PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این پیغام چیه!..................

mojanimator
16-03-2009, 04:46
سلام دوستان خسته نباشید.
تازه کامپیوتر خریده بودم .وقتی روشنش کردم تا وارد ویندوز شد این پیغام توی عکس رو داد..آقا دیگه هیچکاری نمی تونستم بکنم و کامپیوتر هی هنگ میکرد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا اینکه چشمم به علامتی افتاد که وقتی فلشمو به کامپیوتر وصل می کردم می دیدمش.وقتی my computer رو باز کردم متوجه شدم که چهارتا ایکن غیر عادی (مثل ایکنی که هنگام وصل کردن کابل usb ظاهر میشه) همون جایی که تو عکس میبینید ظاهر می شن.:13:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2.02d.JPG

دیگه اعصابم خورد شده بود:41: . روی ایکن (پایین سمت راست )رفتم و اون چهار درایو رو برداشتم و بعد cancel رو زدم و اون eror از بین رفت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3.0e9.JPG
حالا یه تا سوال داشتم!!!
1. اون eror چیه و چه جوری میشه برطرفش کرد ؟(چون کامپیوتر رو تازه گرفتم امکانش هست که یارو یه چیزیش رو اشتباه بسته باشه؟)
ممنونم. خداحافظ...:19:l

Mr.reCoder
16-03-2009, 23:37
مثل اينكه سيستمت رم ريدر داره بهتره رم ريدرت رو عوض كني!
بعضي رم ريدرها مشكل اساسي تو چيپستشون هست كه هيچ كس درستش نميكنه! هر كي از باباش قهر ميكنه ميره رم ريدر ميسازه!!! شايد هم مشكل از درايور ويندوز باشه!!
در هر حال اگه از رم ريدر external استفاده كني بهتره!!

mehdi936
21-03-2009, 10:52
عزيزم همونطور كه اين دوستمونم گفت مشكل رم ريدرته،چون جا افتاده كه تمام فروشنده ها به جايه فلاپي درايو رم ريدر ميذارن بعضي رم ريدرها اين مشكل رو دارن و باعث هنگ كردن سيستم ميشن،شما فقط رم ريدرتو عوض كن مشكلت حل ميشه

satanic0098
16-05-2009, 16:26
میدونم پست قدیمی شده ولی شاید برای دیگر کاربرا مفید واقع بشه...
نمیشه قطعا گفت رم ریدر مشکل داشته باشه....

داخل کیس جای پورت usb که مربوط به رم ریدر میشه عوض کن ببین مشکل حل میشه؟؟

smss یه پروسه سیستمی هست ,کمی عجیب به نظر میرسه که خودشو در این ارور ها قالب کنه(نوار عنوان)(ویروس)

شما startup در msconfig و رجیستری رو هم بهتر بود چک میکردید ,و پروسه های مشکوک رو disable یا 0 میکردید.

دفترچه راهنما مادبرد رو پیرامون پورت های usb مطالعه کنید ,دید بهتری در حل مشکل پیدا میکنید

نمیدونم ,ولی عوض کردن یه قطعه در مرحله اول نمیتونه بهترین راه حل باشه

با این حال اگه ram reader رو عوض کردید و مشکلتون حل شد حتما خبر بدید