PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Patapon

choory
13-03-2009, 20:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان.
همانطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا مربوط به بازی پر طرفدار patapon برای پلتفرم psp هست.

دوستانی که در باره این بازی و مراحل مختلف سوالاتی دارند در اینجا مطرح کنند تا من و دوستان دیگه راهنمایی کنیم.

سعی میکنم راهنمای کاملی از مراحل دشوار این بازی که بیشتر دوستان مشکل در گذراندن آن دارند را در پست های بعدی قرار دهم.

کسایی که توی مرحله خاصی از بازی گیر کرده اند و نیاز به راهنمایی دارند لطف کنند به هر طریقی که میتواند از صفحه نمایش عکس گرفته و عکس مرحله مورد نظر را ضمیمه کنند تا زود تر به نتیجه برسند.
مانند پست زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بهترین و ساده ترین راه برای گرفتن عکس از صفحه نمایش psp استفاده از پلاگین fusascrsht است.
لینک دانلود و آموزش نصب این پلاگین در پست زیر:

لینک دانلود بازی:

choory
13-03-2009, 20:57
این پست رزرو می باشد.:46:

mehdi30nema
13-03-2009, 20:59
سلام choory جان
آقا ممنون تاپیک خوبی زدی.
یه سوال : من تو بازی patapon 2 گیر کردم . همون اوایل بازی اونجایی که hero رو از زیر سنگ نجات میدیم و اژدها را میکشیم . مرحله بعدیش که با hero و چهار نفر دیگه به جنگ اژدها میریم نمیتونم اژدها را بکشم .
ممنون میشم راهنمایی کنی

brain
13-03-2009, 22:09
سلام.
نامردا من عکس بازیو دیدم عاشقش شدم .... رفتم دانلود کردم دو نسخه رو ولی هرکاری کردم با شبیه ساز بالا نیومد ...
psp چنده ؟؟ شده به خاطر این بازی برم یه دونه بخرم :31:

tekken god
15-03-2009, 09:53
سلام

سلام choory جان
یه سوال : من تو بازی patapon 2 گیر کردم . همون اوایل بازی اونجایی که hero رو از زیر سنگ نجات میدیم و اژدها را میکشیم . مرحله بعدیش که با hero و چهار نفر دیگه به جنگ اژدها میریم نمیتونم اژدها را بکشم .
ممنون میشم راهنمایی کنی
نمیدونم چرا choory جان این تاپیکو زدن ولی دیگه سر نمی زنن .
شما این دو پست رو بخون :

taken جون ببخشید آخه اسمتون نمیدونم
من باز وال دارم در باریه patapon 1 تو اون مرحله که دایناسور میاد آیا این دایناسورو باید کشت ۀخه هر چی میزنمش نمی میره ؟
در ضمن چرا یه تایپیکه مامانی برایه این بازی نمیزنید که اونجا بشه راحتر سوال و جواب کرد و داد !!!

بله باید کشتش .
اسمم هم در امضام نوشته شده .
ولی قلق داره :
1- یارای تبر به دستتو زیاد کن .
2- به حالت فیور برسی قوی تر می زنه .
3- هر وقت خواست یکی از یارات رو بخوره تند تند و پست سر هم مربّع رو بزن تا یارات قاط بزنن و برن عقب و خورده نشن .
در مورد اینکه یک تاپیک در مورد این بازی بزنیم باید بگم من خیلی بد شانسم تا به حال یک تاپیکمم باز نمونده ولی با یکی از مدیرای این بخش صحبت می کنم ببینم چی می شه .
خدانگهدار

سلام.
نامردا من عکس بازیو دیدم عاشقش شدم .... رفتم دانلود کردم دو نسخه رو ولی هرکاری کردم با شبیه ساز بالا نیومد ...
psp چنده ؟؟ شده به خاطر این بازی برم یه دونه بخرم :31:
قیمتای مختلفی در سراسر کشور دیده می شه که اسلیم 2000 حدودای 280-260 تومنه .

