PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : media safe

Masy
01-02-2006, 02:15
دوستان من اینو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کردم ولی registration key میخواد. هر چی تو فروم گشتم registration key براش پیدا نکردم.
اگه کسی داره لطف کنه یه حالی بده!
ممنون!

NINTENDO_DS
01-02-2006, 09:28
اين برنامه اول از شما پسورد خواسته شما يك پسورد وارد كرديد كه يادتون نيست اين برنامه كد رجيستري نميخواد اون پسورد اولي رو ميخواد اگر فراموشش كردين برنامه رو از روي گوشي پاك كنيد و دوباره اينستال كنيد حالا كد جديد ميخواد كد مزبئر را وارد كرده وان را بخاطر بسپاريد از اين به بعد براي ورود بايد اين كد را بدهيد ممنون

Masy
01-02-2006, 22:54
اين برنامه اول از شما پسورد خواسته شما يك پسورد وارد كرديد كه يادتون نيست اين برنامه كد رجيستري نميخواد اون پسورد اولي رو ميخواد اگر فراموشش كردين برنامه رو از روي گوشي پاك كنيد و دوباره اينستال كنيد حالا كد جديد ميخواد كد مزبئر را وارد كرده وان را بخاطر بسپاريد از اين به بعد براي ورود بايد اين كد را بدهيد ممنون
:sad:
هنوز اينستال كامل نشده. تازه بعد كهRegistry Key بدم رمز از من خواهد پرسيد. نميدونم ولي فكر كنم دست كرك نشده

MaFia
02-02-2006, 07:04
اين رو رو تست كن
اينگار كرك اين برنامه سخت پيدا ميشه

مراحل زير رو برو

IMPORTANT-
1. TRANSFER SIS FILE TO PHONE
2. just set ur date to 12-12-2015
3. then install
4. then run n set the password
5. close mediasafe change the date to normal
6. DELETE FILE(WITH SELEQ, FEXPLORER) C:/SYSTEM/DATA/ 83924764.INI
7. then start using
no need to register
registered till 12-12-2015!!

NINTENDO_DS
02-02-2006, 20:56
مافيا جان من راحت دانلود كردم الان هم دارم استفاده ميكنم احتمالا ايشون يكجاي كار رو اشتباه رفتند

Masy
06-02-2006, 16:42
بچه ها خیلی ممنون حالا درست شد!
;)
مشکل نمیدونم چی بود ولی با uninstall کردن و install دوباره حل شد.
مرسی NINTENDO_DS و MaFia