PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان مردونگي کنيد به ما در رابطه با استفاده از اينفرارد براي k300i کمک کنيد

mona2006
31-01-2006, 23:27
سلام آقا اين اينفرا رد ما نميدونم چه مرگيشه اونقدر باهاش ور رفتم تا شانسي يکي دو بار با کامپيوتر ارتباط برقرار کرد. البته سخت افزار براحتي نصب ميشه ولي اون برنامه دومي (wierless send file) البته اسمش دقيقا اين نيست چون برنامه فعال شد و بعد هم رفت و ديگم نمياد ) که ميشه باهاش فايل بفرستي به گوشي نميدونم چطوري بالا مياد و کي فعال ميشه خلاصه ما شانسي و نميدونم چطوري تونستيم يه دونه فايل از گوشي بريزيم رو کامپيوتر. کساني که k300 دارند لطف کنند به ما کمک کنند. آيا به نرم افزار خاصي نياز داره ؟ برنامه mobiledit 1.9 هم نصب کرديم ولي نميدونم با اين گوشي ما k300i کار ميکنه يا نه اينم بلد نسديم باهاش کار کنيم در ضمن روي سي دي اينفرا رد هم برنامه اين مدل گوشي نيست . مدل اينفرارد هم ma-660 هست حالا يکي مردونگي کنه ومشکل ما رو حل کنه . 0

MaFia
01-02-2006, 00:15
من كه تا حالا چندين نفر رو ديدم كه با ma-660 و مدل هاي ديگه اصلا به جايي نرسيدن اصلا
خلاصه كا 300 اينگار خيلي اذيت مي كنه
برنامه هاي مديريت ديگه رو هم تست كردن اما نتيجه : هيچي

HAWK
01-02-2006, 00:21
سلام دوست عزیز
2 راه برای شما وجود داره
1:چشمی مادون قرمز موبایلتون ضعیفه که در این صورت شما باید اینقدر مادون قرمز موبایلتونو به اینفرر کامپیوتر نزدیک کنید تا اونو بشناسه کماینکه همین مشکلو سامسونگ دی500 هم دراه اگر این نشد راه دوم رو امتحان کن
2:موبایلتو ریست کن همنطور برنامه اینفرر رو از روی کامپیوترت پاک کن و حتما مطمن باش که به طور کامل از توی کامپیوترت پاک شده بعد دوباره اونو نصب کن در ضمن این موضوع که نرم افزار اینفرر موبایل شما رو نمیشناسه معنیش این نیست به طور کل موبایل شما رو نمیشناسه بلکه یعنی این که نرم افزارش نصب نمیشه ولی درایورش نصبه که اصلش هم درایورشه اگر نشد موبایلتونو به یکی از مراکز سرویس مجاز ببرید
در ضمن نگفتید این مشکل ماله این اواخره یا از اول هم اینطور بود؟
چون من این مشکلو با سامسونگ دی 500 داشتم اولش فکر کردم خرابه ولی فهمیدم مادون قرمزش ضعیفه وباید اینقدر به اینفرر نزدیک بشه تا بشناستش
شما این راهها رو امتحان کن انشالاه جواب بده

