PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نفشه تعميرات مادربرد و قطعات مادربرد

rezaabbaspour
10-03-2009, 02:26
لطفا يك مركز واقعا فوق تخصصي كه توسط شخص با مدرك بالاي تخصصي نه كارآموز و تعميركار بازاري وياشاكرد بازار استاد شده كه فقط ادعا ميكنند و هزينه ميتراشند و در كلاسها با تئوري خودشنو سرگرم ميكنند معرفي بفرماييد كه بتواند جوابگوي تعميرات مادربرد و تامين كننده قطعات و چيپهاي مادربرد و هارد و مودم و كار گرافيك و بردهاي درايوها باشد خيلي خيلي ممنون و متشكر ميشم
و لطفا از دوستان سايت يا منابعي را در اين مورد و نقشه هاي تعميراتي بردها را در صورت امكان معرفي بفرمايند

reza_lion67
07-04-2009, 13:33
من سراغ ندارم
اگه کسی بتونه کمک کنه خیلی خوبه
نقشه مدارات مادربورد و قطعات دیگه هم بذارین
ممنون

iamm87
11-04-2009, 11:11
خیلی عالی میشه اگه به منم بگین

darkrose
15-04-2009, 19:45
من هم ممنون می شم اگه یکی هم به ما بگه

chogha
20-04-2009, 02:30
سلاماگه دوستان این کارو انجام بدن لطف بسیار زیادی کردنمن هم دنبال این مطالب میگردم

chogha
20-04-2009, 02:39
سلاماگه دوستان این کارو انجام بدن لطف بسیار زیادی کردنمن هم دنبال این مطالب میگردم

chogha
20-04-2009, 02:53
سلام
منم دنبال این مطالب میگردم
اگه دوستان این کارو انجام بدن لطف زیادی کردن

famarini
09-08-2009, 10:33
لطفا به سايت زير مراجعه كنيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hashem_sat
10-08-2009, 00:57
با سلام دوستان اگر کم لطفی نکنند من اماده همکاری هستم انشا الله براتون نقشه های قدیمی دارم میزارم.

parsa_evil
24-08-2009, 22:16
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

repair
30-09-2009, 10:03
سلام
اگه در مورد تعمیر مادربردسوالی داشتیددر خدمتم

sogandshahreza
28-11-2009, 18:52
آقا نقشه هاي مادربرد هر كي داره بزاره برا بچه ها

xxa
11-12-2009, 15:55
من یه جا میشناسم واقعا کارشون درسته باور کنید الکی نمیگم

تو خیابان ولیعصر پاساژ ایرانیان ط -1 تعمیرات آموزش میده ( یه سری بحث های اولیه هم هست که لازم مثلا شما ندونید ترانزیستور چی چی رو میخوایین تعمیر کنید

turaj_bolbol
23-01-2010, 16:18
با سلام دوستان اگر کم لطفی نکنند من اماده همکاری هستم انشا الله براتون نقشه های قدیمی دارم میزارم.

لطفا بزارین ممنون می شیم . :40:

رضا امیر
15-12-2010, 22:06
سلام دوستان عزیز
باید به عرض شما برسانم اگر چه داشتن نقشه مادربرد خوب است ولی فقط برای یک نگاه من برای شما چند نقشه میگذارم ولی بدانید به هیچ درد شما نخواهد خورد وتمامی کسانی هم که روی این نکته پافشاری میکنند فقط بازار گرمی است و بس زیرا سر درآوردن از یک نقشه مادربرد خود کار بسیار سختی است و هم اینکه نقشه یک مادربرد بیش از 50 صفحه میتواند باشد و به اشکال مختلف . در هر صورت زیاد فکر به آن نکنید . من تا بحال تعمیر کار حرفه ای را ندیدم که از روی نقشه تعمیر کند اگر او واقعا تعمیر کار باشد نقشه را فقط برای نکاتی خاص که توضیح آن در اینجا امکان ندارد میخواهد. خانه سخت افزار ihh-co.com
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darvishi.2292
14-01-2011, 18:17
توی سایت مربوط به مادربردتون برید اونجا میتونید اطلاعاتی خوبی بدست بیارین

vahidsia
06-07-2014, 22:39
لطفا يك مركز واقعا فوق تخصصي كه توسط شخص با مدرك بالاي تخصصي نه كارآموز و تعميركار بازاري وياشاكرد بازار استاد شده كه فقط ادعا ميكنند و هزينه ميتراشند و در كلاسها با تئوري خودشنو سرگرم ميكنند معرفي بفرماييد كه بتواند جوابگوي تعميرات مادربرد و تامين كننده قطعات و چيپهاي مادربرد و هارد و مودم و كار گرافيك و بردهاي درايوها باشد خيلي خيلي ممنون و متشكر ميشم
و لطفا از دوستان سايت يا منابعي را در اين مورد و نقشه هاي تعميراتي بردها را در صورت امكان معرفي بفرمايند

بنده بعنوان کسی که دوره رفته میگم هیچ دوره ای در هیچ آموزشگاهی خوب نیست. بهترین حالت برای یادگیری آشنایی با قطعات مادربرد و نقشه های مادربرد می باشد قبل کار روی مادربرد باید پاور منبع تغذیه را با طرز نقشه خوانی پاور را یاد بگیری. بعد تجربه بهترین حالت بعد از این مراحل می باشد.

TREASURES
07-07-2014, 04:30
بنده بعنوان کسی که دوره رفته میگم هیچ دوره ای در هیچ آموزشگاهی خوب نیست. بهترین حالت برای یادگیری آشنایی با قطعات مادربرد و نقشه های مادربرد می باشد قبل کار روی مادربرد باید پاور منبع تغذیه را با طرز نقشه خوانی پاور را یاد بگیری. بعد تجربه بهترین حالت بعد از این مراحل می باشد.
دوست عزیز تاپیک مربوط به 3-4 سال پیش هست لطفا به تاریخ آخرین پست ها دقت کنید :n16: