PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین اتومبیل دست دوم به قیمت 10 تا 11 میلیون!

I HAVE RETURNE
21-03-2009, 20:25
الان مدتیه دنبال ماشین به قیمت بین 10 تا 11 میلیون میگردم!
شما به نظر من اگه لطف کنین میتونین راهنماییم کنین!
ماشینایی که مد نظرمه انواع سمند و پژوها هستند!

rami_hemi
21-03-2009, 20:54
انقال به بخش مشاوره
دوست عزیز لطفا توی ایجاد تاپیک دقت کنی

D r i v e r
21-03-2009, 21:04
حالا که تاپیک انتقال پیدا میکنه
ولی من جواب میدم :31:
فکر کنم پژو 405 مدل 85 -86 بتونی پیدا کنی که خیلی تمیز هم باشن

امير موسر
21-03-2009, 21:26
من پیشنهاد میکنم که سمند بگیر ! دوسته منم دقیقا با بودجه شما قصد خرید پرشیا داشت که من همینجا براش مشاوره گرفتم بچه ها گفتن فقط 405 ! منم بهش انتقال دادم !الان یه ماهی میشه 405 گرفته ! ولی دپرس شده !! اصلا با داشبرد و طراحی قدیمیش حال نمیکنه ! دلشو زده ! می گه ای کاش سمند میگرفتم ! با اینکه اطاق سفارشیه ( تو کرم ) !

البته پیشتهادم اصلا دلیل فنی نداره ! کلا زیاد وارد نیستم ! شاید 405 هم محاسنی داشته باشه نسبت به سمند !

faravahar
21-03-2009, 22:04
پارس مدل 82 یا 83 تمیز میتونی پیدا کنی.
در ضمن سمند lx 85 هم تو همین قیمت هاست.
هر کدوم بیشتر می پسندی بگیر.
ما الان خودمون پارس داریم راضی هستیم.

D r i v e r
21-03-2009, 22:24
من پیشنهاد میکنم که سمند بگیر ! دوسته منم دقیقا با بودجه شما قصد خرید پرشیا داشت که من همینجا براش مشاوره گرفتم بچه ها گفتن فقط 405 ! منم بهش انتقال دادم !الان یه ماهی میشه 405 گرفته ! ولی دپرس شده !! اصلا با داشبرد و طراحی قدیمیش حال نمیکنه ! دلشو زده ! می گه ای کاش سمند میگرفتم ! با اینکه اطاق سفارشیه ( تو کرم ) !

البته پیشتهادم اصلا دلیل فنی نداره ! کلا زیاد وارد نیستم ! شاید 405 هم محاسنی داشته باشه نسبت به سمند !
سمند هم همچینیا طراحی داخلیش جدید نیستا :41:
مثلا استفاده کردن از پنل بخاری 405 :41::27::13:
اینم بگم وقتی من خودم پست سمند میشینم احساس میکنم دارن میذارنم توی قبر چون خیلی خفه با اون ستون ها و وقتی من نشستم پشتش احساس کردم دید کافی نسبت به پشت سرم ندارم
موتور که یکی هست
گیر بکس هم یکی هست
405 سبک تره
با این پولی که شما میخواین بدین یه 405 خیلی تمیز و سرحال میتونین بخرین
سمند lx هم میتونین بخرین ولی یا چیزه زیادی از فنیش انتظار نداشته باشین یا از اطاقش :41:
پرشیا هم مگه اینکه کشته مرده قیافش باشی و گرنه توی این قیمت ....
ولی 405 :40:.........

tatu_lover1366
22-03-2009, 22:14
کاملا با حرفت موافقم امیر جان
به نظر من هم اگه اهل رانندگی هستین 405 بخرین
یعنی حاضرین لذت رانندگی رو فدای زیبایی داخلی نچندان قابل توجه سمند کنید؟
اگر هم زیاد با طراحیش حال نمیکنید , می تونید یک 206 تیپ 6 مدل 82-83 تمیز بگیرین
چون تا سال 83 کیفیت این محصول ایران خودرو بالا بود

Farshadd
27-03-2009, 11:04

با این قیمت خیلی ماشینا میشه خرید.

ژاپنی و کره ای و فرانسوی و آلمانی و آمریکایی و ....

ولی عامل تایین کننده انتظارات و معیار های شماست.

قوانین بخش مشاوره خرید خودرو:

سلام

برای درخواست مشاوره خرید اتومبیل در حالت کلی از تاپیک مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.
اگر میخواهید در مورد انتخاب ها و معیار ها و انتظاراتتون و ... بحث و مقایسه انجام بشه تاپیک جدا بزنید.
مهم: برای درخواست مشاوره حتما قیمت ، معیار ها، و انتظاراتتون رو ذکر کنید. (مثلا: زیر x تومن، ایمنی، جادار، نو، دست دوم، برای خانواده، برای اسپرت بازی ، پر قدرت، شتاب بالا، فراوان و ارزان بودن قطعات، بازار فروش خوب، خارجی، داخلی، کم مصرف، برای جاده، برای شهر، رحتی، لذت سواری و ... )
دوستانی که میخواهند خریدار را مشاوره کنن تا حد ممکن دلایل خودشون رو هم ذکر کنن)
در مشاوره جداً از تعصب و علاقه شخصی و ... دوری کنید. حرف شما میتونه مرز بین یک انتخاب صحیح و اشتباه باشه. پس در مشاوره دقت کنید .
با تشکر.

فرشاد واثقی :12:

rami_hemi
28-03-2009, 05:47
شما قیمت میدین ولی بهتره انتظارات رو هم بگین مثلا شما عشق یه ماشینی رو دارین یا فقط میخواین ماشین داشته باشین.
من خودم رو مثال میزنم با این پول میرم یه بی ام و یا مرسدس بنز مدل 90-91 تر وتمیز میخرم و اصلا دنبال ماشینای داخلی نمیرم.
ولی اگه قصد این رو داشته باشم که این ماشین رو روزانه استفاده کنم و زیاد برام اهمیت نداره نگه داریش کنم 405 یا سمند میگیرم و انتخاب من هم سمند هستش به خاطر فضای زیاد داخلی و صندوق.در کل از نظر فنی هر دو یه ماشین هستن.

سام1988
25-04-2009, 15:21
با اين پول نمي توني پارس سالم پيدا كني اما اگه از ظاهر سمند خوشت مياد سمند بگير