PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Canon A540 تا چه حافظه ای ساپورت میکنه

ELSIN
17-03-2009, 12:33
سلام بر دوستان

میخام بدونم دوربین Canon PowerShot A540
میتونه حافظه 4 و یا 8 gig رو ساپورت کنه:5:
و اگه بتونه چه مشکلاتی ممکنه داشته باشه
ممنون:11:

seymour
17-03-2009, 19:34
نباید مشکلی با حافظه های 4 و 8 گیگ داشت باشه (مثلا توی سایت معتبر آمازون ، مدل 8 گیگ رو هم واسه فروش گذاشته).. وانگهی موقع خرید می تونی دوربین رو ببری و همونجا تست کنی .. اکثر فروشنده ها موافقت می کنن که تست کنی ...

"اگه بتونه چه مشکلاتی ممکنه داشته باشه" ؟! .. خب اگه بتونه که مشکلی نداره ... متوجه نشدم منظورت چیه ..

ELSIN
17-03-2009, 23:43
نباید مشکلی با حافظه های 4 و 8 گیگ داشت باشه (مثلا توی سایت معتبر آمازون ، مدل 8 گیگ رو هم واسه فروش گذاشته).. وانگهی موقع خرید می تونی دوربین رو ببری و همونجا تست کنی .. اکثر فروشنده ها موافقت می کنن که تست کنی ...

"اگه بتونه چه مشکلاتی ممکنه داشته باشه" ؟! .. خب اگه بتونه که مشکلی نداره ... متوجه نشدم منظورت چیه ..

اول تشکر:11:

بعد اون سایت آمازون این مدل رو زده ولی چیزی درمورد up to فلان نزده ها:13:
اینم ادرسش درسته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مورد " مشکلاتی" رفتم بخرم فروشنده گفت که
دور بین هنک میگنه و ممکنه اطلاعاتتم بپره گفت پیش اومده !؟؟:41:
اما گفتم بهترین منبع این جا هست که یه مشورتی هم از دوستان بگیریم:46:
حالا نظر شما چیه:20:

ممنون:40:

seymour
18-03-2009, 21:26
نه - اون نبود آدرسش ... این بود : (من اصلا دنبال up tp نبودم - دنبال 8gb بودم اون موقع)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

//

من تا حالا چنین چیزی نشنیده ام ... یعنی اگه باهاش کار بکنه و حتی بعدش مشکلی پیش بیاد ، تا حالا نشنیده ام که بخاطر ظرفیت کارت بوده باشه .. شما واسه اطمینان از یه نمایندگی canon هم سوال کنی بد نیست ... یعنی بپرسی که این مدل تا چه ظرفیتی ساپورت می کنه ...

من الان بخش پشتیبانی سایت canon رو چک کردم هم چیز خاصی در این مورد نداشت (فقط یه محدودیت 2 گیگ ذکر شده بود که اونم به نظر عمومی یا قدیمی میومد)