PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال:تعویض صفحه پشت آمپر

xqg50
21-03-2009, 01:14
سلام
کسی اطلاعاتی در مورد صفحه هایی که جلوی صفحه کیلومتر اصلی میذارن و یه رنگ های مختلفی مثل سفید یا بنفش روشن میشه داره؟ این صفحه ها خودشون چراغ دارن و یه سیم ازشون خارج میشه. اگه کسی نصب کرده لطف کنه یه عکس ازش موقع روشن بودن بذاره اگه پژو باشه بهتره.قیمتشم لطف کنین ممنون میشم.

D r i v e r
21-03-2009, 01:33
سلام
کسی اطلاعاتی در مورد صفحه هایی که جلوی صفحه کیلومتر اصلی میذارن و یه رنگ های مختلفی مثل سفید یا بنفش روشن میشه داره؟ این صفحه ها خودشون چراغ دارن و یه سیم ازشون خارج میشه. اگه کسی نصب کرده لطف کنه یه عکس ازش موقع روشن بودن بذاره اگه پژو باشه بهتره.قیمتشم لطف کنین ممنون میشم.
من یکی از دوستام سره همین پشت آمپر عوض کردن یه دعوایی با باباش کرد
190 تا رفت عقربه آمپر همونجا گیر کرد دیگه پایین نیومد :39:
به نظرم آمپر های خودشون خوشگله
مخصوصا ماله 405 فقط چراغ های پشتش رو عوض کن و رنگ دلخواهت رو بذار

xqg50
21-03-2009, 01:47
من یکی از دوستام سره همین پشت آمپر عوض کردن یه دعوایی با باباش کرد
190 تا رفت عقربه آمپر همونجا گیر کرد دیگه پایین نیومد :39:
به نظرم آمپر های خودشون خوشگله
مخصوصا ماله 405 فقط چراغ های پشتش رو عوض کن و رنگ دلخواهت رو بذار
منم همین نظر رو داشتم ولی مدل ماشین من 84 ره میگن این مدل ها چراغای پشت آمپرش خازنی هستن و نمیشه عوزش کرد وگرنه من خودم بیشتر علاقه دارم لامپ هاشو عوض کنم و سفیدشو بندازم.میگن حدود 20 تومن در میاد.

D r i v e r
21-03-2009, 01:52
منم همین نظر رو داشتم ولی مدل ماشین من 84 ره میگن این مدل ها چراغای پشت آمپرش خازنی هستن و نمیشه عوزش کرد وگرنه من خودم بیشتر علاقه دارم لامپ هاشو عوض کنم و سفیدشو بندازم.میگن حدود 20 تومن در میاد.
هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد
ولی فکر نکنم اینقدر گرون در بیاد
از 3 - 4 جا سوال کن
من همین دوستم که آمپر عوض کرده چراغ های آمپرش نور رو به صورت یکسان تو صفحه پخش نمیکنه
فکر کنم لامپ هم چند جور هست
اگه دوست داشتی پر نور ترشو بنداز

xqg50
21-03-2009, 02:08
هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد
ولی فکر نکنم اینقدر گرون در بیاد
از 3 - 4 جا سوال کن
من همین دوستم که آمپر عوض کرده چراغ های آمپرش نور رو به صورت یکسان تو صفحه پخش نمیکنه
فکر کنم لامپ هم چند جور هست
اگه دوست داشتی پر نور ترشو بنداز
اگه مطمئن بشم میشه عوضش کرد پولش مهم نیست ولی میترسم باز کنم بعد معلوم بشه خازنی هستش و عوض نمیشه در ضمن اون که گفتین نور رو خوب پخش نمی کرد نگرانم کرد از کجا مطمئن بشم نور چراغایی که میگیرم خویه مارک خواصی ندارن.

Farshadd
21-03-2009, 12:18
سلام.

همین لوازم تزینی ها این کارو میکنن . البته ممکنه بعضیاشون برات انمجام ندن.

در مورد پخش نور هم باهاشون شرط کن.

در ضمن یه وقتی برو که هوا زیاد روشن نباشه و همونجا معلوم باشه چیکار کرده.

راستی یه تاپیک که قبلا زده بودید:

تعویض صفحه کیلومتر پژو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:12: