PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک innov 8 من پريد

captain JAVID
17-03-2009, 16:35
کمک گوشيم پريد
امدم يه برنامه به نام path fuller نصب کنم بسه n-gageکه تا نصفه بيشتر instalنرفت و منم کنسل کردم
و سرعت گوشی خيلی کم شد بطور باور نکردنی
خاموش روشن کردم- باطری رو در آوردم- مستر ريست و فکتو ر ريست هم که کردم هيچی نشد صفحه تکون
نخورد بد که خاموش کردم و روشن کردم فارسی شده بود اما بازم همونتری بود
تازه انقدر سرتش پايينه که نميشه خاموش کرد و وقتی هم که به زور باطری خا موش ميکنم روشن نميشه
فقط با جابجائی باطری روشن ميشه
( دوستان چه خاکی به سرم بريزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سکته ناقص زدم)
ميخوام خود کشی کنم!!!!

hasanmotori
17-03-2009, 17:33
آقا چند جا پست دادي؟
اگه گارانتي داري ببر درست كنن

Bahador.p
17-03-2009, 22:59
دیگه بیخیال من الان گوشیم خراب شده وقتی روشن میکنم روی مارک Innov8 میمونه و دیگه جلوتر نمیره بردم نمایندگی سام سرویس گوفتن ما بلد نیستیم باید بره تهران فرستادن تهران اعلام کرد ما هم بلد نیستیم باید بره دبی یا کره گفتن گوشی جدیده هنوز تکنولوژیش توی ایران نیومده

hasanmotori
18-03-2009, 00:56
يعني چي گوشيه شما به همين راحتي پريد؟

Bahador.p
18-03-2009, 02:18
آره
من 3-4 روزی بود که کد فعال سازی بازی One رو گرفته بودم و داشتم با N96 بازی میکردم و کاری به Innov8 نداشتم بعد از 3-4 روز رفتم سراغش دیدم خاموشه گفتم شاید شارژ تموم کرده زدم به شارژ و بعد از 30 دقیقه برگشیم که گوشی رو روشن کنم دیدم روشن میشه ولی روی مارک اولی گوشی میمونه به هر دری زدم درست نشد بردم نمایندگی گفتم نگاهش میکنیم بعد از 2 روز رفتم گفتم نفهمیدیم باید بره تهران فرستادم دیروز بهم گفتم ایران تعمیر نمیشه (اگر گارانتی بود گوشی جدید میدادیم ولی حیف که این اولین سری هست و من از دبی گرفتم:41:)و گفتن باید بره دبی یا کره تا تعمییر بشه گفتن10ام به بعد باید زنگ بزنم:37:

S@nti@go_s&k
18-03-2009, 03:31
سلام
کاپیتان جان اگر با تعویض کردن باتریت حل میشه مشکلی نیست بخاطر نوسان ولتاژ باتریته

captain JAVID
18-03-2009, 09:51
مکروتل با سه مشکلت نرم افزاری گارانتی نداره
چه کنم!!!
اگه بدم فلش کنن درست ميشه؟

captain JAVID
18-03-2009, 10:00
با يه نرم افزار بيخد که تو pc بود خون خودم رو ريختم
من گوشی رو ---- کرده بودم n-gageريخته بودم هر نرم افزاری بگی ريخته بودم اينم وزمه
ببينيد و ابرت بگيريد گوشی هرچی که باشه پا کت که نيست هی باهاش ور بريم
راستی رفتم نمايندگی بگم نرم افزار ريختم اينطوری شد يا خالی ببندم؟
آخه مشکلا تی که نرم افزاری هستن قبول نميکنه!!!

hasanmotori
18-03-2009, 11:44
به نظر من بهشون بگو روش برنامه ريختم اينجوري شده بعد اگه گفت قبول نميكنيم هزينشو بده.اينجوري مطمئن تر از فلش كردن توسط افراد متفرقه ست

اماستیاف
18-03-2009, 12:59
آره
من 3-4 روزی بود که کد فعال سازی بازی one رو گرفته بودم و داشتم با n96 بازی میکردم و کاری به innov8 نداشتم بعد از 3-4 روز رفتم سراغش دیدم خاموشه گفتم شاید شارژ تموم کرده زدم به شارژ و بعد از 30 دقیقه برگشیم که گوشی رو روشن کنم دیدم روشن میشه ولی روی مارک اولی گوشی میمونه به هر دری زدم درست نشد بردم نمایندگی گفتم نگاهش میکنیم بعد از 2 روز رفتم گفتم نفهمیدیم باید بره تهران فرستادم دیروز بهم گفتم ایران تعمیر نمیشه (اگر گارانتی بود گوشی جدید میدادیم ولی حیف که این اولین سری هست و من از دبی گرفتم:41:)و گفتن باید بره دبی یا کره تا تعمییر بشه گفتن10ام به بعد باید زنگ بزنم:37:

خیلی متاسفم که گوشیتون پرید.

شما که با n96 و i8510 کار کردید میتونید یک مقایسه ای بینشون داشته باشید ؟

از نظر کیفیت lcd
کیفیت صدا
سرعت گوشی
و....

captain JAVID
18-03-2009, 21:23
امروز زنگ زدم گفت تا 12 بيشتر نيستيم و ميره بد از تعطيلا ت و ساعت 10.30 بود منم پريدم
يه ساعته خدامو رسوندم و گوشی رو دادم گفت باهاش چيکار کردی منم پيچوندمش (با هم رفيق شديم)اونم گفت بايد فلش
بشه اما خيلی طول ميکشه و بد از عيد حاضره !!!
اينم گوشی ما در واقع mp4 و دوربين و... که تو عيد اينطوری شد
حالا بد از تعطيلا ت ميدم فلش کنن
را ستی دوستان هيچ کد يا روشی برايه ريست کردنش نيست مستر ريست و فکتور ريست که هيچی نشد

captain JAVID
19-03-2009, 00:20
آقا اين نگر داشتن دکمها که گوشی ريست ميشه داستانش چيه ؟
کدوم دکمها هست ؟؟؟
دستم به شلوارتون(دامنتون) گوشيم تو عيد مرخصه من اسن اين گوشی رو بسه عيد خريده بودم دوستانی که ميدونن بگن

hasanmotori
19-03-2009, 00:38
نميشد بدي يه جا ديگه واست فلشش كنه؟ آخه خيلي حيفه دوربين و mp3 و mp4 و psp و gps و .... همش پريد

اماستیاف
19-03-2009, 01:24
آقا اين نگر داشتن دکمها که گوشی ريست ميشه داستانش چيه ؟
کدوم دکمها هست ؟؟؟
دستم به شلوارتون(دامنتون) گوشيم تو عيد مرخصه من اسن اين گوشی رو بسه عيد خريده بودم دوستانی که ميدونن بگن

توی نوکیا فرمت سه دکمه اینجوریه :
دکمه های * و 3 و سبز رو همزمان نگه میدارید و در حالی که اونا رو نگه داشتید دکمه پاور هم نگه میدارید تا گوشی بیاد بالا.

hasanmotori
19-03-2009, 01:32
انشا الله گوشيه(دوربين و mp3 و .....) شما درست بشه كه تو ايام عيد باهاش كلي حال كني

اماستیاف
19-03-2009, 01:45
این مسئله مرگ i8510 مثل اینکه شایع شده !
با یک نگاه سطحی که کردم راه حلی براش ندیدم.

اینجا رو ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Bahador.p
19-03-2009, 15:23
سلام آقا در مورد مقایسه N96 و I8510 بزارین برگردم کرمان حتما انجام میدم الان مسافرت هستم
و I8510 شما رو بلدم درست کنم من ولی دل نمیکنم بهت بگم یکهو دیدی نابود شود دکمه ریست نداره ولی مثل پاکت پی سی حالت Boot Loader داره برای فلش و تعویض رام گوشی که باید گوشی رو خاموش کنی و دکمه 4و 7 رو همزمان نگه داری و گوشی رو روشن کنی که یک صفحه قرمز میاد بالا که روش نوشته All Download این کارو بکنی نه ریست میشه نه مشکل دیگه که با در آوردن باتری گوشی به حالت اول در میاد اگر گوشیتون روشن میشه و فقط سرعتش پایین هست از کد ریست سمبین استفاده کنین #7370#* و کد 00000000 هشتا صفر
فعلا....

Viren
19-03-2009, 15:42
انشاالله که مشکل حل بشه

کلا گوشی های ناشناخته(!) اینطوری میشن
من تا به حال ندیدم نوکیا یا سونی اینطوری بشه

hasanmotori
19-03-2009, 16:27
گوشي ناشناخته چيه؟ خوبه كه سامسونگ برند دوم هست و سوني امسال پنجم بود.بعدشم من خودم پي 990 داشتم يه بار ميخاستم آپديت كنم وسطش قطع شد ديگه بالا نيومد بردم فلش كردن شد ورژن 2.
از هر گوشي اي كه درست استفاده نشه اينجوري ميشه.

captain JAVID
19-03-2009, 18:07
دوستان آمدم ابروش رو درست کنم زدم چششم کور کردم از اونجايی که گارانتی ميخواست گوشی رو فلش
کنه من يه back upاز گوشی گرفتم musicو ...
و گوشی رو خاموش کردم بد يادم امد از دفترچه تلفن هم يه کپی يه جوری بگيرم اما گوشی هيچ جوری
روشن نميشه حتی مقيی که به chargeميزنم بقل باطری يه ساعت شنی هست انگار سرعت گوشی بخاطر
بر داشتن اطلاعات کم شده جوری که روشن هم نميشه چون خودش ممری رو بايد يه ريفرش ميکرد
bahador.pجان مستر ريست کردم صفحه هنگ کرد و هيچی نشد منم باطری رو دوباره جا زدم رو شن کردم ديدم
فارسی شده
hasanmotori جان اون روز از فروشنده پرسيدمگفت بدی بيرون فلش کنن گارانتی ميپره
bahador.pجان اون دکمه 7 و 4 چيکار ميکنه اسن بنظرت کار ميکنه

captain JAVID
19-03-2009, 18:13
انشا الله گوشيه(دوربين و mp3 و .....) شما درست بشه كه تو ايام عيد باهاش كلي حال كني

حالا اونو يه کاريش ميکنيم بايد باباهه رو يه تيق بزنيم يه ipodبگيريم که درد innov8بخوابه:21:

noisymind
19-03-2009, 18:29
انشاالله که مشکل حل بشه

اینوویت گوشی ناشناخته ای نیست دوست عزیز. ولی خب برای ایرانی ها که نوکیا و سونی زده هستن ممکنه.

Ava UK
19-03-2009, 18:49
سامسونگ کلا اینطوریه نمیشه بهش اعتماد کرد. منم از اینکه 8510 رو گرفتم پشیمونم. اون از امنیا که هی dead میشه اینم از این گوشی. مشکل باطری کم نبود اینم بهش اضافه شد.یکی نیست بگه آخه عزیزم... آدم حسابی مجبوری گونی گونی گوشی بدی بیرون و از 100 تا گوشیت 2 تاش شانسی خوب از آب در بیاد. 10 تا گوشی بده بیرون اما درست و حسابی. گوشی خوب فقط با بالا بردن امکانات و مگاپیکسل نیست که شناخته میشه, گوشی خوب باید پایدار باشه چه از لحاظ سخت افزاری و چه نرم افزاری. اصلا بیاد 20 مگاپیکسل بزنه وقتی باطری نداری به اندازه 3 مگاپیکسلی هم واست کار نمیکنه و وقتی از ترس اینکه گوشی بلایی سرش نیاد میترسی 2 تا برنامه روش بریزی خب این گوشی فقط واسه وینترین خوبه نه واسه جیب. این گوشی ها فقط به درد این میخورن که اسمشون بره تو gsmarena و بگن ما هم هستیم.

من که دیگه به سامسونگ اعتماد ندارم این دومین گوشی من بود و فکر نکنم هرگز برگردم. این 8510 رو هم هر چه زودتر شرشو کم کنم بهتره تا بلایی سرش نیومده. شرمنده دوستان دلم گرفته بود. آخه کلی پول گوشی دادم اینم عاقبتمون. حیف نیست.

noisymind
19-03-2009, 19:23
والا دفاع نیست ولی ما که سونی اریکسون و نوکیا هم زیاد دیدیم که dead شدن!! حتی با اینکه جاوا بودن و قر و فر سیمبین هم نداشتن.

hasanmotori
19-03-2009, 20:13
سامسونگ کلا اینطوریه نمیشه بهش اعتماد کرد. منم از اینکه 8510 رو گرفتم پشیمونم. اون از امنیا که هی dead میشه اینم از این گوشی. مشکل باطری کم نبود اینم بهش اضافه شد.یکی نیست بگه آخه عزیزم... آدم حسابی مجبوری گونی گونی گوشی بدی بیرون و از 100 تا گوشیت 2 تاش شانسی خوب از آب در بیاد. 10 تا گوشی بده بیرون اما درست و حسابی. گوشی خوب فقط با بالا بردن امکانات و مگاپیکسل نیست که شناخته میشه, گوشی خوب باید پایدار باشه چه از لحاظ سخت افزاری و چه نرم افزاری. اصلا بیاد 20 مگاپیکسل بزنه وقتی باطری نداری به اندازه 3 مگاپیکسلی هم واست کار نمیکنه و وقتی از ترس اینکه گوشی بلایی سرش نیاد میترسی 2 تا برنامه روش بریزی خب این گوشی فقط واسه وینترین خوبه نه واسه جیب. این گوشی ها فقط به درد این میخورن که اسمشون بره تو gsmarena و بگن ما هم هستیم.

من که دیگه به سامسونگ اعتماد ندارم این دومین گوشی من بود و فکر نکنم هرگز برگردم. این 8510 رو هم هر چه زودتر شرشو کم کنم بهتره تا بلایی سرش نیومده. شرمنده دوستان دلم گرفته بود. آخه کلی پول گوشی دادم اینم عاقبتمون. حیف نیست.

شما عجب آدم......هستي؟
هر چي به شما ميگن علت dead شدن امنيا استفاده از رامهاي غير آفيشاله باز بگو امنيا هي dead ميشه. اگه يه عده بلد نيستن از گوشيشون درست استفاده كنن مشكل از گوشيه؟ شما يه سر به تاپيك امنيا بزن ببين چند نفر گوشيشون dead شده يا اگه شده علتش چي بوده.من خودم پي990 داشتم موقع آپديت وسطش قطع شد و مجبور شدم فلشش كنم.همه گوشيها اينجوري ميشن.تازه اگه با گارانتي اصلي بخري كه معقولشم اينه اگه با دست خودت به قتل برسونيش برات زندش ميكنن ديگه از اين بهترم ميشه؟ حالا باز هي بگو(دوباره اينو بگي به شعور خودت توهين كردي)

باتري 8510 هم انقدر بد نيست كه ميگي. باتريش معموليه.شما وقتي ميگي صداي w810 از 8510 بيشتره معلومه ديگه..... توي سايتهاي خارجي هم گفتن باتريش خوبه. بهادر جان هم با باتريش مشكل ندارن منم ميگم باتريش معموليه ولي ميتونست بهتر باشه. پس اين مشكل از سامسونگ نيست.(دوباره اينو بگي به شعور خودت توهين كردي)
بعدشم من كلي برنامه روي 8510 ريختم تاحالا كوچكترين مشكلي نداشته.هكشم كردم هيچيش نشده.حالا يه نفر يه برنامه ريخته رو گوشيش اينجوري شده ديگه نبايد رو گوشي برنامه ريخت؟شما همين برنامرو روي گوشيهاي نوكيا هم يه امتحان كن ببين چي ميشه.اين همه گوشي ميبرن واسه فلش علتش چيه؟حالا اگه اين يه مشكلي پيدا كرد ديگه بايد به سامسونگ فحش بدي؟ تازه گارانتي كه درستش ميكنه. ديگه چي ميگي؟(دوباره اينو بگي به شعور خودت توهين كردي)
تنها چيزي كه از نوشته شما ميشه فهميد اينه كه از سامسونگ خوشت نمياد و از اينكه سامسونگ پيشرفت كرده ناراحتي همين.

