PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كدام گوشي را انتخاب كنم !!!

Morteza_SOS
10-03-2009, 07:16
سلام
من يه گوشي n90 دارم ( در حد آك بدون تعمير و ... خودم خريدم يك سال هم كار نكرده فقط به خاطر اينكه ويبره نداره مي خوام بفروشم ) كه مايلم عوض كرده و به جاش يه گوشي بين p1 و p990 انتخاب كنم....

حالا به نظر شما p1 بهتره يا p990 ؟ با ذكر دلايل كافي .
امكانات دوربين كدام يك بهتره ( از لحاظ كيفيت و...‌ )

* آيا وايرلس p1 و p990 فعاله ؟ ( كار مي كنه در ايران ) چطوري مي شه فعالش كرد كلا چطوري كار مي كنه .

در كل مي خوام اين سه گوشي را با هم مقايسه كنم و ببينم كدام يك بهتره از هر لحاظ ( n90 , p1 , p990 )
قيمت هر 3 را هم مي خوام قيمت روز و واقعي .

** يه p990 وp1 سراغ دارم چطوري از هر لحاظ چك كنم سالم هست يا نه ؟ تعميري هست يا نه ؟ مشكل داره يا نه ؟؟؟

*** يه p1 در حد آك سراغ دارم قيمت 220 تومان مي ارزه يا نه ؟

**** آيا گوشي n90 ام را با p990 معاوضه كنم ارزش داره بدون سر دادن يا گرفتن ؟؟؟ گوشي N90 من كه در حد آكبند هست با كارتون و ... چقدر مي ارزه ... خيلي خيلي تميزه ...

-------------------
***** اين گوشي هاي تايواني موجود در بازار كه يك نمونه اش 8800 هست آيا ارزش خريد دارند يا نه ....

+

merikh_merikh
10-03-2009, 13:11
من کاري به ان90ندارم چون در موردش چيزه زيادي نميدونم......
ولي به نظره من پي1 بهتره از پي990 ميباشد.چون بسيار باريکتر از پي990 ميباشد.دوربين بهتري داره(البه از لحاز دوربين فرق زيادي ندارن).کيبرد بسيار پر کابردي داره.البته پي990 هم کيبرد خوبي داره ولي پي1 هم براي تايپ خوبه هم براي بازي کردن از پي990 بهتره.پي990 با بعضي برنامه ها به خصوص جاوا مشکل داره ولي پي1 چنين مشکلي نداره.براي پي1 به علت حافظه ي داخلي بيشتر هک هاي بيشتر و بهتري وجود داره.همچنين پي1 سرعت بالاتري داره.
در مورد وايرلس هم فرقي با هم ندارن.
در کل پي1 نسبت به دو تاي ديگه بهتره.
اگر هم خاستي بگيري پيشنهاد ميکنم که دست دوم نگيري و نو بگيري اخه گوشي هاي لمسي به دليل حساسيت بالايي که دارن و خيلي ها بد باشون کار ميکنن به نظره من نو بگيري بهتره.

Mo7amad
10-03-2009, 13:33
p990 که خیلی تعطیله بیخیالش بشو
n90 هم خیلی قدیمیه و ضمن اینکه n90 یه موش آزمایشگاهی بودش که نوکیا تولیدش کرد.خود نوکیا هم اون موقع هنوز تصمیم نگرفته بود نسل بعدی گوشیهاشو میخاد چیکار کنه
بهترین گزینه p1 هستش.وایرلسش هم کار میکنه

ali racer
10-03-2009, 13:53
حتما می خوای پی 1 بگیری ؟

پی1 قدیمی شده و مدل های تو بازارش هم اصلا کیفیت سابق رو ندارن

اگرم از قدیمی هاش گیر بیاری (که نیست) بازم ساپورت نرم افزاری نداره چون شرکت یو ای کیو ورشکست شده !!!

اگه وای فای برات مهمه خیلی گوشی های دیگه هم وای فای دارند

تا چه قد می خوای هزینه کنی تا بچه ها بهتر بتونن راهنمایی ات کنن

meghdaad
10-03-2009, 13:57
سلام
من يه گوشي n90 دارم ( در حد آك بدون تعمير و ... خودم خريدم يك سال هم كار نكرده فقط به خاطر اينكه ويبره نداره مي خوام بفروشم ) كه مايلم عوض كرده و به جاش يه گوشي بين p1 و p990 انتخاب كنم....

