PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا لپتاپ sony vgn-cr240n بلوتوث دارد؟؟؟درایور آن نصب نمی شه

aria_electric_fars
11-03-2009, 23:22
سلام دوستان
من لپتاپ sony vgn-cr240n خریده بودم عید همین امسال و بک آپ هم گرفتم ولی گویا مشکل داره بک آپ یادم هست روی ویستا اصلی بلوتوث نصب بود ولی من تست نکردم که آیا جواب می ده یا نه ولی بلوتوث نصب شده بود حالا من ویندوز اکس پی روش نصب کردم ولی هر کاری می کنم و هر جا می برمش بعد از چند روز می گن نشد ولی این آخرین باری که بردم گفت که نداره چون اگر داشت وقتی وایرلس روشن می شه اونم باید روشن بشه من درایورش هم دارم ولی نصب نمی شه حالا شما بگید این لپتاپ من بلوتوث داره یا نه؟؟؟اگر داره چه مرگشه که نصب نمی شه؟؟؟

با تشکر
بای

amr diab
11-03-2009, 23:24
احتمالا داره ولی فکر میکنم با ویستا سازگاره چون تو دل دیدم که بلوتوث برای اکس پی و ویستا جدست

aria_electric_fars
11-03-2009, 23:28
سلام
ایول سرعت در پاسخ
می گم از کجا مطمئن بشم داره؟؟؟روی خود لپتاپ زده؟؟؟پشتش زده؟؟؟روی کارتن زده/؟؟ کجا رو چک کنم که ببینم داره یا نه
آخه این یارو آخرین بار گفت که اون بلوتوث ظاهری نصب شده بوده ولی با عقل آدم جور در نمیاد آخه درایورش هم هست وقتی می خوای نصب کنی می گه بلوتوث رو روشن کنید و وقتی وایرلس رو روشنش می کنی با دکمه ی روی لپتاپ بازم می گه باید روشنش کنی که بشه نصب کرد!!!!!!

با تشکر
بای