PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی مس کرمان | لاله های نارنجی

samankermani
17-09-2008, 00:39
باسلام
خدمت مديران محترم اين بخش عرض كنم بعلت اينكه در بخش ورزش نميشه تاپيك تخصصي مربوط به هرتيم ليگ برتر رو زد لذا تصميم گرفتم اين تاپيك رو در بخش استان خودم يعني كرمان بزنم تا كرمانيهاي عزيز بيشتر در جريان اخبار تيم محبوبشان يعني مس كرمان قرار بگيرند.
باتشكر:11::11:

amir_a
17-09-2008, 07:01
جای خالی این تاپیک احساس میشد. راستی سامان خان چرا دو تا تاپیک زدی؟:20:

samankermani
17-09-2008, 09:39
مظلومي: پرسپوليس پر ستاره پر از ضعف فني است
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال مس كرمان گفت: پرسپوليس باوجود تمام مهره هاي خوبي كه دارد، از ضعف فني زيادي برخوردار است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پرويز مظلومي در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره بازي مقابل پرسپوليس و حواشي اين ديدار صحبت هاي تازه اي را عنوان كرده است.
متن اين گفت و گو در زير آمده است:

فارس: با اين پيروزي كه كسب كرديد، بايد در بهترين شرايط باشيد؟
اين بازي براي ما تمام شد. به آن هدفي كه مي خواستيم، رسيديم و تمام شد. اين مسابقه به خاطره ها و تاريخ پيوست.

فارس: هر موقع قبل از مسابقه حرف از پيروزي زده ايد، به آن رسيده‌ايد. اين از قدرت پيش بيني شما نشات مي گيرد يا از بازيخواني خوبتان؟
هر مربي تيم خود و حريف را به خوبي مي شناسد. باتوجه به شناخت خوبي كه از تيم خودم دارم، متوجه مي شوم اين هفته خوب هستند. قبل از هر بازي مي توانم با توجه به اين شرايط، نتيجه را پيش بيني كنم و تشخيص بدهم روز خوبي داريم يا از آن روزهاي بد است.

فارس: براي اين ديدار هم چنين پيش بيني كرده بوديد؟
در طول تعطيلات ديده بودم كه بازيكنان با جان و دل تمرين مي كنند و بازي هاي تداركاتي خوبي هم برگزار كرديم. همانطور كه گفته بودم، توان مس بالاتر از اين است؛ اما تيم نياز به زمان دارد تا به هماهنگي خوبي برسد. صبر و تحمل بعضي ها كم است.

فارس: چطور؟
هواداران دوست دارند يك تيم از همان استارت اول، همه تيم ها را ببرند. بعضي هواداران در كرمان نگران تيم بودند و البته بخشي از اين دل نگراني ها طبيعي است.

فارس: فكر مي كنيد چه قدر نياز به زمان داريد تا به تيم ايده آلتان برسيد؟
كم كم به اين خواسته مي رسم. اين تيم 12 بازيكن خود را تغيير داده است. بايد سيستم خودم را با حوصله در اين تيم جا بياندازم. هنوز به هدفي در مس دست پيدا نكردم. در ذهن من هدف هاي بالاتري وجود دارد. مهم اين بود كه قبل از بازي با پرسپوليس گفته بودم كه مي آييم فوتبال بازي كنيم؛ اما بعضي ها بي انصافي كردند.

فارس: مثلا چه گفته اند؟
عده اي در ورزشگاه شعار مي دادند (ضد فوتبال) كه براي آنها متاسفم. فقط فوتبال بازي مي كرديم و به درستي راه هاي نفوذ حريف را بسته بوديم. بازي جانداري را نمايش داديم. فقط در دقايقي، آن هم به دليل فشار تماشاگران پرسپوليس، در زمين خود به دفاع پرداختيم؛ وگرنه حريف برتري نسبت به ما نداشت. پرسپوليس به لحاظ فني برتري به مس نداشت.

فارس: در همان لحظات ممكن بود دروازه‌ب ما باز شود و ورق برگردد؟
اما اين اتفاق نيفتاد. در آن دقايق حساس، با درايت خط دفاع و هوشياري رحمتي، دروازه را بسته نگه داشتيم.

فارس: تيم شما را بايد به عنوان اينكه مربي خوبي دارد، توصيف كنيم يا اينكه مهره هاي خوبي گرفته و خوب خرج كرده ايد؟
نصف تيم هايي كه ستاره جمع كرده اند، بازيكن نگرفته ايم. شايد چند بازيكن ما باشند كه پول نسبتا بهتري از سايرين گرفته باشند. داراي چند بازيكن خوب و جوان هستيم كه شايد در تيم هاي قبلي خود نمودي نداشتند. فوتبالي كه امسال آشوبي بازي مي كند، متفاوت از سال قبل است يا اميرحسين صادقي را ببينيد كلاس فوتبالي كه ارائه مي دهد و انگيزه اي كه دارد با قبل قابل مقايسه نيست.

فارس: اين تغيرات به خاطر تفكرات شماست يا تغير تيم باعث اين روند شده؟
به هر حال نوع برخورد باشگاه و فضاي جديد تاثير مي گذارد. مربي هم نمي تواند بي تاثير باشد.

فارس: پيروزي شما مقابل پرسپوليس تحت تاثير آن هندي شد كه مرادي آن را پنالتي اعلام نكرد؛ اما حريف به شدت به آن معترض شد.
آنها بعد از بازي مقابل ذوب آهن هم اين حرف ها را زدند. اين تيم دوست دارد مسائل غير فني را پيش بكشد و ضعف هاي خود را پشت اين موضوع ها پنهان كند. اگر مرادي هم پنالتي هم مي گرفت، چه تضميني براي گل شدن آن وجود داشت؟ پرسپوليسي ها چطور اين ضربه را براي خود گل حساب كرده اند؟

فارس: حالا كه مسابقه تمام شده، به نظر شما آن هند پنالتي نبود؟
به نظر من مرادي شهامت زيادي به خرج داد و در آن جو قضاوت خوبي انجام داد. بعضي كارشناسان داوري چون با كميته مشكل دارند، اظهار نظر مي كنند. يكي نيست به آنها بگويد كه حق خود را در جاي ديگري بگيريد. تعجب مي كنم چرا با مرادي اين رفتار مي شود. در همين بازي در سه صحنه هم مي توانستيم معترض باشيم. پرسپوليس مدام دنبال جنجال است. آنها بهتر است به جاي اين جنجال ها به نكات فني توجه كنند. اين تيم به قول خودشان كهكشاني پر از اشكال فني است. ظاهرا دل شير را از آنها گرفته اند.

فارس: تيم مس را بايد مدعي قهرماني بدانيم؟
فعلا در حد مدعي هستيم. اكنون در بالاي جدول آنقدر مدعي هست كه در يك گوشه اي كاري به آنها نداريم. فعلا آن بالاها مال كهكشاني ها است.

فارس: فعلا كه يكي از اين تيم هاي پر ستاره يعني استقلال در پايين جدول است. شما كه از آنها بهتر نتيجه گرفتيد؟
استقلال تيم پر مهره تري است يا مس؟ خوبي تيم ما يك دلي آن است. در ابومسلم هم كه بودم همين شرايط را به وجود آوردم. در تيم همه حاضرند سرشان را هم بدهند. وظيفه من مربي است كه تيم را آماده كنم. اكنون هم نمي خواهم تيمم مغرور شود. نمي گويم حالا كه دو قطب ايران را برديم، كارمان تمام شده است.

فارس: باز هم نشان داديد آن بهايي كه بايد به امثال شما داده شود، نمي دهند.
مي خواهم در تاريكي حركت كنم. دوست ندارم در حاشيه باشم. دنبال اين نيستم كه چهار تا آدم پيدا كنم تا ازمن حمايت كنند.

فارس: همينطور فكر مي كنيد كه اكنون سرمربي استقلال نيستيد؟
نيازي به اين تيم ندارم. اين تيم براي كساني كه سال‌هاي كمي را در اين تيم بوده‌اند. 25 سال در استقلال بازيكن و مربي بوده ام و ديگر بس است. من را آنهايي كه بايد ببينند، مي بينند. كساني هم كه نمي‌بينند، بايد عينك قوي بزنند.

فارس: نظرتان در مورد جايگاه استقلال چيست؟
آنها مربي خوبي دارند و از اين وضعيت بيرون خواهند آمد.

samankermani
17-09-2008, 09:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اينم سايت صنعت مس

samankermani
18-09-2008, 22:00
ديديد چكار كرد بازم روتون ميشه

Hossein Adeli
18-09-2008, 22:07
ديديد چكار كرد بازم روتون ميشه

به نظر من با بن کردن شما خیال همه راخت میشه البته من زیاد اهل فوتبال نیستم اما می بینم هر وقت این مس میبره شما میاد این جا و هر کاری دلت می خواد میکنید مگه اینجا چت رومه بابا :2:

amir_a
18-09-2008, 22:35
به نظر من با بن کردن شما خیال همه راخت میشه البته من زیاد اهل فوتبال نیستم اما می بینم هر وقت این مس میبره شما میاد این جا و هر کاری دلت می خواد میکنید مگه اینجا چت رومه بابا :2:

دوست عزیز چیزی نگفت که. بچه های فروم تو تاپیک پرسپولیس استقلال بدتر از اینم نثار همدیگه میکنن.

amir_a
18-09-2008, 22:36
فکر میکنم مس دوم شد. درست میگم؟

h_starboy
20-09-2008, 23:21
اسم تاپيپك رو اگه مثل بقيه تيمها ميكردي بهتر بود.

unartig
30-09-2008, 16:47
امیدوارم مس سال بعد تولیگ برترباشه

Grand
09-03-2009, 20:01
سلام به همگی فوتبال دوستان

جای خالی تایپیکی با این عنوان در P30 World احساس می‏شد

محلی برای تبادل نظر و همچنین اخبار و تحولات باشگاه محبوب صنعت مس کرمان :40:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:40:به امید صعود تیم مس به جام باشگاه‏های آسیا:40:

Grand
09-03-2009, 20:49
خوب اولین خبر رو که خبر خوشحال کننده‎ای هم هست رو براتون می‏گذارم:

از سوي سازمان ليگ برتر فدراسيون فوتبال برترين هاي اخلاق هفته سي ام معرفي شدند که بر اين اساس سيد مهدي رحمتي دروازه بان تيم صنعت مس به عنوان بازيکن برتر اخلاق اين هفته اعلام شد .

هيات فوتبال استان كرمان و باشگاه صنعت مس نيز به عنوان برترين ميزبان اين هفته از رقابتها معرفي شدند .

خبر ديگر اينکه دروازه‌بان ملي پوش تيم فوتبال صنعت مس كرمان جايزه 50 ميليون خود را از رئيس سازمان تربيت بدني دريافت كرد.

مهدي رحمتي، دروازه بان تيم ملي فوتبال به دنبال درخشش در بازي با امارات در مقدماتي جام جهاني و توجه ويژه به ارزش ها و مسائل اخلاقي پنجاه ميليون ريال جايزه نقدي را دريافت نمود که اين جايزه توسط محمد علي آبادي به وي اهدا شد.

به امید افتخارات بیشتر برای تیم مس و دیار کریمان:40:

amir_a
09-03-2009, 21:47
خب اینم از اولین پست من تو تاپیک تیم محبوبم.

به امید کسب سهمیه آسیا و حضور پر قدرت در لیگ قهرمانان:10:

Grand
10-03-2009, 02:29
خب اینم از اولین پست من تو تاپیک تیم محبوبم.

به امید کسب سهمیه آسیا و حضور پر قدرت در لیگ قهرمانان:10:

ورودتون رو به این تایپیک خوش آمد میگم:10:

امیدوارم بقیه دوستان هم بیان و ما رو تنها نگذارند.

Grand
10-03-2009, 13:48
سرمربی تیم فوتبال صنعت مس کرمان از تعطیلات لیگ ابراز نارضایتی نمود .

پرويز مظلومي گفت: تعطیلات لیگ به ضرر تيم ما واهد بود چرا که در این هفته تازه به شرایط ایده آل رسیده بوديم اما با این تعطیلات همه برنامه ريزي های ما به هم ريخت .

وی افزود :شرايط به سود تيم هايي است که در آسيا حضور دارند و شرايط بدي براي ما به وجود آمده و حفظ شرايط ايده آل تيمي ما با اين وجود بسيار مشکل است ، می خواهم بدانم که آیا آقایان که این تصمیمات را اتخاذ کردند می توانند نیازهای باشگاه را نیز برآورده ساخته و تیم را به همین صورت در ادامه رقابت های لیگ نگه دارند.

مظلومی افزود: همانطور که گفتم تعطیلات فقط به نفع تیم هایی است که در جام باشگاه های آسیا حضور دارند و می توانند از این فرصت برای بازی های خود در مقابل تیم های دیگر استفاده کنند.

وي ادامه داد: تمرينات تيم ما از روز گذشته پيگيري شد و تا 26 اسفند ماه نيز ادامه خواهد داشت و پس از آن نيز تمرينات تيم تعطيل مي شود و از 4 فروردين ماه دور جديد تمريناتمان را از سر خواهيم گرفت .

مظلومي گفت: به مردم کرمان قول دادم که در این فصل سهمیه آسیا را کسب کنیم و بر سر قول خود نیز پایبند هستم و شما مطمئن باشید تيم ما عليرغم مشکلات در بازی های آتی همین روند را ادامه خواهد داد.

namakdoon
10-03-2009, 18:42
مس ! قهرمانی عزیز ! ببین کی دارم میگماااااااااااااااا !!!

Grand
11-03-2009, 13:14
دوستان آیا کسی تا حالا به قسمت گزارش لیگ در وب سایت باشگاه مس سر زده؟! واقعاً محشره تا حالا چنین گزارش کاملی از هیچ لیگی ندیده بودم!!!

عکس زیر:

لینک مستقیم رو براتون میگذارم حتما یک سر بهش بزنید:

Grand
13-03-2009, 00:18
دعوت علی حمودی رو به تیم ملی به همه هواداران تبریک میگم :laughing:

واقعاً جاش توی تیم ملی خالی بود:46:

amir_a
13-03-2009, 08:36
آره. خداییش حقش بود.:5:

Grand
13-03-2009, 13:43
دروازه بان تيم فوتبال صنعت مس از انگيزه بسيار بالاي اعضاي تيم براي حفظ جايگاه فعلي خبر داد .

رحمتي اظهار داشت: شرايط بسيار ايده آلي داريم و پس از كسب مقام سوم رقابت هاى ليگ برتر از روحيه خوبى برخوردار هستيم و انگيزه بالا و روحيه مناسب بچه ها در تمرينات اين به وضوح يافت مى شود.

وي ادامه داد: بچه ها همقسم شده اند بتوانند جواز حضور در آسيا را كسب كنند. در واقع با مربيگرى آقاى مظلومى به اين مهم دست خواهيم يافت.

رحمتي گفت : ما امسال از ابتداى ليگ در شرايط خوبى بوديم ، بازيكنان خوبى هم جذب تيم شدند که جا دارد از زحمات آقاى برهانى نژاد هم تشكر كنم.

وي در مورد ديدار حساس تيم ملي کشورمان با عربستان نيز گفت: بازى سختى پيش رو داريم ما بشدت بايد به دنبال كسب ۳ امتياز اين بازى باشيم تا به وضعيت خود در رده بندى بهبود بخشيم.و مطمئنا با حضور صدهزار نفري هواداران روز سختي را براي عربستان خواهيم ساخت.

Grand
17-03-2009, 13:48
یک خبر داغ:

مهدی رجب زاده به تیم مس کرمان پیوست!!!

بی باک بی بال
19-03-2009, 18:43
مس عشقست مس مس مس
اگه طرفدار استقلال نبو دم میکفتم اول میشه

بی باک بی بال
19-03-2009, 18:45
مهدی بازی خوبی قبل از رفتن به امارات بود امیدوارم افت نکرده باشه

Grand
19-03-2009, 20:12
احتمال قهرمانی امسال خیلی کمه ولی سال دیگه انشاالله قهرمانیم...

هدف امسال تیم مس کسب سهمیه صعود به جام باشگاه‏های آسیاست که به امید خدا و حمایت تماشاگران به هدفمون می‏رسیم :40:

Grand
19-03-2009, 20:29
مدير عامل باشگاه فرهنگی ورزشي صنعت مس در پيامی فرارسيدن سال جديد را به هواداران تبريک گفت

در اين پيام آمده است:

بسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحال و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

در آستانه بهار دل انگیز و فرح بخش طبیعت، صادقانه‎ترین سلام‏ها و خالصانه‎ترین ادب و ارادتها را تقدیم شما مينمایم. انشاءا... نوروز 88 سالی پر خیر و برکت، غفران و رحمت، بهروزی و سعادت و همچنین نعمت و نصرت برای همه ملت به ویژه شما بزرگواران خواهد بود. اینجانب ضمن تبریک این ایام، از خداوند بزرگ برای همه شما صحت و سلامت، سربلندی و عزت، کامیابی و موفقیت در کنار خانواده محترم مسئلت می‎نمایم.
قریب 8 ماه از خدمتگزاری بنده در باشگاه صنعت مس می‎گذرد، فراز و نشیب‎های زیادی پشت سر گذاشته شده است، همه فرازها و موفقیت‎ها از الطاف خداوند تبارک و تعالی، حمایت و همراهی شما عاشقان، وحدت و همدلی کادر فنی، همت و پشتکار بازیکنان، صداقت و اخلاص دست‎اندرکاران، زحمت و تلاش بی‎وقفه همه عزيزان در باشگاه حاصل شده است که کسب مقام سومي تا پايان هفته سي ام بازیها تنها نمونه‎ای از آنهاست هیچ کاری جز انجام سپاس و سجده شکر فراوان بر پیشگاه حضرت باریتعالی و تقدیر و تشکر زیاد از همگان به ویژه شما خوبان، پاسخگوی اینهمه الطاف و محبتها نمی‎باشد. امیدوارم این کام شیرین تا پایان مسابقات لیگ برتر برایتان مستمر و مستدام باقی بماند و با توکل بر خداوند بزرگ و اراده کادر فنی و بازیکنان تیم تنها با یک یا علی دیگر جشن حضور در رقابتهاي جام باشگاههاي آسيا را با شما هواداران عزیز و گرامی نظاره‎گر باشيم. ‎اندرکاران، زحمت و تلاش بی‎وقفه همه عزيزان در باشگاه حاصل شده است که کسب مقام سومي تا پايان هفته سي ام بازیها تنها نمونه‎ای از آنهاست هیچ کاری جز انجام سپاس و سجده شکر فراوان بر پیشگاه حضرت باریتعالی و تقدیر و تشکر زیاد از همگان به ویژه شما خوبان، پاسخگوی اینهمه الطاف و محبتها نمی‎باشد. امیدوارم این کام شیرین تا پایان مسابقات لیگ برتر برایتان مستمر و مستدام باقی بماند و با توکل بر خداوند بزرگ و اراده کادر فنی و بازیکنان تیم تنها با یک یا علی دیگر جشن حضور در رقابتهاي جام باشگاههاي آسيا را با شما هواداران عزیز و گرامی نظاره‎گر باشيم .

به امید آن روز، هر روزتان نوروز

عبدالرضا برهاني نژاد

مدير عامل باشگاه فرهنگی ورزشي صنعت مس

بی باک بی بال
20-03-2009, 10:33
امیدوارم فصل بعد باجذب بازی کنان خوب قهر مان شیم

Grand
20-03-2009, 18:03
امیدوارم فصل بعد با جذب بازیکنان خوب قهرمان شیم

به امید خدا

Grand
03-04-2009, 18:53
تیم فوتبال مس کرمان با برتری مقابل راه آهن وضعیت خود را برای رسیدن به یک سهمیه آسیایی مستحکم تر کرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، تیم های مس کرمان و راه آهن شهر ری بازی خود را در چارچوب رقابت های لیگ برتر کشور در ورزشگاه اکباتان تهران برگزار کردند که این بازی در پایان به برتری یک بر صفر مس انجامید.

ادینهو در دقیقه 60 تنها گل بازی را به ثمر رساند.

:40::40::40::40::40::40::40:
:40::40::40::40::40:
:40::40::40:
:40:

بی باک بی بال
04-04-2009, 07:29
بازیهای بعدی با کی هست

Grand
04-04-2009, 12:22
بازیهای بعدی با کی هست

بازی بعدی با پگاه هست در کرمان.

طرفداران حتماً بیان استادیوم! سه تا بازی مونده که دوتاش در کرمان هست. کوتاهی نکنید این دو تا بازی استادیوم رو پر کنید، دم همتون گرم...

:40:به امید صعود به جام قهرمانان آسیا:40:

frontlines
04-04-2009, 12:57
مظلومی : مس سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب می کند/ باید مراقب حواشی باشیم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان با اطمینان از کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا یاد کرد و تیمش را شایسته دستیابی به این مهم دانست.

پرویز مظلومی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: از زمانی که هدایت تیم فوتبال مس کرمان را برعهده گرفتم یکی از اهداف اصلی ما دستیابی به یکی از رده‌های اول تا سوم جدول رده بندی و کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیا بود. خوشبختانه امروز به این هدف نزدیک شده‌ایم و تا پایان لیگ برای رسیدن به آن می جنگیم.

وی با تاکید بر اینکه تیم‌های رقیب مس کرمان برای رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا همه قابل احترام و شایسته هستند، افزود: در حال حاضر سه تیم صبای قم، سپاهان اصفهان و پرسپولیس با 49 امتیاز سایه به سایه تیم مس حرکت می کنند و منتظر یک لغزش از سوی ما هستند تا به رده سوم جدول صعود کنند. در شرایط فعلی کار ما دشوارتر از گذشته شده است و باید از جایگاهی که به زحمت به دست آورده ایم با چنگ و دندان حراست کنیم.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در ادامه تاکید کرد که نارنجی پوشان کرمانی باید مراقب حواشی‌های مخربی باشند که آنها را تهدید می کند.

مظلومی اذعان داشت: درحال حاضر مردم کرمان امیدوار شده‌اند که تیم شهرشان در فصل آینده برای نخستین بار حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را تجربه خواهد کرد. ما نهایت تلاش خود را به کار می بندیم تا این امیدواری به یاس تبدیل نشود. من به تیم خود اطمینان دارم و می دانم می توانیم به راحتی سهیمه این رقابت‌ها را کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که "آیا به همکاری خود با تیم مس کرمان در فصل آینده نیز ادامه خواهید داد؟"، گفت: من تا پایان فصل آینده با تیم مس کرمان قرارداد داخلی دارم. پس از پایان فصل جاری لیگ برتر برای آینده تصمیم گیری خواهم کرد و با مدیران مس کرمان مذاکره می کنم.
منبع: خبرگزاری مهر

Grand
04-04-2009, 13:59
راه آهن شهررى صفر - صنعت مس كرمان يك

گل: اِدرلوسيانو (دقيقه ۶۰)

داور: محمود رفيعى

كمك ها: مرتضى كريمى و مجيد ويشگاهى

ورزشگاه: اكباتان تهران

تماشاگر: حدود ۵۰۰ نفر

راه آهن شهررى

حسين آشنا، عليرضا نورمحمدى، ابراهيم كريمى، حميدرضا ديوسالار، على محمد دهقان، داود حقى، مهدى تارتار، امير ابوچااز دقيقه ۷۲ بهنام بيرانوند، حسين پاشايى از دقيقه ۶۲ هاملت ميختاريان، مجتبى زارعى از دقيقه ۴۲ امين تركاشوند(۱۰) و سهراب انتظاري

سرمربى: محمود ياوري

صنعت مس كرمان

سيدمهدى رحمتى، مرتضى ابراهيمى، اميرحسين صادقى، جلال اميديان، فرزاد حسين خانى، اِدرلوسيانو، روح الله بيگدلى از دقيقه ۱+۹۰ مهدى كيانى، مجيد خدابنده لو از دقيقه ۵۷ مهدى رجب زاده ، على حمودى، فرزاد آشوبىو فراز فاطمى از دقيقه ۷۱رودريگو داسيلوا

سرمربى: پرويز مظلومى

شرح گل

گل مس: پاس عمقى رجب زاده به لوسيانو رسيد. ضربه خوب وى در داخل محوطه جريمه با برخورد به دست آشنا به گل تبديل شد.

لحظات حساس

دقيقه يك: ارسال كرنر حقى از راست با ضربه سر انتظارى همراه شد كه سيدمهدى رحمتى به سختى توپ را راهى كرنر كرد.

دقيقه :۵۴ ارسال على محمد دهقان از سمت راست و شوت محكم سهراب انتظارى از كنار دروازه به بيرون رفت.

دقيقه :۷۷ ضربه ايستگاهى حقى از فاصله ۲۵ مترى پس از برخورد به زمين توسط رحمتى به صورت ناقص دفع شد.

دقيقه :۸۷ سانتر دهقان از جناح راست روى سر سهراب انتظارى فرود آمد و توپ به شكلى خطرناك از بالاى دروازه عبور كرد.

دقيقه ۳+:۹۰ پاس عرضى مهدى كيانى به مهدى رجب زاده رسيد و ضربه وى تير افقى دروازه راه آهن را به لرزه در آورد.

شرح بازى

ديدار ۲ تيم راه آهن شهررى و مس كرمان در شرايطى آغاز شد كه مس براى حفظ جايگاه سوم خود نياز مبرمى به ۳ امتياز داشت. از سوى ديگر راه آهن نيز كه در خانه خود بازى مى كرد اميد زيادى به پيروزى در اين ديدار داشت. نيمه اول بازى، چندان دلچسب نبود و ۲ تيم بيشتر در ميانه ميدان بازى را دنبال كردند. به همين خاطر موقعيت گل خوبى را روى دروازه ها شاهد نبوديم.

در نيمه دوم راه آهن بازى خوبى را انجام نداد و همين موضوع زمينه را براى خوب بازى كردن مس فراهم كرد. مسى ها در نيمه دوم بازى بهترى را نسبت به حريف خود انجام دادند و مزد زحمات خود را نيز گرفتند و ۳ امتياز ارزشمند ديگر را به اندوخته خود افزودند تا همچنان در جايگاه سوم جدول رده بندى باقى بمانند.

Grand
08-04-2009, 18:05

علي كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال در ديدار با "دهمرده" استاندار كرمان گفت: تيم فوتبال صنعت مس همانند يك الماس در بين تيم‌هاي ليگ برتري مي‌درخشد.

به گزارش سايت رسمي باشگاه صنعت مس ، وي يكي از مهمترين اهداف فدراسيون را توسعه فوتبال در استان‌ها دانست و گفت: امروزه فوتبال در بين جوامع و ملت‌ها از اهميت و جايگاه ويژه‌اي برخوردار است و ما نيز بايد در زمينه‌ي رشد و پيشرفت اين ورزش سرمايه‌گذاري مناسبي انجام دهيم.

رييس فدراسيون فوتبال با بيان اين مطلب كه فوتبال كرمان در چند سال گذشته در رده‌هاي سني مختلف پيشرفت‌هاي مطلوبي داشته است، اذعان كرد: يكي از مهمترين نشانه‌هاي بارز اين پيشرفت تيم فوتبال مس كرمان است كه همانند يك الماس در بين تيم‌هاي ليگ برتري مي‌درخشد.

كفاشيان افزود: از مهمترين برنامه‌هاي فدراسيون فوتبال در استان كرمان معرفي اين شهر به عنوان كانديداي طرح آسياويژن به كنفدراسيون فوتبال آسيا است.

وي تصريح كرد: با انجام اين طرح مي‌توانيم حركت بسيار خوبي در جهت ارتقاء و رشد هر چه بيشتر فوتبال در استان كرمان انجام دهيم كه در اين زمينه اعتباري در حدود 400 ميليون تومان به صورت غير نقدي كه شامل امكانات و تجهيزات ورزشي است، ارائه خواهد شد.

كفاشيان با بيان اين مطلب كه استانداري كرمان و اداره‌ي تربيت بدني بايد در راه پيشرفت اين طرح با ما همكاري لازم را انجام دهند، تاكيد كرد: يكي از مهمترين نكاتي كه در كرمان ديده مي‌شود وحدت و اتحادي است كه بين مسوولين ورزش ومديران استان وجود دارد كه به عقيده‌ي من اين نكته در راه پيشرفت ورزش بسيار به كرمان كمك خواهد كرد

وي در پايان گفت: ‌اميدوارم تيم فوتبال صنعت مس كرمان با كسب عنوان سوم رقابتهاي فصل جاري ليگ برتر و با صعود خود به ليگ قهرمانان آسيا شادي را به مردم كرمان تقديم كند و با ارائه‌ي بازيهاي قابل توجه و مطلوب در ليگ قهرمانان سال آينده موجبات افتخارآفريني فوتبال ايران شود.

بی باک بی بال
08-04-2009, 18:40
بازی بعدی مس باکی هست

Grand
09-04-2009, 12:30
بازی بعدی مس باکی هست

((هفته سی و دوم))

يکشنبه 23 فروردين

سايپا کرج - ابومسلم مشهد، ساعت 16:45، ورزشگاه انقلاب کرج

سپاهان اصفهان - استقلال اهواز، ساعت 16:45، ورزشگاه فولادشهر اصفهان

ملوان بندرانزلي - مقاومت سپاسي شيراز، ساعت 16:45، ورزشگاه تختي انزلي

پاس همدان - صباي قم، ساعت 16:45، ورزشگاه قدس همدان

پيام خراسان - راه آهن شهرري، ساعت 16:45، ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد

مس کرمان - داماش گيلان، ساعت 16:45، ورزشگاه باهنر کرمان

پيروزي - پيکان قزوين، ساعت 16:45، ورزشگاه آزادي تهران

برق شيراز- ذوب آهن اصفهان، ساعت 16:45، ورزشگاه حافظيه شيراز

فولاد خوزستان - استقلال تهران، ساعت 19، ورزشگاه تختي اهواز

پيش از اين قرار بود دو بازي از هفته سي و يکم باشگاه‌هاي برتر ميان تيم‌هاي استقلال تهران با ملوان بندرانزلي و صباي قم با پيروزي تهران در اول فروردين سال 88 برگزار شود.

pedramch
09-04-2009, 12:45
سلام دوستان..
من طرفدار تیم پرسپولیس هستم ولی واقعا خوشحالم که تیمای دیگه لیگ برتر هم دارن جای خودشونو بین هوادارا پیدا میکنن..
افتتاح این تاپیکو به همه ی هوادارای مس تبریک میگم!
امیدوارم روز به روز تعدادشون افزایش پیدا کنه!

بی باک بی بال
09-04-2009, 15:55
سلام دوستان..
من طرفدار تیم پرسپولیس هستم ولی واقعا خوشحالم که تیمای دیگه لیگ برتر هم دارن جای خودشونو بین هوادارا پیدا میکنن..
من امیدوارم که سهمیه کسب کنیم

Grand
09-04-2009, 17:14
سلام دوستان..

من هم از اینکه میبینم پرسپولیس هوادار‎های فهمیده‏ای مثل شما داره خوشحالم :20:

ممنون دوست عزیز

من هم امیدوارم پرسپولیس امسال قهرمان جام باشگاه‏های آسیا بشه :40:

Grand
09-04-2009, 18:28

رييس فدراسيون فوتبال از تيم صنعت مس به عنوان يکي از تيم هاي خوب و با کلاس فوتبال ايران ياد کرد .

به گزارش سايت رسمي باشگاه صنعت مس رييس فدراسيون فوتبال ظهر امروز در جمع اعضاي مجمع عمومي هيات فوتبال استان كرمان گفت: تيم فوتبال صنعت مس كرمان در راس تيم‌هاي استان بسيار تيم خوبي است كه مطمئنا مي‌تواند نماينده فوتبال ما در جمع آسيايي‌ها باشد و به نظر من اگر به جام باشگاه‌هاي آسيايي راه يابد بازيهاي بسيار خوبي را به نمايش خواهد گذاشت.

علي کفاشيان با اشاره به وضعيت خوب فوتبال كرمان گفت: در همه مقاطع در اين استان همدلي خوبي بوده ‌كه باعث پيشرفت فوتبال استان شده در حالي كه در برخي استانها اختلافات به حدي است كه ريشه برخي فعاليت‌ها را با خطر مواجه كرده است.

علي كفاشيان با اشاره به آمار 49 تيم حاضر در ليگ‌هاي كشور از كرمان گفت: آمار بسيار اميدواركننده‌اي است، بسيار بسيار آمار خوبي است كه ما را به دانسته‌هاي فوتبال‌مان اميدوار مي‌كند.

وي افزود: تيم فوتبال مس كرمان در راس تيم‌هاي استان بسيار تيم خوبي است كه مطمئنا مي‌تواند نماينده فوتبال ما در جمع آسيايي‌ها باشد و به نظر من اگر به جام باشگاه‌هاي آسيايي راه يابد بازيهاي بسيار خوبي را به نمايش خواهد گذاشت.

وي يادآور شد: در آينده نزديك برنامه ويژه‌اي براي استان كرمان خواهيم داشت و با سرمايه‌گذاري‌هايي كه در بخش ساخت و سازهاي فوتبال استان مي‌شود در آينده يكي از محورهاي اصلي فعاليت در كشور خواهد شد.

علي كفاشيان خواستار همكاري بيشتر جهت توسعه آموزش و برنامه‌هاي آموزشي مربيگري و داوري فوتبال در استان شد.

مجمع انتخاباتي هيات فوتبال استان با حضور 2 كا نديدا، عباس مصدقي و مراد حاج جعفري برگزار شد كه مصدق به نفع جعفري كنار رفت و وي با حداكثر آراء (18 رای)‌به عنوان رييس هيات فوتبال استان كرمان انتخاب شد.

عبدالرضا برهاني نژاد مديرعامل باشگاه صنعت مس ، ايرج کهندل سرپرست تيم فوتبال صنعت مس ، مهدي محمدي مربي تيم فوتبال صنعت مس و فرزاد حسين خاني کاپيتان اين تيم در اين نشست حضور داشتند .

pedramch
09-04-2009, 21:12
من هم از اینکه میبینم پرسپولیس هوادار‎های فهمیده‏ای مثل شما داره خوشحالم

ممنون دوست عزیز

من هم امیدوارم پرسپولیس امسال قهرمان جام باشگاه‏های آسیا بشه
خواهش میکنم!:دی
ممنون/
انشالله شما هم سهمیه کسب کنید!

Grand
09-04-2009, 23:06

پرويز مظلومي گفت:‌ در صعود به آسيا، سرنوشت دست خودمان است و با پيروزي برابر داماش راه ما براي صعود و رسيدن به اهداف‌مان هموارتر خواهد شد.

سرمربي تيم فوتبال صنعت مس در گفتگو با سايت رسمي باشگاه صنعت مس افزود: در ديدار روز يك‌شنبه نياز مبرمي به سه امتياز داريم و اميدوارم با حمايت هواداران و تلاش بازيكنان به اين مهم دست يابيم.

مظلومي با بيان اينكه بازي ساده‌اي پيش رو نخواهيم داشت، گفت: داماش با تمام قوا براي بقا در ليگ به ميدان مي‌آيد و از اين رو نمي‌توان اين تيم را دست كم گرفت.

وي ادامه داد: در هر صورت با شناخت از تيم داماش درصدديم از نقاط ضعف اين تيم نهايت استفاده را ببريم.

مظلومي گفت: بازيكنان ما به اين باور رسيده‌اند كه براي موفقيت بايد تلاش و كوشش بسياري انجام دهند و با توان و انگيزه موجود در تيم به دسترسي به اهداف‌مان بسيار اميدوارم.

سرمربي تيم فوتبال صنعت مس در مورد درگیری های اخیر که بین صادقی و چند تن از تماشاگرنماها اتفاق افتاد نيز گفت: اين اتفاق اصلا طبیعی نبود زیرا مطمئن هستم که آنان نه تنها هوادار مس بلکه حتی اهل کرمان هم نبودند.

وی ادامه داد: نمی دانم چه کسانی باعث می شوند تا اینگونه حاشیه ها در مس اتفاق بیفتد اما من قطعا این مساله را مورد پیگیری قرار می دهم و افراد خاطی را شناسایی می کنم، برخی ها موفقیت های مس را نمی توانند تحمل کنند و با توجه به نزدیک شدن به پایان لیگ و سه بازی آخر فصل قصد تخریب و ایجاد تشنج را در تیم دارند.

مظلومی گفت: این اولین باری نیست که تیم مس با این مشکلات رو به رو می شود و با قاطعیت تمام می گویم که مس بدون توجه به این کارشکنی ها با قدرت بیشتری به کار خود ادامه می دهد تا این سه بازی نیز به خوبی به پایان برسد.

پرويز مظلومي در مورد ارزيابي‌اش از انتخاب مايلي‌كهن به عنوان سرمربي تيم ملي تنها براي وي در تيم ملي آرزوي موفقيت كرد.

بی باک بی بال
10-04-2009, 18:26
رجب زاده چرا بازی نمی کند

Grand
10-04-2009, 23:28
رجب زاده چرا بازی نمی کند

کی؟ کجا!؟!؟

Grand
11-04-2009, 01:48
مهدی کياني که با رفع مصدوميتش در ديدار با راه آهن دقايقي براي تيمش بازي کرد ، در گفتگو با سايت رسمي باشگاه صنعت مس افزود: خوشبختانه شرايط خوبي دارم و در تمرينات نيز به در رديف نفرات خوب بوده ام که اگر در ترکيب اصلي قرار گيرم تمام سعي ام را براي ارائه يک بازي تماشاگر پسند خواهم کرد .

وي در مورد تيم داماش گفت: با كمك كادر فني چند مسابقه اخير اين تيم را آناليز کرده و شناخت کافي از اين تيم بدست آورده ايم، از اينرو به نظر نمي رسد در مقابل آنها به مشکل بربخوريم، دامش تيم دونده و جنگنده اي است که براي ماندن در ليگ تلاش مي کند و ديدار سختي مقابل اين تيم پيش رو داريم و بايد مراقب ضد حملات اين تيم باشيم .

کياني با بيان اينکه صنعت مس به سه امتياز بازي برابر داماش نياز مبرم دارد، افزود: با برتري مقابل حريف، شانس خود را براي صعود افزايش خواهيم داد ، ما در ادامه رقابت ها فقط به فکر پيروزي هستیم و برنده شدن در این بازی می تواند به ما برای رسیدن به این هدف کمک کند.

Grand
11-04-2009, 13:29

بازيکن مياني تیم صنعت مس کرمان از آمادگي تيمش براي رويارويي با داماش در ديدار فردا خبر داد .

مهدي رجب زاده گفت: خوشبختانه شرايط بسيار خوبي داريم ،جو بسیاری خوبی در تیم حاکم است و مسئولین باشگاه، بازیکنان و کادر فنی همه برای موفقیت تیم تلاش می کنند .

رجب زاده با ابراز رضايت از شرايط و آمادگي خود گفت: در اردوی کردان با مصدوميت جزئي روبه رو شدم اما در دیدار با راه آهن عکلکرد نسبتا مناسبي داشتم رضایت دارم وامیدوارم با بازي خوب خود در ديدار فردا رضايت هواداران و کادر فني را بيشتر جلب نمايم .

وی ادامه داد: :براي تثبيت موقعيت خود در جدول و گامي محکم به سوي آسيا تنها به کسب سه امتياز ديدار فردا مي انديشيم پس باید با ارائه بازی هجومي با کمک هواداران داماش را شکست دهیم تا علاوه بر کسب سه امتیاز این دیدار رکورد شکست ناپذیری مان در ديدارهاي خانگي را نيز حفظ نمائيم .

Grand
11-04-2009, 14:40

قضاوت ديدار دو تيم صنعت مس و داماش برعهده احمد صالحي مي باشد .

اسامي داوران قضاوت کننده در هفته سي و دوم ليگ برتر از سوی کميته داوران اعلام شد که بر اين اساس احمد صالحي به همراه اسحاقيان، سنجری و احمدي تيم داوري ديدار دو تيم صنعت مس و داماش را تشکيل مي دهند .

تولايي نيز به عنوان ناظر فدراسيون اين ديدار را نظارت خواهد کرد .

ديدار دو تيم مس کرمان و داماش گيلان ساعت 16:45 روز يکشنبه در ورزشگاه شهيد باهنر کرمان انجام می‎شود.

Grand
11-04-2009, 21:57

تمرين عصر ديروز تيم فوتبال صنعت مس ميهمان ويژه‏ای داشت.

علي کفاشيان رييس فدراسيون فوتبال به همراه برهاني نژاد مدير عامل و بابايي از اعضاي هيات مديره باشگاه صنعت مس ، گنجعليخاني مدير کل تربيت بدني و حاج جعفري رييس هيات فوتبال استان در تمرينات ديروز تيم فوتبال صنعت مس حضور يافتند و از نزديک تمرينات تيم را نظاره نمودند و در پايان تمرين نيز با بازيکنان و کادر فني تيم ديدار و گفتگو نمودند .

رييس فدراسيون فوتبال در اين ديدار در سخنان کوتاهي باشگاه صنعت مس را از جمله باشگاههاي باکلاس و داراي امکانات بسيار مناسب دانست و موفقيت تيم فوتبال اين باشگاه را به مدير عامل موفق اين باشگاه و اعضاي کادر فني، سرمربي تيم و بازيکنان تبريک گفت .

علي کفاشيان گفت: مطمئنا تيم فوتبال صنعت مس با پتانسيل موجود و با توجه به درايت مسئولين اين تيم در صورت صعود به رقابتهاي جام باشگاههاي آسيا مي تواند نماينده بسيار شايسته اي براي فوتبال ايران باشد .

m2stech
11-04-2009, 23:48
تماس‌های مشكوك با بازیكنان مس برای تبانی!

سرمربی تیم فوتبال مس كرمان گفت: متاسفانه تماس‌های مشكوكی با بازیكنان ما برای انجام تبانی و مواردی از این دست گرفته شد اما همه بدانند كه مس به فكر بازی جوانمردانه بوده و همه بازیكنانش توجیه شدند.

به گزارش ایسنا، پرویز مظلومی پیرامون بازی تیم‌های مس كرمان و داماش گیلان در هفته سی‌و دوم لیگ برتر اظهار كرد: وضعیت خوبی داریم و بازیكنان را هم نسبت به حساسیت اوضاع در بازی‌های هفته‌های پایانی لیگ توجیه كرده‌ایم. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و بازیكنان‌مان هم از شرایط روحی روانی فوق‌العاده‌ای در آستانه این مسابقه برخوردارند.

وی گفت: ما با تیمی بازی می‌كنیم كه در حال سقوط به رقابت‌های لیگ دسته یك است، لذا آنها تمام تلاش خود را به كار می‌گیرند تا از تیم ما امتیاز كسب كنند. داماش تیم خوبی است و كادر فنی قوی هم دارد، به خصوص اینكه فرد زحمت‌كشی چون امیر عابدینی هم بالای سر این تیم است. اما ما نقاط قوت و ضعف داماش را آنالیز كردیم و برای پیروزی در این مسابقه برنامه‌ریزی داشتیم.

مظلومی افزود: بازی در شهر كرمان است كه این یك امتیاز بزرگ برای ما محسوب می‌شود، امیدوارم هواداران بسیاری برای تشویق و حمایت از تیم ما به استادیوم بیایند تا ما بتوانیم با سه امتیاز بازی جایگاه‌مان را در رده سوم لیگ برتر محكم‌تر كنیم.

وی با ابراز نگرانی از تبانی‌ احتمالی در هفته‌های پایانی لیگ، تصریح كرد: متاسفانه اكنون كه به هفته‌های پایانی رسیدیم و رقابت‌ها بسیار حساس شده، تماس‌های مشكوكی توسط افرادی كه نمی‌خواهم بگویم از سوی چه كسانی هستند، با بازیكنان تیم مس گرفته شده اما همه بدانند تیم مس به دنبال بازی جوانمردانه است و بازیكنانش هم نسبت به این مساله كاملا توجیه هستند.

مظلومی ادامه داد: در بازی با داماش هم با توجه به شناختی كه از این تیم و اوضاع آن دارم، آنها هم به دنبال انجام بازی جوانمردانه خواهند بود كه امیدوارم شاهد بازی زیبا و تماشاگر پسندی از سوی دو تیم باشیم. همچنین تیم مس رقبایی برای تصاحب جایگاه سومی جدول دارد كه تنها امیدوارم آنها هم وارد مسایل حاشیه‌ای نشوند.

Grand
12-04-2009, 00:00
دیگه داره حالم از این مافیای فوتبال به هم می‏خوره!

هر روز دنبال حاشیه سازی برای تیم مس هستند. چشم ندارند ببینند یک تیم شهرستانی میره جام باشگاه‏های آسیا!

بیاید مرد و مردونه بازیتون رو بکنید...

Grand
12-04-2009, 13:18

عکس کار خودم هست

فرزاد حسين خاني گفت: صنعت مس با پيروزي مقابل داماش راه خود را براي صعود به ليگ قهرمانان آسيا هموار خواهد کرد.
کاپيتان تيم فوتبال صنعت مس در ادامه تصريح کرد: بازيکنان تيم ما نبايد در سه بازي باقي مانده اسير احساسات شوند بلکه، بايد تنها بازي خوب خود را به نمايش بگذارند.

وي گفت : تمام تلاش بازيکنان صنعت مس اين است که راهي مسابقات جام باشگاههاي آسيا شوند و از اين رو تنها به پيروزي در ديدارهاي آتي مي انديشيم.

حسين خاني ادامه داد: اميدوارم همانند بازي گذشته کم اشتباه ظاهر شويم تمرینات سختی انجام داده ایم و باید در این دیدار با حمايت هواداران به پیروزی برسیم.

Grand
12-04-2009, 19:58
پیروزی تیم صنعت مس رو به همه هواداران تبریک عرض میکنم

:40: به امید موفقیت هرچه بیشتر :40:

Majid393
12-04-2009, 20:06
/هفته سي و دوم ليگ برتر فوتبال/
پيروزي مس كرمان برابر داماش و حفظ مكان سوم

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال مس كرمان با نتيجه يك بر صفر برابر داماش گيلان به پيروزي رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار در ورزشگاه باهنر كرمان و در حضور حدود 7 هزار تماشاگر برگزار شد.
ادينهو در دقيقه 85 براي مس گلزني كرد.

مهدي رجب زاده در دقيقه 4 يك گل براي مس به ثمر رساند كه از سوي كمك داور آفسايد اعلام شد.

احمد صالحي داور مسابقه به محسن سلطاني و شهرام اراكي و علي نظرزاده از داماش و فرزاد حسين خاني، مرتضي ابراهيمي و جلال اميديان از مس كرمان كارت زرد نشان داد.

با اين پيروزي مس 55 امتيازي شد و در مكان سوم باقي ماند و داماش 27 امتيازي باقي ماند.

Grand
12-04-2009, 20:24
اين ديدار در ورزشگاه باهنر كرمان و در حضور حدود 7 هزار تماشاگر برگزار شد.

من خودم استادیوم بودم، حداقل 10 هزار نفر اومده بودن برای دیدن بازی!

دم همه کسانی که اومدن استادیوم و تیم مس رو تشویق کردند گرم :40:

دست همشون رو می‏بوسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_a
12-04-2009, 21:26
امیدوارم از این دو تا بازیم 6 امتیاز خوشگل دشت کنیم.:5:

اون موقع سال دیگه ای قیافه ی این عربا و چشم بادومیا تو کرمون دیدن داره:21:

namakdoon
12-04-2009, 22:16
امیدوارم از این دو تا بازیم 6 امتیاز خوشگل دشت کنیم.:5:

اون موقع سال دیگه ای قیافه ی این عربا و چشم بادومیا تو کرمون دیدن داره:21:

:39::39::39::39::33::33::33::47::47::47::15:

:18::11::40:

Grand
12-04-2009, 22:34
چه عجب نمکدون و امیر خان یک سری به این تایپیک زدند :18:

Grand
12-04-2009, 22:37
مدیر عامل باشگاه صنعت مس کرمان گفت: بازيکنان مس اهل تبانی نبوده و تنها به فکر ارائه بازی‌های جوانمردانه در زمین مسابقه اند.
به گزارش سايت رسمي باشگاه صنعت مس، عبدالرضا برهاني نژاد اظهار داشت : هدف ما در دیدارهای باقی مانده کسب امتیازات لازم برای به دست آوردن سهمیه رقابت‌های لیگ قهرمانان فصل آینده است، ما در زمین می‎جنگیم و حق‌مان را می گیریم.

وي ادامه داد: متاسفانه به من اطلاع داده شده از سوی چند باشگاه با بازیکنان تیم ما تماس‌های مشکوک برقرار شده و از آنها خواسته‌شده در زمین به گونه اي عمل کنند که تیم شکست بخورد،جالب اينجاست که بازیکنان نيز تمام این مسائل را بلافاصله به سرمربي تيم اعلام کردند که درصدديم تمام این جريانات را به صورت مکتوب به فدراسیون فوتبال اعلام می کنیم و مطمئنا از این باشگاه‌ها که هم مدعی کسب سهمیه آسیا هستند و هم در خطر سقوط قرار دارند با ارائه مدارک کامل به فدراسیون فوتبال شکایت خواهیم کرد.

namakdoon
13-04-2009, 00:03
چه عجب نمکدون و امیر خان یک سری به این تایپیک زدند :18:

بله دیگه !! داریم میریم آسیا ! خب ما هم می خوایم بیایم ! :10::8:

Grand
13-04-2009, 12:59
بله دیگه !! داریم میریم آسیا ! خب ما هم می خوایم بیایم ! :10::8:

ما دوست داریم همیشه شما رو اینجا ببینیم، چه بریم آسیا چه خدایی نکرده نریم آسیا :46:

Grand
13-04-2009, 14:48

عکس کار خودم هست

مهاجم برزيلي تيم فوتبال صنعت مس گفت: گلم ثمره‌ی تلاش همه بازيكنان بود و خوشحالم كه كار آن‌ها را به نتيجه رساندم.

لوسيانو ادر، پيرامون موفقيت تيم فوتبال صنعت مس در برابر تيم داماش اظهار كرد: ما امروز توانستيم بسيار حرفه‌ای بازي كنيم و با ارائه نمايشي خوب نتيجه بازي را به سود خود تمام كنيم.

وي افزود: بازي سختي برابر داماش انجام داديم براي اين ديدار برنامه داشتيم و فقط براي سه امتياز به زمين آمده بوديم تا سهميه ليگ قهرمانان آسيا براي فصل آينده را به هر قيمتي كسب كنيم.

لوسيانو گفت: ما از موقعيت‌هايمان در اين بازي به خوبي استفاده نكرديم و مي توانستيم به پيروزي پرگل دست يابيم

وي درباره‌ي گلي كه براي تيمش به ثمر رساند،‌گفت: گلي كه به ثمر رساندم نتيجه تلاش همه بازيكنان بود و خوشحالم كه با اين گل پيروزي تيمم را رقم زدم

ادينهو درباره‌ي شانس صنعت مس براي كسب عنوان سومي ليگ برتر نيز گفت: هنوز دو بازي باقي مانده و ما مي‌توانيم با پيروزي در اين دو مسابقه با اقتدار به اين عنوان برسيم. هدف بزرگ بازيكنان صنعت مس راهيابي به ليگ قهرمانان آسيا است. اين مهم دور از دسترس نيست و با تلاش جمعي امكان پذير خواهد بود.

ferdfe
13-04-2009, 15:21
مدیر عامل باشگاه صنعت مس کرمان گفت: بازيکنان مس اهل تبانی نبوده و تنها به فکر ارائه بازی‌های جوانمردانه در زمین مسابقه اند.

وي ادامه داد: متاسفانه به من اطلاع داده شده از سوی چند باشگاه با بازیکنان تیم ما تماس‌های مشکوک برقرار شده و از آنها خواسته‌شده در زمین به گونه اي عمل کنند که تیم شکست بخورد،جالب اينجاست که بازیکنان نيز تمام این مسائل را بلافاصله به سرمربي تيم اعلام کردند که درصدديم تمام این جريانات را به صورت مکتوب به فدراسیون فوتبال اعلام می کنیم و مطمئنا از این باشگاه‌ها که هم مدعی کسب سهمیه آسیا هستند و هم در خطر سقوط قرار دارند با ارائه مدارک کامل به فدراسیون فوتبال شکایت خواهیم کرد.

فكر كردن بازيكنان مس هم مثل خودشونن
از تهديد و كتك زدن بگير تا رشوه و باج دادن :41::13:

ferdfe
13-04-2009, 15:33
تيم فوتبال صنعت مس كرمان همانند الماس در ليگ برتر مي‌درخشد

علي كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال در ديدار با "دهمرده" استاندار كرمان گفت: تيم فوتبال صنعت مس كرمان همانند يك الماس در بين تيم‌هاي ليگ برتري مي‌درخشد. وي يكي از مهمترين اهداف فدراسيون را

توسعه فوتبال در استان‌ها دانست و گفت: امروزه فوتبال در بين جوامع و ملت‌ها از اهميت و جايگاه ويژه‌اي برخوردار است و ما نيز بايد در زمينه‌ي رشد و پيشرفت اين ورزش سرمايه‌گذاري مناسبي انجام دهيم.
رييس فدراسيون فوتبال با بيان اين مطلب كه فوتبال كرمان در چند سال گذشته در رده‌هاي سني مختلف پيشرفت‌هاي مطلوبي داشته است، اذعان كرد: يكي از مهمترين نشانه‌هاي بارز اين پيشرفت تيم فوتبال صنعت مس كرمان است كه همانند يك الماس در بين تيم‌هاي ليگ برتري مي‌درخشد.
كفاشيان افزود: از مهمترين برنامه‌هاي فدراسيون فوتبال در استان كرمان معرفي اين شهر به عنوان كانديداي طرح آسياويژن به كنفدراسيون فوتبال آسيا است.
وي تصريح كرد: با انجام اين طرح مي‌توانيم حركت بسيار خوبي در جهت ارتقاء و رشد هر چه بيشتر فوتبال در استان كرمان انجام دهيم كه در اين زمينه اعتباري در حدود 400 ميليون تومان به صورت غير نقدي كه شامل امكانات و تجهيزات ورزشي است، ارائه خواهد شد.
كفاشيان با بيان اين مطلب كه استانداري كرمان و اداره‌ي تربيت بدني بايد در راه پيشرفت اين طرح با ما همكاري لازم را انجام دهند، تاكيد كرد: يكي از مهمترين نكاتي كه در كرمان ديده مي‌شود وحدت و اتحادي است كه بين مسوولين ورزش ومديران استان وجود دارد كه به عقيده‌ي من اين نكته در راه پيشرفت ورزش بسيار به كرمان كمك خواهد كرد

وي گفت: ‌اميدوارم تيم فوتبال صنعت مس كرمان با كسب عنوان سوم رقابتهاي فصل جاري ليگ برتر و با صعود خود به ليگ قهرمانان آسيا شادي را به مردم كرمان تقديم كند و با ارائه‌ي بازيهاي قابل توجه و مطلوب در ليگ قهرمانان سال آينده موجبات افتخارآفريني فوتبال ايران شود.
رييس فدراسيون فوتبال همچنين ظهر امروز در جمع اعضاي مجمع عمومي هيات فوتبال استان كرمان حضور يافت و گفت: تيم فوتبال صنعت مس كرمان در راس تيم‌هاي استان قرار دارد و تيم بسيار خوبي است كه مطمئنا مي‌تواند نماينده فوتبال ما در جمع آسيايي‌ها باشد و به نظر من اگر به جام باشگاه‌هاي آسيايي راه يابد بازيهاي بسيار خوبي را به نمايش خواهد گذاشت.
علي کفاشيان از تيم صنعت مس كرمان به عنوان يکي از تيم هاي خوب و با کلاس فوتبال ايران ياد کرد و افزود: صنعت مس كرمان نماينده شايسته اي براي کشورمان در جام باشگاههاي آسيا مي شود.
علي کفاشيان با اشاره به وضعيت خوب فوتبال كرمان گفت: در همه مقاطع در اين استان همدلي خوبي بوده ‌كه باعث پيشرفت فوتبال استان شده در حالي كه در برخي استانها اختلافات به حدي است كه ريشه برخي فعاليت‌ها را با خطر مواجه كرده است.
علي كفاشيان با اشاره به آمار 49 تيم حاضر در ليگ‌هاي كشور از كرمان گفت: آمار بسيار اميدواركننده‌اي است، بسيار بسيار آمار خوبي است كه ما را به دانسته‌هاي فوتبال‌مان اميدوار مي‌كند.
وي افزود: تيم فوتبال صنعت مس كرمان در راس تيم‌هاي استان بسيار تيم خوبي است كه مطمئنا مي‌تواند نماينده فوتبال ما در جمع آسيايي‌ها باشد و به نظر من اگر به جام باشگاه‌هاي آسيايي راه يابد بازيهاي بسيار خوبي را به نمايش خواهد گذاشت.
وي يادآور شد: در آينده نزديك برنامه ويژه‌اي براي استان كرمان خواهيم داشت و با سرمايه‌گذاري‌هايي كه در بخش ساخت و سازهاي فوتبال استان مي‌شود در آينده يكي از محورهاي اصلي فعاليت در كشور خواهد شد.
علي كفاشيان خواستار همكاري بيشتر جهت توسعه آموزش و برنامه‌هاي آموزشي مربيگري و داوري فوتبال در استان شد.
مجمع انتخاباتي هيات فوتبال استان با حضور 2 كا نديدا، عباس مصدقي و مراد حاج جعفري برگزار شد كه مصدق به نفع جعفري كنار رفت و وي با حداكثر آراء (18 راي)‌به عنوان رييس هيات فوتبال استان كرمان انتخاب شد.
عبدالرضا برهاني نژاد مديرعامل باشگاه صنعت مس ، ايرج کهندل سرپرست تيم فوتبال صنعت مس كرمان، مهدي محمدي مربي تيم فوتبال صنعت مس كرمان و فرزاد حسين خاني کاپيتان اين تيم در اين نشست حضور داشتند .

بی باک بی بال
13-04-2009, 15:36
بازی بعدی با کی است

بی باک بی بال
13-04-2009, 15:37
پاک شود

س

ferdfe
13-04-2009, 15:37
با تلاش جمعي به آسيا مي رويم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).jpg
مهاجم برزيلي تيم فوتبال صنعت مس كرمان گفت: گلم ثمره‌ي تلاش همه بازيكنان بود و خوشحالم كه كار آن‌ها را به نتيجه رساندم. ادر لوسيانو (ادينهو) پيرامون موفقيت تيم فوتبال صنعت مس در برابر تيم داماش اظهار كرد: ما توانستيم بسيار
حرفه‌اي بازي كنيم و با ارائه نمايشي خوب نتيجه بازي را به سود خود تمام كنيم.
وي افزود: بازي سختي برابر داماش انجام داديم براي اين ديدار برنامه داشتيم و فقط براي سه امتياز به زمين آمده بوديم تا سهميه ليگ قهرمانان آسيا براي فصل آينده را به هر قيمتي كسب كنيم.
ادر لوسيانو گفت: ما از موقعيت‌هايمان در اين بازي به خوبي استفاده نكرديم و مي توانستيم به پيروزي پرگل دست يابيم
وي درباره‌ي گلي كه براي تيمش به ثمر رساند،‌گفت: گلي كه به ثمر رساندم نتيجه تلاش همه بازيكنان بود و خوشحالم كه با اين گل پيروزي تيمم را رقم زدم
ادينهو درباره‌ي شانس صنعت مس كرمان براي كسب عنوان سومي ليگ برتر نيز گفت: هنوز دو بازي باقي مانده و ما مي‌توانيم با پيروزي در اين دو مسابقه با اقتدار به اين عنوان برسيم.
هدف بزرگ بازيكنان صنعت مس كرمان راهيابي به ليگ قهرمانان آسيا است. اين مهم دور از دسترس نيست و با تلاش جمعي امكان پذير خواهد بود.

ferdfe
13-04-2009, 15:38
بازی بعدی با کی است

با صبا تو قم

Grand
14-04-2009, 11:49

صنعت مس همچنان به عنوان يك مدعى در كسب عنوان سهميه آسيا باقى ماند.

مس كرمان ۱- داماش گيلان صفر

گل: ادينهو (دقيقه ۷۱) براى صنعت مس كرمان داور: احمد صالحى، كمك ها: محمدرضا اسحاقيان و احمد سنجرى

اخطار: مرتضى ابراهيمى، فرزاد حسين خانى، روح الله بيگدلى، پائولو زالترون (مس) و محسن سلطانى، شهرام هراتى و على نظرمحمدى (داماش)

ورزشگاه: شهيد باهنر كرمان

تماشاگر: ۱۰ هزار نفر

صنعت مس كرمان

سيدمهدى رحمتى ، مرتضى ابراهيمى ، على حمودى ، جلال اميديان ، اميرحسين صادقى ، فرزاد حسين خانى ، فرزاد آشوبى ، روح الله بيگدلى ، ادينهو از دقيقه ۸۸ مهدى كيانى، فراز فاطمى از دقيقه ۸۴ مجيد خدابنده لو و مهدى رجب زاده از دقيقه ۵۷ پائولو زالترون

داماش گيلان

على نظرمحمدى ، محسن سلطانى ، على عشورى زاد ، محمد مختارى ، دراگسويچ ، مهدى نورى ، اميرحسين يوسفى ، شهرام هراتى از دقيقه ۶۶ رضا چاوشى، محمد سياه ، محمدرضا مهدوى و آدريانو آلوز از دقيقه ۷۵ مهدى آقازاده

سرمربى: استانكو پوكله پوويچ

شرح گل

گل مس كرمان: روح الله بيگدلى با يك پاس در عرض براى ادينهو موقعيت شوتزنى فراهم كرد. ادينهو اين فرصت را با يك شوت سنگين و محكم از پشت محوطه جريمه به تنها گل بازى تبديل كرد.

لحظات حساس

دقيقه :۳ رجب زاده روى پاس ارسالى حمودى با ضربه بغل پا دروازه داماش را باز كرد اما داور اين گل را آفسايد اعلام كرد.

دقيقه :۳۰ داماشى ها روى ضربه كاشته مى رفتند كه دروازه مس را باز كنند اما اين توپ را رحمتى با ضربه پا دفع كرد.

دقيقه :۳۴ سانتر فرزاد حسين خانى از سمت راست را دراگسويچ دفع كرد اما اين توپ با برخورد با تيرك دروازه داماش خطرى جدى را براى گيلانى ها پديد آورد.

دقيقه :۳۷ پاس حمودى به بيگدلى رسيد تا اين بازيكن در يك موقعيت تك به تك با نظرمحمدى قرار بگيرد. دروازه بان داماش موفق به مهار اين موقعيت شد.

دقيقه :۶۳ پاس خوب بيگدلى به زالترون رسيد، شوت سنگين او را نظرمحمدى به كرنر فرستاد.

دقيقه :۸۳ شوت سنگين زالترون از پشت ۱۸ قدم از كنار دروازه داماش گذشت.

شرح بازى

دو تيم در شرايطي به مصاف يکديگر رفتند که كسب ۳ امتياز بازى هدف هر ۲ تيم بود. داماش كه دوست نداشت به ليگ يك سقوط كند حتى در خانه حريف هم به دنبال پيروزى بود و در آن سو تيم مظلومى كه چشم به كسب سهميه آسيا دوخته است به شدت در جست وجوى ۳ امتياز اين ديدار بود. به همين منظور هر ۲ تيم بازى محتاطانه اى را در ابتدا از خود نشان دادند. داماشى ها در اين ديدار چشم به ضدحملات دوخته بودند، ضمن اينكه لزوم كسب سهميه آسيايى براى مسى ها سبب شده بود تا آنها با استرس و فشار در زمين ظاهر شوند تا جايى كه چند فرصت گلزنى خود را از دست بدهند. با آمدن زالترون به زمين، مس تغيير تاكتيك داد كه البته رکورد شکست ناپذيري صنعت مسش در خانه تعويض طلايى مس كمك زيادى به پيروزى اين تيم كرد تا در نهايت ايجاد فشار زياد بر روى دروازه داماش كارساز شود و كرمانى ها به پيروزى در اين ديدار برسند. با رقم خوردن اين نتيجه مس همچنان به عنوان يك مدعى در كسب عنوان سهميه آسيا باقى ماند. داماش نيز با پذيرفتن اين شكست بيش از پيش به فانوس به دست شدن نزديك شد.

Grand
14-04-2009, 18:02
عکس کار خودم هست

بازيکن مياني تيم فوتبال صنعت مس کرمان گفت: تمام ذهن بازيکنان تيم ما به برتري در دو ديدار باقي مانده در ليگ معطوف شده است .

فرزدا آشوبی در مورد ديدار با داماش گفت: بازی سخت و سنگینی را پشت سر گذاشتیم ، بازيکنان تیم داماش از شروع بازی با اتخاذ تاکتیک های دفاعی به دنبال کسب نتیجه تساوی بودند و اين کار را براي ما مشکل کرده بود اما در نهايت ، در عین شایستگی با سختی داماش را پیش رو برداشتيم.

وی در مورد شرايط جسماني خود گفت: با وجود مصدومیتی که دارم به درخواست مظلومی و هوادارن کرمانی برای مس به میدان رفتم اما به هیچ وجه از آمادگی جسمانی خود و وضعیتم در حال حاضر راضی نیستم و اميدوارم بتوانم با رسيدن به شرايط مطلوب بازيکن موثري در دو ديدار باقي مانده براي تيمم باشم .

آشوبی با بيان اينکه در دیدارهای باقی مانده برای حفظ جایگاه سومی به مصاف حریفان می رویم ، گفت: شرایط بسیار حساس و سخت شده است ،دیدار برابر صبا نقش اساسی برای ماخواهد داشت چراکه معتقدم می توانیم با شکست این تیم در رقابت های فصل بعد جام باشگاه های آسیا حضور يابيم .

Grand
15-04-2009, 00:49

مديرعامل باشگاه صنعت مس كرمان گفت: هرگز از تباني صورت گرفته در فوتبال صحبتي نکردم و برخي حاشيه‌سازان صحبت‌هايم را تحريف نمودند .

برهاني‌نژاد در گفت‌وگو با سايت رسمي باشگاه صنعت مس اظهار داشت: چند روز قبل درخصوص تماس برخي افراد ناشناس با بازيکنان تيمم اظهار نظر کردم،اما هرگز نگفتم که تباني صورت گرفته است ، هيچ‌گاه از باشگاه داماش گيلان نام نبرده و در همين زمينه با عابديني مديرعامل اين باشگاه نيز صحبت كردم كه او هم به من گفت خبرنگاران با او تماس گرفته‌اند و از قول باشگاه مس مطالبي را درباره‌ي داماش مطرح كرده‌اند كه موضع‌گيري عابديني را در پي داشته است كه با اين تماس سوء تفاهم‌ها برطرف شد.

وي با بيان اينکه هيچ گاه نگفته‌ام كه از كسي شكايت مي‌كنم ادامه داد: بنده اعلام کردم که اگر اين مساله واقعاً وجود داشته باشد،آن را از طريق کميته انضباطي فدراسيون فوتبال پيگيري خواهم کرد. تصور مي‌كنم برخي حاشيه‌سازان مساله را بيش از اندازه بزرگ كرده‌اند. چرا كه هيچ‌گاه از باشگاه خاصي نام نبرديم. بلكه عنوان شد كه با برخي بازيكنان ما تماس گرفته شده است و ما هم گفتيم كه اين مساله را بررسي مي‌كنيم.

برهاني‌نژاد تاکيد نمود: قرار است موضوع را بررسي و آن را پيگيري كنيم. اگر به اين نتيجه برسيم كه اتفاق خاصي افتاده آن را پيگيري مي‌كنيم. اما، اين بدين معنا نيست كه اكنون قصد شكايت از فرد يا باشگاهي را داريم.

مديرعامل باشگاه صنعت مس كرمان درباره‌ي نشست ديروز در محل فدراسيون فوتبال گفت: در اين نشست مسئولان فدراسیون فوتبال و مدیران باشگاههای لیگ برتر با هدف کاهش هزینه باشگاه‌ها و جلوگیری از رد و بدل شدن پول‌های غیرمتعارف درفوتبال وسالم سازی فضای فوتبال ، راهکارهای اجرایی تعیین سقف قرارداد بازیکنان را مورد بحث و بررسی قرار دادند و مقرر شدبا انجام نشست‌های کارشناسی راهکارهای اجرایی برای اين مهم تدوین شود .

برهانى نژاد در مورد ديدار با صباي قم گفت: بايد در اين ديدار پيروز شويم تا كسب سهميه حضور در ليگ قهرمانان فصل آينده را قطعى كنيم. اين ديدار براي ما بسيار اهميت دارد، صبا تيم بسيار قدرتمندى است كه به هيچ تيمى در قم باج نمى دهند. درست است آنها از مديريت، كادر فنى و بازيكنان قدرتمندى سود مى برند اما ما هم مقابل آنها دست و پا بسته نيستيم و براى كسب امتياز كامل به قم مى رويم.

وى با بيان اينكه تيم مس در ۱۱ هفته متوالى شكستى را تجربه نكرده و با نوع بازى اش مستحق حضور در آسياست، تصريح كرد: تمام تلاش ما اين است كه با پيروزى در اين ديدار حساس حضورمان در ليگ قهرمانان آسيا را قطعى كنيم.

مدير عامل باشگاه صنعت مس كرمان با بيان اينكه با هزار زحمت تيم را تا به اينجا رسانده است، تأكيد كرد: اميدوارم مسئولان استان كرمان همانند گذشته در اين ۲ بازى پايانى هم نگاه ويژه اى به تيم ما داشته باشند تا بتوانيم با موفقيت در اين مسابقات حساس، ضمن قطعى كردن حضور خود در آسيا، باعث افتخار فوتبال كرمان باشيم.

برهاني نژاد در مورد تمديد قرارداد با مظلومى اظهار داشت: در پايان نيم فصل با آقاى مظلومى قرارداد داخلى امضا كرديم و قطعاً درصورت آسيايى شدن تيم تمايل و انگيزه ايشان براى حضور در تيم بيشتر هم خواهد شد. البته ما قصد داريم در هرصورتى قرارداد رسمى ايشان را تمديد كنيم زيرا وى يكى از برترين مربيان ايران است كه از نظر دانش و اخلاق در سطح بسيار بالايى قرار دارد.

مدير عامل باشگاه مس كرمان در پايان با تشكر از اقدام فدراسيون فوتبال در مورد قراردادن ۲ ناظر براى بازى هاى مهم پايان فصل گفت: اميدوارم تمام ديدارهاى ۲ هفته پايانى همزمان برگزار شود تا هيچ ابهام و حرف و حديثى پيش نيايد.

Grand
15-04-2009, 13:53

از سوی کمیته داوران فدراسیون اسامی داوران دیدارهای هفته سی و سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور اعلام شد که بر این اساس دیدار حساس استقلال تهران - سایپا کرج را محسن قهرمانی قضاوت خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، قهرمانی را در امر قضاوت این بازی رضا سخندان و مرتضی کریمی همراهی خواهند کرد. دیدار تعیین کننده ذوب آهن اصفهان - ملوان بندرانزلی را نیز هدایت ممبینی به همراه محمد حسین متعمدی و محمدرضا ابوالفضلی قضاوت می کنند.

- اسامی داوران دیدارهای هفته سی و سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:
پنجشنبه - 27/1/88
* داماش گیلان - برق شیراز، ساعت 17:15، ورزشگاه سردار جنگل رشت
داور: تورج حق وردی، کمک‌ها: رسول فروغی و حسین خانبان، داور چهارم: سید مهدی سیدعلی

* مقاومت سپاسی شیراز- پیام خراسان، ساعت 17:15، ورزشگاه حافظیه شیراز
داور: مسعود مرادی، کمک‌ها: علیرضا کهوری و مجید ویشگاهی، داور چهارم: رسول احمدی

* استقلال اهواز - پرسپولیس، ساعت 17:15، ورزشگاه تختی اهواز
داور: یداله جهانبازی، کمک‌ها: علیرضا یزدانی و سعید زارع، داور چهارم: محمدرضا خداپرست

* ابومسلم مشهد - سپاهان اصفهان، ساعت 17:15، ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد
داور: خداداد افشاریان، کمک‌ها: سعید علی‌نژاد و علی موغلی، داور چهارم: محمد حسین کاظمیان

* پیکان قزوین - پاس همدان، ساعت 17:15، ورزشگاه شهید رجایی قزوین
داور: منصور نوری، کمک‌ها: رحیم شاهین و مهرداد تقی زادگان، داور چهارم: رسول رهبرفام

* راه آهن شهرری - فولاد خوزستان، ساعت 17:15، ورزشگاه اکباتان تهران
داور: رحیم مهرپیشه، کمک‌ها: حمید نظری و علی رضائی تبار، داور چهارم: اسماعیل بابایی

* صبای قم - مس کرمان، ساعت 17:15، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم
داور: سعید مظفری‌زاده، کمک‌ها: جواد تقی پور و حیدر شکور، داور چهارم: علیرضا شیخی

* ذوب آهن اصفهان - ملوان بندرانزلی، ساعت 17:15، ورزشگاه ذوب آهن فولاد شهر
داور: هدایت ممبینی، کمک‌ها: محمدحسین متعمدی و محمدرضا ابوالفضلی، داور چهارم: محمد جواد سالک

* استقلال تهران - سایپا کرج، ساعت 17:15، ورزشگاه آزدای تهران
داور: محسن قهرمانی، کمک‌ها: رضا سخندان و مرتضی کریمی، داور چهارم: محمدرضا اکبریان

namakdoon
15-04-2009, 15:03
ایشالا با 6 امتیاز دیگه که جمع میکنیم میریم به جنگ آسیا !

Grand
15-04-2009, 15:39
به امید خدا، میریم به جنگ آسیا :40:

Grand
15-04-2009, 15:47

به منظور انجام ديدار با صبا باتري قم اعضاي تيم فوتبال صنعت مس با پرواز صبح امروز به تهران سفر کردند.

اعضاي اين تيم پس ار حضور در تهران بلافاصله به قم خواهند رفت.

محل اقامت تيم فوتبال صنعت مس در هتل بين الملل قم مي باشد.

تيم فوتبال صنعت مس عصر امروز يک جلسه تمرين را در زمين يادگار امام شهر قم انجام مي دهد .

ديدار دو تيم فوتبال صنعت مس و صبا باتري ساعت 45/16 عصر فردا برگزار مي شود.

ferdfe
15-04-2009, 17:48
ایشالا با 6 امتیاز دیگه که جمع میکنیم میریم به جنگ آسیا !

فقط با كسب 4 امتياز هم مي تونيم بريم !!

Grand
15-04-2009, 21:57
فقط با كسب 4 امتياز هم مي تونيم بريم !!

درسته ولی می‎خوایم این دو تا بازی رو ایشالا با برد پشت سر بگذاریم و به تیمی باج ندیم :46:

Grand
15-04-2009, 23:13

عکس کار خودم هست

دروازه بان ملى پوش تيم فوتبال صنعت مس كرمان گفت: تمركز من در حال حاضر روى ۲ بازى باقيمانده مس كرمان در ليگ است و اميدوارم با كسب حداكثر امتيازات در ۲ ديدار آتى آسيايى شدنمان را قطعى نماييم.

مهدى رحمتى افزود: من بازيكنى حرفه اى هستم و مى دانم كه وقتى كه با يك باشگاه قرارداد دارم،نبايد پاى ميز مذاكره با باشگاه ديگرى بنشينم.

وى ادامه داد : حرفه اى گرى ايجاب مى كند يك بازيكن تا وقتى كه با باشگاهى قرارداد دارد، با باشگاه ديگر وارد مذاكره نشود.

رحمتي درباره مشكلات مالى باشگاه صنعت مس نيز اظهار داشت: گفته اند كه مشكلات به زودى حل خواهد شد كه اميدوارم اين اتفاق بيفتد.

namakdoon
15-04-2009, 23:59

عکس کار خودم هست

مشكلات مالى باشگاه صنعت مس

:18::18::18::18:
فک نکنم مشکل مالی داشته باشه مس !:21:

Grand
16-04-2009, 15:24
:18::18::18::18:
فک نکنم مشکل مالی داشته باشه مس !:21:

نمی‏دونم چرا اسم تیم مس به عنوان تیمی ثروتمند در رفته؟!

بودجه مس برای تمام 50 رشته ورزشی باشگاه خرج میشه نه فقط رشته فوتبال...

Grand
16-04-2009, 15:54

مدير عامل باشگاه صنعت مس گفت: با مظلومی به توافق رسیده ایم و در پایان رقابت های لیگ برتر با وی قرارداد جدیدی را منعقد می کنیم.

عبدالرضا برهاني نژاد در گفتگو با سايت رسمي باشگاه صنعت مس در مورد آخرين وضعيت تيم فوتبال صنعت مس به گفتگو نشست .

وي اظهار داشت : خوشبختانه بازيكنان مس به خود باوري لازم رسيده‌اند و كسب افتخار آسيايي شدن براي فوتبال كرمان دور از دسترس نيست.

برهاني‌نژاد گفت: در ابتداي فصل در نشست مطبوعاتي خود اعلام كردم كه به دنبال كسب سهميه در ليگ قهرمانان آسيا و عنوان اول تا سومي ليگ برتر هستيم ، در ابتدای این فصل با در اختیار گذاشتن تمام امکانات و ایجاد یک فضای مطلوب با هدف موفقیت در لیگ و همچنین کسب سهمیه فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا رقابت های لیگ برتر را شروع کردیم و خداوند ياري كرد تا با تلاش بازيكنان،‌ كادرفني و مجموعه باشگاه مس در مسير رسيدن به اين هدف قرار بگيريم.

وی با تشکر از مسوولین استان کرمان افزود: این استان تمام امکانات لازم را چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ سخت افزاری در اختیار باشگاه مس قرار داده و موفقیت باشگاه مس مدیون حمایت های بی دریغ آن ها است.

برهانی نژاد با اشاره به هزینه های صورت گرفته در این فصل خاطر نشان کرد: حتی یک ریال هم هزینه اضافه مصرف نشده و تمام هزینه ها در موفقیت مس به کار گرفته شده و این خود نشان از داشتن برنامه در این فصل بوده است.

مدير عامل باشگاه صنعت مس با بيان اينکه ما در اين باشگاه براي شادي مردم كرمان خدمت مي كنيم و تمام تلاشمان آن است كه اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا حاضر شود، ادامه داد:شرايط روحي و رواني تيم بسيار خوب است و با توجه به زحمات مظلومي و بازيكنان شرايط به گونه‌اي است كه كار دشواري براي كسب عنوان سومي ليگ برتر نخواهيم داشت ، تمام تلاش خود را انجام مي‌دهيم تا در بازي آينده مقابل صبا هر سه امتياز را بگيريم البته حريف كادر مديريتي و فني قوي دارد و از تماشاگران فهيمي برخوردار است. اما، مي‌خواهيم با دست پر به كرمان بازگرديم ، در واقع كار كسب عنوان سومي ليگ برتر و سهميه ليگ قهرمانان آسيا را در قم تمام مي‌كنيم تا كار به روز آخر كشيده نشود.

مديرعامل باشگاه مس كرمان افزود: در فصل آينده به دنبال قله‌هاي رفيع‌تري خواهيم بود و تلاش مي‌كنيم پس از سپاهان، ديگر نماينده‌ي ايران باشيم كه در جام باشگاه‌هاي جهان حاضر مي‌شود.

مديرعامل مس درباره‌ي وضعيت همكاري با پرويز مظلومي گفت: بي‌ترديد مظلومي در مس مي‌ماند و اين مربي را به آساني از دست نمي‌دهيم، ما خواهان تمديد قرارداد او با مس هستيم؛زيرا کارنامه اش در ليگ برتر گواه موفقيتش در مس است ، البته با توجه به اتفاقات فوتبال حتي اگر نتوانيم سهميه‌ي ليگ قهرمانان آسيا را هم كسب كنيم، باز هم مظلومي در تيم مس مي‌ماند و براي فصل آينده تلاش خواهيم كرد،خوشبختانه شرايط براي اين همكاري بسيار خوب است و مظلومي هم به ماندن در تيم مس و شهر كرمان علاقه دارد ، در حال حاضر با مظلومی به توافق رسیده ایم و در پایان رقابت های لیگ برتر با وی قرارداد جدیدی را منعقد می کنیم.

برهاني نژاد در مورد شايعه مذاكره با لوكا بوناچيچ براي هدايت تيم مس گفت: حضور لوکا بوناچيچ در مس را به شدت تکذيب مي کنم من با اين مربي هيچ مذاكره اي انجام نداده و نخواهم داد. عده اي از دلالان براي رسيدن به مقاصد خود نام مربيان مورد نظرشان را مطرح مي کنند،ولي ما از آنها خواهش مي کنيم که اگر هم قصد انجام اين کار را دارند،نام تيم مس را خرج نکنند همانطور که گفتم در كنار پرويز مظلومي هستيم اميدوارم لوكا براي مربيگري در هر تيمي به ايران آمده موفق باشد.

برهاني‌نژاد با بيان اينکه براي فصل آينده جهت تقويت تيم چند بازيكن جديد به مس اضافه خواهند شد، با اشاره به مذاكره با اكثر بازيكنان براي تمديد قرارداد به سايت رسمي باشگاه ،گفت: تنها دو بازيكن ديگر باقي مانده‌اند كه با آنها نيز ظرف يكي، دو روز آينده مذاكره مي‌كنيم. البته مظلومي فهرستي از بازيكنان مدنظر خود براي حضور قدرتمندانه در فصل آينده نيز ارايه داده است كه تلاش مي‌كنيم تا با توجه به احتمال حضور در ليگ قهرمانان آسيا اين نفرات را جذب كنيم و تمامي امكانات را براي افتخار آفريني تيم مس در آسيا فراهم كنيم ،مطمئنا هدف ما حفظ تمامی بازیکنان برای فصل آینده است چرا که ما باید در دو جبهه هم باشگاه های آسیا و هم لیگ باید مبارزه کنیم و به دنبال آن هستیم خواسته های بازیکنان را برآورده کنیم.

وی در مورد تمدید قرارداد رحمتی گفت: هر تیمی آرزوی داشتن چنین دروازه بانی را دارد و تمام تیم های لیگ به او پیشنهاد دادند ولی باز هم تاکید می کنم که به این راحتی او را از دست نخواهیم داد.

مديرعامل باشگاه صنعت مس درباره شايعه كسر امتياز از اين تيم به دليل مشكل قرارداد رجب زاده نيز گفت: عده اي نمي توانند ببينند كه يك تيم شهرستاني به مقام سومي ليگ برسدو راهي رقابت هاي آسيايي شود، قرارداد مهدي رجب زاده با ما كاملا قانوني است و سازمان ليگ هيچ كار غير قانوني انجام نمي دهد. اين شايعه ها را افرادي منتشر مي كنند تا تمركز بازيكنان ما را بگيرند در حالي كه غافل از اين مسئله هستند كه با اين اقدامات عزم ما براي رسيدن به هدف و كسب موفقيت بيشتر خواهد شد.

namakdoon
16-04-2009, 18:28
تبریـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــک :دی !!!!

آسیا آسیا قالی کرمونت میکنیــــــــــــــــــــ ــــم

بی باک بی بال
16-04-2009, 18:29
مس اسیایی
ممم

namakdoon
16-04-2009, 18:34
بازی بعدی کجاس !؟

Majid393
16-04-2009, 18:53
بازی بعدی کجاس !؟

با پیکان در کرمان

amir_a
16-04-2009, 19:35
بچه ها هرکی به زبونای ژاپنی ، کره ای ، عربی ، چینی ، ازبکستانی و ....

فحشی، چیزی بلده دریغ نکنه.:31:

بگه تا سال آینده بقیه هم استفاده کنن.:27:

MORINIO
16-04-2009, 20:25
من به عنوان یه پرسپولیسی آسیایی شدنتون رو تبریک میگم:40: انصافا مس حقش بود...

namakdoon
16-04-2009, 23:22
من به عنوان یه پرسپولیسی آسیایی شدنتون رو تبریک میگم:40: انصافا مس حقش بود...

ممنون رفیق :10: ایشالا شما امسال توجام باشگاها بترکونین و اول بشین ، این آرزو هر ایرانیه :18::46:

namakdoon
16-04-2009, 23:29
بچه ها هرکی به زبونای ژاپنی ، کره ای ، عربی ، چینی ، ازبکستانی و ....

فحشی، چیزی بلده دریغ نکنه.:31:

بگه تا سال آینده بقیه هم استفاده کنن.:27:

:18: چرا آخه ؟:41:

resident_evil
16-04-2009, 23:31
تبريكات مارا نيز بپزيريد :دي
ماكه تيممون تركيد تو ليگ ...

Grand
17-04-2009, 01:38
به به...

دو ساعت نبودیم ببین چه شلوغش کردند :31:

اول از همه این پیروزی شیرین رو به تمام کسانی که قلبشون به عشق مس می‎تپه تبریک می‏گم :40:

ثانیاً هنوز یک بازی دیگه مونده تا آسیایی شدن، سپاهان هنوز روی کاغذ شانس داره!

ایشالا جشن صعود رو روز یکشنبه در استادیوم امام علی برپا میکنیم با شکست تیم پیکان :40:

هوادارن عزیز دلم می‏خواد بازی آخر جای سوزن انداختن توی استادیوم نباشه :46:

زنده باد مس کرمان

Grand
17-04-2009, 02:05

مدیر عامل باشگاه مس کرمان ضمن تمجید از عملکرد بازیکنان این تیم در دیدار برابر صبای قم اظهار داشت: اطمینان دارم در بازی آخر امتیاز لازم برای آسیایی شدن را کسب خواهیم کرد.

عبدالرضا برهانی نژاد، مدیرعامل باشگاه مس کرمان در پایان دیدار با صبای قم، در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: مطمئنم که بازیکنان مس در دیدار هفته آینده مقابل پیکان امتیاز لازم را برای آسیایی شدن به دست خواهند آورد و می توانیم در کرمان به همراه تماشاگران‌مان جشن صعود به لیگ قهرمانان آسیا را برپا کنیم.

وی اضافه کرد: من از ابتدای لیگ می دانستم که می توانیم به این مهم دست پیدا کنیم چرا که به بازیکنان مس ایمان داشتم و خوشحالم که امروز در آستانه دستیابی به چنین هدفی قرار داریم.

برهانی نژاد با اشاره به پیروزی پرگل تیمش مقابل صبای قم اظهار داشت: می دانستم که توانایی شکست صبا را داریم و خوشحالم که تیم ما موفق شد رکورد شکست ناپذیری صبای قم را در خانه بشکند و به چنین نتیجه‌ای ارزشمند دست یابد.

وی با بیان اینکه از ابتدای لیگ هدفگذاری باشگاه مس کرمان کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا توسط تیم فوتبال این باشگاه بوده است، اظهار داشت: خدا را شکر می کنیم که برنامه‌های ما به ثمر نشست و این قول را به فوتبالدوستان کرمانی و تمام مردم کشورمان می دهیم که نماینده‌ای شایسته برای فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

مدیرعامل مس کرمان در پایان در خصوص فصل آینده مسابقات لیگ برتر و حفظ بازیکنان این تیم گفت: با نظر سرمربی تیم استخوان بندی تیم مس برای فصل آینده حفظ خواهد شد. مذاکرات خود را برای ماندن پرویز مظلومی در تیم مس آغاز کرده‌ایم و تصور نمی کنم که مشکلی در این زمینه داشته باشیم.

Grand
17-04-2009, 02:14

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: برای کسب سه امتیاز به شهر قم آمده بودیم و خوشحالم که بازیکنانم به این مهم دست یافتند.

به گزارش خبرنگار مهر، پرویز مظلومی که پس از پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل تیم فوتبال صبای قم در جمع خبرنگاران سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: این پیروزی برای ما بسیار ارزشمند بود چرا که نخستین شکست خانگی صبا را به این تیم تحمیل کردیم، هر چند این شکست چیزی از ارزش‌های صبای قم کم نمی کند.

وی افزود: در طول بازی ما تیم برتر میدان بودیم و روی یک غافلگیری گل اول را دریافت کردیم البته روی پنالتی صبا مشکوکم اما به نظر داور احترام می گذارم.

مظلومی اضافه کرد: ما خیلی زود توانستیم گل دریافتی را جبران کنیم و به بازی برگردیم و حتی چندین موقعیت گل دیگر را هم از دست دادیم که اگر این موقعیت‌ها به گل تبدیل می شد می توانستیم تیم صبا را با گل‌های بیشتری شکست دهیم.

وی با بیان اینکه هنوز حضورمان در لیگ قهرمانان آسیا قطعی نشده است، اظهار داشت: در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست اما تلاش می کنیم حداقل امتیاز را مقابل پیکان کسب کنیم و همراه تماشاگرانم در کرمان صعود به لیگ قهرمانان آسیا را جشن بگیریم و رکورد شکست ناپذیری مس در خانه را افزایش دهیم.

مظلومی در خصوص وضعیت ادامه همکاریش با تیم مس اظهار داشت: علاقمندم در این تیم بمانم اما مسائلی وجود دارد که باید درباره آنها با مسئولان باشگاه مس به تفاهم برسم. اگر این مشکلات برطرف شود قطعا فصل آینده نیز در تیم مس کرمان باقی خواهم ماند.

Grand
17-04-2009, 02:20
بازیکنان تیم فوتبال مس کرمان پس از پیروزی 3 بریک مقابل صبای قم و افزایش شانس صعودشان به لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه یادگار امام (ره) دور افتخار زدند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال مس کرمان عصر پنجشنبه در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم موفق شد با نتیجه پرگل 3 بریک صبای این شهر را از پیش رو بردارد و ضمن ثبیت موقعیت خود در مکان سوم جدول، در آستانه کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا قرار گیرد.

حاشیه‌های دیدار تیم‌های صبای قم و مس کرمان را در زیر می خوانید:

* بازیکنان تیم مس کرمان پس از پایان دیدار با بجا آوردن سجد شکر در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم دور افتخار زدند تا صعودشان به لیگ قهرمانان آسیا را در فاصله یک هفته مانده به پایان مسابقات لیگ برتر جشن بگیرند. این در حالی است که با پیروزی 2 بر یک سپاهان مقابل ابومسلم، زردپوشان اصفهانی نیز شانس کسب عنوان سومی لیگ برتر و صعود به لیگ قهرمانان آسیا را دارند.

* در پایان مسابقه بازیکنان مس کرمان که به شدت از پیروزی برابر صبای قم خوشحال بودند، پیراهن‌های خود را به سمت تماشاگران این تیم کرمانی پرتاپ کردند.

* نزدیک به 400 نفر از هواداران تیم مس کرمان با اتوبوس خود را به ورزشگاه یادگار امام (ره) قم رسانده بودند تا دیدار تیم محبوب‌شان مقابل صبای قم را از نزدیک مشاهده کنند. خوشحالی تماشاگران تیم مس در پایان این دیدار وصف ناپذیر بود.

* عبدالرضا برهانی نژاد، مدیرعامل باشگاه مس کرمان که از پیروزی تیمش برابر صبای قم بسیار خوشحال بود در پایان مسابقه به داخل زمین دوید و بازیکنان این تیم کرمانی را در آغوش گرفت.

* تماشاگران صبا که به شدت نسبت به قضاوت سعید مظفری‌زاده معترض بودند در چند نوبت شعارهایی را علیه وی سر دادند و به اعتراض پرداختند. آنها همچنین به عملکرد فیروز کریمی نیز اعتراض کرده و تعویض‌های اشتباه او را موجب شکست 3 بریک تیم‌شان مقابل مس کرمان می دانستند.

دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و مس کرمان با پیروزی 3 بر یک نارنجی پوشان کرمانی به پایان رسید.

amir_a
17-04-2009, 09:09
:18: چرا آخه ؟:41:

شما فکر کن بازیکن الهلال اومده می خواد کرنر بفرسته رو دروازه رحمتی.

اون موقع متوجه کارایی این الفاظ میشی.:5:

Grand
17-04-2009, 15:26

سرمربي تيم صباي قم يكي از مهم‌ترين علل شكست تيمش را انگيزه بالاي بازيكنان مس كرمان براي حفظ رده سوم ليگ عنوان كرد.

فيروز كريمي پس از شكست تيمش در برابر مس كرمان در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: هفته گذشته تعدادي از بازيكنان ما به صورت ناخواسته مصدوم شدند و مرتضي اسدي به دليل بيماري مصدوم شد، در صورتي كه ما روي بازي اين بازيكن حساب كرده‌ بوديم.

وي افزود: عدم حضور اسدي باعث شد كه ما به ناچار شيث رضايي مصدوم را در زمين قرار دهيم. بازيكنان ما از لحاظ بدني تحليل رفته بودند و در اين فصل 14 بازيكن داشتيم كه بيش از حد توان از آنها استفاده كرديم.

سرمربي تيم صباي قم انگيزه‌ بالاي بازيكنان مس، نيمكت قوي و اخراج بازيكن تيم صبا را از جمله‌ علت‌هاي باخت تيم صبا در ديدار با مس كرمان عنوان كرد.

وي گفت: بازيكنان ما بعد از گل اول به لحاظ روحي دچار مشكل شدند. ما قبل از بازي با الاهلي در رقابت‌هاي آسيايي دچار افت شديم و بازيكنان ما در اين ايام از لحاظ روحي ضعيف هستند.

كريمي خاطرنشان كرد: گل دوم تيم مس نيز گل تاكتيكي نبود و دروازه‌بان تيم صبا مقصر اصلي بود و المير توليا به جاي توپ انگار مي‌خواست مرغ بگيرد.

وي با اشاره به گل آفسايد صبا در نيمه اول بيان داشت: در اين صحنه توپ به سر فريدون فضلي نخورد. داور يك پنالتي هم به سود صبا نگرفت و در كل مشكل داوري نيز در اين ديدار گريبان‌گير صبا شد.

سرمربي تيم صباي قم با اشاره به بازي پاختاكور در ليگ قهرمانان آسيا گفت: براي پاختاكور برنامه و طرح داريم و تمام توان خود را در طول هفته براي بازي با پاختاكوز گذاشتيم.

وي تاكيد كرد: قول مي‌دهيم در ازبكستان فوتبالي را در شان تيم صباي ايران ارائه دهيم.

كريمي با اشاره به حضور صبا در قم تصريح كرد: امسال اولين سال حضور صبا در قم بود و مسئولان اين استان حمايت خوبي از تيم داشتند و اگر براي فصل آينده در كنار تيم باشم بازيكنان بهتري را جذب خواهيم كرد.

وي با اشاره به ادامه حضور خود در تيم صبا اظهار داشت: براي صبا مربي زياد است و براي فيروز كريمي تيم زياد است. چند پيشنهاد خوب از تيم‌ها داشتم كه بررسي آن را به پايان فصل موكول كرد. البته اولويت اول من صبا است و از سوي ديگر توسط مسئولان باشگاه نيز با من صحبتي نشده است.

namakdoon
17-04-2009, 21:32
شما فکر کن بازیکن الهلال اومده می خواد کرنر بفرسته رو دروازه رحمتی.

اون موقع متوجه کارایی این الفاظ میشی.:5:

هر جور راحتی ولی بهتره این حرفا رو بذاریم کنار -اصلا یاد نگیریم - بعد تیممون رو اون قدر تشویق کنیم که استادیوم کرمان بشه جهنم تیمای دیگه ، بی خیاله فهش و بطری و ترقه و اینا :10: چطوره ؟ :31:

Grand
18-04-2009, 02:56
بذارین آسیایی بشیم بعد ایشالا با هم مفصل در موردش بحث می‏کنیم.

بی باک بی بال
18-04-2009, 10:37
تفاضل گل م س چند است

vahid_civil
18-04-2009, 10:57
تفاضل مس 18 هست
تفاضل سپاهان 13 . سپاهان 3 امتیاز کمتر داره.
عملا مس آسیایی شده

Grand
18-04-2009, 15:25
تفاضل مس 14 هست و سپاهان 12.

شما کجا دیدید تفاضل مس رو زده 18؟!

amir_a
18-04-2009, 23:11

خیالتون راحت. مسی که تیم فیروز رو تو قم 3-1 زده، تو کرمون نمیذاره کار به تفاضل گل بکشه.:21:
شک نکنین.:5:

6 اردیبهشت تو ورزشگاه جشن صعود میگیریم.:10:

vahid_civil
18-04-2009, 23:48
من توی سایت خبرگزاری ایپنا دیدم. همین حالا هم زده 18.
نمیدونم

Grand
19-04-2009, 00:18
از این اشتباهات زیاد پیش می‏یاد.

به قول امیر و به امید خدا نمی‏گذاریم کار به تفاضل بکشه...

Grand
19-04-2009, 14:06

تيم فوتبال صنعت مس کرمان نخستين شکست خانگی صبا باتری را رقم زد.

صباى قم ۱- مس كرمان ۳

گلها: فريدون فضلى(دقيقه ۳۵) براى صباى قم، ادينهو(دقيقه ۳۹)، مجيد خدابنده لو(دقيقه ۴۵) و پائولو روبرتو(دقيقه ۹۰) براى مس

داور: سعيد مظفرى زاده ، كمك ها: جواد تقى پور و حيدر شكور

اخطار: اميرحسين فشنگچى و عادل كلاه كج(صباى قم)، فرزاد حسين خانى، اميرحسين صادقى و فرزاد آشوبى(مس)

اخراج: مرتضى كاشى(دقيقه ۶۲ صباى قم)

تماشاگر: ۳۰۰۰ نفر،ورزشگاه: يادگار امام قم

صباى قم

المير توليا، محسن بيات، مرتضى كاشى، شيث رضايى،اميرحسين فشنگچى از دقيقه ۸۱ شاهين شفيعى، محمد همرنگ، عادل كلاه كج، مهدى خيرى از دقيقه ۴۶ حميدرضا فرزانه، محمد نورى از دقيقه ۴۱ محسن يوسفى، غلامرضا رضايى و فريدون فضلى

سرمربى: فيروز كريمى

صنعت مس

سيدمهدى رحمتى، مرتضى ابراهيمى، اميرحسين صادقى، على حمودى، جلال اميديان، فرزاد حسين خانى، مجيد خدابنده لو از دقيقه ۷۳ پائولو روبرتو، فراز فاطمى از دقيقه ۸۰ مصطفى سيفى، ادينهو، فرزاد آشوبى و مهدى رجب زاده از دقيقه ۸۷ سيدمهدى كيانى

شرح گلها

گل صباى قم: در داخل محوطه جريمه ۱۸ قدم مس خطايى روى غلامرضا رضايى صورت گرفت كه داور بلافاصله اعلام پنالتى كرد كه فريدون فضلى برخلاف جهت حركت سيدمهدى رحمتى توپش را تبديل به گل كرد.

گل اول مس: پاس جلال اميديان به ادينهو رسيد و اين بازيكن در داخل محوطه جريمه صبا با جا گذاشتن مدافع مستقيم خود با يك شوت سركش گل مساوى را وارد دروازه توليا كرد.

گل دوم مس: مجيد خدابنده لو از فاصله ۲۵ مترى با يك شوت غافلگير كننده براى دومين بار دروازه توليا را باز كرد.

گل سوم مس: يك بار ديگر مس كرمان روى يك ضدحمله به گل رسيد. پائولو روبرتو پا به توپ از ميانه هاى ميدان تا منطقه ۱۸ قدم صبا پيش آمد و با جا گذاشتن مدافع مستقيم خود با يك ضربه فنى و زيبا براى سومين بار دروازه تيم صباى قم و توليا را گشود.

لحظات حساس

دقيقه :۱۰ سانتر بلند مهدى رجب زاده از راست و ضربه سر فراز فاطمى را توليا با يك عكس العمل خوب دفع كرد.

دقيقه :۱۲ فرار غلامرضا رضايى و شوت نه چندان خوب اين بازيكن با بدشانسى به بيرون رفت.

دقيقه :۶۰ سانتر محسن يوسفى از راست با ضربه سر فريدون فضلى تير افقى دروازه مس كرمان را به لرزه در آورد. در اين لحظه سيدمهدى رحمتى فقط يك تماشاگر بود.

دقيقه :۷۴ ادينهو در مصاف تك به تك با توليا با بى دقتى تمام توپش را به بيرون زد.

شرح بازى

به گزارش سايت رسمي باشگاه صنعت مس دو تيم در شرايطي به مصاف يکديگر رفتند که براي آسيايي شدن تنها براي کسب پيروزي به ميدان آمده بودند. شاگردان فيروز كريمى اگرچه در ابتداى بازى با گل فريدون فضلى كه از روى نقطه پنالتى به ثمر رسيد از حريف خود پيش افتادند اما جريان بازى مشخص بود كه اين نتيجه نمى تواند تداوم چندانى داشته باشد و دقيقاً اين اتفاق هم افتاد و صبا در يك روز بد خيلى زود دست هايش را به نشانه تسليم در مقابل شاگردان با انگيزه مظلومي بالا برد ، در اين ديدار نبايد از وضعيت خوب مسى ها هم به سادگى گذشت، چرا كه بازيكنان اين تيم از همان آغاز بازى نشان دادند كه تنها به قصدپيروزى و كسب ۳ امتياز به قم سفر كرده اند. بازى خوب و با برنامه مس كرمان و پيروزى اين تيم باعث شد تا از همين حالا شانس حضور اين تيم كرمانى در رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا در فصل آتى به روى اين تيم لبخند بزند.

Grand
20-04-2009, 14:02

رحمتی گفت: در ديدار با پيکان نبايد براي کسب نتيجه تساوي بازي کنيم.

دروازه بان تيم صنعت مس افزود : ما نبايد در ديدار پاياني خود براى كسب تساوى بازى كنيم ، قطعاً در ديدار با پيكان براى پيروزى مى جنگيم و نهايت سعى خود را انجام مى دهيم تا به هدف خود برسيم .

وي در مورد ديدار با صبا گفت: بازى بسيار سختى پشت سر گذاشتيم ، صبا تاكنون در خانه به هيچ تيمى نباخته بود. با اين شرايط ما براى كسب ۳ امتياز در قم تلاش كرديم. بازى بسيار خوبى را مقابل صبا انجام داديم و خوشبختانه ۳ امتياز را كسب كرديم. با اين حال هنوز ليگ تمام نشده و بايد بازى آخر خود را با پيروزى پشت سر بگذاريم.

رحمتي در مورد تيم ملي نيز گفت: مايلى كهن مربى باتجربه اى است که مى تواند كمك هاى زيادى به تيم ملى در راه صعود جام جهانى بكند. اميدوارم حضور او شوك مثبتى در تيم به وجود آورد و موفق شويم براى چهارمين بار جواز حضور در جام جهانى را به دست آوريم.- هر چند در مصاف با دو تيم کره اي کارمان بسيار دشوار مى باشد اما ما همواره كره شمالى را شكست داده ايم و پيروزى در پيونگ يانگ دور از تصور نيست. معتقدم اگر از ۳ ديدار باقى مانده ۷ امتياز هم كسب كنيم به دور بعدى رقابت ها صعود خواهيم كرد.

Grand
22-04-2009, 01:30

عبدالرضا برهاني نژاد موفقيتهاي تيم هاي باشگاه صنعت مس را مرهون حمايتهاي آقاي اردبيلي مدير عامل محترم شرکت ملي صنايع مس ايران ، همدلي اعضاى هيات مديره باشگاه، نمايندگان استان كرمان در مجلس شوراى اسلامى و هواداران خوب كرمانى دانست.

مديرعامل باشگاه صنعت مس كرمان در مورد ديدار پاياني تيم فوتبال اين باشگاه مقابل پيکان گفت: بازيكنان و كادر فنى هم قسم شده اند پيش چشم هواداران با يك پيروزى دلنشين جشن حضور در ليگ قهرمانان آسيا را برپا کنند .

عبدالرضابرهاني نژاد اظهارداشت : ما حتى با كسب يك مساوى هم به ليگ قهرمانان آسيا صعود مى كنيم اما مطمئن باشيد در ديدار مقابل پيكان كه يك بازى خانگى محسوب مى شود به چيزى جز پيروزي و کسب ۳ امتياز فكر نخواهيم کرد.

وي ادامه داد: بازيكنان آماده هستند با تمام قوا به مصاف تيم پيكان بروند و از هيچ كوششى براى به دست آوردن سهميه ليگ قهرمانان آسيا دريغ نمى كنند، خوشبختانه هيچ گونه مشكلى هم در تيم وجود ندارد، از كادر فنى تا بازيكنان بدون كوچك ترين دغدغه كار خود را انجام مى دهند، در دواقع بازيكنان و كادر فنى هم قسم شده اند پيش چشم هواداران با يك پيروزى دلنشين جشن حضور در ليگ قهرمانان آسيا را برگزار کنند .

برهاني نژاد گفت: از آغاز فصل هدف ما كسب سهميه ليگ قهرمانان بود و حالا خوشحالم در آستانه رسيدن به اين مهم هستيم.

برهانى نژاد در مورد برنامه هاي اين باشگاه براي موفقيت در جام باشگاههاي آسيا نيز گفت: تمام سعى خود را انجام خواهيم داد آقاى مظلومى سرمربى و بازيكنان كليدى خود را حفظ كنيم و در كنار آن در راستاى تقويت تيم ۲ ، ۳ بازيكن ديگر را جذب كنيم. هدف ما حضور پرقدرت در آ سيا خواهد بود و در اين راه اعضاى هيات مديره باشگاه، نمايندگان استان كرمان در مجلس شوراى اسلامى و هواداران خوب كرمانى ما را يارى خواهند كرد. ضمن اينكه باز هم تاکيد ميکنم با تلاش آنها بوده است كه توانستيم به رتبه سومى ليگ برتر دست يابيم.

MoJtaBa.R
22-04-2009, 01:49
با محتمل شدن رفتن به جمع تيماي آسيا : مبارکتون ( با اينکه از مظلومي متنفرم )

ولي تيم شهرتون از الان به فکر يارگيري باشه

حداقل برا سال بعد هم بايد دوتا تيم آماده داشته باشين تا با برنامه هاي غلط ليگ ايران و afc خدشه به تيم وارد نشه

خلاصه اينکه رفتن به جمع تيماي آسيايي سخت بود ولي : سخت تر از اون موندن توي مسابقاته

ايشا... موفق باشه تيمتون

Grand
22-04-2009, 02:20
با محتمل شدن رفتن به جمع تيماي آسيا : مبارکتون ( با اينکه از مظلومي متنفرم )

ولي تيم شهرتون از الان به فکر يارگيري باشه

حداقل برا سال بعد هم بايد دوتا تيم آماده داشته باشين تا با برنامه هاي غلط ليگ ايران و afc خدشه به تيم وارد نشه

خلاصه اينکه رفتن به جمع تيماي آسيايي سخت بود ولي : سخت تر از اون موندن توي مسابقاته

ايشا... موفق باشه تيمتون

ممنون (چون استقلالیه؟)

یک صحبت‎هایی شده، ولی باید منتظر پایان لیگ و قطعی شدن صعودمون باشیم.

به هر حال این اولین تجربه بین‎المللی تیم مس هست و ممکنه نداشتن تجربه حضور در این جام برامون دردسر بشه!

بله موافقم، نمونش هم نتایج نمایندگان ما در این تورنومنت هست.

باز هم ممنون البته اگر حاشیه سازان بگذارند!

MoJtaBa.R
22-04-2009, 03:30
نه .

چون به هيچ عنوان از منم منم کردن نمي افته و طاقت انتقاد رو نداره و بيش از اندازه مغروره

Grand
24-04-2009, 03:49
مرحله نهايي مسابقات ليگ دسته دوم فوتبال جوانان باشگاههاي کشور از سوم ارديبهشت ماه در تبريز برگزار مي شود .

به گزارش سايت رسمي باشگاه صنعت مس در اين رقابتها تيمهاي شهرداري امير کلاو ، ذوب آهن اردبيل ، تراکتورسازي تبريز ، شهيد وفايي شيراز و صنعت مس کرمان تا 9 ارديبعشت ماه به رقابت با يکديگر مي پردازند .

سرمربي تيم فوتبال جوانان صنعت مس از آمادگي بسيار بالاي بازيکنان تيمش براي حضور در اين رقابتها خبر داد و گفت: تنها کسب مقام قهرماني و صعود به ليگ دسته اول هدف تيم ماست .

حميد حسين خاني ادامه داد: تمرينات بسيار مناسبي را براي حضور در اين رقابتها پشت سر گذاشتيم و همگي بازيکنان تيم براي موفقيت در اين رقابتها هم قسم شده اند .

وي افزود : انگيزه بسيار بالاي بازيکنان تيمم مثال نزدني است و با اين شرايط به هيچ تيمي باج نخواهيم داد.

سرمربي تيم فوتبال جوانان صنعت مس در مورد ارزيابي اش از تيمهاي حاضر در گروه خود گفت: معتقدم تيمي که هدف نخستش قهرماني و صعود است بايد برابر همه تيمها به پيروزي برسد و از اين رو تمامي تيمهاي حاضر در گروه را دست کم نخواهيم گرفت .

حسين خاني افزود: خوشبختانه اين رقابتها در تبريز برگزار مي شود و استرس ناشي از ميزباني و حضور هواداران و خانواده هاي بازيکنان در زمان برگزاري مسابقات کمتر است و مطمئنا با اين شرايط به عنوان تيم نخست به رقابتهاي ليگ دسته اول صعود خواهيم کرد چرا که همه تيمها قرباني انگيزه بالاي بازيکنان ما خواهند شد.

Grand
24-04-2009, 12:42

تيم تکواندوي صنعت مس در ديداري حساس به مصاف صدرنشين ليگ برتر مي رود .

هفته چهارم از دور برگشت رقابتهای لیگ برتر تکواندو روز جمعه به میزبانی خانه تکواندو برگزار می شود و تیم های حاضر در رقابتهای لیگ برتر پس از یک وقفه 40 روزه برای انجام دیدارهای هفته چهارم از دور برگشت به سالن خانه تکواندو خواهند رفت.

در مهمترین بازی این هفته تيم صنعت مس کرمان به مصاف تيم مناطق نفت خیز جنوب خواهد رفت.

دو تيم در شرايطي به مصاف يکديگر مي روند که امتیازات کامل این دیدار برای هر دو تیم اهمیت فراوانی دارد. نفتی ها با از دست دادن امیتاز موقعیت خود را در صدر به خطر می اندازند و از رسیدن به جام قهرمانی فاصله خواهند گرفت. مس کرمان هم با از دست دادن امتیاز امیدهای سوم شدن را از دست خواهد داد.

در حال حاضر در جدول رده بندي نفت اهواز با 25 امتیاز صدرنشین است، دانشگاه با 22 امتیاز در مکان دوم ایستاده ، جوانه و مس کرمان هم با 18 امتیاز سوم و چهارم هستند.

Grand
25-04-2009, 23:47

علاقه مندان به تماشاي ديدار پاياني تيم صنعت مس در ليگ برتر مي توانند به طور رايگان اين ديدار را در استاديوم مشاهده نمايند .

مدير روابط عمومي باشگاه صنعت مس در گفتگو با سايت رسمي اين باشگاه با بيان مطلب فوق گفت: به منظور حمايت هر چه بيشتر تيم صنعت مس در ديدار پاياني خود برابر پيکان براي تماشاي اين ديدار در استاديوم بليط فروشي نخواهد شد و علاقه مندان مي توانند به طور رايگان اين ديدار را تماشا نمايند .

مجيد مکي زاده ابراز اميدواري نمود تيم فوتبال صنعت مس با حمايت هوادارانش با غلبه بر حريف خود مقتدرانه به رقابتهاي جام باشگاههاي آسيا صعود نمايد .

وي گفت: تمهيداتي نيز انديشيده شده است تا جشن صعود صنعت مس به طور باشکوهي پس از پايان بازي در استاديوم برگزار گردد.

Grand
26-04-2009, 01:57

سرمربي تيم فوتبال صنعت مس گفت: همه شرايط مهياست تا شادي را به مردم کرمان هديه کنيم .

پرويز مظلومي با ابراز رضايت از آمادگي بازيکنانش براي ديدار با پيکان ، اظهار داشت : با انجام تمرينات شاداب و با نشاط در هفته گذشته شرايط روحي و جسمي بازيکنان ما ايده آل است ، مشکلي براي بازي فردا نخواهيم داشت و آماده ايم تا با ارائه يک بازي تهاجمي و تماشاگر پسند پيکان قزوين را با شکست بدرقه کنيم.

وي ادامه داد: با شناخت خوبي که از تيم قدرتمند پيکان و نقاط ضعف و قدرت اين تيم داريم درصدديم با ارائه بازي هجومي در همه خطوط ديداري جذاب و در عين حال جوانمردانه را به نمايش بگذاريم.

مظلومي با بيان اينکه در ديدار فردا محکوم به پيروزي هستيم، گفت: نمي خواهيم در مقابل ديدگان هواداران کرماني راه يابي به ليگ قهرمانان آسيا را از دست دهيم و اين خود از سوي ديگر مي تواند استرس را به بازيکنان ما تزريق کند اما با صحبتهاي انجام شده با بازيکنان اميدوارم مشکلي در اين مورد براي ما پيش نيايد .

وي افزود : در ديدار فردا امير حسين صادقي به دليل سه اخطاره بودن تنها غايب ماست ولي خوشبختانه هيچ يک از بازيکنان تيم ما مصدوم نيستند.

مظلومي ابراز اميدواري نمود با کمک همه هواداران و ايجاد فضا و شرايط مناسب در ديدار پاياني تيمش در ليگ برتر جشن صعود تيم صنعت مس به رقابت هاي جام باشگاههاي آسيا با پيروزي اين تيم برابر پيکان فراهم گردد .

Grand
26-04-2009, 14:26

از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران دیدارهای هفته سی و چهارم لیگ برتر اعلام شد که بر این اساس دیدار حساس تیم‌های فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان را خداداد افشاریان قضاوت خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، افشاریان را در امر قضاوت این بازی حسن کامرانی فر و رضا سخندان همراهی می کنند. همچنین دیدار حساس پیام مشهد - استقلال تهران را نیز علیرضا فغانی با همراهی حیدرشکور و علیرضا یزدانی قضاوت می کند.

برنامه و اسامی دیدارهای هفته سی و چهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:
یکشنبه - 6/2/88
* پرسپولیس تهران - راه آهن شهرری، ساعت 15:15، ورزشگاه آزادی تهران
داور: نوید مظفری، کمک‌ها: حسین نجاتی و اسماعیل صفیری، داور چهارم: مهرداد ذهبی

* پیام مشهد - استقلال تهران، ساعت 17:15، ورزشگاه ثامن الائمه (ع) مشهد
داور:علیرضا فغانی، کمک‌ها: حیدرشکور و علیرضا یزدانی، داور چهارم: محمدحسین اسدی

* فولاد خوزستان - ذوب آهن اصفهان، ساعت 17:15، ورزشگاه تختی اهواز
داور: خداداد افشاریان، کمک‌ها: حسن کامرانی فر و رضا سخندان، داور چهارم: ایرج ساعدی

* سایپا کرج - صبای قم، ساعت 17:15، ورزشگاه انقلاب کرج
داور: قاسم واحدی، کمک‌ها: محمد نجفی و حمید غمزه، داور چهارم: حسین زرگر

* مس کرمان - پیکان قزوین، ساعت 17:15، ورزشگاه شهید باهنر کرمان
داور: البرز حاجی پور، کمک‌ها: محسن فریمانی و مسعود فرح نیا، داور چهارم: غلامحسین ایازی

* فولاد سپاهان - مقاومت سپاسی شیراز، ساعت 17:15، ورزشگاه فولادشهر
داور: سعید بخشی زاده، کمک‌ها: رسول فروغی و بهرام نقوی، داور چهارم: رضا کرمانشاهی

* ملوان بندرانزلی - ابومسلم مشهد، ساعت 17:15، ورزشگاه تختی انزلی
داور: یداله جهانبازی، کمک‌ها: داورد رفیعی و صادق نوری، داور چهارم: مختار مهدوی

* برق شیراز - استقلال اهواز، ساعت 17:15، ورزشگاه حافظیه شیراز
داور: احمد صالحی، کمک‌ها: علیرضا کهوری و محمدرضا ابوالفضلی، داور چهارم: اسماعیل آمری

* پاس همدان - داماش گیلان، ساعت 17:15، ورزشگاه قدس همدان
داور: فرشید افشار، کمک‌ها: بهرام کیانی و آرمان اسعدی، داور چهارم: هادی حاج عباسی

Grand
26-04-2009, 15:01
چیزی تا شروع بازی نمونده :king:

ما که داریم میریم استادیوم، امیدوارم جا گیرم بیاد:happy:

namakdoon
26-04-2009, 18:40
آسیا آسیا حیا کن جام قهرمانیتو بده به مس بریم پی کارمون !!
این شعاریه که توی جام قهرمانان آسیا باس خونده بشه !!!! ((((:
فکر کنین اگه اینو بخونییم................

بی باک بی بال
26-04-2009, 19:04
ایول مس امیدوارم سال بعد تو اسیا بترکونه

resident_evil
26-04-2009, 19:10
با تبريكات فراوان اميدوارم سال ديگه نماينده ي خوبي باشين در آسيا :40::40::40:

Grand
26-04-2009, 19:30
:40: آسیایی شدن مس رو به تمام هواداران و دوستداران این تیم تبریک میگم :40:

namakdoon
26-04-2009, 19:37
با تبريكات فراوان اميدوارم سال ديگه نماينده ي خوبي باشين در آسيا

ایول مس امیدوارم سال بعد تو اسیا بترکونه

ممنون رفقا ایشالا با مدیریت خوب هاشیه کم و تلاش کادر و بازیکنا میدرخشیم ! :10:

ولی این مس عجب بازیهایی کرد این فصل !!! :18:

Grand
26-04-2009, 19:52
تیم مس با پیروزی 4 بر صفر امروزش برابر پیکان علاوه بر صعود به جام باشگاه‏های آسیا؛ صاحب رکورد تیم بدون شکست در خانه را هم شکست :26:

Grand
26-04-2009, 21:47

جشن صعود تيم مس كرمان به رقابت‌هاي آسيايي پس از غلبه اين تيم بر پيكان تهران در ورزشگاه شهيد باهنر كرمان و با حضور ‪۱۵‬هزار فوتبال دوست كرماني برگزار شد.

به گزارش ايرنا، محل‌هايي را اطراف زمين فوتبال براي نور افشاني پس از اين ديدار در نظر گرفته بودند كه بسيار زيبا و منظم به اجراي برنامه‌هاي ويژه پرداختند.

بر اساس اين گزارش، گروهي از سواركاران كرماني نيز با در دست داشتن پرچم تيم مس كرمان در اطراف زمين مسابقه فضاي زيبايي را در ورزشگاه ايجاد كرده بودند.

همچنين گروهي از موتورسواران و اسكيت بازان با انجام حركات نمايشي به ابراز شادي از صعود تيم مس كرمان به رقابتهاي باشگاههاي آسيا پرداختند.

گروهي از باستاني كاران كرماني نيز بين دو نيمه و همچنين پس از ديدار با ضرب مرشد به حركات ورزشي پهلواني و زورخانه‌اي پرداختند.

بازيكنان و مربيان و همه مسوولان تيم مس كرمان كه از اشتياق فراوان اشك مي ريختند به همراه هواداران كرماني به شادي پرداختند.

پس از برگزاري اين جشن، هواداران تيم مس كرمان با راه انداختن كارناوال هاي شادي خودرويي و موتوري در خيابان‌هاي شهر كرمان و با حمل پرچم‌هاي تيم مس خوشحالي خود را از صعود اين تيم به رقابتهاي آسيايي ابراز كردند.

ديدار دو تيم مس كرمان و پيكان قزوين كه با نتيجه ‪۴‬بر صفر به پايان رسيد و تيم مس كرمان به آسيا صعود كرد، حاشيه‌هايي نيز داشت.

فرزاد آشوبي و امير حسين صادقي دو بازيكن تيم مس كرمان كه در اين ديدار به دليل سه اخطاره بودن محروم بودند، همراه با تماشاگران از روي سكوهاي ورزشگاه نظاره گر اين ديدار حساس بودند.

اين ديدار در يك هواي مطلوب و ابري و با حضور بيش از ‪۱۵‬هزار نفر تماشاگر كرماني برگزار شد.

تيم مس كرمان با به كارگيري سيستم ‪۴-۲-۳-۱‬توانست به چهار گل خود دست يابد اما تيم پيكان با شوت‌هاي از راه دور نتوانست دروازه تيم مس كرمان را بگشايد.

در اين ديدار كبوتراني به رنگ نارنجي در ورزشگاه به پرواز درآمدند كه نشان از شادي هواداران تيم نارنجي پوش مس كرمان براي صعود به رقابتهاي آسيايي داشت.

:40::40: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ات :40::40:
:40::40::40: :40::40::40:
:40::40::40::40:
:40::40:
:40:

namakdoon
26-04-2009, 21:59
بعله ! فک کنم فقط من و شما طرف دار مس باشیم !!

Grand
26-04-2009, 22:10
نمکدون رو عشق است :10:

Grand
26-04-2009, 22:13

هفته بیست و یکم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور با پیروزی تیم فوتبال مس رفسنجان برابر شیرین فراز کرمانشاه آغاز شد.
هفته بیست و یکم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور عصر امروز (یکشنبه) با برگزاری یک دیدار آغاز شد که در این دیدار تیم فوتبال مس رفسنجان با نتیجه 2 بر صفر از سد میهمان خود شیرین فراز کرمانشاه گذشت.

در این دیدار که در ورزشگاه شهدا نوش آباد رفسنجان برگزار شد، حسین فیوجی (2) و قاسم دهنوی (23 - پنالتی) گل‌های تیم فوتبال مس رفسنجان را به ثمر رساندند. این پیروزی پیش از دیدار مس رفسنجان در رقابت‌های جام حذفی برابر استقلال تهران کسب شد.

با این پیروزی تیم فوتبال مس رفسنجان 38 امتیازی شد و یک گام به صدرجدول این گروه نزدیک شد و منتظر است تا تیم بالانشین تراکتورسازی و شاهین پارس جنوبی امتیاز از دست دهند تا شانس خود را برای صعود به لیگ برتر افزایش دهد. ضمن اینکه شیرین فراز کرمانشاه هم با 30 امتیاز همچنان در دره پنجم گروه قرار دارد.

برنامه ادامه مسابقات هفته بیست و یکم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور به شرح زیر است:
سه شنبه - 8/2/88
گروه الف:
* استیل آذین تهران - مهرکام پارس، ساعت 16:30، ورزشگاه تختی تهران
* هما تهران - نساجی مازندران، ساعت 16:30، ورزشگاه اختصاصی تهران
* صنعت نفت آبادان - پتروشیمی تبریز، ساعت 16:30، ورزشگاه تختی بندرعباس
* شهرداری تبریز- کوثر لرستان، ساعت 16:30، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
* مقاومت بسیج فارس - گل گهر سیرجان، ساعت 16:30، ورزشگاه حافظیه شیراز
* شهرداری بندرعباس - شهرداری زنجان، ساعت 16:30، ورزشگاه تختی بندرعباس
* صنایع آلومینیوم اراک - سپاهان نوین اصفهان، ساعت 16:30، ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک

گروه ب:
* تراکتورسازی تبریز - شاهین پارس جنوبی، ساعت 16:30، ورزشگاه اختصاصی تبریز
* آلومینیوم هرمزگان - تربیت یزد، ساعت 16:30، ورزشگاه تختی بندرعباس
* شموشک نوشهر - نیروی زمینی، ساعت 16:30، ورزشگاه شهدا نوشهر
* اتکا گلستان - ماشین سازی تبریز، ساعت 16:30، ورزشگاه آزادی گرگان
* داماش لرستان - دیهیم اهواز، ساعت 16:30، ورزشگاه تختی دورود
* شاهین اهواز - پیام مخابرات فارس، ساعت 16:30، ورزشگاه تختی اهواز

جدول رده بندی گروه الف:
1- استیل آذین 44 امتیاز
2- شهرداری تبریز 37 امتیاز
3- آلومینیوم اراک 33 امتیاز- تفاضل گل 9+
4- پتروشیمی تبریز 33 امتیاز - تفاضل گل 7+
.................................................
12- نساجی مازندران 19 امتیاز
13- مقاومت بسیج فارس 18 امتیاز
14- شهرداری زنجان 13 امتیاز

جدول رده بندی گروه ب:
1- تراکتورسازی تبریز 41 امتیاز(تفاضل گل 17+)
2- شاهین پارس جنوبی 41 امتیاز(تفاضل گل 9+)
3- مس رفسنجان 38 امتیاز(یک بازی بیشتر)
4- نیروی زمینی 32 امتیاز
.........................................
12- شاهین اهواز 17 امتیاز
13- دیهیم اهواز 15 امتیاز(یک بازی کمتر)
14- ماشین سازی تبریز 12 امتیاز

Grand
26-04-2009, 22:20
بعله ! فک کنم فقط من و شما طرف دار مس باشیم !!

البته اینها رو هم اضافه کنید به جمع هواداران مس:

این عکس رو امروز گرفتم

namakdoon
26-04-2009, 22:28
البته اینها رو هم اضافه کنید به جمع هواداران مس:

این عکس رو امروز گرفتم

عکسی دیده نشد . :18:

Grand
26-04-2009, 22:29
به اضافه اینها و خیلی کسای دیگه که توی این عکس نیستند ولی دلشون با مسه...

Grand
26-04-2009, 22:31
عکسی دیده نشد

احتمال زیاد سروری که عکس روش آپ کردم برای شما ف یلتره. اگه میتونید از ف یلتر شکن استفاده کنید، در غیر این صورت بگید عکس‌ها رو جای دیگه‎ای آپلود کنم.

Grand
26-04-2009, 22:36

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان صعود این تیم به رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را تکمیل کننده پروژه موفقیت این تیم در لیگ برتر برشمرد.

پرویز مظلومی که پس از پیروزی تیمش برابر پیکان و کسب سهمیه حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در جمع خبرنگاران سخن می گفت، ضمن بیان مطلب فوق افزود: بسیار خوشحالم که با پیروزی پرگل و شیرین برابر پیکان قزوین پروژه موفقیت مس کرمان در لیگ برتر تکمیل شد و توانستیم سهمیه حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم، پروژه ای که با برنامه ریزی‌های منسجم مسئولان باشگاه و کادرفنی در ابتدای فصل استارت خورد.

وی ادامه داد: در ابتدای فصل که در مورد حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا صحبت می کردیم، خیلی‌ها اعتقاد داشتند نگاه ما به این موضوع بسیار خوش باورانه است اما بازیکنان مس با بازی‌های بسیار زیبای خود نشان دادند، اگر همه چیز سر جای خودش باشد، هر تیم شهرستانی مانند مس هم شایستگی صعود به مسابقات آسیایی را دارد و این موضوع را به همه ثابت کردیم.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان با بیان اینکه این پیروزی و موفقیت را به مردم کرمان تبریک می گویم، خاطر نشان کرد: ما در میانه راه تا حدودی به مشکل برخورد کردیم اما این تفکر که باید به آسیا صعود کنیم، به ما کمک کرد گام به گام پیش رفته و با کسب امتیازهای مد نظر، صعودمان به لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کنیم.

مظلومی در پایان گفت: پس از پیروزی ارزنده‌ای که برابر صبای قم کسب کردیم سپاهان در آخرین لحظه موفق به شکست ابومسلم شد. این وجود یک لحظه به این موضوع شک نداشتم که مس آسیایی می شود زیرا به بازیکنانم کاملا اعتماد داشتم و آنها امروز با بازی زیبا و پیروزی ارزشمندی که کسب کردند، به بهترین شکل پاسخ اعتماد من، مدیران باشگاه و تماشاگران را دادند.

دیدار تیم‌های فوتبال مس کرمان و پیکان قزوین که عصر روز یکشنبه در کرمان برگزار شد با برتری 4 بر صفر شاگردان پرویز مظلومی و صعود این تیم به رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید.

amir_a
26-04-2009, 23:07
اینم به سلامتیه کلیه ی کرمونیای فروم.

ریک ریک ریک تــــــــــــــــــبـــــ ــــــــــــــــــرِِِِِِ ِِیــــــــــــــک

ferdfe
27-04-2009, 09:20
خوب من هم اين پيروزي رو به تمام مردم كريمان تبريك وگوييم :10:
امير جان اگر درصدش بالا باشه ما نيستيم :46:

Grand
27-04-2009, 12:06

مدیرعامل باشگاه مس کرمان گفت: با پیروزی پرگل برابر پیکان نه تنها صعودمان به لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کردیم بلکه قدرت تیم مس را به رخ فوتبال ایران کشیدیم.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا برهانی نژاد که پس از پیروزی تیمش برابر پیکان و کسب سهمیه حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در جمع خبرنگاران سخن می گفت، ضمن بیان مطلب فوق افزود: تیم ما در این بازی با یک مساوی هم می توانست آسیایی شود اما با یک پیروزی قاطع برابر پیکان نشان دادیم نگاه ما بالاتر از کسب عنوان سوم لیگ برتر بود زیرا می خواستیم صلابت و قدرت خود را به رخ فوتبال ایران بکشیم.

وی ادامه داد: در دیدار با پیکان با تمام توان به میدان رفتیم و از همان ابتدای مسابقه با حملات منسجم دفاع چند لایه تیم پیکان که یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ را در اختیار داشت را باز کردیم و با تحمیل شکست 4 بر صفر به حریف سهمیه حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را بدون هیچ حرف و حدیثی کسب کردیم.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان همچنین تاکید کرد: از امروز ستاد ویژه‌ای را برای حضور پرقدرت تیم مس کرمان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تشکیل می دهیم تا از بهترین امکانات برای موفقیت در رقابت‌های معتبر آسیایی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه در ابتدا برای تمدید قرارداد مظلومی و ستارگان این تیم از جمله رحمتی، صادقی و ... گام برمی داریم، افزود: می خواهیم تمام ستارگان خود را حفظ کنیم و با جذب بازیکنان بزرگ دیگر، با قدرت هر چه بیشتر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرکت خواهیم کرد.

برهانی نژاد در پایان گفت: تا دیروز مسئولیت ما در قبال باشگاه مس کرمان و مردم خونگرم این شهر بود اما از امروز باید برنامه ریزی ما بسیار وسیع و گسترده تر باشد تا در مسابقات آینده بتوانیم به بهترین شکل از اعتبار فوتبال ایران در قاره آسیا دفاع کنیم.

دیدار تیم‌های فوتبال مس کرمان و پیکان قزوین که عصر روز یکشنبه در کرمان برگزار شد با برتری 4 بر صفر شاگردان پرویز مظلومی و صعود این تیم به رقابت‌های فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید.

Grand
27-04-2009, 13:10

منبع: سایت رسمی صنعت مس کرمان

Grand
27-04-2009, 13:19
نمودار پیشرفت تیم های مس و پیکان در طول لیگ برتر 87-88

Grand
27-04-2009, 13:37

سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا در گزارشي به صعود تيم فوتبال صنعت مس به رقابتهاي جام باشگاههاي آسيا پرداخت .

در اين گزارش با عنوان کرمان آسيايي شد، آمده است:

تماشاگران كرمانی بهترين جشن را براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا داشتند. آنها با پيروزي4 برصفر مقابل تيم پيكان موفق شدند به امتياز 61 برسند وسومين تيم ايراني ليگ قهرمانان آسيا در سال آينده لقب بگيرند. .بازيكنان مس در اين ديدار اولين گل خود را در دقيقه3 و توسط مصطفي صيفي به ثمر رساندند، گل دوم مس را هم ابراهيمي به ثمر رساند تا بازي در نيمه اول 2برصفر به نفع مس به اتمام برسد. گل‌هاي نيمه دوم مس را هم فاطمي و ادينهو به ثمر رساندند در حالي كه در نيمه اول فراز فاطمي يك پنالتي را هم از دست داده بود.

Grand
27-04-2009, 13:47

استاندار کرمان در پيامی صعود تيم فوتبال صنعت مس به رقابتهای جام باشگاههاي آسيا را تبريک گفت.

در اين پيام آمده است؛ پيروزی تيم صنعت مس کرمان و راهيابي آن به مسابقات آسيايي موجي از شعف و شادی در ميان مردم قهرمان پرور استان کرمان و دوستداران ورزش فوتبال ايجاد کرد.

نام کرمان و کرماني همواره بربلنداي تاريخ به نيکي درخشيده است و اينبار نيز فرزندان اين سامان با شايستگی هر چه تمامتر بيرق پيروزی و افتخار را بر تارک قله ورزش به اهتزار در آوردند .

اينجانب به عنوان خادم کوچک کرمانيان سجده شکر به درگاه خالق بي نياز فرود آورده با تبريک صميمانه اين پيروزي دلنشين موفقيت و سربلندی روز افزون کرمان عزيز و فرزندان دليرش را از خداوند متعال مسئلت دارم.

در پايان از همه دست اندرکاران عرصه ورزش استان به ويژه ورزش فوتبال، مربيان، مديران و بازيکنان و هواداران خوب و شايسته فوتبال کرمان و نيز عموم مردم خوب خطه کرمان که همواره حامي صادق ورزش استان بوده اند قدرداني مي نمايم.

و من الله التوفيق حبيب الله دهمرده استاندار کرمان

namakdoon
27-04-2009, 19:09
نمی دونم چرا ولی خیلی از برهانی نژاذ خوشم میاد !!

namakdoon
27-04-2009, 19:15
از جناب دکتر دهمرده هم کمال تشکر رو داریـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــم

amir_a
27-04-2009, 21:38
نمی دونم چرا ولی خیلی از برهانی نژاذ خوشم میاد !!

آخه آدم با کفایتیه. واقعا رو یه سال بد رقم تیمو ساخت.

فقط نفهمیدم چرا ترقه زدن کنارش. اون دیوونه ای که این کارو کرد نمی فهمید این بابا خودیه؟:13: 

namakdoon
28-04-2009, 01:04
آخه آدم با کفایتیه. واقعا رو یه سال بد رقم تیمو ساخت.

فقط نفهمیدم چرا ترقه زدن کنارش. اون دیوونه ای که این کارو کرد نمی فهمید این بابا خودیه؟:13: 

احتمالا قاتی کرده بود !! :21:

پول که داریم :20: کیو میگین جذب کنیم ؟! من کریمی رو پیشنهاد میکنم !1 :11::31:

Grand
28-04-2009, 01:56
احتمالا قاتی کرده بود !! :21:

پول که داریم :20: کیو میگین جذب کنیم ؟! من کریمی رو پیشنهاد میکنم !1 :11::31:

پول ما به کریمی نمیرسه :13:

به نظرم اشپیتیم آرفی (اگه درست نوشته باشم) از پیام و خلعتبری از ذوب آهن بازیکنان خوبی هستند :46:

به اضافه داود حقی از راه آهن و میثم بائو از ابومسلم :40:

namakdoon
28-04-2009, 18:36
پول ما به کریمی نمیرسه :13:

به نظرم اشپیتیم آرفی (اگه درست نوشته باشم) از پیام و خلعتبری از ذوب آهن بازیکنان خوبی هستند :46:

به اضافه داود حقی از راه آهن و میثم بائو از ابومسلم :40:

قلکامون رو میشکنیم کمک باشگا می کنیم که بتونیم بخریم کریمی رو !! :8::21::21::21:

amir_a
28-04-2009, 20:55
من 5000 تومنشو میدم.

یعنی مس چهارصد و نود و نه میلیون و نهصد و نود پنج هزار تومن ناقابل هم نمی خواد بزاره رو پول من؟:27:

Grand
29-04-2009, 00:38
آخه می‎دونید بحث خرید کریمی بحث پول نیست. کریمی دیگه از این بابت اشباء شده، دیگه پول براش مهم نیست!

Grand
29-04-2009, 01:28
به منظور حمايت تيم فوتبال صنعت مس براي حضوري قدرتمند در رقابتهاي جام باشگاههاي آسيا نشستي صبح امروز با حضور دکتر رستمي معاونت مالي و اداري شرکت ملي صنايع مس ايران و مهندس بابايي نايب رئيس هيات مديره باشگاه صنعت مس در محل دفتر اين باشگاه برگزارشد.

به گزارش سايت رسمي باشگاه صنعت مس در اين جلسه راهکارهاي مناسب جهت حضور قدرتمندانه تيم فوتبال صنعت مس در رقابتهاي آسيايي و همچنين وضعيت حضور ساير تيمهاي ورزشي اين باشگاه مورد هم انديشي حضار قرار گرفت .

دکتر رستمي ، معاونت مالي واداري شرکت ملي صنايع مس ايران و مهندس بابايي همچنين از پروژه هاي عمراني باشگاه صنعت مس و روند ساخت و تکميل استاديوم 30 هزار نفري صنعت مس بازديد نمودند.

Grand
29-04-2009, 01:36
تيم فوتبال صنعت مس در پايان هشتمين دوره رقابتهاي ليگ برتر صاحب دو رکورد شد.

تيم فوتبال باشگاه صنعت مس کرمان در پایان رقابتهای لیگ برتر با ۱۳ برد، ۴ مساوى، بدون باخت و ۴۳ امتيازبهترين عملكرد در خانه و با ۱۳ بازى و ۱۰۱ روز بدون شکست بيشترين هفته بدون باخت را در بين تيمهاي ليگ برتري داشت.

تيم فوتبال صنعت مس در پايان هشتمين دوره رقابتهاي ليگ برتر با کسب مجموع 61 امتياز با قرار گرفتن در مکان سوم جدول رده بندي به رقابتهاي جام قهرماني باشگاههاي آسيا راه يافت...

نگاهی کلی به آمار لیگ هشتم:

* بداخلاق‌ترين بازيكن:

محمد مطوري (پيام): 13 كارت زرد، يك كارت قرمز

محمدرضا خلعتبري (ذوب آهن اصفهان): 11 كارت زرد

محمد آقامحمدي (استقلال اهواز): 10 كارت زرد

* بيشترين تعداد اخراج:

اميد خورج (پاس همدان): سه كارت قرمز

* بد اخلاق‌ترين‌ تيم:

پيام خراسان ـ 87 كارت زرد و 4 كارت قرمز

* بيشترين بازي:

مرتضي اسدي (صباي قم): 32 بازي

مرتضي ابراهيمي (مس كرمان): 32 بازي

وحيد طالب‌لو (استقلال تهران): 32 بازي

مهدي رحمتي (مس كرمان): 31 بازي

* بيشترين پاس گل:

اسماعيل فرهادي (ذوب آهن اصفهان): 9 پاس گل

محمدرضا خلعتبري (ذوب‌آهن اصفهان): 9 پاس گل

ايوان پتروويچ (پرسپوليس): 9 پاس گل

جانواريو (استقلال تهران): 8 پاس گل

حسن اشجاري (ذوب آهن اصفهان): 8 پاس گل

* بهترين عملكرد در بيرون خانه:

استقلال: 17 بازي، هفت برد، پنج باخت، پنج مساوي، 26 امتياز

ذوب‌آهن اصفهان: 17 بازي، هفت برد، پنج باخت، پنج مساوي، 26 امتياز

فولاد خوزستان: 17 بازي، هفت برد، پنج باخت، پنج مساوي، 26 امتياز

* زمان زدن گل‌ها:

صفر تا 15: 87 گل، 1/11 درصد

16 تا 30: 113 گل، 4/14

31 تا 45: 141 گل، 18

46 تا 60: 122 گل، 6/15

61 تا 75: 138 گل، 6/17

76 تا 90: 182 گل، 2/23

* بيشترين زمان بدون برد:

برق شيراز: 27 هفته، 202 روز

سايپا: هشت هفته، 68 روز

* بيشترين بازي بدون گل زده:

مقاومت شهيد سپاسي شيراز: چهار بازي، 24 روز

ابومسلم: 15 بازي بدون گل زده

ملوان انزلي: 13 بازي بدون گل زده

مقاومت شهيد سپاسي شيراز: 12 بازي بدون گل زده

* بيشترين هفته بدون باخت:

مس كرمان: 13 بازي = 101 روز

استقلال تهران: هفت بازي = 64 روز

* بهترين عملكرد در خانه:

مس كرمان: 17 بازي، 13 برد، چهار مساوي، بدون باخت، 43 امتياز

استقلال تهران: 17 بازي، 12 برد، چهار مساوي، يك باخت، 40 امتياز

* بيشترين باخت متوالي:

برق شيراز: 11 هفته

* بيشترين برد متوالي:

استقلال: پنج هفته

* ترين‌هاي هشتمين دوره ليگ برتر:

نخستين گل: پژمان نوري (پرسپوليس تهران) در دقيقه 43 بازي مقابل سايپا

آخرين گل: مصطفي چترآبگون (پاس همدان) دقيقه 3+90 بازي مقابل داماش گيلان

نخستين بازي: سايپا كرج - پرسپوليس تهران

آخرين بازي: هشت ديدار هفته سي و چهارم همزمان برگزار شد

بهترين گلزن: آرش برهاني (استقلال تهران) با 21 گل زده

بهترين خط حمله: استقلال تهران با 70 گل زده

بدترين خط حمله: ملوان بندرانزلي با 31 گل ده

بهترين خط دفاع: استقلال تهران و سپاهان اصفهان با 34 گل خورده

بدترين خط دفاع: داماش گيلان با 56 گل خورده

بيشترين امتياز: استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان با 66 امتياز

كمترين امتياز: برق شيراز با 24 امتياز

بيشترين برد: استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان با 19 برد

كمترين برد: برق شيراز با پنج برد

بيشترين تساوي: صباي قم با 17 تساوي

كمترين تساوي: استقلال اهواز با هفت تساوي

بيشترين باخت: برق شيراز با 20 باخت

كمترين باخت: صباي قم با پنج باخت

بهترين تفاضل گل: استقلال تهران با تفاضل گل 36+

بدترين تفاضل گل: استقلال اهواز و برق شيراز با تفاضل گل 19-

Grand
29-04-2009, 20:58

سيد محمد کاظم اوليايي ، مدير عامل باشگاه پاس همدان با ارسال نامه اي کسب مقام سوم و صعود تيم فوتبال صنعت مس به رقابتهاي آسيايي را تبريک گفت .

در اين نامه خطاب به آقاي برهاني نژاد مدير عامل باشگاه صنعت مس آمده است : از اينکه با تلاش هاي شبانه روزي شما که از مديران جوان و موفق ورزشي مي باشيد تيم فوتبال باشگاه مس کرمان ضمن کسب رتبه سوم رقابتهاي ليگ برتر ، براي نخستين بار سهميه حضور در ليگ قهرمانان آسيا را نيز به دست آورد بسيار خرسندم ضمن تبريک اين موفقيت بزرگ به شما و همکارانتان ، لطفا مراتب تبريک اينجانب را به هواداران و مردم ورزش دوست کرمان نيز اعلام فرمائيد.

Grand
29-04-2009, 21:01

تيم فوتبال نونهالان صنعت مس با اقتدار به مقام قهرماني ليگ برتر نونهالان فوتبال باشگاههاي کشور دست يافت .

مرحله نهايي مسابقات فوتبال قهرماني نونهالان کشور در تهران برگزارشد که فوتباليستهاي نونهال صنعت مس با برتري برابر همه حريفان خود مقتدرانه به مقام قهرماني دست يافتند تا برگ زرين ديگري برافتخارات فوتبال صنعت مس بيفزايند.

namakdoon
29-04-2009, 21:24
حال می کنم با این مس ! :دی
داره پایه ای کار میکنه !

Grand
29-04-2009, 21:59

سرمربي تيم فوتبال نونهالان صنعت مس قهرماني تيمش در ليگ برتر نونهالان کشور را مرهون حمايتهاي مديرعامل باشگاه ، مدير فني تيمهاي پايه باشگاه ،برنامه ريزي دقيق، تمرينات مستمر وموثر و تلاش بازيکنان دانست.

مجيد نامجو در گفتگو با سايت رسمي باشگاه صنعت مس سطح فني مرحله نهايي رقابتهاي ليگ برتر فوتبال نونهالان باشگاههاي کشور را بسيار بالا ارزيابي نمود و ادامه داد: تيم ما با برنامه ريزي هاي انجام شده تنها براي قهرماني در مسابقات حاضر شد و با توانايي بالاي بازيکنان تيم که تعجب همگان را از نظر تکنيک فردي و تاکتيک پذيري تيمي برانگيخته بود، توانست با اقتدار و با برتري مطلق برابر حريفاني همچون تراکتور سازي تبريز ، ذوب آهن اصفهان ، داماش گيلان برسکوي نخست رقابتها قرار گيرد.

وي ادامه داد: بازيکنان نونهال صنعت مس با بازي فوق العاده خود نشان دادند که نه تنها آينده تيم هاي فوتبال صنعت مس بلکه آينده فوتبال کشور تضمين خواهد بود.

نامجو گفت: بسيار خوشحالم که برنامه ريزي هاي دقيق باشگاه صنعت مس در امر سازندگي فوتبال موثر واقع شده است و تلاش همه مجموعه به ثمر نشسته است.

سرمربي تيم فوتبال صنعت مس گفت: يکي از مواردي که در کنار قهرماني تيم براي ما بسيار ارزشمند است رعايت مسائل اخلاقي از سوي بازيکنان تيم ما و همچنين نداشتن بازيکن صغر سن در مقايسه با ساير تيمهاست و اين نشان ميدهد که اين مقام شايسته و سزاوار تلاش نونهالان باشگاه صنعت مس بود.

Grand
29-04-2009, 22:10

مدیرعامل باشگاه صنعت مس گفت: نمی خواهيم مانند تیم های فعلی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا زنگ تفریح حریفان آسیایی باشیم.

عبدالرضا برهاني نژاد در گفتگو با سايت رسمي باشگاه صنعت مس اظهار داشت: از روز گذشته تیم ویژه کارشناسی خود را برای حضور هر چه قدرتمند تر در لیگ قهرمانان آسیا تشکیل دادیم تا آگاهی پیدا کنیم که چه معیارها و استانداردهایی برای حضور پرقدرت در لیگ قهرمان اسیا لازم است .

وی ادامه داد: معتقدم نباید چشم بسته به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پا گذاشت ، در صدديم باشگاه صنعت مس را به عنوان باشگاهي باکلاس و بين المللي معرفي کنيم و اين نيازمند تفکري حرفه ايست، چرا که می خواهيم یکی ازبهترین تیم های فصل آینده لیگ قهرمانان باشیم .

برهاني نژاد به کسب مقام سومي تيم فوتبال صنعت مس اشاره و اظهار داشت: در ابتداي حضورم در باشگاه صنعت مس در کنفرانس مطبوعاتي وقتي اعلام کردم تنها به حضور در آسيا مي انديشيم تفهيم برخی از خبرنگاران اين بود که حرف من از روی جوانی است و رسیدن به رتبه های اول تا سوم براي تيم صنعت مس ناممکن و غير قابل تصور است اما نشان دادیم می توان با برنامه ریزی وفراهم کردن امکانات به آنچه که هدف گذاری شده رسید به شرطی که اجازه ورود حاشيه را به تيم ندهيم .

وي ادامه داد: البته ناگفته نماند در اين بين یکسری مشکلات به واسطه کم پولی ها براي ما پيش آمد و به نوعی ناملایمتی ها با من شد اما با بی پولی و مشکلات ساختیم و سعی کردیم همدلی را در بین بازیکنان به وجود بیاوریم و با بازیکنان رفاقت کردیم تا وقتی مشکلات مالی را با آنها در میان می گذاشتیم آنها نیز این موضوع را درک می کردند واعتراضی نداشتند ، خوشبختانه با تلاش کادر فنی ، بازیکنان ، اعضای هیات مدیره و هواداران توانستیم سهمیه آسیا را برای مردم کرمان کسب کنیم.

وی در مورد ترکيب فصل آينده تيم نيز گفت: مطمئنا اسکلت تیم را برای فصل آینده حفظ خواهيم کرد و با صحبت هایی که با پرویز مظلومی داشتیم وی تاکید داشت بازیکنان اصلی در تیم بمانند و بعد از آن در راستای تقویت تیم مهره های جدیدی را جذب کنیم.

Grand
30-04-2009, 17:24
شکست استقلال و صعود تیم مس رفسنجان به مرحله بعد رقابت‎های جام حذفی رو به همه هواداران تبریک میگم...

ferdfe
30-04-2009, 17:32
چه مي كنن اين مسي ها :10::40::10:

amir_a
30-04-2009, 17:34
میگم فکرشو بکنین، مس رفسنجان هم بیاد لیگ برتر.
چه شود:21:

ولی فکر نکنم بتونه::41:

namakdoon
30-04-2009, 22:38
میگم فکرشو بکنین، مس رفسنجان هم بیاد لیگ برتر.
چه شود:21:

ولی فکر نکنم بتونه::41:

فکر اینو بکن که بیاد مثل مس کرمان ، آسیا !! :10::27::21:

hoomaan
30-04-2009, 22:40
مس کرمان از جام حذفی اوت شده ؟ با کی ؟

amir_a
01-05-2009, 00:33
مس کرمان از جام حذفی اوت شده ؟ با کی ؟

داغ دلمونو تازه کردی. از همین مس رفسنجان خورد:41:

بی باک بی بال
01-05-2009, 15:45
خدا کن چهار تا بازکن درست حسابی جذب کنند

amir_a
02-05-2009, 09:40
خدا کن چهار تا بازکن درست حسابی جذب کنند

مطمئن باشین این فصل مس خریدای جنجالی میکنه.:21:

ferdfe
02-05-2009, 17:21
در گفت و گو با فارس
برهاني‌نژاد: توجيه مدير استقلال به مذاقم خوش نيامد
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه مس كرمان گفت: وقتي توجيه واعظ آشتياني در مورد باخت استقلال را شنيدم، به مذاقم خوش نيامد.

عبدالرضا برهاني‌نژاد در گفت و گو با خبرگزاري فارس، درباره صحبت‌هاي اميرواعظ آشتياني درباره باخت مقابل مس رفسنجان، اظهار داشت: مديرعامل استقلال به جاي اينكه بگويد مس تيم خوب و قدرتمندي است، گفت كه يك در هزار پيش مي‌آيد كه چنين باخت‌هايي رقم بخورد.
وي افزود: استقلال هر كاري كند، استقلال است. تيم اصلي و فرعي نداريم. قيمت هر كدام از نيمكت نشينان اين تيم دو برابر قيمت بازيكنان مس است. كل بودجه مس رفسنجان براي اين فصل، 712 ميليوت تومان بوده است.
برهاني نژاد گفت: استقلال با تيم اميد خود در جام حذفي شركت نكرده بود. فقط طالب لو و دو بازيكنانش نبودند. همه اين حرف‌ها بهانه است و من به دليل همين توجيهات، نتوانستم جواب ندهم. آقاي واعظ از بد منظري وارد بحث شد و مثل هميشه با حالت طلبكارانه صحبت كرد.
مديرعامل مس درباره اينكه براي فصل آينده چه برنامه هايي دارند و قصد حفظ پرويز مظلومي را خواهند داشت، گفت: البته كه مي خواهيم مظلومي را حفظ كنيم. ساعت 14:30 امروز جلسه اي با ايشان داريم. از او خواسته ايم برنامه هايش را به ما بدهد تا در هيات مديره مطرح كنيم.
برهاني نژاد تصريح كرد: با مظلومي به ليگ قهرمانان رسيده ايم و براي خود او خوب است كه بماند چون اين افتخار برايش نوشته مي شود. به كار مظلومي اعتقاد داريم.
وي در اين باره كه مظلومي در فصل از برخي مسائل ابراز ناراحتي كرده بود، گفت: هميشه سعي كرديم تا بهترين شرايط را براي تيم فراهم كنيم و براي رسيدن به اين هدف از هيچ كوششي هم دريغ نكرده ايم.
برهاني نژاد در پاسخ به اينكه براي حفظ بازيكني مثل مهدي رحمتي چه برنامه اي دارد، عنوان كرد: به دنبال جذب بازيكنان خوب و بزرگ هستيم؛ اما نمي خواهيم قيمت ها را هم بالا ببريم. در مورد رحمتي هم نظر باشگاه بر حفظ اوست. براي او خوب است كه در مس بماند چون اگر قرار باشد به پرسپوليس برود، شايد تيم ملي را هم از دست بدهد. بازي در تيم بي حاشيه مس بهتر از بازي در تيمي مثل پرسپوليس است كه حاشيه دارد و تمركز بازيكن را از بين مي برد.
انتهاي پيام/

ferdfe
02-05-2009, 17:23
آرزوی بزرگم تعبیر شد / قطبی به نوع بازی ام اعتقاد دارد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هافبک تیم فوتبال مس کرمان ضمن ابراز خوشحالی از دعوت شدنش به تیم ملی تاکید کرد که آرزوی بزرگ ورزشی اش تعبیر شده است. فرزاد آشوبی در مورد دعوتش به تیم ملی گفت: خیلی خوشحالم زیرا این

اتفاق بزرگی بود که آرزوی آن را داشتم و امروز آرزوی بزرگ ورزشی ام تعبیرشده است.
وی در مورد اینکه چرا با توجه به عملکرد مطلوبش در این سالها در تیم های پرسپولیس و مس، به تیم ملی دعوت نمی شد، ادامه داد: اشکال ندارد، فوتبال همین است و بعضی از مربیان سلایق خودشان را دارند، البته امیدوارم این دعوت سبب خیر شود تا بتوانم روند خوبی که در این سال ها در تیم های پرسپولیس و مس کرمان داشتم را در تیم ملی ادامه دهم.
هافبک تیم فوتبال مس کرمان در مورد این ابهام که ارتباط خوبش با قطبی عامل دعوتش به تیم ملی بوده است، خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم هرمربی سلیقه خودش را دارد و قطبی هم نوع بازی من را دوست داد و این موضوع عجیبی نیست. مطمئن باشید شایستگی های فنی من باعث دعوتم از سوی قطبی به تیم ملی شد، اتفاقی که باید زودتر از این ها رخ می داد.
آشوبی در مورد اینکه آیا اطمینان دارد در دیدارهای مهم آینده می تواند برای تیم ملی مفید و موثر باشد، اظهار داشت: من خیلی خونسردم و کم تجربه هم نیستم و به راحتی می توانم در بازی های بزرگ هم برنامه های کادر فنی را در زمین پیاده کنم و در چنین مسابقاتی از نظر روحی - روانی هم دچار افت نخواهم شد.
وی همچنین تاکید کرد: امیدوارم در این مقطع همه به تیم ملی کمک کنند و با حمایت های جامعه ورزش از این تیم، موج مثبتی که با صحبت های و روحیه افشین قطبی بر فضای فوتبال ایران حاکم شده است، در نهایت باعث موفقیت تیم ملی در بازی های مهم پیش رو و صعود تیم ملی به جام جهانی شود.
هافبک تیم مس کرمان در پایان در مورد ادامه همکاری اش با این باشگاه گفت: همه چیز بستگی به سیاست های کلان باشگاه دارد که می خواهد به چه شکلی به فعالیت ادامه دهد. در این شرایط وقت زیادی دارم و هنوزهیچ تصمیمی برای آینده ام نگرفتم.

namakdoon
02-05-2009, 20:13
دوس دارم این فرزادووووووووووووووووووو :دی

Grand
02-05-2009, 21:20
امیدوارم امسال توی مس بمونه

Grand
02-05-2009, 23:26

مديرعامل باشگاه مس كرمان گفت: تكليف تمديد قرار داد پرويز مظلومي با باشگاه مس امشب مشخص مي‌شود.

برهاني نژاد اظهار كرد: بعد از ظهر امروز، نشست تازه‌اي را با پرويز مظلومي برگزار مي‌كنيم و تا امشب وضعيت تمديد قرار داد سرمربي تيم مشخص مي‌شود.

وي افزود: مظلومي تنها گزينه‌ي ماست و اميدواريم در فصل آينده با حضور او در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا شركت كنيم.

وي درباره‌ي شايعه‌ي اختلاف پرويز مظلومي با باشگاه مس، و ديدار وي با امير قلعه نويي نيز گفت: به هيچ عنوان چنين مسئله‌اي نيست، من در شب بازي استقلال و مس رفسنجان، در هتل با خانواده‌ام مشغول صرف شام بودم كه قلعه نويي را ديدم و تنها كمي با هم احوالپرسي كرديم. ماجرا در همين اندازه بوده و هيچ دلخوري هم براي مظلومي پيش نيامده است.

برهاني نژاد، درباره‌ي مجادله‌ي لفظي خود با مديرعامل باشگاه استقلال در يك برنامه‌ي تلويزيوني نيز گفت: بحث مجادله نبود، اما آشتياني تلاش مي‌كرد تا براي شكست استقلال بهانه بياورد و اين بهانه را با همان لحن طلب‌كارانه‌ي هميشگي خود بيان مي‌كرد كه من براي دفاع از حقوق باشگاه صنعت مس كرمان پاسخ او را دادم و مطمئنم كه اگر 5 بار ديگر هم با استقلال بازي كنيم باز هم اين تيم را شكست مي‌دهيم.

مدير عامل باشگاه مس كرمان، در ادامه از حضور يك بازيكن برزيلي در تيم مس كرمان خبر داد و گفت: قرار بود اين بازيكن را در نيم فصل جذب كنيم كه ميسر نشد اما اين بازيكن را در اين فصل به خدمت خواهيم گرفت.

ضمن آن كه ادينهو و پائولو زالدرون نيز قرار داد خود را با باشگاه تمديد كردند و حضور آنها در فصل آينده نيز در تيم مس كرمان قطعي است.

برهاني نژاد درباره‌ي وضعيت مهدي رحمتي، امير حسين صادقي، و مهدي رجب‌زاده نيز گفت: مذاكرات خود را با رحمتي، و صادقي انجام داده‌ايم و تمام تلاش خود را انجام مي‌دهيم تا ظرف يكي دو روز آينده، قرار داد اين بازيكنان را نيز تمديد كنيم. در باره‌ي رجب زاده نيز، رضايت نامه‌ي او را تحويلش داديم تا بتواند درباره‌ي آينده‌اش فكر كند اما تصور مي‌كنم خود رجب زاده علاقه دارد در تيم مس كرمان بماند.

amir_a
03-05-2009, 00:19
فکر نمی کنم موندن یا رفتن مظلومی نگرانی داشته باشه.

هر مربی از مس رفته، یکی بهتر جاشو گرفته.:27:

همینجوری پیش بره، بعید نیست چند سال دیگه مورینیو رو نیمکت مس باشه.:31:

ferdfe
03-05-2009, 13:40
قلعه‌نويي در مس ، مظلومي در سايپا

با نزديك شدن به پايان فصل فوتبالي 87-88 بايد متنظر هر اتفاقي حول و حوش تيم‌هاي ليگ برتري باشيم. امير قلعه‌نويي شايد اصلي‌ترين گزينه براي زير نظر گرفتن باشد. آنهايي كه رد او را در شب قبل از بازي با مس رفسنجان در دفتر مديرعامل مس كرمان گرفته‌اند اين موضوع را تاييد مي‌كنند. ديداري كه به‌ زعم و

گفته برهاني‌نژاد (مديرعامل باشگاه صنعت مس) يك ملاقات ساده براي تازه كردن ديدارها بوده است.
البته نبايد از ياد برد كه امير قلعه‌نويي زماني از تیم فوتبال صنعت مس كرمان جدا شد كه مديرعامل آن باشگاه حمید نيك‌نفس بود و برهاني‌نژاد تنها يك هفته پيش از شروع مسابقات ليگ برتر هشتم به اين عنوان جايگزين نيك‌نفس شد.
خبر تحركات مشكوك در باشگاه صنعت مس و اينكه شايد مظلومي قيد ماندن در كرمان را بزند بهانه‌اي شد تا در اين خصوص بيشتر كنكاش كنيم.
برهاني‌نژاد كه روز گذشته به تهران سفر كرده بود تا در برنامه ورزش از نگاه دو شركت كند و تلفن همراهش هرگز روشن نبود تا در اين باره پاسخگوي سوالات‌مان باشد. اما كهن‌دل (سرپرست تیم فوتبال صنعت مس كرمان) حرف‌هايي زد كه دانستنش خالي از لطف نيست. «ماندن و نماندن آقاي مظلومي هنوز قطعي نيست و قرار است خواسته‌هاي او بررسي شود تا در صورت امكان او به فعاليتش در مس ادامه دهد.»

او حضور امير قلعه‌نويي در كرمان را تاييد كرد و ملاقات برهاني‌نژاد و سرمربي استقلال را در حد تماشاي يك فوتبال در چارچوب مسابقات جام‌حذفي دانست. «آقاي برهاني‌نژاد و مكي‌زاده بازي استقلال – مس رفسنجان را از نزديك نگاه كردند و پنجشنبه در ورزشگاه نوش اباد بودند.»
ولي پرويز مظلومي اخباري موثق‌تر از سرپرست تيمش داشت. او كه روز دوشنبه (فرداي آخرين بازي صنعت مس برابر پيكان)‌كرمان را ترك كرده است از اين شهر و اتفاقات درون آن بي خبر نيست. «چهارشنبه شب بود كه آقاي برهاني‌نژاد به من تلفن كرد و گفت كه امير قلعه‌نويي براي ديدار با وي به دفتر باشگاه خواهد رفت. هدف او از اين كار نشان دادن حسن نيتش بود و مي‌خواست به من بفهماند كه او ترتيب دهنده اين ملاقات نبوده است و قصدش از ديدار با قلعه‌نويي تنها و تنها تازه كردن ديدارها خواهد بود.»
مظلومي كه عامل اصلي اين اتفاقات را فردي نزديك به باشگاه صنعت مس مي‌داند به شدت از رفتار و كردار اين شخص كه اتفاقا ارتباط مطلوبي هم با خبرگزاري‌ها و روزنامه‌هاي ورزشي دارد دل چركين است. «قلعه‌نويي هم قصد نداشت چنين كاري انجام دهد اما اين فرد كه با حضور من منافعش در مس به خطر افتاده و ديگر نمي‌تواند بازيكن به تيم بياورد تا پورسانتش را بگيرد اين ملاقات را ترتيب داده است و بعد هم همان شب خبرش را به اين طرف و آن طرف پخش كرده است.»
مظلومي با اطمينان كامل عنوان مي‌كند كه همين فرد در مصاف تيمش برابر ابومسلم (در مشهد) حاشيه‌ ايجاد كرده است. «من شرايط خاص خودم را دارم و آنها را در جلسه يكشنبه (فردا) با هيات مديره باشگاه مطرح خواهم كرد. دينم را هم به شهر و مردم كرمان ادا كرده‌ام و آدمي نيستم كه خودم را به تيمي يا باشگاهي تحميل كنم.»
مظلومي اضافه مي‌كند: «البته خود برهاني‌نژاد به من گفت كه اين ديدار فقط به منظور حال و احوالپرسي بوده و هيچ بحثي غير از آن در اين جلسه مطرح نشده است. صحت و سقمش را از خود برهاني‌نژاد بپرسيد.»
ناگفته نماند صحبت‌هاي اميررضا واعظ‌آشتياني در برنامه نود پنجشنبه شب و اينكه امير قلعه‌نويي هنوز حاضر نشده شرايطش براي ماندن در استقلال را به مديرعامل بگويد به اين شائبه به وجود آمده، دامن مي‌زند كه شايد با جدايي امير قلعه‌نويي از استقلال او بار ديگر به باشگاه فصل هفتمي‌اش بازگردد.
از سوي ديگر پرويز مظلومي هم به طور جد از سوي دو باشگاه مشهدي و تهراني پيشنهاد دارد. « از باشگاه ابومسلم مستقيما با بنده تماس گرفتند و پيشنهادشان را مطرح كرده‌اند. از سوي ديگر نيز از يك باشگاه تهراني هم پيشنهاد دارم كه نمي‌خواهم اسمي از آن ببرم، چرا كه اهل بازار گرمي كردن و مطرح ساختن اين قبيل مسايل نيستم، اما آنچه در وهله اول برايم اهميت دارد اين است كه بتوانم در صنعت مس بمانم و مديران مجموعه را براي حفظ و جذب برخي مهره‌ها متقاعد كنم تا فصل بعد در ليگ قهرمانان آسيا زنگ تفريح نباشيم و از حيثيت فوتبال باشگاهي كشورمان دفاع كنيم.»

منبع: (سایت روزنامه ورزشی گل)

ferdfe
03-05-2009, 13:43
صنعت مس رفسنجان 15 اردیبهشت میزبان ملوان بندرانزلى خواهد بود

در ادامه مسابقات فوتبال جام حذفى باشگاه هاى كشور عصر روز سه شنبه ۱۵/۲/۸۸ در مرحله یک هشتم نهایی صنعت مس رفسنجان در زمین چمن نوش آباد رفسنجان میزبان ملوان بندرانزلى
خواهد بود.
بر این اساس اعلام فدراسیون فوتبال برنامه دیگر دیدارهای جام حذفی به این صورت خواد بود.

چهارشنبه - ۱۶/۲/۸۸
مرحله يك چهارم نهايى
• تراكتورسازى تبريز ..... راه آهن شهررى، ورزشگاه اختصاصى تراكتور سازى
يكشنبه - ۲۰/۲/۸۸
مرحله يك چهارم نهايى
• پاس همدان ............ پرسپوليس، ورزشگاه قدس همدان
چهارشنبه - ۲۳/۲/۸۸
مرحله يك چهارم نهايى
• صباى قم - برنده ديدار مس رفسنجان ......... ملوان بندرانزلى ميزبان اين بازى متعاقبا اعلام مى شود.
پنجشنبه - ۲۴/۲/۸۸
مرحله نيمه نهايى
برنده ديدار پاس همدان - پرسپوليس تهران با برنده ديدار تراكتورسازى تبريز - راه آهن شهررى ، ميزبان اين بازى متعاقباً اعلام مى شود .

ferdfe
03-05-2009, 14:46
سرخپوشان همچنان به دنبال بازیکنان جدید / رحمتی، حسینی و عقیلی در راه پرسپولیس

کانون هواداران پرسپولیس: مدیران باشگاه پرسپولیس که زودتر از سایر تیم ها وارد بازار نقل وانتقالات شده اند، این بار مذاکره با رحمتی، حسینی و عقیلی را شروع کرده اند.
سید مهدی رحمتی گلر ملی پوش تیم مس کرمان که پیش از این نیز مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته بود مذاکره با مدیران این تیم را شروع کرده ولی تا این لحظه طرفین بر سر قیمت پیشنهادی این بازیکن به توافق نرسیده اند. سید جلال حسینی مدافع ملی پوش سایپا هم قراردادش با این تیم به پایان رسیده مذاکرات نهایی را انجام داده و به توافق نهایی نیز دست پیدا کرده است و ظرف چند روز آینده نیز قرارداد داخلی اش را با سرخپوشان امضا خواهد کرد. اما مدیران پرسپولیس که در خط دفاع به شدت احساس ضعف می کنند باب مذاکره با هادی عقیلی مدافع ملی پوش سپاهان را نیز باز کرده اند اما چون این بازیکن با سپاهان قرارداد دارد همه چیز بسته به نظر مدیران سپاهان است.

گفتنی است پرسپولیس تا این لحظه به طور رسمی با میثم بائو، اشپیتیم آرفی و صابر میرقربانی قرارداد امضا کرده است.

Grand
04-05-2009, 03:05
مديرعامل باشگاه مس كرمان گفت: توافقات خوبي با پرويز مظلومي داشتيم و اين مربي در آستانه تمديد قرارداد با باشگاه قرار دارد.

برهاني نژاد اظهار كرد: امروز نشست بسيار خوبي با پرويز مظلومي داشتيم و تا هفتاد درصد با او به توافق رسيديم به نظر نمي‌رسد مشكل خاصي براي تمديد قرارداد وجود داشته باشد.

وي افزود: نشست امروز مثبت بود و روز دوشنبه نيز با مظلومي ديدار مي‌كنيم كه به احتمال زياد در همين نشست قرارداد او را تمديد خواهيم كرد.

برهاني‌نژاد ادامه داد: در هر صورت باشگاه مس تمايل دارد تا با توجه به اينكه پرويز مظلومي اين تيم را آسيايي ساخته است در رقابت‌هاي سال آينده در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا نيز خود او بر روي نيمكت بنشيند كه خوشبختانه به احتمال زياد اين اتفاق رخ مي‌دهد.

پرويز مظلومي نيز پس از نشست با مديرعامل باشگاه مس كرمان با ابراز رضايت از نتايج اين نشست خاطر نشان كرد كه باشگاه در زمينه درخواست او براي جذب چند بازيكن به منظور حضور قدرتمندانه در ليگ قهرمانان آسيا و ليگ برتر موافقت كرده است.

Grand
04-05-2009, 16:35

مدير عامل شرکت ملي صنايع مس ايران در پيامي پيروزي‫ تيم هاي فوتبال صنعت مس را تبريک گفت.

در اين پيام آمده است:

پيروزي‫هاي غرورآفرين تيم فوتبال صنعت مس كرمان و رفسنجان كه برآمده از عنايات پروردگار متعال و همّت و حميّت مسئولين، كادر فني و مربيان و بازيكنان اين تيم و حمايت همه جانبه مسئولين محترم استان كرمان وشهرستان رفسنجان و هواداران خونگرم دو تيم و عزم مديريت شركت ملي صنايع مس ايران براي سهيم شدن در امر توسعه ورزش مي‫باشد، دل همه كاركنان و مسئولين شركت مس و ورزش‫دوستان را به شعف و شادماني وا داشت.

