PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اخطار براي گذشته

کاپتان هادی
31-01-2006, 04:10
متاسفانه بسياري از دوستاني كه براي پيدا كردن شماره سريال و كرك به سايتهاي غير مجاز مي روند بسياري از نكات ايمني را رعايت نميكنند اين سايتها نتعلق به خطرناك ترين افراد و برنامه نويسانيست كه مي توانند در يك لحظه كنترل كامپيوتر شما را بدست گيرند يا يك بد افزار را بر رويه كامپيوتر شما سوار كنند البته در ايران زياد مشكلي نيست چون هزينه ويندوز نهايتا دو هزار تومان است و يك بعد از ظهر وقت شما را مي گيرد اما اگر داده هائي را كه به هزار زحمت دانلود كرديد از دست داديد چه من به يكي از دوسستان آدرس يك يسايت هك و كرك خارجي را دادم و گفتم اكثر نرم افزارها را مي تواني اينجا پيدا كني هر چند من سايت نسبتا امن و كم خطري را معرفي كرده بودم ولي خوب اين دوست فضول ما به لينكهاي بغل صفحه سركي زده بود و وقتي مرا خبر كرد به مشكلي مشابه اين عزيز رو برو شده بود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اين بد افزار زياد خطرناك نيست اما با روانآدم بازي مي كند شايد گسترش آن مربوط به گذشته باشد اما هنوز هم من مواردي را مي بينم كه به اين مشكل مبتلا شده اند
Spysheriff يك بدافزار است كه با تغيير در كليد هاي رجيستري سعي مي كند فرد مبتلا را مجبور به وارد كردن اطلاعات شخصي جهت خريد اين بد افزار كند تغيير در پس زمينه كامپيوتر يكي از ابزارهاي اين بد افزا براي گول زدن
قرباني است اگر احيانا به اين موجود مبتلا شده ايد به اين ادرسها يك سر يزنيد