Viren
19-03-2009, 22:47

تقریبا موافقم

hasanmotori
19-03-2009, 23:11
خيلي ها روي يه برند خاص تعصب دارن ولي بيخود از بدي برنداي ديگه نميگن
ولي يه عده اي هستن كه وقتي برندشون كم مياره ديگه راهي جز گفتن حرفهاي بيخود در مورد برندهاي ديگه ندارن.

zoex
20-03-2009, 03:53
من كلي برنامه روي 8510 ريختم تاحالا كوچكترين مشكلي نداشته.
سلام.شما گوشی INNOV8 رو چند وقته که دارید؟ و در کل ازش راضی هستید؟من میخوام این گوشی رو بخرم بعد عید... شما تونستید روش برنامه ی ngage و بازی هاش رو درست نصب کنید!؟

خودم به شخصه طرف سامسونگ نمی رفتم ولی آلان INNOV8 در حد N95 8 GB هستش(عینا خصوصیات اون رو داره) که 16GB هم حافظه داره و دوربین 8MP که و از همه مهم تر چیزی که من رو به فکر خرید این گوشی انداخت داشتن یک چیپست گرافیکی داخلی هستش( مثل N82 و N95 و فکر کنم N92 ) که چون رو قیمت گوشی می رفت نوکیا در گوشی های دیگه از اون استفاده نکرد.این چیپست گرافیکی باعث می شه که در هنگام باز کردن عکسها و فیلمها و زوم کردن گوشی با سرعت بیشتری عمل کنه و علاوه بر اون در اجرای بازی های سنگین و سه بعدی(معمولا از نوع جاوا که cpu خور هستند) با افت فریم مواجه نشه.
حالا که این مطالب رو می خونم یه کم دارم از تصمیمم بر می گردم چون به این دو نفری که تو این تاپیک گوشی هاشون مرده بود طبق فرم خارجی که جناب"اماستیاف" :10:گذاشته بودند این مشکل برای چندین نفر دیگه هم پیش اومده.ولی من به شخصه همیشه به نوکیا اعتماد دارم...آلان دو سال که یه N73 دارم و اساسی سرویسش کردم ولی از این من بمیرم تو بمیری (همین dead شدن) خبری نبوده...

osmaan
20-03-2009, 10:44
آقای ava UK میشه شما علت dead شدن بی علت n95 و n82 و ... رو به من بگی چرا این گوشی ها بدون علت dead میشن؟
نمونش 95 پسر داییم که بعد از یه شب dead شد این که دیگه واقعا نوبره؟!!!!

captain JAVID
20-03-2009, 11:16
آقا من خودم n91 8gداشتم و با گوشی های ديگه سری n کار کردم کيفيت سا خت با لا يی داره
ولی ميتونم با اطمينان بگم اين گوشی واقعاً از لحاظ کيفيت سخت بينظيره کا فيه باهاش کار کنيد يا
حتی از دستّتون بيفته اونوقت متوجه منظورم ميشيد
در باره نرم افزار اشتباه از خودم بود که البته شانسی بود و فکر ميکنم رو گوشی های ديگه سيمبين
هم همينطور بشه !!! :27:تازه اين گوشی انقدر جون سخته که بازم هنگ نکرد و با سرعت کم کار ميکنه!!!:31:

captain JAVID
20-03-2009, 11:17
آقا من خودم n91 8gداشتم و با گوشی های ديگه سری n کار کردم کيفيت ساخت بالايی داره
ولی ميتونم با اطمينان بگم اين گوشی واقعاً از لحاظ کيفيت ساخت بينظيره کافيه باهاش کار کنيد يا
حتی از دستّتون بيفته اونوقت متوجه منظورم ميشيد
درباره نرم افزار اشتباه از خودم بود که البته شانسی بود و فکر ميکنم رو گوشی های ديگه سيمبين
هم همينطور بشه !!! :27:
تازه اين گوشی انقدر جون سخته که بازم هنگ نکرد و با سرعت کم کار ميکنه!!!:31:

hasanmotori
20-03-2009, 11:46
كسي اينجا باتري پي 1 رو ديده؟
اگه ميشه بگيد چند ميلي آمپره؟
ببخشيد ميدونم اينجا جاش نيست

zoex
20-03-2009, 16:15
كسي اينجا باتري پي 1 رو ديده؟
اگه ميشه بگيد چند ميلي آمپره؟
ببخشيد ميدونم اينجا جاش نيست

Li-Ion 1120 mAh

واسه این که مشخصات گوشی ها رو چک کنی می تونی به GSM.ir سر بزنییا اگه اطلاعات دقیق تری می خوای(مثلا این که چقدر از رم گوشی قابل استفاده هستش یا کش cpu ی گوشی چقدره و غیره ) می تونی به pdadb.net سر بزنی (یه کم دیر لود می شه معمولا چون شلوغه)

zoex
20-03-2009, 23:53
درباره نرم افزار اشتباه از خودم بود که البته شانسی بود و فکر ميکنم رو گوشی های ديگه سيمبين
هم همينطور بشه !!! :27:
تازه اين گوشی انقدر جون سخته که بازم هنگ نکرد و با سرعت کم کار ميکنه!!!:31:

یکی از دلایلی که من می خوام این گوشی رو بخرم همین نصب برنامه Ngage و اجرای بازی های درست حسابی مثل one روی اون هستش...شما سر همین ngage رو راه انداختن گوشیت سرویس شد !؟

captain JAVID
21-03-2009, 20:40
یکی از دلایلی که من می خوام این گوشی رو بخرم همین نصب برنامه Ngage و اجرای بازی های درست حسابی مثل one روی اون هستش...شما سر همین ngage رو راه انداختن گوشیت سرویس شد !؟

را ستی اين گوشی بعضی از n-gageها رو اجرا نميکنه که از اونا ميشه به one وbrothers in armاشاره کرد
در رابطه با سؤال شما ميتونم بگم خير گوشی هک بود و کلاينت هم نصب بود به همراه بازی های
n-gage
من يه پک nokia 9.3 ده هزار تومان اي گرفتم که نوشتبود اين برنامه(رم فولر) که بازی های تريل رو کامل ميکنه
منم خر شدم گفتم يه امتحانی بکنم ببينم شايد جواب داد و جواب داد گوشی dead شد:27:
اما در کل گوشی جون سختی هست اگه سيمبين ميخوای پيشنهاد ميکنم همين رو بگير چون واقعاً يه سرو گردن
از بقيه گوشيها يه سيمبين بالاتره
ولی اگه پا کت ميخوای پيشنهاد ميکنم touch hd رو بگير من که وقتی داشتم باهاش کار ميکردم فشارم افتاد:27:

re_ir2
22-03-2009, 23:18
انشاالله که مشکل حل بشه

هه هه کلی خندیدم . بنظرشماهر گوشی در بدو ورود به بازار شناخته شده است ؟ و آیا برند سامسونگ برای عامی ترین مصرف کنندگان شناخته شده نیست؟؟؟؟؟

Bahador.p
23-03-2009, 13:52
آقا بیخیال این بحث ها راستش من الان 3 تا نوکیا دارم 3 تا سامسونگ با اینکه گوشیم اینجوری شده بازم میگم سامسونگ بزارین از مسافرت برگردم بهتون میگم چرا (مقایسه) آخه اینجا ADSL ندارم اینترنتم نفتی من کل گوشی های نوکیا رو با یک I8510 عوض نمیکنم من تا قبل از خرید I8510 کلا 1بار سامسونگ داشتم و از سامسونگ بدم میومد و عاشق Nokia و HTC بودم ولی وقت U900 رو گرفتم نظرم در مورد سامسونگ عوض شد و شدم عاشق سامسونگ اینقدرم نگین گوشی ناشناخته از کل دنیا جایزه گرفته بعد میگین ناشناخته خدایی خیلی بی انصاف هستین شما یک بار I8510 بگیرین دستتون دیگه به هیچ گوشی دیگه ای نگاه نمیکنین
فعلا بای

noisymind
23-03-2009, 18:09
آقا بیخیال این بحث ها راستش من الان 3 تا نوکیا دارم 3 تا سامسونگ با اینکه گوشیم اینجوری شده بازم میگم سامسونگ بزارین از مسافرت برگردم بهتون میگم چرا (مقایسه) آخه اینجا adsl ندارم اینترنتم نفتی من کل گوشی های نوکیا رو با یک i8510 عوض نمیکنم من تا قبل از خرید i8510 کلا 1بار سامسونگ داشتم و از سامسونگ بدم میومد و عاشق nokia و htc بودم ولی وقت u900 رو گرفتم نظرم در مورد سامسونگ عوض شد و شدم عاشق سامسونگ اینقدرم نگین گوشی ناشناخته از کل دنیا جایزه گرفته بعد میگین ناشناخته خدایی خیلی بی انصاف هستین شما یک بار i8510 بگیرین دستتون دیگه به هیچ گوشی دیگه ای نگاه نمیکنین
فعلا بای

به سلامتي كي برميگردي؟:31: