PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بانک [avi]فیلم های اموزشی درخواستی!

hamed9
16-03-2009, 00:26
با سلام خدمت دوستان و عزیزان طراح گرافیک...
به علت درخواست هایی که داشتیم در مورد طراحی متحرک (فیلم)با مشورت بزرگان و مدیران بر ان شدیم که تایپیک درست کنیم برای این درخواست ها...
از این به بعد هر کس در خواستی داشت مبنی بر طراحی به صورت فیلم اینجا میزاره.
و اما قوانین این تایپیک که لازم و ضروری هست همه رعایت کنن...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*****1-نرم افزار برای این کار سلیقه ای هستش اما من راهت ترینش رو میزارم کسی که خواست استفاده کنه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود نرم افزار:(20مگابایت)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسورد:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*****2-درخواست اموزش باید کامل دقیق و بدون ابهام باشه.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*********3-وقتی درخواستی داده شد 2 نفر که کامل میدونن میتونن این اموزش رو طراحی کنن اعلام امادگی میکنن برای انجام کار . این طوری هم کارها بهتر و سریع تر انجام میشه و هم این که چند نفر با هم وقتشون از دست نمی ره.
*****4-بچه های که اعلام امادگی می کنن برای طراحی حدود 2 روز وقت دارن کار رو اماده کنن در غیر این صورت کسی جایگزین میشه.(به میل خودش هرکس خواست)
********5-بچه هایی که فیلم رو طراحی میکنن نباید در داخل کار از کلید های ترکیبی استفاده کنن مگر با ذکر اون.
**6-سوالاتی که در مورد فیلم ها پرسیده میشه سعی شه توسط خود طراح جواب داده بشه اما اگرم کسه دیگه جواب داد مشکلی نیست.
*********برای تکمیل قوانین درخواست بدید تا چیزیرو کم یا زیاد کنیم********

hamed9
16-04-2009, 23:27
سلام به دوستان
دیدیم این تاپیک رو زیاد تهویلش نمی گیرن گفتم خودم دست به کار بشم .
یه اموزش گذاشتم ساخت خودم هستش امید وارم مورد پسند واقع بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه صلاح هست تاپیک رو به اموزش منتقل کنید.