PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد لینک

m_amin
15-01-2005, 15:51
آقا یه سوال دارم میشه یه کاری کرد که مثلا من از یه جایی به سایت ترافیک بفرستم بعد بشه یک کاری کرد که نشون بذم اینا از سایت من فرستاده شدند تو وب کانتر اون یارو
یهنی یه لینکی بدم که وقتی یک نفر کلیک میکنه اول یه1 ثانیه بیاد تو سایت من بعد بره تو اون سایت مورد بحث
میئونم پیچیده شد اما یه کمکی بکنید دیگه
مثلا یه جود لینک که روش کلیک میکنی اول بره تو سایتمن حتی 1 صدم ثانیه بعد بده تو سایت مرد نظر که باعث بشه تو وب کانتر اون سایت
referer page
رو سایت من معرفی کنه

Sina
15-01-2005, 15:59
در هر حال شما به عنوان لينك دهنده ثبت ميشي ولي براي اثبات لينك دادن ميتوني از كليك منيجر ها استفاده كني
مثل اين :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين آدرس طرف رو ميفرسته به سايت اصلي و نشون ميده چند نفر كليك كردن!

m_amin
15-01-2005, 17:12
آقا سینا یا شما درست منضورم نفهمیدی یا من نمفهم چی گفتید
من میخوام ببینم راهی هست که مثلا یه لینکی درست کرد که اول بره تو سایت من و بعد به سایت اصلی بره که این باعث بشه تو وب کانتر اون سایت بنویسه که ترافیک از سایت من اومده نه از اون سایته یهنی من از یه جا ترافیک بخرم واسه اون سایت اما نشون بده که اینا از سایت من اومدن

Sina
15-01-2005, 22:38
آها .. يعني ترافيك بخري و به ديگري بفروشي و كسي نفهمه شما ترافيك خريدي؟
ميتوني يه صفحه درست كني و با كد هاي جاوا اسكريپت كاري كني كه طرف با اومدن به سايت شما ريدايركت بشه به جاي ديگه
منظورتون همينه؟

mkoleiny
16-01-2005, 12:52
عزيزم شما ميتوني با يه اسكريپت جاوا اين كار رو انجام بدي
يعني مثل اين ميشه كه سايت تو مثل يه پراكسي عمل كنه و از طريق سايت تو وصل بشه به سايت مورد نظر

m_amin
16-01-2005, 18:15
مرسی بچه ها درست شد همین کارو کردم با یک کد
php
اینم کدش هر کی خواست

<meta [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"REFRESH" content="0; url=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]">

همینه ولی بچهها میشه یه کاریکرد این لینک مخفی بشه مثلا تو سایت من میره تو این صفحه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه کاری کنیم اون آخرش مخفی بشه؟