یه مرحله قبلش یه دایناسور هست که آبی رنگش یکی دو باری هم کشتمش ولی به من don don نداد
باید اینقدر بکشمش که یه بار بهم don don بده ???
و راستی آواتار قبلیت قشنگتر بود
شما پست بعدیم رو بخون الآن زیاد نقل قول کردم می ترسم قاطی شه .

tekken god
15-03-2009, 10:09
hamzeazaz جان شما در این مرحله ای درسته ؟
شما باید بری به این مرحله :
یه چیزی شبیه صندوق پست هست که باید اونو خرابش کنی تا بره کنار و don رو برداری .
بعد می ره تو این مرحله :
اینم مثل همون دایناسور اوّلیه می میره فقط یه خورده دیرتر .
بازم گیر کردی اینجا بگو .

خدانگهدار

havas_1980
15-03-2009, 13:02
لطفا در این تاپیک فقط در مورد بازی Patapon صحبت کنین. :20:
صحبت در مورد Patapon 2 رو در تاپیک جداگانه انجام بدین ... خیلی ممنون!

hessam2006
15-03-2009, 13:37
سلام به دوستان خوبم

وفتی این تاپیکو دیدم خوشحال شدم گفتم مشکلمو بگم ببینم چیه

من چند ماه پیش که پاتاپون 1 بازی می کردم وقتی دوعای بارون می خواندم ووقتی خدای برون میومدم بازی به حالت اسلو در می یومد وقسمتی از دعای بارون جا می افتاد وبه خاطر همین من نتونستم این بازی تموم کنم وتوی همون مرحله موندم ولش کردم حالا می خواستم ببینم مشکل از چیه

tekken god
15-03-2009, 15:15
لطفا در این تاپیک فقط در مورد بازی Patapon صحبت کنین. :20:
صحبت در مورد Patapon 2 رو در تاپیک جداگانه انجام بدین ... خیلی ممنون!

سلام
ممنون از نظرتون پس با اجازه یک تاپیک جداگانه با نام patapon 2 باز می کنم .
خدانگهدار

hamzeaziz
15-03-2009, 17:24
سلام این همون مرحله هست که تو میگی یه دایناسور قرمز توش هست ولی من این مرحله رو ندارم

این مرحله صحرا که میگه باید دعا بارون بخونی

اینم اون مرحله که یه دایناسور سیاه و آبی توش هست چند بار هم کشتمش

حالا باید چکار کنم :41:

tekken god
15-03-2009, 22:36
سلام دوست عزیز
می دونم الآن آنلاینی .
یکم صبر کنی از اوّل می رم ببینم چجوریه .
چون الآن یادم نیست .
یه خورده صبر کن .
خدانگهدار

سلام
hamzeazaz جان من از اوّل رفتم ولی مرحله 2 رو که رد کردم پرید رو مرحله 4 مرحله 3 و 2 غیب شد ولی قبلاً اینطوری نشده بود .
از نظر من یه بار از اوّل برو چون زیاد زحمت نکشیدی و می تونی سریع تا اینجا بیای .
آهنگ این مرحله وقتی به حالت فیور می رسی خیلی باحال می شه .
به طوری که بعضی وقتا منو می قاطوند از حالت فیور در میومدم !
خدانگهدار

hamzeaziz
16-03-2009, 14:53
وایسا از اول نرو
ردش کردم تو مرحله اول باید یه چیزی بخوری تا اون مرحلی که دایناسور قرمز توشه باز بشه
مرسی خیلی زحمت کشیدی
واقعا بازیه جالبیه میتونم بگم بهترین بازی 2d که تا حالا کردم و الان به مرحله رسیدم که یکی از یارامون گرفتن و دارن میبرن سوار گاری
خدا حافظ

mehdi30nema
16-03-2009, 16:27
سلام choory جان
ممنون میشم راهنمایی کنی

کسی این سوال ما رو جواب نمیده ؟

tekken god
16-03-2009, 16:52
کسی این سوال ما رو جواب نمیده ؟
سلام
شما این پست منو بخون اوّلین جواب مال شماست .
اگه مشکلت چیز دیگه ای بود بگو . :

خدانگهدار

tekken god
16-03-2009, 17:25
وایسا از اول نرو
ردش کردم تو مرحله اول باید یه چیزی بخوری تا اون مرحلی که دایناسور قرمز توشه باز بشه
مرسی خیلی زحمت کشیدی
واقعا بازیه جالبیه میتونم بگم بهترین بازی 2d که تا حالا کردم و الان به مرحله رسیدم که یکی از یارامون گرفتن و دارن میبرن سوار گاری
خدا حافظ
سلام
دیشب از اوّل رفتم .
خواهش می کنم .
من از contra میکرو خیلی خوشم اومد تو زمان خودش عالی بود اینم خیلی خوبه .
من به این مرحله نرسیدم چون یکشو زیاد نمیرم .
دو هم که خیلی وقته گیر کردم
خدانگهدار

choory
16-03-2009, 17:27
نمیدونم چرا choory جان این تاپیکو زدن ولی دیگه سر نمی زنن .

سلام دوستان.
شرمنده دیر به تاپیک سر زدم.چند روزی بود دسترسی به اینترنت نداشتم و نشد زیاد به فروم سر بزنم.اینشاا... از امشب مثل قبل میشه.

تاپیک patapon 1 و 2 هم که از هم جدا شد.البته به این صورت بهتره چون پست های مربوط به هر یک از بازی ها قاطی نمیشود.

tekken god
16-03-2009, 19:53
سلام دوستان
من تقزیباً بعد از 2 ساعت تلاش موفّق به ساخت فونت پاتاپون شدم .
این فونت کم روش کار شده و اگه عجله نمی کردم حدودای 5 ساعت کار می برد .
این عیدی است از طرف من به تمام پاتاپونی ها .
لینک مستقیم دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب این فونت دو مشکل داره :
1- برای سایز بزرگ کمی کیفیّت بدی داره . این مشکل حل شد .
2- حروف کوچک نداره .
سعی می کنم تا قبل عید نوروز درستش کنم .
و
سعی می کنم در ایّام نوروز فونت فارسی این بازی را هم بسازم .
امیدوارم راضی باشید .
خدانگهدار

hamzeaziz
17-03-2009, 13:58

سلام تو این مرحله گیر کردم نمیدونم چکار کنم وقتی خیلی نزدیک حمله میکنم یاره خودم میکشم وقتی خیلی دور حمله میکنم این دوشمن جلوی نمیتونم بکشم آیا چطوری از ابن مرحله میتونم رد شم
کمک کنکید
ممنون

choory
17-03-2009, 14:59

سلام تو این مرحله گیر کردم نمیدونم چکار کنم وقتی خیلی نزدیک حمله میکنم یاره خودم میکشم وقتی خیلی دور حمله میکنم این دوشمن جلوی نمیتونم بکشم آیا چطوری از ابن مرحله میتونم رد شم
کمک کنکید
ممنون

شما برای رد کردن این مرحله باید به همه افرادت سلاح ساده بدی.یعنی آتشی نباشه که باعث بشه گاری آتش بگیره.
سلاح قرمز ها که دست افرادت هست را با سلاح های معمولی عوض کن.

hessam2006
17-03-2009, 15:43
از دوستان کسی نتونست مشکل منو برطرف کنه من وقتی دعای باد دارم می خونم نصف دعا می پره مشکل از نسخه ای که دارم بازی میکنم یا باید کار دیگیه ی بکنم

hamzeaziz
17-03-2009, 17:25
شما برای رد کردن این مرحله باید به همه افرادت سلاح ساده بدی.یعنی آتشی نباشه که باعث بشه گاری آتش بگیره.
سلاح قرمز ها که دست افرادت هست را با سلاح های معمولی عوض کن.

دقیقا باید چه نیروهای با خودم ییرم با سلاحهای معمولب
در ضمن چطوری بجنگم منظورم اینه که همیشه حمله کنم یاد دفاع کنم تا اون کلاه داره بیاد پشت گاری بعد بزنمش تا به یارم ضربه وارد نشه
ممنون

choory
17-03-2009, 18:10
دقیقا باید چه نیروهای با خودم ییرم با سلاحهای معمولب
در ضمن چطوری بجنگم منظورم اینه که همیشه حمله کنم یاد دفاع کنم تا اون کلاه داره بیاد پشت گاری بعد بزنمش تا به یارم ضربه وارد نشه
ممنون

شما کمان دارها نیزه دارها و تبر دار ها را ببر.
گاری در صورتی خراب میشه که اتش بگیره.پس سلاح آتشی نبر.
تا موقعی که بهت حمله نشده دفاع نکن.همیشه سعی کن در حال حمله باشی.
fever هم از دست نده تا قدرت سپاهت زیاد باشه.

hamzeaziz
17-03-2009, 19:13
شما کمان دارها نیزه دارها و تبر دار ها را ببر.
گاری در صورتی خراب میشه که اتش بگیره.پس سلاح آتشی نبر.
تا موقعی که بهت حمله نشده دفاع نکن.همیشه سعی کن در حال حمله باشی.
Fever هم از دست نده تا قدرت سپاهت زیاد باشه.

مرسی ردش کردم
نمیدونستم باید گاری رو خرابش کنی فکر میکردم فقط باید دشمن بکشی
:31:

tekken god
18-03-2009, 11:55
سلام
من تو این مرحله گیر کردم .
به اون مرحله ای که hamzeaziz جان گفتن هم نرسیدم نمیدونم ایشون چجوری رد کردن .
من یارام تکمیلن یعنی دیگه یه یارم نمی تونم بسازم ولی وقتی می رم تو این مرحله هیج جوری نمیتونم ردش کنم .
امّا بعد از این که این مرحله رو میبازم یه سری صحبت می کنند و یه مرحله دیگه باز می شه :
همه رو می کشم بهد اون دستگاهی که سنگ پرت می کنه رو داغون می کنم یه دفعه می نویسه میشن فیلد .
ممنون می شم راهنمایی کنید .
خدانگهدار

choory
18-03-2009, 12:21
سلام
من تو این مرحله گیر کردم .
به اون مرحله ای که hamzeaziz جان گفتن هم نرسیدم نمیدونم ایشون چجوری رد کردن .
من یارام تکمیلن یعنی دیگه یه یارم نمی تونم بسازم ولی وقتی می رم تو این مرحله هیج جوری نمیتونم ردش کنم .

امّا بعد از این که این مرحله رو میبازم یه سری صحبت می کنند و یه مرحله دیگه باز می شه :

همه رو می کشم بهد اون دستگاهی که سنگ پرت می کنه رو داغون می کنم یه دفعه می نویسه میشن فیلد .
ممنون می شم راهنمایی کنید .
خدانگهدار

سلام.
شما توی این مرحله نباید دستگاه منجنیق را از بین ببری.باید افراد را که کشتی بری جلو و منجنیق را برای خودت کنی.
چون توی مرحله بعد به منجنیق نیاز داری.

tekken god
18-03-2009, 13:06
سلام.
شما توی این مرحله نباید دستگاه منجنیق را از بین ببری.باید افراد را که کشتی بری جلو و منجنیق را برای خودت کنی.
چون توی مرحله بعد به منجنیق نیاز داری.
سلام
پس در این حالت دو سؤال :
1- حتماً باید مرحله قبلی رو ببازم ؟
2- چجوری منجنیق رو مال خودم کنم ؟
راستی با دسته ps2 این بازی چه قدر راحت می شه .
ممنون
خدانگهدار

start66a
11-04-2009, 23:50
دوستان کمک کنین من به یه مرحله رسیدم که اولش یکی از این جونورا که شاخ بزرگ داره و رنگش سرخه میاد یه چیزی میگه و میاد به جنگ با یه لشگر زیاد هر چیم می زنم نمی میرن! بعد حالا تازه خودش کمه یه 2 3 تا دیگه مثل خودشم میان دیگه اصلا نمی تونم کاری کنم! دوستان کمکم کنین

Black_Snow_n
16-04-2009, 18:14
وایسا از اول نرو
مرسی خیلی زحمت کشیدی
خدا حافظ

سلام دوست عزیز
من هم مشکله شما رو داشتم یعنی مشکل دعای بارون و دارم. اون اژدهای آبی رو هم 4 بار کشتم.
اگر ممکنه بگید منظورتون از مرحله اول کدوم مرحلست و باید چه چیزی رو بخورم ؟
مرسی

Black_Snow_n
16-04-2009, 18:25
سلام
من هم توی مرحله دعای بارون گیر کردم اگر ممکنه بگید منظور از مرحله اول کدوم مرحلست و چیو باید بوخورم
ممنون

SileNTz
28-06-2009, 21:43
ای خدا کی میشه من این بازی رو دان کنم!!

SileNTz
28-06-2009, 21:49
راستی دوستان بازی patapon 1 با 2 خیلی فرق داره؟

morteza.m2n
28-06-2009, 22:04
راستی دوستان بازی patapon 1 با 2 خیلی فرق داره؟

نه زیاد فقط پاتاپون 2 مراحلش زیادتره و تنوع سرباز ها و اسلحه هاش هم بهتره کلا 2 از یک سر تره

pcali
29-06-2009, 09:45
با سلامی دوباره این بازی مگه برای pc هستش که تایپیکش هنوز قفل نشده

tekken god
29-06-2009, 11:35
با سلامی دوباره این بازی مگه برای pc هستش که تایپیکش هنوز قفل نشده
دوست عزیز حرفا می زنی ها !
مگه حتماً باید برای PC باشه ؟
این بخش بخش بازی های کامپیوتری هست نه فقط بازی های PC .
اگه قرار بود فقط راجع به بازی های PC بحث بشه پس باید تاپیک Gears of war 2 هم که 225 تا پست داره و برای XBOX 360 هست بسته بشه .
تازه این تاپیک این جا نباشه کجا باشه ؟

lordsuperboys
13-07-2009, 14:44
سلام میخواستم بپرسم تو patapon 1 وقتی میرم مرحله ی شکار پیش اون ستون چیکار کنم دون ازاد بشه من به اون فیلمه هم تو یو توب نگا کردم اون مثلث بعد دایره میزد ستون یه مرتبه بالا میاومد من هر کاری میکنم نمیاد بالا هر قدر هم مثلث دایره زدم نشد روش خواسی داره؟
هر کاری میکنم نمیشه با فاصله بی فاصله اصلا یه راهی بگین ازش فیلم بگیرم اپلود کنم ببینین همینجوری میپره یه دوری میزنه میشه مثل حالت اول اصلاً هم بالا نمیاد
من تیر کمون نیزه و همه چی دارم خلاصه کمک کنیننننننننننننن
میگم نکنه از بازی باشه چون بازی دانلود کردم قاطی داشته باشه چون هر چهقدر زدم هیچی نشد

choory
13-07-2009, 15:30
سلام میخواستم بپرسم تو patapon 1 وقتی میرم مرحله ی شکار پیش اون ستون چیکار کنم دون ازاد بشه من به اون فیلمه هم تو یو توب نگا کردم اون مثلث بعد دایره میزد ستون یه مرتبه بالا میاومد من هر کاری میکنم نمیاد بالا هر قدر هم مثلث دایره زدم نشد روش خواسی داره؟
هر کاری میکنم نمیشه با فاصله بی فاصله اصلا یه راهی بگین ازش فیلم بگیرم اپلود کنم ببینین همینجوری میپره یه دوری میزنه میشه مثل حالت اول اصلاً هم بالا نمیاد
من تیر کمون نیزه و همه چی دارم خلاصه کمک کنیننننننننننننن
میگم نکنه از بازی باشه چون بازی دانلود کردم قاطی داشته باشه چون هر چهقدر زدم هیچی نشد

سلام حسام جان.
روی شعاری که روی درخت نوشته را باید بزنی.
فکر کنم مثلث مربع مثلث مربع باشه.آخه درست یادم نیست.

یک بار که بزنی یک دور میچرخه میاد بالا.بعد که یک پله امد بالا باید یک بار دیگه بزنی تا یک پله دیگه بیاد بالا اینقدر میزنی تا از زیر ریشش یک لوح هست بهت میده.

lordsuperboys
13-07-2009, 16:35
سلام حسام جان.
روی شعاری که روی درخت نوشته را باید بزنی.
فکر کنم مثلث مربع مثلث مربع باشه.آخه درست یادم نیست.

یک بار که بزنی یک دور میچرخه میاد بالا.بعد که یک پله امد بالا باید یک بار دیگه بزنی تا یک پله دیگه بیاد بالا اینقدر میزنی تا از زیر ریشش یک لوح هست بهت میده.
علی جون هر چی میزنم اصلا نمیاد بالا هر کاری کردم نشد اصابم خورد کرد

Maziar_69
13-07-2009, 20:22
دوست عزیز من تو اون تاپیک جوابتون رو دادم:

شاید هم دکمه ی مثلث شما هنوز باز نیست.
یکی دو مرحله برید جلوتر دکمه ی مثلث که باز شد دوبازه برگردید عقب جلوی همین درخت همین کار رو تکرار کنید. بعدش هم با اون غول قرمز بجنگید تا دعای بارون رو بهتون بده.

منظورم اینه که شما وقتی مثلث رو میزینید رو صفحه مینویسه CHAKA یا نه؟
اگه ننویسه معلومه هنوز کلید مثلث براتون باز نیست.

lordsuperboys
14-07-2009, 08:19
نه ببینین اون محتویات ستون هست که روش نوشته مثلث دایره مثلث دایره و یه چیزی هم روی اونا هست من که وایمیستم اینا رو میزنم یه ذره میپره هوا که تو اون ویدو وقتی میپریدن هوا بهکل ستون از پایین یه چیزایی اصافه میشد یکم میاومد بالا ولی من هر کاری میکنم نمیشه برمیگرده به حالت اول در ضمن من دکمهی مث لث چکا رو باز کردم دایناسور رو کشتم اگه راهی نیست شروع کنم از اول برم باز یرو ببینم چی میشه

Maziar_69
14-07-2009, 12:48
والا چیزی به ذهنم نمیرسه دیگه.
منم همین کارا رو میکنم میره بالا ولی دیگه برنمیگرده.

Hunter lord
14-07-2009, 13:37
می خواستم بدونم چه جوری ارتش باید تو حالت فیور بمونه هر کاری میکنم بعد 3 ثانیه می پره

tekken god
14-07-2009, 16:29
می خواستم بدونم چه جوری ارتش باید تو حالت فیور بمونه هر کاری میکنم بعد 3 ثانیه می پره
فقط یه راه داره اونم اینه که همین جوری دکمه بزنی .
ببین شما دکمه مخصوص یکی از کار ها ( مثلاً pata . pata . pata . pon برای راه رفتن ) رو می زنی بعد با همون ریتم تبل های شما آهنگ زده می شه بعد از آهنگ شما باید دوباره دکمه ها رو بزنی جوری که ریتم آهنگ به هم نخوره .
در ضمن توی پاتاپون 1 نسبت به 2 رسیدن به حالت fever یکم سخت تره و باید دقّت بیشتری بکنید .
مؤفّق باشید .

choory
15-07-2009, 01:13
نه ببینین اون محتویات ستون هست که روش نوشته مثلث دایره مثلث دایره و یه چیزی هم روی اونا هست من که وایمیستم اینا رو میزنم یه ذره میپره هوا که تو اون ویدو وقتی میپریدن هوا بهکل ستون از پایین یه چیزایی اصافه میشد یکم میاومد بالا ولی من هر کاری میکنم نمیشه برمیگرده به حالت اول در ضمن من دکمهی مث لث چکا رو باز کردم دایناسور رو کشتم اگه راهی نیست شروع کنم از اول برم باز یرو ببینم چی میشه

ببین یک بار که شعار روی ستون را زدی.ستونه میچرحه یک پله میاد بلاتا یک پله اومد بالا دوباره شعار روی ستون رابزن.

یعنی مثلث-دایره-مثلث دایره (چند ثانیه صبر) دوباره مثلث-دایره-مثلث-دایره
اگر نتونستی بری سیوت را بزار تا واست رد کنم.

lordsuperboys
15-07-2009, 16:10
زحمت میشه ببخشید ولی لطفاً تا کمترین حد ممکن جلو برو میشه شما مثلث دایره رو بزنی اون اژدها هرو خودم برم؟ بازم ممنون
لینک سیوم

choory
15-07-2009, 17:06
زحمت میشه ببخشید ولی لطفاً تا کمترین حد ممکن جلو برو میشه شما مثلث دایره رو بزنی اون اژدها هرو خودم برم؟ بازم ممنون
لینک سیوم

خواهش میکنم.
اسم سیوتون KAMI بود.درسته؟

خدمت شما :46:

lordsuperboys
16-07-2009, 13:42
اقا ما رو حسابی شرمنده کردی ممنون واقعاً لطف کردی سیوم کپی کردم حل شد ولی نمیدونم چرا من هر چی میزدم نمیشد

choory
16-07-2009, 15:51
اقا ما رو حسابی شرمنده کردی ممنون واقعاً لطف کردی سیوم کپی کردم حل شد ولی نمیدونم چرا من هر چی میزدم نمیشد

دشمنت شرمنده.
این تاپیک را برای همین زدیم دیگه.که مشکلات دوستان را حل کنیم.

والا خیلی سخت نیست فقط باید یکم دقت میکردی و به ریتم گوش میدادی و طبق ریتم میزدی.دفعه اول هم که خودم میخواستم بزنم خیلی خیلی اذیت شدم.اما بعد یاد گرفتم.

aliani
20-07-2009, 11:21
مرحله اي كه miracle rain ‎‏ ميده جه كار كنم باز شه ؟ هر كاري ميكنم باز نميشه !

tekken god
20-07-2009, 11:33
مرحله اي كه miracle rain ‎‏ ميده جه كار كنم باز شه ؟ هر كاري ميكنم باز نميشه !
می شه یه عکس از مرحله بذاری ؟
یک راه ساده برای عکس گرفتن از صفحه psp ( که من هنوز مؤفّق به این کار نشدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
پلاگین fusascrsht :

مؤفّق باشید .

p30worldapm
30-08-2009, 02:35
من توی مرحله Legendary Night Sky گیر کردم
همون که اولش یه آقای قوی که یه داس گنده داره بالای کوهه من هم بیرون صفحه منتظرم بعد آقاهه می پره پایین و از کوهها رد می شه و می ره عقب اون وسط هم یه زندانی هست اون از راست کوهها رو خراب می کنه من هم از چپ که من می رشم اونجا و طرف رو آزاد می کنم ولی اون آقا قویه که داس داره و یه لشکر تیر کمونی میان جلو و من هر چی آقا قوی رو می زنم هیچیش نمی شه و انقدر من رو می زنن که همه آدمام میمیرن.
می شه یکی کمک کنه؟

p30worldapm
31-08-2009, 15:21
من توی مرحله Legendary Night Sky گیر کردم
همون که اولش یه آقای قوی که یه داس گنده داره بالای کوهه من هم بیرون صفحه منتظرم بعد آقاهه می پره پایین و از کوهها رد می شه و می ره عقب اون وسط هم یه زندانی هست اون از راست کوهها رو خراب می کنه من هم از چپ که من می رشم اونجا و طرف رو آزاد می کنم ولی اون آقا قویه که داس داره و یه لشکر تیر کمونی میان جلو و من هر چی آقا قوی رو می زنم هیچیش نمی شه و انقدر من رو می زنن که همه آدمام میمیرن.
می شه یکی کمک کنه؟
ینی واقا هیشکی نیس کمک کنه؟:37:

mohsen6262
11-06-2012, 13:03
اقا میدونم مسخره به نظر میاد بعد از 3 سال اومدم تو این تایپیک!!!!ولی من هر چی تو گوگل گشتم فقط همین تایپیکو پیدا کردم!!!!!لطفا اگه کسی این پیام منو دید به من تو مرحله بیابون توی پاتاپون1 کمک کنه!هر کاری میکنم نمیتونم دعای بارون و پیدا کنم!من کل پستا رو خوندم ولی چونکه تاریخ تایپیک مال خیلی وقت پیشه نتونستم چیزی رو که کارکمو راه میندازه دان کنم!!! لطفا اگه کسی به اینجا سر زد کمکم کنه ممنون میشم.

m0jtal3a
09-09-2013, 13:39
manzoor az marhale avval hamoon marhaleye shekar gahe, avvalin shekargah...