PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی تا 400 تومن

naeemtop
18-03-2009, 21:18
سلام
من یه گوشی خوب میخوام تا حدود 400 تومن
فقط اینارو حتما داشته باشه

1-صفحه لمسی
2-وایرلس
3-صفحه بزرگ و امکانات خوب (چون تمام کارهام تو گوشی هست)

خیلی هم عجله ندارم اگه گوشی خوب هست که تا یکی دو ماه دیگه افت قیمت پیدا میکنه و 400 میشه صبر میکنم

ممنون

استبداد
18-03-2009, 23:00
NOKIA 5800
Sony ericsson w960-p1

Mani Sasy
18-03-2009, 23:04
سلام
اگه دوست داشته باشی ویندوز موبایل بخوای شاید I900 Omnia سامسونگ هم تا اون موقع 400000 تومن بشه البته 8 گیگش.
ولی قیمت مطمئن ها همونطور که دوستمون گفتن 5800 هستش و صفحه لمسی و سیمبین 9.4 داره.

merikh_merikh
18-03-2009, 23:21
ای900 گزینه ی خوبی میباشد.ولی کیبرد که نداره برای شما که کار های زیادی با گوشی انجام میخاین بدین بده.
به نظره من پی1 خوبه...

hasanmotori
18-03-2009, 23:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته i900 كيبرد نداره ولي كيبرد مجازيش واقعاً كار كيبرد رو ميكنه

naeemtop
19-03-2009, 00:04
ممنون از جوابا

یه سوال :
چرا صفحه نمایش گوشی ها اینقدر باریک شده؟مثلا p990 صفحه نمایش خیلی پهن تری نسبت به 5800 داشت
دیگه اینکه این i900 اینکه سیستم عاملش ویندوز موبایل هست یه مزیت براش محسوب میشه یا نه؟

و مهمترین سوالم:
خیلی تو نخ این گوشی سونی اریکسون هستم که قرار بیاد میگن دوربینش 12 مگا پیکسل هست idou رو میگم
میخوام بدونم این گوشی کی قراره بیاد و قیمتش در زمان اومدن چقدره؟ و آیا تو اول تابستون میشه با 400 خریدش؟

ممنون

meghdaad
19-03-2009, 00:09
HTC Touch Viva
سیستم عاملش ویندوز موبایل ورژن 1/6.
2.8 اینچ. 240 در 320 پیکسل.
128 مگابایت حافظه داخلی
پردازنده 201 MHz.
دوربین 2 مگاپیکسل، فیلمبرداری Cif.
فلش ندارد
وای فای دارد
جی پی اس ندارد.
قیمت: با گارانتی اصلی شرکت یاس جهان 3,300,000 ریال - پرشين تلكام 3,170,000 ریال.

با کیبرد:
Samsung i780
سیستم عاملش ویندوز موبایل ورژن 0/6.
2.55 اینچ. 320 در 320 پیکسل.
128 مگابایت حافظه داخلی
دوربین 2 مگاپیکسل، فیلمبرداری QVGA@15fps.
فلش ندارد
وای فای دارد
جی پی اس دارد.
قیمت: خدمات پارسه 3,200,000 ریال

بدون کیبرد:
LG KS20
سیستم عاملش ویندوز موبایل ورژن 0/6.
2.8 اینچ. 240 در 320 پیکسل.
128 مگابایت حافظه داخلی
پردازنده 400 MHz.
دوربین 2 مگاپیکسل، اتوفوکوس، فیلمبرداری QVGA@15fps.
فلش ندارد
وای فای دارد
جی پی اس ندارد.
قیمت: 360.000 تومان.

Ahmadreza0123
19-03-2009, 00:24
با این قابلیت ها بهترین انتخاب شما 5800

aluminum
19-03-2009, 02:54
به نظر من   i900 بگیر بهتره
امتحانش رو پس داده

shahab_f
19-03-2009, 12:13
به نظر میرسه قیمت KC910 هم طرفای 400 اومده ، اگه اینطوره ، از همه بهتره :
دوربین 8 مگاپیکسل (بهترین دوربین موجود)
وای فای
صفحه نمایش سه اینچ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنون از جوابا

و مهمترین سوالم:
خیلی تو نخ این گوشی سونی اریکسون هستم که قرار بیاد میگن دوربینش 12 مگا پیکسل هست idou رو میگم
میخوام بدونم این گوشی کی قراره بیاد و قیمتش در زمان اومدن چقدره؟ و آیا تو اول تابستون میشه با 400 خریدش؟

ممنون
اول زمستون شاید بتونی 400 بخری ، اما اول تابستون نه:31:
چونکه تاریخ عرضه رو GSMArena زده سه ماهه ی سوم 2009 (که میشه تیر ماه تا شهریور ماه سال 88) و بعد اینکه قیمت سیمبین تاچ یه کم کند میاد پایین ، و در ضمن 12 مگاپیکسله مثلا ها ! کلا از نظر افت قیمت ویندوز موبایل تاچ از همه کند تر و گوشی تاچ جاوا از همه سریع تره و سیمبین تاچ یه چیزی بین این دوئه.

golmohammadi
19-03-2009, 19:25
ممنون از جوابا

یه سوال :
چرا صفحه نمایش گوشی ها اینقدر باریک شده؟مثلا p990 صفحه نمایش خیلی پهن تری نسبت به 5800 داشت
دیگه اینکه این i900 اینکه سیستم عاملش ویندوز موبایل هست یه مزیت براش محسوب میشه یا نه؟

و مهمترین سوالم:

ممنون

ويندوز موبايل برتري زيادي داره مثلا ساپورت نرم افزاري بالا و وجود گيمهاي حرفه اي و...
گوشي اي دو تا بياد منو تو پير شديم
و نميشه گفت دقيقا كي وارد ايران خواهد شد
پس بهتره فعلا بيخيال بشي

merikh_merikh
19-03-2009, 21:54
ایدو گوشی بسیار توپیه و اگه بگیری باش حال میکنی.....میتونی الان یه گوشی ارزان کار راه انداز بگیری و تا امدن ایدو صبر کنی.....ولی اگه من جای شما بودم چون صبرم کمه همین الان یه گوشی خوب و کامل مثل ایکس1 میگرفتم......ولی یه مقدار گرونه برای شما ولی اگه بگیری پشیمون نمیشی.
یه نظره کاملن شخصی:اومنیا ان چنان اش دهن سوزی نیست.......

استبداد
19-03-2009, 22:14
ایدو گوشی بسیار توپیه و اگه بگیری باش حال میکنی.....میتونی الان یه گوشی ارزان کار راه انداز بگیری و تا امدن ایدو صبر کنی.....ولی اگه من جای شما بودم چون صبرم کمه همین الان یه گوشی خوب و کامل مثل ایکس1 میگرفتم......ولی یه مقدار گرونه برای شما ولی اگه بگیری پشیمون نمیشی.
اما امنیا توی پاکت پی سی ها نسبت به قیمتش یکی از بهترین هاست

hasanmotori
19-03-2009, 22:25

آقا چقدر از سامسونگ بدت مياد:19:.
امنيا توي پاكت پي سي ها يكي از بهترين هاست و نسبت به قيمتش خيلي از x1 سرتره.

golmohammadi
19-03-2009, 23:12
اما امنیا توی پاکت پی سی ها نسبت به قیمتش یکی از بهترین هاست

كي گفته امنيا خوب نيست
بدون شك يكي از بهترين گوشيهاست
در كل همه گوشيهاي پاكت پي سي خوب هستند
قيمتش هم اره خوبه
ولي x1 يه چيز ديگه هست
من چون ميخواستم گوشي بخرم واسه همين خيلي سرچ كردم
در اكثر موارد x1 نسبت به امنيا برتري داره
البته قصد خريدش را هم داشتم و دارم
منتها از بس مشغول كار شدم كه وقت نكردم برم بخرم
و فردا هم عيده نميشه كاري كرد
مجبورم كمي صبر كنم تا تعطيلات بگذره و كمي قيمتها متعادل بشند
در هر صورت امنيا و اكسپريا هر دو گوشيهاي خوبي هستند
طوري كه نوكيا كاملا جلوي اين دو غول كم آورده

hasanmotori
19-03-2009, 23:29
كي گفته امنيا خوب نيست
قيمتش هم اره خوبه
ولي x1 يه چيز ديگه هست

درسته x1 از i900 بهتره ولي i900 هم برتري هايي داره .مثل:
سنسور شتاب سنج
صفحه بزرگتر
حافظه داخلي 16gb
cpu 624
دوربين بهتر
باريكتر بودن
وزن كمتر
سرعت بيشتر(البته اين بخاطر سبك تر بودن اينترفيس هم هست)
صداي بيشتر
خروجي tv
track pad شبيه موس كه توي همه منو ها كار ميكنه.x1 هم داره ولي توي همه منوها كار نميكنه
پخش divx البته با نرم افزار رويه x1 هم اجرا ميشه
اينتر فيس امنيا براي استفاده از انگشت بهتر از x1 هست
بزاريد برتري هاي x1 رو هم بگم دعوا نشه:31:
كيبرد
صفحه با كيفيت تر
رم و رام بيشتر
باتري بهتر
اينترفيس xpanel
dpad كه واقعاً واسه جاوا لازمه
چيپست گرافيكي
اگه چيزي رو يادم رفت منو نزنيد فقط يادآوري كنيد:20:

الان متوجه ميشيم كه امنيا نسبت به قيمتش بيشتر مي ارزه ولي اگه يكي مثلاً كيبرد براش مهمتره خب بايد x1 بخره

shahab_f
19-03-2009, 23:33
كي گفته امنيا خوب نيست
قيمتش هم اره خوبه
ولي x1 يه چيز ديگه هست
بعد عید قیمت ها نا متعادله ؟ تا کی ؟
شما قصد داری x1 بخری؟

merikh_merikh
20-03-2009, 00:21
هر چه قدر پول بدی همون قدر هم اش میخوری!!!!!!!اگه پول بیشتری خرج کنی یه گوشی کاملتری مثل ایکs1 میشه تهیه کرد......

hasanmotori
20-03-2009, 00:52
هر چه قدر پول بدی همون قدر هم اش میخوری!!!!!!!اگه پول بیشتری خرج کنی یه گوشی کاملتری مثل ایکs1 میشه تهیه کرد......

