PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در رابطه با ADrive و FlashGet

Jang Bogo
16-03-2009, 01:08
سلام
من در سایت یا سرور ADrive یک اکانت دارم و یک سری فایل
به طور معمولی میتونم از اکانت خودم دانلود کنم
سوال من اینه که :
چطوری میتونم با FlashGet یا دانلود منیجر دیگه ای از اکانت خودم مستقیم دانلود کنم ؟ البته بدون اینکه فایل رو Share کنم
ممنون

Jang Bogo
17-03-2009, 01:14
28 نفر این پست رو دیده اند
یکنفر نتونست کمک کنه ؟

♥ Pegah ♥
18-03-2009, 02:43
دوست عزیز مگه با کپی کردن آدرس اون فایلی که بعد از آپلود به شما ارائه می کنه ، قادر به دریافت اون فایل نیستید ؟

zed2
18-03-2009, 12:26
دوست عزیز مگه با کپی کردن آدرس اون فایلی که بعد از آپلود به شما ارائه می کنه ، قادر به دریافت اون فایل نیستید ؟
ADrive تا انجا که می دونم دو جور تنظیمات داره که میشه فایل رو یا به صورت ازاد گذاشت و هر کی لینکش رو داشت دانلود کنه یا انیکه شخصی سازی کرد و فقط خود شخص صاحب اکانت بتونه دانلود کنه...

Jang Bogo
19-03-2009, 17:16
ADrive تا انجا که می دونم دو جور تنظیمات داره که میشه فایل رو یا به صورت ازاد گذاشت و هر کی لینکش رو داشت دانلود کنه یا انیکه شخصی سازی کرد و فقط خود شخص صاحب اکانت بتونه دانلود کنه...
بله عزیز
این رو که خودم میدونم
من میخوام اون آدرسی که مربوط به اکانت خودم و شخصی هست و Share نشده رو با FlashGet یا دانلودمنیجر دیگه ای دانلود کنم .
چطوری میشه این کار رو کرد ؟

armin321
19-03-2009, 19:39
اول
برای ادرایو تاپیک داریم

دوم
با فلش گت نمیشه (خودم هم دنبالش بودم ولی نشد)

سوم
با اینترنت دانلود منجیر ( آی دی ام) کار کن . با اون جواب میده

چهارم
ربطی به شیر کردن و نکردن نداره . آی دی ام فقط . البته یکی از دوستان مثل اینکه با اربیت هم میتونه لینکهاشو بگیره

پنجم
من دنبال اینم چظوری میشه تو ادرایو جستجو کرد؟؟( فایلهای دیگران رو) اگر بلد هست کسی بگه

alireza20202003
19-03-2009, 19:56
اول
برای ادرایو تاپیک داریم

دوم
با فلش گت نمیشه (خودم هم دنبالش بودم ولی نشد)

سوم
با اینترنت دانلود منجیر ( آی دی ام) کار کن . با اون جواب میده

چهارم
ربطی به شیر کردن و نکردن نداره . آی دی ام فقط . البته یکی از دوستان مثل اینکه با اربیت هم میتونه لینکهاشو بگیره

پنجم
من دنبال اینم چظوری میشه تو ادرایو جستجو کرد؟؟( فایلهای دیگران رو) اگر بلد هست کسی بگه

می تونی از این سایت استفاده کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

armin321
19-03-2009, 23:00
می تونی از این سایت استفاده کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خیلی ممنونم از شما

zed2
20-03-2009, 00:52
بله عزیز
این رو که خودم میدونم
من میخوام اون آدرسی که مربوط به اکانت خودم و شخصی هست و Share نشده رو با FlashGet یا دانلودمنیجر دیگه ای دانلود کنم .

بابا من جواب کاربر ♥ Pegah ♥ رو دادم ....چرا منو به ترقه بستی شب عیدی:18:
منم تلاش کردم ببینم با خصوصی چطور میشه با دانلود منیجر دانلود کرد که موفقیتی نداشتم
در ضمن دانلود منیجر ها پایه کارشون با هم فرقی نداره ( در جواب پست armin321 )

DrXoX
20-03-2009, 01:18
بله عزیز
این رو که خودم میدونم

با FlashGet کار نکردم ، ولی با IDM به راحتی میشه فایلهایی که Share نشده رو با سرعت بالا دانلود کرد

armin321
20-03-2009, 11:21
بابا من جواب کاربر ♥ pegah ♥ رو دادم ....چرا منو به ترقه بستی شب عیدی:18:
منم تلاش کردم ببینم با خصوصی چطور میشه با دانلود منیجر دانلود کرد که موفقیتی نداشتم
در ضمن دانلود منیجر ها پایه کارشون با هم فرقی نداره ( در جواب پست armin321 )

خیر عزیزم. اینطور نیست

امتحان کن بعد جواب رو بگو.

در ضمن شیر کردن و نکردن فرقی نداره

بازم برو امتحان کن بعد جواب رو بگو