PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : می شود adsl از هر نقطه کشور گرفت؟؟؟

Hitman-Group
16-03-2009, 16:12
با سلام خدمت شما دوستان گرامی
من یک سوال دارم
من در یکی از شهرستان های استان فارس هستم ایا می شود ADSL را از استان تهران یا از هر جای دیگر گرفت اگر می شود معایب و مزایای ان را هم بنویسید.
با تشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshif
16-03-2009, 23:37
نه دوست من حداکثر میتونی 5 تا 7 کیلومتر با مرکز مخابراتی فاصله داشته باشی

mehdi_vsgh
16-03-2009, 23:45
خیر چنین چیزی ممکن نیست..
شما حتی اگه تو شهرتون هم تحت پوشش بره تا زمانی که مرکز مخابراتیتون تحت پوشش نره نمیتونی استفاده کنی(چه برسه دیگه از یه شهر دیگه)
ضمن اینکه حتی اگه مرکز مخابرایتتون تحت پوشش بره اگه خطتون pcm باشه ویا فیبر نوری بازم نمیتونید از این سرویس استفاده کیند

dibagroup
17-03-2009, 00:03
دوست عزيز امكان ندارد
البته شما اگر مركز مخابراتي شما راه اندازي شود مي توانيد از تهران خريد كنيد ولي بايد شماره و اطلاعات شماره و مركز خودتان را بدهيد.
مثلا اگر شما از شركت پارس آنلاين كه بيشترين پوشش را دارد اگر خريد كنيد مي توانيد درخواست دهيد تا اطلاعات شما به نزديكترين نمايندگي انتقال يابد.
در ضمن محدوديت هايي اينترنت پرسرعت دارد مثلا فقط انتقال ديتا روي كابل مسي يا بيشتر از 25 كيلومتر آن هم adsl2+ واقعي باشد يا نويز خط ارتباطي

armin_software
17-03-2009, 10:36
بته شما اگر مركز مخابراتي شما راه اندازي شود مي توانيد از تهران خريد كنيد ولي بايد شماره و اطلاعات شماره و مركز خودتان را بدهيد.
مثلا اگر شما از شركت پارس آنلاين كه بيشترين پوشش را دارد اگر خريد كنيد مي توانيد درخواست دهيد تا اطلاعات شما به نزديكترين نمايندگي انتقال يابد.
در ضمن محدوديت هايي اينترنت پرسرعت دارد مثلا فقط انتقال ديتا روي كابل مسي يا بيشتر از 25 كيلومتر آن هم adsl2+ واقعي باشد يا نويز خط ارتباطي
درست متوجه نشدم!
میشه یک واضح تر توضیح بدی؟

♥ Pegah ♥
18-03-2009, 02:45
در واقغ 3-4 نفر یه مطلب رو گفتن
ببینید دوست عزیز ، برای دریافت dsl باید حتما از مرکز مخابراتی نهایتا 6 کیلومتر فاصله داشته باشید
و الا کیفیت انتقال داده پایین میاد و مطلوب نیست

برای مورد شما تنها راه صبر کردنه و اینکه شخص یا شرکتی نمایندگی توزیع اینترنت رو بگیره و شما بتونید از اون نمایندگی dsl بگیرید

tytyty
22-03-2009, 02:28
سلام دوست عزیز
فکر کنم باید فعلنا صبر کنی
مگر اینکه تو شهرتون بتونی شرکت ای دی اس ال پیدا کنی چون باید پورت ای دی اس ال برای تلفن شما تو مرکز مخابراتی که خط تلفن رو ازش گرفتی قرار داده بشه و شما از طریق اون به یکی از شرکتها وصل بشی و این هم زمانی می شه که یک شرکت تو شهر شما باشه و مرکز مخابراتی شما هم اون رو پشتیبانی کنه .