PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد چک کردن حساب از طریق اینترنت( بانک پارسیان)

bahar_kgh
12-03-2009, 19:06
سلام به همگی

من یه حساب تو بانک پارسیان دارم و از طریق اون حساب یه کارت نقدی هم گرفتم الان میرم تو سایت پارسیان قسمت دارنده کارت ؛ و اطلاعات رو وارد می کنم بعد ورود رو که میزنم می نویسه

اطلاعات وارد شده معتبر نمی باشد

اصلا امکان چک کردن حساب از طریق سایت پارسیان وجود داره ؟

ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

♥ Pegah ♥
12-03-2009, 19:29
تا اونجا که من اطلاع دارم نیاز به رمز دوم ( رمز اینترنتی ) هم هست ، اون رو هم دارید ؟
و در نهایت با حذف Coocki ها شاید مشکلتون رفع بشه

bahar_kgh
12-03-2009, 19:47
تا اونجا که من اطلاع دارم نیاز به رمز دوم ( رمز اینترنتی ) هم هست ، اون رو هم دارید ؟
و در نهایت با حذف coocki ها شاید مشکلتون رفع بشه

بله رمز اینترنتی هم دارم ولی هم با رمز کارت و هم با رمز اینترنتی زدم ولی وارد نمیشه

K A R I M I
12-03-2009, 20:39
شما فراموشی کلمه عبور رو بزنید اگر تونستید فیلدهای فراموشی رو با موفقیت پر کنید و ارسال کنید که چه بهتر وگرنه به مورد زیر توجه کنید و من هم احتمال میدم باید برای فعال کردن خدمات اینترنتی به شعبه مربوطه مرجعه کنید ( مانند بانک ملی که برای فعال کردن سیستم صبا باید به شعبه مربوطه مراجعه کرد )

سيستم اينترنت بانك يكي از سيستم هاي بانكداري مدرن بانك پارسيان مي باشد. تقاضاي ارائه سرويس "اينترنت بانك" توسط هر يك از شعب بانك در اختيار مشتريان متقاضي قرار گرفته و مشتري با توجه به شرايط مندرج در فرم اقدام به تنظيم و امضاء آن مي نمايد . پس از امضاء فرم و تأييد آن توسط رئيس شعبه ، سرويس مزبور براي مشتري فعال شده و رمز عبور بصورت محرمانه تحويل مشتري خواهد شد.
جهت ورود به اينترنت بانك با مراجعه به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ، از قسمت ورود به اينترنت بانك وارد شويد.

bahar_kgh
12-03-2009, 20:47
شما فراموشی کلمه عبور رو بزنید اگر تونستید فیلدهای فراموشی رو با موفقیت پر کنید و ارسال کنید که چه بهتر وگرنه به مورد زیر توجه کنید و من هم احتمال میدم باید برای فعال کردن خدمات اینترنتی به شعبه مربوطه مرجعه کنید ( مانند بانک ملی که برای فعال کردن سیستم صبا باید به شعبه مربوطه مراجعه کرد )

ممنون از قسمت فراموشی رفتم ولی می نویسه چنین شماره کارتی وجود ندارد ، فکر کنم باید برم بانک

K A R I M I
12-03-2009, 21:32
درسته ، برای امنیت بیشتر اکثر بانک های ایران این سیاست را پیش گرفته اند تا فقط کاربران واقعی با مراجعه حضوری در سیستم ثبت نام کنند ...

شیدا
12-03-2009, 21:49
سلام به همگی

من یه حساب تو بانک پارسیان دارم و از طریق اون حساب یه کارت نقدی هم گرفتم الان میرم تو سایت پارسیان قسمت دارنده کارت ؛ و اطلاعات رو وارد می کنم بعد ورود رو که میزنم می نویسه

ممنون

دوست عزیز اون قسمت که شما انتخاب کردید برای دارندگان کارتهایی بغیر از نقدیه
اگه تو توضیحاتش بخونی متوجه میشید
کارتهای هدیه و کارتهای دیگه بانک پارسیان این امکانو دارند که ریز حساب بدن، اگه شما میخوای ریر حساب
کارت نقدی خودتونو ببیند باید برید یه حساب اینترنتی باز کید، شماره سریال و رمز مربوط به اون کارتو میدن.

zed2
13-03-2009, 18:57
کارتهای هدیه و کارتهای دیگه بانک پارسیان این امکانو دارند که ریز حساب بدن، اگه شما میخوای ریر حساب
کارت نقدی خودتونو ببیند باید برید یه حساب اینترنتی باز کید، شماره سریال و رمز مربوط به اون کارتو میدن.
انوقت باید شعبه های خاص برای این مورد بریم یا اینکه هر شعبه خاص پارسیان میشه؟

bahar_kgh
13-03-2009, 19:58

ممنون از راهنمایی

یه سوال دیگه هم داشتم من یه کارت هدیه قبلا گرفته بودم الان توش 4700 پول مونده ولی هر چی می خوام بخرم

یا قبض برق ؛ آب و... همیشه بیشتر از 4700 میاد این پول رو چطوری می تونم بردارم یا منتقل کنم به کارت نقدی ؟

میشه همچین کاری کرد ؟

_ermia
13-03-2009, 20:32
سلام به همگی

ممنون

شیدا درست گفتن.
من یه حساب سپرده کوتاه مدت دارم و براش یه کارت نقدی هم گرفتم.
منم واسه اینکه حسابم رو بتونم اینترنتی چک کنم به بانک رفتم و ازم سریال شناسنامم رو خواست (تو صفحه اصلیه شناسنامه این سریال رو نوشته)
بعد بهم پسورد داد (یه پسورد برای ورود به بانکداری الکترونیکی و یه پسورد برای وقتی که میخوام اینترنتی پول به حساب کسی انتقال بدم)
بعد به آدرس زیر برید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سمت چپ نوشته شده بانکداری الکترونیکی.
شماره مشتری رو وارد می کنید(تو دفترچه حسابتون هست)
بعد میره تو صفحه ای که پسورد میخواد.
اولین گزینه رو انتخاب مب کنید و پسوردی که بانک بهتون داده بود رو می زنید.
بعد دیگه وارد میشید (می تونید پسوردتون رو هم عوض کنید)

یه سوال دیگه هم داشتم من یه کارت هدیه قبلا گرفته بودم الان توش 4700 پول مونده ولی هر چی می خوام بخرم

یا قبض برق ؛ آب و... همیشه بیشتر از 4700 میاد این پول رو چطوری می تونم بردارم یا منتقل کنم به کارت نقدی ؟

میشه همچین کاری کرد

خوب برید بیرون یه چیزی بخرید باقیشم نقدی بدید :31:

zed2
14-03-2009, 21:41
ممنون از راهنمایی

میشه همچین کاری کرد ؟

برو به یکی از این دستگاه های بانک کارتو بزار توش ببین تو منو هاش انتقال وجه از کارت به کارت داره یا نه ؟اگر داشت می تونی منتقل کنی در غیر اینصورت فکر نمی کنم.