PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم آوردن پاور !

mrfatahi
14-03-2009, 19:43
سلام.
دوستان مودم adsl من به سیستم وصل نمی شود . یعنی اصلا چراغ پاور روشن نمی شود.
اما جالب اینجاست وقتی فیش گرافیک و مانیتور را از مادربورد جدا می کنم چراغ آن روشن می شود اما طبیعتا سیستم بالا نمی آید.
من قبلا با همین پاور 1 سال کار می کردم بدون مشکل جدیدا مشکل پیدا کردم.

پاور من در برق رسانی کم می آورد . درست است ؟

milky way
14-03-2009, 19:47
من دقیقا متوجه مشکل شما نشدم یکمی بیشتر توضیح میدین شما مودم adsl تون روشن نمیشه؟ مگه برق مودمتون جدا نیست؟

mrfatahi
14-03-2009, 19:48
نه دوست عزیز
مودم قدیمی هست و با وصلا شدن به یو اس بی سیستم و روشن شدن کامپیوتر روشن میشه

zeus7610
14-03-2009, 20:26
بله احتمال داره که پاور کم بیاره. ولی خوب دلیلهای دیگه هم می تونه داشته باشه. بهترین راه اینه که مودم رو روی یه سیستم دیگه وصل کنی ببینی چی میشه؟ آیا مشکلی داره یا نه؟

mrfatahi
14-03-2009, 22:07
بله احتمال داره که پاور کم بیاره. ولی خوب دلیلهای دیگه هم می تونه داشته باشه. بهترین راه اینه که مودم رو روی یه سیستم دیگه وصل کنی ببینی چی میشه؟ آیا مشکلی داره یا نه؟

بله. کاملا با سیستم دیگه که کمی قدیمی تره کار می کنه !!

zeus7610
16-03-2009, 10:30
در این شرایط شاید مادربوردت خراب باشه. آیا مادربورد با بقیه قطعات usb کار می کنه؟ یعنی فلشی چیزی وصل کردی تست کنی؟ اگه امکانشو داری پاور رو هم عوض کن و تست کن (البته من فکرم بیشتر به مادربورد میره)

khofashshab
02-04-2009, 00:13
سلام.
دوستان مودم adsl من به سیستم وصل نمی شود . یعنی اصلا چراغ پاور روشن نمی شود.
اما جالب اینجاست وقتی فیش گرافیک و مانیتور را از مادربورد جدا می کنم چراغ آن روشن می شود اما طبیعتا سیستم بالا نمی آید.
من قبلا با همین پاور 1 سال کار می کردم بدون مشکل جدیدا مشکل پیدا کردم.

پاور من در برق رسانی کم می آورد . درست است ؟

عزيزم احتمال مشكل مادربردت بيشتر از پاورت است در ضمن پاورت داره كم مياره:10::46:

Benygh
02-04-2009, 00:36
از تو بایوس ببینید تنظیمات usb درسته ؟ فعالند ؟ شاید این موارد ناساگاری ایجاد کرده اند !