درسته ولي يه موقع ميشه كمتر پول داد ولي يه چيزي در همون سطح خريد.مثل لپتاپ هاي سوني كه اصلاً نسبت به قيمتشون نمي ارزن و فقط پول ماركش رو ميدي. شما ميتوني يه لپتاپ بهتر ولي ارزون تر بخري مثل dell.

danial_crazy
20-03-2009, 05:10
سنسور شتاب سنج
صفحه بزرگتر
حافظه داخلي 16gb
cpu 624
دوربين بهتر
باريكتر بودن
وزن كمتر
صداي بيشتر
خروجي tv
track pad شبيه موس كه توي همه منو ها كار ميكنه.x1 هم داره ولي توي همه منوها كار نميكنه
كيبرد
صفحه با كيفيت تر
رم و رام بيشتر
باتري بهتر
اينترفيس xpanel
چيپست گرافيكي

الان متوجه ميشيم كه امنيا نسبت به قيمتش بيشتر مي ارزه ولي اگه يكي مثلاً كيبرد براش مهمتره خب بايد x1 بخره

خوبه خودت داری می گی برتری های امنیا بیشتر از x1 هست! بعد میگی که x1 از امنیا بهتره :31: فقط فقط اگه کیبرد مهمه برات که هیچ وگر نه امنیا خیلی کامل تز x1 هست!

Michael Ropy
20-03-2009, 07:33
رنوار الان 404 تومان شده و نسبت به قیمتش عالیه و همینطور امنیا اگه 400 بشه خیلی عالیه! اگر میخوای صبر کنی آرینا جون هم هست:

امکاناتش تو پست اول اینجا هست:

golmohammadi
20-03-2009, 11:48
سنسور شتاب سنج
صفحه بزرگتر
حافظه داخلي 16gb
cpu 624
دوربين بهتر
باريكتر بودن
وزن كمتر
صداي بيشتر
خروجي tv
كيبرد
صفحه با كيفيت تر
رم و رام بيشتر
باتري بهتر
اينترفيس xpanel
چيپست گرافيكي

خودت ميدوني كه هر دو گوشي نسبت به هم مزايا و معايبي دارند
ولي در كل اكس وان بهتره

بعد عید قیمت ها نا متعادله ؟ تا کی ؟
شما قصد داری x1 بخری؟
نه
من ميگم عيد قيمتهاي متعادل نيست
چون مردم بيشتر خريد ميكنند قيمتها ميره بالا
ولي بعد از چند روز متعادل ميشه و مياد پائينتر
حتي شايد بيشتر بياد پائين
البته تا1 هفته قيمتها متعادل ميشند
ولي بعد از 1 ماه شايد افت بيشتري ديده بشه
اره قصد خريدشو دارم

s1 كدومه؟

merikh_merikh
20-03-2009, 14:48
خودت ميدوني كه هر دو گوشي نسبت به هم مزايا و معايبي دارند
ولي در كل اكس وان بهتره

نه
من ميگم عيد قيمتهاي متعادل نيست
چون مردم بيشتر خريد ميكنند قيمتها ميره بالا
ولي بعد از چند روز متعادل ميشه و مياد پائينتر
حتي شايد بيشتر بياد پائين
البته تا1 هفته قيمتها متعادل ميشند
ولي بعد از 1 ماه شايد افت بيشتري ديده بشه
اره قصد خريدشو دارم

s1 كدومه؟
اشتباه تايپ کردم...منظورم همون ايکس1 بود.....
من تضمين ميکنم که هر کي ايکس1 بگيره ازش راضي ميمونه و باش حال ميکنه.....

AryanLand
21-03-2009, 02:50
سلام.

من به عنوان کسی که هر دو گوشی رو داره و هم زمان هم تست کردم پیشنهاد میدم تنها در صورتی که کیبرد احتیاج داری x1 رو بخر در غیر اینصورت امنیا رو بگیر چون ایکس وان بغیر از کیبرد هیچ مزیتی نسبت به امنیا نداره.(من همین الان هم هر دو رو دارم).
با گشتی توی اینترنت و سایتهای نرم افزار پاکت پی سی متوجه میشی که نداشتن مثلا" جی سنسور چه ضعف بزرگیه(با توجه به تمایل روز افزون برنامه نویسان برای نوشتن برنامه های بر پایه جی سنسور).

داشتن یک حافظه 16 گیگ که شما اگر بخوای برای x1تهیه کنی با توجه به کمبودش تو بازار حداقل الان باید 110 هزار تومان هزینه کنی و موارد دیگه.....که اگر بخوای بدونی میتونی به تاپیکهایی که دوستان قبلا" ایجاد کردن یک سر بزنی.

بازم میگم(مثل تاپیک های قبلی)من نه نسبتی با سامسونگ دارم نه با سونی اریکسون فقط نظرم رو به عنوان یک کاربری که با هر دو تاش کار کرده و الانم هر دو رو داره عرض کردم.

راستی یادم رفت بگم امنیا یک ضعف بزرگ (البته از نظر من) هم داره و انم اینه که قلمش رو باید آویزون کنی بهش و جا نداره موقع خرید اینو هم در نظر داشته باش.

hasanmotori
21-03-2009, 11:21
اون موقع كه من p990 داشتم اصلاً از قلمش استفاده نميكردم.با ناخن راحت باهاش كار ميكردم.حالا يعني امنيا تاچش از p990 ضعيفتره!؟ فكر نميكنم قلم امنيا اصلا لازم بشه

rasoul2005
21-03-2009, 12:09
من با این قیمت n82 را توصیه میکنم

Vamp!r3
21-03-2009, 12:47
اگه WM مي خواهيد بدون شك Omnia...ولي اگه كار با WM براتون سخته... مي تونيد به LG Renoir فكر كنيد...بهترين 8 بازار...اگه دوربين براتون مهم نيست 5800 گوشيه خوبيه...سيمبيان هم هست...انتخاب با خودتون..

golmohammadi
21-03-2009, 14:25
اشتباه تايپ کردم...منظورم همون ايکس1 بود.....
من تضمين ميکنم که هر کي ايکس1 بگيره ازش راضي ميمونه و باش حال ميکنه.....
ديديم اخه اين ديگه چه آيه اي هست

سلام.

من به عنوان کسی که هر دو گوشی رو داره و هم زمان هم تست کردم پیشنهاد میدم تنها در صورتی که کیبرد احتیاج داری x1 رو بخر در غیر اینصورت امنیا رو بگیر چون ایکس وان بغیر از کیبرد هیچ مزیتی نسبت به امنیا نداره.(من همین الان هم هر دو رو دارم).
با گشتی توی اینترنت و سایتهای نرم افزار پاکت پی سی متوجه میشی که نداشتن مثلا" جی سنسور چه ضعف بزرگیه(با توجه به تمایل روز افزون برنامه نویسان برای نوشتن برنامه های بر پایه جی سنسور).

داشتن یک حافظه 16 گیگ که شما اگر بخوای برای x1تهیه کنی با توجه به کمبودش تو بازار حداقل الان باید 110 هزار تومان هزینه کنی و موارد دیگه.....که اگر بخوای بدونی میتونی به تاپیکهایی که دوستان قبلا" ایجاد کردن یک سر بزنی.

بازم میگم(مثل تاپیک های قبلی)من نه نسبتی با سامسونگ دارم نه با سونی اریکسون فقط نظرم رو به عنوان یک کاربری که با هر دو تاش کار کرده و الانم هر دو رو داره عرض کردم.

راستی یادم رفت بگم امنیا یک ضعف بزرگ (البته از نظر من) هم داره و انم اینه که قلمش رو باید آویزون کنی بهش و جا نداره موقع خرید اینو هم در نظر داشته باش.

شما يه مقدار يكطرفه قضاوت كردين
x1 هم مزايايي داره
ولي امنيا قيمتش مناسبه
با در نظر نگرفتن قيمتها x1 بهتره

merikh_merikh
22-03-2009, 01:18
ایکس1 یه چیزه دیگست.....من که باش کار کردم حال کردم..........

hasanmotori
22-03-2009, 01:55
البته اون جوري هم كه شما ميگي x1 يه چيز ديگه نيست.

AryanLand
22-03-2009, 02:21
شما يه مقدار يكطرفه قضاوت كردين
x1 هم مزايايي داره
ولي امنيا قيمتش مناسبه
با در نظر نگرفتن قيمتها x1 بهتره

سلام.

قطعا" x1 هم گوشی خوبیه من عرض کردم وقتی سبک و سنگین بکنیم با توجه به قیمت و بقیه شرایط امنیا گرفتنش ارجحیت داره.ضمن اینکه من هر دو رو تست کردم و نه اینکه فقط دیده باشم.
ضمن اینکه برای خرید تمام این قضایا یک طرف شکل ظاهری هم مهمه که اون دیگه واقعا" سلیقه ای هست و همین یک مورد میتونه خیلی از مسائل دیگه رو تحت الشعاع قرار بده به هر حال دوستمون هر کدوم رو که خرید مبارکش باشه و من به شخصه در موارد دیگه مثل راه اندازی نصب برنامه و......که از دستم بر بیاد در خدمتشون(و در خدمت تمام دوستان) هستم.:11:

merikh_merikh
22-03-2009, 12:35
هر چه قدر پول بدی همان قدر هم استفاده میبری........تمام اومنیا دوستان میگن اومنیا قیمتش مناسبه ولی میشه به غیر از قیمت چیزای دیگه ای هم نام ببرید؟مثلن زیبایی محیط کار که در ایکس1 بهتره یا کیبرد ایکس1 که واقعن عالی میباشد.کیفیت ال سی دی که در ایکس1 زیاده.......

golmohammadi
22-03-2009, 19:31
هر چه قدر پول بدی همان قدر هم استفاده میبری........تمام اومنیا دوستان میگن اومنیا قیمتش مناسبه ولی میشه به غیر از قیمت چیزای دیگه ای هم نام ببرید؟مثلن زیبایی محیط کار که در ایکس1 بهتره یا کیبرد ایکس1 که واقعن عالی میباشد.کیفیت ال سی دی که در ایکس1 زیاده.......