1-حالا به نظر شما p1 بهتره يا p990 ؟ با ذكر دلايل كافي .
امكانات دوربين كدام يك بهتره ( از لحاظ كيفيت و...‌ )
2-* آيا وايرلس p1 و p990 فعاله ؟ ( كار مي كنه در ايران ) چطوري مي شه فعالش كرد كلا چطوري كار مي كنه .
3-در كل مي خوام اين سه گوشي را با هم مقايسه كنم و ببينم كدام يك بهتره از هر لحاظ ( n90 , p1 , p990 )
قيمت هر 3 را هم مي خوام قيمت روز و واقعي .
4-** يه p990 وp1 سراغ دارم چطوري از هر لحاظ چك كنم سالم هست يا نه ؟ تعميري هست يا نه ؟ مشكل داره يا نه ؟؟؟
5-*** يه p1 در حد آك سراغ دارم قيمت 220 تومان مي ارزه يا نه ؟
6-**** آيا گوشي n90 ام را با p990 معاوضه كنم ارزش داره بدون سر دادن يا گرفتن ؟؟؟ گوشي N90 من كه در حد آكبند هست با كارتون و ... چقدر مي ارزه ... خيلي خيلي تميزه ...
7-***** اين گوشي هاي تايواني موجود در بازار كه يك نمونه اش 8800 هست آيا ارزش خريد دارند يا نه ....

1-P1 و P990 فرق زیادی با هم ندارن ولی P1 طراحی شیک داره و 2 سال جدیدتره و 100 مگابایت حافظ بیشتر داره و 9 میلیمتر از ضخامت P990 کمتره دوربینش هم 3 مگاپیکسل ولی روی دوربین P990 و P1 نمیشه حساب کرد.
2-با هر گوشی که WLAN داشته باشه به وب رفته و آدرس سايت مورد نظر رو تايپ میكنيم، در Go to كليك میكنيم، و ليست سرور ها رو نشون ميده و گزينه search for WLAN رو ميزنيم، اگه تو محدوده WLAN باشیم اسمش رو نشون ميده، بعد از كليك به سرور وصل شده و مجاني ميتونيم از اینترنت استفاده کنمیم.
و یه استفاده دیگهخ از WLAN اینه که اگه لپ تاپ هم WLAN داشته باشه میشه بدون کابل با گوشی و لپ تاپ تبادل اطلاعات کرد.
3-P990 و N90 از احاظ مشخصات خلی شبیه هم هستند و P1 همون مزیتهای شماره 1 داره نسبت به اون دو گوشی.
4-اگه تعمیری باشه جای ابزار های مورد استفاده روش میمونه.
5-در حد آک یعنی کمتر از یه ما کار کرده باشه. (به گوشی خوت هم گفتی آک که 1 سال کار کرده)
اگه کمتر از یه ماه کار کرده و مطمئن هست 200 خوبه بخوای از بیرون دسه 2 بخری همون 220 ـه.
6-نه 100 تومن
7-نه

mohajer_10
10-03-2009, 14:02
این گوشی های تماما قدیمیه به نظر من نوکیا e71 بگیر

esmail194
10-03-2009, 14:30
میتونی با این پول بری یه گوشی بهتر بگیری ولی اگه نظرت بین این دو گوشی هست برو پی وان بگیر کارایی و شکل ظاهری خیلی خوبی داره.
یا علی

merikh_merikh
10-03-2009, 15:12
1-p1 و p990 فرق زیادی با هم ندارن ولی p1 طراحی شیک داره و 2 سال جدیدتره و 100 مگابایت حافظ بیشتر داره و 9 میلیمتر از ضخامت p990 کمتره دوربینش هم 3 مگاپیکسل ولی روی دوربین p990 و p1 نمیشه حساب کرد.
2-با هر گوشی که wlan داشته باشه به وب رفته و آدرس سايت مورد نظر رو تايپ میكنيم، در go to كليك میكنيم، و ليست سرور ها رو نشون ميده و گزينه search for wlan رو ميزنيم، اگه تو محدوده wlan باشیم اسمش رو نشون ميده، بعد از كليك به سرور وصل شده و مجاني ميتونيم از اینترنت استفاده کنمیم.
و یه استفاده دیگهخ از wlan اینه که اگه لپ تاپ هم wlan داشته باشه میشه بدون کابل با گوشی و لپ تاپ تبادل اطلاعات کرد.
3-p990 و n90 از احاظ مشخصات خلی شبیه هم هستند و p1 همون مزیتهای شماره 1 داره نسبت به اون دو گوشی.
4-اگه تعمیری باشه جای ابزار های مورد استفاده روش میمونه.
5-در حد آک یعنی کمتر از یه ما کار کرده باشه. (به گوشی خوت هم گفتی آک که 1 سال کار کرده)
اگه کمتر از یه ماه کار کرده و مطمئن هست 200 خوبه بخوای از بیرون دسه 2 بخری همون 220 ـه.
6-نه 100 تومن
7-نه
با شما در تمام موارد موافقم به غیر از اینکه گفتین دوربین های پی1 و پی990 بدن....پی1 اگه دوربینش در حد عالی نباشه ولی قابل قبول هست.پی990 هم که یکی از بهترین 2مگاپیکسلی هاست.

