PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 1سوال که ممکنه برای همه پیش اومده باشه

urum
22-03-2009, 10:14
با سلام
آیا کسی اطلاع داره که علامت قفل باز در هنگام شماره گرفتن یا ارسال sms در بالای صفحه نمایش ظاهر می شود چیست ؟؟ این علامت در بعضی از گوشی های نوکیا فقط قابل مشاهده است من شنیدم که خطهایی را که کنترل می شوند این علامت می آید . آیا کسی اطلاع موثقی دارد؟

ADEL_r
05-05-2009, 23:46
تا حالا دقت نکرده بودم !

osmaan
06-05-2009, 13:30
چه جور خطا هایی؟

ADEL_r
06-05-2009, 14:11
چه جور خطا هایی؟

حرفی از خطا به میون نیومد دوست عزیز .

ایون فرومدند " خط هایی " که کنترل میشوند . . .

البته من فکر نمیکنم اینطور باشه چون خطهایی که کنترل میشوند هیچ ربطی به گوشی ندارند

AMIR_EVILPRINCE
06-05-2009, 20:08
برای خط هایی که مسدود شدن یا اعتبار تموم کردن قفل میشه.البته فک کنم.

ADEL_r
06-05-2009, 20:13
برای خط هایی که مسدود شدن یا اعتبار تموم کردن قفل میشه.البته فک کنم.

خط من نه اعتباریه نه مسدود شده ؛ ولی همشه اینطوری هست

Hadi King
20-05-2009, 02:15
نه عزیز اینجوری هام نیست که خط هایی که کنترل میشن اینجوریــــه :41:
این قفل بعد از چند مدت دیگه نمیاد و هیچ مشکلی هم در تماس و ارسال اس ام اس نداره خیالتون راحـــت:11:
موفق باشید!:40:

Sharim
05-06-2009, 19:54
هیچ کدوم از خط هایی که من داشتم این طوری نبوده

Sasan Info
30-06-2009, 16:10
خیر دوستان عزیز اینا هیچکدومشون نیست

این قفل فقط بر روی گوشی های نوکیا که پلتفورم جاوا دارن نصب میشن
این علامت هم فقط برای مدت کوتاهی ظاهر میشه

معنیش هم اینه که وقتی خط دچار مشکل میشه گوشی تشخیص میده و ریست میشه تا گوشی به حالت اولیه در بیاد
البته گوشی ریست نمیشه فقط آفلاین و آنلاین میشه و متوجه نمیشیم بطوری که میتونیم در لحظه ریست شدن گوشی هر کاری خواستیم با گوشی انجام بدیم
بعد از این که این قفل ظاهر و غیب شد قائدتا شما دیگه با خطتون مشکلی نخواهید داشت
برای خودم که اکثر مواقع اینطوری بود ! وقتی که مشکل network error و یا آنتن ندادن خط و یا... میداد بلافاصله برای لحظه ای این قفل ظاهر میشد و مشکلم برطرف میشد

حالا دیگه چرا علامت قفل باز گذاشتن نمیدونم ! شاید منظورش اینه که ما مشکلی که ارتباط شما رو مسدود کرده رو برطرف کردیم

ممنون

.SA33D.
10-05-2010, 14:31
خیر دوستان عزیز اینا هیچکدومشون نیست

این قفل فقط بر روی گوشی های نوکیا که پلتفورم جاوا دارن نصب میشن
این علامت هم فقط برای مدت کوتاهی ظاهر میشه

معنیش هم اینه که وقتی خط دچار مشکل میشه گوشی تشخیص میده و ریست میشه تا گوشی به حالت اولیه در بیاد
البته گوشی ریست نمیشه فقط آفلاین و آنلاین میشه و متوجه نمیشیم بطوری که میتونیم در لحظه ریست شدن گوشی هر کاری خواستیم با گوشی انجام بدیم
بعد از این که این قفل ظاهر و غیب شد قائدتا شما دیگه با خطتون مشکلی نخواهید داشت
برای خودم که اکثر مواقع اینطوری بود ! وقتی که مشکل network error و یا آنتن ندادن خط و یا... میداد بلافاصله برای لحظه ای این قفل ظاهر میشد و مشکلم برطرف میشد

حالا دیگه چرا علامت قفل باز گذاشتن نمیدونم ! شاید منظورش اینه که ما مشکلی که ارتباط شما رو مسدود کرده رو برطرف کردیم

ممنون

نه عزیز مخصوص جاوا نی. مال منم داره. هم خط دولتی هم ایرانسل. منم خیلی پرسیدم اما به جواب قطعی نرسیدم.اما مطمئنم واسه کنترل خط نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mmiladd
10-05-2010, 15:01
شکلش موجود نیست...؟

hassan_magic2000
10-05-2010, 15:51
سلام
برای منم زیاد پیش اومده

و وقتی هم که خطا اوضاعش خرابه این قفله نمیره و میمونه و تماس برقرار نمیشه
ولی اگه این قفله رفت تماس بدون مشکل برقرار میشه
برای من که اینجوری بوده
دلیلشم نمیدونم :20:

aron110
25-05-2010, 09:54
آرم این قفل (البته بازش) روی گوشی منم هست NOKIA 6300 و موقعی که میخوام زنگ بزنم همیشه میاد
ولی تا حالا هیچ مشکلی درست نکرده و فرقی هم نداره چه ایرانسل چه همراه اول در هر حال این قفله میادش
از کجا؟؟ معلوم نیست