و شارژ باطريش كه از همه پاكت پي سي ها بهتره
راستي اين باتري با كدوم تط نوشته ميشه؟
هرجا يه جور مينويسند

hamijoon
23-03-2009, 00:14
دوستان سلام . گفتم تاپيك ايجاد نكنم اگه زحمتي نيست من رو هم راهنمايي كنيد . من يكسالي هست كه N95 دارم . برادرم ميخواد گوشيشو عوض كن ميگه N95 بده به من برو يه گوشي ديگه بگير . 400 هم بهم ميده . حالا من موندم چي بگيرم ميخوام لمسي باشه . برنامه بخوره مثل N95 . خداييش n95 خيلي عالي بود اما ديگه تكراري شده . دوربينش هم خوب باشه . خودم 5800 رو در نظر دارم اما به نظره شما چي بهتره ؟ مرسي :40::11::11:

AryanLand
23-03-2009, 00:17

سلام.

البته همیشه هر چقدر پول بدی آش نمیخوری ها مثل اینکه شما بری یک موری 4 گیگ رو طبقه همکف علاءدین بدون گارانتی بدون اسم و رسم و ....بخری 23 تومن بعد بری طبقه اول یک مموری 8 گیگ رو با مارک سندیسک با گارانتی بخری 20 تومن.
منظورتون از زیبایی محیط کار چیه بگید تا اگر چیزی وجود داره و من ندیدم لااقل از این به بعد از گوشی که دارم بیشتر لذت ببرم.البته کیبردش رو قبلا" هم عرض کردم که کیبرد خوبیه.باطریش هم تفاوت چندانی با پاکت پی سی های دیگه نداره و اون چیزی که تو سایتهایی مثل جی اس ام آرنا نوشته نیست.
البته ایرادهای دیگری هم داره مثل نصب هر دو روز یکبار برنامه گارمین ضعف در قسمت قرار گیری جای قلم تداخل یکسری از برنامه های استاندارد و غیر قابل استفاده بودن یکسری از تریک های رجیستری ولی به هر حال گوشی خوبیه نسبت به خیلی از گوشی های موجود در بازار با همین حدود قیمت.:46:

merikh_merikh
23-03-2009, 00:17
اتفاقن باطریش به نسبت باقیه پاکت پیسی ها بهتر میباشد........

AryanLand
23-03-2009, 00:19
دوستان سلام . گفتم تاپيك ايجاد نكنم اگه زحمتي نيست من رو هم راهنمايي كنيد . من يكسالي هست كه n95 دارم . برادرم ميخواد گوشيشو عوض كن ميگه n95 بده به من برو يه گوشي ديگه بگير . 400 هم بهم ميده . حالا من موندم چي بگيرم ميخوام لمسي باشه . برنامه بخوره مثل n95 . خداييش n95 خيلي عالي بود اما ديگه تكراري شده . دوربينش هم خوب باشه . خودم 5800 رو در نظر دارم اما به نظره شما چي بهتره ؟ مرسي :40::11::11:

سلام.

برنامه خور باشه یعنی چی؟ چه جور برنامه هایی و در کل انتظاراتتون رو بفرمایید دوستان حتما" راهنمایی میفرمایند.:11:

hamijoon
23-03-2009, 00:21
يعني بشه برنامه ريخت توش ديگه يعني همون سيمبيان باشه . من زياد وارد نيستم . ولي فقط لمسي باشه . مرسي

merikh_merikh
23-03-2009, 00:22
و شارژ باطريش كه از همه پاكت پي سي ها بهتره
راستي اين باتري با كدوم تط نوشته ميشه؟
هرجا يه جور مينويسند

فکر میکنم با این:ط
به گزینه ی بسیار مهمی اشاره کردین.ایکس1 باطری بسیار قدرتمندی داره...........

hasanmotori
23-03-2009, 00:29
دوستان سلام . گفتم تاپيك ايجاد نكنم اگه زحمتي نيست من رو هم راهنمايي كنيد . من يكسالي هست كه N95 دارم . برادرم ميخواد گوشيشو عوض كن ميگه N95 بده به من برو يه گوشي ديگه بگير . 400 هم بهم ميده . حالا من موندم چي بگيرم ميخوام لمسي باشه . برنامه بخوره مثل N95 . خداييش n95 خيلي عالي بود اما ديگه تكراري شده . دوربينش هم خوب باشه . خودم 5800 رو در نظر دارم اما به نظره شما چي بهتره ؟ مرسي :40::11::11:
اگه يكم رو پولت بزاري ميتوني i900 بگيري. شايد يكم گرون باشه ولي وقتي با بقيه پاكت پي سي ها مقايسش ميكني واقعاً ميفهمي كه چقدر ارزونه.
i900 ويندوز موبايله و از نظر برنامه خيالت راحت.همه امكانات ديگه رو هم داره و يه دوربين 5 خوب كه البته يكم از n95 ضعيفتره ولي توي پاكت پي سي ها بهترينه. بعد از عيد بدون گارانتي فكر كنم بتوني 450 گير بياري.
به نظر من ديگه سيمبين نگير چون نسبت به 9.2 كه روي n95 هست فرقي نكرده و زود ازش خسته ميشي ولي پاكت پيسي هم گسترده تره و هم جزاب تر و براي شما غير تكراري

AryanLand
23-03-2009, 00:31
يعني بشه برنامه ريخت توش ديگه يعني همون سيمبيان باشه . من زياد وارد نيستم . ولي فقط لمسي باشه . مرسي

سلام.

برنامه رو که میشه ریخت منظورم این بود که چه جور برنامه هایی کاربردی یا فان یا.....
سیمبیان هم که نوعی سیستم عامل هست اگر شما قصد خرید سیمبیان دارید بنده به شخصه کمکی نمیتونم بکنم چون در این مورد اطلاعات چندانی ندرم در زمینه ویندوز موبایل میتونم در خدمتتون باشم .اما دوستان دیگه تبحر خاصی در زمینه سیمبیان دارن که حتما" راهنمایی میفرمایند.:11:

AryanLand
23-03-2009, 00:36
اگه يكم رو پولت بزاري ميتوني i900 بگيري. شايد يكم گرون باشه ولي وقتي با بقيه پاكت پي سي ها مقايسش ميكني واقعاً ميفهمي كه چقدر ارزونه.
I900 ويندوز موبايله و از نظر برنامه خيالت راحت.همه امكانات ديگه رو هم داره و يه دوربين 5 خوب كه البته يكم از n95 ضعيفتره ولي توي پاكت پي سي ها بهترينه. بعد از عيد بدون گارانتي فكر كنم بتوني 450 گير بياري.
به نظر من ديگه سيمبين نگير چون نسبت به 9.2 كه روي n95 هست فرقي نكرده و زود ازش خسته ميشي ولي پاكت پيسي هم گسترده تره و هم جزاب تر و براي شما غير تكراري

سلام.
امنیا رو با گارانتی هم میتونن با 450 بگیرن قبل از عید حدود 20 روز پیش با گارانتی اصلی 457 (البته پارس مایکروتل نه یک شرکت دیگه هم هست که سامسونگ رو رسمی وارد میکنه الان فراموش کردم)

merikh_merikh
23-03-2009, 00:37
شما گزینه های زیادی را میتونید انتخاب کنید.مثلن پی1 یا دبلیو960 یا جی900
به نظره من پی1 نسبت به بقیه بهترمیباشد.

hamijoon
23-03-2009, 00:39
يعني اصلا دنبال 5800 نرم ؟ پس چرا با آيفون مقايسش ميكنن ؟. الكي مردمو گمراه ميكنن هي ميگن 5800 اينطوريه آيفون اونطوريه

hasanmotori
23-03-2009, 00:45
5800 تپه اي از مشكلاته. مقايسه 5800 با iphone بيشتر واسه خنده بود
p1 و w960 هم گوشيهاي خوبين ولي خب uiq كه تعطيل شده و ديگه برنامه واسش زده نميشه و نسبت به n95 امكاناتشون پايينتره به نظر شما درسته آدم n95 رو بده و p1 بگيره.بعدشم p1 و w960 سي پي يو شون 208 كه خيلي ضعيفه و تو سرعت يكم اذيت ميكنن. درسته cpu 332 و 3d چيپست رو به cpu 208 تبديل كنن يا دوربين 5 رو به 3 يا gps رو بيخيال بشن؟
آقا فريد p1 خوبه ولي بايد قبول كني ديگه قديمي شده و يه سري از امكانات جديد رو نداره

merikh_merikh
23-03-2009, 00:46
ایفن از 5800 بسیار بهتر میباشد..ولی در کل بستگی به خودت داره.مثلن من عاشق کیبرد هستم و گوشیم باید حتمن کیبرد داشته باشه......

hamijoon
23-03-2009, 00:59
واسه من هم اول كيبرد داشتن مهم بود اما چون n95 داشتم ميخوام بزنم تو خط لمسي دركنارش دوربين هم مهمه واسم . بازم دستتون درد نكنه خيلي لطف كرديد

AryanLand
23-03-2009, 01:07
واسه من هم اول كيبرد داشتن مهم بود اما چون n95 داشتم ميخوام بزنم تو خط لمسي دركنارش دوربين هم مهمه واسم . بازم دستتون درد نكنه خيلي لطف كرديد

سلام.

اگر الان نداشتن کیبرد براتون مهم نیست همون امنیا گوشی خوبیه البته اگر تصمیم دارید به ویندوز موبایل بپیوندید.

golmohammadi
23-03-2009, 11:56
شما اگه ميخواهين از ان95 پيشرفت كنين بهتره همون امنيا را بگيرين كه تفاوتهاش چشمگير باشه
5800 چندان خوب نيست حداقل از امنيا ضعيفتره
و اونطور كه بچه ها ميگند صفحه لمسي خوبي نداره

سلام.

البته همیشه هر چقدر پول بدی آش نمیخوری ها مثل اینکه شما بری یک موری 4 گیگ رو طبقه همکف علاءدین بدون گارانتی بدون اسم و رسم و ....بخری 23 تومن بعد بری طبقه اول یک مموری 8 گیگ رو با مارک سندیسک با گارانتی بخری 20 تومن.
منظورتون از زیبایی محیط کار چیه بگید تا اگر چیزی وجود داره و من ندیدم لااقل از این به بعد از گوشی که دارم بیشتر لذت ببرم.البته کیبردش رو قبلا" هم عرض کردم که کیبرد خوبیه.باطریش هم تفاوت چندانی با پاکت پی سی های دیگه نداره و اون چیزی که تو سایتهایی مثل جی اس ام آرنا نوشته نیست.
البته ایرادهای دیگری هم داره مثل نصب هر دو روز یکبار برنامه گارمین ضعف در قسمت قرار گیری جای قلم تداخل یکسری از برنامه های استاندارد و غیر قابل استفاده بودن یکسری از تریک های رجیستری ولی به هر حال گوشی خوبیه نسبت به خیلی از گوشی های موجود در بازار با همین حدود قیمت.:46:
باتري اكس وان من خيلي جاها خونده ام كه از بقيه پاكت پي سي ها قويتره
سوني اريكسون معمولا اوني كه رو باتريهاش مينويسه درسته مخصوصا زمان مكالمه
1500 ميلي آمپر فكر نميكنين خيلي عاليه؟
من خلاصه ميوتنم بگم كه اگه قيمت مهمه امنيا بهتره چون واقعا قيمتش خيلي مناسبه
در غير اينصورت من خيلي تحقيق كردم بين اين دو گوشي
و به اين نتيجه رسيده ام كه x1 بهتره
و هيچوقت هم طرفدار برند خاصي نبودم و نيستم و نخواهم بود حتي اگه مديرش پدرم باشه

فکر میکنم با این:ط
به گزینه ی بسیار مهمی اشاره کردین.ایکس1 باطری بسیار قدرتمندی داره...........

من قلا با ط مينوشتم
بعد يه بار تو گوگل يه سرچي كردم كه باتري در بين چيزي بود كه جستجو ميكردم
اونجا با ط نوشتم
گوگل پيغام داد كه باتري صحيحش هست
ولي با توجه به اينكه باتري يه كلمه انگليسي هست و Battery نوشته ميشه t دوبار نوشته شده و كمي هم نزديك د تلفط ميشه در نتيجه فكر كنم باطري نوشته بشه درست تره

hamijoon
23-03-2009, 12:59
نميدونم والا پولم به امنيا نميرسه . 5800 هم خيلي دوسش دارم اما همش بدي شنيدم ازش . دوربين ضعيف . تاچ ضعيف . روزي چندبار هنگ و .... :41::41::41::41:

hasanmotori
23-03-2009, 22:04
هيچوقت هم طرفدار برند خاصي نبودم و نيستم و نخواهم بود حتي اگه مديرش پدرم باشه

آقا خيلي مردي. ولي اگه مدير يه شركتي باباي من باشه ازش طرفداري ميكنم

نميدونم والا پولم به امنيا نميرسه . 5800 هم خيلي دوسش دارم اما همش بدي شنيدم ازش . دوربين ضعيف . تاچ ضعيف . روزي چندبار هنگ و .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
شما كه الان 400 تومن داري يه 20-30 تومن ديگه بزار روش امنيا رو بگير.امنيا بعد از عيد بدون گارانتي 420-430 ميتوني گير بياري

merikh_merikh
23-03-2009, 23:26
به نظره من ان82 هم گزینه ی خوبی میباشد.
ای900 هم خوبه یه 30 هزار تومان بزاری رو پولت میتونی یه 8گیگ بخری.

AryanLand
23-03-2009, 23:48
باتري اكس وان من خيلي جاها خونده ام كه از بقيه پاكت پي سي ها قويتره
سوني اريكسون معمولا اوني كه رو باتريهاش مينويسه درسته مخصوصا زمان مكالمه
1500 ميلي آمپر فكر نميكنين خيلي عاليه؟
من خلاصه ميوتنم بگم كه اگه قيمت مهمه امنيا بهتره چون واقعا قيمتش خيلي مناسبه
در غير اينصورت من خيلي تحقيق كردم بين اين دو گوشي
و به اين نتيجه رسيده ام كه x1 بهتره
و هيچوقت هم طرفدار برند خاصي نبودم و نيستم و نخواهم بود حتي اگه مديرش پدرم باشه

سلام.

در مورد باطری امنیا و x1 من تجربه خودم رو گفتم چون هر دو گوشی رو دارم و خودم تست کردم.البته برای اینکه باطری دوام بیشتری داشته باشه راه هایی وجود داره که جای مطرح کردنش اینجا نیست منم طرفدار برند خاصی نیستم.هرچند که تا حالا (البته قبل از اینکه به پاکت پی سی رو بیارم) بیشتر از سونی اریکسون استفاده کردم تا سامسونگ.
شما در مورد این دو گوشی میفرمایید تحقیق کردید من خودم هر دو رو دارم و با هاشون کار کردم.

merikh_merikh
24-03-2009, 00:12
ولی بدون در نظر گرفتن قیمت ایکس1 بهتره......

golmohammadi
24-03-2009, 11:03
آقا خيلي مردي. ولي اگه مدير يه شركتي باباي من باشه ازش طرفداري ميكنم

شما كه الان 400 تومن داري يه 20-30 تومن ديگه بزار روش امنيا رو بگير.امنيا بعد از عيد بدون گارانتي 420-430 ميتوني گير بياري
اميدوارم همه اينطوري باشند
اصلا خوشم نمياد الكي از يك برند خاصي طرفداري كنم
همين الانش هم كه بعد از تحقيقاتي متوجه شده ام كه x1 بهتر از امنيا هست بازم اگر چيزهايي بدونم كه ثابت كنه امنيا بهتره از x1 ميگذرم
راستي قيمت امنيا الان چنده با گاراني؟

به نظره من ان82 هم گزینه ی خوبی میباشد.
ای900 هم خوبه یه 30 هزار تومان بزاری رو پولت میتونی یه 8گیگ بخری.
ان 82 اره پيشنهاد خوبيه
كاش اينو چند ماه پيش گرفته بودم
ولي الان نميتونم چون مجبورم فوري عوضش كنم

سلام.

در مورد باطری امنیا و x1 من تجربه خودم رو گفتم چون هر دو گوشی رو دارم و خودم تست کردم.البته برای اینکه باطری دوام بیشتری داشته باشه راه هایی وجود داره که جای مطرح کردنش اینجا نیست منم طرفدار برند خاصی نیستم.هرچند که تا حالا (البته قبل از اینکه به پاکت پی سی رو بیارم) بیشتر از سونی اریکسون استفاده کردم تا سامسونگ.
شما در مورد این دو گوشی میفرمایید تحقیق کردید من خودم هر دو رو دارم و با هاشون کار کردم.

در مورد اين راههايي كه گفتين من خودم ميدونم
مثلا يكي حذف كردن برنامه هاي استارتاپ
دومي خالي كردن شارژ گوشي تا اخر و شارژ مجددش تا 6 ساعت
شما اگه هر دو را داريد پس بايد بيشتر بدونيد
يعني دوام باطري هر دو يكيه؟
مدت مكالمه امنيا ميتونه پاي اكس وان برسه؟
اولي را شايد قبول كنم
دومي را امكان نداره قبول كنم

merikh_merikh
24-03-2009, 11:31
باطری ایکس1 قویتره و خودشو یه جایی به خصوص در مدت مکالمه نشون میده.........

meghdaad
24-03-2009, 16:10
در مورد باطری x1 من نداشتم ولی نمیتونه اون عددی باشه که تو سایت gsmarena نوشته اگه p910 داشتید کاملا منظور منو متوجه میشید اگه با p910 صبح میرفتید بیرون و تا شب بیرون بودبد باطریش تموم میشود در صورتی که زمان مکالمه 13 ساعت زده ولی 3 - 4 ساعته تموم میشود عین گوشیهای دیگه به احتمال زیاد کسایی که از باطری x1 تعریف کردند فقط به عدد سایت نگاه کردند. البته باطریش ضعیف نمیتونه باشه مثل گوشیهای خوب میتونی روش حساب باز کنی، ولی انتظار 10 ساعت مکالمه نباید داشته باشید.

golmohammadi
24-03-2009, 22:24
در مورد باطری x1 من نداشتم ولی نمیتونه اون عددی باشه که تو سایت gsmarena نوشته اگه p910 داشتید کاملا منظور منو متوجه میشید اگه با p910 صبح میرفتید بیرون و تا شب بیرون بودبد باطریش تموم میشود در صورتی که زمان مکالمه 13 ساعت زده ولی 3 - 4 ساعته تموم میشود عین گوشیهای دیگه به احتمال زیاد کسایی که از باطری x1 تعریف کردند فقط به عدد سایت نگاه کردند. البته باطریش ضعیف نمیتونه باشه مثل گوشیهای خوب میتونی روش حساب باز کنی، ولی انتظار 10 ساعت مکالمه نباید داشته باشید.

شما كاملا اشتباه ميكنيد دوست عزيز
من با p990 كار كرده ام
باطريش اندازه باطري كا800 خودم هست(حتي به هم ميخورند)
من فكر ميكردم چون باطري هر دو يكيه و صفحه 990 بزرگتره بايد فوري خالي كنه
ولي نه اينطور نيست
p990 خودش باطري خوبي داره و اوني كه شما شنيدين يا ديدين حتما باطريش موردي داشته
كا 800 با 1 ساعت مكالمه 12 تا 15 درصد شارژ كم ميكنه(البته با باطري اصلي)
تازه اگه موقع مكالمه اسكرينش خاموش باشه كمتر مصرف ميكنه
چون من مكالمه بالايي دارم واسه خاطر همين به اين چيزها كمي حساس هستم
كلا گوشيهاي سوني اريكسون مكالمه بالايي دارند

AryanLand
25-03-2009, 00:20
در مورد اين راههايي كه گفتين من خودم ميدونم
مثلا يكي حذف كردن برنامه هاي استارتاپ
دومي خالي كردن شارژ گوشي تا اخر و شارژ مجددش تا 6 ساعت
شما اگه هر دو را داريد پس بايد بيشتر بدونيد
يعني دوام باطري هر دو يكيه؟
مدت مكالمه امنيا ميتونه پاي اكس وان برسه؟
اولي را شايد قبول كنم
دومي را امكان نداره قبول كنم

باطری ایکس1 قویتره و خودشو یه جایی به خصوص در مدت مکالمه نشون میده.........

سلام.

برای من خیلی جالبه که شما شنیده هاتون از تجربیات دیگران مستند تره.!!!!:11:

meghdaad
25-03-2009, 01:31
شاید p990 خوب باشه این مدل نمیدونم
ولی این چیزایی که گفتم برای p910 بوده و برای یک مدل نبوده، 2 تا از دوستام 2-3 سال پیش p910 داشتن و یکی هم 7710 داشت من با اینا 2 سال از صبح تا شب با هم بودیم p910 هیا همیشه مشکل باطری داشتن ولی 7710 بهتر شارژ نگه میداشت ولی عوضش خیلی هنگ میکرد و هر موقع تو ماشین بودیم اونی که خیلی صحبت میکرد شارژ فندکی همیشه به گوشیش وصل بود بعضی وقت ها هم که بقیه شارژشون کم بود سر شارژ فندکی دعوا داشتن.
البته اون زمان پسر خالم هم با p910 همین مشکل داشت.

meghdaad
25-03-2009, 01:47
یه سوال از AryanLand چون هر دو مدلشو داری کدوم زیر نور آفتاب کنتراست بهتری داره؟

AryanLand
25-03-2009, 02:09
یه سوال از aryanland چون هر دو مدلشو داری کدوم زیر نور آفتاب کنتراست بهتری داره؟

سلام.

امنیا سامسونگ اگر هم لازمه و تهران تشریف دارید قرار بزاریم از نزدیک خودتون تست کنید.!!!!:46:

meghdaad
25-03-2009, 03:55
راضی به زحمتت نیستم حرفت سنده وقتی میگی آمنیا بهتره ما هم قبول میکینم AryanLand جان.

hasanmotori
25-03-2009, 11:38
aryanland جان اگه ميشه يه عكس از lcd هر دوتاش بزار ببينيم كيفيت x1 چقدر بيشتره؟

merikh_merikh
25-03-2009, 13:52
دوست عزیز پی910 مال خیلی وقت پیشه.من الان پی1 دارم و روزانه کلی اس ام اس میدو به خاطره مشکلاتی هم که این روزا دارم روزانه حدود 2 تا 5/3 صحبت میکنم.اهنگ گوش دادن هم که خوراکمه و اینترنت هم هر دو روز یه بار حدود نیم ساعت میرم و بعد دور روز تازه شارژش قرمز میشه..........
ایکس1 هم گوشی جدیدی و باطری خوبی هم داره......

AryanLand
25-03-2009, 14:23
aryanland جان اگه ميشه يه عكس از lcd هر دوتاش بزار ببينيم كيفيت x1 چقدر بيشتره؟

سلام.

چشم من از سفر برگردم حتما" اینکارو میکنم چون الان گوشی ها همراهم نیست (چند تا از دوستان اطلاع دارن که من الان از I-mate ULTIMATE 9502 استفاده میکنم.)

merikh_merikh
25-03-2009, 15:19
سلام.

چشم من از سفر برگردم حتما" اینکارو میکنم چون الان گوشی ها همراهم نیست (چند تا از دوستان اطلاع دارن که من الان از I-mate ULTIMATE 9502 استفاده میکنم.)
دوست عزیز نظرتون در مورد I-mate ULTIMATE 9502 چیه؟
اخه من خودم در اینده که پول دستم اومد میخام گوشی بگیرم و ایکس1 هم انتخاب کردم ولی از I-mate ULTIMATE 9502 هم خوشم میاد.حالا نظرت در موردش چیه؟ازش راضی هستی؟

hasanmotori
25-03-2009, 15:35
نه بابا imate 9505 نخري رمش 128ه و رامش 256ه:31:
شما كه انقدر روي رم و رام پايين امنيا مانور ميدادي حالا......

merikh_merikh
25-03-2009, 16:10
دوست عزیز این بالاتر بودن رم و رام هم یک برتری به حساب میاد یا نه؟اینم یه برتریه دیگه

hasanmotori
25-03-2009, 16:20
برتري هست ولي خيلي بيشتر از اينكه برتري باشه واسه تبليغه
در مورد 9505 ابن گوشي مثل x1 و امنيا و htc ها از نظر مولتي مديا قوي نيست وبيشتر واسه بيزينسه. نسبت به اندازشم lcd كوچيكي داره و باتري خيلي خوبي هم نداره.cpuش 400ه و از اونا ضعيفتره قيمتشم يكم بالاست. به نظر من يكم صبر كن بهترين ppc يعني htc touch pro2 بياد يا ppc جديد سامسونگ كه كيبورد هم داره

hamijoon
25-03-2009, 20:32
سلام بچه ها . خوبيد ؟ من به اميد خدا فردا ميخوام برم گوشي بگيرم . راهنمايي هم كرديد ممنون ديگه آخرش 5800 يا امنيا تا 450 جور كردم . چيكار كنم ؟

golmohammadi
25-03-2009, 20:49
شاید p990 خوب باشه این مدل نمیدونم
ولی این چیزایی که گفتم برای p910 بوده و برای یک مدل نبوده، 2 تا از دوستام 2-3 سال پیش p910 داشتن و یکی هم 7710 داشت من با اینا 2 سال از صبح تا شب با هم بودیم p910 هیا همیشه مشکل باطری داشتن ولی 7710 بهتر شارژ نگه میداشت ولی عوضش خیلی هنگ میکرد و هر موقع تو ماشین بودیم اونی که خیلی صحبت میکرد شارژ فندکی همیشه به گوشیش وصل بود بعضی وقت ها هم که بقیه شارژشون کم بود سر شارژ فندکی دعوا داشتن.
البته اون زمان پسر خالم هم با p910 همین مشکل داشت.
910 اره قديمي بود اونو نميتونم بگم
شرمنده من دقت نكردم و 990 خونده بودم
در هر صورت اكثر گوشيهاي جديد سوني اريكسون مكالمه بالايي دارند

سلام.

برای من خیلی جالبه که شما شنیده هاتون از تجربیات دیگران مستند تره.!!!!:11:
والا من خيلي جاها اينو خودم
اميدوارم اونطور كه شما ميگين باشه
چون امنيا گوشيه خوبيه و اگه مشكل شارژ نداشته باشه شايد نظرم عوض بشه
شايد هم شما شانس اوردين و باطري خوبي گيرتون اومده

سلام بچه ها . خوبيد ؟ من به اميد خدا فردا ميخوام برم گوشي بگيرم . راهنمايي هم كرديد ممنون ديگه آخرش 5800 يا امنيا تا 450 جور كردم . چيكار كنم ؟

5800 خوبه خوبه
ولي نسبت به بقيه گوشيها از جمله امنيا تعريفي نداره
امروز هم قيمت كردم خيلي مناسبه يعني 345 تومن
بچه ها امنيا الان چنده
با 450 ميشه بدون گارانتيشو گرفت؟

استبداد
25-03-2009, 21:17
ممنون ديگه آخرش 5800 يا امنيا تا 450 جور كردم . چيكار كنم ؟

اگه برسه پولت
بین این دوتا omnia گوشی سر تری هست

hasanmotori
26-03-2009, 00:00
امنيا تائيد ميشه
از 5800 خيلي سره

merikh_merikh
26-03-2009, 00:37
در مورد 9505 ابن گوشي مثل x1 و امنيا و htc ها از نظر مولتي مديا قوي نيست وبيشتر واسه بيزينسه. نسبت به اندازشم lcd كوچيكي داره و باتري خيلي خوبي هم نداره.cpuش 400ه و از اونا ضعيفتره قيمتشم يكم بالاست. به نظر من يكم صبر كن بهترين ppc يعني htc touch pro2 بياد يا ppc جديد سامسونگ كه كيبورد هم داره
از راهنماييتون ممنون.
من يه گوشي با امکانات خوب و يک کيبرد عالي ميخام.البته تاچ پرو2 يه مقدار بزرگه....ال سي دي 3 اينچ باشه کافيه.

hasanmotori
26-03-2009, 00:49
خب همون x1 ديگه.
البته اگه عجله نداري صبر كن تا گوشيهاي جديد سامسونگ و htc معرفي بشن.

AryanLand
26-03-2009, 01:44
دوست عزیز نظرتون در مورد i-mate ultimate 9502 چیه؟
اخه من خودم در اینده که پول دستم اومد میخام گوشی بگیرم و ایکس1 هم انتخاب کردم ولی از i-mate ultimate 9502 هم خوشم میاد.حالا نظرت در موردش چیه؟ازش راضی هستی؟

سلام.

به نظر من گوشی خوبیه البته برای شما که طبق گفته هاتون عادت به استفاده از کیبرد دارید خوب نیست چون منکه از کیبردش به هیچ وجه نمیتونم استفاده کنم (خیلی دکمه هاش کوچیکه).ولی در حالت کلی آیمیت از نظر استحکام بهتر از اچ تی سی هست ولی در حال حاضر توی گوشی های اچ تی سی گزینه های بهتری برای خرید وجود داره من این گوشی رو اون اوایل که اومده بود گرفتم.
با نصب وین مو 6,1 البته بدون عربایزر حدود 98 مگ هم رام خالی برای گوشی بوجود میاد (فکر میکنم حالت وین 6 حدود 50 مگ بود)همچنین قابلیت ساپورت sdhc هم پیدا میکنه.
من چیز خاص دیگه ای به ذهنم نمیرسه سوال خاصی باشه در خدمتم.:11:

hasanmotori
26-03-2009, 01:52
خب شما چرا امنيا و x1 رو گزاشتي از imate استفاده ميكني؟
اينكه هم cpu ش از اونا پايين تره هم باتريش هم lcd ش كوچيكتره و تو خيلي موارد از اونا پايين تره؟

AryanLand
26-03-2009, 02:05

سلام.

من با نظرتون در خیلی از موارد موافق نیستم. از نظر مولتی مدیا از چه لحاظ ضعیفتره؟ از نظر صدا توی تمام پاکت پی سی ها تکه.از نظر دوربین من با x1 , 9502 عکس میندازم خودتون مقایسه کنید.
از نظر lcd که اندازه ش 2.8 اینچه که فکر نمیکنم نسبت به اندازه گوشی کوچیک باشه اندازه اش با تاچ پرو یکیه.باطریش هم در حد اونا جواب میده .(خیلی ضعیفتر نیست).البته ناگفته نماند منم الان دیگه پیشنهاد خرید این گوشی رو نمیدم چون جی سنسور نداره و با این قیمتی که داره گزینه های خیلی بهتری رو میشه تهیه کرد (تو پست قبلیم هم گفتم ).
یک موردی هم که هست در مورد باطری باید عرض کنم تو پاکت پی سی ها شما نمیتونید به این راحتی مقایسه کنید مگر اینکه شما گوشی های مختلف رو خودتون داشته باشید یک نوع برنامه نصب کنید و با هم ران کنید چون برنامه های مختلف هم بسته به اندازه درگیر کردن رم و رام و سی پی یو مقدار مصرف باطریشون متفاوته.(البته امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم)

شاد و پیروز باشید.:11:

AryanLand
26-03-2009, 02:16
910

5800 خوبه خوبه
ولي نسبت به بقيه گوشيها از جمله امنيا تعريفي نداره
امروز هم قيمت كردم خيلي مناسبه يعني 345 تومن
بچه ها امنيا الان چنده
با 450 ميشه بدون گارانتيشو گرفت؟

سلام.

آقا با 450 با گارانتیش رو هم میشه گرفت اگر رفتید علاءدین مغازه سوم سمت راست فکر میکنم اسمش هم گالری 3 هست اونجا بگو منو اون آقایی فرستاده که چند وقت پیش اومد یه امنیا ازت گرفت جا بندش شکسته بود.
بگو گفته بیام پیشت آدم منصفی هستی .:46:
یه قیمت هم از گالری المپیک بگیر صاحب مغازه رو بهش میگن دایی شاگرداش هر کدوم بودن بگو منو اون مشتری ثابت آیمیت و htc تون فرستاده .نشونی هم خواست بگو آخرین گوشی هم که ازتون گرفت یه تاچ hd بود بگو گفته با من مناسب حساب کنید خودم میام تلافی میکنم(بگو گفته بکنید تو پاچه خودم):31::46:

راستی یادم رفت بگم مموری کارد اگر خواستی بخری به هیچ وجه از خودشون نخر چون تا جایی که راه داشته باشه میندازن پول یک 8 گیگ رو میگیرن یک 4 بهت میدن.واسه خریدش
یک فروشگاه طبقه اول علاءدین هست به نام رایان تک
کارش بیشتر تو همین زمینه هاست من چند بار ازش مموری خرید کردم تا حالا بدی و کلکی تو کارش ندیدم.
قیمتهاشم تقریبا" مناسب تر از جاهای دیگه هست (با توجه به نوع جنسش).رفتی اونجا بگو منو همونی فرستاده که یک روز چند تا مموری واسش باز کردی هیچ کدوم رو دستگاش نخوند
(البته بعدا" همه رو خوند).بگو آخرین خریدش هم یه مموری میکرو 8 گیگ بود واسه 9502 آیمیت.

آدرسش هم اینه:طبقه اول پاساژ علاءدین واحد 155 آقای پریزاده(البته اسمش رو فکر میکنم این باشه دقیق یادم نیست)تلفن: 66731753 و 66727762

AryanLand
26-03-2009, 02:54
خب شما چرا امنيا و x1 رو گزاشتي از imate استفاده ميكني؟
اينكه هم cpu ش از اونا پايين تره هم باتريش هم lcd ش كوچيكتره و تو خيلي موارد از اونا پايين تره؟

سلام.

والا چه جوری بگم آیمیت بازیش کمتره(کمتر بازی در میاره ) و اینکه من زیاد تو قید و بند مراقبت نیستم و این گوشی به لحاظ استحکام بیشتر تو دست من دوام میاره.

merikh_merikh
26-03-2009, 08:34
از کیبرد 9502 راضی هستین؟
پس به نظره شما استحکام 9502 زیاده.درسته؟

merikh_merikh
26-03-2009, 08:46
خب همون x1 ديگه.
البته اگه عجله نداري صبر كن تا گوشيهاي جديد سامسونگ و htc معرفي بشن.
دوست عزیز من اصلن عجله ندارم اخه پول دستم نیست.
من اگه بخام بگیرم تو تابستون میتونم بگیرم.......
از راهنمایی و همکاری همه ممنون

golmohammadi
26-03-2009, 10:36
سلام.

آقا با 450 با گارانتیش رو هم میشه گرفت اگر رفتید علاءدین مغازه سوم سمت راست فکر میکنم اسمش هم گالری 3 هست اونجا بگو منو اون آقایی فرستاده که چند وقت پیش اومد یه امنیا ازت گرفت جا بندش شکسته بود.
بگو گفته بیام پیشت آدم منصفی هستی .:46:
یه قیمت هم از گالری المپیک بگیر صاحب مغازه رو بهش میگن دایی شاگرداش هر کدوم بودن بگو منو اون مشتری ثابت آیمیت و htc تون فرستاده .نشونی هم خواست بگو آخرین گوشی هم که ازتون گرفت یه تاچ hd بود بگو گفته با من مناسب حساب کنید خودم میام تلافی میکنم(بگو گفته بکنید تو پاچه خودم):31::46:

راستی یادم رفت بگم مموری کارد اگر خواستی بخری به هیچ وجه از خودشون نخر چون تا جایی که راه داشته باشه میندازن پول یک 8 گیگ رو میگیرن یک 4 بهت میدن.واسه خریدش
یک فروشگاه طبقه اول علاءدین هست به نام رایان تک
کارش بیشتر تو همین زمینه هاست من چند بار ازش مموری خرید کردم تا حالا بدی و کلکی تو کارش ندیدم.
قیمتهاشم تقریبا" مناسب تر از جاهای دیگه هست (با توجه به نوع جنسش).رفتی اونجا بگو منو همونی فرستاده که یک روز چند تا مموری واسش باز کردی هیچ کدوم رو دستگاش نخوند
(البته بعدا" همه رو خوند).بگو آخرین خریدش هم یه مموری میکرو 8 گیگ بود واسه 9502 آیمیت.

آدرسش هم اینه:طبقه اول پاساژ علاءدین واحد 155 آقای پریزاده(البته اسمش رو فکر میکنم این باشه دقیق یادم نیست)تلفن: 66731753 و 66727762
ممنون دوست عزيز
ولي اگه دقت ميكردي من تهران نيستم و تبريز هستم
اگه قيمت اي900 با گارانتي 450 تومن باشه خيلي عاليه
150 تومن تفاوت قيمت با x1 خيلي زياده
راستي 8 گيگش با اين قيمت هست درسته؟
در ضمن تا 700 تومن فكر ميكني كدوم گوشي بهترينه؟

دوست عزیز من اصلن عجله ندارم اخه پول دستم نیست.
من اگه بخام بگیرم تو تابستون میتونم بگیرم.......
از راهنمایی و همکاری همه ممنون

پس تا اون موقع انتخابهاي بهتري خواهي داشت

merikh_merikh
26-03-2009, 12:19
به نظره من تا 700 تومان ایکس1 گزینه مناسبی میباشد.

AryanLand
27-03-2009, 01:09
از کیبرد 9502 راضی هستین؟
پس به نظره شما استحکام 9502 زیاده.درسته؟

سلام.

عرض کردم نه من فقط یکی 2 بار از کیبردش اونم برای هارد ریست استفاده کردم.:31:
اما استحکام آره من به عنوان چکش هم ازش استفاده میکنم.:46:

AryanLand
27-03-2009, 01:18
ممنون دوست عزيز
ولي اگه دقت ميكردي من تهران نيستم و تبريز هستم
اگه قيمت اي900 با گارانتي 450 تومن باشه خيلي عاليه
150 تومن تفاوت قيمت با x1 خيلي زياده
راستي 8 گيگش با اين قيمت هست درسته؟
در ضمن تا 700 تومن فكر ميكني كدوم گوشي بهترينه؟

سلام.

آره وقتی تموم شد دیدم شما تبریزی اما حیفم اومد اینهمه تایپ رو به هدر بدم گفتم شاید دوستان تهرانی بتونن استفاده کنن ضمن اینکه اگر فاصله قیمت واقعا" اینقدر که تو تاپیکها مطرح میشه بین تهران و شهرهای دیگه باشه میصرفه آدم بیاد تهران بخره بره.
اما این قیمت 450 رو که من گفتم 16 گیگش رو عرض کردم 8 گیگ رو اصلا" قیمت ندارم.اما ینکه فرمودید تا 700 والا سلیقه ای هست اما اینو میتونم بگم گوشی میگیرم که حتما" جی سنسور رو داشته باشه(چند ماه دیگه پی به اهمیتش خواهید برد) باید برید تو بازار و با توجه به امکانات و سلیقه انتخاب کنید .
HTC,I-mate,sony Ericsson,سامسونگ همه برند های خوبی هستن.

golmohammadi
27-03-2009, 13:17
سلام.

آره وقتی تموم شد دیدم شما تبریزی اما حیفم اومد اینهمه تایپ رو به هدر بدم گفتم شاید دوستان تهرانی بتونن استفاده کنن ضمن اینکه اگر فاصله قیمت واقعا" اینقدر که تو تاپیکها مطرح میشه بین تهران و شهرهای دیگه باشه میصرفه آدم بیاد تهران بخره بره.
اما این قیمت 450 رو که من گفتم 16 گیگش رو عرض کردم 8 گیگ رو اصلا" قیمت ندارم.اما ینکه فرمودید تا 700 والا سلیقه ای هست اما اینو میتونم بگم گوشی میگیرم که حتما" جی سنسور رو داشته باشه(چند ماه دیگه پی به اهمیتش خواهید برد) باید برید تو بازار و با توجه به امکانات و سلیقه انتخاب کنید .
Htc,i-mate,sony ericsson,سامسونگ همه برند های خوبی هستن.

اره منم ديدم كلي زحمت كشيدي
دوستان تهراني ميتونند استفاده كنند
والا اگه قيمت تو تهران خوب باشه اره ارزششو داره كه ادم بياد تهران بگيره
فوقش مياييم اونجا بچه هاي سايت هم يه ديداري ميكنيم :ي
موقع برگشت هم يه سر به شمال ميزنيم :ي
جي سنسور خب قبول دارم نداشتنش عيب هست
البته قبول كن نداشتن كيبرد هم عيب هست
اما قيمت مناسب اي900 هميشه مشتريان را جذب خودش ميكنه
8510 هم كه خوبه
منتها وقتي بحث شارژ مياد من ناخواسته مكث ميكنم
سامسونگ اكثر گوشيهاش شار پائين و يا متوسطي دارند
اما اگه امنيا بگيرم و شارژش خوب نباشه بخدا همن روز اولش يا پس ميدم يا رد ميكنم چون به اين مسئله حساس هستم
مخصوصا كه مكالمه بالائي دارم
فعلا اسممو از اسماعيل به صابر تغيير داده ام تا ببينيم چي ميشه ... :ي

naeemtop
27-03-2009, 13:54
سلام
من این تاپیکو زدم 2 3 روز نبودم ماشالا 9 صفحه رفته جلو
آقایون بالاخره من چیکار کنم

400 تومن حداکثر قیمت باشه
1 ماه هم صبر میتونم بکنم
صفحه حتما لمسی و ظاهر خوب (خیلی صفحه باریک نباشه)

با نوشته های این تاپیک فکر کنم غیر از i900 چیزی گیرم نیاید
فقط چند تا مشکل و سوال

1-اگه خواستم بخرم با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی؟(اگه با گارانتی با گارانتی کجا؟)
2-میشه یکم در مورد ویندوز موبایل توضیح بدید مثلا چه برنامه های کاربردی واسش هست که واسه سیمبیان نیست؟(میشه برنامه هایی مثل winrar و اینا که تو ویندوز کامپیوتر کاربردی هستند رو توشون اجرا کرد؟)

M3hrad
27-03-2009, 14:19
اگه ويندوز موبايل مخواي I900...اگر سيستم عامل برات مهم نيست KC910...دوربين 8...و...به جز سيستم عامل همه چي داره...مي توني يه سرچي بزني دربارش...تا 2 ماه ديگه هم گوشي KM 900 Arena مياد(تو ايران)...به جز سيستم عامل همه چي داره...مي توني واسه اونم صبر كني...اما مهم ترين چيز صليقه خودته...ببين با كدوم بيشتر حال مي كني...

golmohammadi
27-03-2009, 17:10
سلام
من این تاپیکو زدم 2 3 روز نبودم ماشالا 9 صفحه رفته جلو
آقایون بالاخره من چیکار کنم

400 تومن حداکثر قیمت باشه
1 ماه هم صبر میتونم بکنم
صفحه حتما لمسی و ظاهر خوب (خیلی صفحه باریک نباشه)

با نوشته های این تاپیک فکر کنم غیر از i900 چیزی گیرم نیاید
فقط چند تا مشکل و سوال

1-اگه خواستم بخرم با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی؟(اگه با گارانتی با گارانتی کجا؟)
2-میشه یکم در مورد ویندوز موبایل توضیح بدید مثلا چه برنامه های کاربردی واسش هست که واسه سیمبیان نیست؟(میشه برنامه هایی مثل winrar و اینا که تو ویندوز کامپیوتر کاربردی هستند رو توشون اجرا کرد؟)

اي 900 كه خوبه
ولي 400 تومن فكر نكنم بتوني گير بياري
مگر اينكه يكي دو ماه صبر كني تا اون موقع شايد بتوني
لئون گارانتي هم بستگي به خودت داره
يعني خودت بايد ريسك كني
اومديمو بدون گرانتي گرفتي و گوشي ايراد داشت اينا را بايد در نظر داشته باشي
من خودم قصد خريد بدون گارانتي دارم
البت x1 ميگيرم و بچه ها ميگند گوشيهاش اكثرا بدون ايراد هستند و به ندرنت نياز به گارانتي شده
ولي مال سامسونگ را نميدونم ...
ويندوز موبايل در صفحه نخست هم گفتم
كلا گيم و برنامه زياده واسش
و همچنين گيمهاي باحال و برنامه هاي خوب زياد پيدا ميشه
اره وينرر و برنامه هاي افيس و pdf و ... را بهتر از پي سي باز ميكنه :ي

merikh_merikh
28-03-2009, 00:00
اي 900 كه خوبه
ولي 400 تومن فكر نكنم بتوني گير بياري
مگر اينكه يكي دو ماه صبر كني تا اون موقع شايد بتوني
لئون گارانتي هم بستگي به خودت داره
يعني خودت بايد ريسك كني
اومديمو بدون گرانتي گرفتي و گوشي ايراد داشت اينا را بايد در نظر داشته باشي
من خودم قصد خريد بدون گارانتي دارم
البت x1 ميگيرم و بچه ها ميگند گوشيهاش اكثرا بدون ايراد هستند و به ندرنت نياز به گارانتي شده
ولي مال سامسونگ را نميدونم ...
ويندوز موبايل در صفحه نخست هم گفتم
كلا گيم و برنامه زياده واسش
و همچنين گيمهاي باحال و برنامه هاي خوب زياد پيدا ميشه
اره وينرر و برنامه هاي افيس و pdf و ... را بهتر از پي سي باز ميكنه :ي
پس تصمیم گرفتی که ایکس1 بگیری.
پیشاپیش مبارک.
هر موقع گرفتی یه توضیح در مورد ایکس1 به طور کامل بده.
ممنون

golmohammadi
28-03-2009, 17:42
پس تصمیم گرفتی که ایکس1 بگیری.
پیشاپیش مبارک.
هر موقع گرفتی یه توضیح در مورد ایکس1 به طور کامل بده.
ممنون

تصميم نگرفتم بلكه گرفتم :ي
امروز رفتم بازار و آخرش x1 را خريدم
اول قيمت كردم
با گارانتي سيتادل 640 تومن
هر كاري كردم بدون گارانتي نفروخت
يعني گفت دست خودم نيست نميشه خلاصه خريدم
امنيا را هم قيمت كردم بدون گارانتي گفت 440 تومن
فهميدم كه قيمتها متعادل شده اند (اخه چند روز پيش به خاطر عيد گرونتر شده بودند البته يه كمي)
اولش ترديد داشتم كدومو انتخاب كنم
اخه 8 گيگ موري داشت و قيمتش هم 170 تومن از x1 ارزونتر بود
گفتم هر دو را بهم بده ميخوام ببينم
امنيا و x1 را گرفتم دستم
بعد ديدم جنس x1 خيلي مرغوبتره ...
همچنين خوشدسته واصلا قابل مقايسه نيست همچنين اي 900 سبكتر بود از اكس وان نسبت به هيكلش
بعد كيبرد اكس وان هم كه يه چيز ديگه هست
به همراه اكس وان يك مموري 128 كيلوبايت و يكي هم 4 گيگا بايت بود
ديدم اينم بدك نيست
اما از بد شانسي مال من نداشت زنگ شركت گفت باشه چند روز ديگه بيا مموري را تحويل بگير
بعد خلاصه گرفتيمو از اين دودلي اومديم بيرون

Sasuke-7
28-03-2009, 18:45
اول قيمت كردم
فهميدم كه قيمتها متعادل شده اند (اخه چند روز پيش به خاطر عيد گرونتر شده بودند البته يه كمي)
امنيا و x1 را گرفتم دستم
همچنين خوشدسته واصلا قابل مقايسه نيست همچنين اي 900 سبكتر بود از اكس وان نسبت به هيكلش
ديدم اينم بدك نيست
اما از بد شانسي مال من نداشت زنگ شركت گفت باشه چند روز ديگه بيا مموري را تحويل بگير
خوب مبارکه باید شیرینی بدی
وی اقای گل محمدی یه سوال شما که تبریزد از همون تبریز خریدید یا نه اومدید تهران؟

naeemtop
28-03-2009, 19:02
میشه مشخصات km 900 arena بنویسید؟سیستم عاملش چی هست؟

golmohammadi
28-03-2009, 19:32
خوب مبارکه باید شیرینی بدی
وی اقای گل محمدی یه سوال شما که تبریزد از همون تبریز خریدید یا نه اومدید تهران؟

ممنون
از تبريز گرفتم
راستش همه يه قيمت ميدند
معلوم شده كه تفاوت قيمتها در گارانتيها هست

naeemtop
28-03-2009, 19:48
بچه ها راستی این من حتما تو گوشی احتیاج به wifi دارم برای اینکه تو خونمون مودم وایرلس داریم و با گوشی اینترنت زیاد کار میکنم
این i900 سامسونگ wlan داره؟

hasanmotori
28-03-2009, 20:14
بچه ها راستی این من حتما تو گوشی احتیاج به wifi دارم برای اینکه تو خونمون مودم وایرلس داریم و با گوشی اینترنت زیاد کار میکنم
این i900 سامسونگ wlan داره؟

آره wlan داره

merikh_merikh
29-03-2009, 00:05
اول قيمت كردم
امنيا و x1 را گرفتم دستم
ديدم اينم بدك نيست
مبارک باشه.....بهترین انتخاب را کردی.

golmohammadi
29-03-2009, 01:58
مبارک باشه.....بهترین انتخاب را کردی.

ممنون فريد جون
اميدوارم شما هم اين نزديكيها يكي بتوني بخري
البته p1 داري و بد گوشي نيست ميتوني فعلا صبر كني
x1 خيلي مرغوب هست خوش دست و خوشتيپ
چون به تاپيك ربطي نداره نميخوام بيشتر بگم
امنيا هم الان قيمتش خوبه
اين دوستمون كه تاپيك را زده با 440 تومن ميتونه بخره
الابته 10 تا 20 تومن هم گارانتيشه

AryanLand
29-03-2009, 02:07
ممنون فريد جون
اميدوارم شما هم اين نزديكيها يكي بتوني بخري
البته p1 داري و بد گوشي نيست ميتوني فعلا صبر كني
x1 خيلي مرغوب هست خوش دست و خوشتيپ
چون به تاپيك ربطي نداره نميخوام بيشتر بگم
امنيا هم الان قيمتش خوبه
اين دوستمون كه تاپيك را زده با 440 تومن ميتونه بخره
الابته 10 تا 20 تومن هم گارانتيشه

سلام.

امروز امنیا توی پاساژ علاءدین 16 گیگ اولا" خیلی کمیاب بود ثانیا" چند جایی هم که داشتن کمترین قیمت 520 تومن با گارانتی پارس مایکروتل 540 تومن (واسه یکی از دوستان خریدیم)(6 طبقه علاءدین رو زیر و رو کردیم به جرات میتونم بگم 10 تا مغازه نبود که 16 گیگ امنیا رو داشته باشه.):18:

پ.ن: رفتیم تو یک مغازه گفتم 16 گیگ میخوام گفت دارم قیمت 485 گفتم بده فرستاد به حساب بعد از نیم ساعت اوردن.گوشی رو در اورد روشن کرد یک لحظه روش رو دیدم ,دیدم 8 گیگه . گفتم اینکه 8گیگه.گفت نه این 16 گیگه 8 گیگ هم مموری داره ,چه فرقی میکنه!!!!!!=))

رفیقش گفت فرقش اینه که اون 16 بیشتر هنگ میکنه :-o

خلاصه اینکه واقعا" یکسری دزد و کلاهبردار نشستن اونجا اسم خودشونم گذاشتن کاسب.

golmohammadi
29-03-2009, 12:06
سلام.

امروز امنیا توی پاساژ علاءدین 16 گیگ اولا" خیلی کمیاب بود ثانیا" چند جایی هم که داشتن کمترین قیمت 520 تومن با گارانتی پارس مایکروتل 540 تومن (واسه یکی از دوستان خریدیم)(6 طبقه علاءدین رو زیر و رو کردیم به جرات میتونم بگم 10 تا مغازه نبود که 16 گیگ امنیا رو داشته باشه.):18:

پ.ن: رفتیم تو یک مغازه گفتم 16 گیگ میخوام گفت دارم قیمت 485 گفتم بده فرستاد به حساب بعد از نیم ساعت اوردن.گوشی رو در اورد روشن کرد یک لحظه روش رو دیدم ,دیدم 8 گیگه . گفتم اینکه 8گیگه.گفت نه این 16 گیگه 8 گیگ هم مموری داره ,چه فرقی میکنه!!!!!!=))

رفیقش گفت فرقش اینه که اون 16 بیشتر هنگ میکنه :-o

خلاصه اینکه واقعا" یکسری دزد و کلاهبردار نشستن اونجا اسم خودشونم گذاشتن کاسب.

ميشه مارو انقدر نخندوني؟ :ي :31:
عجب فروشنده اي بود
نميدونم خودشون خاخل هستند يا مشتريها را خاخل فرض كرده اند
حالا نگفتي مغازه هاي ديگه هم همينطوري بود يا 16 گيگ واقعي ؟
در ضمن تو تبريز اين قيمت كه من دادم 8 گيگش هست
440 بدون گارانتي
و10-20 تومن هم گفت هزينه گارانتي

naeemtop
29-03-2009, 23:02
سلام
یه مدل دیگه هست به اسم Samsung i8910 Omnia HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اون هنوز نیومده
میخواستم ببینم آیا اینی که اسمشو بالا نوشتم خیلی با i900 فرق داره؟
چقدر طول میکشه این بیاد و قیمتش کوقع اومدن به نظرتون چنده و آیا میشه با 400 خریدش تا چند وقت آینده؟

M3hrad
29-03-2009, 23:18
آره خيلي فرق داره...اين سيمبيان-روزوليشنش 640 در 360-دوربين 8-FM Transmitter-صفحه نمايش AMOled- فيلم برداري HD -صفحه نمايش 3.7 اينچ و...
كلا بري كلوپش را بخوني بيشتر دوستان قيمت وروديش را با يك ميليون ميگن...فكر نكنم اصلا به 400 برسه...
همين i900 خيلي باحاله...

naeemtop
29-03-2009, 23:22
تو سامسونگ i900 فقط ویندوز موبایل داره؟
یعنی من که میتونم تا 1 یا 2 ماه دیگه هم صبر کنم ضرر نمیکنم الان i900 بگیرم؟

ممنونم

hasanmotori
29-03-2009, 23:33
سامسونگ ویندوز موبایل های دیگه ای داره مثل i780 که کیبرد هم داره.ولی i900 از همشون بهتره توی پاکت پیسی ها یکی از بهترین هاست قیمتشم که عالیه به نظر من همینو بگیر و تو خریدش شک نکن. ولی اگه میتونی صبر کنی و بیشتر هم خرج کنی i8910 یه چیز دیگست

AryanLand
30-03-2009, 01:10
ميشه مارو انقدر نخندوني؟ :ي :31:
عجب فروشنده اي بود
نميدونم خودشون خاخل هستند يا مشتريها را خاخل فرض كرده اند
حالا نگفتي مغازه هاي ديگه هم همينطوري بود يا 16 گيگ واقعي ؟
در ضمن تو تبريز اين قيمت كه من دادم 8 گيگش هست
440 بدون گارانتي
و10-20 تومن هم گفت هزينه گارانتي

سلام.

نه فروشنده های دیگه لااقل میگفتند نداریم این یکی واقعا" نوبر بود .16 گیگ خیلی کم شده تو بازار البته علتش رو نمیدونم.

mehdi_08
30-03-2009, 09:34
با سلام به دوستان
من می خوام یه گوشی بگیرم نظرم روی n79 هستش ولی با دیدن i7110 سامسونگ نظرم برگشت که یه گوشی از سام سونگ بگیرم حالا کسی خبر داره که i7110 تو بازار هست یا نه؟
یه سوال دیگه تو برند سامسونگ چه گوشی با مشخصاتی شبیه n79 به جز i7110 وجود داره ؟

naeemtop
30-03-2009, 12:04
الان 8 گیگ i900 اینجا 460 تومن هست که فروشنده میگه با گارانتی میشه 470 بگیرم یا نه؟

بعد من الان قصدم برای خرید حتمی هست

موقع خرید i900 به چه چیزهایی باید توجه کنم؟
مال کجا باشه تو جعبش چیا باید باشه هر چی به ذهنتون میرسه بگید

hasanmotori
30-03-2009, 14:02
با سلام به دوستان
من می خوام یه گوشی بگیرم نظرم روی n79 هستش ولی با دیدن i7110 سامسونگ نظرم برگشت که یه گوشی از سام سونگ بگیرم حالا کسی خبر داره که i7110 تو بازار هست یا نه؟
یه سوال دیگه تو برند سامسونگ چه گوشی با مشخصاتی شبیه n79 به جز i7110 وجود داره ؟

i7110 همون n85 هست البته غیر کشویی با کیفیت بدنه بسیار بالاتر و سرعت بالاتر و بدون هنگ و قیمت مناسب تر و ظاهر بسیار زیبا و باتری بسیار عالی البته هنوز ایران نیومده ولی فکر کنم بعد از عید بیاد مثل این گوشی i8510 هست که fm transmiter نداره

naeemtop
31-03-2009, 13:47
دیروز رفتم مغازه فروشنده میگفت i900 آشغاله وقتی پرسیدم چرا چیزی نگفت و باز گفت آشغاله کسی خودش تا حالا i900 داشته و کامل تستش کرده؟مشکل هنگ کردنو اینا نداره؟

بعد یه سوالی این i900 دو مدل داره یکی 8 گیگ و یکی 16 گیگ آیا مدل 16 گیگ باید 16 گیگ حافظه داخلی داشته باشه یا اینکه 8 گیگ داخلی و 8 گیگ مموری همراش؟

hasanmotori
31-03-2009, 16:13
احتمالاً فروشندهه i900 نداشته گفته آشغاله. این گوشی دو مدل داره 16 گیگ . 8گیگ. 16 گیگش باید 16 گیگ مموری داخلی داشته باشه

Michael Ropy
31-03-2009, 17:24
دیروز رفتم مغازه فروشنده میگفت i900 آشغاله وقتی پرسیدم چرا چیزی نگفت و باز گفت آشغاله کسی خودش تا حالا i900 داشته و کامل تستش کرده؟مشکل هنگ کردنو اینا نداره؟
شاید منظورش این بوده که تو سطل آشغالش افتاده باید بری ورش داری!!!!! (شوخی). یارو شاید حالش خوب نبوده!!! تا حالا ندیدم فروشنده محصولشو ضد تبلیغ کنه! شاید این گوشی رو نداشته و خواسته تو رو صرف نظر کنه که بیای گوشی هاشو بخری!

meghdaad
31-03-2009, 23:27
فروشنده که اینقدر خوب مشاوره میداده ازش میپرسیدی چی بخرم بهتره همونو میخریدی یا اگه خوشت نمیومد اون مدلی که پیشنهاد داده میگفتی اینم که اشغاله بعد میومدی بیرون.

AryanLand
01-04-2009, 02:30

بعد یه سوالی این i900 دو مدل داره یکی 8 گیگ و یکی 16 گیگ آیا مدل 16 گیگ باید 16 گیگ حافظه داخلی داشته باشه یا اینکه 8 گیگ داخلی و 8 گیگ مموری همراش؟

سلام.

از هر کسی باید به اندازه شعورش توقع داشت کسی که مشتری بره تو مغازه اش از لفظ ؟آشغاله استفاده کنه .......حتی اگر هم واقعا" خوب نباشه باید بگه بده نه اینکه آشغاله!!!!!