meghdaad
10-03-2009, 16:07
با شما در تمام موارد موافقم به غیر از اینکه گفتین دوربین های پی1 و پی990 بدن....پی1 اگه دوربینش در حد عالی نباشه ولی قابل قبول هست.پی990 هم که یکی از بهترین 2مگاپیکسلی هاست.
هر کسی برای خریدن گوشی خواسته های مختلفی داره اگه دوربین مد نظر باشه بهتر از p1 هم هست مثلا 6220 و n79.
تو 3 مگا پیکسلیها p1 و n73 جزء گوشیهای خوب هستند 1 سال پیش جزء بهترین گوشی بعد از n95 بود همین 8 مگاپیکسلیها 3 سال دیگه جزء گوشیهای ضعیف تو عکاسی میشن که کسی بهشون نگاه هم نمیکنه. ولی تو خونه شب همه چراغ ها رشن کرده باشی p1 تار عکس میگیره. خودم امتحان کردم البته این ضعف تو همه 3 مگا پیکسلی ها هست 2 مگا پیکسل p990 کیفیتش خیلی خوبه به خاطر همین این 2 تا با هم گفتم.

merikh_merikh
10-03-2009, 19:11
من هم با توجه به هم رده های خودشون گفتم در غیر این صورت علم پیشرفت میکنه و........

Morteza_SOS
11-03-2009, 06:03
دوستان از همتون ممنونم بابت راهنمايي ... :46:

راستش من با اين توصيفات شما عزيران كاملا منصرف از خريد اين دو گوشي شدم ... :31:

ali racer
حتما می خوای پی 1 بگیری ؟
خير

من گوشي تا سقف 300 تومان مي خوام كه وايرلس داشته باشه با قابليت هاي خوب و دوربين قوي و صداي مناسب . ( اگر يه مقدار هم بالا پايين بشه مشكلي نيست :46:)

meghdaad
2-با هر گوشی که wlan داشته باشه به وب رفته و آدرس سايت مورد نظر رو تايپ میكنيم، در go to كليك میكنيم، و ليست سرور ها رو نشون ميده و گزينه search for wlan رو ميزنيم، اگه تو محدوده wlan باشیم اسمش رو نشون ميده، بعد از كليك به سرور وصل شده و مجاني ميتونيم از اینترنت استفاده کنمیم.
يعني مثل وايرلس هاي معمولي ( خانگي ، اداري ) نيست كه هزينه دريافت يه آي پي از isp‌داشته باشه !!!
يعني كاملا رايگانه ؟؟؟ :18:
آخه من خودم وايرلس خانگي دارم ، هر ماه هزينه شارژ مي پردازم ...

Ava UK
11-03-2009, 08:14
دوستان از همتون ممنونم بابت راهنمايي ... :46:

راستش من با اين توصيفات شما عزيران كاملا منصرف از خريد اين دو گوشي شدم ... :31:

خير

من گوشي تا سقف 300 تومان مي خوام كه وايرلس داشته باشه با قابليت هاي خوب و دوربين قوي و صداي مناسب . ( اگر يه مقدار هم بالا پايين بشه مشكلي نيست :46:)

يعني مثل وايرلس هاي معمولي ( خانگي ، اداري ) نيست كه هزينه دريافت يه آي پي از isp‌داشته باشه !!!

wireless یک تکنولوژیه نه سرویس!! به همین خاطر این تکنولوژی فقط به یک دستگاه احتیاج داره مثل راوتر و این راوتر هست که اینترنت رو بیسیم به گیرنده هایی مثل لپ تاپ یا گوشی های دارای wi-fi میفرسته. یک راوتر رو که میخرید میتونید حتی به اینترنت معمولی و کابلی وصل کنید و اونوقت راوتر اینترنت رو بی سیم میفرسته و شما میتونید حتی در تنظیمات راوتر پسورد بزارید تا همسایه تون از اینترنت شما استفاده نکنه.
اینکه 1 راوتر میتونه به چند دستگاه اینترنت رو بفرسته بستگی به نوعی داره که شما میخری. بعضی هاشون اداری هستن و میتونند تا 1000 یا 5000 تا کامپیوتر رو ساپورت کنند و قیمتشون هم خیلی گرونه. اما راوتر های خونگی معمولا بین 50 تا 100 دستگاه و تا محدوده 100 متر تا 150 متر میتونه اینترنت رو شیر کنه. اما برد مفیدش معمولا همون 10 تا 20 متره و هر چقدر دورتر بشی سرعت اینترنت میاد پایین. یک راوتر تصمیم میگیره که آی پی شما چی باشه و میتونه به همان اندازه که ساپورت میکنه آی پی های مختلف برای دستگاه ها قرار بده اما از ISP فقط 1 آی پی دارید که اونم به راوتر وصل میشه.

حالا شما پوله چی رو میدی؟ :23:

meghdaad
11-03-2009, 11:51
اون روشی که گفتم برای جاهاییه که خدمات وای فای عمومی رایگان میدن مثل پاساژ پایتخت و دانشگاه علوم تحقیقات و فردگاه امام خمینی.
برای استفاده ار اینتر نت خونگی وایرلس یک کاربره باید پول بدی و روشش تو لینک زیر هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Morteza_SOS
12-03-2009, 07:08
Ava UK
حالا شما پوله چی رو میدی؟

يعني چي پول چي را بايد بدم !!!

راستي دوستان لطفا به آدرس زير هم يه سري بزنيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Morteza_SOS
12-03-2009, 07:11
Ava UK
حالا شما پوله چی رو میدی؟