PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Sid Meier's Civilization 4 - Beyond the Sword تشکیل تیم آنلاین

neo_345
15-03-2009, 20:29
با سلام
اکثر کسانی که اینو بازی می کنن تو آنلاینش ( خارجی ها ) اکثرا همه نامردن و زود لیو می دن
می خواستم ببینم کیا پاین قرار بزاریم یه دست توپول بزنیم .... من که تا حالا اورانیم رو تو آنلاین ندیدم ... امیدوارم ببینم
هر کی پایست بگه کی ها ؟

اولیش خودم کل عید (مسافرت خبری نیست )

توضیحات بازی پست سوم

XirowN
16-03-2009, 01:16
میشه یه کم درباره بازیش توضیح بدید؟

neo_345
16-03-2009, 11:07
نمی دونم چرا اکثرا ایرونی ها این بازی رو نمی شناسن این جزو 3 تا بازی پرفروش امریکا 2007 شده بود و البته بیوند سوارد 2008
من یه بار قبلا راجع به این بازی توضیح داده بودم ولی نمی دونم چی شد اشتباهی زدم پست توضیحام پاک شد:41:
یه توضیح مختصر می دم برای کسایی که بازی نکردن امید وارم جذب شن واقعا خداترین بازیه ساخته شدست
و البته می تونین تاپ 10 سایت خفن معتبر GAMESPOT رو ببینین که این توشه یادم نیست چندم بود فکر کنم 5 ام 6امه
خوب می ریم سراغ توضیحات : (نکته مهم اینه که این بازی اینترنت خیلی خفن نمی خواد لطفا دوستانتون رو هم دعوت کنین تا تعدادمون بره بالا (مردم انقدر زور زدم اینگیلیسی با این خارجی ها حرف بزنم ))

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بازی در واقع مجموع سیاست جنگ اقتصاد علم و ... در یک کلمه حکومت کنین
شما تو این بازی یه تمدن رو انتخاب می کنین (که خیلی زیادن و ایران هم توش هست ) و یه رهبر که البته کورش رو من انتخاب می کنم رهبراشم خیلی زیادن از چرچیل و روزولت و گاندی و ....اینم عکسای چندتاشون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روزولت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الکساندر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گاندی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چنگیز خان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و البته کورش کبیر
و ...

خب هر کدوم از این ها یه سری خصوصیات دارن که با بقیه فرق داره
و باید بگم که این بازی در واقع بازی نیست دقیقا مشابه واقعیته و تو هر اپسیلونش فکر شده
خب بعد از این که تمدنتون شروع به کار کرد
ای بابا اگه بخوام کلش رو توضیح بدم پوستم کنده می شه .... یه سری از خصوصیات بازی رو می نویسم
-شما می تونین علوم مختلف رو کشف کنین و حتی می تونین به کشور هایی که اونا رو ندارن اونا رو معامله کنین در ازای چیزی
-شما تا علم خوندن نوشتن رو کشف نکرده باشین نمی تونین علمتون رو با کسی معامله کنین و یا پیشنهاد باز شدن مرز ها رو به اونا بدین
-تمامی علوم ممکن در این بازی وجود داره از کشف پلاستیک تا کشف چرخ تا کشف بمب اتم تا کامپیوتر و ...
-نکته ای که باید بگم اینه که این بازی به صورت turn playing هست یعنی مثل جنرال نیست که همینجوری سربازها رو اینور اونور کنین چون اصلا عملی نبوده با این همه امکانا بازی تقریبا مشابه شطرنج هست با امکانات عجیب غریب
البته اینجوری نیست که شما بازی کنی بعد طرف بازی کنه هر دو یه زمان مثلا 10 ثانیه دارین که بازی کنین مثل risk هست البته در حالت ابر پیشرفته
-شما می تونین تانک های خفن خفن بسازین اما تنها وقتی که نفت داشته باشین
- ولی اگه نفت ندارین می تونین با کشوری که داره مذاکره کنین و خرش کنین تا از چنگولش در بیارین
-شما در طول بازی چندین شهر می سازین و باید سعی کنین فرهنگ و کار و پول رو تو شهر ها ببرین بالا
- اوه اوه این تو این ورژن بیوند سوارد اضافه شده خداست یعنی بخش جاسوسی شما می تونین با فرستادن یه جاسوس به کشور های همسایه تو شهرشون خراب کاری کنین. پول بدزدین . علمشون رو بدزدین ..آبشون رو مسموم کنین و.....
-شما می تونین ادیان مختلف رو کشف کنین و ازشون سود ببرین و البته از سال 2000 به بعد دبگه به دردتون نمی خوره و همین تور می تونین دینتو رو به کشور های دیگه صادر کنین و اونا رو استسمار کنین
- شما می تونی در طول بازی بناهای مهم تاریخی رو اول خودتون بسازین تا از مزایاش استفاده کنین مثلا می تونین اول شما دیوار چین رو بکشین در دور ایران مزایای دیوار چین هم اینه که قبیله های جنگلی نمی تونن بیان تو کشورتون و موقع جنگ یه جنرال تو کشورتون بدنیا میاد
- تمام دانشمندا از ادیسون و انیشتین بگیر تا ابوبکر و موسی و عیسی تو این باز یهستند و به دنیا میان (البته قیاف اینا درست نشده ) باید سعی کنین امکاناتی ایجاد کنین تا تو کشور شما به دنیا بیان
- و هزاران چیزه دیگه
فقط چند نکته دیگه یکی اینکه این بازی یاد گیریش مثل جنرال و ... نیست و چون ما که همش اونجور بازی ها رو کردیم یه ذره یاد گرفتن این باز یبرامون سخت باشه یه ریزه باید صبور باشین ... هر سوالی داشتین من کمکتون می کنم
چون این بازی نت زیاد خفن نمی خواد و فکر کنم حتی با دیال آپم بشه بازی شکرد ( با 128 که 100%) به تمام دوستانتون آدرس این صفحه رو لینک کنین تا تعدادمون بره بالا شایدم لیگ را انداختیم

برای بازی کردن این بازی هم یا باید تمام لینک های زیر رو دانلود کنین یا بازی رو بخرین و فقط لینک های پچ زیر رو دانلود کنین
دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه ...

لینک های بازی

خود Civilization.IV

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Beyond The Sword

لینکهای پچ

neo_345
16-03-2009, 11:12
اینم تمام لیدر ها .... فقط جای هیتلر خالیه

اونایی که دارن یا دانلود می کنن بگن تا ببینیم تعداد چقدره ؟

neo_345
16-03-2009, 13:20
این پست اشتباه شد پاکش کنین

hadi_gamer
16-03-2009, 17:11
نئو جان من یه سوال دارم.ببخشید که خیلی ابتداییه.
من بعد از یه مدت که بازی رو شروع میکنم اعضای شهرم ناراضی میشن و همینطور تعداد ناراضی ها بالا میره و لول شهرم کم میشه.این بزرگ ترین مشکل من تو بازی هستش.لطفا یه راهنمایی بکن.البته هنوز خیلی نوب هستم.

neo_345
17-03-2009, 00:46
نه بابا ابتدایی کدومه
فقط واسه چی اون تاپیکو بردی بالا اون یه مرگشه نمی شه توضیحاتو توش بزنم
دوستان هر کی سوال داره بگه تا بگم
خب
ببین تو هر شهر یه چیزهایی هست که باعث خوشحالی مشه و علامتش یه کله زرد خنودونه مثل این :20: و یه چیزهایی هست که باعث عصابانی شدن مردم می شه و علامتش یه کله قرمز اخمه مثل :grrr:
تو باید سعی کنی چیز هایی که باعث :20: می شه رو بیشتر و چیزهایی که باعث :grrr: می شه کم کنی
حالا چه چیز هایی باعث اینا می شن تعدادیشو که یادمه می گم

1 - اکثر منابع باعث:20: می شن که دقیق یادم نیست کدوما فکر کنم فیل بود و تعدادی دیگه نکته اینه که باید موس رو روی اون منبع نگه داری خودش می نویسه که باعث چی می شه و چه چیزی باید روش بسازی تا باعث اون چیز ( مثل :20:) بشه و نکته دیگه هم اینه که باید بین اون منبع و شهرت حتما جاده بکشی تا جزو منابع اون شهر بشه
2 - بعضی ساختمون ها که واسه شهر می سازی باعث :20: می شه که وقتی می خوای بسازیش موس رو که روش نگه داری باز تو توضیحات می گه باعث چی می شه ... مثلا اگه تو یه شهر barracks یا سرباز خونه بسازی اگه یه نیروی نظامی تو شهر باشهخ باعث :20: می شه
3 - دین ها باعث :20: می شوند که البته بستگی به نوع حکومت مملکت داره و در بعضی نظام های دینی :20: ایجاد می شه برای اینکه ببینی سیستم حکومتی چیه باید رو دکمه تاج سمت راست بالای صفحه کلیک کنی :king:
و ...

حالا چیزهایی که باعث :grrr: می شن
1 - مهم ترین چیز که احتمالال مشکل شما هم همین بوده crowed یا شلوغ شدن زیاد
که به ازای هر پاپیولیشن هر شهر که می ره بالا یه :grrr: به شهر اضافه می شه راهش اینه که یه دفه جمعیتو زیاد نکنی و وقتی زیادش کنی که :20: به اندازه کافی داشته باشی
حالا وقتی جمعیت شهر زیاد راهش چیه که کم شه ؟ تو هر شهر یه چیزی مثل نون کامل و یه چیزی مثل نون گاز زده هست
اگه تعداد نون کامل بیشتر باشه جمعیت رشد می کنه اما اگه نون گاز زده بیشتر باشه کم می شه یعنی شما باید نوعی منابع هر شهر رو انتخاب کنین که گاز زده بیشتر شه تا جمعیت کم شه و :grrr: کم شه
2 - چیز های زیاد دیگه ای هم هست مثلا اگه نوع سیستم حکومتی رو slavery کنین یعنی برده داری و برای پایان یه کار پدر مردم رو در آرین تا سریع تر اون کار تموم شه اونا :grrr: می شن
و...
امید وارم کمک کرده باشم
فقط یه نکته که بازم می گم اون تاپیکو پاک کنین پون توش نمی تونم توضیحاتو پیست کنم گیر داره و
لطفا این بازی رو به هر کی میشناسین معرفی کنین تا تعداد بره بالا لیگ را بندازیم اینترنت سریع نمی خواد

RedSpoT
17-03-2009, 07:40
راستش من این بازی رو چند وقت پیش گرفته بودم و فک کنم الانم اگه بگردم سیدی هاشو پیدا کنم ولی از قابلیت انلاینش اصلا خبر نداشتم و دلمو زود زد پاکش کردم :دی
بزرگترین مشکل من این بود تو بازی که وقتی همسایه هام بهم حمله میکردن هیچ شانسی نداشتم و بهتر بگم میترکوندنم! دلیلشم این بود که نیرو به قدر کافی نمیتونستم بسازم

hadi_gamer
17-03-2009, 18:14
نه بابا ابتدایی کدومه
فقط واسه چی اون تاپیکو بردی بالا اون یه مرگشه نمی شه توضیحاتو توش بزنم
دوستان هر کی سوال داره بگه تا بگم
خب
ببین تو هر شهر یه چیزهایی هست که باعث خوشحالی مشه و علامتش یه کله زرد خنودونه مثل این :20: و یه چیزهایی هست که باعث عصابانی شدن مردم می شه و علامتش یه کله قرمز اخمه مثل :grrr:
تو باید سعی کنی چیز هایی که باعث :20: می شه رو بیشتر و چیزهایی که باعث :grrr: می شه کم کنی
حالا چه چیز هایی باعث اینا می شن تعدادیشو که یادمه می گم

1 - اکثر منابع باعث:20: می شن که دقیق یادم نیست کدوما فکر کنم فیل بود و تعدادی دیگه نکته اینه که باید موس رو روی اون منبع نگه داری خودش می نویسه که باعث چی می شه و چه چیزی باید روش بسازی تا باعث اون چیز ( مثل :20:) بشه و نکته دیگه هم اینه که باید بین اون منبع و شهرت حتما جاده بکشی تا جزو منابع اون شهر بشه
2 - بعضی ساختمون ها که واسه شهر می سازی باعث :20: می شه که وقتی می خوای بسازیش موس رو که روش نگه داری باز تو توضیحات می گه باعث چی می شه ... مثلا اگه تو یه شهر barracks یا سرباز خونه بسازی اگه یه نیروی نظامی تو شهر باشهخ باعث :20: می شه
3 - دین ها باعث :20: می شوند که البته بستگی به نوع حکومت مملکت داره و در بعضی نظام های دینی :20: ایجاد می شه برای اینکه ببینی سیستم حکومتی چیه باید رو دکمه تاج سمت راست بالای صفحه کلیک کنی :king:
و ...

حالا چیزهایی که باعث :grrr: می شن
1 - مهم ترین چیز که احتمالال مشکل شما هم همین بوده crowed یا شلوغ شدن زیاد
که به ازای هر پاپیولیشن هر شهر که می ره بالا یه :grrr: به شهر اضافه می شه راهش اینه که یه دفه جمعیتو زیاد نکنی و وقتی زیادش کنی که :20: به اندازه کافی داشته باشی
حالا وقتی جمعیت شهر زیاد راهش چیه که کم شه ؟ تو هر شهر یه چیزی مثل نون کامل و یه چیزی مثل نون گاز زده هست
اگه تعداد نون کامل بیشتر باشه جمعیت رشد می کنه اما اگه نون گاز زده بیشتر باشه کم می شه یعنی شما باید نوعی منابع هر شهر رو انتخاب کنین که گاز زده بیشتر شه تا جمعیت کم شه و :grrr: کم شه
2 - چیز های زیاد دیگه ای هم هست مثلا اگه نوع سیستم حکومتی رو slavery کنین یعنی برده داری و برای پایان یه کار پدر مردم رو در آرین تا سریع تر اون کار تموم شه اونا :grrr: می شن
و...
امید وارم کمک کرده باشم
فقط یه نکته که بازم می گم اون تاپیکو پاک کنین پون توش نمی تونم توضیحاتو پیست کنم گیر داره و
لطفا این بازی رو به هر کی میشناسین معرفی کنین تا تعداد بره بالا لیگ را بندازیم اینترنت سریع نمی خواد
خیلی ممنون از راهنماییت.من برم یه خورده بازی کنم ببینم چی میشه.

Majid ²
17-03-2009, 18:23
منم تا چند روز دیگه میریزمـــش

RedSpoT
17-03-2009, 18:28
خوب اگه همه هستن ما هم هستیم!

hadi_gamer
17-03-2009, 18:53
ولی فکر کنم هر بازی 3 ساعت بیشتر طول بکشه تا تموم بشه!!!

neo_345
18-03-2009, 08:39
راستش من این بازی رو چند وقت پیش گرفته بودم و فک کنم الانم اگه بگردم سیدی هاشو پیدا کنم ولی از قابلیت انلاینش اصلا خبر نداشتم و دلمو زود زد پاکش کردم :دی
بزرگترین مشکل من این بود تو بازی که وقتی همسایه هام بهم حمله میکردن هیچ شانسی نداشتم و بهتر بگم میترکوندنم! دلیلشم این بود که نیرو به قدر کافی نمیتونستم بسازم

خوبه تعداد داره مي ره بالا
براي كلا دفاع در مقابل جنگ شما بايد تعداد unit هاي جنگيتونو ببرين بالا براي اين كار :
اگه روي هر شهر دابل كليك كنين يه صفحه باز مي شه كه مشخصات شهره
وسط صفحه نشون مي ده كه اون شهر از كدوم منابع استفاده مي كنه شما بايد سعي كنين چكش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رو تو شهرتون زياد كنين راه هاي زيادي براي زياد كردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هست
چندتاشو مي گم : شما مي تونين با ساخت و ساز تو منابع مختلفتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رو زياد كنين
با ساختن ساختمون هايي مثل مثلا كارگاه در شهر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رو زياد كنين

يه نكته خيلي مهم ديگه هم در جنگ experience سربازهاست كه اگه ديده باشي بعد از اين كه سربازي تو يه جنگ پيروز مي شه يه مدال مي گيره اون خيلي مهمه كه چي رو بهش بدي و با توجه به مدالي كه بهش دادي ازش جنگ بخواي
راههاي ديگه اي هم غير از جنگيدن براي بالا رفتن experienc هست مثل ساختن barracks تو شهر كه باعث مي شه هر سربازي تو اين شهر بسازي يه سري اكسپرينس بگيره همينطور اسطبل و ...

neo_345
18-03-2009, 08:42
خیلی ممنون از راهنماییت.من برم یه خورده بازی کنم ببینم چی میشه.
پيشنهاد مي كنم قرار بزاريم بريم آنلاين بزنيم همونجا كمكتم مي تونم بكنم

منم تا چند روز دیگه میریزمـــش
توكل به خدا :27:

neo_345
18-03-2009, 10:46
خوب اگه همه هستن ما هم هستیم!
:10::10::10::10:

ولی فکر کنم هر بازی 3 ساعت بیشتر طول بکشه تا تموم بشه!!!
هي بستگي به بازي داره اگه بچه ها همه ژايه باشن بيشتر طول مي كشه ولي چون اكثرا ليو ميدن فوقش 2 ساعته
ولي اگه ليگ را بندازيم ديگه كسي نمي تونه ليو بده و بازي ها خيلي جذاب تر مي شه (يه سايت خارجي اين كارو كرده ولي چون بايد اينگيليسيت فول باشه من نمي تونم برم تو ليگشون ) چون اگه يه كشوري كه خيلي هم ضعيف شده باشه زور بزنه مي تونه خودشو بكشه بالا اين جالبيه اين بازيه ...خيلي شبيه واقعيته
فقط خواهشا هر كي رو كه مي شناسين بازي استراتژيك دوست داره رو دعوت كنين بياد تعدادمون بره بالا ليگو را بندازيم

hadi_gamer
18-03-2009, 17:07
یه کم در مورد منابع توضیح بده.چکش - نون و...
هر کدوم به چه دردی میخورن؟هر واحد چند تا به منبع اضافه میکنه؟

neo_345
18-03-2009, 18:50
یه کم در مورد منابع توضیح بده.چکش - نون و...
هر کدوم به چه دردی میخورن؟هر واحد چند تا به منبع اضافه میکنه؟

نون باعث افزايش جمعيت مي شه
جمعيت هر شهر همون عديديه كه زيرش نوشته
چكش باعث افزايش سرعت كار مي شه
كار هم همون bar ايه كه زير شهر ژر مي شه
روي هر منبع هم كه موس رو نگ دارين گوشه پايين سمت چپ صفحه مي نويسه چقدر اضافه مي كنه و اگه توش فرضا فلان چيزو بسازي چقدر اضافه مي كنه
بابا اين جوري كه ني شه من همه بازي رو توضيح بدم بگين كيا پاين قرار بزاريم تو آنلاين بيشتر مي تونم يادتون بدم

RedSpoT
18-03-2009, 18:56
نون باعث افزايش جمعيت مي شه
جمعيت هر شهر همون عديديه كه زيرش نوشته
چكش باعث افزايش سرعت كار مي شه
كار هم همون bar ايه كه زير شهر ژر مي شه
روي هر منبع هم كه موس رو نگ دارين گوشه پايين سمت چپ صفحه مي نويسه چقدر اضافه مي كنه و اگه توش فرضا فلان چيزو بسازي چقدر اضافه مي كنه
بابا اين جوري كه ني شه من همه بازي رو توضيح بدم بگين كيا پاين قرار بزاريم تو آنلاين بيشتر مي تونم يادتون بدم

من پایم ولی 6 نفر جمع شیم 3 به 3 بریم :دی

hadi_gamer
18-03-2009, 21:17
آخه من beyond the sword رو ندارم.همون نسخه اولش رو دارم. میشه آنلاین زد؟

neo_345
18-03-2009, 22:02
اي بابا خوب دانلود كن لينك كه گزاشتم واقعا مي ارزه
اصلا زمين تا آسمون بهتر شده

neo_345
19-03-2009, 12:10
چي شد پس همين چند نفر پاين
واقعا بازيه خداييه اونايي كه dsl دارن دانلود كنن مي ارزه من خودمم هم دانلودش كردم با 128

Mcafee*
14-05-2009, 23:03
من چند وقتيه این بازيرو گرفتم و تازه کمی توش روون شدم اما هنوز مطمئن هستم که خيلی چيزارو نميدونم ، و بعلاوه ميدونم که بيشتر لذت این بازی به آنلاين بازی کردنش هست!
خواهشمندم کسانی که کلا از این بازی و از نحوه آنلاين بازی کردنش چيزی ميدونن بيان بگن( حتی اگر از آنلاينش چيزی نميدونيد اما از خود بازی و قوانين و ... ميدونين بگيد ، من هنوز خيلی تازه کارم و بدجوری گيج شدم ) . خيلی خيلی ممنونم

alizshah
15-05-2009, 00:29
من یادم میاد یه نسخه از اینو بازی کردم ولی دقیق یادم نمیاد کدوم
حالا نمیشه این نسخه رو از بیرون خرید ؟

drmilad
03-06-2009, 13:00
منم دارم ولی آنلاین کردنشو بلد نیستم . میشه یاد بدی

drmilad
03-06-2009, 13:08
قرارمون . کی ؟

akoroorian
02-09-2009, 16:23
سلام
منم پایه بازی هستم تازه دارم بازی رو نصب میکنم تا حالا بازی نکردمش برم بازی کنم ببینم چی دستگیرم میشه فقط یه چیزی با hamachi انلاین بازی میکنیم درسته اره ؟
و اینکه وسط بازی انلاین save نداره؟ و حدودا بازی انلاین چقدر طول میکشه؟