PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي: ساختن تصوير براي مسيج

MaFia
31-01-2006, 06:27
Nokia LogoManager

ورژن 1.4 با كرك

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه قوي در پي سي هست براي تبديل تصاوير به تصاوير براي (مسيج OTA) مخصوص نوكيا

بعد از تبديل پسوند رو از OTB به OTA تغير پسوند بديد

خيلي امكانات ديگه هم داراي باراي خست لوگو و ارتباط مستقيم با گوشي و.....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Shahin King
31-01-2006, 06:31
سلام

مافیا جان تشکر . هر چند ما سامسونگی هستیم . به هر حال داشتنش بد نیست . :rolleye:

شاد و پیروز و سر بلند باشی .

قربانت : شاهین کینگ

محمد امين
01-02-2006, 12:47
هر چند كه ايني كه ميگم تكراريه ولي كاش براي فرستادن اين تصاوير توي 6630 هم فكري ميشد!

ali-sh
03-02-2006, 08:59
هر کار کردم دانلود نمیشه وسطش پیغام میده !!!!!
چیکار کنم

rasool_bbc
03-02-2006, 09:18
من با Image Convertor نرم افزار Nokia PC Suite خیلی خوب جواب میده گفتم بگم شاید به درد کسی بخوره

sarv_
04-02-2006, 12:15
منظور از this info چیه ؟؟؟

Double click on LogoManagerReg.lmk and answer yes.
Then start logomanager and enter this info

موقع اجرای برنامه یوزرنیم و پسورد می خواد

Snip3r
05-02-2006, 21:11
كرك نميشه!

Soso
05-02-2006, 21:26
عالیه اما کرکش سالمش رو هم بدی دیگه معرکه میشه ! ممنون

neyrizboys
13-02-2006, 17:04
برنامه جالبيه مر30 از لطفتون

Majo_Nino
20-02-2006, 19:28
مافيا جان ممنون از اين برنامه اي كه معرفي كردي من خيلي دنبالش بودم از لينكي كه گذاشتي دانلود كردم ولي متاسفانه كركش كار نميكنه براي همين خودم سرچ كردم و تنها كركي كه كار ميكرد براي ورژن 1.2.6 بود من الان دارم باهاش كار ميكنم وراضي هستم آپلودش كردم گفتم كه شايد بقيه هم دنبالش باشند (البته با اجازه جناب مافيا)
اينم لينكش:
Click Here To Download File ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

khatamifar
21-02-2006, 14:02
جالب بود .
ايول

mehdi_mahan
24-02-2006, 22:35
علاوه بر ساختن مسيج امكانات خوب ديگه اي هم داره!

doctor_apachi2
27-02-2006, 14:32
مافيا جان ممنون از اين برنامه اي كه معرفي كردي من خيلي دنبالش بودم از لينكي كه گذاشتي دانلود كردم ولي متاسفانه كركش كار نميكنه براي همين خودم سرچ كردم و تنها كركي كه كار ميكرد براي ورژن 1.2.6 بود من الان دارم باهاش كار ميكنم وراضي هستم آپلودش كردم گفتم كه شايد بقيه هم دنبالش باشند (البته با اجازه جناب مافيا)
اينم لينكش:
Click Here To Download File ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام آقا من كركش كردم درست رجيستر شد اما بلد نيستم چه جوري پسوند otb را به ota تبديل كنم. ميشه راجع به تبديل پسوند راهنماييم كنيد؟؟؟؟؟ ممنون به خاطر همه زحماتتون. ايميل من: s_65_h@yahoo.com

doctor_apachi2
27-02-2006, 16:04
سلام. من ورژن 1.2.9 اين برنامه را هم با كرك كامل و درست گير آوردم. اما هنوز بلد نيستم پسوند ota درست كنم. در ضمن متاسفانه جايي را هم ندارم تا فايل را آپلود كنم براي دوستان. هر كس برنامه را خواست به من ايميل بده. يا اگر همه خواستند يه سرور بهم معرفي كنيد تا آپلود كنم. ممنون :)

khatamifar
27-02-2006, 16:12
دكتر جون اگر تصوير براي sms ساختي بعدا براي ما هم آدرس بده .
ممنون

mahdy2021
27-02-2006, 16:27
اگر كسي هست كه از اينترنت sms ميفرسته ببينه ميشه اينطوري تصوير براي مسيج فرستاد يا نه ؟؟؟

Majo_Nino
28-02-2006, 11:55
سلام آقا من كركش كردم درست رجيستر شد اما بلد نيستم چه جوري پسوند otb را به ota تبديل كنم. ميشه راجع به تبديل پسوند راهنماييم كنيد؟؟؟؟؟ ممنون به خاطر همه زحماتتون. ايميل من: s_65_h@yahoo.com

برو بكس عزيزبراي تبديل پسوند OTBبهOTA فقط كافيه كه اون فايل رو از طريق خود ويندوز Rename كنيد
به طور مثال : ُPicture.otbبه Picture.ota تبديل كنيد

doctor_apachi2
28-02-2006, 11:58
عزيزم من متاسفانه هنوز نفهميدم چه جوري otb به ota تبديل ميشه اگه دوستان راهنمايي كنند كه ما هم از خدامونه واسه شما هم بفرستيم. حالا جالبتر اينجاست كه من ورژن 1.3 برنامه را هم با كرك گير آوردم. اگه يه نفر بزرگي كنه يه سرور آپلود واسه من بسازه تا دلتون بخواد برنامه واسه نوكيا دارم كم نميذارم براتون. مخلص همه ( دكتر )

doctor_apachi2
28-02-2006, 11:59
عزيزم من متاسفانه هنوز نفهميدم چه جوري otb به ota تبديل ميشه اگه دوستان راهنمايي كنند كه ما هم از خدامونه واسه شما هم بفرستيم. حالا جالبتر اينجاست كه من ورژن 1.3 برنامه را هم با كرك گير آوردم. اگه يه نفر بزرگي كنه يه سرور آپلود واسه من بسازه تا دلتون بخواد برنامه واسه نوكيا دارم كم نميذارم براتون. مخلص همه ( دكتر )

doctor_apachi2
28-02-2006, 12:02
آخه majo جون مشكل من اينجاست كه وقتي ميخوام rename كنم فقط اسم فايل rename ميشه و پسوندش را هر كاري كردم نشد rename كنم.

sis
10-04-2006, 15:54
اينم لينكش:
آقا اين 1% هم جواب نداد
لينكش
خرابه

Diego
14-10-2006, 20:10
تو فایل تکست که همراه کرک هستش یادتون رفته ایمیل رو بذارین.....فقط نوشتین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا یکی رسیدگی کنه.مافیا جان کجایی؟؟!!!!!

k3i3r1t
14-10-2006, 23:14
سلام
دستتون درد نكنه
من بعد از نصب وقتي ميخوام save كنم اين error رو ميده. چيكار كنم؟

Diego
14-10-2006, 23:54
بفرمایید:
ورژن 1.3.2+کرک و سریال
URL [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MaFia
15-10-2006, 00:15
تو فایل تکست که همراه کرک هستش یادتون رفته ایمیل رو بذارین.....فقط نوشتین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا یکی رسیدگی کنه.مافیا جان کجایی؟؟!!!!!
یعنی چی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیگو جان؟

Diego
15-10-2006, 00:28
یعنی چی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیگو جان؟
به غیر از فایل نصب 2 تا فایل دیگه هست که یکیش رو وقتی اجرا میکنی برنامه ازت username و email رو واسه فعال سازی میپرسه.و یه فایل txt هست که قاعدتا توش باید username و email یا به عبارتی license نوشته شده باشه.درصورتی که این چنین نیست.فقط به انگلیسی نوشته از مشخصات زیر واسه رجیستر کردن گوشی استفاده کنید.....(به جای مشخصات username و email نوشته:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امیدوارم که تونسته باشم منظورمو خوب بیان کنم.

k3i3r1t
15-10-2006, 12:05
بفرمایید:
ورژن 1.3.2+کرک و سریال
URL [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
بابا تورو خدا يكي به من كمك كنه
من بازم اين مشكل رو دارم.
موقع save - اررور ميده

زودتر كمكم كنيد

Diego
15-10-2006, 12:32
سلام
بابا تورو خدا يكي به من كمك كنه
من بازم اين مشكل رو دارم.
موقع save - اررور ميده

زودتر كمكم كنيد
به این خاطر که شما نرم افزار رو رجیستر نمیکنی.اونی رو که لینک دادم رو نصب کن و سپس فایل رجیستر رو اجرا کن و yes رو بزن.بعد برنامه رو اجرا کن و ایمیل و یوزر نیم موجود در فایل متنی را در قسمت رجیستر برنامه وارد کن.
اون ارور میگه فقط وقتی رجیستر کنید میتوانید فایل را save کنید.

k3i3r1t
16-10-2006, 14:43
منم اينو ساختم

در كل برنامه باحاليه

bahal20
25-12-2006, 22:04
سلام دوستان
هيچ كدوم از برنامه هاي كرك شده شما براي من كار نكرد ديگران رو نمي دونم
با تشكر

تپل
31-12-2006, 11:01
آقایون لطفا یوزر و ایمیل رو در یک پست بدهید.مشکل حل بشه.

تپل
31-12-2006, 11:04
من با Image Convertor نرم افزار Nokia PC Suite خیلی خوب جواب میده گفتم بگم شاید به درد کسی بخوره

لطفا یه ذره توضیح....

cyber_space_life
19-01-2007, 09:10
برای منم هیچ کدومشون کار نکرد یکی لطف کنه فایل با کرک یا سریال درست بزاره

mavisbad
17-03-2007, 14:37
متاسفانه هیچ کدوم کار نکرد! نه مافیا نه دیه گو!
لطفا درست اطلاع رسونی کنید!
اگر کسی از دوستان کرک درست و حسابی داره ارائه بده چون این برنامه بدون کرک مفت گرونه! وقتی نتونی فایلی رو سیو کنی بدرد چی میخوره؟؟؟
اقا مافیا که یه چیز ارائه داد و بدون توضیح رفت!دیه گو جان هم فقط برنامه رو معرفی کرد و توی اون هیچ کرک و سریالی نیست!
بی زحمت یه ورژن ولو قدیمی از این برنامه رو بذارید که کرک شده باشه!

mavisbad
18-03-2007, 02:29
خب دوستان اخر سر فهمیدم داستان چی هست!
همون ورژنی که دیه گو گذاشته رو نصب کنید بعد از نصب و اجرای اون فایل همراه از شما شماره سریال و ایمیل میخواد که بجاش از این دو تا استفاده کنید.
Name: Edgardo Mejia
Email: emej01@netgazer.com.ph

mavisbad
18-03-2007, 14:57
خب خدا رو شکر مثل اینکه هیچکی این مشکل رو نداشت و فقط الکی غر میزدند![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mesdakh
22-09-2007, 00:18
سلام
خسته نباشيد.تورا خدا يكي كمك كنه..فايل Otb
را چه جوري تبديل بهOta كنم.ممنون

atrin777
22-09-2007, 02:32
بالاخره ريف شد ولي فايل OTA را چجوري به sms اضافه كنيم ( راستي گوشي من n70 )

javad33
22-09-2007, 13:53
سلام
خسته نباشيد.تورا خدا يكي كمك كنه..فايل Otb
را چه جوري تبديل بهOta كنم.ممنون

شما باید اول پسوندها رو نمایان کنید.در حالت عادی پسوندهایی که توسط سیستم ساپورت میشن پنهان هستن.
برای اینکار یه پنجره مثلا مای کامپیوتر رو باز کنید.
از منوی Tools گزینه ی Folder Options رو انتخاب کنید.در پنجره ی باز شده در تب View تیک گزینه ی زیر رو بردارید تا پسوندها نمایش داده بشن:
Hide extensions for known file types

mesdakh
22-09-2007, 17:20
شما باید اول پسوندها رو نمایان کنید.در حالت عادی پسوندهایی که توسط سیستم ساپورت میشن پنهان هستن.
برای اینکار یه پنجره مثلا مای کامپیوتر رو باز کنید.
از منوی Tools گزینه ی Folder Options رو انتخاب کنید.در پنجره ی باز شده در تب View تیک گزینه ی زیر رو بردارید تا پسوندها نمایش داده بشن:
Hide extensions for known file types

سلام
يك دنيا ممنون دوست خوبم
شاد باشيد

asghar_206
27-09-2007, 07:39
من که نتونستم دان کنم اگه میشه جای دیگه آپ کنید!!!