PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست : طراحي براي سربرگ محصول

mamalbikhial
15-03-2009, 18:02
سلام به همه دوستان عزیز پی سی من یه محصول دارم که میخوام براش پکیج درست کنم اما برگه پک رو ندارم وطراحی نکردم اگه دوستان عزیز لطف کنند طراحیش کنند ممنون میشم و باید آرم یه موسسه مجازی به اسم چارمینگ هم باید طراحی بشه که این موسسه مجازی هست و هیچ وجود خارجی ندارد .
هر کی که لطف کنه و این پوستر و آرم رو برام طراحی کنه میدم خیلی ممنون میشم.

دوستان عزیز یه پوستر 27 در 18.3 است که دقیقا مثل پوستر های پکیج های پی سی است.
اصلاعات:

مطالب جلوی پک

:

کتابخانه الکترونیکی فارسی ولاتین
دنیای کتاب
موسسه چارمینگ ایلام
dvd5
آرم موسسه چارمینگ (که این آرم رو نداریم ،باید درست بشه)
یه عکس در مورد کتاب و این مسایل

مطالب پشت برگه پک:
این مجموعه شامل زیر مجموعه های زیر است:
کامپیوتر( وب،سخت افزار، نرم افزار ،هک ، ضد امنیت، شبکه، برنامه نویسی،گرافیک،اینترنت،ترفن د،آموزش های ،مقاله و...)،فناوری اطلاعات، اجتماعی ،سیاسی،ادبیات ،بانوان،زندگی نامه،داستان،اقتصادیی،هنر، علمی،کودک،مذهبی،موبایل،مد یریت،موفقیت وکامیابی،نقد،نمایش نامه و فیلم نامه ،علوم غریبه،عمومی،پزشکی،روان شناسی،رمان،شعر،تاریخی،ورز شی،زبان،مهندسی،فلسفه وفرهنگ،برنامه ریزی الکترونیک،انقلاب،شهدا،سیا ست ،عمران،صنایع،شیمی ،رباتیک،میکرو کنترل و دها موضوع دیگر

هدایای همراه این مجموعه :
1-آموزش زبان انگلیسی 2-آموزش تقویت حافظه 3-سخنرانی در مورد فناوری اطلاعات 4-مجموعه سخنرانی تصویری استاد دانشمند 5-ترتیل کل قرآن 6-مجموعه کامل دعاهای مذهبی 7-مجموعه کامل موسیقی سنتی 8-مجموعه آلبوم های مجاز پاپ 9-مجموعه کامل نرم افزارها وتم های زیبای موبایل 10-مجموعه کلیپ طنز 11-مجموعه تصویری 8 سال دفاع مقدس 12-مجموعه تصویری مداحی 13-مجموعه 2000 صوت مذهبی 14-مجموعه کلیپ های مداحی 15-مجموعه مراثی

وسط برگه به صورت عمودی :
کتابخانه الکترونیکی فارسی ولاتین
موسسه چارمینگ ایلام

hamed9
15-03-2009, 23:41
سلام به دوست خوب
پیشا پیش عید رو بهت تبریک میگم
خوب اینجاهم نصبت به خودش قوانین خواص خودش رو داره ببین به نظر من این که شما بخوای ما برات یه طرح بزنیم.....
جای دیگه هم گفتم بچه ها جمع شدن برای این که در وحله اول مشکلات همدیگر رو حل کنند پس بهترین کار اینه که یه کار بزنی شایدم خیلی ساده و زایه باشی ولی بزاری اینجا بچها همه کمکت می کنن که کارت رو روبه زیبایی ثوق بدی.
یه راه دیگه هم اینه که اگه کسی طرح اماده ای داشت کمک کنه که تبدیل به اون چیزی بشه که شما می خوای...
موفق باشی.
حامد

mamalbikhial
16-03-2009, 16:18
اولن مرثی دوست خوب من از این که جوابم دادی اگه میشه یه طرح برای من بده که من بفهم چه طوری طراحی کنم من هم یه ذره فتوشاپ بلدم

mamalbikhial
17-03-2009, 22:09
کسی نبود کمکم کنه یا یه طرح بده

mamalbikhial
21-03-2009, 17:01
آقا نخواستیم .خیلی کمک کردید.

one_alone
25-03-2009, 00:01
آقا نخواستیم .خیلی کمک کردید.

سلام دوست عزیز

تمام دوستان عزیز انجمن های گرافیک و فتوشاپ در صورت نیاز شما برای کمک با کمال میل آماده راهنمایی و کمک شما و حتی در صورت نیاز رفع مشکل از طرق مختلف میباشند، اما این که شما بخواین بیاین و یک طرح رو سفارش بدین و این کار رو کمک خواستن تلقی کنید اشتباه است.

در صورت نیاز شما برای طراحی اختصاصی هر یک از دوستان طراح حرفه ای آماده ارائه این خدمات به شما میباشند
در نظر داشته باشید طراحی حرفه و شغل بسیاری از دوستان و هنرمندان عزیز است که اینجا برای کمک و رفع مشکلات شما افتخار همکاری داده اند. پس به حقوق خود و دیگران احترام بگذاریم.

موفق و پیروز باشید

mamalbikhial
27-03-2009, 19:14
سلام به دوست خوبم -مرثی که گوش زد زدید- اما دوست عزیز من یه طرح خواستم اگه لطف کنید و کمک کنید ممنون میشم-اگه کمک کنید ممنون میشم

huti_421
27-03-2009, 22:17
دوستان در اینجا گرد هم اومدن تا مشکلات شما رو رفع کنن و بعید میدونم یه طرح رو از بیخ و بن زدن اسمش کمک باشه و صرفا یه لقمه جویده شدس که شما فقط زحمت هضمش رو به عهده میگیرید

شما خودتون با کمک اموزش هایی که چه در پی سی ورد و چه در سطح وب هست ( با استفاده از جستجو با موتورهای جستجو ) تا یه جایی پیش برید ، اگه به بن بست خوردید اونوقت سوالتون رو مطرح کنید