, 15:48
مشخصات جديد idou:
پردازنده omap 3430 مثل omnia hd
فيلم برداري vga @ 30frame
باتري 930 ميلي آمپري
سنسور sony exmor
و همونطور كه گفتم اضافه شدن tv out ممكنه الان بهش اضافه شد

corey
12-04-2009, 17:10
سنسور يه چيزي در دوربين :دي

این یه چیزی سنسور Sony Exmor هست
ولی با توجه به پردازنده که داره احتمالش هست که فیلم برداریش تغییر کنه ولی فعلا نگران کننده ترین مورد باطریش هست که به نظر ضعیف میاد

VBYOFSKI
12-04-2009, 19:40
مشخصات جديد idou:
پردازنده omap 3430 مثل omnia hd
فيلم برداري vga @ 30frame
باتري 930 ميلي آمپري
سنسور sony exmor
و همونطور كه گفتم اضافه شدن tv out ممكنه الان بهش اضافه شد
خب خدارو شکر بالاخره چند تا چیز از آیدو مشخص شد. (البته بعد از پست قبلیه من) :31:

این جوری بهتره...... :20:

hasanmotori
12-04-2009, 20:02
خب خدارو شکر بالاخره چند تا چیز از آیدو مشخص شد. (البته بعد از پست قبلیه من) :31:

این جوری بهتره...... :20:

آره خدا رو شكر
ولي اونجوري كه بايد ميشد نشد:
باتريش ضعيفتر شد
tv out كه خودم گفتم ممكنه بهش اضافه شد
فيلمبردارش از اونچيزي كه فكر ميكرديم ضعيفتر بود
cpu ش كه قبلاً گفتم فرض كنيم مثل i8910 باشه
فقط اون سنسور ازيناش بهش اضافه شد
بعدشم اونايي كه ميگفتن نبايد اينارو باهم مقايسه كنيم اگه دقت ميكردن همون سايت كه اميرجان داده بودن بين همين 3تا راي گيري ميكرد و خيلي سايتاي ديگه

Ali_BlueBoy
12-04-2009, 20:05
ولی اینم گوشیه شاخیه.....

ولی لامصب 8 ماهه دیگه ریلیز میشه........

hasanmotori
12-04-2009, 21:29
حالا كه فكرشو ميكنم ميبينم 8 ماه ديگه ريليز بشه بهتر از اينه كه 2 ماه ديگه بياد ايران.آخه من خيلي نيست I8510 گرفتم ديگه نميتونم انقدر زود i8910 بخرم:42:

Ali_BlueBoy
13-04-2009, 00:27
ولی سونی اریکسون هم ملتو می زاره سر کار سال 2009 معرفی میکنه 2010 گوشیه رو می فرسته بیرون....

به نظر من با این گوشی می خواسته به بقیه برنده ها ثابت کنه اون هم میتونه.....از اسمشم مشخصه....

VBYOFSKI
13-04-2009, 18:58
آره خدا رو شكر
ولي اونجوري كه بايد ميشد نشد:
باتريش ضعيفتر شد
tv out كه خودم گفتم ممكنه بهش اضافه شد
فيلمبردارش از اونچيزي كه فكر ميكرديم ضعيفتر بود
cpu ش كه قبلاً گفتم فرض كنيم مثل i8910 باشه
فقط اون سنسور ازيناش بهش اضافه شد
بعدشم اونايي كه ميگفتن نبايد اينارو باهم مقايسه كنيم اگه دقت ميكردن همون سايت كه اميرجان داده بودن بين همين 3تا راي گيري ميكرد و خيلي سايتاي ديگه

قبول دارم با این cpu واقعا به نظر میرسه که ضعیفه.
tv out داره ت کلوپ کانسپت خود S U M S U N G نوشته بود و تو فیلمهاشم من آیکنشو دیده بودم
درسته ولی امکان داره بهتر بشه چون خلی مونده تا ریلز.

Bahador.p
13-04-2009, 19:07
قبول دارم با این cpu واقعا به نظر میرسه که ضعیفه.
Tv out داره ت کلوپ کانسپت خود s u m s u n g نوشته بود و تو فیلمهاشم من آیکنشو دیده بودم
درسته ولی امکان داره بهتر بشه چون خلی مونده تا ریلز.
تا اون موقع که ریلیز بشه سامسونگ 20 مگاپیکسلی زده باید گوشی که معرفی میشه نهایت 1 ماه بعد بیاد به نظر من به سرنوشت n96 دچار میشه :31:

merikh_merikh
14-04-2009, 23:42
به نظره من ایدو زمانی که به بازار بیاد یه چیزی داره که از بقیه سر باشه........

hasanmotori
15-04-2009, 11:05
اولش که x1‎ ‎‏ معرفی شده بود من فکر میکردم وقتی بیاد واقعا یه چیزی داره که از بقیه سر باشه ولی انقدر دیر اومد که وقتی اومد هیچ چیز خاصی نداشت
مثلا دوربینش اون موقع واسه پاکت پیسی 3 مگاپیکسل خیلی بود یا مثلا سی پی یوش اونموقع خیلی بود ولی همه اینا به مرور زمان بهترشون اومد و حالا x1‎ ‎‏ چیز خاصی نداره

merikh_merikh
15-04-2009, 23:33
درسته ایکس1 چیزه خاصی نداره ولی یکی از بهترین و کامل ترین و پرقدرت ترین گوشی هاست.......

hasanmotori
16-04-2009, 00:16
درسته ایکس1 چیزه خاصی نداره ولی یکی از بهترین و کامل ترین و پرقدرت ترین گوشی هاست.......

نمیدوم کامل از نظر شما چیه ولی به نظر من گوشیه کامل گوشیی هست که یه سیستم عامل خوب داشته باشه و یه دوربین خوب و یه واکمن خوب باشه و مموری داخلی بالا و امکانات جانبی دیگه مثل جی سنسور داشته باشه که ایکس فقط سیستم عامل خوب داره
قدرت مند هم نمیدونم یعنی چی

Bahador.p
16-04-2009, 00:25
من نمیدونم دوستان طرفدار سونی اریکسون چرا سنگ این گوشی رو به سینه میزنن به خدا این گوشی کار سونی نبوده ساخت HTC بوده و هیچ شرکت عاقلی نمیاد گوشی بزنه روی دست گوشی خودش Ok پس یقین بدونین که X1 از گوشی های HTC قوی تر نیست و X1 از نظر من فقط یک کیبورد داره که اونم سلیقه ای هست من خودم یکی از اولین TyTn II هارو خردیم جمعا 2بار از کیبورد استفاده نکرد تازه صفحه 2.8 بود

merikh_merikh
16-04-2009, 07:59
دوستان منم یه مقدار زیادی گفتم ولی در کل منظورم این بود که ایکس1هم نسبت به اطرافیانش کمبودی نداشت و امکاناتی که در داخلش هست به بهترین نحو قرار گرفته اند........

mishen
19-04-2009, 22:47
اصلا X1 نگاهش می ارزه به کل گوشیهای ساخت HTC . در ضمن این گوشی رو سونی ساخته و اریکسون طراحی کرده HTC شاید تا 50 سال دیگه هم به لحاظ طراحی به SE نرسه . این دفاع من دفاع از زیبایی و طراحی X1 هست . در مورد امکانات بله صداش خیلی ضعیفه دوربینش هم مالی نیست ولی خوب خیلی کم هنگ میکنه و سرعت اینترنتش واقعا عالیه و قدرت گرافیک LCD این گوشی از همه سر تره ! چون من خودم کارم عکاسیه و عکسهایی رو که با دوربین و لنزهای فوق با کیفیت میگیرم بعد از Resize کردن عکسهام و دیدن اونها روی X1 واقعا از تماشای اونها لذتم دو چندان میشه این در حالیست که همین عکسها رو گوشی خواهرم( آیفون) هست ولی اصلا رنگها رو دقیق نشون نمیده .نوکیا که اصلا مونیتورهاش وضوح نداره و عکس رو سافت میکنه ( خیلی خیلی سافت ) و کمی پراش نور در عکسها دیده میشه اینو من تجربهء عملی دارم و بار ها تست کردم و همیشه X1 بهتر جواب داده

S@nti@go_s&k
19-04-2009, 23:03
سلام
دوست عزیز htc پیشکسوت هستش تو عرصه ویندوز موبایل
من نمیگم x1 بده خیلی هم گوشیه خوبیه اما اینطورم که میگید نیست( در مورد htc)

hasanmotori
19-04-2009, 23:08
اصلا X1 نگاهش می ارزه به کل گوشیهای ساخت HTC . در ضمن این گوشی رو سونی ساخته و اریکسون طراحی کرده HTC شاید تا 50 سال دیگه هم به لحاظ طراحی به SE نرسه . این دفاع من دفاع از زیبایی و طراحی X1 هست . در مورد امکانات بله صداش خیلی ضعیفه دوربینش هم مالی نیست ولی خوب خیلی کم هنگ میکنه و سرعت اینترنتش واقعا عالیه و قدرت گرافیک LCD این گوشی از همه سر تره ! چون من خودم کارم عکاسیه و عکسهایی رو که با دوربین و لنزهای فوق با کیفیت میگیرم بعد از Resize کردن عکسهام و دیدن اونها روی X1 واقعا از تماشای اونها لذتم دو چندان میشه این در حالیست که همین عکسها رو گوشی خواهرم( آیفون) هست ولی اصلا رنگها رو دقیق نشون نمیده .نوکیا که اصلا مونیتورهاش وضوح نداره و عکس رو سافت میکنه ( خیلی خیلی سافت ) و کمی پراش نور در عکسها دیده میشه اینو من تجربهء عملی دارم و بار ها تست کردم و همیشه X1 بهتر جواب داده

x1 ساخت htc هست و فقط يه ليبل sony ericsson روش خورده قبول ال سي ديش خوبه ولي فكر نميكنم از آيفون بهتر باشه

mishen
19-04-2009, 23:17
x1 ساخت htc هست و فقط يه ليبل sony ericsson روش خورده قبول ال سي ديش خوبه ولي فكر نميكنم از آيفون بهتر باشه

من همین الان دو تا گوشی تو دستامه کاش میدیدی فرق ها رو اونوقت مهر تایید رو خودت میزدی روش . سچوریشن خیلی خوبی داره و رنگها و رو شارپ و قوی نشون میده . ایفون و ایکوناش قشنگه واقعا امکاناتش صفره مطلقه من نمیدونم چرا این گوشی رو با این قیمت دارن میندازن به مردم :13:

S@nti@go_s&k
19-04-2009, 23:27
آیفون تو ایران این قیمته تو آمریکا 250 تومن هستش
که اونجا اپراتورها با امکاناتی که در اختیار کاربرا میذارن خیلی طرفدار داره نه بخاطر ال سی دیش بخاطر امکاناتش

Bahador.p
19-04-2009, 23:53
قبول Lcd سونی کنتراست 1000000000000 و تا 1000000000 سال دیگه کس رو دستش نزنه ولی آیا شما کل گوشی رو به Lcd میدونی:13: و خودت میگی کیفیت دوربین نداره . صدا نداره و.. فقط هنگ نمیکنه :39: این که کارایی نیست گوشی های جدید اونقدر قدرت پردازنده و رامشون بالا رفته که با این برنامه های مسخره و چند تا فیلم هنگ نمیکنه و شما که میگی HTC این گوشی رو نزده پس چرا بعد از این همه مدت سونی دیگه مدل پاکت دیگه ای نزد ؟!؟!؟!
دلیل اینکه HTC اعلام کرد دیگه با سونی کار نمیکنه :27: یک گوشی باید حداقل چندتا از توانایی های کلی رو بپوشنه مثلا یکی سرعت بالا در کنار دوربین قوی و حافظه زیاد و وزن کم و قیمت مناست و....(I900) یکی دیگه صفحه بزرگ و دوربین خوب و اینترفیس زیبا و سرعت خوب و.... (Touch HD) ال سی دی رو چسبیدین ول نمیکنن :41:

hasanmotori
20-04-2009, 00:16
آیفون تو ایران این قیمته تو آمریکا 250 تومن هستش
که اونجا اپراتورها با امکاناتی که در اختیار کاربرا میذارن خیلی طرفدار داره نه بخاطر ال سی دیش بخاطر امکاناتش

البته آيفون آنلاك حدود 650 دلاره

hasanmotori
20-04-2009, 00:18
اگه با نرم افزاراي آيفون كار كنيد شايد نظرتون عوض بشه مثلاً يه نرم اقزاري داره از تو ميكروفونش فوت ميكني فلوت ميزنه !!! يا فوت ميكني شمعا خاموش ميشن يا كجش ميكني شعله شمعا كج ميشه و 24997 نرم افزار ديگه

S@nti@go_s&k
20-04-2009, 00:20
البته آيفون آنلاك حدود 650 دلاره

درسته حسن جان اما آمریکارو گفتم اونجا فقط باید قراردادی بخری

Ali_BlueBoy
20-04-2009, 12:56
اصلا x1 نگاهش می ارزه به کل گوشیهای ساخت htc . در ضمن این گوشی رو سونی ساخته و اریکسون طراحی کرده htc شاید تا 50 سال دیگه هم به لحاظ طراحی به se نرسه

اتفاقا مشکل اصلیه ایکس وان همین بدنشه...!!!(شکستن جاهای مختلف گوشی)

در ضمن به نظر من طراحی تاچ دایموند از همه پاکت پی سی ها بهتره....!!!

mishen
20-04-2009, 22:55
قبول Lcd سونی کنتراست 1000000000000 و تا 1000000000 سال دیگه کس رو دستش نزنه ولی آیا شما کل گوشی رو به Lcd میدونی:13: و خودت میگی کیفیت دوربین نداره . صدا نداره و.. فقط هنگ نمیکنه :39: این که کارایی نیست گوشی های جدید اونقدر قدرت پردازنده و رامشون بالا رفته که با این برنامه های مسخره و چند تا فیلم هنگ نمیکنه و شما که میگی HTC این گوشی رو نزده پس چرا بعد از این همه مدت سونی دیگه مدل پاکت دیگه ای نزد ؟!؟!؟!
دلیل اینکه HTC اعلام کرد دیگه با سونی کار نمیکنه :27: یک گوشی باید حداقل چندتا از توانایی های کلی رو بپوشنه مثلا یکی سرعت بالا در کنار دوربین قوی و حافظه زیاد و وزن کم و قیمت مناست و....(I900) یکی دیگه صفحه بزرگ و دوربین خوب و اینترفیس زیبا و سرعت خوب و.... (Touch HD) ال سی دی رو چسبیدین ول نمیکنن :41:

والا سرعت این گوشی که عالیه من که شکایتی ازش ندارم پس تا اینجا شد سرعت و ال سی دی . مسئلهء هنگ نکردن در پاکت پی سی ها بسیار مهمه چون شما با یه بار در اوردن و جا زدن باطری ممکنه ویندوزتون رو از دست بدین پس تا اینجا شد 3 فاکتور مهم . در مورد اینترفیس هم که اینترفیس این گوشی اینقدر جذاب هست که من و شما رو راضی نگه داره این همه پنل های خوب که حتی دارندگان Touch HD هم دوست دارن از اینها رو گوشیشون استفاده کنند پس تا اینجا شد 4 مورد . در باره ء ال سی هم بایست بگم شما 95 درصد از ارتباطی که با گوشی برقرار میکنی از طریق همین نمایشگر هست پس به تنهایی شاخص ارزنده ای به حساب میاد . ببینید بحث سر این نیست که بین این و اون و اون یکی کدوم بهتره من هیچوقت تعصبی نداشتم ولی وقتی چیزی خوب باشه ازش تعریف میکنم ( نه حمایت) چه بسا در دنیای عکاسی هم که تخصص منه همهء برند ها رو داشتم چون اینقدر با هم رقابت دارن یه روز این محبوب میشه 4 روز دیگه اون یکی و مثلا اینکه بگیم CANON بهتره یا Nikon یا سونی اصلا مبنای درستی نداره . من اگه تعصب داشتم روی سونی هیچوقت نمیرفتم Nikon بگیرم چون واقعا سونی در زمینهء دوربین سازی هنوز کم تجربست شاید بعد ها قضیه فرق کنه ولی الان که اینطور هست . در ضمن یادم رفت بگم قیمت X1 به شدت پایین اومده و به 400 دلار قیمت جهانیش رسیده اینم اضافه کنید . شما که میگی X1 نمی ارزه نسبت به قیمتش حالا توجیه کنید که Touch HD با 750 تومن می ارزه یا Xperia با این قیمت ! در مورد وزن و خوش دست بودن هم که هر کس تو دست میگیره میگه عجب لایت و خوش دسته فقط 145 گرم وزنشه که برای یک همچین کلاسی زیاد نیست .

موفق باشید:10:

Bahador.p
20-04-2009, 23:19
والا سرعت این گوشی که عالیه من که شکایتی ازش ندارم پس تا اینجا شد سرعت و ال سی دی . مسئلهء هنگ نکردن در پاکت پی سی ها بسیار مهمه چون شما با یه بار در اوردن و جا زدن باطری ممکنه ویندوزتون رو از دست بدین پس تا اینجا شد 3 فاکتور مهم . در مورد اینترفیس هم که اینترفیس این گوشی اینقدر جذاب هست که من و شما رو راضی نگه داره این همه پنل های خوب که حتی دارندگان Touch HD هم دوست دارن از اینها رو گوشیشون استفاده کنند پس تا اینجا شد 4 مورد . در باره ء ال سی هم بایست بگم شما 95 درصد از ارتباطی که با گوشی برقرار میکنی از طریق همین نمایشگر هست پس به تنهایی شاخص ارزنده ای به حساب میاد . ببینید بحث سر این نیست که بین این و اون و اون یکی کدوم بهتره من هیچوقت تعصبی نداشتم ولی وقتی چیزی خوب باشه ازش تعریف میکنم ( نه حمایت) چه بسا در دنیای عکاسی هم که تخصص منه همهء برند ها رو داشتم چون اینقدر با هم رقابت دارن یه روز این محبوب میشه 4 روز دیگه اون یکی و مثلا اینکه بگیم CANON بهتره یا Nikon یا سونی اصلا مبنای درستی نداره . من اگه تعصب داشتم روی سونی هیچوقت نمیرفتم Nikon بگیرم چون واقعا سونی در زمینهء دوربین سازی هنوز کم تجربست شاید بعد ها قضیه فرق کنه ولی الان که اینطور هست . در ضمن یادم رفت بگم قیمت X1 به شدت پایین اومده و به 400 دلار قیمت جهانیش رسیده اینم اضافه کنید . شما که میگی X1 نمی ارزه نسبت به قیمتش حالا توجیه کنید که Touch HD با 750 تومن می ارزه یا Xperia با این قیمت ! در مورد وزن و خوش دست بودن هم که هر کس تو دست میگیره میگه عجب لایت و خوش دسته فقط 145 گرم وزنشه که برای یک همچین کلاسی زیاد نیست .

موفق باشید:10:
من بالای 100 تا پاکت داشتم از تیکه تیکه کردن بگیر تا منفجر کردن گوشی برام اتفاق افتاده ولی ندیدم گوشی با در آوردن باتری رامش بپره :18: و HD اولا مال HTC هست HTC بهترین و با کیفیت ترین پاکت ها رو میزنه اینجور که شما گفتی پس Lcd بقیه پاکت ها سیاه سفیده و X1 رنگی X1 رو من باهاش کار کردم قبول پنل های خوبی داره ولی من از حساسیت صفحش خوشم نیومد و شما میگی هنگ نمیکنه فقط 1 دقیقه بده دست من کاری میکنم با ریست هم به زور بالا بیاد و اگه واقعا فکر میکنی که سرعتش خوبه یک بار با Pro کار کن تا کیف کنی HD هم دوربینش 5 هست هم صفحش 0.8 بزرگنره هم قابلیت هاش بیشتر سنسور و خروجی تلویزیون و.... و من اصلا تعصب ندارم ولی زیر بار حرف زور نمیرم و X1 به نظر من از نظر بدنه خیلی ضعیفه و بدجور آسیب پذیره و به نظر من این گوشی هیچ آینده ای نداره چون ساخت HTC هست و وقتی HTC با سونی بهم زدن یعنی عدم تولید سری جدید و عدم حمایت از سونی و خودت مثال زدی سونی خیلی داره تا به Nikon و Canon برسه و خیلی داره تا به HTC برسه تا بتونه یک پاکت بزنه

Ava UK
20-04-2009, 23:20
اگه با نرم افزاراي آيفون كار كنيد شايد نظرتون عوض بشه مثلاً يه نرم اقزاري داره از تو ميكروفونش فوت ميكني فلوت ميزنه !!! يا فوت ميكني شمعا خاموش ميشن يا كجش ميكني شعله شمعا كج ميشه و 24997 نرم افزار ديگه

خوب شد اینا رو گفتی..... پس همون بهتر که به درد موتوری ها بخوره و تو خیابون ها پشت موتور با آیفونشون پز بدن.......... یعنی کلاس آیفون اینقدر پایین اومده که حالا موتوری ها هم آیفون آیفون میکنن......... تا الان میگفتم هی بدک نیست اما حالا عمرااااااااااااااا :2:

پشت موتور بشینی و آیفون بگیری دستت و توش فوت کنی فلوت بزنه.... چه شود....:39:

hasanmotori
21-04-2009, 00:05
خوب شد اینا رو گفتی..... پس همون بهتر که به درد موتوری ها بخوره و تو خیابون ها پشت موتور با آیفونشون پز بدن.......... یعنی کلاس آیفون اینقدر پایین اومده که حالا موتوری ها هم آیفون آیفون میکنن......... تا الان میگفتم هی بدک نیست اما حالا عمرااااااااااااااا :2:

وااااااااي بازم اين اومد:42:

PC°BASE
21-04-2009, 12:33

آیفون بهترین گوشی در زمینه مولتی تاچ و کار با برنامه با پروسسور قدرت مندی که در اختیار دارد میباشد .
اگر شما پول خریدش رو ندارید ... لزومی نداره ازش بد گویی کنید ... نظر ندید سنگین ترید .:11:

merikh_merikh
21-04-2009, 15:36
ايفن گوشي خوبي ميباشد و براي نياز هاي خاصي که براورده ميکنه عالي ميباشد.
کسي که اينترنت در کنار امکانات موسيقي و همچنين انعطاف پذيري بالا را دوست داشته باشه ميره سمت ايفن.چون واقعن خداي اينترنت و موسيقي و گرافيک ميباشد.انعطاف پذيري بالايي هم داره.
ولي يکي مثل من که از کيبرد زياد استفاده ميکنه و از برنامه هاي سيمبين و ويندوز استفاده هاي بيشتري داره از گوشي اي مثل ايفن خود داري ميکنه.
در کل به نظره منم ايفن گوشي بسيار خوبي ميباشد.

hasanmotori
21-04-2009, 17:24
اصلاً بحث آيفون نيست اين خانم يا آقاي ava uk با من مشكل دارن.ايشون ميگن سامسونگ گوني گوني گوشي ميده بيرون هر كدومش يه عيبي داره.ميگن من i8510 دارم باتريش افتضاحه صداش از w810 پايينتره و امنيا هي dead ميشه توجه كنيد هي dead ميشه يعني مثلاً شما امنيارو گرفتي دستت هي dead ميشه. يعني كه ايشون اصلاً نميدونن dead يعني چي. بعد من بهش گفتم اگه از سامسونگ بدت مياد درست نيست اين حرفارو بزني اگه باتري i8510 شما مشكل داره بيا تو كلوپش مطرح كن و مثل من مشكلتو حل كن ولي ايشون يه بار بهش ميگي حرفات درست نيست ديگه نمياد ادامش بده چون خودشم ميدونه كه حرفاش اصلاً درست نيست بعد دوباره يه جاي ديگه مياد شروع ميكنه

scope82
22-04-2009, 12:24
از نظر روانشناسی این فرد مشکلاتی در زمینه ی بی توجهی افراد به حرف هاش داره که این مشکل ریشه از کودکی دارد
بخاطر همین میخاد حرف هایی بزنه که همه توجهشون بهش جلب بشه.
متاسفانه من هیچ قرصی نمیتونم به ایشون پیشنهاد کنم

اگه هرکسی مشکلی داشت میتونه به من پیام بده آخه من رشته ی حسابداری خوندم و توش همه چی به ما یاد دادن

scope82
22-04-2009, 12:29
merikh_merikh هم مشکلاتی در زمینه ی بیان مطلب مورد نظرش رو داره .کلافکرنکنم زبون فارسی بلد باشه .جمله بندی هاش فوق العاده جالبن.(این مطلب صرفا جنبه ی مزاح دارد)

merikh_merikh
22-04-2009, 13:50
اصلاً بحث آيفون نيست اين خانم يا آقاي ava uk با من مشكل دارن.ايشون ميگن سامسونگ گوني گوني گوشي ميده بيرون هر كدومش يه عيبي داره.ميگن من i8510 دارم باتريش افتضاحه صداش از w810 پايينتره و امنيا هي dead ميشه توجه كنيد هي dead ميشه يعني مثلاً شما امنيارو گرفتي دستت هي dead ميشه. يعني كه ايشون اصلاً نميدونن dead يعني چي. بعد من بهش گفتم اگه از سامسونگ بدت مياد درست نيست اين حرفارو بزني اگه باتري i8510 شما مشكل داره بيا تو كلوپش مطرح كن و مثل من مشكلتو حل كن ولي ايشون يه بار بهش ميگي حرفات درست نيست ديگه نمياد ادامش بده چون خودشم ميدونه كه حرفاش اصلاً درست نيست بعد دوباره يه جاي ديگه مياد شروع ميكنه
حسن جان خودتو عصباني نکن.
منم فقط خاستم نظرمو در مورد ايفن بگم

از نظر روانشناسی این فرد مشکلاتی در زمینه ی بی توجهی افراد به حرف هاش داره که این مشکل ریشه از کودکی دارد
بخاطر همین میخاد حرف هایی بزنه که همه توجهشون بهش جلب بشه.
متاسفانه من هیچ قرصی نمیتونم به ایشون پیشنهاد کنم

اگه هرکسی مشکلی داشت میتونه به من پیام بده آخه من رشته ی حسابداری خوندم و توش همه چی به ما یاد دادن
دوست عزيز حرفه شما درست ولي تا حد امکان از توهين خود داري کنيد حتي با دشمن خونيتون.در سايت توهين ممنوع ميباشد.

merikh_merikh هم مشکلاتی در زمینه ی بیان مطلب مورد نظرش رو داره .کلافکرنکنم زبون فارسی بلد باشه .جمله بندی هاش فوق العاده جالبن.(این مطلب صرفا جنبه ی مزاح دارد)
حالا از اين حرف منظورت چيه؟من نفهميدم منظورت چيه

hasanmotori
22-04-2009, 14:33
فرید جان من عصبانی نشدم ببین دارم میخندم :دی فقط نمیدونم چرا خانم آوا با من مشکل داره

Bahador.p
22-04-2009, 16:09
فرید جان من عصبانی نشدم ببین دارم میخندم :دی فقط نمیدونم چرا خانم آوا با من مشکل داره
حسن اگه واقعا خانم آوا هست شعر زیر برات جواب میده:

اگر با من نبودش هیچ میلی
چرا ظرف مرا بشکست لیلی ( آوا ):40:
:31::11:

scope82
22-04-2009, 19:30
لیدیز اند جنتلمن
ما که خودمون منحرف هستیم شماهم میاید منحرفترش میکنید (تایپیک رو میگم)

هیچ چیز در هیچ زمانی و در هیچ کجا نمیتواند شکوه و جلال نوکیا را زیر سوال ببرد ، پس نتیجه میگیریم که هیچ کمپانی ای را با ابرکمپانی نوکیا نباید مقایسه کرد.

hasanmotori
22-04-2009, 19:51
لیدیز اند جنتلمن
ما که خودمون منحرف هستیم شماهم میاید منحرفترش میکنید (تایپیک رو میگم)

هیچ چیز در هیچ زمانی و در هیچ کجا نمیتواند شکوه و جلال نوکیا را زیر سوال ببرد ، پس نتیجه میگیریم که هیچ کمپانی ای را با ابرکمپانی نوکیا نباید مقایسه کرد.

آفرین به این میگن تعصب :10:

hasanmotori
29-04-2009, 11:06
سلام
cpu ان97 مشخص شد: arm 11 434mhz :27: