PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن شدن سيستم با خاموش كردن لامپ اتاق خواب يا آشپزخونه!!!!!!

mohajer598
13-03-2009, 16:46
سلام من يه سيستم دارم كه تازه ارتقاء دادم و هيچ مشكلي نداره فقط وقتي خاموشش ميكنم اگه لامپاي توي خونه خاموش روشن بشن سيستم دوباره بوت ميشه . مشكل از چيه .ممنون ميشم كسي راهنمايي كنه .ضمناً پاور رو هم تازه عوض كردم :41:

yaser.dehnavi
23-03-2009, 17:48
با عرض سلام
یاسر دهنوی
مشکل از سیستم برق کشی ساختمان می باشد نه کامپیوتر یا پاور شما .

komail2008
14-04-2009, 11:46
سلام به سيتم دست بزن دستتو برق ميگيره اگه گرفت سيستم ارت ميخواد بعد جاي سيتم رو عوض كن منظور پريز برق رو

google_boy07
17-04-2009, 00:48
دوست من شما اگه مودم dial up داری و کابلش به سیستم وصله اونو باید از سیستم قطع کنی.........

فک کنم یه جا تنظیمات هم داره

حامدرضائی
17-04-2009, 08:16
ایول همین مشکلو یکی از کاربرا هم داشت
اون میگفت که با روشن کردن مهتابی کامپیوترش روشن میشه
شاید تو هم لامپتون مهتابی هستش و به هرحال هرچی دیگه
به اون این راه کار رو دادن که چون ولتاژ اون چراغ زیاده وقتی روشن میشه به کامپیوتر هم به قسمت پاور یه شک وارد میشه از طریق سیم کشی ساختمان و به کامپیوتر استارت میزنه و روشنش میکنه!

اصغر انتظارریحانی
11-07-2009, 21:22
آقا من هم یه جورایی ان مشکل را دارم وقتی که مهتابی اطتق رت روشن و خاموش می کنم مونیتور دسکتابم که ال سی دی سامسونگ هستش خاموش و روشن می شه من که فکر کنم از بلوتوثی باشه که روی سیستم نصب شده اگه کسی می دونه توضیح بده

khark11
13-07-2009, 10:18
بعضي چيزا رو اصولي بايد رست كرد بعضي چيزا هم ميان بر داره كه ميشه ازش فرار كرد. اين مشكل از نوع دومه، يه زحمتي بكشيد يه دونه محافظ برق واسه كامپيوترتون بگيريد تا رفع مشكل بشه راه ديگه اينه كه سه راهي كامپيوترتون رو وقتي استفاده نميكنيد خاموش كنيد:31:

ديگه كولر هم بزني نميتونه روشنش كنه !!!

البته از خيلي چيزا ميشه اين مشكل اما همون شوك حاصل از استارت اون لامپ يا مهتابي درست تره، ضمن اينكه كليدهاي كه دوستان براي روشن كردن اون لامپ يا مهتابي استفاده ميكنن احتمالا ايراد داره و موقع روشن كردن اتصال كوچيكي ايجاد ميكنه