PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرز تشخیس pioneer 6975 اصل و فرعی

amir_olympia
18-03-2009, 23:29
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
با توجه به اینکه این مدل باند pioneer بازار گرمی راه انداخته و طرفداران زیادی هم داره از دوستانی که میتونن ما رو راهنمایی کنن تقاضا دارم که توضیح بدن که از کجا میشه فهمید فرق اصلی و فرعی این باند رو از کجا باید فهمید چون که در ایران هر چی طرفدار داره سریع فرعیش هم زیاد میشه
با تشکر

D r i v e r
18-03-2009, 23:51
با توجه به اینکه این مدل باند pioneer بازار گرمی راه انداخته و طرفداران زیادی هم داره از دوستانی که میتونن ما رو راهنمایی کنن تقاضا دارم که توضیح بدن که از کجا میشه فهمید فرق اصلی و فرعی این باند رو از کجا باید فهمید چون که در ایران هر چی طرفدار داره سریع فرعیش هم زیاد میشه
با تشکر
به نظر خیلی سخت میاد تشخیص اصل و فرع بودنش
یکی از دوستام از بانه 3 مدل 6975 قیمت کرده بود
40 - 60 و 80 تومنی !!!!:41::19::13:
میگفت طرف میگفته 80 تومنی اصل هست
من جایی خوندم که خیلی هاشون رو تیوتر هارو باز میکنن و متفرقه میندازن
گفته بودن با این قیمت انتخاب های بهتری از 6975 هم وجود داره

hamidR15
22-03-2009, 00:31
سلام
تشخیصش برای افراد آماتور بسیار دشواره.بهترین راه اینه که از نمایدگیهای اصلی خرید بشه.من تهران سراغ دارم.

dozdgirsurna
05-04-2009, 18:43
با تشکر

با سلام به نظر من برو کنوود 718 بگیر خیالت رو راحت کن من که ازش راضی ام

amirkhan_20e20
20-05-2009, 23:54
به نظر خیلی سخت میاد تشخیص اصل و فرع بودنش
یکی از دوستام از بانه 3 مدل 6975 قیمت کرده بود
40 - 60 و 80 تومنی !!!!:41::19::13:
میگفت طرف میگفته 80 تومنی اصل هست
من جایی خوندم که خیلی هاشون رو تیوتر هارو باز میکنن و متفرقه میندازن
گفته بودن با این قیمت انتخاب های بهتری از 6975 هم وجود داره

ما که نمیفخمیم حالا طرف اومد و تیوتر رو هم باز کرد اخه میخواد کجاش کنه تیوتری که فقط به همین مئل میخوره . تازه تنهایی هم که کار نمیکنه .
یه چیزی که دیدم اونه که روی اصلیش نوشته مثلا 100 وات ولی روی فرعی نوشته 800 یا یه عدد بزرگ.

hamidR15
23-05-2009, 07:40
.
یه چیزی که دیدم اونه که روی اصلیش نوشته مثلا 100 وات ولی روی فرعی نوشته 800 یا یه عدد بزرگ.
سلام
البته 6975 اصل ديگه نيست،اينهائي هم كه هست Corp هستش كه به نام اصل معروف شده.از نظر قدرت هم 80وات نومينال و 300 وات ماكزيمم ميباشد.
من با چند وقت پيش باانمايندگي صحبت ميكردم ،قرار بود با توجه به تقلبهائي كه تو اين باند بوجود آمده و تو ايران هم طرفدار زيادي داره،يه فكري براي پلمب جعبه هاي بكنند.
اون 6975 قديميها (كه من هم دارم) روي در جعبه يه ليبل با آرم و عنوان پايونير داشت.