PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شماوره برای خرید: Samsung omina-Nokia 5800-Sony Ericsson Idou-apple iphone-

AsAl_1988
20-03-2009, 18:47
سلام دوستان.میخواستم نظر شما رو بپرسم در مورد اینکه از بین گوشی های پایین کدومو بخرم؟
1-apple iphone
2- Samsung omina
3-Nokia 5800
4-Sony Ericsson Idou
من برام گرافیکش و این که دوربین و کیفیت صداش خوب باشه خیلی مهمه.
البته اینجوری که هر کدوم یکی از این ویژگی ها رو داره،مصلا iphone گرافیگش خوبه.idou دوربینش قویه!5800 هم که صداش قویه!!ولی کدومو بخرم رو نمیدونم!:31::31::31:ولی من خودم ارادت خاصی به i phone دارم!

meghdaad
21-03-2009, 13:00
قیمتهای هیچ کدوم با هم برابر نیست
1-آیفون یه گوشی حرفها از لحاظ سخت افزاری و سرعت خیلی بالایی داره پیشنهاد من آیفونه. برای انتخاب دوم هم آمنیا هم خوبه. و آیدو هنوز تولید نشده. و اگه میخوای برای آیفون هزینه کنی 5800 بیخیال شو.

S@nti@go_s&k
21-03-2009, 13:04
سلام
اگر عجله نداری صبر کن تا omnia hd رلیز بشه
تمام امکاناتی که میخای رو داره

Michael Ropy
21-03-2009, 13:14
سلام
اگر عجله نداری صبر کن تا omnia hd رلیز بشه
تمام امکاناتی که میخای رو داره

آمنیا اچ دی بهتره. من مطمئنم که دوربین آمنیا بهتر از آیدو هست گول 12 مگیشو نخور هر گردی که گردو نیست! مخصوصا از نظر فیلمبرداری.

hasanmotori
21-03-2009, 13:23
omnia hd از همه نظر از idou سرتره. idou فقط يه فلش زنون داره.دوربينش به احتمال زياد از omnia hd ضعيفتره. سامسونگ اشتباه كرد بايد دوربين omnia hd رو الكي ميزد 12 مثل سوني اريكسون. بعدش idou ممكنه اصلاً امسال عرضه نشه بعدشم كه عرضه شد قيمتشو خيلي بالا ميزارن.ولي omnia hd حداكثر تا آخر تابستون ايرانه و قيمتشم سريع متعادل ميشه.

hasanmotori
21-03-2009, 14:29
به ليستت lg arena رو هم اضافه كن.اينترفيس در حد مك.صفحه خازني و dual touch و دوربين 5 وfm transmiter و 8gig مموري داخلي و.....
21 فروردين هم قراره بياد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

IPHONE 3g
21-03-2009, 15:54
iphone 3g فقط دوربینش ضعیفه وگرنه از همه نظر عالیه. تازه واسه دوربینش برنامه های زیادی هست که کیفیتش رو بالا میبره.

Michael Ropy
21-03-2009, 19:19
به ليستت lg arena رو هم اضافه كن.اينترفيس در حد مك.صفحه خازني و dual touch و دوربين 5 وfm transmiter و 8gig مموري داخلي و.....
21 فروردين هم قراره بياد

آخ گفتی! من که بدجوری منتظرم.

امکانات Samsung i8910 Omnia HD در پست اول اینجا:

امکانات LG KM900 Arena در پست اول اینجا:

چیزی از آیفون کم ندارن هیچ یه چیزی اونورتر! (بدبخت شدم الانه که طرفدارای آیفون بریزم سرم یوزرمو هک کنن!)

merikh_merikh
22-03-2009, 01:12
دوستان چه حرف ها که اینجا من نخوندم........!!!!!!!!
این حرف ها چیه؟که میگین ایدو دوربینش علکیه!!سونی اریکسون تو دوربین که معروفه و همیشه عکس هاس شفاف و بسیار طبیعی میگیره.....شما میگین سامسونگ با اوئن کیفیت دوربینه افتضاش از سونی اریکسون بهتره!!!!!!!چرا در مورد چیزی که هنوز نیومده این طور میگین؟
دوست عزیز به نظره من ایدو از هر جهت بهتره ولی چون معلوم نیست کی وارد بازار بشه پیشنهاد نمیشه که صبر کنید برای خرید ایدو......ولی اگه صبر کنید و بگیریدش حتمن ازش راضی خواهید بود

hasanmotori
22-03-2009, 01:42
كي گفت دوربينش الكي؟ بعدش چرا ميگي سامسونگ با اون دوربين افتضاحش؟ مثل اينكه فعلاً بهترين دوربين رو سامسونگ داره
بعدش واقعاً قبول نداري كه idou فقط يه دوربين و يه فلش زنون بيشتر داره؟
ميخاي برتري هاي omnia hd رو بگم؟
lcd oled 3.7 inch خازني كه خودش خيليه
16gb حافظه داخلي كه اينم خيليه
فيلم برداري hd كه اينم خيليه
proximity sensor
پورت hdmi
جك 3.5 ميليمتري
قويترين چيپست گرافيكي+ cpu 600 البته هنوز idou معلوم نيست(به احتمال زياد سي پي يوش 208 هست :دي)
اسپيكر استريو
فناوري dnse2
fm transmitter
digital compass
پخش divx

AsAl_1988
22-03-2009, 02:00
خیلی ممنون از همه ی شما دوستان.من یه سوال دیگه داشتم که آیفون هم مثل Arena چندین دسکتاپ داره؟و مثل Arena این حالت سه بعدی زیبا رو داره؟

merikh_merikh
22-03-2009, 12:30
كي گفت دوربينش الكي؟ بعدش چرا ميگي سامسونگ با اون دوربين افتضاحش؟ مثل اينكه فعلاً بهترين دوربين رو سامسونگ داره
بعدش واقعاً قبول نداري كه idou فقط يه دوربين و يه فلش زنون بيشتر داره؟
ميخاي برتري هاي omnia hd رو بگم؟
lcd oled 3.7 inch خازني كه خودش خيليه
16gb حافظه داخلي كه اينم خيليه
فيلم برداري hd كه اينم خيليه
proximity sensor
پورت hdmi
جك 3.5 ميليمتري
قويترين چيپست گرافيكي+ cpu 600 البته هنوز idou معلوم نيست(به احتمال زياد سي پي يوش 208 هست :دي)
اسپيكر استريو
فناوري dnse2
fm transmitter
digital compass
پخش divx
ایدو فقط یه دوربین داره؟!!!!

hasanmotori
22-03-2009, 12:38
خیلی ممنون از همه ی شما دوستان.من یه سوال دیگه داشتم که آیفون هم مثل Arena چندین دسکتاپ داره؟و مثل Arena این حالت سه بعدی زیبا رو داره؟

آيفون قشنگترين اينترفيس رو داره و بخاطر همينه كه انقدر فروش كرده. اينترفيس arena خيلي شبيه mac هست يعني lg از آيفون تقليد كرده
همه شركت ها سعي كردن از آيفون تقليد كنن ولي هيچكدوم به آيفون نرسيدن lg هم ديگه اومد و mac رو روي arena كپي كرد
اگه فقط اينترفيس 3d و قشنگ مهمه همون آيفون از همش بهتره

hasanmotori
22-03-2009, 12:40
ایدو فقط یه دوربین داره؟!!!!

نه كي گفته آيدو فقط يه دوربين داره؟
منظورم نسبت به omnia hd بود.
واقعاً قبول نداري كه omnia hd از آيدو كاملتره؟

meghdaad
22-03-2009, 16:10
بحث دوربین نکنید اگه بحث سره دوربینه رنوار از همه بهتر عکس میندازه.

Michael Ropy
22-03-2009, 19:00
یه ویدیو از آرینا جون:

hasanmotori
22-03-2009, 19:05
یه ویدیو از آرینا جون:

عه چرا (ف ي ل ت ر) ه ؟:18:

merikh_merikh
22-03-2009, 19:31
بزارید ایدو بیاد بعد بگین.........

hasanmotori
22-03-2009, 20:19
واقعاً قبول نداري omnia hd از idou كاملتر و بهتره؟

merikh_merikh
22-03-2009, 20:25
ایدو رابط کاربری بسیار زیباتری داره........
من شخصن با ایدو بیشتر از اومنیا حال میکنم..........

hasanmotori
22-03-2009, 20:43
رابط كاربري هر دوتاشون مثل 5800 ه.فقط يكم توي مديا پلير و home screen فرق دارن.در ضمن omnia hd داراي نسخه 1.5 touch wiz هست كه 3d هست و چيزي از idou كم نداره

golmohammadi
23-03-2009, 12:30
در مورد گوشي كه نيومده نميشه دقيق اعلام نظر كرد
ولي اوني كه مشخصه دوربينش حرفه اي خواهد بود
كلا سوني اريكسون رو عكاسي حرف اول را ميزنه
هيچكسي نبايد بگه كه الكي 12 مگا پيكسل هست
اگه اي دو دوربينش خوب نباشه اونوقت دوربين امنيا خيلي مونده تا به افتضاح برسه
البته ناراحت نشين چون كه واقعيت اينه
امنيا پاكت پي سي هست و هر گوشي كه پاكت پي سي باشه گوشي خوبي هست
و يه رده از گوشيهاي ديگه بالاتره

Michael Ropy
23-03-2009, 14:06
بهتره زیاد روی اینترفیس مانور ندیم! چون اینترفیس سلیقه ایه و اینترفیس آیدو و آمنیا اچ دی و آرینا و آیفون همه خوشکلند و هر کسی با یکیشون بیشتر حال میکنه! مثلا من از اول با اینترفیس الجی حال میکردم (به همین خاطر جذبش شدم) ولی نمی تونم همه رو به زور طرفدارش کنم! باید دید کدام گوشی کیفیت، کارایی و پایداری بهتری داره. :15:

راستی حسن موتوری(!) سایت یو تیوب رو بعضی آی اس پی ها فیل می کنند.

ali_MacBook_Apple
23-03-2009, 16:39
به اعتقاد من فعلاً کسی نباید فکر Idou رو بکنه و روش حساب باز کنه ، چون هنوز اومدنش هم 100% نیست ، احتمال تغییرات هم توش زیاده ، حتی اسمش هم 100% نیست ، حتی احتمالش هست که با یه دوربین ضعیفتر بیاد ، فعلاً Idou فقط یک طرح تبلیغاتیه ، اما من هرگز معیارم برای گوشی دوربین نبوده و نیست ...
بهتره فکر LG رو هم از سرت بیرون کنی ، چون تنها کاری که توی دنیای گوشی بلده تقلیده ، اول که کپی U900 و F480 رو زد ، الان هم که کپی Iphone رو زده ، هرگز هم کپی برابر اصل نمی شه ، پس وقتی اصل موجوده بهتره اصل رو بگیری نه کپی... کلاً هم به اعتقاد من به زور خودش رو وارد عرضه گوشی کرده و هرگز گوشیاش مورد قبول نبوده و نیست...
به اعتقاد من بهترین انتخابها امنیا و Iphone هستند...
البته چون امنیا HD هم اومدنش قطعی شده و به زودی وارد بازار می شه ، می شه تا حدودی روش حساب کرد...

hasanmotori
23-03-2009, 22:03
در مورد گوشي كه نيومده نميشه دقيق اعلام نظر كرد
ولي اوني كه مشخصه دوربينش حرفه اي خواهد بود
كلا سوني اريكسون رو عكاسي حرف اول را ميزنه
هيچكسي نبايد بگه كه الكي 12 مگا پيكسل هست
اگه اي دو دوربينش خوب نباشه اونوقت دوربين امنيا خيلي مونده تا به افتضاح برسه
البته ناراحت نشين چون كه واقعيت اينه
امنيا پاكت پي سي هست و هر گوشي كه پاكت پي سي باشه گوشي خوبي هست
و يه رده از گوشيهاي ديگه بالاتره

فكر كنم شما اشتباه كردي منظور ما omnia i900 نبود منظورمون omnia hd i8910 هست

hasanmotori
23-03-2009, 22:06
به اعتقاد من فعلاً کسی نباید فکر Idou رو بکنه و روش حساب باز کنه ، چون هنوز اومدنش هم 100% نیست ، احتمال تغییرات هم توش زیاده ، حتی اسمش هم 100% نیست ، حتی احتمالش هست که با یه دوربین ضعیفتر بیاد ، فعلاً Idou فقط یک طرح تبلیغاتیه ، اما من هرگز معیارم برای گوشی دوربین نبوده و نیست ...
بهتره فکر LG رو هم از سرت بیرون کنی ، چون تنها کاری که توی دنیای گوشی بلده تقلیده ، اول که کپی U900 و F480 رو زد ، الان هم که کپی Iphone رو زده ، هرگز هم کپی برابر اصل نمی شه ، پس وقتی اصل موجوده بهتره اصل رو بگیری نه کپی... کلاً هم به اعتقاد من به زور خودش رو وارد عرضه گوشی کرده و هرگز گوشیاش مورد قبول نبوده و نیست...
به اعتقاد من بهترین انتخابها امنیا و Iphone هستند...
البته چون امنیا HD هم اومدنش قطعی شده و به زودی وارد بازار می شه ، می شه تا حدودی روش حساب کرد...

درسته كه lg زياد تقليد ميكنه ولي گوشيهاش خيلي هم بد نيستن.فكر كنم arena جدي ترين رقيب آيفونه البته با تقليد

golmohammadi
23-03-2009, 23:12
فكر كنم شما اشتباه كردي منظور ما omnia i900 نبود منظورمون omnia hd i8910 هست

اهان
8910 دوربينش قويه اره

merikh_merikh
23-03-2009, 23:39
به اعتقاد من فعلاً کسی نباید فکر idou رو بکنه و روش حساب باز کنه ، چون هنوز اومدنش هم 100% نیست ، احتمال تغییرات هم توش زیاده ، حتی اسمش هم 100% نیست ، حتی احتمالش هست که با یه دوربین ضعیفتر بیاد ، فعلاً idou فقط یک طرح تبلیغاتیه ، اما من هرگز معیارم برای گوشی دوربین نبوده و نیست ...
بهتره فکر lg رو هم از سرت بیرون کنی ، چون تنها کاری که توی دنیای گوشی بلده تقلیده ، اول که کپی u900 و f480 رو زد ، الان هم که کپی iphone رو زده ، هرگز هم کپی برابر اصل نمی شه ، پس وقتی اصل موجوده بهتره اصل رو بگیری نه کپی... کلاً هم به اعتقاد من به زور خودش رو وارد عرضه گوشی کرده و هرگز گوشیاش مورد قبول نبوده و نیست...
به اعتقاد من بهترین انتخابها امنیا و iphone هستند...
البته چون امنیا hd هم اومدنش قطعی شده و به زودی وارد بازار می شه ، می شه تا حدودی روش حساب کرد...
سونی اریکسون داره روی این گوشی کار میکنه تا گوشی را با امکانات فوق وارد بازار کنه.....پس دوربینش 12 مگاپیکسله

hasanmotori
23-03-2009, 23:52
سونی اریکسون داره روی این گوشی کار میکنه تا گوشی را با امکانات فوق وارد بازار کنه.....پس دوربینش 12 مگاپیکسله

درسته ولي من فكر نميكنم تا آخر سال 2009 آماده بشه

merikh_merikh
24-03-2009, 00:16
اینو نمیدونم دیگه ولی داره روش کار میکنه تا با مشخصات فوق گوشی را وارد بازار کنه.........

hasanmotori
24-03-2009, 00:16
اينم يه عكس از آيدو البته هنوز به 12 مگاپيكسل نرسيده و الان 9ه. انشاالله تا چند ماه به 12 ميرسه:21:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب كيفيتي داره:27:
ويرايش: نه اينجوري كيفيتش معلوم نيست خودتون بريد gsmarena و از كيفيت دوربينidou لذت ببريد:27:

hasanmotori
24-03-2009, 00:30

اينم ببينيد. حالا به نظر شما اينترفيس idou و omnia hd مثل هم هست يا نه؟

meghdaad
24-03-2009, 01:55

اول از همه این که این 2 شرکت سامسونگ و ال جی در یک شهر هستند و با هم سر و سر دارند.
اگه تقلید کرده مدل گوشی هم بنویس LG اولین گوشی 5 مگا پیکسل سال 2006 تولید کرده بعد 2007 Nokia
از روی U900 چه مدلی زده؟
این مدل Samsung U900 Soul
اگه منظورت اینه که از روش LG KF510 pictures زده این 2 مدل همزمان با هم در 2008, February معرفی و در 2008, April تولید شدند
و اگه منظورت LG KF600 که این دو تا با هم زمین تا زیر زمین فرق میکنند
اینم مدل Samsung F480 تاریخ معرفی 2008, February
و این هم LG KE850 Prada تاریخ معرفی 2007, January
و همین مدل LG همزمان با Apple iPhone در تارخ 2007, January اولین گوشی خارنی معرفی کردند. و اول LG KE850 Prada در تاریخ 2007, 10 March تولید شد و بعد از 3 ماه Apple iPhone در تاریخ 2007, June تولید شد حالا بگو LG یکی از پیشرو ها در گوشی موبایله.

ali_MacBook_Apple
24-03-2009, 02:24
اول از همه این که این 2 شرکت سامسونگ و ال جی در یک شهر هستند و با هم سر و سر دارند.
اگه تقلید کرده مدل گوشی هم بنویس lg اولین گوشی 5 مگا پیکسل سال 2006 تولید کرده بعد 2007 nokia
از روی u900 چه مدلی زده؟
این مدل samsung u900 soul
اگه منظورت اینه که از روش lg kf510 pictures زده این 2 مدل همزمان با هم در 2008, february معرفی و در 2008, april تولید شدند
و اگه منظورت lg kf600 که این دو تا با هم زمین تا زیر زمین فرق میکنند
اینم مدل samsung f480 تاریخ معرفی 2008, february
و این هم lg ke850 prada تاریخ معرفی 2007, january
و همین مدل lg همزمان با apple iphone در تارخ 2007, january اولین گوشی خارنی معرفی کردند. و اول lg ke850 prada در تاریخ 2007, 10 march تولید شد و بعد از 3 ماه apple iphone در تاریخ 2007, june تولید شد حالا بگو lg یکی از پیشرو ها در گوشی موبایله.

دوست من اولاً همه مدلهایی که معرفی کردی کپی از روس سامسونگ بود ، تازه حتی مانیتور معروف t1900 سامسونگ رو هم دقیقاً lg برداشته و کپی زده و با همون شکل داده بیرون تازه سامسونگ قبل از f480 هم آرمانی رو با ظاهری شبیه به این زده... من معتقدم با اینکه lg و سامسونگ هر دو در یک شهد هستند و حتی قبلاً هر دو یک شرکت بودن با نام گلداستار ، اما با این حال lg حتی نیمی از کیفیت و تکنولوژی ساسونگ رو هم نداره ، شرکت سامسونگ هم متعلق به پدر بنده نیست ، این رو از روی تولید محصولات و مقایسه کیفیتها فهمیدم ، اینجوریه که اگه lg بهترین گوشی دنیا رو هم بزنه ، مطمئنم که کپی از روی یک گوشی دیگست و دنبال اصلش می گردم و هرگز سمت هیچ محصولی از lg نمی رم ، چون هیچ نو آوری و ذوقی توی محصولاتش نمی بینم... تاحالا هم هیچ محصولی از lg نداشتم که کیفیتش راضیم کنه...:46:

meghdaad
24-03-2009, 03:31
دوست من اولاً همه مدلهایی که معرفی کردی کپی از روس سامسونگ بود ، تازه حتی مانیتور معروف t1900 سامسونگ رو هم دقیقاً lg برداشته و کپی زده و با همون شکل داده بیرون تازه سامسونگ قبل از f480 هم آرمانی رو با ظاهری شبیه به این زده... من معتقدم با اینکه lg و سامسونگ هر دو در یک شهد هستند و حتی قبلاً هر دو یک شرکت بودن با نام گلداستار ، اما با این حال lg حتی نیمی از کیفیت و تکنولوژی ساسونگ رو هم نداره ، شرکت سامسونگ هم متعلق به پدر بنده نیست ، این رو از روی تولید محصولات و مقایسه کیفیتها فهمیدم ، اینجوریه که اگه lg بهترین گوشی دنیا رو هم بزنه ، مطمئنم که کپی از روی یک گوشی دیگست و دنبال اصلش می گردم و هرگز سمت هیچ محصولی از lg نمی رم ، چون هیچ نو آوری و ذوقی توی محصولاتش نمی بینم... تاحالا هم هیچ محصولی از lg نداشتم که کیفیتش راضیم کنه...:46:
همینطوری از خودت یه مدل میپرونی تا شاید یکیش بگیره
اگه منظورت از t1900 مدل i900 ـه اندازش 3.2 اینچه و و الجی تا حالا 3.2 تولید نکرده.
این مدل Samsung Armani هم در تاریخ 2007, September یعنی 8 ما بعد از معرفی پرادا معرفی شد و 6 ماه قبل از معرفی آرمانی، پرادا تولید شده بود و اولین تاچ خازنی گوشی ها بوده و هنوز گوشی های خازنی سامسونگ تولید نشده.

merikh_merikh
24-03-2009, 08:17
به نظره منم ال جی به دلیل نداشتن نواوری شرکت خوبی نیست..........

Michael Ropy
24-03-2009, 08:53
الجی نو آوری نداره برادر؟! الجی چندین بار جایزه نوآوری گرفته. اولین کسی بود که گوشی فول تاچ داد که حالا اگه دقت کنی هر 6 برند معروف بهترین گوشی ای که تا حالا معرفی کردن فول تاچ هست: آرینا، آمنیا اچ دی، ان 97، آیدو، آیفون، اچ تی سی تاچ اچ دی و... کسی بود که دنیای فیلمبرداری موبایل رو متحول کرد: ویوتی با کیفیت فوق العاده در فیلمبرداری و اولین گوشی دارای فیلمبرداری 120 فریم در ثانیه. پس حالا هر چی گوشی فول تاچ بیاد و یا فیلمبرداری 120 فریم داشته باشه تقلید از الجیه! این درسته؟؟!! تازه من دیدم که برند های مختلف از یکدیگر تقلید کنند ولی مثلا ممکنه بهترش کرده باشند. مثل i8510 که خیلی شبیه n96 یا n95 هست ولی از یه لحاظاتی سرتره. در ضمن حرف مقداد جان تایید میشه شرکت های الجی و سامسونگ یه جورایی با هم همکاری دارند. نمی خوام بگم الجی بهترین گوشی های جهانو میزنه! ولی هر کسی میدونه هر گوشی یه سری نقص داره و یه سری مزایا. خواهش میکنم یکم با انصاف باشید. من هیچ موقع نگفتم فقط گوشی الجی بخرید و گوشی های دیگه بدرد نمی خورند و حتی یه جاهایی هم بسته به نیاز طرف نوکیا، سامسونگ، سونی اریکسون و... پیشنهاد کردم.

پی نوشت: ببخشید نمی خواستم تاپیک منحرف بشه! :15:

golmohammadi
24-03-2009, 10:52
اگه منظورت از t1900 مدل i900 ـه اندازش 3.2 اینچه و و الجی تا حالا 3.2 تولید نکرده.
این مدل samsung armani هم در تاریخ 2007, september یعنی 8 ما بعد از معرفی پرادا معرفی شد و 6 ماه قبل از معرفی آرمانی، پرادا تولید شده بود و اولین تاچ خازنی گوشی ها بوده و هنوز گوشی های خازنی سامسونگ تولید نشده.

منظور ايشون مانيتور بود نه گوشي
زياد بحث نكنيد
چه تقليد و چه غير تقليد هر چي كه باشه اصل كار كيفيت هست و كارايي
هر زمان براي خريد گوشي بايد كلي تحقيق كرد و گوشي با توانايي كاري بالا را در قيمت خودش خريد
حالا هر ماركي كه ميخواد باشه و يا تقليد
تقليد هم باشه به من و شما چه فرقي ميكنه ؟
فوقش خود شركت يه كمي ... اونم شايد

merikh_merikh
24-03-2009, 11:08
الجی نو آوری نداره برادر؟! الجی چندین بار جایزه نوآوری گرفته. اولین کسی بود که گوشی فول تاچ داد که حالا اگه دقت کنی هر 6 برند معروف بهترین گوشی ای که تا حالا معرفی کردن فول تاچ هست: آرینا، آمنیا اچ دی، ان 97، آیدو، آیفون، اچ تی سی تاچ اچ دی و... کسی بود که دنیای فیلمبرداری موبایل رو متحول کرد: ویوتی با کیفیت فوق العاده در فیلمبرداری و اولین گوشی دارای فیلمبرداری 120 فریم در ثانیه. پس حالا هر چی گوشی فول تاچ بیاد و یا فیلمبرداری 120 فریم داشته باشه تقلید از الجیه! این درسته؟؟!! تازه من دیدم که برند های مختلف از یکدیگر تقلید کنند ولی مثلا ممکنه بهترش کرده باشند. مثل i8510 که خیلی شبیه n96 یا n95 هست ولی از یه لحاظاتی سرتره. در ضمن حرف مقداد جان تایید میشه شرکت های الجی و سامسونگ یه جورایی با هم همکاری دارند. نمی خوام بگم الجی بهترین گوشی های جهانو میزنه! ولی هر کسی میدونه هر گوشی یه سری نقص داره و یه سری مزایا. خواهش میکنم یکم با انصاف باشید. من هیچ موقع نگفتم فقط گوشی الجی بخرید و گوشی های دیگه بدرد نمی خورند و حتی یه جاهایی هم بسته به نیاز طرف نوکیا، سامسونگ، سونی اریکسون و... پیشنهاد کردم.

پی نوشت: ببخشید نمی خواستم تاپیک منحرف بشه! :15:
حق با شماست دقت نکرده بودم.......

hasanmotori
24-03-2009, 12:50
بابا اينارو ول كنيد بريد gsmarena كيفيت دوربين idou رو ببينيد و بعدشم منوهاشو كه با omnia hd يكيه

ali_MacBook_Apple
24-03-2009, 16:12
این مدل samsung armani هم در تاریخ 2007, september یعنی 8 ما بعد از معرفی پرادا معرفی شد و 6 ماه قبل از معرفی آرمانی، پرادا تولید شده بود و اولین تاچ خازنی گوشی ها بوده و هنوز گوشی های خازنی سامسونگ تولید نشده.

این شمایی که همینجوری از خودت تاریخ می پرونی :46:
من گفتم مانیتور t1900 نه گوشی i900 که گوشی خودم باشه ، اینا اصلاً ارتباطی نداره ، من مانیتور کامپیوتر رو می گم که 19 اینچه... کلاً بحث کپی برداری بود.
کلاً به نظرم این بحث ، بحث بی خودیه و بهتره که تموم بشه ، هر کس سلیقه ای داره ، یکی می بینید مثل من سلیقش با محصولات LG در نمیاد و شایدم از بد شانسی من بود که هر چیزی LG گرفتم بی کیفیت از آب در اومده ، دیگه خواهشن کسی جواب نده و بزارید تاپیک مسیر خودش رو طی بکنه...
موفق باشید.

meghdaad
24-03-2009, 16:33
این شمایی که همینجوری از خودت تاریخ می پرونی :46:
من گفتم مانیتور t1900 نه گوشی i900 که گوشی خودم باشه ، اینا اصلاً ارتباطی نداره ، من مانیتور کامپیوتر رو می گم که 19 اینچه... کلاً بحث کپی برداری بود.
کلاً به نظرم این بحث ، بحث بی خودیه و بهتره که تموم بشه ، هر کس سلیقه ای داره ، یکی می بینید مثل من سلیقش با محصولات lg در نمیاد و شایدم از بد شانسی من بود که هر چیزی lg گرفتم بی کیفیت از آب در اومده ، دیگه خواهشن کسی جواب نده و بزارید تاپیک مسیر خودش رو طی بکنه...
موفق باشید.
بحث شما شروع کردی
همه این چیزهایی که نوشتم همه از سایتهای معتبر بوده نمونش gsmarena
شما جملاتت فقط حرفه و کاملا بدونه و پایه و اساسه.

Michael Ropy
24-03-2009, 18:54
حق با شماست دقت نکرده بودم....... :11:

چه تقليد و چه غير تقليد هر چي كه باشه اصل كار كيفيت هست و كارايي

حرف باحالی زدی ها! ایول.

بحث شما شروع کردی
شما جملاتت فقط حرفه و کاملا بدونه و پایه و اساسه.کوتاه بیا برادر! :10:
پی نوشت: بهتره بپردازیم به بحثمون یعنی انتخاب بین گوشی های درخواستی آقا/خانم عسل!

ali_MacBook_Apple
24-03-2009, 22:48
بحث شما شروع کردی
شما جملاتت فقط حرفه و کاملا بدونه و پایه و اساسه.

آره تو درست می گی...
تمام....

meghdaad
25-03-2009, 01:54
انشاالله گسی از دستم نارحت نشده باشه مخصوصا علی آقا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
داداش عسل هم مثل اینکه کلا پشیمون شد بیاد پی پسی وورد.