PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپيك اختصاصي محصولات G Data سوالات در اینجا

صفحه ها : [1] 2 3

Markus
16-03-2009, 05:26
آموزش کرک محصول G Data Internet Security 2009

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محصول G Data يکی از قدرتمند ترين نرم افزار های امنيتی هست که از دو انجين (هسته) برای مقابله با برنامه های مخرب سود ميبرد، در ورژن 2009 اين محصول از انجين دو محصول Avast و BitDefender استفاده شده است، که به خاطر همين محصولات G Data از جمله نرم افزار های چند انجين به شمار ميروند، درضمن در تست هات به عمل آمده از مقايسه نرم افزار های امنيتی، محصول G Data يکی از رتبه های بالا را در شناسای فايل های آلوده از آن خود کرده است

اين محصول آلمانی تا قبل از اين دارای کرک مشخصی نبوده، ولی در اين لحظه برای اولين بار در بین تالار های گفتمان فارسی زبان به توضيح کاملی از تنها کرک موجود برای G Data Internet Security 2009 در فروم p30world ميپردازم:

نکته مهم 1 : در هنگام انجام مراحل کرک حتماً بايد به اينترنت وصل باشيد

نکته مهم2 : برای اجرای فايل GDATA 2009_Trial Reset_1.0 بايد Microsoft.NET Framework 3.5 بر روی سيستم نصب باشد

ابتدا محصول G Data Internet Security 2009 را نصب کرده، و بعد از راه اندازی مجدد سيستم ، مراحل زير را انجام دهيد:(محصول را ميتوانيد از لينک زير دريافت کنيد 248 مگابایت)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

1: فايل GDATA 2009_Trial Reset_1.0 را اجرا کرده، بلافاصله بعد اجرای آن صفحه ای از محصول باز ميشود

(فايل GDATA 2009_Trial Reset_1.0را ميتوانيد از لينک زير دريافت کنيد)

2-1: از سمت چپ وارد قسمت AntiVirus شويد

2-2: در صفحه مذکور از بالای صفحه (سمت راست) گزينه Option را بزنيد

3-1: در صفحه باز شده از منو های بالا وارد قسمت Internet Update شويد

3-2: در اين صفحه بر روی گزينه Register with server… کليک کنيد

4-1: در صفحه باز شده در قسمت های مشاهده شده يک اسم، نام خانوادگی و ايمل وارد کنيد (ميتواند غير حقيقی باشد)

4-2: سپس بر روی گزينه Login کليک کنيد

5: در اين لحظه شما با پيغام زير مواجه ميشويد منبی بر اين که محصول شما رجيستر شده است...حال محصول را به راحتی آپديت کنيد...با اتمام زمان استفاده از محصول دوباره به همين روش محصول را کرک و استفاده کنيد

نکته مهم: اگر با پيغامی غير از پيغام بالا مواجه شديد، وارد منوی Web/IM از قسمت Option شويد (عکس دوم) و تيک مربوطه را برداريد و OK کنيد

Markus
12-07-2009, 01:36
کرک محصولات G DATA 2011

اين هم کرک تمام محصولات G DATA 2011 برای دوستانی که از اين محصول استفاده ميکنند

G Data AntiVirus 2011

G Data InternetSecurity 2011

G Data TotalCare 2011

لينک دريافت کرک G DATA TR v2.1:

محصول مورد نظرتون رو هم ميتونيد از لينک زير دريافت کنيد:

babialex
29-09-2009, 09:31
تاپیک های دیگه مربوط به این آنی ویروس نیست ؟ چرا هیچ استقبالی از آنتی ویروس خوب نمیشه ؟

Markus
02-10-2009, 01:27
تاپیک های دیگه مربوط به این آنی ویروس نیست ؟ چرا هیچ استقبالی از آنتی ویروس خوب نمیشه ؟

راستش اين محصول بخاطر داشتن حجم زياد (بيش از 200mb )، و سنگین بودن به نسبت دیگر محصولات (به دليل استفاده از 2 هسته) شايد کمتر طرفدار داره، ولی درکل محصول خوبی هست که هميشه جزو 3 محصول برتر جهان قرار داشته و دارد..

reza_3722
02-10-2009, 15:34
اين هم کرک تمام محصولات G DATA 2010 برای دوستانی که از اين محصول استفاده ميکنند

G Data AntiVirus 2010

G Data InternetSecurity 2010

G Data TotalCare 2010

لينک دريافت کرک محصولات G DATA 2010:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمحصول مورد نظرتون رو هم ميتونيد از لينک زير دريافت کنيد:

کرک AntiVirus 2010 روی ویندوز 7 x64 جواب نداد
پیغام میده که پروسه اتوماتیکش failed شده، دستی انجام بدین که اونم نمیشه
چون دیگه صفحه fast login که توش میشد اکانت جدیدی ساخت نمیاد، یه پنجره باز میشه میگه order بدین و میره تو سایتش واسه خرید

hossein61
02-10-2009, 19:49
کرک AntiVirus 2010 روی ویندوز 7 x64 جواب نداد
پیغام میده که پروسه اتوماتیکش failed شده، دستی انجام بدین که اونم نمیشه
چون دیگه صفحه fast login که توش میشد اکانت جدیدی ساخت نمیاد، یه پنجره باز میشه میگه order بدین و میره تو سایتش واسه خرید

منم دقیقا همین مشکلو با GData Internet Security 2010 روی Win7 دارم.

babialex
03-10-2009, 15:52
ولی من به راحتی با همین روش روی ویندوز 7 کرکش کردم و الان دارم با آپدیت به روز ازش استفاده میکنم

یه سوال : آنتی ویروس تنهاش هم سنگینه ؟

babialex
05-10-2009, 03:42
من total care 2010 رو ریختم و کرک کردم و استفاده کردم اما میخواستم فقط آنتی ویروس رو داشته باشم که total care رو پاک کردم و آنتی ویروس تنهاشو دانلود کردم و نصب کردم اما برای آپدیت نه یوزر پسوورد قبلی رو که واسه کرک total care داده بود رو قبول داره نه اجازه میده یوزر پس جدید بگیرم و اینطوری پیغام میده :

مشخصات تازه رو هم که پر میکنم گزینه login فعال نمیشه !!!!

چیکار باید کنم ؟ لایسنس قبلی کجای ویندوزه که کاملا پاکش کنم تا اجازه بده دوباره لایسنس جدید برای آنتی ویروسش بگیرم ؟

hamilton
05-10-2009, 07:42
من total care 2010 رو ریختم و کرک کردم و استفاده کردم اما میخواستم فقط آنتی ویروس رو داشته باشم که total care رو پاک کردم و آنتی ویروس تنهاشو دانلود کردم و نصب کردم اما برای آپدیت نه یوزر پسوورد قبلی رو که واسه کرک total care داده بود رو قبول داره نه اجازه میده یوزر پس جدید بگیرم و اینطوری پیغام میده :

مشخصات تازه رو هم که پر میکنم گزینه login فعال نمیشه !!!!

چیکار باید کنم ؟ لایسنس قبلی کجای ویندوزه که کاملا پاکش کنم تا اجازه بده دوباره لایسنس جدید برای آنتی ویروسش بگیرم ؟

شما از برنامه هاي پاك كننده رجيستري مانند CCleaner استفاده كنيد و نتيجه را اعلام بفرماييد.

babialex
05-10-2009, 08:47
شما از برنامه هاي پاك كننده رجيستري مانند CCleaner استفاده كنيد و نتيجه را اعلام بفرماييد.

این برنامه رجیستری هر برنامه ای که بخام رو پاک میکنه یا خوذش رجیستری همه برنامه ها رو پاک میکنه ؟

hamilton
05-10-2009, 11:08
این برنامه رجیستری هر برنامه ای که بخام رو پاک میکنه یا خوذش رجیستری همه برنامه ها رو پاک میکنه ؟

اين برنامه و برنامه هاي مشابه باقيمانده برنامه هاي پاك شده از سيستم و وروديههاي اضافي را پاك ميكنه.

reza_3722
06-10-2009, 14:08
روی Win 7 32-bit هم امروز تست کردم، باز همون error :13:
Windows Version: 6.1.7600 Build 7600
G DATA Version: 20.1.0.50

hamilton
06-10-2009, 16:59

شما روي كرك كليك راست كنيد و به Properties برويد و از گزينه Compatibilty مثلا XP Sp2 را انتخاب و Apply و Ok كنيد.حالا مجدد روي كرك كليك راست كنيد و گزينه Run as Administrator را انتخاب كنيد و نتيجه را اعلام بفرماييد.

armin321
06-10-2009, 17:36
کاش تاپیک رو مهم کنید

من امروز اولین بار هست اسم این آنتی ویروس رو میشنوم. و جالبه که این آنتی ویروس جز 3 تا برتر دنیا هم هست!!!!

Markus
06-10-2009, 19:19

از ورژن v1.4A که در پست دوم هست (بروز شده) استفاده کنید

reza_3722
06-10-2009, 21:42
شما روي كرك كليك راست كنيد و به Properties برويد و از گزينه Compatibilty مثلا XP Sp2 را انتخاب و Apply و Ok كنيد.حالا مجدد روي كرك كليك راست كنيد و گزينه Run as Administrator را انتخاب كنيد و نتيجه را اعلام بفرماييد.

از ورژن v1.4A که در پست دوم هست (بروز شده) استفاده کنید
Compactibility رو فعال کردم، تفاوتی نکرد
کرک جدید هم جواب نداد :41:
روش دستی اش هم جواب نمیده

MR.Punisher
07-10-2009, 00:02
اگه کسی روش آپدیت دستی و یه لینک از آخرین آپدیت ها هم بذاره عالی میشه.

babialex
07-10-2009, 22:45
من که مشکل رجیسترم حل نشد علی رغم میل باطنیم پاکش کردم
مشکلمو تو همین تاپیک گفتم !

Markus
07-10-2009, 23:44
Compactibility رو فعال کردم، تفاوتی نکرد
کرک جدید هم جواب نداد :41:
روش دستی اش هم جواب نمیده

از ورژن v1.5A که جدیدتر هست استفاده کنید حتماً نتیجه میگیرید:

شرمنده رضا جان حال تست کن لینک رو تصحیح کردم...فقط نتیجه رو اعلام کن ببینم درست شد یا نه؟

reza_3722
07-10-2009, 23:54

markus عزیز فکر کنم اشتباهی رخ داده، کرکی که معرفی کردین v1.0 هست

reza_3722
09-10-2009, 10:26

شرمنده رضا جان حال تست کن لینک رو تصحیح کردم...فقط نتیجه رو اعلام کن ببینم درست شد یا نه؟
بله دستتون درد نکنه، بالاخره جواب داد :10:
داخل readme نوشته بود که با ورژن 20.1.0.50 تست شده، همینطور هم بود :20:

دوستان اگه سیستم قوی دارین از کنار این آنتی ویروس براحتی رد نشین، چون خودشم با 2 تا انجینش از کنار هیچ بد افزاری براحتی رد نمیشه :21:

eslamy_iut
12-10-2009, 11:34
یه سوال این انتی ویروس قابلیت غیر فعال کردن بصورت موقت یا غیر فعال کردن firewall رو داره و 2 آیا قبل از پاک کردن بدافزار پچ هایی که با rar فشرده شدن ازمون اجازه میپرسه

eslamy_iut
12-10-2009, 11:40
در مورد totalcare پرسیدم

reza_3722
12-10-2009, 12:22
یه سوال این انتی ویروس قابلیت غیر فعال کردن بصورت موقت یا غیر فعال کردن firewall رو داره و 2 آیا قبل از پاک کردن بدافزار پچ هایی که با rar فشرده شدن ازمون اجازه میپرسه
من با antivirus کار کردم که اون قابلیت غیرفعال شدن رو داشت، احتمالا فایروالش هم باید داشه باشه.
بله توی تنظیماتش میتونید تعیین کنید عملکردش رو موقع برخورد با بدافزار
حتی میتونید تعیین کنید که آیا هر دو انجینش فعال باشه یا فقط یکیشون

eslamy_iut
12-10-2009, 17:44
یه سوال دیگه من نتونستم روی 7 automatic reset کنم برا همین دستی انجام دادم و موفق بود الان 12 نوامبر زده آیا درست reset شده 2 چرا انقدر آپدیت طول میکشه باید تمام فایل های engin 1 و 2 و phishing و white list رو چک کنه و بعد دانلود کنه این واسه دفعه اوله یا بعد از اینم همینطوریه

eslamy_iut
13-10-2009, 11:52
با سلام آیا نمیشه alert هایی که برنامه میده رو غیر فعال کرد مثلا اگه firewall رو خاموش کنیم قرمز رنگ نشه

eslamy_iut
13-10-2009, 13:41
ببخشید ولی کرک کار نمیکنه برنامه رو یه بار کرک کردم ولی با firewall من (comodo) مشکل داشت برا همین همه نرم افزار ها رو حذف و دوباره اول firewall و بعد gdata total رو نصب کردم و حالا مشکل اون با firewall برطرف شد ولی کرک نمیشه توی auto به جای اینکه صفحه ی وارد کردن user باز بشه یه صفحه باز میشه و نوشته drop hiperlink here و بعد پیغام خطای معروف can not connect server توی دستی من به account register میشم ولی وقتی آپدیت رو از box انتخاب میکنم بازم میگه can not خواهشا هر چه سریع تر یه راهکار ارائه بدین
مشکل حل شد دلیلش اینه هر برنامه ای غیر از gdata که توی system tray فعاله رو ببندید firewall download manager من firewall رو بستم ولی idm رو نبسته بودم واسه همین کرک نمیشد
امیدوارم مفید بوده باشه

majid2124
14-10-2009, 16:48
سلام به همه دوستان
من ورzhن نوت بوک سکوریتی 2010 رو دارم اما تو ویندوز7 فایروالش نصب نمیشه امروز که رفتم تو سایت جی دیتا دیدم که این رو هم ریلیز کردن هر چی گشتم تو اینترنت نتونستم یه لینک معتبر پیدا کنم تا دانلودش کنم آخه میترسم همونی باشه که من دارم از دوستان آیا کسی مدل نوت بوک سکوریتیشو که با ویندوز7 مچ باشه رو داره؟ آیا میتونه لینک دانلود معتبری پیدا کنه؟ ممنون میشم این کارو واسم انجام بدین.مرسی.
(ضمنا این رو هم بگم تو سایت جی دیتا نسخه آزمایشیشو نداره فقط واسه خرید هست دانلود نمی شه کرد)

eslamy_iut
19-10-2009, 23:21
من اینو پیدا کردم ولی تضمین نمیکنم یه پیشنهاد total care بهتره نصب کنید و راحت بشین

اینم ترفندستان یه پستی بدبد شاید مشکلتون حل بشه

یه چیز دیگه من خودم با اینکه total دارم ولی از comodo به عنوان firewall استفاده میکنم قویتر از zone alarm هم هست و مجانی

Zeus
29-10-2009, 00:51
سلام من از کرکی که گذاشته بودید برای ورژن 2010 براحتی استفاده کردم ممنون ولی فقط به مدت یکماه اجازه استفاده میده آیا راهی هست که بصورت Full از این آنتی ویروس استفاده کرد.

hamilton
29-10-2009, 10:44
سلام من از کرکی که گذاشته بودید برای ورژن 2010 براحتی استفاده کردم ممنون ولی فقط به مدت یکماه اجازه استفاده میده آیا راهی هست که بصورت Full از این آنتی ویروس استفاده کرد.

اين كركها زمان 30 روزه آزمايشي را تمديد ميكنند.شما در طول اين مدت ميتونيد براحتي و بصورت فول از اين محصول استفاده كنيد.بعد از پايان مهلت 30 روزه آزمايشي مجدد كرك را اجرا ميكنيد و 30 روز ديگه از اين محصول استفاده ميكنيد.

majid2124
05-11-2009, 02:42
سلام به همگی
من یک سوال داشتم و اونم اینکه چه جوری میشه آپدیت این آنتی ویروس رو ذخیره کرد و مثل کسپر یا نود آپدیت آفلاین انجام داد؟ من هر چی تو درایو c گشتم پیدا نکردمش. اصلا میشه اپدیت افلاین کرد؟:41:

hamzeaziz
02-12-2009, 19:53
سلام من نسخه 1.5 دانلود کردم ولی برام جواب نداد
در ضمن ورزن برنامه G DATA TotalCare 2010 20.0.2.1

hellboy13
02-12-2009, 21:12
استفاده از محصولات امنیتی کرک شده = پریدن ویندوز وفایلهای اجرایی

night lord
06-12-2009, 11:17
دوستان من این Gdatatotal care 2010 رو نصب کردم و کرک کردم . آپدیتش خیلی طول میکشه . چند مگه اپدیتش؟

hamilton
06-12-2009, 11:37
دوستان من این Gdatatotal care 2010 رو نصب کردم و کرک کردم . آپدیتش خیلی طول میکشه . چند مگه اپدیتش؟

با توجه به زمان انتشار اين نسخه و داشتن 2 موتور آنتي ويروس در اين محصول مطمئنا حجم آپديت بالا خواهد بود.

hamilton
06-12-2009, 11:46
دريافت سريال 6 ماهه قانوني مختص محصول G Data AntiVirus 2010

دوستان علاقمند به اين محصول ميتوانند به لينك زير وارد شده و آدرس ايميل معتبر خود را در فيلد خالي وارد نموده و تيك كنار عبارت Oświadczam را زده و در نهايت روي گزينه wyslij كليك نموده تا يك فايل PDF از طرف كمپاني مربوطه دريافت كنيد.اين فايل PDF حاوي يك سريال 6 ماهه براي محصول G Data AntiVirus 2010 ميباشه.

اين هم آدرس لينك ثبت نام:

اينهم لينك دانلود G Data AntiVirus 2010:

Ava UK
07-12-2009, 00:19
دريافت سريال 6 ماهه قانوني مختص محصول G Data AntiVirus 2010

دوستان علاقمند به اين محصول ميتوانند به لينك زير وارد شده و آدرس ايميل معتبر خود را در فيلد خالي وارد نموده و تيك كنار عبارت Oświadczam را زده و در نهايت روي گزينه wyslij كليك نموده تا يك فايل PDF از طرف كمپاني مربوطه دريافت كنيد.اين فايل PDF حاوي يك سريال 6 ماهه براي محصول G Data AntiVirus 2010 ميباشه.

اين هم آدرس لينك ثبت نام:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينهم لينك دانلود G Data AntiVirus 2010:

مرسی واسه من کار کرد.
فقط دوستان توجه داشته باشند که ایمیلی که براتون میاد ممکنه بعنوان اسپم شناخته بشه و نیاد توی inbox. پس حتما اسپم های دریافتی در ایمیلتون رو هم چک کنید. من از جی میل استفاده میکنم و ایمیل این شرکت رو که برام فرستاد اسپم تشخیص داد و خودم بصورت دستی اونو از اسپم خارج کردم و آوردم توی inbox.

hamzeaziz
12-12-2009, 10:53
سلام دوست عزیز من به اون صفحه که گفتی رفتم ولی نمیدونم ایمیل کجا داخل کنم

اگه میشه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم اگر با عکس باشه بهتره
در ضمن این ایمیلم اگه بشه برام تو اون سایت وارد کنی ممنون میشم hamzeaziz@yahoo.com
ممنون

hamilton
12-12-2009, 11:52
سلام دوست عزیز من به اون صفحه که گفتی رفتم ولی نمیدونم ایمیل کجا داخل کنم

اگه میشه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم اگر با عکس باشه بهتره
در ضمن این ایمیلم اگه بشه برام تو اون سایت وارد کنی ممنون میشم hamzeaziz@yahoo.com
ممنون

دوست عزيز مدت ارايه سريال 6 ماهه قانوني به اتمام رسيده.

bmx666
12-12-2009, 20:30
سلام
من کرک TotalCare 2010 رو می خوام
اگه کسی لطف کنه up کنش واقعا متشکر می شم
با تشکر

majid2124
12-12-2009, 22:41
سلام
من کرک TotalCare 2010 رو می خوام
اگه کسی لطف کنه up کنش واقعا متشکر می شم
با تشکر

سلام از آدرس زیر میتونید دانلود کنید خودم الان دانلود کردم لینکش مشکلی نداره فقط حواست باشه هنگام کرک باید به اینترنت وصل باشی و اول اتو ریست رو تست کن اگه جواب نداد ریست دستی رو تست کن. من که ویندوز7 دارم از ریست دستی استفاده کردم. موفق باشی

file:///C:/Users/Majid/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bmx666
13-12-2009, 15:24
سلام
انگار اشتباهی در کپی کردی!!!
bmx666
13-12-2009, 15:32
دستت درد نکنه.
راسی منظورت از ریست دستی چی بود؟ چه طوریه؟
با تشکر

majid2124
14-12-2009, 00:51
آره حواسم به اولش نبود. ریست دستی هم منظورم این بود که وقتی شما کرک رو باز میکنید دو حالت ریست داره سمت چپیه حالت اوتو ریست هست سمت راستی ریست دستی هست اگه ریست دستی کنید خودتون باید برین به قسمت اینترنت آپدیت - و اون عدد هایی که بعنوان نام و ایمیل داده رو وارد کنید و کارهای ادامش رو. موفق باشین

aliarnold
20-12-2009, 10:55
دوستان من gdata internet security 2010رو دانلود كردم و به روش گفته شده در همين انجمن زمانش رو ريست كردم
اما مشكلي كه هست اينه كه الان ديگه آپديت نميشه ؛هر بار كه ميخوام آپديتش كنم نميشه و اررور ميده!
آيا امكان آپديتش هست؟؟
و يه سوال ديگه هر چند دقيقه كه توي اينترنت هستم يه پيغام مياد بالا به نام checking download و شروع به دانلود ميكنه (اكثر مواقع حدود 200kB)؛اين چي هست و چيكار ميكنه؟؟
در آخر يه پيشنهاد براي بهترين آنتي ويروس از طرف كاربران اونها لطفا ميخوام تا يه internet security آلي رو انتخاب كنم.
ممنو

aliarnold
21-12-2009, 09:41
دوستان من gdata internet security 2010رو دانلود كردم و به روش گفته شده در همين انجمن زمانش رو ريست كردم
اما مشكلي كه هست اينه كه الان ديگه آپديت نميشه ؛هر بار كه ميخوام آپديتش كنم نميشه و اررور ميده!
آيا امكان آپديتش هست؟؟
و يه سوال ديگه هر چند دقيقه كه توي اينترنت هستم يه پيغام مياد بالا به نام checking download و شروع به دانلود ميكنه (اكثر مواقع حدود 200kB)؛اين چي هست و چيكار ميكنه؟؟
در آخر يه پيشنهاد براي بهترين آنتي ويروس از طرف كاربران اونها لطفا ميخوام تا يه internet security آلي رو انتخاب كنم.
ممنو

دوستان کسی نبود؟؟؟

atrebehesht
10-01-2010, 14:35
این ارزش دانلود کردنو داره می خوام بدونم میتونه ویروس ها رو همرو بکشه ؟؟

hamilton
10-01-2010, 14:43
این ارزش دانلود کردنو داره می خوام بدونم میتونه ویروس ها رو همرو بکشه ؟؟

چرا ارزش دانلود كردن نداشته باشه.بالاخره اينهم يك ويروس كشي ميباشه كه در تستهاي معتبر انجام شده نتايج خوبي كسب كرده و از طرف ديگه از 2 موتور آنتي ويروس Avast و Bitdefender استفاده ميكنه.

ramin1986
10-02-2010, 23:35
دوستان کسی نبود؟؟؟

علی جون میتونی از انترنت سکیریتی avast استفاده کنی که خیلی عالی هستش

wordship
19-02-2010, 10:24
از لحاظ قوی بودن که شکی در این انتی ویروس نیست حتی در تاپیک مقایسه انتی ویروس ها هم نتیجه تست اول بودن این انتی ویروس دو انجینه رو نشون میده
ولی از لحاظ کاهش سرعت سیستم که در رده اول باید قرار بگیره چون اونشب از سایت خودش دانلودش کردم بعد نصبش کردم
بعد از راه اندازی مجدد سیستم با وجود اینکه cpu q6600دارم کاهش سرعت رو بشدت احساس کردم
دیگه اپدیتش نکردم رفتم سراغ avira که از اونم راضی نبودم
خلاصه دردسرتون ندم kaspersky internet securityرا نصب کردم که بدونه دستکاری تنظیمات تقریبا میشه گفت قدرت gdataرو داره
.

amir.7
12-04-2010, 00:13
سلام به همه دوستان

دوستان من این آنتی ویروس رو قبلا یه بار تست کرده بودم و جدیدا بازم نصبش کردم ( البته رو ویندوز دومم ) لازمه خدمتتون عرض کنم که

از حجم زیادش نترسید انصافا سیستم رو زیاد سنگین نمیکنه ، رابط کاربریش عالیه و از لحاظ قدرت میتونید نتایج تستها رو توی تاپیک

مقایسه آنتی ویروسها ببینید و خودتون قضاوت کنید ، اینها رو گفتم چون فکر میکنم که اکثرا از حجم زیادش میترسن ، واقعا حیفه که این

آنتی ویروس اینقدر مهجور مونده ، دوستانی که میتونن نصب کنن تا این محصول قدرتمند بیشتر شناخته بشه .

اگه فرمایشی بود در خدمتیم .

عشق ، هم آمدنی است و هم آموختنی .

amir.7
15-04-2010, 21:29

سلام

شما هر صفحه ای رو که باز میکنید در واقع دارید دانلود میکنید و این گزینه در واقع داره همون دانلودها رو چک

میکنه ، البته برای خود من دانلود منیجر رو تقریبا از کار انداخته بود و سرعت دانلودم رو نیز کم کرده بود اگه

خواستین این مشکل بر طرف بشه این کارو بکنین در صفحه اول آنتی ویروس و در قسمت اینترنت گزینه آپشن

رو بزنید یه گزینه هست به این مضمون

Sever port number(s several numbers separated by commas

در زیر این متن یک کادر هست که توش عدد 80 نوشته شده ، شما اون عدد رو به 8،000 تغییر بدین درست

میشه ، اگه کاما رو بذارین بهتره ، چون خودش هم اینو گفته .

موفق باشید

lvl@ster
16-04-2010, 10:33
زمانی که نود 32 تازه داشت متولد میشد من از GDATA استفاده میکردم . واقعا بی نظیره

ولی خب کمی روی سرعت سیستم تاثیر میزاره البته خیلی کم ، حتی کمتر از کاسپرسکای

فکر نکنم ویروسی پیدا بشه که جان سالم از دست این انتی ویروس قدرتمند به در ببرد

واقعا بی نظیره

alireza_farshid
18-04-2010, 03:18
آقا یکی از دوستانی که کرک 2010 رو داره زحمت بکشه پسورد دار زیپ کنه برای بنده لینکشو بذاره. ممنون از لطفتون

Dr Hannibal
18-04-2010, 07:39
آنتی ویروس ماکروسافت مهم شده این تاپیک مهم نمیشه
مدیران لطفا....

هرکی تریال ریستر جدید داره اینجا بذاره لطفا

amir.7
19-04-2010, 00:21
آقا یکی از دوستانی که کرک 2010 رو داره زحمت بکشه پسورد دار زیپ کنه برای بنده لینکشو بذاره. ممنون از لطفتون

آنتی ویروس ماکروسافت مهم شده این تاپیک مهم نمیشه
مدیران لطفا....

هرکی تریال ریستر جدید داره اینجا بذاره لطفا

سلام خدمت دوستان عزیزم

کرک محصولات 2010 در صفحه اول همین تاپیک موجود هستش و من بصورت اتوماتیک براحتی کرکش کردم و دارم ازش

استفاده میکنم ( اگه درست متوجه شده باشم و همین طور درست جواب داده باشم )

من پستهای شما رو میخونم واقعا عالین ، همین جا بازم از شما تشکر میکنم .

من به آمار زمین مشکوکم ، اگر این شهر پر از آدم است ، پس چرا این همه دلها تنهاست . ( تقدیم به شما )

موفق باشید

Dr Hannibal
20-04-2010, 14:12
--------------------------------------------

amir.7
21-04-2010, 23:07
ویرایش: رفع مشکل حذف :31: دوستان که کمک نکردن !

سلام

با عرض معذرت دوست عزیز من نتونستم ، ببخشید .

amir.7
21-04-2010, 23:18
سلام دوستان

توی G DATA کسی میدونه که اگه بخوایم از یه برنامه جلوگیری کنیم که به اینترنت وصل نشه چیکار باید بکنیم .

ممنون

Dr Hannibal
22-04-2010, 06:04
سلام دوستان

توی G DATA کسی میدونه که اگه بخوایم از یه برنامه جلوگیری کنیم که به اینترنت وصل نشه چیکار باید بکنیم .

ممنون

متاسفانه با اینترنت سکوریتی جی دیتا کار نکردم و فقط آنتی ویروس رو استفاده میکنم. ولی ساختار همه فایروال ها یکی هست.

به مسیر ستینگ یا آپشن فایروال برو. به دنبال گزینه app control یا app rules برید و از اون قسمت اجازه دسترسی بگیرید.

Dreamland
01-05-2010, 15:21
سلام...:20:

دانلود جدیدترین نسخهء Trial Reset محصولات 2010 G-DATA

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشاد ، سلامت و همیشه موفق باشید♥♥♥[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dr Hannibal
01-05-2010, 15:24
تشگر از deamland عزیز.

دوستان اگه کسی تست کرد جواب داد مارو هم در جریان بگذارند.

تریال ریستر قبلی اکسپایر میکرد. چه روش اتوماتیکش چه روش دستیش. :46:

amir.7
01-05-2010, 22:45
سلام به همه دوستان

ضمن تشکر از دوست عزیز جناب Dreamland

مال من چند روز دیگه تموم میشه ، اگه شد به عرض همه دوستان میرسونم

راستی باید بزاریم مهلتش تموم بشه یا قبل از اکسپایر شدن ریست کنیم و یا اینکه اصلا فرقی نداره ، ممنون .

Dr Hannibal
02-05-2010, 06:41
سلام

قبل از اکسپایر شدن انجام بشه. امکان داره بعد از اکسپایر شدن قسمت تریالش کاملا قفل بشه.

amir.7
02-05-2010, 20:14
سلام

بازم ممنون از لطف شما ، قبل از اجرای کرک احتیاج نیست که مونیتورینگ آنتی ویروس رو غیر فعال کنم ، البته در کرک قبلی این کار رو

نمیکردیم ، ممنون .

Dr Hannibal
02-05-2010, 23:36
سلام

بازم ممنون از لطف شما ، قبل از اجرای کرک احتیاج نیست که مونیتورینگ آنتی ویروس رو غیر فعال کنم ، البته در کرک قبلی این کار رو

نمیکردیم ، ممنون .

چون تریال ریستر رو ویروس نمیشانسه فکر نکنم لازم باشه. اما اگرم بشه تاثییر منفی احتمالا نداره.

amir.7
03-05-2010, 01:10
سلام

دوستان این همون کرک قبلی هستش و هیچ تفاوتی با اون نداره ، من هر دو تا رو اجرا کردم که در مرحله اول ریست نشد ، اما وقتی

فایل راهنماش رو بدقت خوندم متوجه شدم که در زمان اجرای کرک هیچ برنامه ای نباید در حال اجرا باشه و شما باید تموم نرم افزارهای

در حال اجراتون رو ببندید و بعدا کرک رو اجرا کنید و ضمنا توی فایل راهنما گفته که اگه نشد مجددا سعی کنید ، اما من بعد از بستن

برنامه ها تو همون مرتبه اول موفق شدم بصورت ریست اتوماتیک بمدت یکماه دیگه کرکش کنم ، ضمنا دوستان حتما میدونید که در زمان

اجرای کرک باید به اینترنت وصل باشید .

دوستان اگه موفق شدیدلطف کنیداعلام بفرمایید ، ممنون .

alireza_farshid
03-05-2010, 01:33
بنده هم موفق شدم . البته با توجه به تلاش قبلی ( که استاد هانیبال در جریان هستن) اینبار روی یک virtual نصب کردم تا ببینم چطور میشه بعد شاید جایگزین کسپر بشه.
اما این تریال ریست چند روزه ریست میکنه ؟ ( هنوز داره آپدیت میکنه)

amir.7
03-05-2010, 11:15
[QUOTE=alireza_farshid;4908673]بنده هم موفق شدم . البته با توجه به تلاش قبلی ( که استاد هانیبال در جریان هستن) اینبار روی یک virtual نصب کردم تا ببینم چطور میشه بعد شاید جایگزین کسپر بشه.
اما این تریال ریست چند روزه ریست میکنه ؟ ( هنوز داره آپدیت میکنه)[/Q

سلام

خوشحالم که شما هم موفق شدید

این تریال ریست یک ماهه هستش و شما در صفحه اصلی آنتی ویروس در سمت چپ خودتون زمان منقضی شدن کرک

رو مشاهده میفرمایید .

دوستان توجه داشته باشن که در زمان اجرای کرک حتی مرورگر خودتون رو هم ببندید ، موفق باشید .

Phonix Live
03-05-2010, 15:54
آیا توضیحاتی در مورد ورژن های این آنتی ویروس وجود داره ؟
مثلا فرق Internet Security و Total Care چیه ؟

Dr Hannibal
03-05-2010, 16:19
آیا توضیحاتی در مورد ورژن های این آنتی ویروس وجود داره ؟
مثلا فرق Internet Security و Total Care چیه ؟

آنتی ویروس که فقط انتی ویروس داره.

اینترنت سکوریتی انتی ویروس + فایروال هست.

توتال انتی ویروس + فایروال + برنامه کنرتل کننده کودکان و تنظیم ریجیستری ویندوز.

Phonix Live
03-05-2010, 17:20
آنتی ویروس که فقط انتی ویروس داره.

اینترنت سکوریتی انتی ویروس + فایروال هست.

توتال انتی ویروس + فایروال + برنامه کنرتل کننده کودکان و تنظیم ریجیستری ویندوز.
ممنون
آیا این آنتی ویروس همانطوری که میگن قوی هست یا نه ؟

Dr Hannibal
03-05-2010, 17:22
ممنون
آیا این آنتی ویروس همانطوری که میگن قوی هست یا نه ؟

بله چرا نباشه.

یک سر به تاپیک امضای من بزنید.

Phonix Live
03-05-2010, 17:48
بله چرا نباشه.

یک سر به تاپیک امضای من بزنید.
میخواستم بدونم وضعیت کرک یا سریال این برنامه چطوره؟
آیا مثل آنتی ویروس ها دیگه راحت پیدا میشه یا نه ؟
...

Dr Hannibal
03-05-2010, 19:23
میخواستم بدونم وضعیت کرک یا سریال این برنامه چطوره؟
آیا مثل آنتی ویروس ها دیگه راحت پیدا میشه یا نه ؟
...

کرک و سریال که نداریم.

تریال ریسترش هست که 30 روز رایگانش رو تمدید میکه. صفحه قبل همین تاپیک رو بخونید نتیجه داده. 30 رزو راحت هستید که برنامه کار میکنه بعد 30 روز دوباهر ریستش میکنید.

Phonix Live
04-05-2010, 00:47
یه سؤال دیگه
چرا این آنتی ویروس با توجه به قدرتش طرفدار زیاد نداره ؟

amir.7
04-05-2010, 01:11
یه سؤال دیگه
چرا این آنتی ویروس با توجه به قدرتش طرفدار زیاد نداره ؟

سلام

اولین دلیلش میتونه گمنامی این آنتی ویروس باشه ، چون اکثرا آنتی ویروسهای نود ، کاسپر ، نورتون و جدیدا آویرا رو

میشناسن ، من حتی قدیمی های کامپیوتر رو میبینم که فقط همون چندتا رو میشناسن .

دوم اینکه از حجم زیادش میترسن و فکر میکنند که خیلی سنگین هستش ولی اونهایی که نصب کردن میدونن که اینطور

نیست .

سوم اینکه کرک این آنتی ویروس به تازگی اومده که اونم اکثرا دراجراش مشکل داشتیم که به همت همه دوستان رفع

شد .

دوستان امتحانش کنید ، بهش می ارزه ، موفق باشید

max_3d
10-05-2010, 20:55
درود
مدت 1 سالی بود از آنتی ویروس اویرا استفاده میکردم چقدر هم تعصب روش داشتم!!!!
و همیشه هم آپدیت بوده ولی 3 روز پیش پسرخاله گور به گور شدم یه فلش وصل کرده بود به سیستمم وبه بدترین ویروس مبتلا شد سیستمم ویروس SALITY خلاصه زده شدم از اویره
حالا اومدم انتی ویروس G DATA 2010 نسخه Security نصب کردم آنتی ویروس خوبی به نظر میاد و چند تا سوال دارم
1_ هنوز کرکش نکردم و آپدیتش فعال نیست ولی هر چند دقیقه یه چیزی میزاره برا دانلود که اکثرا از 500 کیلو بایت هست تا 3 مگ عکسو ببینید پایین سمت راست ببینید این چی داره دانلود میکنه ؟؟؟؟

حساب کردم اگر همینطور به نت وصل باشم در 12 سایت نزدیک به 100 مگ دانلود میکنه ضمن اینکه آپدیت غیر فعال هست !!!!!

2_آیا فایلهای آپدیت رو میشه برداشت ؟؟؟؟و بعد جایگزین کنیم؟؟؟؟

amir.7
10-05-2010, 23:03
درود
مدت 1 سالی بود از آنتی ویروس اویرا استفاده میکردم چقدر هم تعصب روش داشتم!!!!
و همیشه هم آپدیت بوده ولی 3 روز پیش پسرخاله گور به گور شدم یه فلش وصل کرده بود به سیستمم وبه بدترین ویروس مبتلا شد سیستمم ویروس SALITY خلاصه زده شدم از اویره
حالا اومدم انتی ویروس G DATA 2010 نسخه Security نصب کردم آنتی ویروس خوبی به نظر میاد و چند تا سوال دارم
1_ هنوز کرکش نکردم و آپدیتش فعال نیست ولی هر چند دقیقه یه چیزی میزاره برا دانلود که اکثرا از 500 کیلو بایت هست تا 3 مگ عکسو ببینید پایین سمت راست ببینید این چی داره دانلود میکنه ؟؟؟؟

حساب کردم اگر همینطور به نت وصل باشم در 12 سایت نزدیک به 100 مگ دانلود میکنه ضمن اینکه آپدیت غیر فعال هست !!!!!

2_آیا فایلهای آپدیت رو میشه برداشت ؟؟؟؟و بعد جایگزین کنیم؟؟؟؟

سلام

شما هر صفحه ای رو که باز میکنید در واقع دارید دانلود میکنید و این گزینه در واقع داره همون دانلودها رو چک

میکنه ، البته برای خود من دانلود منیجر رو تقریبا از کار انداخته بود و سرعت دانلودم رو نیز کم کرده بود اگه

خواستین این مشکل بر طرف بشه این کارو بکنین در صفحه اول آنتی ویروس و در قسمت اینترنت گزینه آپشن

رو بزنید یه گزینه هست به این مضمون

Sever port number(s several numbers separated by commas

در زیر این متن یک کادر هست که توش عدد 80 نوشته شده ، شما اون عدد رو به 8،000 تغییر بدین درست

میشه ، اگه کاما رو بذارین بهتره ، چون خودش هم اینو گفته .

موفق باشید

max_3d
11-05-2010, 00:19
امیرجان تشکر ولی سوال دوم منو جواب ندادی میشه فایلهای آپدیت رو برداشت وبه صورت آفلاین بعدا جایگزین کرد؟؟؟

amir.7
11-05-2010, 00:30
سلام

ممنون از ابراز محبتتون ، راستش این مورد رو نمیدونم ، اگه دوستان کسی میتونه کمک کنه .

منو ببخشید max_3d جان .

alpha007
11-05-2010, 20:19
چند تا سوال درباره GDATA total care:
1.حجم آپدیت اولیه (بعد از نصب) چقدره؟
2.حجم آپدیتهای روزانه ش چقدره؟
3.درباره توانایی و این حرفا صحبت شده ولی وقتی بین آویرا و GDATA حق انتخاب وجود داشته باشه آیا آویرا سرتر نیست؟
4.تو تشخیص ویروس بین GDATA و آویرا تفاوتی هست؟
5.از نظر سنگین کردن سیستم این total care چه جوریاست؟
6.اگر با علامت بزرگتر کوچکتر بخوایم برتری یکی از این اینترنت سکوریتی ها رو نشون بدیم ترتیبشون چطوری میشه؟

آویرا، کسپرسکی، جی.دیتا (> <)

Dr Hannibal
11-05-2010, 20:54
چند تا سوال درباره GDATA total care:
1.حجم آپدیت اولیه (بعد از نصب) چقدره؟
2.حجم آپدیتهای روزانه ش چقدره؟
3.درباره توانایی و این حرفا صحبت شده ولی وقتی بین آویرا و GDATA حق انتخاب وجود داشته باشه آیا آویرا سرتر نیست؟
4.تو تشخیص ویروس بین GDATA و آویرا تفاوتی هست؟
5.از نظر سنگین کردن سیستم این total care چه جوریاست؟
6.اگر با علامت بزرگتر کوچکتر بخوایم برتری یکی از این اینترنت سکوریتی ها رو نشون بدیم ترتیبشون چطوری میشه؟

آویرا، کسپرسکی، جی.دیتا (> <)

موقع آپدیت حجم رو نمی نویسه اما با 128 متوسط یه 2 ساعتی طول میکشه

روزی 1 مگ یکم بیشتر

هوش مصنوعی و رفتاری آویرا طبق تست بهتر هست.

تفاوت باید خیلی کم باشه.

از کسپرسکی سبک تر.

توی بحث اینترنت سکوریتی چون فایروال رو به مقایسه اضافه میکنیم فایروال هم جی دیتا و هم اویرا خیلی ضعیف نشون میده. کسپرسکی فایروال کاملا مطمئنی داره.

amir.7
11-05-2010, 21:57
سلام

به توضیحات دوست و استاد عزیزم drhaniball این رو هم اضافه کنم که درصد خطای G DATA بسیار از آویرا کمتر هستش و رابط کاربری

خیلی زیباتری هم داره .

alpha007
11-05-2010, 22:30
ولی در عوض آویرا دردسر کارکردن و نکردن تریال ریست رو نداره
سر 30 روز که میشه دوباره از نو....
البته من خودم جی.دیتا رو نصب نکردم رو سیستمم ولی باهاش کار کردم
درباره رابط کاربری هم یادمه تو یه سایتی میخوندم که یکی از محیط ای.ست خوب میگفت و تعریف میکردو یکی از کسپر یکی از فلان
هرکدومه اینا طراحی محیط نرم افزاری خودشونو دارن
یکی از ای.ست بد میگفت که رابط کاربریش ساده و بچه گانه ست. در صورتیکه حرف خودش بچه گانه ست
یه مسئله دیگه هم جی.دیتا ترکیب دو موتور جستجوگرو آنالیزور ویروسه و از دیتا بیس هردو بهره میگیره ولی آویرای آلمانی دیتابیس قوی خودشو داره

Dr Hannibal
11-05-2010, 22:34
یه مسئله دیگه هم جی.دیتا ترکیب دو موتور جستجوگرو آنالیزور ویروسه و از دیتا بیس هردو بهره میگیره ولی آویرای آلمانی دیتابیس قوی خودشو داره

دیتا بیس ها جداست. در مورد موتور ها هم باید از سایت خودش این مطلب تایید بشه. من که مشاهده نکردم !
احتمالش هست در قدیم بوده باشه ولی الان دیگه نه. مانند f-secure که در گذشته حتی دیتا بیس کسپرسکی رو داشته ولی الان کاملا جداست.

alpha007
11-05-2010, 22:38
بله من آخرین آمارم در این باره مربوط به زمستون 87 میشه تقریبا

amir.7
11-05-2010, 23:03
سلام

در مورد دو موتوره بودن این آنتی ویروس فرمودین ، موقعیکه داره آپدیت میشه نشون میده که موتور A و موتور B آپدیت شدن ، اگه درست

نیست ، میشه در موردشون توضیح بفرمایین ، ممنون .

Dr Hannibal
11-05-2010, 23:10
----------------------------

غم زرد
15-05-2010, 13:05
تریال ریست totalcare2011 کسی نداره؟
هر فایلی که می خوات دانلود بشه قبلش چک می کنه چطور می شه این گرینه رو حذف کرد؟
ممنون

majid2124
15-05-2010, 13:34
تریال ریست totalcare2011 کسی نداره؟
هر فایلی که می خوات دانلود بشه قبلش چک می کنه چطور می شه این گرینه رو حذف کرد؟
ممنون

سلام
برای تریال ریست از پست 62 صفحه 7 استفاده کن من رو اینترنت سکوریتی 2011 تست کردم جواب میده. واسه لغو چک کردن دانلود هم از پست 80 صفحه 8 همین تاپیک استفاده کن.

amir.7
15-05-2010, 16:20
سلام
برای تریال ریست از پست 62 صفحه 7 استفاده کن من رو اینترنت سکوریتی 2011 تست کردم جواب میده. واسه لغو چک کردن دانلود هم از پست 80 صفحه 8 همین تاپیک استفاده کن.

سلام

دوستان مگه محصولات 2011 G ADATA اومده ، میشه آدرس بدین ، ممنون .

Dr Hannibal
15-05-2010, 16:35
سلام
دوستان مگه محصولات 2011 G ADATA اومده ، میشه آدرس بدین ، ممنون .

سلام

amir.7
15-05-2010, 18:59
سلام

بازم ممنون از آدرس دوست عزیز

آقا چرا حجم این توتال 2011 اینقدر کمه ، توتال 2010 ، 392 مگ بود .

amir.7
15-05-2010, 23:04
سلام

دوستان من توتال 2011 رو نصب و با اون ریستر صفحه 7 پست 62 ریستش کردم ، فقط یه سئوال دارم ، این چرا اینقدر آپدیتش سنگینه ،

مگه این نسخه جدید نیست ؟ یعنی ممکنه که آپدیتها رو توی اون نذاشته باشن ، آخه من دیروز یه توتال 2010 رو برای یکی از دوستان نصب

و آپدیت کردم ( سرعت اینترنتش با مال من یکیه ) تقریبا به یه اندازه طول کشید ، در صورتیکه این 2011 جدیده و اون قدیمی بود .

alpha007
16-05-2010, 19:05
سلام

دوستان من توتال 2011 رو نصب و با اون ریستر صفحه 7 پست 62 ریستش کردم ، فقط یه سئوال دارم ، این چرا اینقدر آپدیتش سنگینه ،

مگه این نسخه جدید نیست ؟ یعنی ممکنه که آپدیتها رو توی اون نذاشته باشن ، آخه من دیروز یه توتال 2010 رو برای یکی از دوستان نصب

و آپدیت کردم ( سرعت اینترنتش با مال من یکیه ) تقریبا به یه اندازه طول کشید ، در صورتیکه این 2011 جدیده و اون قدیمی بود .

من به دلیل حفظ اطلاعات که اهمیت زیادی برام داره موندم از همین آویرایی که دارم استفاده کنم یا برم به سمت gdata
از طرفی با خودم میگم این جی دیتا که آپدیت روزانه ش خیلیه
اگه بزنه و ورژن جدیدی از خود محصولش هم بیاد یه دانلود ساده ازش 250-300 مگه
پس هم دانلود خودش، هم آپدیت اولیه و هم آپدیت روزانه ش(تقریبا) زیاده
مونم چه کنم

Dr Hannibal
16-05-2010, 20:41
من به دلیل حفظ اطلاعات که اهمیت زیادی برام داره موندم از همین آویرایی که دارم استفاده کنم یا برم به سمت gdata
از طرفی با خودم میگم این جی دیتا که آپدیت روزانه ش خیلیه
اگه بزنه و ورژن جدیدی از خود محصولش هم بیاد یه دانلود ساده ازش 250-300 مگه
پس هم دانلود خودش، هم آپدیت اولیه و هم آپدیت روزانه ش(تقریبا) زیاده
مونم چه کنم

هر دو بسیار مناسب هستند. زیاد درگیر انتخاب نشید چون تفاوت اندک هست.

برای اطلاعات مهم پیشنهاد میکنم از نرم افزار های حفاظتی اطلاعات مثل Hide Folders و ... که بسیار زیاد هستند. استفاده کنید. و حتما قابلیت پاک شدن فایل هارو با همان برنامه بگیرید.

amir.7
17-05-2010, 18:35
سلام

دوستان من یه توتال 2010 روی یه ویندوز دارم و یه توتال 2011 رو هم جهت آزمایش روی ویندوز دومم نصب کردم و هر دوتا رو با همین

ریستری که دوستان معرفی کردن ریست یک ماهه کردم ، کم کم متوجه شدم که اون توتال 2010 از اون 2011 خیلی زودتر آپدیت میشه ،

بعد گفتم شاید سرعت اینترنت در اون زمانها فرق میکنه ، به همین خاطر امروز هر دو تا رو در فاصله 10 دقیقه آپدیت کردم و دیدم که بازم

اون مشکل وجود داره ، حالا سئوالم اینه که چرا سرعت آپدیت اینقدر فرق داره و اونم در شرایط مساوی ، اگه دوستان میتونن کمک

کنن ، خیلی برام سئوال شده ، ممنون .

Dr Hannibal
17-05-2010, 19:53
سلام

دلیله خاصی نمیشه براش گفت. قطعا نوع طراحی این ورژنش این طور بوده. وقتی یک ویروس به دیتا بیس آنتی ویروس اضافه میشه تمام ورژن های اون آپدیت ارسال میشه مثلا ورژن 10 الی 1 اون ویروس رو شناسایی میکنند پس چون نمی گیم دیتا بیس ورژن جدید قوی تر از ورژن قبل است دلیل باقی مانده طراحی ساختار این ورژن بوده.

amir.7
17-05-2010, 21:39
سلام

دوست و استاد عزیزم ترفیع درجه تون مبارک ، انشااله در محضر خداوند مهربان ، عزیز و رفیع الدرجه باشید

این مطلب رو که فرمودین میدونستم ، به نظر شما آیا ممکن هست که این ریستر باعث این مشکل شده باشه ، واضح تر بگم که ، ممکنه

ساختار این ورژن جدید به شکلی باشه که بعد از ریست دچار این مشکل بشه .

Dr Hannibal
17-05-2010, 22:08
ممنون

یکی از دوستان که 2011 بدون کرک اپ کنه مشخص میشه ولی به نظر من خیر امکانش نیست.

happyfeat
17-05-2010, 22:11
دوستان مگه حجم آپدیت ایم ورژن چقدر هستش منظورم 2011
بگین که ما هم تصمیم بگیریم بریزیم یا نه

amir.7
17-05-2010, 23:03
دوستان مگه حجم آپدیت ایم ورژن چقدر هستش منظورم 2011
بگین که ما هم تصمیم بگیریم بریزیم یا نه

سلام

متاسفانه حجم آپدیت رو نمیزنه ، ولی همونطور که عرض کردم این 2011 مال من نسبت به 2010 یه خرده کند آپدیت

میشه ، اما اگه ADSL داری نصب کن بهش میارزه .

Dr Hannibal
18-05-2010, 13:07
یک مورد جالب رو هم اینجا میگم انتی ویروس نود32 ورژن 2.7 رو جایی نصب کردم جالب بود اپدیت اولیه اون 8 مگ بود !

ورژن 3 بیش از 25 مگ اپدیت اولیه لازم داره. و طبیعتا ورژن 2 دیتا بیس برابر با 3 و 4 رو داره.

طراحی آنتی ویروس ها ورژن به ورژن خیلی متفاوت است.

alpha007
19-05-2010, 07:29
یک مورد جالب رو هم اینجا میگم انتی ویروس نود32 ورژن 2.7 رو جایی نصب کردم جالب بود اپدیت اولیه اون 8 مگ بود !

ورژن 3 بیش از 25 مگ اپدیت اولیه لازم داره. و طبیعتا ورژن 2 دیتا بیس برابر با 3 و 4 رو داره.

طراحی آنتی ویروس ها ورژن به ورژن خیلی متفاوت است.
دلیل این امر اینه که هر چی ورژن ساختاری یه آنتی ویروس بالاتر میره تو قدرت و نحوه تشخیص اون تاثیر داره
این موضوعی که شما گفتی رو به شخصه تجربش کردم
اینطور نیست که ورژن 4.2 از eset با ورژن 2 همین آنتی ویروس عملکرد یکسان داشته باشه
این مطلب رو خود سازنده هم بهش اذعان داره
تو ساختار جدید قدرت تشخیص و بطور کلی عملگر بهبود داده میشه. واسه همینه که ورژن 2 به همون 8 مگ و ورژن بالاتر بیشتر از 20 مگ آپ اولیه نیاز داره

Dr Hannibal
19-05-2010, 12:39
دلیل این امر اینه که هر چی ورژن ساختاری یه آنتی ویروس بالاتر میره تو قدرت و نحوه تشخیص اون تاثیر داره
این موضوعی که شما گفتی رو به شخصه تجربش کردم
اینطور نیست که ورژن 4.2 از eset با ورژن 2 همین آنتی ویروس عملکرد یکسان داشته باشه
این مطلب رو خود سازنده هم بهش اذعان داره
تو ساختار جدید قدرت تشخیص و بطور کلی عملگر بهبود داده میشه. واسه همینه که ورژن 2 به همون 8 مگ و ورژن بالاتر بیشتر از 20 مگ آپ اولیه نیاز داره

اگه بگیم دیتابیس نه یکسان هستند. یک مورد دلیل آپدیت حجیم تر بهبود پاک سازی ویروس هاست. توانایی پاک کردن ریجیستری های ویروس و رفتار شناسی ویروس توانایی نقش دادن به برنامه ...

بالا عرض کردم دیتا بیس یکسان نه عملکرد برابر.

مثلا این برای نود32 :

• Fixed issue with missing drive in the warning bubble for detected infiltrations on Windows NT

• Fixed issue when a standard user (with UAC enabled) could not stop the on-demand scanner when run as administrator

• Fixed issue with crashes of the ESET engine on multi-core machines with SSL scanning enabled

• Fixed issue with intermittent crashes of Windows Live Mail and integration with WLM enabled

• Fixed issue with perpetual SysInspector log generation when requested via ESET Remote Administrator

• Fixed issue with crashes of GUI in specific situations when using authentication against the ESET Authentication Server

• Fixed issue with dropped specific broadcasted UDP packets causing inability to browse network on Windows 2000 and XP

• Fixed issue with obsolete connections displayed in the Network connections panel

amir.7
19-05-2010, 21:45
سلام

دو تا سئوال

دوستان این نسخه 2011 که الان موجود هست ورژن آزمایشیه و یا نهایی ، و یه سئوال دیگه که البته تکراری هستش و اون اینه که چرا

حجم محصولات 2011 از 2010 حدود 100 مگ کمتره در صورتیکه محصولات 2011 یه خرده گرافیکی تر هستند و دیگه اینکه معمولا ورژنهای

جدید آپدیتهای جدید رو هم به همراه دارند ، به این دو علت باید حجم محصولات جدید بیشتر باشه که نه تنها نیست بلکه خیلی هم کمتره .

ممنون

Dr Hannibal
19-05-2010, 22:41
سلام
دو تا سئوال
دوستان این نسخه 2011 که الان موجود هست ورژن آزمایشیه و یا نهایی ، و یه سئوال دیگه که البته تکراری هستش و اون اینه که چرا
حجم محصولات 2011 از 2010 حدود 100 مگ کمتره در صورتیکه محصولات 2011 یه خرده گرافیکی تر هستند و دیگه اینکه معمولا ورژنهای
جدید آپدیتهای جدید رو هم به همراه دارند ، به این دو علت باید حجم محصولات جدید بیشتر باشه که نه تنها نیست بلکه خیلی هم کمتره .

1_ نهایی. اما باز ورژن جدید تر هم میاد که البته اعشاری میشه.

2_ فقط یک جواب داره نوع طراحی ( این قسمت رو هم باید از طراحان ورژن جدید بپرسی ;) )

به گرافیک و اپدیت زیاد ربط نداره. مثلا گرافیک نورتون و کسپرسکی 2010 رو ببینید و حجم ها رو ببینید. موقع ساخت ورژن جدید حجم هیچ وقت این شکل نمیشه ورژن قبلی + اپدیت سال گذشته. فقط سورس جدید ورژن جدید طوری طراحی شده که ویروس های جدید رو هم شناسایی کنه.

در کل به یک جواب میرسی = طراحی

amir.7
19-05-2010, 23:39
سلام

بازم ممنون drhaniball جان

راهی داره که غیر قانونی آپ گرید کنیم .

Dr Hannibal
20-05-2010, 10:59
سلام
بازم ممنون drhaniball جان
راهی داره که غیر قانونی آپ گرید کنیم .

توی خود جی دیتا یک اپدیت هست به اسم اپدیت product یا با این مفهوم که می تونید خود برنامه رو اپدیت کنید بدون این که تریال ریستر جدید بخواد . یا حتی از اول ورژن جدید رو نصب کنید. تریال ریستر هم که هست پس مشکلی پیش نمیاد.

alpha007
20-05-2010, 21:05
جناب دکتر شما که جی دیتا رو سیستمت داری استفاده میکنی این قضیه تریال ریست رو برام یه توضیحی میدی؟
به این صورتی که میگم:
1.تریال ریست رو بعد از نصب اجراش کنیم اونو تا 30 روز فعال میکنه درسته؟
2.اونو تا قبل از اینکه 30 روزش تموم بشه باید دوباره اجرا کنیم یا بعد از اینکه 30 روزش تموم شد؟
3.تو یه تاپیک امریکایی میخوندم که برای یه برنامه دیگه که نیاز به تریال ریست داشت حتما حتما تا قبل از اتمام مهلت 30 روزه باید دوباره تریال ریستش میکردی وگرنه باید برنامه مورد نظر رو unistall کرد.
4.این تریال ریست ها برای فعال کردن آخرین نسخه جی دیتا که از سایتش میگیریم هم کار میکنه؟
5.با همه این اوصاف به درد سرش میارزه؟

Dr Hannibal
20-05-2010, 21:47
جناب دکتر شما که جی دیتا رو سیستمت داری استفاده میکنی این قضیه تریال ریست رو برام یه توضیحی میدی؟
به این صورتی که میگم:
2.اونو تا قبل از اینکه 30 روزش تموم بشه باید دوباره اجرا کنیم یا بعد از اینکه 30 روزش تموم شد؟
3.تو یه تاپیک امریکایی میخوندم که برای یه برنامه دیگه که نیاز به تریال ریست داشت حتما حتما تا قبل از اتمام مهلت 30 روزه باید دوباره تریال ریستش میکردی وگرنه باید برنامه مورد نظر رو unistall کرد.
4.این تریال ریست ها برای فعال کردن آخرین نسخه جی دیتا که از سایتش میگیریم هم کار میکنه؟

سلام

در حال حاظر جی دیتا ندارم.

1_ بله
2_ قبل از اینکه 30 روزش تموم شد تست شده جواب داده بعدش رو نمیدونم.
3_ فکر میکنم نورتون هم این شکل هست و باید قبل از 30 روز تریال ریسترش کرد که البته 165 روز تمدید میشه.
4_ اون طور که دوستان گفتن بله برای 2011 نیز کار کرده.
5_ قطعا آنتی ویروس خوبیه مثلا دردسرش از کسپرسکی کمتر هست ولی از آویرا بیشتر این دیگه میل و سلیقه ی کاربر هست انتخابش کنه یا نکنه اما یکی از بهترین هاست.

amir.7
21-05-2010, 09:51
به این صورتی که میگم:

سلام

دوست عزیزمون تمام سئوالها رو جواب دادن فقط در مورد تموم شدن مهلت 30 روزه باید عرض کنم که من 2010 رو بعد از

تموم شدن مهلت 30 روزش ریست کردم که بدون هیچ مشکلی ریست شد ، فقط اگه خواستین ریست کنید همونطور که

قبلا هم گفته شده باید به نت وصل باشید و هیچ نرم افزاری در حال اجرا نباشه ، حتی مرورگر خودتون رو هم باید ببندید ،

و دیگه اینکه آنتی ویروس بسیار خوبی هست و دارای محاسن زیادیه مثل قدرت بالا ، سبک ، رابط کاربری خوب ، سرعت

اسکن خوب و به نسخه 2011 گزینه رفتارشناسی یا همون Behavior Method هم اضافه شده که این آنتی ویروس رو

تبدیل به یک پک کامل امنیتی کرده ، اما در نهایت این خود شما هستی که باید نصب و امتحانش کنی چون در انتخاب نرم

افزار سلیقه ی شخصی بسیار تاثیر گذار هستش .

amir.7
22-05-2010, 18:59
سلام

دوستان این 2010 موقع آپ گرید آنلاین یوزر پسورد میخواد ، فکر میکنم که امکان آپ گرید آنلاین برای ما وجود نداره ، باید 2010 رو آنیستال

کنیم و 2011 رو نصب کنیم ، اگه دوستان میتونن راهنمایی کنن ، ممنون .

amir.7
23-05-2010, 19:27
سلام

دوستان من هر موقع فلش به سیستم میزنم این آنتی ویروس اتو رانهای اونو میگیره البته بیت دیفندر هم همین کار رو میکرد ، حالا با این

وجود به نظر شما نصب یه USB Disk Security کار درستیه یا نه و یا اصلا نیازی نیست با این توضیحی که دادم .

happyfeat
24-05-2010, 21:40
سلام به همه دوستان
من g data total care نسخه 2011 دانلود و نصب کردم
برای آپدیت یه یوزر تو اون قسمت آپدیت ساختم
حالا سوالم اینه که بعد 30 روز اون trial reset او اجرا کنم کار میکنه و یا غیر فعال میشه
با تشکر از همه دوستان

amir.7
24-05-2010, 23:22
[QUOTE=happyfeat;4981847]سلام به همه دوستان
من g data total care نسخه 2011 دانلود و نصب کردم
برای آپدیت یه یوزر تو اون قسمت آپدیت ساختم
حالا سوالم اینه که بعد 30 روز اون trial reset او اجرا کنم کار میکنه و یا غیر فعال میشه
با تشکر از همه دوستان[/QUOT

سلام

شما صفحه 7 همین تاپیک رو مطالعه بفرمایید ، اگه بازم سئوالی بود در خدمت هستیم .

eng2006
25-05-2010, 14:41
میدونم اینجا جاش نیست ولی ....
اگه ممکنه برنامه USB Disk Security رو اخرین ورژن همراه با کرک و سریال قرار دهید
ممنون

*LionHeart*
27-05-2010, 10:29
من سيستمم ويروسي بود بعد G-Data نصب كردم حالا گوشيم رو كه وصل ميكنم به كامپيوتر ويروس رو نميشناسه با يه زوري اين برنامه رو دانلود كردم به نظر دوستان مشكل از كجاست ؟

amir.7
27-05-2010, 12:17
سلام

اول مدل گوشیتون رو بفرمایید و دوم اینکه چه مشکلی برای گوشی بوجود اومده که احتمال ویروس رو میدید

و ضمنا در صورت ویروسی شدن گوشی ، شما اول رم گوشی رو بطور جداگانه اسکن کنید اگه درست شد که بهتر و اگه مشکل درون خود گوشی بود

که چند تا راه داره 1 - نصب آنتی ویروس مخصوص گوشی 2 - فرمت کردن گوشی 3 - فلش کردن گوشی ، که البته دو مورد آخری باید توسط فرد

متخصص باشه ، هیچ آنتی ویروسی قادر به اسکن محیط خود گوشی نیست ، شما با آنتی ویروستون فقط میتونید رم گوشی رو اسکن کنید .

mjzaret
28-05-2010, 02:03
هیچ آنتی ویروسی قادر به اسکن محیط خود گوشی نیست ، شما با آنتی ویروستون فقط میتونید رم گوشی رو اسکن کنید .

آنتي ويروس Quick Heal اين كار رو با استفاده از ارتباط بلوتوث اسكن مي‌كنه. من خودم اين كار رو انجام دادم. چيز جالبي برام بود.

:40:

amir.7
28-05-2010, 13:08
آنتي ويروس Quick Heal اين كار رو با استفاده از ارتباط بلوتوث اسكن مي‌كنه. من خودم اين كار رو انجام دادم. چيز جالبي برام بود.

سلام

اون به نوع گوشیتون بستگی داره نه آنتی ویروستون ، البته توضیحات من ناقص بود ، ببخشید ، اما برای تکمیل اطلاعات خودم هم که شده

اینو دقیق تر میپرسم و توضیحات کامل رو به عرض دوستان میرسونم .

amir.7
29-05-2010, 22:00
سلام

در ادامه بحث بالا باید عرض کنم که محیط گوشیها از سه قسمت تشکیل میشه 1- سیستم عامل گوشی 2-حافظه گوشی که مورد

استفاده سیستم عامل میباشد 3- حافظه جانبی که همون کارت حافظه ست و در مواردی که گوشی دارای حافظه داخلی باشه ، مثل

گوشیهایی که دارای 8 ، 16 و 32 گیگ حافظه هستند و دیگه کارت جانبی ندارن ، حالا اگه شما گوشیتون رو از طریق USB به کامپیوتر وصل

کنید و اونو اسکن کنید آنتی ویروس فقط قادر به اسکن حافظه جانبی میباشد و اگر سیستم عامل گوشی دچار مشکل شده باشد فقط از

طریق راه کارهایی که در پستهای بالا عرض کردم ممکن هست ، ضمنا همون طور که عرض کردم به برند گوشی هم بستگی داره چون

همین نوع اسکن رو هم بعضی گوشیها ندارن ، در کل گوشیهای دارای سیستم عامل جاوا هرگز ویروسی نمیشن و معمولا اونهایی که

سیستم عامل های پیشرفته دارند دچار ویروس میشن .

271
13-06-2010, 17:25
سلام دوستان
یک سوال داشتم این انتی ویروس Gdata internet security 2011,anti spyware نداره چون سیستمم با نصب این انتی ویروس یه تروجان شناخت البته این تروجان توسط windows defender 7 شناسایی شد که با نصب برنامه Malwarebytes' Anti-Malware بیشتر هم شناخت اگه ممکنه به من بگید چرا اینطور شد؟

amir.7
13-06-2010, 23:01
سلام

جی دیتا Anti spyware هم داره ، توی قسمت آنتی ویروسش هست .

لطفا بقیه سئوالتون رو واضح تر مطرح کنید .

271
14-06-2010, 00:07
سلام

جی دیتا Anti spyware هم داره ، توی قسمت آنتی ویروسش هست .

لطفا بقیه سئوالتون رو واضح تر مطرح کنید .

منظور من این که چرا gdata نتونست این تروجانها رو شناسایی کنه؟

amir.7
15-06-2010, 12:53
منظور من این که چرا gdata نتونست این تروجانها رو شناسایی کنه

سلام

شما یه سر به این تاپیک دانلود ویروس ، تروجان ، بررسی کدمخرب و تست آنتی ویروس بزنید تا کاملا موضوع براتون روشن بشه ، روزانه

صدها و بنابر آماری هزاران بد افزار وارد شبکه اینترنت میشن و اینکه ما توقع داشته باشیم که آنتی ویروسها تموم اونها رو شناسایی کنند

یه کم غیر منصفانه هست و اینو مطمئن باشید که هیچ آنتی ویروسی وجود نداره که تمام بدافزارها رو شناسایی کنه .

حتما تاپیکی رو که بهتون معرفی کردم رو مطالعه کنید ، موفق باشید .

aso.pas.86
16-06-2010, 14:54
برترین انتی ویروس جهانgdata internet security 2011

محصول G Dataيکی از قدرتمند ترين نرم افزار های امنيتی هست که از دو انجين (هسته) برای مقابله با برنامه های مخرب سود ميبرد، در ورژن 2011اين محصول از انجين دو محصول Avastو BitDefenderاستفاده شده است، که به خاطر همين محصولات G Dataاز جمله نرم افزار های چند انجين به شمار ميروند، درضمن در تست هات به عمل آمده از مقايسه نرم افزار های امنيتی، محصول G Dataيکی از رتبه های بالا را در شناسای فايل های آلوده از آن خود کرده استو اینم تست های این آنتی ویروس:

اين محصول آلمانی تا قبل از اين دارای کرک مشخصی نبوده، ولی در اين لحظه برای اولين بار در بین تالار های گفتمان فارسی زبان به توضيح کاملی از تنها کرک موجود برای G Data Internet Security 2011در فروم p30worldميپردازم:

نکته مهم 1 :در هنگام انجام مراحل کرک حتماً بايد به اينترنت وصل باشيد
نکته مهم2 :برای اجرای فايل GDATA 2009_Trial Resetبايد Microsoft.NET Framework 3.5بر روی سيستم نصب باشد
اول یکی از ورژن های g data را از لینک های زیر دان و به صورت trial نصب کنید.

حجم:260 مگ
g data antivirus 2011:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدinternet security 2011:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدg data core security :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در ضمن بهترینش internet security هست.
خب وقتی به صورت trial نصب برنامه تموم شد به اینترنت وصل بشید و صفحه ی اصلی را باز کنید و در قسمت updates در جلوی عبارت last virus update بروی گزینه update کلیک کنید.در صفحه ی باز شده مشخصات خود ر وارد کنید و enter بزنید.
خب حالا برنامه تا 30 روز trial میباشد که با برنامه زیر وقتی هنوز xpire نشده به اینترنت وصل بشید و برنامه را trial reset کنید که دوباره 30 روز مهلت داره.
در trial mode از تمام قدرت برنامه استفاده میشود و هیچ فرقی با لایسنس قانونی ان ندارد.
trial reseter:
اطلاعات بیشتر در مورد ای آنتی ویروس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/SIZE][/B]

alpha007
16-06-2010, 18:12
ببینم این تریال ریست برای توتال کر(total care) هم هست یا نه؟

aso.pas.86
16-06-2010, 23:37
ببینم این تریال ریست برای توتال کر(total care) هم هست یا نه؟
من رو ورژن اینترنت سکیوریتی و انتی ویروسش تست کردم.
ولی احتمالا جواب میده.
شما هم بهتره از اینترنت سکیوریتی استفاده کنی.
موفق باشی.:11:

amir.7
16-06-2010, 23:57
ب
بینم این تریال ریست برای توتال کر(total care) هم هست یا نه؟

سلام

آره برای توتال کار هم استفاده میشه و من خودم از توتال کار استفاده میکنم ، فقط من یه توضیح رو به توضیحات دوستمون aso.pas.86

اضافه کنم و اون اینه که شما در زمان نصب میتونید برنامه رو به صورت فول ورژن انتخاب کنید و بعد از نصب ریستارت کنید و سپس ریستر رو

اجرا کنید ، در زمان ریست کردن هیچ نرم افزاری نباید در حال اجرا شدن باشه حتی مرورگرتون . موفق باشید

alpha007
17-06-2010, 08:39
ب

سلام

آره برای توتال کار هم استفاده میشه و من خودم از توتال کار استفاده میکنم ، فقط من یه توضیح رو به توضیحات دوستمون aso.pas.86

اضافه کنم و اون اینه که شما در زمان نصب میتونید برنامه رو به صورت فول ورژن انتخاب کنید و بعد از نصب ریستارت کنید و سپس ریستر رو

اجرا کنید ، در زمان ریست کردن هیچ نرم افزاری نباید در حال اجرا شدن باشه حتی مرورگرتون . موفق باشید

بعد از اینکه بار اول تریالش کردیم ، برای بار دوم تا قبل از اینکه 30 روزش تموم بشه باید دوباره تریال ریستش کنیم یا بعد از تموم شدن 30 روز هم میشه؟
متاسفانه برای کسی مثل من که مسافرتهای چند روزه پیش میاد و میرم شاید انتخاب این آنتی ویروس مناسب نباشه:13:
میرم و میام میبینم تریالش گذشته
لطفا توضیح بفرمایید

aso.pas.86
17-06-2010, 09:29
بعد از اینکه بار اول تریالش کردیم ، برای بار دوم تا قبل از اینکه 30 روزش تموم بشه باید دوباره تریال ریستش کنیم یا بعد از تموم شدن 30 روز هم میشه؟
متاسفانه برای کسی مثل من که مسافرتهای چند روزه پیش میاد و میرم شاید انتخاب این آنتی ویروس مناسب نباشه:13:
لطفا توضیح بفرمایید
بله.باید قبل از اینکه تریالش تموم بشه شما ریستش کنید.
موفق باشید.:11:

amir.7
17-06-2010, 11:28
متاسفانه برای کسی مثل من که مسافرتهای چند روزه پیش میاد و میرم شاید انتخاب این آنتی ویروس مناسب نباشه
لطفا توضیح بفرمایید

سلام

من 2010 رو بعد از اتمام دوره 30 روزه هم ریست کردم ولی 2011 رو هنوز امتحان نکردم ، اگه موقش شد جهت امتحان میزارم بگذره و بعد

ریستش میکنم ببینم چطور میشه .

alpha007
17-06-2010, 12:12
من هرچی سوال درباره این آنتی ویروس دارم میپرسم دیگه خلاصه....:11:
چون میخوام دیگه نصبش کنم
از نظر سبکی به پای آویرا میرسه؟
کسپر هم که واقعا سیستمت در حد اعلاء هم باشه نفسشو میگیره
این total care یا security ش چطوریاست؟
ممنون

amir.7
17-06-2010, 12:24
من هرچی سوال درباره این آنتی ویروس دارم میپرسم دیگه خلاصه....

سلام

نه به اندازه آویرا سبک نیست ولی نسخه 2011 واقعا سبکه و خیلی هم سریع نصب میشه و بسیار هم روان کار میکنه ، توتال کار چند

گزینه اضافی داره ، اگه هر دو تا رو داری توتال رو نصب کن ، هر چی سئوال خواستی بپرس ما در خدمتیم

هیچ آدابی و ترتیبی مجو -------------------- هر چه میخواهد دل تنگت بگو

مولانا

alpha007
17-06-2010, 12:36
سلام

نه به اندازه آویرا سبک نیست ولی نسخه 2011 واقعا سبکه و خیلی هم سریع نصب میشه و بسیار هم روان کار میکنه ، توتال کار چند

گزینه اضافی داره ، اگه هر دو تا رو داری توتال رو نصب کن ، هر چی سئوال خواستی بپرس ما در خدمتیم

هیچ آدابی و ترتیبی مجو -------------------- هر چه میخواهد دل تنگت بگو

مولانا

یه چند تا سوال کلیدی و مهم هم هست که میپرسم:11::
1.هر روز چقدر حجم آپدیتهاشه؟ ببین من الان آویرا دارم حجم آپدیت هاش کمه در طول روز. یه وقت این gdata شروع به دانلود نکنه بزنه دمار از روزگار اینترنتمون در بیاره .حجم آپدیت اولیه و روزانش منظورمه.
2. شما خودت با قسمت لیست سفید gdata کارکردی بعد از ورود فایلها به لیست سفید دیگه خیالمون از گمانه زنی های بی موردش راحت باشه؟
3.چند وقت پیش bitdefender یه آپدیت اشتباه داد بیرون که کلی سیستم تو سراسر دنیا رو زد ناکار کرد و بهم ریخت خبرش هم کلی صدا کرد آیا این gdata که از موتور سرچ bitdefender استفاده میکنه از این موردا براش پیش اومده یا تاثیر میپذیره؟
4.شما خودت چرا از آویرا استفاده نمیکنی؟

Dr Hannibal
17-06-2010, 12:53
سلام. توی تاپیک خود جی دیتا این سوالات مطرح میشد بهتر نبود / چون این تاپیک در اخر قفل میشه و بعد حذف. این سوالات برای نفرات بعدی نمی مونه. و اگه توی تاپیک خودش باشه دوستان دیگه که سر بزنن راحت تر می تونند پیدا کنند.

اگه امکانش هست سوالات رو در تاپیک خودش مطرح کنید.

amir.7
17-06-2010, 12:57
1.هر روز چقدر حجم آپدیتهاشه؟ ببین من الان آویرا دارم حجم آپدیت هاش کمه در طول روز. یه وقت این gdata شروع به دانلود نکنه بزنه دمار از روزگار اینترنتمون در بیاره .حجم آپدیت اولیه و روزانش منظورمه.

سلام

حجم آپدیتاش یه خرده زیاده چون دوتا موتور آپدیت میشه ، اگه ADSL داری ارزش داره .

. شما خودت با قسمت لیست سفید gdata کارکردی بعد از ورود فایلها به لیست سفید دیگه خیالمون از گمانه زنی های بی موردش راحت باشه؟

نه اصلا باهاش کار نکردم .

.چند وقت پیش bitdefender یه آپدیت اشتباه داد بیرون که کلی سیستم تو سراسر دنیا رو زد ناکار کرد و بهم ریخت خبرش هم کلی صدا کرد آیا این gdata که از موتور سرچ bitdefender استفاده میکنه از این موردا براش پیش اومده یا تاثیر میپذیره؟

آره ، اون موقع خودم از بیت استفاده میکردم و در یک روز 3 بار ویندوز عوض کردم ، اینو دقیق نمیدونم .

شما خودت چرا از آویرا استفاده نمیکنی؟

الان بصورت غیرفعال و اسکنر ازش استفاده میکنم ، اما من از جی دیتا بیشتر خوشم میاد و اینو یکبار تو تاپیک جی دیتا با هم صحبت کردیم

در خدمتیم

alpha007
17-06-2010, 13:22
سلام

حجم آپدیتاش یه خرده زیاده چون دوتا موتور آپدیت میشه ، اگه ADSL داری ارزش داره .

نه اصلا باهاش کار نکردم .

آره ، اون موقع خودم از بیت استفاده میکردم و در یک روز 3 بار ویندوز عوض کردم ، اینو دقیق نمیدونم .

الان بصورت غیرفعال و اسکنر ازش استفاده میکنم ، اما من از جی دیتا بیشتر خوشم میاد و اینو یکبار تو تاپیک جی دیتا با هم صحبت کردیم

در خدمتیم

آقا ممنون
آره شاید قبلا صحبت کردیم یادم نمیاد
در هر حال ما هم همه جوره در خدمتیم (تو بخش مشاوره سخت افزار)

amir.7
17-06-2010, 14:24
سلام

من هم موافقم و ببخشید ، توی تاپیک جی دیتا .

aso.pas.86
17-06-2010, 18:04
سلام. توی تاپیک خود جی دیتا این سوالات مطرح میشد بهتر نبود / چون این تاپیک در اخر قفل میشه و بعد حذف. این سوالات برای نفرات بعدی نمی مونه. و اگه توی تاپیک خودش باشه دوستان دیگه که سر بزنن راحت تر می تونند پیدا کنند.

اگه امکانش هست سوالات رو در تاپیک خودش مطرح کنید.

اون تاپیک مربوط به کرک و ورژن 2009 این محصول می باشد.
من خودم وقتی می خواستم ورژن 2011 رو نصب کنم پدرم در اومد تا هم ورژن و هم کرک رو پیدا کردم.
این تاپیک هم ماسه کسایی که می خوان ورزن جدیدش رو نصب کنن.
ممنون میشم اگه هم دیگه این وسطا پارازیت نندازید.
موفق باشید:11:

Dr Hannibal
17-06-2010, 18:28
سلام خدمت شما دوست عزیز.
اون تاپیک مربوط به کرک و ورژن 2009 این محصول می باشد.
من خودم وقتی می خواستم ورژن 2011 رو نصب کنم پدرم در اومد تا هم ورژن و هم کرک رو پیدا کردم.
این تاپیک هم ماسه کسایی که می خوان ورزن جدیدش رو نصب کنن.

ممنون میشم اگه هم دیگه این وسطاپارازیت نندازید.

ادبت منو کشته. مرسی بابت گل

شما فکر کردید هر ورژن که بالا بره یه تاپیک در مورد یه محصول میزنند : دی؟ نه هنوز یاد نگرفتی

تاپیک اختصاصی جی دیتا لینک زیر. که مدیر انجمن به بهش ستاره میده.

دلیلش اینه که به تاپیک اختصاصی مراجعه نمی کنید. پست دوم همین تاپیک کرک 2010 داده شده و بار ها در همین تاپیک گفته شد تریال ریستر برای ورژن 2011 نیز کار میکنه.

خود سورس برنامه که سایت سازنده برای دانلود قرار میده و اون هم بار ها توی تاپیک اختصاصی لینک داده شد.

حالا دلیل زحمت زیاد دادن به خودتون هم همینه. یکم دقت کنید. حالا این جمله زیر رو از چه بابت نوشتی نمی دونم !

اين محصول آلمانی تا قبل از اين دارای کرک مشخصی نبوده، ولی در اين لحظه برای اولين بار در بین تالار های گفتمان فارسی زبان به توضيح کاملی از تنها کرک موجود برای G Data Internet Security 2011در فروم p30worldميپردازم:

A.M.D.D.E.V.I.L
17-06-2010, 18:33
کسایی که نمیتونن این رو کرک کنن
1- اگه IDM دارند و ارجینال نیست یک نسخه ی کرک شده ای هست که .net رو غیر فعال میکنه
اگه از اون کرک استفاده میکنید مشکلتون همین بود

amir.7
17-06-2010, 21:34
سلام

ببینید دوست عزیز اگه این پستها به تاپیک اصلی اضافه میشد خیلی بهتر بود چون احتمال مهم شدن تاپیک بالا میرفت و دیگه اینکه شما

تاپیک های دیگه رو نگاه کنید میبینید که تمام ورژنهای اون آنتی در همون تاپیک مطرح شده و اتفاقا خود من هم میخواستم خدمتتون عرض

کنم که تمام این مباحث بطور مفصل در تاپیک مربوطه توضیح داده شدن ، اگه مطالعه میفرمودید .

و در آخر خواهشمندم که همه عزیزان رعایت ادب و احترام رو نسبت به دوستان فروم بفرمایند ، ممنون .

ادامه در تاپیک جی دیتا ، موفق باشید

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:34 PM ----------

سلام

ببینید دوست عزیز اگه این پستها به تاپیک اصلی اضافه میشد خیلی بهتر بود چون احتمال مهم شدن تاپیک بالا میرفت و دیگه اینکه شما

تاپیک های دیگه رو نگاه کنید میبینید که تمام ورژنهای اون آنتی در همون تاپیک مطرح شده و اتفاقا خود من هم میخواستم خدمتتون عرض

کنم که تمام این مباحث بطور مفصل در تاپیک مربوطه توضیح داده شدن ، اگه مطالعه میفرمودید .

و در آخر خواهشمندم که همه عزیزان رعایت ادب و احترام رو نسبت به دوستان فروم بفرمایند ، ممنون .

ادامه در تاپیک جی دیتا ، موفق باشید

aso.pas.86
18-06-2010, 14:46
ادبت منو کشته. مرسی بابت گل

شما فکر کردید هر ورژن که بالا بره یه تاپیک در مورد یه محصول میزنند : دی؟ نه هنوز یاد نگرفتی

تاپیک اختصاصی جی دیتا لینک زیر. که مدیر انجمن به بهش ستاره میده.

دلیلش اینه که به تاپیک اختصاصی مراجعه نمی کنید. پست دوم همین تاپیک کرک 2010 داده شده و بار ها در همین تاپیک گفته شد تریال ریستر برای ورژن 2011 نیز کار میکنه.

خود سورس برنامه که سایت سازنده برای دانلود قرار میده و اون هم بار ها توی تاپیک اختصاصی لینک داده شد.

حالا دلیل زحمت زیاد دادن به خودتون هم همینه. یکم دقت کنید. حالا این جمله زیر رو از چه بابت نوشتی نمی دونم !

من نمی دونم چرا ایرانیه جماعت این جوریه؟
یکی که میخواد بهش کمک کنه رو قبول نمیکنه؟
شاید به خاطر همینه که اینقدر عقب مونده شدیم!!!!
واقعا چراااااااا!!!!!!!!:18::18::18::18:
هر کاری که دوست دارید انجام بدید.
من قصدم فقط کمک کردن بود که ......

mohsenpj
20-06-2010, 13:57
کرک G DATA 2011 که خودم تست کردم و سالمه. دو نوع کرک داره توش. یکیش ترایال ریسنته معمئلیه و یکیش هم به نرم افزار سابسکریپشن یک ساله میده.
موفق باشید
لینک دانلود

پسورد
mohsenpj

alpha007
22-06-2010, 11:06
کرک G DATA 2011 که خودم تست کردم و سالمه. دو نوع کرک داره توش. یکیش ترایال ریسنته معمئلیه و یکیش هم به نرم افزار سابسکریپشن یک ساله میده.
موفق باشید
لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد
mohsenpj
این تروجانه آقا جون
هر چیزی رو که آپلود نمیکنن
خواهشا هم نگید که نیست چون با چند آنتی ویروس تست شد
بعد از اجرا مرتب اطلاعات مهمی رو تحت پسوندهای مختلف ارسال میکنه

amir.7
22-06-2010, 15:00
سلام

شما فعلا از اون ریستر قبلی استفاده کن اگه خواستی ، فکر میکنم که بعد از اکسپایر شدن هم کار میکنه چون من همیشه موقع نصب

بصورت فول ورژن نصب میکنم که بعد از ریستارت سیستم اجازه آپدیت ندارم ، تو این موقع میام اون ریستر رو اجرا میکنم و بدون هیچ

مشکلی بمدت یک ماه آپدیت میکنم فقط تنها موردی رو که باید رعایت کنی بستن تمام نرم افزارها حتی مرورگرتون هست .

موفق باشید

mohsenpj
22-06-2010, 15:09
این تروجانه آقا جون
هر چیزی رو که آپلود نمیکنن
خواهشا هم نگید که نیست چون با چند آنتی ویروس تست شد
بعد از اجرا مرتب اطلاعات مهمی رو تحت پسوندهای مختلف ارسال میکنه

میدونم عزیز من که خیلی از کرکها حاوی تروجان هستند ولی همه تروجانها مشکل ندارند و این رو هم به یاد داشته باشید که کرکهای هر آنتی ویروسی رو خود اون آنتی ویروس به صورت ویروس میشناسه و سریع حذف میکنه و اخیرا این مسئله ظاهرا فراگیرتر شده و اکثر آنتی ویروسها کرکهای همدیگه رو ویروس یا تروجان میشناسند.
حالا در مورد این کرک
من 3 جا این رو تست کردم و همه جا هم جواب داد و اون اطلاعاتی رو هم که میخونه یه سری اطلاعاته سخت افزاریه جهت پیدا کردن یوزر و پسورد مناسب و گرفتن یک سری دیتا اط سرور سایته GDATA هستش که برای کرک کردن مورده نیازه و اینرو هم اضافه میکنم که نویسنده این کرک همون نویسنده کرک نورتون هستنش که کرک نورتون که همه توی دنیا استفاده میکنن هم، ظاهرا حاوی ویروسه ولی در اصل مشکلی نداره...

amir.7
22-06-2010, 15:21
میدونم عزیز من که خیلی از کرکها حاوی تروجان هستند ولی همه تروجانها مشکل ندارند و این رو هم به یاد داشته باشید که کرکهای هر آنتی ویروسی رو خود اون آنتی ویروس به صورت ویروس میشناسه و سریع حذف میکنه و اخیرا این مسئله ظاهرا فراگیرتر شده و اکثر آنتی ویروسها کرکهای همدیگه رو ویروس یا تروجان میشناسند.
حالا در مورد این کرک
من 3 جا این رو تست کردم و همه جا هم جواب داد و اون اطلاعاتی رو هم که میخونه یه سری اطلاعاته سخت افزاریه جهت پیدا کردن یوزر و پسورد مناسب و گرفتن یک سری دیتا اط سرور سایته GDATA هستش که برای کرک کردن مورده نیازه و اینرو هم اضافه میکنم که نویسنده این کرک همون نویسنده کرک نورتون هستنش که کرک نورتون که همه توی دنیا استفاده میکنن هم، ظاهرا حاوی ویروسه ولی در اصل مشکلی نداره...

سلام محسن جان

کاملا درسته و من برای اینکه خیال اون دوست عزیزمون راحت باشه به اون ریستر قبلی ارجاعش دادم چون اون ریستر

توسط هیچ آنتی ویروسی مخرب شناخته نمیشه ، بازم ببخشید دوست من . :11:

mohsenpj
23-06-2010, 18:02
سلام محسن جان

کاملا درسته و من برای اینکه خیال اون دوست عزیزمون راحت باشه به اون ریستر قبلی ارجاعش دادم چون اون ریستر

توسط هیچ آنتی ویروسی مخرب شناخته نمیشه ، بازم ببخشید دوست من . :11:

مرسی امیر جان.
همونطور که همه میدونیم کرکها عملی که انجام میدن برای کرک کدن نرم افزاها طوریه که رفتاری مشابه با تروجان دارند ولی این طبیعیه وگرنه یک کرک چطور میتونه اطلاعاتی مربوط به سخت افزار و سیستم شما رو به سرور بسیاری نرم افزاها که نوع فعال شدنشون وابسته به سیستم مشتری است ردوبدل کنه. پس با این رفتارشون اغلب آنتی ویروسها کرکها رو تورجان میشناسند ولی در اصل مشکلی ندارند. به همین خاطره که همیشه سفارش میشه کرکهاتون رو به صورت زیپ پسورد دار نگهداری کنید تا از حذف شدن ناگهانی توسط آنتی ویروسها در امان باشند.
بازم از امیر جان تشکر میکنم:11:

271
27-06-2010, 10:25
سلام
دوستان آنتی ویروس من ریست نمیشه وerorr میده دو تا ریست پست قبلی رو هم امتحان کردم.
آنتی ویروس رو هم دوباره نصب کردم.ارور اینه:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته به صورت manual هم امتحان کردم.
یکی مشکل ما رو حل کنه

Dr Hannibal
28-06-2010, 11:45
سلام
دوستان آنتی ویروس من ریست نمیشه وerorr میده دو تا ریست پست قبلی رو هم امتحان کردم.
آنتی ویروس رو هم دوباره نصب کردم.ارور اینه:
البته به صورت manual هم امتحان کردم.
یکی مشکل ما رو حل کنه

ارور اتصال داده. به اینترنت وصل بودی ؟ اول به اینترنت وصل شو سپس مراحل رو ادامه بده.

271
28-06-2010, 12:41
ارور اتصال داده. به اینترنت وصل بودی ؟ اول به اینترنت وصل شو سپس مراحل رو ادامه بده.

به اینترنت وصل بودم به صورت دستی هم که وارد میکنم این ارور رو میده:

mohsenpj
28-06-2010, 15:32
به اینترنت وصل بودم به صورت دستی هم که وارد میکنم این ارور رو میده:

فایرواله آنتی ویروستو خاموش کن و بعد امتحان کن. یرای من هم همینطور شده بود ولی با خاموش کردنه قابرواله جی دیتا درست شد.

271
28-06-2010, 17:47
فایرواله آنتی ویروستو خاموش کن و بعد امتحان کن. یرای من هم همینطور شده بود ولی با خاموش کردنه قابرواله جی دیتا درست شد.

این کار روهم کردم ولی بازم ارور میده.

mohsenpj
28-06-2010, 18:43
خب اگه از کرکی که چند پست قبل گذاشتم استفاده کردی، از بخش دومش استفاده کن برا کرک کردن. اون قسمتش بهتون یوزر یکساله میده و خیلی ساده هستش. ولی بهتره قبل از اجراش فایروالتو خاموش کنی. به نظر من از ریستر یک ماهه خیلی بهتره و تا یک سال خیالت راحته.
امتحان کنید و نتیجشو بگید
موفق باشید دوسته عزیز

271
28-06-2010, 19:35
خب اگه از کرکی که چند پست قبل گذاشتم استفاده کردی، از بخش دومش استفاده کن برا کرک کردن. اون قسمتش بهتون یوزر یکساله میده و خیلی ساده هستش. ولی بهتره قبل از اجراش فایروالتو خاموش کنی. به نظر من از ریستر یک ماهه خیلی بهتره و تا یک سال خیالت راحته.
امتحان کنید و نتیجشو بگید
موفق باشید دوسته عزیز

متاسفانه از همین کرکی که شما معرفی کردید استفاده کردم و البته یوزر یه ساله داد اما بعد از چند روز اپدیت نشد متاسفانه دیگه ریست یه ماهه هم کار نمیکنه.
ولی از راهنمایی شما دوست عزیز ممنونم.

zable
01-07-2010, 14:52
کاربر aso.pas.86 عزیز
مرسی که این آنتی ویروسو معرفی کردی نموداریم که گذاشتی ماله معتبر‌ترین سایت تست آنتی ویروس یعنی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هستش فقط یه جاییشو می‌خواستم یاد‌آوری کنم که فقط پیدا کردن ویروس بیشتر دلیل بر بهتر بودن نیست
مهم این هستش که آنتی ویروس درصد خطای کمی هم داشته باشه در کنار فایل‌های آلوده‌ای که پیدا می‌کنه
مثلاً Mcafee که تو جدول سومه هوش مصنوعیش واقعاً افتضاحه و چیزی در حدود 60-70 تا فایل سالم رو اشتباهاً به عنوان ویروس پیدا کرده به این مورد میگن False Alarm
در هر حال طبق آخرین تستایی که من تو این سایت خوندم آنتی ویروس خوبیه ولی اینکه بگبم بهترین شاید هنوز یکم زود باشه
شاد باشی

Dr Hannibal
01-07-2010, 15:02
کاربر aso.pas.86 عزیز
مرسی که این آنتی ویروسو معرفی کردی نموداریم که گذاشتی ماله معتبر‌ترین سایت تست آنتی ویروس یعنی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هستش فقط یه جاییشو می‌خواستم یاد‌آوری کنم که فقط پیدا کردن ویروس بیشتر دلیل بر بهتر بودن نیست
مهم این هستش که آنتی ویروس درصد خطای کمی هم داشته باشه در کنار فایل‌های آلوده‌ای که پیدا می‌کنه
مثلاً Mcafee که تو جدول سومه هوش مصنوعیش واقعاً افتضاحه و چیزی در حدود 60-70 تا فایل سالم رو اشتباهاً به عنوان ویروس پیدا کرده به این مورد میگن False Alarm
در هر حال طبق آخرین تستایی که من تو این سایت خوندم آنتی ویروس خوبیه ولی اینکه بگبم بهترین شاید هنوز یکم زود باشه
شاد باشی

هوش مصنوعی ربطی به فالس آلارم نداره.

zable
01-07-2010, 16:41
هوش مصنوعی ربطی به فالس آلارم نداره.

پس هوش مصنوعی به جی ربط داره ؟

wordship
01-07-2010, 17:01

دوست عزیز همه اطلاعاتی که شما میدی شخصی است و صرفا جنبه دیگری ندارد
اینجا رو یه نگاهی کن بخون بعد به کاربر فعال انجمن انتی ویروس بگو فالس الارم به چی ربط داره:

Heuristic Method ( روش کشف کننده ابتکاری )

این روش برای کشف ویروسهای جدید و ویروسهایی است که هنوز شناخته نشدند و امضای آنها وارد بانک اطلاعاتی

آنتی ویروس نشده است ،

Heuristic بیشتر مبتنی بر رفتار و اثر و عملکرد ویروس ها در سیستم است ، اگر یک دستور به صورت غیر متعارف انجام

شود یا قصد دستکاری یا تغییر یکی از اطلاعات حیاتی را داشته باشد از آن جلوگیری به عمل میآورد و آن را مورد بررسی

قرار میدهد ، Heuristic یک عملیات غیر الگوریتمیک و غیر قابل پیش بینی و هوشمندانه است .

zable
01-07-2010, 23:30
فکر کنم دوستان منظور منو اشتباه متوجه شدند
خب واضحه که هوش مصنوعی با FALSE ALARM تفاوت داره! منظور من این بود که Mcafee هم هوش مصنوعی ضعیفی داره هم خطای بالایی داره. حرفی که بالا زدم 2 تا جمله بوده نه یکی
واسه حرفمم دلیل دارم. وقتی شما دارین با محیطای برنامه‌نویسی مثلاً Delphi یا #c کار میکنین بعضی وقتا من خودم دیدم که موقع کامپایل برنامه‌ای که نوشتین این آنتی ویروس پیغام فایل خطرناک یا ویروسی میده که این واقعاً ضعف اون برنامرو نشون میده!!!
این موردم مشخصه که به Signature برنمیگرده و به همون Heuristic که شما گفتی مربوط میشه.
منظور منم این بود که فقط از روی درصد تشخیص مثلاً نباید گفت GData اوله بلکه خیلی فاکتورای دیگه مثل :‌هوش مصنوعی، False Positive ، سرعت اسکن کامپیوتر، حجم پایین Update و... توش مهمه
موفق باشید

wordship
02-07-2010, 09:18
فکر کنم دوستان منظور منو اشتباه متوجه شدند
خب واضحه که هوش مصنوعی با FALSE ALARM تفاوت داره! منظور من این بود که Mcafee هم هوش مصنوعی ضعیفی داره هم خطای بالایی داره. حرفی که بالا زدم 2 تا جمله بوده نه یکی
واسه حرفمم دلیل دارم. وقتی شما دارین با محیطای برنامه‌نویسی مثلاً Delphi یا #c کار میکنین بعضی وقتا من خودم دیدم که موقع کامپایل برنامه‌ای که نوشتین این آنتی ویروس پیغام فایل خطرناک یا ویروسی میده که این واقعاً ضعف اون برنامرو نشون میده!!!
این موردم مشخصه که به Signature برنمیگرده و به همون Heuristic که شما گفتی مربوط میشه.
منظور منم این بود که فقط از روی درصد تشخیص مثلاً نباید گفت GData اوله بلکه خیلی فاکتورای دیگه مثل :‌هوش مصنوعی، False Positive ، سرعت اسکن کامپیوتر، حجم پایین Update و... توش مهمه
موفق باشید

اگر حرف شما دو تا بوده این چیه؟

این جمله شما دقیقا یعنی فالس الارم ماله هوشه مصنوعی هست.

Dreamland
02-07-2010, 10:23
دانلود جدیدترین Trial Reset محصولات G DATA 2011

G DATA Trial Reset 1.7 By BOX

mjzaret
02-07-2010, 10:41
دانلود جدیدترین Trial Reset محصولات G DATA 2011

G DATA Trial Reset 1.7 By BOX

لینک کار نمی‌کنه.

شاد باشید :40:

Dreamland
02-07-2010, 11:00
لینک کار نمی‌کنه.

تست شد !! مشکلی نداره:11:

Dreamland
02-07-2010, 16:21
G DATA Trial Reset 1.8 By BOX

mjzaret
02-07-2010, 18:38
G DATA Trial Reset 1.8 By BOX

شرمنده دوست عزیز که این رو تکرار می‌کنم.

لینک کار نمی‌کنه.

اگه میشه در یه جای دیگه آپلود کنید.

نمی‌دونم علت اینکه لینک برا من کار نمی‌کنه چیه؟

Dr Hannibal
02-07-2010, 19:28
شرمنده دوست عزیز که این رو تکرار می‌کنم.
لینک کار نمی‌کنه.
اگه میشه در یه جای دیگه آپلود کنید.
نمی‌دونم علت اینکه لینک برا من کار نمی‌کنه چیه؟

لینک کار میکنه.مشکل از ای اس پی شماست.

zable
03-07-2010, 00:17
شاید به نوعی من سوالمو بد پرسیدم
درسته این 2 تا موضوع کاملاً با هم تفاوت دارن ولی نمیشه گفت نتایجی که از هوش مصنوعی بدست میاد 100% درسته
منظور من این بود که هوش مصنوعیم می‌تونه بعضی وقتا باعث بروز خطا بشه
چون ذاتاً تکنولوژی هستش که همیشه توش درصدی از خطا هم وجود داره
پس میشه درصد کمی از قضیه FP ام به این نکته اختصاص داد
در ضمن دوست عزیز من با شما وارد بحث نشدم فقط گفتم اسم این تاپیک غلط اندازه

wordist
03-07-2010, 09:44
سلام

با عنايت به وجود تاپيك مرجع زدن تاپيك جديد و عدم مراجعه به تاپيك قبلي يه نوع تخلف از قوانين هست

در ضمن جناب aso.pas.86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به علت عدم رعايت جستجو و ايجاد تاپيك جديد و لحن بد در برخورد با كاربران يك اخطار ميگيريد

اين تاپيك با تاپيك مرجع ادغام ميشه و بحثها همونجا ادامه داده ميشه

موفق باشيد

Markus
03-07-2010, 11:36
سلام

با عنايت به وجود تاپيك مرجع زدن تاپيك جديد و عدم مراجعه به تاپيك قبلي يه نوع تخلف از قوانين هست

در ضمن جناب aso.pas.86 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به علت عدم رعايت جستجو و ايجاد تاپيك جديد و لحن بد در برخورد با كاربران يك اخطار ميگيريد

اين تاپيك با تاپيك مرجع ادغام ميشه و بحثها همونجا ادامه داده ميشه

موفق باشيد

بعد مدتی که اين تاپيک رو زدم از دوست عزيزم Hamilton خواستم که اسم اون رو تغيير بده، که ايشان ديگه خيلی کم مثل خودم سر ميزنن، اگه شما ميتونيد اسم تاپيک رو تغيير بدين تا تاپيک رو بروز تر کنيم..
چون دوستانی که از اين محصول استفاده ميکنند دارن بيشتر ميشن، پس ميشه اين تاپيک رو مهم هم کرد

تاپیک اختصاصی محصولات G Data

wordist
04-07-2010, 13:07
دوستان تاپيك مهم شد

سعي كنيد تاپيك رو فعال تر و مفيدتر و بروزتر از قبل ادامه بديد

joorabeban
05-07-2010, 08:41
دوستان تاپيك مهم شد

سعي كنيد تاپيك رو فعال تر و مفيدتر و بروزتر از قبل ادامه بديد

آقا زنده باد.ادغام کردن بهتره.فکر نکنید کسی که تاپیک رو زده بهش بی احترامی میشه.واسه منه کاربر راحت تره پیدا کردن سوال ها.

wordship
10-07-2010, 18:50
دوستان سایت رسمی این انتی ویروس چی هست؟

M E H R A N
11-07-2010, 00:18
دوستان سایت رسمی این انتی ویروس چی هست؟

amir.7
13-07-2010, 14:08
سلام

دوستان ما بالاخره بعد از یه مدت طولانی و به لطف خدا برگشتیم

یه سئوال که خیلی از بچه ها میپرسند اینه که آیا این ریستر ها بعد از اکسپایر شدن بازم کار میکنن یا نه ، باید عرض کنم که بله بعد از

اکسپایر شدن هم به راحتی کار میکنند و من خودم تست کردم .

khmusic
14-07-2010, 23:52
آقا من با این ریستر جدید مشکل دارم تا حالا نتونستم ریست کنم اون رسیتر قبلی (مال سال 2009) هم یوزر و پسش رو دیگه جی دیتا قبول نمیکنه
(آنتی ویروس جی دیتا 2011 )

amir.7
15-07-2010, 01:34
سلام

1 - به اینترنت وصل بشید .

2 - هیچ نرم افزاری در حال اجرا نداشته باشید حتی مرورگرتون رو هم ببندید .

3 - اجرای این ریستر یه کم زمان میبره ( 2 الی 4 دقیقه ) صبر کنید درست میشه .

موفق باشید

khmusic
16-07-2010, 16:50
سلام

موفق باشید

هر کاری کردم نشد !!!!! لطفا کسانی که از این رسیتر جدید استفاده کردن و جواب گرفتن راهنمایی کنن با تشکر

shamy
16-07-2010, 17:03
هر کاری کردم نشد !!!!! لطفا کسانی که از این رسیتر جدید استفاده کردن و جواب گرفتن راهنمایی کنن با تشکر

درود.
یک بار به صورت کامل آنتی ویروستون رو پاک کنید.
بعدازنصب یکبار کامپیوتر راریست کنید.
به اینترنت وصل شده واز تمام برنامه ها حتی مرورگر خارج بشید.
کرک را اجرا کنید.
برنامه سریع انجام شده فقط مدتی باتوجه به سرعت اینترنت شما آپدیت آن به طول خواهد انجامید.
موفق باشید.:11:

wordship
16-07-2010, 17:07

اینو استفاده کن اگه نشد یه عکس بزار ببینیم جطور ریست میکنی؟:

Dr Hannibal
16-07-2010, 17:10
ترجیحا هم از این ورزن ریستر استفاده کنید.

و به اضافه موارد بالا در هنگام نصب مجدد تریال ورژن رو انتخاب کنید.

اگه دیدید باز هم نشد و تمایل داشتید از محصولات جی دیتا استفاده کنید بهتره نوع محصول رو عوض کنید. مثلا اگر اینترنت سکیوریتی دارید توتال رو نصب کنید اگر توتال دارید اینترنت سکوریتی نصب کنید.

amir.7
16-07-2010, 19:03

سلام

من در طی هفته گذشته مال خودم و دو تا از دوستان رو بدون هیچ مشکلی ریست کردم ، آیا مطمئنید که هیچ نرم افزاری رو در حال

اجرا ندارید ؟

khmusic
16-07-2010, 20:08
سلام

من در طی هفته گذشته مال خودم و دو تا از دوستان رو بدون هیچ مشکلی ریست کردم ، آیا مطمئنید که هیچ نرم افزاری رو در حال

اجرا ندارید ؟

ممنون از همه که راهنمایی کردن
بله هیچ برنامه ای رو ران ندارم حتی فایروال رو هم دیسیبل کردم
من یک ساله که دارم از این آنتی ویروس استفاده میکنم ولی چند روزیه که به این مشکل خوردم

amir.7
16-07-2010, 23:40
سلام

دوست عزیز مشگل شما مشگل ما هم هست ،

من یه بار ریستر رو از روی فلش اجرا میکردم و هر چه اجرا کردم نشد ، بعدش اونو روی سیستم دوستم کپی کردم و فلش رو از

سیستم جدا کردیم و سپس ریستر رو از توی خود سیستم اجرا کردیم که درست شد ، شاید این تجربه به دردتون بخوره ،

امیدوارم مشگلتون هر چه زودتر برطرف بشه .

amir.7
16-07-2010, 23:48
ممنون از همه که راهنمایی کردن

با سلام مجدد

یه پیشنهاد ، ریستر رو در حالت سیف مد هم اجرا کنید و یک یاد آوری اینکه اگه از ویندوز XP استفاده میکنید باید

Microsoft.NET Framework 3.5 هم روی سیستم نصب باشه ، ببخشید اگه پرگویی شد .

موفق باشید

khmusic
17-07-2010, 02:58
آنتی ویروس رو پاک کردم دوباره نصب کردم (تریال) ولی فایده نداشت
امیر جان ویندوزم سون هست و برنامه از روی هارد اجرا میکنم
فعلا دارم از کسپر استفاده میکنم ولی خیلی این g data رو دوست داشتم !!!!

shamy
17-07-2010, 11:17
درود
شما برنامه رو به صورت فول نصب کنید نه Trial.
واز این برنامه استفاده کنید:

Dr Hannibal
17-07-2010, 14:11
آنتی ویروس رو پاک کردم دوباره نصب کردم (تریال) ولی فایده نداشت
امیر جان ویندوزم سون هست و برنامه از روی هارد اجرا میکنم
فعلا دارم از کسپر استفاده میکنم ولی خیلی این g data رو دوست داشتم !!!!

اگه مشکل دانلود ندارید و هنوز می خواهید محصولات جی دیتا رو استفاده کنید راه حلی که باقی می مونه فعلا این هست:

اگه دیدید باز هم نشد و تمایل داشتید از محصولات جی دیتا استفاده کنید بهتره نوع محصول رو عوض کنید. مثلا اگر اینترنت سکیوریتی دارید توتال رو نصب کنید اگر توتال دارید اینترنت سکوریتی نصب کنید.

درود
شما برنامه رو به صورت فول نصب کنید نه Trial.
واز این برنامه استفاده کنید:

رفیق گلم اولا هیچ فرقی بین قدرت انتی ویروس فول با تریال نیست. دوما وقتی شما فول رو تیک میزنید یعنی سریال آماده دارید بعد آنتی ویروس نصب میشه شما میخواهید از حالت لایسنس شده دوباره برگردید تریال !!! با اجرای ریستر محصول لایسنس تریال میگیره و یعنی همون تریال ! ساده تر بگم دوباره کاری اونم کاری که برای ایشون با شکل بوجود اومده.

سوما اگه ایشون ورژن دیگه استفاده می کرد با رهنمایی بالا دیگه بار اول زحمت اجرای تریال ریستر رو نداشتن.

چهارم تریال ریستر جدید معرفی شده هرچند با قبلی زیاد فرق نداره فقط یکم ایراداشو توی سیستم های خاص گرفتن.

hamsah
03-08-2010, 14:13
محل قرار گیری Update ها کجاست؟بیاید این رو پیدا کنیم تا بعد از عوض کردن ویندوز دیگه نخوایم Update کنیم.من ADSL دارم.اگه مکان آپدیتاش پیدا بشه براتون آپلود میکنم .امروز آپدیت کردم!!!!:31:

Milad4171
08-08-2010, 18:35
سلام. اگه سوالم تکراری هست ببخشید. من تریال ریست 2011 رو نتونستم تصب کنم ارور میده. اگه مشکلی دره از یه سرور دیگه لینکش رو بگذارید. من Internet Security رو نصب کردم!

amir.7
08-08-2010, 22:56
سلام

موفق باشید

reza,n
29-08-2010, 22:31
دوستان این آنتی ویروس خیلی سنگینتر از2011 Kaspersky هستش؟؟؟

mjzaret
30-08-2010, 00:05
دوستان این آنتی ویروس خیلی سنگینتر از2011 Kaspersky هستش؟؟؟

فکر نکنم چنین باشه.

درسته که این آنتی ویروس از دوتا موتور برای کارش استفاده می‌کنه ولی خود آنتی ویروس کسپر هم به اندازه کافی سنگین هست.

در هر صورت زیاد تفاوتی نمی‌کنه که GData نصب کنی یا Kasper2011.

Milad4171
30-08-2010, 02:45
یه تریال ریست برای 7 میخوام. تریال ریست ها کار نمیکنه هیچ کدومشون. اگه چیزی هست و میشناسین معرفی کنین من کلی وقت گذاشتم اینو دانلود کردم حالا موندم نمیتونم ک ر کش کنم چیکار کنم!؟

Dr Hannibal
04-09-2010, 19:32
یه تریال ریست برای 7 میخوام. تریال ریست ها کار نمیکنه هیچ کدومشون. اگه چیزی هست و میشناسین معرفی کنین من کلی وقت گذاشتم اینو دانلود کردم حالا موندم نمیتونم ک ر کش کنم چیکار کنم!؟

این تریال ریستر جدیدترینه و دیگه از این جدیدتر نداریم

نت رو وصل کنید و حدود 5 دقیقه صبر کنید تا انجام بشه.

موفق باشید.

panther99
05-09-2010, 00:14
آقا ما هنوز موندیم از چی استفاده کنیم ؟ eset خوب بو اما یه کم ضعیف بود . نورتون هم خوبه ولی سنگینه . میخوام بدونم در مقایسه با این 2 تا G Data چه جوریه ؟؟؟؟ آپدیتش دردسری نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستانی که داشتن راضی بودن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Dr Hannibal
05-09-2010, 04:32
آقا ما هنوز موندیم از چی استفاده کنیم ؟ eset خوب بو اما یه کم ضعیف بود . نورتون هم خوبه ولی سنگینه . میخوام بدونم در مقایسه با این 2 تا G Data چه جوریه ؟؟؟؟ آپدیتش دردسری نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستانی که داشتن راضی بودن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آپدیت درد سر نداره ، تریال ریستر آخر رو اجرا کنید یک ماه کاملا راحت هستید.

برخلاف حجم بالاش آنتی ویروس سنگینی نیست.

ویژگی جی دیتا نسبت به بقیه آنتی ویروس ها: قوی ترین دیتابیس طی چندین دوره

mjzaret
05-09-2010, 10:15
می‌خواستم بدونم چطوریه میشه از آپدیت‌های جی دیتا بک آپ بگیرم و چگونه از این بک آپ‌ها استفاده کنم؟

amir.7
05-09-2010, 12:19
سلام

هنوز بک آپ گیری از جی دیتا مشاهده نشده ، متاسفانه .

panther99
05-09-2010, 16:52
آپدیت درد سر نداره ، تریال ریستر آخر رو اجرا کنید یک ماه کاملا راحت هستید.

برخلاف حجم بالاش آنتی ویروس سنگینی نیست.

ویژگی جی دیتا نسبت به بقیه آنتی ویروس ها: قوی ترین دیتابیس طی چندین دوره

پس یعنی از ESET و Noton سبکتره روی سیستم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مطمئن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

noproblem
05-09-2010, 17:05

کسی نگفت تا اون حد که
سنگین ترین انتی ویروس
ترند میکرو

amir.7
05-09-2010, 18:28

سلام

ببینید به نسبت وزن و کارایی بسیار سبک هستش اما نه از نود 32 ، اما از خیلی از آنتی ها سبکتر هست و با قدرت بسیار بالا در دیتا بیس

( همونطور که دوست و استاد عزیز فرمودند ) به نظر من از نود قو یتره اما باید خودتون هم پسند کنید .

Milad4171
05-09-2010, 18:34
این تریال ریستر جدیدترینه و دیگه از این جدیدتر نداریم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنت رو وصل کنید و حدود 5 دقیقه صبر کنید تا انجام بشه.

موفق باشید.

تشکر. روی 7 کار میکنه؟
اون قبیه 2 تا روش داشت. شما کدوم رو توصیه میکنین؟

Dr Hannibal
05-09-2010, 19:20
تشکر. روی 7 کار میکنه؟
اون قبیه 2 تا روش داشت. شما کدوم رو توصیه میکنین؟

بله
فرقی نداره. اتوماتیک نشد روش دستی. یکی هستند.

alone_boy
16-09-2010, 13:07
یه سوال واسه من پیش اومده:
G data اینقدر ارزش داره که بخاطرش از Avast! و Kaspersky بگذری؟

ezat451
16-09-2010, 13:34
یه سوال واسه من پیش اومده:

دوست عزيز از كاسپرسكاي سنگين تره و اگه سيستم سطح بالايي داريي به تست كردنش مي ارزه

amir.7
17-09-2010, 00:13

سلام

این آنتی دارای دیتابیس اوست و بیت دیفندر هست ، این یعنی از اوست قویتره و از این لحاظ از کاسپر هم قویتره اما در رفتار شناسی

کاسپر عملکرد بهتری داره و به نظر من از کاسپر سبکتره ، در مورد انتخابش هم تا خودت امتحان نکنی نمیشه اما در کل محصول بسیار

قابل قبولیه .

hamsah
17-09-2010, 13:02
سلام
به نظر من هم از کسپر سبک تره.
من Nod32 با لایسنس 1 ساله قانونی هم داشتم.کسپر 2010 هم روی سیستمم هم امتحان کردم.قبلا هم طرفدار سرسخت NOD32 بودم ولی از وقتی G DATA رو دیدم عاشقش شدم.

یه سوال:
G DATA لیست سفید نداره که بعضی از فایل ها رو توش قرار بدیم.
چون به فایل PES 2010 و بازی splite second گیر داده.

01110362
18-09-2010, 19:01
سلام
به نظر من هم از کسپر سبک تره.
من Nod32 با لایسنس 1 ساله قانونی هم داشتم.کسپر 2010 هم روی سیستمم هم امتحان کردم.قبلا هم طرفدار سرسخت NOD32 بودم ولی از وقتی G DATA رو دیدم عاشقش شدم.

یه سوال:
G DATA لیست سفید نداره که بعضی از فایل ها رو توش قرار بدیم.
چون به فایل PES 2010 و بازی splite second گیر داده.

در قسمت virus check رو option انتخاب ومراحل زیر رو انجام بده :
monitor- ecxeptions- new

موفق باشید

alone_boy
19-09-2010, 18:59
من با این سیستم ذغالیم G Data رو نصب کنم یا نه؟
از نظر سبک بودن و غیره میگم
از کاسپر سبکتره؟

Ram:1
CPU:2.4

Dr Hannibal
19-09-2010, 20:13
من با این سیستم ذغالیم G Data رو نصب کنم یا نه؟
از نظر سبک بودن و غیره میگم
از کاسپر سبکتره؟

Ram:1
CPU:2.4

از کسپرسکی سبک تر هست.

اگه ویندوز xp دارین که کاملا مناسب هست اگر سون ویا ویستا باز هم به تستش می ارزه و احتمالا سازگار باشه.

موفق باشید.

alone_boy
19-09-2010, 23:12
خیلی ببخشید ولی یه سوال دیگه دارم:
از کدوم ورژنش استفاده کنم
ویندوز XP دارم
سر و کارم با اینترنت زیاده

ممنون:11:

Milad4171
20-09-2010, 00:12
چرا تریال ریست ها همش برای من Faild میشه؟
هیچ کدومشون تا حالا نصب نشده؟ حسی نصب کرده که راحت نصب بشه؟

Dr Hannibal
20-09-2010, 05:18
خیلی ببخشید ولی یه سوال دیگه دارم:
از کدوم ورژنش استفاده کنم
ویندوز XP دارم
سر و کارم با اینترنت زیاده

کامل ترین برنامه جی دیتا

فایروال + انتی ویروس + مکمل

--------------------------------

آنتی ویروس + فایروال

-------------------------------

انتی ویروس

-------------------------------

اگر مایلی که از فایروال دیگه به همراه جی دیتا استفاده کنی باید فقط انتی ویروس رو نصب کنید. اگر نه مایلید که فقط یک برنامه نصب داشته باشید لینک های اول یا دوم مناسبند.

موفق باشید.

چرا تریال ریست ها همش برای من Faild میشه؟
هیچ کدومشون تا حالا نصب نشده؟ حسی نصب کرده که راحت نصب بشه؟

روش دستی تریال ریستر رو انتخاب کنید. و مراحل رو انجام بدین.

از توی پروسس برنامه های اضافی رو ببندید.

بله توی ویندوز 7 هم این کار موفق بوده.

alone_boy
21-09-2010, 00:09
این ارور مربوط به مشکل ویندوز میشه یا مشکل دانلود فایل؟

از لینکی که دکتر گذاشته بود دانلود کردم.یعنی فایل خراب دی ال شده؟
خودمو کشتم تا دی الش کردم!

Dr Hannibal
21-09-2010, 20:01
این ارور مربوط به مشکل ویندوز میشه یا مشکل دانلود فایل؟

از لینکی که دکتر گذاشته بود دانلود کردم.یعنی فایل خراب دی ال شده؟
خودمو کشتم تا دی الش کردم!

احتمالش هست فایل ناقص دانلود شده باشه. لینک های از سایت خود جی دیتا بودند. برای تست از یه سایت معتبر مثل softpedia دانلود کنید.

alone_boy
22-09-2010, 10:43
درود
من از تریال ریستر 1.8 استفاده میکنم ولی اصلا به سرور وصل نمیشه!
چرا؟

amir.7
22-09-2010, 12:49
درود
چرا؟

سلام

1 - به نت وصل باشید 2 - هیچ نرم افزاری در حال اجرا نداشته باشید ( حتی مرورگر ) 3 - 2 الی 4 دقیقه طول میکشه .

نباید مشگلی باشه من بارها فعال کردم هم روی xp و هم 7 .

Dr Hannibal
22-09-2010, 12:57
درود
چرا؟

It was tested usinig G DATA v21.0.2.1 on WinXP (x86) and Win7 (x86/x64

این کرک فقط رو ویندوز های 64 بیتی xp اجرا نمیشه.

alone_boy
22-09-2010, 13:22
ویندوز من 32 بیتیه
اینم عکس از ارورش:

کلافه شدم!

ویرایش:چطوری فایلها را توی G Data از قرنطینه در بیارم؟

alone_boy
22-09-2010, 22:13
دوستان یه نفر هم ما رو راهنمایی بکنه بیزحمت

Dr Hannibal
22-09-2010, 22:23
دوستان یه نفر هم ما رو راهنمایی بکنه بیزحمت

یکم صبر کنید قرار شد یکی از دوستان چندتا تریال ریستر که تست شده رو بذاره و راهنمایی کامل کنه.

یکم صبر کنید.

روش دستی تریال ریستر رو تست کردید ؟ اگر نکردید همون تریال ریستر رو اجرا کنید روش دستی رو تست کنید.

موفق باشید.

alone_boy
22-09-2010, 23:32
یکم صبر کنید قرار شد یکی از دوستان چندتا تریال ریستر که تست شده رو بذاره و راهنمایی کامل کنه.

یکم صبر کنید.

روش دستی تریال ریستر رو تست کردید ؟ اگر نکردید همون تریال ریستر رو اجرا کنید روش دستی رو تست کنید.

موفق باشید.

ممنون بابت پاسخگویی:11:
دستی منظورتون گزینه License BBsـه؟
اگه اونه بله تست کردم و جواب نداد
همش این ارور رو میده

Dr Hannibal
23-09-2010, 01:24
ممنون بابت پاسخگویی:11:
دستی منظورتون گزینه License BBsـه؟
اگه اونه بله تست کردم و جواب نداد
همش این ارور رو میده

تریال ریستر رو اجرا کنید این دفعه بجای اینکه اتوماتیک رو بزنید Manual رو بزنید و مراحلی که میده رو انجام بدین.

Milad4171
23-09-2010, 09:23
من منتظر تریال ریست جدید هستم. نمیدونم چرا هیچ کدوماش جواب نداد واسم!!! ( عجیبه که این تحت اینترنت هست. برعکس بقیه ی تریال ریست ها)
چرا؟

alone_boy
23-09-2010, 11:16
تریال ریستر رو اجرا کنید این دفعه بجای اینکه اتوماتیک رو بزنید Manual رو بزنید و مراحلی که میده رو انجام بدین.

دکتر جان تریال ریستر من اصلا گزینه مانوال نداره
اگه میشه یه تریال ریستر بدین که این گزینه رو داشته باشه

Dr Hannibal
23-09-2010, 22:15
دکتر جان تریال ریستر من اصلا گزینه مانوال نداره
اگه میشه یه تریال ریستر بدین که این گزینه رو داشته باشه

همون ورژن قبلی بود. لینک صفحه اول متاسفانه از کار افتاده.

صبر کنید amir.7 عزیز قرار شد که ورژن قبل رو بذارند.

amir.7
23-09-2010, 23:50
سلام

من تقریبا 10 روز پیش با این ورژن ریست کردم ، لطفا تست کنید و نتیجه رو اعلام بفرمایید

ممکنه که کرک ها از کار افتاده باشن .

alone_boy
23-09-2010, 23:58
لینک کار نمیکنه متاسفانه

Dr Hannibal
24-09-2010, 00:16
لینک کار نمیکنه متاسفانه

لینک بالا رو دریافت کنید کار میکنه.

این هم هست شاید جواب بده. 1.5

طریقه manual هم به این شکل هست

Running BOX 1.5A -> select Manual Reset -> click Reset -> OK
GData interface click Options on the top right corner -> Internet Updates -> blank username with password -> Click Register with Server

به نظر من موقع نصب جی دیتا شما نصب تریال ورژن رو تیک بزنید هم یک ماه اول بدون دردسر استفاده میکنید هم مشکل بعدی شاید کمتر بشه. ( از لحاظ قدرت هیچ تفاوتی نمیکنه )

Dr Hannibal
24-09-2010, 00:24
ورزن 1.7

تست کنید.

amir.7
24-09-2010, 00:29
سلام

دوستان ظاهرا کرک 1.9 هم اومده لطفا موارد زیر رو تست بفرمایید و نتیجه رو اعلام کنید

اگه ف---ی-----ل بود درستش کنید :20:

Dr Hannibal
24-09-2010, 00:35
کرک جی دیتا هم تیر آخر : )

Dreamland
24-09-2010, 02:33
Activation code for 6 months :

User name: alxuxuv19037
Password: 4J32IS
+
User name: Wlwwum3862
Password: V03QWE

تست نکردم!

sajjji
24-09-2010, 19:16
من با تریال ریست آنتی ویروس رو آپدیت کردم

اما امروز تاریخ 2010/24/9 هست

و در قسمت license valid زده 2010/24/10

یعنی آنتی ویروس فقط تا فردا فعال هست !!!!!!!

کسی می دونه مشکل چیه ؟؟؟

از تریال ریست 1.8 هم استفاده کردم که آخریش هست

الان هنوز فردا نشده که ببینم از کار میفته یا نه
در ضمن به غیر اون دفعه اول که آپدیت کرده الان بعد از گذشت 2 تا 3 ساعت هنوز آپدیت نشده
در صورتی که نورتون 5 دقیقه 5 دقیقه آپدیت میشه

به نظر من nis 2011 از این بهتر هست و اصلا سرعت رو پایین نمیاره . نظر شما چیه ؟؟؟

اینم آنتی ویروس بسیار خوبی هست و موقعی که ویروس پیدا میشه مثل گاو هرکاری نمیکنه بلکه گزینه های مختلف مانند clean و ... رو در اختیار شما قرار میده که شما انتخاب کنید و این خیلی خوبه

اما ..........

اما به شدت سرعت کامپیوتر رو میاره پایین

بنده با cpu 3000 و رم 2 گیگ الان کاملا پایین اومدن سرعت رو حس می کنم

Dr Hannibal
24-09-2010, 19:41
من با تریال ریست آنتی ویروس رو آپدیت کردم
اما امروز تاریخ 2010/24/9 هست
و در قسمت license valid زده 2010/24/10
یعنی آنتی ویروس فقط تا فردا فعال هست !!!!!!!

وقتی از کار افتاد سپس تریال ریستر رو اجرا کنید.

توی پست های بالایی چندین نوع تریال ریستر و کرک و سریال گذاشته شده. تست کنید.

موفق باشید.

sajjji
24-09-2010, 20:13
به نظرم از kasper خیلی خیلی بهتر و سبک تره

دوستان kasper کار اینو یه تست بزنید دست از سر این kasper روسی مسخره ور میدارید به خدا
پر از باگ هست این kasper

اون widget که واسه سون داره رو دیدین بعضی موقع ها که قرمز میشه دیگه تا ریست نکنی سبز نمیشه ؟؟؟

مثل زالو هم می چسبه به cpu

این gdata یه گزینه پیدا کردم توی تنظیماتش اگه فعالش کنی موقعی که داری با کامپیوتر کار سنگین می کنی خودش اتوماتیک تشخیص میده و اسکن درایو ها رو تا وقتی که کارتون تموم بشه موقتا نگه میداره !!!!!!!!

واقعا که فوق العادس - هیچ فایلی رو هم زرتی پاک نمی کنه - واسه همه چیز ازتون اجازه میخواد

فقط ای کاش key بهش می خورد . به این تریال ریست ها زیاد اعتماد ندارم

حال کردم در کل باهاش

حداقل key می دونی که نصفه نیمه قانونی هست : دی

amir.7
24-09-2010, 20:16
سلام

اون تاریخ داره بهتون میگه تا 24 نوامبر فعال هستش نه تا فردا ، در مورد سرعت هم فکر میکنم که ورژنهای جدید نورتون سبکتر هستند

اما این هم زیاد سنگین نیست ، من هر دوتا رو تست زدم .

sajjji
24-09-2010, 20:17
وقتی از کار افتاد سپس تریال ریستر رو اجرا کنید.

توی پست های بالایی چندین نوع تریال ریستر و کرک و سریال گذاشته شده. تست کنید.

موفق باشید.

خوب مگه قرار نبود لایسنس 1 ماه بده ؟؟؟

من همین الان دوباره تریال ریست رو زدم

بازم تا فردا فعال هست

amir.7
24-09-2010, 20:21
حداقل key می دونی که نصفه نیمه قانونی هست : دی

سلام

نگران نباشید ، این ریستر ها هم در همون حد هستند ، به جمع جی دیتایی ها خوش اومدید . :20:

---------- Post added at 08:21 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

خوب مگه قرار نبود لایسنس 1 ماه بده ؟؟؟

من همین الان دوباره تریال ریست رو زدم

بازم تا فردا فعال هست

اون تا یک ماه هست ، نگران نباشید .

sajjji
24-09-2010, 20:57
سلام

اون تاریخ داره بهتون میگه تا 24 نوامبر فعال هستش نه تا فردا ، در مورد سرعت هم فکر میکنم که ورژنهای جدید نورتون سبکتر هستند

اما این هم زیاد سنگین نیست ، من هر دوتا رو تست زدم .

اوه اوه عجب سوتی ای دادم من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون یکماه بود که من یک روز خوندم

آره زیاد هم سنگین نیست اما وقتی از نورتون یا آویرا کوچ کنی به اینا متوجه میشی که خیلی سنگینه اما الان بهش عادت کردم و واقعا فوق العادس

فقط لطفا یه را بگید واسه جمع آوری آپدیت ها

ای بابا یعنی هیچ راهی نیست فعلا ؟؟

شرمنده یه سوال دیگه :

آپدیتش چند وقت به چند وقت هست ؟؟ مثلا چند دقیقه چند دقیقه ؟؟

با روزی چند بار هست ؟؟؟

الان آخه 3 یا 4 ساعته آپدیت نکرده

وقتی آپدیت تموم بشه آیا notify یا پیغامی میده که آپدیت تموم شد ؟؟؟

amir.7
24-09-2010, 21:21
فقط لطفا یه را بگید واسه جمع آوری آپدیت ها

سلام

راهی نیست

آپدیتش چند وقت به چند وقت هست ؟؟ مثلا چند دقیقه چند دقیقه ؟؟

من هر وقت روشن میکنم ( معمولا روزی یک تا دو بار ) آپدیت میکنم اما همیشه منظم نیست ، معمولا انجین A آپدیت بیشتری داره .

الان آخه 3 یا 4 ساعته آپدیت نکرده

فکر کنم قابلیت تنظیم داره ، خودت مرتب روی گزینه آپدیت کایک کن و تمام .

amir.7
25-09-2010, 22:58
سلام

دوستان من در مورخه سوم مهرماه 1389 و ساعت 23 این انتی ویروس رو با یکی از ریسترهای 1.8 روی لپ تاپ دوستم ریست کردم و

آپدیت کاملشد . ریسترها کار میکنند و مشگلی هم ندارن .

hamsah
27-09-2010, 20:04
سلام.میشه راهی برای گرفتن بک آپ از آپدیت هاش بگید؟:31:منظورم اینه که میدونید آپدیت هاشو کجا میریزه؟:11:
میخوام ویندوز عوض کنم،بدبخت میشم اگه دوباره بزنم آپدیت کنه.:41:

Dr Hannibal
27-09-2010, 20:14
سلام.میشه راهی برای گرفتن بک آپ از آپدیت هاش بگید؟:31:منظورم اینه که میدونید آپدیت هاشو کجا میریزه؟:11:
میخوام ویندوز عوض کنم،بدبخت میشم اگه دوباره بزنم آپدیت کنه.:41:

متاسفانه تا حالا هیچ راه حلی براش گفته نشده.

موفق باشید.