mona2006
01-02-2006, 00:53
سلام دوست عزیز
2 راه برای شما وجود داره
1:چشمی مادون قرمز موبایلتون ضعیفه که در این صورت شما باید اینقدر مادون قرمز موبایلتونو به اینفرر کامپیوتر نزدیک کنید تا اونو بشناسه کماینکه همین مشکلو سامسونگ دی500 هم دراه اگر این نشد راه دوم رو امتحان کن
2:موبایلتو ریست کن همنطور برنامه اینفرر رو از روی کامپیوترت پاک کن و حتما مطمن باش که به طور کامل از توی کامپیوترت پاک شده بعد دوباره اونو نصب کن در ضمن این موضوع که نرم افزار اینفرر موبایل شما رو نمیشناسه معنیش این نیست به طور کل موبایل شما رو نمیشناسه بلکه یعنی این که نرم افزارش نصب نمیشه ولی درایورش نصبه که اصلش هم درایورشه اگر نشد موبایلتونو به یکی از مراکز سرویس مجاز ببرید
در ضمن نگفتید این مشکل ماله این اواخره یا از اول هم اینطور بود؟
چون من این مشکلو با سامسونگ دی 500 داشتم اولش فکر کردم خرابه ولی فهمیدم مادون قرمزش ضعیفه وباید اینقدر به اینفرر نزدیک بشه تا بشناستش
شما این راهها رو امتحان کن انشالاه جواب بده
مرسی که کمکم میکنید من این گوشی رو تازه خریدم ولی بدون گارانتیه اون یکی دو باری هم که ارتباط برقرار شد نمیدونم چقدر نزدیک بودند بهم خلاصه ممنونم

Amel
01-02-2006, 00:55
سلام
شما فقط بايد دريورشو از تو سي دي اينفرارد نصب كني و هيچ نوع و مدل گوشي روهم لازم نيست انتخاب كن
خودش ميشناسه
همين

HAWK
01-02-2006, 01:16
شما اینارو امتحان کن اگه بازم نشد در خدمتیم

30naa
01-02-2006, 09:08
اینفرارد خیلی اتصال خوب و به درد بخوری نیست.
به نظر من شما بهتره یه کابل بگیری که هم راحت تره و هم سرعت انتقال بیشتری داره.
البته من خودم وقتی کا 750 داشتم به این نتیجه رسیدم که کلا فون مموری گوشیم خیلی سرعت انتقال پایینی داشت ولی بازم فکر می کنم با کابل راحت تر بشه این کار رو کرد

mona2006
02-02-2006, 01:07
اینفرارد خیلی اتصال خوب و به درد بخوری نیست.
به نظر من شما بهتره یه کابل بگیری که هم راحت تره و هم سرعت انتقال بیشتری داره.
البته من خودم وقتی کا 750 داشتم به این نتیجه رسیدم که کلا فون مموری گوشیم خیلی سرعت انتقال پایینی داشت ولی بازم فکر می کنم با کابل راحت تر بشه این کار رو کرد

چه مدل کابلی بهتره

mshafiee
02-02-2006, 09:58
من نصب كردم هيچ مشكلي هم نداشت

WooKMaN
02-02-2006, 14:59
بهترينشون فقط ma-660 هستش

30naa
02-02-2006, 23:50
چه مدل کابلی بهتره
واللا اونشو نمی دونم ولی فکر نمی کنم کا300 بیشتر از یه جا برای شارژر و کابل یو اس بی و ... داشته باشه.
بنا بر این اگه خودم بودم میرفتم میگفتم کابل کا300.

mona2006
04-02-2006, 00:44
بهترينشون فقط ma-660 هستش
البته منظورم کابل اتصال بود مرسی

mona2006
04-02-2006, 00:50
من نصب كردم هيچ مشكلي هم نداشت
ااگه میشه بیشتر توضیح بدین مخصوصا در مورد فاصله و نحوه قرار گرفتن گوشی و اینفرارد و بنامه آن و نصب سخت افزار ممنونم
در ضمن از hawk هم تشکر میکنم
ولی باید بگم همه اون کارا رو چندین بارم انجام دادم ولی به نتیجه ای نرسیدم
بهر جهت ممنون

30naa
04-02-2006, 15:51
Mobile Media Browser
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mona2006
05-02-2006, 00:04
مرسی سینا جان ولی با اینم کارم نشداصلا اینفرارد گوشی رو نمیشناسهمرسی سینا جان با اینم کارم نشد اصلا اینفرارد گوشی رو نمیشناسه
Mobile Media Browser
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

30naa
05-02-2006, 07:53
شرمنده
ولی به نظر من بهتره بری از یه کابل استفاده کنی که خیلی پر سرعت تر و بهتره
نباید مواظب باشی از جلوی اینفرارد تکون نخوره
به نظر من که ارزشش رو داره.
راستی شما مه رفتی کا300 گرفتی اگه به این امکانات هم نیاز داشتی خوب میرفتی یه کا700 میگرفتی.
قیمتش هم فکر نمی کنم بیش از 30-40 تومن تفاوت داشته باشه
بلوتوث هم داره

don.ashkan
05-02-2006, 13:26
اين كابل از جاي هندزفري متصل مي شه؟

mshafiee
05-02-2006, 22:19
ابتدا دقت كن شماره سريال پشت اينفرارد و روي سي دي يكي باشه و گرنه نتيجه اي نمي گيري. پس از نصب هيچ آيكوني روي دسكتاپ نمي آورد.شما بايد چشمي اينفرارد گوشي كه در اين مدل كنار دكمه پاور است را دقيقا مقابل چشمي اينفرارد قرار دهيد.چون با مادون ارتباط برقرار مي كند بايد همديگر را براحتي ببينند.به محض رويت روي دسكتاپ يك آيكون ظاهر مي شود كه با كليك كردن آن مي تواني فايل هاي خود را به گوشي وارد كنيد.البته در اين نوع ارتباط سرعت پايين است.دقت كن تا پايان انتقال فايل گوشي را حركت ندهيد

WooKMaN
05-02-2006, 22:58
ابتدا دقت كن شماره سريال پشت اينفرارد و روي سي دي يكي باشه و گرنه نتيجه اي نمي گيري. پس از نصب هيچ آيكوني روي دسكتاپ نمي آورد.شما بايد چشمي اينفرارد گوشي كه در اين مدل كنار دكمه پاور است را دقيقا مقابل چشمي اينفرارد قرار دهيد.چون با مادون ارتباط برقرار مي كند بايد همديگر را براحتي ببينند.به محض رويت روي دسكتاپ يك آيكون ظاهر مي شود كه با كليك كردن آن مي تواني فايل هاي خود را به گوشي وارد كنيد.البته در اين نوع ارتباط سرعت پايين است.دقت كن تا پايان انتقال فايل گوشي را حركت ندهيد

خيلي باحال توضيح دادي مرسي
:biggrin:

mona2006
06-02-2006, 22:57
با تشکر از دوستان
منم میخواستم k700 بگیرم ولی هر چه تو شیراز گشتم گیرم نیومد
مجبور شدم k300 بگیرم
در ضمن سریال سی دی کجاش نوشته شده
بعد اگه خواستم کابل بخرم چه کابلی بخرم
ممنون از دوستان

mona2006
11-02-2006, 00:24
آقا بالاخره این مشکل اینفرا رد ما حل شد.
یعنی مشکل از خود اینفرارد بود و اینفرا رد رو عوض کردم و حالا براحتی با کامپیوتر بدون هیچ

دردسری ارتباط برقرار میکند.
تشکر از دوستان که همراهی کردند

heda
21-02-2006, 16:57
با سلام به همه k300 داران
عزیزان برای تبادل فایل با این گوشی نیاز به هیچ نرم افزار جانبی نیست
بنده یک پورت اینفرارد ma-880 دارم که براحتی تا 15 سانت فاصله جواب میدهد
ابتدا درایور پورت را نصب کنید سپس کامپیوتر را ری استارت کنید وآنگاه پورت را به کامپیوتر وصل کنید وسپس مادون قرمز موبایل را فعال کنید وگوشی را جلوی پورت بگیرید براحتی آنرا شناسایی میکند وهر فایلی که خواستید رایت کلیک کرده و send to near computerرا انتخاب کنید
اگر ارتباط برقرار نشد گوشیتان را با گوشی دیگری که اینفرارد دارد امتحان کنید
اگر مشکلی داشتید ایمیل من:
heda1352@yahoo.com