PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک از دوستانی که در ضمینه ( میکس مهارت ) دارند.

tigerms
19-03-2009, 13:39
.

با سلام خدمت دوستان عزیز:

دوستان عزیز لطفا یکی

طریقه میکس کردن صدا روی آهنگ رو یادبده؟؟ به شکلی که من یه آهنگ دارم و یه صدای خام حالا میخوام این 2 رو طوری روی هم میکس کنم که معلوم نباشه صدا روی آهنگ قرار گرفته.

وهمچنین طریقه گرفتن هوا صدای ظبط شده؟؟

آیا با این برنامه ها میشه این کارو کرد

Adobe Audition 3.0

FL Studio 8

برای راحتی کار یه تیکه صدا رو میکس کنید واز مراحل عکس بگیرید.وبه صورت زیپ قرار دهید. تا از روی عکس بتونم این کارو انجام بدم

منتظر پاسخت هستم

.

tigerms
19-03-2009, 22:15
دوستان عزیز لطفا کمک کنید

.

tigerms
21-03-2009, 22:41
دوستان ومدیران این بخش لطفا کمک کنید

.

hamed_aa
21-03-2009, 23:49
.

با سلام خدمت دوستان عزیز:

دوستان عزیز لطفا یکی

طریقه میکس کردن صدا روی آهنگ رو یادبده؟؟ به شکلی که من یه آهنگ دارم و یه صدای خام حالا میخوام این 2 رو طوری روی هم میکس کنم که معلوم نباشه صدا روی آهنگ قرار گرفته.

وهمچنین طریقه گرفتن هوا صدای ظبط شده؟؟

آیا با این برنامه ها میشه این کارو کرد

Adobe Audition 3.0

FL Studio 8

برای راحتی کار یه تیکه صدا رو میکس کنید واز مراحل عکس بگیرید.وبه صورت زیپ قرار دهید. تا از روی عکس بتونم این کارو انجام بدم

منتظر پاسخت هستم

.

بله دوست عزیز.با هر دو نرم افزار می تونی این کار رو انجام بدی.
با اف ال استودیو اینتوری میشه :

دو تا لایه Audio layer باز کن،بعد هر کدوم از صدا هات رو روی یکی Import کن.
بعد از این کار برو توی Playe list و روی قسمت بالای playlist یک کلیک کن.می بینی که وقتی کلیک می کنی صدات میاد توی playlist.البته برای لایه اول یک بار این کار رو انجام بده و برای لایه دوم هم اول لایه رو از توی pattern انتخاب کن و بعد این کار رو انجام بده.وگرنه هر دو کلیک فقط یک لایه رو توی playlist میاره.
بعد هم که اکسپورت بگیر و توی خروجی میکس هر دو رو خواهی داشت.

با audition هم به این صورت هست که اول هر دو رو import کن،بعد به قست multi track برو و اونجا هر کدوم رو روی یکی از ترک های میکسر بکش.البته اسم دقیقش خاطرم نیست.اما audition کلا 3 قسمت داره.یکی که قسمت اول هست و هر ترک که باز می کنی رو تنها بهت نشون میده.یه قسمت دیگه داره که شبیه به میکسر عمودی هست و یک قسمت هم زمانی هست که کارت تموم شده و می خوای رایت کنی.باید بری به قست دوم.
اونجا هم که ترکهات رو بردی،بعد mixdown کن و خروجی بگیر.
البته فکر کنم یه مقدار گنگ توضیح دادم:46:

tigerms
22-03-2009, 21:37
دوست عزیز ممنونم فقط موقعی که صدا رو میکس میکنم روی آهنگ مشخص میشه که صدا به یک باره میاد روی آهنگ اون یه تیکه رو چطوری درستش کنم.اول صدا وآخر صدا رو منظورمه.

ممنونم میشم اگه این رو هم توضیح بدی.

.

hadi_balaa
25-03-2009, 09:55
دوست عزیز ممنونم فقط موقعی که صدا رو میکس میکنم روی آهنگ مشخص میشه که صدا به یک باره میاد روی آهنگ اون یه تیکه رو چطوری درستش کنم.اول صدا وآخر صدا رو منظورمه.

ممنونم میشم اگه این رو هم توضیح بدی.

.

عزیز تو قسمت favorates گزینه هایی به نام fade in و fade out وجود داره که in برای اول آهنگ و out برای آخر آهنگ کاربرد داره ( شروع و اتمام ملایم صدا ) البته احتمالا این رو میدونید که زمان استفاده از این دو گزینه باید مقداری از اول و یا آخر فایل صوتی رو انتخاب کرده باشید .