PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغيير يه هويي چند كليپ با يك فرمان

rezakf
11-03-2009, 18:41
من ميخوام چند كليپ رو با هم انتخاب و مثلاً همه رو با هم ترانزيشن بزارم ويا اگه صدا باشه يه افكت صدا رو رو همه اعمال كنم

از دوستاني كه ميدونن تقاضاي راهنمايي دارم :11:

masoudtr
11-03-2009, 22:45
همه را انتخاب کن افکت را بنداز روشون به همه اعمال میشه

rezakf
12-03-2009, 18:00
همه را انتخاب کن افکت را بنداز روشون به همه اعمال میشه

ممنونم از پاسختون

اشتباه من اين بود كه افكت رو روي كليپها نمي گذاشتم پايينه اونا ميگذاشتم بخاطر همين فقط روي يكي اعمال ميشد

حالا يه سواله ديگه :

اگه تعداد زيادي عكس رو كه تايم اونا هركدوم 1 ثانيه هست بخوام انتخاب كنم و همه رو با يك دكمه تبديل كنم به نيم ثانيه 0.5 چيكار بايد بكنم ؟

power2e
13-03-2009, 14:01
از منوی setting--->application setting رو باز کن به زیر مجموعه Duration برو و تایم دلخواهت رو جلوی duration Still image بده تا ثانیه پیش فرض عکسهات وقتی دراگ میکنی رو تایم لاین مشخص شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezakf
14-03-2009, 00:10
با تشكر از پاسخ دوستان عزيز

اگه ازقبل پروژه اي رو داشته باشيم و بخوايم اين كارو بكنيم و مدت زمان عكسها رو با هم عوض كنيم نميشه منظورم اين بود آيا راهي هست

power2e
14-03-2009, 19:30

اگه ازقبل پروژه اي رو داشته باشيم و بخوايم اين كارو بكنيم و مدت زمان عكسها رو با هم عوض كنيم نميشه منظورم اين بود آيا راهي هست
اگه پروژه شما فقط عکسهای 1 ثانیه ای هست حالا میخواید زمانش رو کم کنید به 0.5 ثانیه in و out رو اول و آخر پروژت تعیین کن بعد کلید میانبر Shift +Q و یا از منوی render گزینه render and add to timeline رو بزن تا in تا out رو رندر و یک لایه بالا ایجاد کند حالا لایه ایجاد شده در تایم لاین رو speed رو به 200 % بر سون

power2e
14-03-2009, 19:32

اگه پروژه شما فقط عکسهای 1 ثانیه ای هست حالا میخواید زمانش رو کم کنید به 0.5 ثانیه in و out رو اول و آخر پروژت تعیین کن بعد کلید میانبر Shift +Q و یا از منوی render گزینه render and add to timeline رو بزن تا in تا out رو رندر و یک لایه بالا ایجاد کند حالا لایه ایجاد شده در تایم لاین رو speed رو به 200 % بر سون
موفق باشید

rezakf
19-03-2009, 11:59
بسيار ممنون و سپاسگزارم از راهنماييتون