PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بچه ها تورو خدا كمك كنيد

masoudfbi2004
16-01-2005, 07:04
با سلام به هر کسی که این پیغام می بینه ببینید من از شماها کمک می خوام تورو خدا جون هر کس که دوست دارین کمک کنید من به تازگی توی این سایت عضو شدم قبلا خیلی سر می زدم به این سایت اما خبری از انجمن زیاد نداشتم حالا که به کمک همه احتیاج دارم و گروه ما در آستانه از بین رفتن هستش بچه ها ما گروهی تشکیل دادیم در یاهو اما حالا گروه ما داره می پاشه خودم هم حالم خوب نیست خیال کنید که من برادر کوچکتون هستم من مسعود 15 ساله هستم که رشته کامپیوتر درس می خونم چند روزی هستش که یکی داره همه ایدی های گروه ما هک می کنه نمونه اش ایدی خودمه که در کمال نا باوری من که از هک و این چیز ها چیز سر در میارم اما من هک شدم همه چیزم از دست دادم من همه مشخصات ایدی خودم بلدم اما مشکل اینجاست طرف فهمیده که من می تونم که ایدی از هک بیرون بیارم ایدی من terminate کرده یا detective در واقع می گن ایدی پاک شده اصلا حالم خوب نیست بچه ها به خدا من مریض بودم همین دوستای اینترنتی من تنها امید های من بودند اما حالا همه از دست دادم و به یک دفعه از دستم رفت من افسرده هستم به امید این ها خوشحال بودم که ایدی من هم هک شد مقابله کردم دیگه هک شد بچه ها از شماها خواهش می کنم که هر کس می تونه ایدی من بیرون بیاره از terminat یا detective چون یاهو 3 راه حل برای من گذاشت اما من چیزی نفهمیدم من با این ایمیل در جریان بزارین این هم ایدی من هستش اگه خواستین به برادر کوچکتون کمک کنید به این ایدی ایمیل بزنید تا من همه چیز ایدی خودم بدم خدا نگهدار
E-mail:masoudfbi2004@hotmail.com
ID ke ---- shode:tornado_fbi

habibi
16-01-2005, 17:45
مسعود جان٬ اصل پيغامهاي ياهو رو بنويس شايد بتونم كمكت كنم.
از شنيدن اين مساله خيلي ناراحت شدم. خدا بگم اين هكر هاي كلاه سياه رو چي‌كار كنه! :evil:

masoudfbi2004
16-01-2005, 18:48
سلام دوست خوبم من حالم خوب نيست از كمكت ممنون براي من مثل اين هستش كه از خانوادم دور كنند اين متن ياهو هستش اين يكي وقتي فرگت پسورد مي زنم Please remember that the Yahoo! Terms of Service provides that Yahoo! may terminate your Yahoo! account in certain situations, including (a) where a violation of the TOS or other incorporated agreements or guidelines has occured, (b) in response to a request by you (self-initiated account deletions), or (c) extended periods of inactivity. For full information, please review the entire Terms of Service.

Back to Yahoo!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
اين يكي اگه متوجه شده باشي موقع ساخت ايدي مي خواد يك ايميل وارد كنيم من هم ايميل خودم وارد كردم و اين پيغام هم به من آورده در ايميلم در هات ميل
This is only a notification. You do NOT need to respond. **

This email is to confirm that your Yahoo! account, "tornado_fbi1,"
has been recently terminated per your request. Your account
has been deactivated and will be deleted from our user registration
database in approximately 90 days. This delay is necessary to
discourage users from engaging in fraudulent activity. To satisfy
terms agreed to in the Yahoo! Finance Terms of Service, personal
information for users subscribed to Yahoo! Finance Premium
Services will be kept by Yahoo! for at least 3 years after the
subscription date.

If you did not request this action please reply to this message.

Thank you for using Yahoo!. You can always sign up for a new
account by clicking on any "Sign In" or "Sign Me Up" link
appearing on the front page of most Yahoo! Services.

Yahoo! Member Services

تورو خدا اگه مي توني كمكم كن يا اصلا به خودم ايميل بزن من هرچي ايدي دارم از بين رفته قربانت اميدوارم موفق بشي :oops: :D

Meisam
17-01-2005, 22:28
بحث رو اينجا ادامه بدين :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]