PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل من با سرعت ارسال ایمیل تبلیغ توسط اسکریپت

welcome-2-hell
13-03-2009, 20:07
با سلام خدمت اساتید گرامی
بنده چند روز پیش اسکریپت InterSpire Email Marketer 5.5.6 را بر روی VPS نصب کردم برای ارسال ایمیل انبوه
اما در وبلاگی نوشته بود که اینگونه اسکریپتها در عرض 20 دقیقه چیزی حدود 750 هزار ایمیل میفرستند.
اما این اسکریپت الان بعد از گذشت 35 دقیقه جدود 2000 ایمیل از 48 هزار ایمیل فرستاده است.
مشکل از کجاست ؟
آیا ادعای آن نویسنده وبلاگ دروغ بوده است یا مشکل از جای دیگریست ؟ یا شاید هم چونکه این اسکریپت نال شده است این مشکل سرعت را دارد ؟
آیا میشود کاری کرد که این اسکریپت بر روی کامپیوتر سرور اجرا شود و بنده کامپیوتر خود را خاموش کرده و وقتی که صبح آمدم تمام ایمیل ها را فرستاده باشد.
یعنی کار آن اسکریپت مشروط به روشن بودن و Conect بودن به اینترنت کامپیوتر من نباشد و به کار خود در صورت خاموش شدن کامپیوتر بنده ادامه دهد ؟
با تشکر

Mohammad King
13-03-2009, 21:29
سلام

نه عزیز دروغ نبوده البته در یه سری موارد

ایمیلات از چه نوع بوده

welcome-2-hell
14-03-2009, 19:25
از نوع متنی هستند
در کدوم موارد ؟
راستی اگه میشه به سوال آخرم هم جواب بدید ؟
آیا اسکریپتی برای ارسال ایمیل هست که نیازی به وصل بودن به اینترنت برای انجام کار خود نداشته باشد
یعنی روی کامپیوتر سرور اجرا شود ؟
با تشکر

sajjadnajafi
09-07-2011, 12:07
از نوع متنی هستند
در کدوم موارد ؟
راستی اگه میشه به سوال آخرم هم جواب بدید ؟
آیا اسکریپتی برای ارسال ایمیل هست که نیازی به وصل بودن به اینترنت برای انجام کار خود نداشته باشد
یعنی روی کامپیوتر سرور اجرا شود ؟
با تشکر

بله که هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohrd
09-07-2011, 12:43
دوست عزیز به تاریخ آخرین پست توجه کرده اید؟ بعد از 2 سال ....

sajjadnajafi
10-07-2011, 20:09
بله دوست عزیز، توجه کردم .خواستم برا بقیه که از طریق موتور های جستجو وارد p30world میشن سوالشون رو بی جواب ندونن.:46: