PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست : نرافزاری برای اجرای فایل های با فرمت .tps

omidyass
22-03-2009, 10:13
سلام
من یک سری فایل تصویری با فرمت tps دارم ولی تا حالا با هر نرم افزاری امتحان کردم پخش نشده

farshif
22-03-2009, 10:20
یه نرم افزاری هستش به اسم crazy talk که تصویر صورت رو میگره و اجزای اونو شناسایی میکنه و یه صدا میتونی روش بذاری و فردی که تصویرش رو اون هست شروع میکنه به صحبت اگه منظورت فایل های اون برنامه هستش با خود برنامه باز کنی

AK1
22-03-2009, 16:46
اما فرمت TPS فرمتی هست برای فایل های تصویری ذخیره شده توسط دستگاه های دریافت کننده ما ه و ا ر ه که این نوع دستگاه ها البته بسته به نوع و مدل مثلا استار س ت X90 یا x95 و غیره به هر حال اکثر دستگاه های که usb میخورند قابلیت ظبط تصاویر را دارند که این تصاویر در flash که به دستگاه وصل میشود ذخیره شده البته این تصاویر با فرمت tps ذخیره میشود و برای دیدن روی کامپیوتر از نرم افزار media player classic استفاده و برای تبدیل همین برنامه نام برده شده یا کانورتور خود فرمت TPs میشود تبدیل کرد
با تشکر

سلا م با برنامه هاي زير مي توني تماشا كني
KMPlayer | پخش کننده ی قوی فایل های چند رسانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
و K-Lite Mega Codec Pack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با برنامه
Total Audio Converter - تبديل دنيايي از فرمتهاي ناشناخته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
مي توني تبديل كني

05chips
23-03-2009, 14:28
اقا لینک ها باز نمیشن