كسب مقام سوم ليگ برتر فوتبال و راهيابي به جام باشگاههاي آسيا توسط تيم صنعت مس كرمان و غلبة تيم فوتبال صنعت مس رفسنجان بر قهرمان ليگ برتر و صعود به دور بعدي جام حذفي، خبر از ظهور قطب جديدي در ورزش كشور مي‫دهد كه پاية خود را بر برنامه‫ريزي اصولي، مديريت منابع و نگاه جامع نگر به پديده‫هاي اجتماعي بنا نهاده است.

تشكر و قدرداني خود را از همه كساني كه در اين موفقيت‫ها نقش داشته‫اند ابراز نموده و با خرسندي اعلام مي‫دارد كاركنان پُرتوان صنعت مس در كنار موفقيت‫هاي صنعتي كه طي يك سال گذشته براي اين شركت رقم زده و ركوردهاي جديدي را در توليد مس آفريده، توفيقات به دست آمده در جبهه ورزش را نيز از نعمات الهي دانسته و همه اين دستآوردها را تقديم به پيشگاه مقام معظم رهبري، رياست محترم جمهوري، وزير محترم صنايع و معادن، خانواده معظم شهدا و ايثارگران عزيز مي‫نمايد و اميد دارد تداوم اين حركت بتواند زمينه‫ساز تحول عظيمي در ورزش ملي و منطقه‫اي گردد.

محمد هادي اردبيلي

رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت ملي صنايع مس ايران

ferdfe
05-05-2009, 12:05
صنعت مس رفسنجان براي حذف ملوان لحظه شماري مي كند
سرمربي تيم فوتبال صنعت مس رفسنجان گفت: اگر ده بار ديگر هم با استقلال بازي مي کرديم باز به پيروزي مي رسيديم.اکبر زبردست ادامه داد: خوشبختانه نشان داديم فاصله‌ي ما با تيم‌هاي ليگ برتري زياد نيست و اكنون با اعتماد به نفس بيشتري در مرحله‌ي بعدي اين رقابت‌ها و همچنين رقابت‌هاي ليگ يك شركت خواهيم كرد .
وي در مورد ديدار برابر ملوان نيز گفت: شناخت مناسبي از اين تيم داريم و از آنجايي که به قهرماني در جام مي انديشيم تنها براي پيروزي به ميدان خواهيم رفت .
اكبر زبردست پس از آنكه بازيكنانش توانستند استقلال تهران قهرمان هشتمين دوره‌ي ليگ برتر را در ضربه‌هاي پنالتي از پيش‌رو بردارند، اظهار كرد: پيش از انجام اين ديدار براي اين بازي برنامه‌ريزي كرده بوديم تا نتيجه قابل قبولي را بدست بياوريم و با نمايش خوب در آن، اعتماد به نفس لازم را براي رقابت‌هاي ليگ يك بدست آوريم و خوشبختانه اينطور هم شد و به هدفمان رسيديم ..
زبردست گفت: از هواداران تيم که همواره حامي و ياور ما هستند تشکر مي کنم و اين پيروزي را با تمام وجود به آنها تقديم مي کنيم
وي افزود: بازيکنان تيم پس از پيروزي برابر استقلال با انگيزه بالا ي خود ، براي حذف ملوان لحظه شماري مي کنند.

ferdfe
05-05-2009, 12:06
مظلومي تنها گزينه‌ي ما در فصل آينده است
مدير عامل باشگاه صنعت مس گفت: مظلومي تنها گزينه‌ي ماست و اميدواريم در فصل آينده با حضور او در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا شركت كنيم. عبدالرضا برهاني نژاد از تمديد قرارداد بازيکنان خارجي تيم

فوتبال صنعت مس خبر داد و اظهار داشت: ادينهو و پائولو زالدرون قرار داد خود را با باشگاه تمديد كردند و حضور آنها در فصل آينده نيز در تيم صنعت مس كرمان قطعي است.
وي ادامه داد: در صدد هستيم تا يك بازيكن برزيلي ديگر را جذب نماييم ، در واقع قرار بود اين بازيكن را در نيم فصل جذب كنيم كه ميسر نشد اما اين بازيكن را در اين فصل به خدمت خواهيم گرفت

برهاني نژاد درباره‌ي وضعيت ساير بازيکنان نامي تيم صنعت مس كرمان نيز گفت : مذاكرات خود را با رحمتي و صادقي انجام داده‌ايم و تمام تلاش خود را انجام مي‌دهيم تا ظرف يكي دو روز آينده، قرار داد اين بازيكنان را نيز تمديد كنيم.
يرهاني نژاد در باره‌ي رجب زاده نيزگفت: رضايت نامه‌ي او را تحويلش داديم تا بتواند درباره‌ي آينده‌اش فكر كند اما تصور مي‌كنم خود رجب زاده علاقه دارد در تيم صنعت مس كرمان بماند.
مدیرعامل باشگاه صنعت مس گفت: نمی خواهيم مانند تیم های فعلی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا زنگ تفریح حریفان آسیایی باشیم. عبدالرضا برهاني نژاد اظهار داشت: تیم ویژه کارشناسی خود را برای حضور هر چه قدرتمند تر در لیگ قهرمانان آسیا تشکیل دادیم تا آگاهی پیدا کنیم که چه معیارها و استانداردهایی برای حضور پرقدرت در لیگ قهرمان اسیا لازم است .
وی ادامه داد: معتقدم نباید چشم بسته به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پا گذاشت ، در صدديم باشگاه صنعت مس را به عنوان باشگاهي باکلاس و بين المللي معرفي کنيم و اين نيازمند تفکري حرفه ايست، چرا که می خواهيم یکی ازبهترین تیم های فصل آینده لیگ قهرمانان باشیم .
برهاني نژاد به کسب مقام سومي تيم فوتبال صنعت مس اشاره و اظهار داشت: در ابتداي حضورم در باشگاه صنعت مس در کنفرانس مطبوعاتي وقتي اعلام کردم تنها به حضور در آسيا مي انديشيم تفهيم برخی از خبرنگاران اين بود که حرف من از روی جوانی است و رسیدن به رتبه های اول تا سوم براي تيم صنعت مس ناممکن و غير قابل تصور است اما نشان دادیم می توان با برنامه ریزی وفراهم کردن امکانات به آنچه که هدف گذاری شده رسید به شرطی که اجازه ورود حاشيه را به تيم ندهيم .
وي ادامه داد: البته ناگفته نماند در اين بين یکسری مشکلات به واسطه کم پولی ها براي ما پيش آمد و به نوعی ناملایمتی ها با من شد اما با بی پولی و مشکلات ساختیم و سعی کردیم همدلی را در بین بازیکنان به وجود بیاوریم و با بازیکنان رفاقت کردیم تا وقتی مشکلات مالی را با آنها در میان می گذاشتیم آنها نیز این موضوع را درک می کردند واعتراضی نداشتند ، خوشبختانه با تلاش کادر فنی ، بازیکنان ، اعضای هیات مدیره و هواداران توانستیم سهمیه آسیا را برای مردم کرمان کسب کنیم.
وی در مورد ترکيب فصل آينده تيم نيز گفت: مطمئنا اسکلت تیم را برای فصل آینده حفظ خواهيم کرد و با صحبت هایی که با پرویز مظلومی داشتیم وی تاکید داشت بازیکنان اصلی در تیم بمانند و بعد از آن در راستای تقویت تیم مهره های جدیدی را جذب کنیم

ferdfe
05-05-2009, 12:08
به احتمال زياد روز سه شنبه قرارداد مظلومی با باشگاه صنعت مس تمديد مي‌شود

مديرعامل باشگاه صنعت مس گفت: توافقات خوبي با پرويز مظلومي داشتيم و اين مربي در آستانه تمديد قرارداد با باشگاه صنعت مس قرار دارد. برهاني نژاد در ادامه افزود: امروز نشست بسيار خوبي با پرويز مظلومي داشتيم و تا هفتاد درصد با او به توافق رسيديم به نظر نمي‌رسد مشكل خاصي براي تمديد قرارداد وجود داشته باشد.
وي افزود: نشست امروز مثبت بود و روز دوشنبه نيز با مظلومي ديدار مي‌كنيم كه به احتمال زياد در همين نشست قرارداد او را تمديد خواهيم كرد.
برهاني‌نژاد ادامه داد: در هر صورت باشگاه مس تمايل دارد تا با توجه به اينكه پرويز مظلومي اين تيم را آسيايي ساخته است در رقابت‌هاي سال آينده در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا نيز خود او بر روي نيمكت بنشيند كه خوشبختانه به احتمال زياد اين اتفاق رخ مي‌دهد.
به گزارش ايسنا، پرويز مظلومي نيز پس از نشست با مديرعامل باشگاه مس كرمان با ابراز رضايت از نتايج اين نشست خاطر نشان كرد كه باشگاه در زمينه درخواست او براي جذب چند بازيكن به منظور حضور قدرتمندانه در ليگ قهرمانان آسيا و ليگ برتر موافقت كرده است.

ferdfe
06-05-2009, 19:26
تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان سومين شگفتي را رقم زد

تيم فوتبال صنعت مس رفسنجان در ادامه رقابت هاي فوتبال جام حذفي عصر امروز سه شنبه 15 اردیبهشت ماه با شکست تيم ملوان مناطق آزاد انزلي،سومين شگفتي جام حذفي را رقم زد. بازيکنان تيم صنعت مس رفسنجان بدنبال شکست تيم هاي صنعت مس کرمان و استقلال تهران امروز تيم فوتبال ملوان انزلي سومين تيم ليگ برتري را با نتيچه يک برصفر شکست داده و با خارج کردن اين تيم از دور رقابت هاي جام حذفي، خود را به مرحله يک چهارم نهايي رساندند.
تنها گل اين ديدار را قاسم دهنوي در دقيقه 45 از روي ضربه پنالتي به ثمر رساند.
با خطاي "بابک پور غلامي" بازيکن تيم ملوان انزلي بر روي "نبي ساکي" بازيکن تيم صنعت مس رفسنجان در محوطه جريمه اين ضربه پنالتي به سود تيم رفسنجاني اعلام شد.
همچنين "سکو فونانا"، "امير حسين محمدي"، "محمد عزيزي"، "نبي ساکي" و "مصطفي محمودي" بازيکنان تيم مس رفسنجان به ترتيب در دقايق 23، 65، 81، 2+90، 3+90 اين ديدار از سوي قاضي ميدان با دريافت کارت زرد جريمه شدند.

غلامرضا جباري قضاوت اين ديدار را برعهده داشت.حسين خانبان و سعيد علي نژاديان وي را در امر قضاوت ياري کردند.
حسين نيکوزاده نيز داور چهارم اين ديدار بود.
از اين ديدار که در ورزشگاه نوش آباد رفسنجان محل میزبانی تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان برگزار شد بيش از 6 هزار نفر ديدن کردند.

صنعت مس رفسنجان درمرحله يک چهارم نهايي با صباي قم رقابت خواهد کرد.

ferdfe
06-05-2009, 19:27
بازيکنان صنعت مس رفسنجان مقابل ملوان حرفه اي بودند
اکبر زبردست: بازيکنان مس رفسنجان مقابل ملوان حرفه اي بودند
کرمان- سرمربي تيم فوتبال مس رفسنجان گفت: بازيکنان تيم ما توانستند با انجام يک ديدار حرفه اي مقابل تيم ملوان بندر انزلي نتيجه قابل قبولي را کسب کردند.
"اکبر زبردست" عصر سه شنبه پس از اين ديدار در گفت و گو با ايرنا افزود: در شرايطي که حدود 70 درصد زمان مسابقه را در دست داشتيم، ديدار خوبي را به نمايش گذاشتيم.
وي با اشاره به اينکه تيم ملوان انزلي نيز در اين ديدار بسيار دونده و خوب بازي کرد، تاکيد کرد: اين تيم از دو روز پيش به رفسنجان آمده بود و از آمادگي کامل براي اين ديدار برخوردار بود.
زبردست اظهار داشت: برخلاف تيم ملوان که 15 روز زمان براي آمادگي در اين ديدار را داشت ما بسيار کم فرصت داشتيم اما خوشحاليم که مقابل ملوان نيز پيروز شديم.
سرمربي تيم مس رفسنجان گفت: در بسياري از موارد اختلافي بين بازيکنان تيم هاي ليگ دسته يک و ليگ برتر از نظر سطح کيفي وجود ندارد و بيان برتر بودن بازيکنان ليگ برتر نسبت به بازيکنان تيم هاي ليگ دسته يک تنها يک حس رواني است.
وي ادامه داد: بازيکنان تيم مس رفسنجان توانسته اند سه تيم بزرگ ليگ برتري مس کرمان، استقلال تهران و ملوان انزلي را شکست دهند و شايسته توجه بيشتر هستند.
زبردست افزود: مربيان تيم ملي مي توانند با نگاه دقيق تر از حضور اين بازيکنان در اردوي تيم ملي نيز استفاده کنند چرا که سطح بازيکنان تيم هاي ليگ دسته يک در برخي مواقع به مراتب بالاتر از ليگ برتر است.
به گزارش ايرنا، تيم مس رفسنجان در مرحله يک هشتم رقابت هاي جام حذفي عصر امروز/سه شنبه/ با نتيجه يک بر صفر تيم ملوان بندر انزلي را شکست داد و حريف تيم صباي قم در يک چهارم نهايي شد.

ferdfe
06-05-2009, 19:28
اسکلت اصلي تيم فوتبال صنعت مس کرمان حفظ مي شود

مدير عامل باشگاه صنعت مس از تمديد قرارداد دو بازيکن خارجي تيم فوتبال اين باشگاه خبر داد . عبدالرضا برهاني نژاد در از تمديد قرارداد بازيکنان خارجي تيم فوتبال صنعت مس خبر داد و اظهار داشت:ادينهو و پائولو زالدرون قرار داد خود را با باشگاه تمديد كردند و حضور آنها در فصل آينده نيز در تيم صنعت مس كرمان قطعي است.
وي ادامه داد: در صدد هستيم تا يك بازيكن برزيلي ديگر را جذب نماييم ، در واقع قرار بود اين بازيكن را در نيم فصل جذب كنيم كه ميسر نشد اما اين بازيكن را در اين فصل به خدمت خواهيم گرفت

برهاني نژاد درباره‌ي وضعيت ساير بازيکنان نامي تيم صنعت مس کرمان نيز گفت:مذاكرات خود را با رحمتي و صادقي انجام داده‌ايم و تمام تلاش خود را انجام مي‌دهيم تا ظرف يكي دو روز آينده، قرار داد اين بازيكنان را نيز تمديد كنيم.
در باره‌ي رجب زاده نيز، رضايت نامه‌ي او را تحويلش داديم تا بتواند درباره‌ي آينده‌اش فكر كند اما تصور مي‌كنم خود رجب زاده علاقه دارد در تيم مس كرمان بماند

Grand
07-05-2009, 02:37

تيم فوتبال صنعت مس رفسنجان سومين حريف ليگ برتري خود را حذف نمود .

صنعت مس رفسنجان ۱- ملوان بندرانزلى صفر

گل: قاسم دهنوى (دقيقه ۴۵) براى مس رفسنجان

داور: غلامرضا جبارى، كمك ها: سعيد على نژاديان و حسين خانبان

اخطار: اميرحسين محمدى، مصطفى محمودى، محمد عزيزى، نبى ساكى، سوكوفوفانا براى مس و سيد جلال رافخايى براى ملوان

ورزشگاه: شهداى نوش آباد رفسنجان

تماشاگر: حدود ۶ هزار نفر

مس رفسنجان

مارتين رائول، شجاع خليل زاده، حسين فيوجى (از دقيقه ۷۱ مصطفى محمودى)، قاسم دهنوى، ميثم حاجيان، نبى ساكى، محمد عزيزى (از دقيقه ۸۴ سجاد عسكرى)، سوكوفوفانا، نادر فتح اللهى، اميرحسين محمدى، محمدرضا سمعيان

سرمربى: اكبر زبردست

ملوان بندرانزلى

مسعود غلامعلى زاد، هادى تأمينى، امير خدا مرادى، هادى عزيزى، سعيد سالارزاده، سيد جلال رافخايى، آلن باسيچ (از دقيقه ۶۱ عليرضا رمضانى)، محمد رستمى، محسن گياهى (از دقيقه ۶۵ محمد نزهتى)، بابك پورغلامى و فيليپ آلوز دسوزا

سرمربى: محمد احمدزاده

دقايق حساس

دقيقه :۱۰ اميرحسين محمدى در محوطه جريمه صاحب موقعيت خوب گلزنى شد اما توپ كم جان و بى دقت وى در دستان غلامعلى زاد قرار گرفت.

دقيقه :۳۰ دهنوى و فيوجى در يك هماهنگى با پاسكارى به هم نزديك دروازه ملوان شدند آن جا كه فيوجى بايد به توپ ضربه مى زد توپ با پاى او جفت و جور نشد تا او با يك ضربه كم جان توپ را به دستان غلامعلى زاد برساند.

دقيقه :۵۱ شوت بابك پورغلامى از راه دور با بدشانسى تمام به تيرك دروازه مس برخورد كرد.

دقيقه :۶۶ شوت قاسم دهنوى از راه دور با فاصله اندكى از كنار دروازه ملوان عبور كرد.

دقيقه :۷۸ كرنر رمضانى از جناح راست با ضربه سر مهاجمين ملوان همراه شد اما اين توپ به اوت رفت.

دققه:۸۵ پاس مسى ها در محوطه جريمه باعث شد تا سجاد عسكرى در بدو ورودش صاحب موقعيت گلزن شود. توپى را كه عسكرى به آن ضربه زد در فاصله اى اندك از كنار دروازه ملوان به اوت رفت.

دقيقه :۹۰ ضربه ايستگاهى سيد جلال رافخايى را در حاليكه نزديك بود به گل تبديل شود مارتين رائول به كرنر تبديل كرد.

دقيقه :۹۱ در شلوغى محوطه جريمه مس ملوانى ها صاحب موقعيت گلزنى شدند در حاليكه توپ آنها داشت به گل تبديل مى شد، نبى ساكى ناجى تيمش لقب گرفت و توپ را به اوت فرستاد.

دقيقه :۹۳ سانتر ساكى برروى دروازه ملوان را نزديك بود بابك پورغلامى وارد دروازه خودى كند اما اين توپ با خوش شانسى مدافع ملوان به اوت رفت.

شرح گل

گل مس: توپ سمعيان از جناح چپ به نبى ساكى رسيد اما بابك پورغلامى با خطا در محوطه جريمه ملوان سبب اعلام پنالتى به سود مس شد. اين پنالتى را قاسم دهنوى در حالى به گل تبديل كرد كه غلامعلى زاد جهش خود به توپ را به خوبى انجام داد و نزديك بود اين موقعيت را مهار كند.

شرح بازى

مس در ابتداى بازى نشان داد كه براى اين ديدار خانگى اش هم برنامه دارد. شاگردان زبردست براى سومين بار متوالى دست به كار بزرگى زدند تا پس از حذف كردن مس و استقلال اين بار تيمى ديگر از ليگ برتر را كنار بگذارند. آنها در نيمه نخست با خلق موقعيت هاى متعدد برروى دروازه ملوان نشان دادند كه فقط براى پيروزى پا به ميدان گذاشته اند. هماهنگى فيوجى و دهنوى با هم باعث شد تا مس در چند نوبت فرصت گلزنى داشته باشد تا اينكه بالاخره نتايج حملات آنها با اعلام پنالتى به سود مس و گل دهنوى همراه شد

با پيش افتادن مس ملوان هم در نيمه دوم يك برنامه كاملاً تهاجمى را در دستور كار قرار داد. انزلى چى ها در چندين نوبت برروى دروازه مس خلق موقعيت كردند اما ناكام باقى ماندند ، تا در نهايت اين تيم مس باشد كه به مرحله بعد صعود كند. مس با صعود به مرحله بعد نشان داد هيچ كم و كاستى نسبت به تيم هاى حاضر در ليگ برتر ندارد. تيمى كه با بودجه ۷۰۰ ميليونى بسته شده، اين بار هم با مديريت على زينلى و درايت اكبر زبردست پيروز شد تا با صعود به مرحله بعد به مصاف صباى قم برود.

Grand
07-05-2009, 02:54

زبردست : سطح تيم ما فراتر از ليگ دسته اول است

اکبر زبردست در گفتگو با سايت رسمي باشگاه صنعت مس ادامه داد: همانطور که بارها گفتم پتانسيل بازيکنان ما بيشتر از اينهاست و با خود باوري بيشتر مي توان به موفقيت و پيروزي هاي بيشتري دست يافت .

وي با تقدير از زحمات بازيکنان تيمش گفت: اميدوارم كه مربيان تيم ملي نيم‌نگاهي به تيم‌هاي ليگ يك داشته باشند چرا که بازيكناني داريم كه شايسته‌ي حضور در تيم ملي هستند ، به طور حتم از تيم مس گزينه‌هايي براي تيم ملي وجود دارد.

زبردست در مورد ديدار آينده تيمش برابر صباي قم نيز گفت: معتقدم تفاوت زيادي بين تيم‌هاي ليگ برتر و ليگ يك وجود ندارد. تنها تيم‌هاي ليگ برتر از لحاظ روحي و رواني شرايط بهتري را نسبت به تيم‌هاي ما دارند و فكر مي‌كنم كه يك پله بالاتر از ما بازي مي‌كنند اما بازي سختي پيش رو داريم و فشردگي بازيها در هفته جاري و خستگي بازيکنان مي تواند برايمان مشکل ساز باشد اما در مجموع در اين ديدار نيز به پيروزي مي انديشيم .

وي افزود : در اين هفته‌ها هر پنج روز يك بار يك بازي انجام مي‌دهيم و اين براي تيم ما كمي سخت است. فكر مي‌كنم كه براي رقابت با صبا هم كار سختي را پيش رو خواهيم داشت. با اين حال تمام توان‌مان را به كار مي‌بريم و سعي مي‌كنيم كه پيروز آن ميدان هم بشويم. البته در مورد آن رقابت هنوز قرعه‌كشي نشده كه ببينيم ما ميزبان هستيم يا آنها، اما به هر حال بايد بازي خوبي انجام دهيم.

Grand
08-05-2009, 15:24

خبرگزاري فوتبال ايران - امير حسين صادقي مدافع مس كرمان كه فصل گذشته هم بحث پيوستن او به پرسپوليس مطرح شد، در پاسخ به پيشنهاد مسئولان باشگاه پرسپوليس خواستار دريافت 320 ميليون تومان براي حضور در اين تيم شد.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، پرسپوليسي‌ها براي تقويت خط دفاعي خود گزينه‌هايي مثل اميرحسين صادقي، هادي عقيلي و سيدجلال حسيني را مدنظر دارند. يكي از نزديكان اين باشگاه با صادقي مذاكره كرده و مدافع مس هم گفته كه براي يك سال بازي كردن در پرسپوليس 320 ميليون مي‌خواهد.

Grand
08-05-2009, 15:54
سرمربی تیم فوتبال مس كرمان با بیان اینكه هنوز قراردادی با این تیم امضا نکرده است، گفت: به صورت شفاهی با مسئولان مس توافق كرده ام.

پرویز مظلومی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر گفت : خواسته های مسئولان تیم و من نزدیك به هم بود در چند روز آینده با سفر به كرمان قرارداد نهایی را امضا خواهم كرد و هنوز چیزی روی كاغذ ثبت نشده است .

مظلومی تاكید كرد: برنامه من به باشگاه ارائه شده است و باشگاه باید طبق این برنامه برای تیم بازیكن جذب و البته بازیكنان كنونی تیم را هم حفظ كند .

وی با بیان اینكه تیم مس سال آینده باید در لیگ قهرمانان آسیا بازی كند گفت : نمی توان با امكانات ضعیف در لیگ قهرمانان وارد شویم و با گرفتن نتایج ضعیف آبروی خود را به باد دهیم چون حضور در باشگاه های آسیا سخت است و هم اكنون شاهد حذف سه نماینده ایران هستیم .

سرمربی تیم فوتبال مس كرمان گفت: اگر بخواهیم به صورت علی السویه در آسیا شركت كنیم و به صورت صرف شركت در لیگ قهرمانان مطرح باشد من با این وضع در باشگاه نخواهم ماند .

پرویز مظلومی گفت : همه تیم های آسیایی با برنامه ریزی خوب در این مسابقات شركت می كنند ولی تیم های ایرانی بدون داشتن برنامه و بدون اینكه به این مسابقات فكر كنند در آسیا حضور پیدا كرده اند .

وی حضور خود در استقلال تهران را به عنوان سرمربی تكذیب كرد و گفت: این موضوع فقط در روزنامه ها مطرح شده و هیچ صحبتی با من درباره این موضوع نشده است .

Grand
10-05-2009, 16:12
برای داوری بازی مس و صبا متاسفم، نمی‏دونم بین دو نیمه چی به داور گفتند که بر علیه تیم مس جبهه گرفت!!!

به آقای زبردست هم برای ساختن چنین تیم خوبی تبریک میگم، اونا لیاقت صعود به مرحله بعد رو داشتند اما داور نگذاشت...

Grand
10-05-2009, 16:14
دو بازيکن تيم فوتبال صنعت مس به اردوي تيم ملي اميد دعوت شدند .

از سوي غلامحسين پيروانى ۳۴ بازيكن به تيم ملى اميد دعوت شدند که در ليست اسامي بازيکنان نام دو بازيکن از تيم فوتبال صنعت مس ديده مي شود .

كمال كاميابى نيا و محمد رضا ترابى بازيکنان تيم فوتبال صنعت مس هستند که بايد روز سه شنبه ۲۲ ارديبهشت ماه ساعت ۱۰ در هتل لاله خود را به كادر فنى معرفى كنند.

اسامي بازيكنان به شرح ذيل است:

كمال كاميابي نيا، محمد رضا ترابي از مس كرمان،مسعود قاسمي،مسلم صالحي از سپاهان ،عقيل دغاغله از ديهيم اهواز، سينا عبدي از نساجي قائم شهر،هادي سهرابي از داماش گيلان،مسعود ابراهيم زاده،ميلاد نصرتي تراكتورسازي تبريز، محمد جواد گلپرور از استقلال تهران ،سيامك كوروشي،نويد شيخ زاده،ايرج خداياري از آرمين تهران ،سجاد شهباززاده از ذوب آهن،علي اكبر عباسي ،ميلاد مرادي از ملوان ،رامين رضائيان ،سعيد لطيفي از شموشك نوشهر،حسين ميرزائي از اتكا گلستان ،ميلاد رضايي از راه آهن ،مجتبي شيري،مجتبي صفري از صبا ، احمد حسين زاده از شهرداري تبريز ،مصطفي اسلامي،محمد ضيائي پور،سامان آقا زماني،امين حاج محمدي از سايپا،سعيدمرادي از فولاد خوزستان ،محمد مظاهري، حسن بلند اقبال از مقاومت شيراز ،بهمن شيرواني،رضا طهمورثي از برق شيراز ،سيد رضا اميري از پيكان و حامد لك از صبا

ferdfe
10-05-2009, 16:24
باختن :18: اينا كه نيمه اول 2-1 جلو بودن !!!

Grand
10-05-2009, 16:29
آره 3 - 2 باختن!

داور نیمه دوم سه تا پنالتی برای صبا گرفت که یکیش گل شد...

Grand
13-05-2009, 15:52
بازيکن کرماني تيم فوتبال صنعت مس ، دعوت به تيم ملي اميد را نتيجه تلاش خود و حمايت و توجه مدير عامل باشگاه صنعت مس به بازيکنان تيم هاي پايه صنعت مس دانست .

وي که پس از انتخاب غلام پيرواني در اردوي آماده سازي تيم ملي اميد حضور دارد ، در گفتگو با سايت رسمي باشگاه صنعت مس گفت: اميدوارم با بازي خوب بتوانم نماينده شايسته اي براي فوتبال استان و حتي کشور در تيم ملي اميد باشم و شايستگي هاي خود را بهترين نحو نشان دهم .

ترابي که در تيم هاي پايه مختلف صنعت مس حضور داشته و در حال حاضر عضو تيم بزرگسالان صنعت مس است ، افزود: خوشبختانه مدير عامل باشگاه صنعت مس آقاي برهاني نژاد توجه ويژه اي به تيم هاي پايه و امر بومي گرايي دارند و مي بينيم که از همه رده هاي سني تيم هاي فوتبال صنعت مس نفراتي در اردوهاي تيم هاي ملي حضور دارند و اين مهم مي تواند آينده فوتبال استان را تضمين نمايد.

Grand
13-05-2009, 15:55
مديرعامل باشگاه صنعت مس گفت: بحث تمديد قرارداد با مظلومي از نظر ما قطعي است و تصور مي‌كنم باشگاه مس كرمان در اين زمينه بسيار جلوتر از برخي باشگاه‌هاي ديگر است.

عبدالرضابرهاني‌نژاد در گفت‌وگو با سايت رسمي باشگاه صنعت مس اظهار داشت:باشگاه مس كرمان در سال اصلاح الگوي مصرف پيش قدم خواهد بود و در زمينه عقد قرارداد معقول و مناسب با بازيكنان و كادرفني پيشگام خواهيم بود.

وي از تلاش اين باشگاه براي حفظ نفرات اصلي تيم مس خبر داد و گفت: در تلاشيم تا هرچه سريع‌تر مطالبات بازيكنان را پرداخت كرده و با آنها تسويه حساب كنيم كه بي‌ترديد با انجام اين كار ظرف چند روز آينده، زمينه‌ تمديد قرارداد بازيكنان فراهم مي‌شود.

Grand
14-05-2009, 17:33
پس از عدم توافق مديرعامل باشگاه مس كرمان با پرويز مظلومي، مهدي محمدي سرمربي اين تيم شد.

مهدي محمدي صبح امروز پس از جلسه با برهاني نژاد به عنوان سرمربي جديد مس كرمان معرفي شد و شنبه قرارداد خود را در هيات فوتبال كرمان ثبت خواهد كرد.
وي امروز قرارداد يكساله داخلي با اين باشگاه امضا كرد.
محمدي در شرايطي به اين سمت رسيد كه چهارشنبه پس از جلسه بين مظلومي و برهاني نژاد، سرمربي فصل گذشته اين تيم در مصاحبه اي اعلام كرد با اين تيم به توافق رسيده است؛ اما در جلسه امروز شماري از خواسته هاي اين مربي مورد تاييد مديرعامل باشگاه مس قرار نگرفت.
مجيد مكي زاده مدير روابط عمومي اين باشگاه ضمن تاييد اين خبر به خبرگزاري فارس اظهار داشت: خواسته هاي آقاي مظلومي مورد موافقت باشگاه مس قرار نگرفت. شنبه قرار است قرارداد محمدي ثبت رسمي شود. مردم كرمان وقتي اين خبر را شنيدند بسيار خوشحال شدند. چون توقع داشتند پس از 10 سال مسئولان به يك مربي بومي اعتماد كنند.

(من به عنوان یک کرمانی اصلاً خوشحال نشدم!)

namakdoon
14-05-2009, 22:50
(من به عنوان یک کرمانی اصلاً خوشحال نشدم!)

منم ! :41:

اشتباه محض !!:18:

bleu2u4u
14-05-2009, 23:05
عزیزان الان مس سرمربی اش مشخصه؟
یعنی این محمدی توی هیئت فوتبال ثبت کرده؟

Grand
15-05-2009, 09:02
گویا فردا قراره ثبت کنه :(

Grand
15-05-2009, 09:14
اشتباه محض !!

دقیقاً همین طوره :sad:

amir_a
15-05-2009, 21:41
این از سرمربی:41:
ببینیم تو نقل انتقالات چی میشه.
آقای برهانی جون ننت بی خیال اصلاح الگوی مصرف شو.:19:

vahid_civil
15-05-2009, 21:54
پس چرا نوشته مردم خوشحال شدن ؟
چند جای مختلف خوندم. حتی کانون هواداران مس هم خوشحال شده بود. قضیه چیه ؟

namakdoon
15-05-2009, 23:16
پس چرا نوشته مردم خوشحال شدن ؟
چند جای مختلف خوندم. حتی کانون هواداران مس هم خوشحال شده بود. قضیه چیه ؟

:13:
نشنیدم کسی از رفتن مظلومی خوشحال باشه !:18:

Grand
15-05-2009, 23:22
از خودشون در آوردن! کی خوشحال میشه یک مربی درجه یک بره کنار و جاش یک مربی که تا حالا توی لیگ برتر سابقه سرمربیگری نداشته بیارن بذارن؟! اون هم در این شرایط که مس باید در یک تورنومنت بین‏المللی هم شرکت داشته باشه! اونایی که چشم دیدن موفقیت مس رو نداشتند خوشحال شدند نه مردم کرمان...

Grand
17-05-2009, 12:07

مشاور اجرایی سابق مس كرمان گفت: برهاني نژاد با اين انتخاب‌ها و تصميم گيري‌ها اگر توانست تيم فوتبال مس را فصل آينده به رده دهم جدول هم برساند، نشان داده كه مديركار بلدي است و باید به وی و همکارانش تبریک گفت.

مهران فرقاني، مشاوراجرايي سابق باشگاه مس كرمان در گفت و گو با خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) ، با اشاره به تغییر و تحولات صورت گرفته در باشگاه مس کرمان و همچنین شایعات اخیر پیرامون این باشگاه در چند روز اخیر عنوان كرد: برهاني نژاد از ابتداي مديريتش در باشگاه مس كرمان تا الان كه تيم مس در رده سوم جدول قرار داد حتي يك بار هم از مديريت سابق باشگاه حرفي به ميان نياورده است. اين درحالي است كه سال گذشته در رقابت هاي نيم فصل دوم وقتي نيك نفس با مظلومي قرارداد خود را منعقد كرد تا لحظه آخر قرار بود امير قلعه نويي سرمربي تيم باقي بماند و به همين دليل هم بازيكناني كه باشگاه مس در اختيار گرفت همان بازيكناني بودند كه ليست اسامي شان از سوي امير قلعه نويي به نيك نفس ارايه شده بود.یعنی همان بازیکنانی که توسط کادر فنی گذشته این باشگاه به مدیریت معرفی شدند ، امسال با حضور کادر جدید ، باعث و دلیل اصلی موفقیت تیم شدند.

وي ادامه داد: قلعه نويي همان شخصي بود كه تيم فوتبال مس را از رده 17 تا دهم جدول بالا آورد و زيربناي تيم مس را محكم و استوار ساخت اما امسال برهاني نژاد به گونه‌اي برخورد مي‌كند كه تمام موفقيت‌ها را مال خود مي‌داند و حتي يكبار هم به اين موضوع توجه نمي‌كند كه مس در سال گذشته براي نخستين بار توانست مقابل استقلال پيروز شده و با پرسپوليس به نتيجه تساوي دست يابد و اگر حالا شخصیت یک تیم مدعی را دارد ، حاصل تلاش ها و برنامه ریزی ها و همچنین شخصیتی است که سابق بر این توسط کادر فنی به تیم داده شده است.

فرقاني همچنين توضيح داد: موفقيت مس پروسه‌اي بود كه نيك نفس طي سال‌ها طي كرده و تيم را به ثبات رسانده بود جالب است كه هم اكنون مهدي محمدي رابه عنوان سرمربي تيم انتخاب مي‌كند. از امروز مشخص مي‌شود كه اين موفقيتها آيا براي شخص برهاني‌نژاد بوده يا از تلاش‌هاي گذشتگان نشات گرفته است.

من بحث شخصي با محمدي ندارم اما ناراحتم كه می بینم حفظ بازيكني مثل مهدي رحمتي و جذب بازيكناني مثل فرزاد آشوبي و فراز فاطمي همه با تلاش كادر فني، منابع مالي آن‌ها و شخصيتي كه مس كرمان در سال گذشته داشت ، به وجود آمده بود اما مسئولان فعلی باشگاه این موارد را نادیده گرفته و خود را مسئول و مسبب اتفاقات خوشایند باشگاه در فصل جاری معرفی کرده اند.

وی در پایان تاکید کرد : به عقیده من عملكرد امسال مس از اين لحظه به بعد گوياي مديريت برهاني نژاد خواهد بود چرا كه اعتقاد جد دارم تا این لحظه هر اتفاقی افتاد حاصل فعالیتهای مدیران گذشته باشگاه بوده است.

Grand
18-05-2009, 01:12
مدافع تيم فوتبال مس كرمان گفت: با توجه به جلسه مثبتي كه با مديرعامل باشگاه داشتم به احتمال زياد در اين تيم خواهم ماند.
امير حسين صادقي در مورد تيم آينده اش اظهار داشت: امروز نشست مثبتي با آقاي برهاني نژاد و مكي زاده؛ مدير داخلي تيم داشتم. در اين جلسه صحبت هايم را مطرح و بخشي از باقي مانده طلبم از باشگاه را هم دريافت كردم.
مدافع سابق استقلال ادامه داد: دوست دارم در مس بمانم و شرايطم را كه يكي از مواردش مسايل مالي و بخش ديگر مربوط به مسايل زندگي در كرمان به همراه خانواده ام بود را مطرح كردم. به احتمال زياد فصل آينده در تيم مس خواهم ماند.
گفتني است اين مدافع در روزهاي گذشته مذاكراتي با باشگاه پرسپوليس انجام داده بود.

Grand
20-05-2009, 00:30
شاید باورتون نشه که چقدر از کنار رفتن مظلومی ناراحت شدم اما خبر بازگشت پرویز خان مظلومی غم از دلم برد :26:

مظلومی بار دیگر سرمربی مس کرمان شد

مدیرعامل باشگاه مس کرمان از انتخاب مجدد پرویز مظلومی به عنوان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه خبر داد.

عبدالرضا برهانی نژاد در گفتگو با خبرنگاران ضمن تائید خبر انتخاب مجدد پرویز مظلومی به عنوان سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: پس از مذاکرات بسیار مثبتی که امروز(سه شنبه) با پرویز مظلومی داشتیم، ایشان با پیشنهادات باشگاه موافقت کرد و ما هم بار دیگر وی را به عنوان سرمربی تیم فوتبال مس انتخاب کردیم.

وی در مورد مهدی محمدی که چند روز پیش به عنوان سرمربی تیم فوتبال مس کرمان انتخاب شده بود، اظهار داشت: در نشستی که با این مربی داشتیم، وی از بازگشت مظلومی به تیم مس ابراز خوشحالی کرده و بر این اساس مقرر شد وی در فصل آینده هم به عنوان مربی در کنار مظلومی حضور داشته باشد.

گفتنی است روز بیست و چهارم اردیبهشت ماه و پس از به توافق نرسیدن مسئولان باشگاه مس با پرویز مظلومی و مخالفت هیئت مدیره این باشگاه با انتخاب سرمربی خارجی، مهدی محمدی به عنوان سرمربی فصل آینده تیم فوتبال این باشگاه معرفی شده بود.

تیم فوتبال مس کرمان با هدایت پرویز مظلومی ضمن کسب رتبه سوم در هشتمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، جواز حضور در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا را بدست آورده بود.

:33::33::33: پرویز خان مظلومی :33::33::33:

MORINIO
20-05-2009, 00:49
خیلی برای مس بد میشد اگه مظلومی میرفت....

bleu2u4u
20-05-2009, 08:25
منبع خبرت کجاست؟
مگه میشه وقتی با محمدی ثبت کردن دوباره اینو بیارن؟

بی باک بی بال
20-05-2009, 08:40
اینها هم شل کن سف کن در اوردن ها

MORINIO
20-05-2009, 10:47

فکر کنم خبرو کامل نخوندی:

وی در مورد مهدی محمدی که چند روز پیش به عنوان سرمربی تیم فوتبال مس کرمان انتخاب شده بود، اظهار داشت: در نشستی که با این مربی داشتیم، وی از بازگشت مظلومی به تیم مس ابراز خوشحالی کرده و بر این اساس مقرر شد وی در فصل آینده هم به عنوان مربی در کنار مظلومی حضور داشته باشد.

Grand
20-05-2009, 14:18
خیلی برای مس بد میشد اگه مظلومی میرفت....

شدیداً موافقم

منبع خبرت کجاست؟

این خبر تقریباً روی همه خبرگذاری‎ها رفته امروز هم اخبار ورزشی اعلام کرد

با محمدی داخلی ثبت کرده بودند

Grand
20-05-2009, 14:22
كرمان- مدير عامل باشگاه مس كرمان گفت: با موافقت‌هاي صورت گرفته سرانجام پرويز مظلومي براي يك فصل ديگر به عنوان سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه انتخاب شد.

عبدالرضا برهاني نژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: مظلومي در برخي از بندهاي قرارداد خود تغييراتي را ايجاد كرد كه مورد موافقت باشگاه مس قرار گرفت.

وي مذاكره باشگاه مس با ژاك سانتيني مربي فرانسوي را تاييد كرد و ادامه داد: پس از موافقت نهايي با مظلومي براي سرمربي گري تيم مس، ادامه اين مذاكرات را قطع كرديم.

برهاني نژاد ادامه داد: پيش از اين مهدي محمدي به عنوان سرمربي موقت تيم معرفي شده بود كه با انتخاب مظلومي، ايشان به مربي در كنار تيم حضور خواهد داشت.

مدير عامل باشگاه مس كرمان ادامه داد: اسامي بازيكنان مورد نظر مظلومي به باشگاه ارسال شده و ما قصد داريم از همين امروز مذاكره با بازيكنان مورد نظر خود را آغاز نماييم.

وي در خصوص مهدي رحمتي و فرزاد آشوبي نيز گفت: اين دو بازيكن در اردوي تيم ملي به سر مي‌برند و هنوز مذاكرات خود را با آنها انجام نداده ايم.

برهاني نژاد ادامه داد: امير حسين صادقي فردا براي توافق نهايي به كرمان مي‌آيد و پائلو زالترون و ادر لوسيانو دو بازيكن برزيلي تيم مس نيز فصل آينده با ما خواهند بود.

منبع: ایرنا

amir_a
20-05-2009, 22:04
فکر کنم مظلومی میخواست واسه مس ناز کنه، مبلغ قراردادش رو بیشتر کنه.:13:
برهانیم گفته، در دیزی بازه .....:5:
بعد مظلومی رفته با واعظ صحبت کرده دیده این واعظ کلا تعطیله و دست از پا درازتر
برگشته مس.:27:

Grand
21-05-2009, 00:38
نه اتفاقاً تنها مشکلی که وجود نداشته مبلغ قرارداد مظلومی بوده...

Grand
21-05-2009, 00:55

مدیرعامل باشگاه مس کرمان از انتخاب مجدد پرویز مظلومی به عنوان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه خبر داد.

عبدالرضا برهاني نژاد در اين مورد به سايت رسمي باشگاه صنعت مس گفت: پس از مذاکرات خوبي که با مظلومی داشتیم به توافقات بسياري رسيديم و ایشان با پیشنهادات باشگاه موافقت کرد و ما هم بار دیگر وی را به عنوان سرمربی تیم فوتبال صنعت مس انتخاب کردیم.

وي افزود:‌ ما قصد داشتيم تا در كنار محمدي از يك سرمربي بزرگ خارجي استفاده كنيم كه من خودم با مدير برنامه‌هاي ژاك سانتيني مذاكره كرده و كار را با اين فرانسوي تمام كرده بوديم اما پس از توافق با پرويز مظلومي‌ از سانتيتي عذرخواهي كرديم و با مظلومي ‌قرارداد امضا كرديم.

مديرعامل باشگاه مس كرمان، خاطر نشان كرد:‌ اعضاي هيات مديره نيز تاكيد بسياري داشتند كه پرويز مظلومي ‌را در تيم حفظ كنند‌ و در دور جديد مذاكرات شرايط مظلومي ‌كمي ‌تغيير كرد و به شرايط باشگاه نزديك شد و به همين دليل سكان هدايت تيم را به او سپرديم و بسيار خوشحاليم كه يك مربي هموطن مس را در ليگ قهرمانان آسيا هدايت مي‌كند.

وي با بيان اينکه به زودي قرارداد مظلومي رسمي مي شود ، ادامه داد: قرارداد را با مظلومي‌ امضا كرده ايم و او از روز يكشنبه سوم خرداد كارش را در كرمان آغاز مي‌كند و به زودي برنامه‌‎های آماده‌سازی تیم را اعلام می کند و ما نيز سعی می کنیم بستر مناسب را برای حضور قدرتمند تیم در مسابقات فصل آینده لیگ برتر و قهرمانان آسیا فراهم کنيم .

برهاني نژاد در پاسخ به اين سوال كه آيا باشگاه مواضع‌اش را تغيير داد يا مظلومي‌ خواسته‌هايش را تعديل كرد گفت:‌ ما تغييري در نظرات خود نداديم، ضمن آن كه مظلومي‌ هم خواسته‌هاي آن چناني نداشت، تنها برخي اختلاف‌هاي كوچك بود كه برطرف شد.

وي در ادامه با اشاره به اين كه از امروز مذاكره با بازيكنان براي تمديد قرارداد آغاز مي‌شود گفت: سعي مي‌كنيم تا بازيكناني كه دلشان با تيم است را نگه داريم و براي تمديد قرارداد به كسي التماس نمي‌كنيم.

amir_a
21-05-2009, 19:03
نه اتفاقاً تنها مشکلی که وجود نداشته مبلغ قرارداد مظلومی بوده...

خودت چی فکر می کنی؟
چرا مظلومی رفت و بعدش برگشت؟:13:

Grand
22-05-2009, 00:11
خودت چی فکر می کنی؟
چرا مظلومی رفت و بعدش برگشت؟:13:

یک سری مسائل دیگه از جمله اینکه باشگاه یک مربی رو می‎خواست به نیمکت اضافه کنه به نام اسماعیل صدری که مظلومی مخالف این کار بود و یا اینکه لیست خرید مظلومی برای باشگاه خیلی سنگین بود و مظلومی حاضر نبود در لیست خریدش تغییری ایجاد کنه و مسائلی از این قبیل...

Grand
26-05-2009, 14:39
يك مربي جديد به كادر فني تيم فوتبال مس كرمان اضافه شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اصغر صدري به عنوان دستيار دوم پرويز مظلومي به كادر فني تيم مس كرمان اضافه شد.

طبق اعلام باشگاه مس، صدري مدرك A مربيگري از يوفا را دارد و در سال هاي 1972 تا 1979 عضو تيم ملي بوده و دو بار در سال هاي 1974 و 1975 با تيم ملي قهرمان آسيا شده است.

صدري به گفته كرماني ها مربي تيم پسران باشگاه آرسنال بوده و در فوتبال بلژيك هم مربيگري كرده است. در سال 2000 در تيم سلتيك هم سابقه مربيگري دارد.

بی باک بی بال
26-05-2009, 16:06
کسی می دونه کی رو می خواهند بگیرند یا نه

Grand
26-05-2009, 17:41
نام چند بازیکن به گوش میرسه مثل: کریمیان، منصوری، حقی ، بنگر، برهانی، قاسم دهنوی و نبی ساکی

Grand
27-05-2009, 01:29
مدير عامل باشگاه صنعت مس گفت: در مسابقات جام باشگاههاي آسيا از شخصيت فوتبال ايران دفاع مي کنيم .

عبدالرضا برهاني نژاد با رد شايعات مبني برپيوستن مظلومي به استقلال اظهار داشت: با مظلومی به توافق نهایی دست یافته ایم وقرار داد رسمی بین ما امضا شده است و بعید می دانم وی با استقلالی ها صحبت کرده باشد.

برهانی نژاد در گفت وگو با سايت رسمي باشگاه صنعت مس ادامه داد: آقای مظلومی روز گذشته به کرمان بازگشت و مطمئنا اگر ایشان با مدیران استقلال مذاکره کرده بود دیگر به کرمان باز نمی گشت.

وی گفت: خوشبختانه با حضور مظلومي و محبوبيتش در نزد مردم کرمان همه براي موفقيت تيم صنعت مس تلاش خواهند کرد چراکه ديگر موفقيت کرمان مد نظر نيست و موفقيت کشور مان مطرح است .

برهاني نژاد افزود : با نشستي که با مظلومي داشتيم براي موفقيت در هر سه جام پيش رو در فصل آينده برنامه ريزي شد و در نخستين گام با جذب بازیکنان توانمند برنامه خود را برای حضور پرقدرت در فصل آینده آغاز خواهيم کرد.

برهاني نژاد افزود: صحبتهاي مقدماتي براي جذب بازيکنان مد نظر سرمربي تيم را انجام داده ايم و فردا نيز برای امضای قرارداد نهایی با آنها به تهران سفرخواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه صنعت مس تاکيد نمود : ما درسال آینده به عنوان تیم مس ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شرکت خواهیم کرد به همین دلیل تلاش می کنیم تیم قدرتمندی را آماده این مسابقات کنیم تا از حرمت و شخصیت فوتبال کشورمان در آسیا دفاع کنیم.

Grand
30-05-2009, 13:24
مديرعامل باشگاه صنعت مس کرمان گفت: در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا از شخصيت فوتبال ايران دفاع مي کنيم.

عبدالرضا برهاني نژاد تصريح کرد: خوشبختانه با حضور مظلومي و محبوبيتش در نزد مردم کرمان همه براي موفقيت تيم صنعت مس تلاش خواهند کرد چرا که ديگر موفقيت کرمان مد نظر نيست و موفقيت کشورمان مطرح است.

برهاني نژاد اظهار كرد: با نشستي که با مظلومي داشتيم براي موفقيت در هر سه جام پيش رو در فصل آينده برنامه ريزي و در نخستين گام با جذب بازيکنان توانمند برنامه خود را براي حضور پر قدرت در فصل آينده آغاز خواهيم کرد.

وي بيان کرد: صحبت هاي مقدماتي براي جذب بازيکنان مد نظر سرمربي تيم را انجام داده ايم و فردا نيز براي امضاي قرارداد نهايي با آنها به تهران سفر خواهيم کرد.

مديرعامل باشگاه صنعت مس خاطرنشان کرد: ما در سال آينده به عنوان تيم مس ايران در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا شرکت خواهيم کرد و به همين دليل تلاش مي‌كنيم تيم قدرتمندي را آماده اين مسابقات کنيم تا از شخصيت فوتبال کشورمان در آسيا دفاع کنيم.

Grand
30-05-2009, 20:38

تيم دوچرخه سواري صنعت مس در مکان دوم مسابقات ليگ برتر دو چرخه سواري قرار دارد .

به گزارش سايت رسمي باشگاه صنعت مس ، مرحله دوم از مسابقات ليگ برتر دوچرخه سواري باشگاههاي کشور در رشته هاي 200 متر، 4 کيلومتر تعقيبي انفرادي، 4 کيلومتر تعقيبي تيمي، اسکرچ، تيم اسپرينت و دورحذفي، محل پيست دوچرخه سواري آزادي تهران برگزار شد که تا پايان مرحله دوم و در مجموع رده‌بندي تيمي اين 6 رشته، تيم دانشگاه آزاد صدرنشين است و تيم‌هاي صنعت مس کرمان و شهرک‌هاي صنعتي مازندران نيز در رده هاي دوم و سوم قرار گرفته اند.

در رشته 200 متر اين مسابقات حسن علي ورپشتي از تيم مس کرمان با زمان 10 ثانيه و 41 صدم ثانيه به مقام قهرماني دست يافت و در رقابتهاي رشته اسپرينت و در رقابتهاي تيمي ، تيم مس کرمان با يک دقيقه و 2 ثانيه و 88 صدم ثانيه به مقام قهرماني رسيد .

در مجموع رده بندي تيمي تاکنون تيم دانشگاه آزاد با 641 امتياز صدرنشين است و تيم صنعت مس کرمان با 525 امتياز و شهرک‌هاي صنعتي مازندران با 523 امتياز رده هاي دوم و سوم را از آن خود کردند.

امروز (شنبه) و در ادامه اين رقابت‌ها دوچرخه سواران در رشته‌هاي تايم تريل انفرادي، رشته کايرين و يک کيلومتر با يکديگر رقابت مي کنند.

مرحله دوم مسابقات ليگ برتر دوچرخه‌سواري باشگاه‌هاي کشور فردا (يکشنبه) با برگزاري رشته استقامت جاده، در محل جاده کمربندي شمالي فرودگاه امام خميني(ره) به پايان خواهد رسيد.

Grand
01-06-2009, 12:47
صدای برهانی‌نژاد درآمد.

وقتی بهترین بازیکن خط دفاعی تیمی از این تیم ‌می‌رود، طبیعی است که مدیر آن تیم باید ناراحت باشد و اگر آن مدیر، عبدالرضا برهانی‌نژاد باشد، حتماً آن ناراحتی را علنی می‌کند. مدیرعامل مس کرمان گفت: باید از ریخت و پاش بیت‌المال در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس جلوگیری شود. او این حرف را در پاسخ به صحبت‌های امیر واعظ آشتیانی مدیر باشگاه استقلال گفت که مدعی شده بود جلوی ریخت و پاش در تیم‌های صنعتی را خواهد گرفت. او ادامه داد: دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از بیت‌المال استفاده می‌کنند.

رقم پیشنهادی امیرحسین صادقی به ما آنقدر زیاد بود که نتوانستیم آن را پرداخت کنیم. نمی‌دانم پرسپولیس چگونه این بازیکن را راضی کرده و چه رقمی به او پیشنهاد داده که با این تیم قرارداد امضا کرده است.

برهانی‌نژاد سپس گفت: مسئولان این دو باشگاه می‌گویند چون ما تیم‌های پرطرفداری هستیم باید نگاه ملی به این دو باشگاه داشت. به نظرم باید برای این دو باشگاه لیگ جداگانه‌ای در نظر گرفت تا این دو تیم هفته‌ای یک مرتبه با هم بازی کنند. باید قبول کرد تیم‌های دیگر هم مهم هستند. اگر این تیم‌ها نباشند پرسپولیس و استقلال با کدام تیم‌ها می‌خواهند بازی کنند؟ ما باید برای یک ریال هم حساب پس بدهیم آن وقت این دو تیم خرج‌های کلان می‌کنند.

Grand
02-06-2009, 17:12

خبرگزاري آريا- تيم مس کرمان در فصل گذشته فرصت هاي بسياري را از دست داد و اگر قدر موقعيتهاي خود را مي دانست حتماً در جايگاه بهتري قرار مي گرفت اما مي خواهيم امسال با قدرت و توان بيشتري در ليگ برتر ظاهر شويم.
پرويز مظلومي، سرمربي مس کرمان، ضمن بيان مطلب فوق اظهار داشت: براي اينکه در ليگ برتر به اهداف خود دست پيدا کنيم بيش از 5 بازيکن جديد را در اختيار مي گيريم ولي واقعيت اين است که رقابت در ليگ برتر بسيار نزديک شده است و براي پيروزي بايد بيش از گذشته انرژي صرف کنيم.
مظلومي به خبرنگار آريا گفت: واقعيت اين است که از چندين باشگاه ديگر پيشنهاد داشتم اما برايم مس کرمان از همه مهمتر بود و دوست دارم با اين تيم قهرمان ليگ برتر شوم.

Grand
02-06-2009, 17:13
مدير عامل باشگاه مس كرمان گفت:‌ فرزاد آشوبي با تيم پيروز ي تهران قرارداد نبسته است و اين خبر را تكذيب مي كنم.

عبدالرضا برهاني نژاد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: در تماسي كه با فرزاد آشوبي داشتيم وي اعلام كرد كه به هيچ وحه با تيم فوتبال پيروزي تماس نداشته است و قراردد داخلي هم به امضا نرسانده است.

وي ادامه داد: اين خبري كه امروز دررسانه ها ي ورزشي به چاپ رسيده است شيطنت خبرنگاران است و اين مورد راتكذيب مي كنم.

برهاني نژاد درخصوص تمديد قرارداد بازيكنان فعلي مس كرمان تصريح كرد: سياست باشگاه مس كرمان بدين ترتيب است كه اسكلت فصل قبلي تيم فوتبال را حفظ كنيم و هيچ بازيكناني غير از امير حسين صادقي جدا نشده است.

وي در ادامه اظهار داشت: چهار بازيكن ديگر هم از تيم هاي ديگر ليگ برتري به تيم فوتبال مس كرمان اضافه مي شوند كه در حال حاضر در اردوي تيم ملي فوتبال مي باشند.

Grand
02-06-2009, 22:28
شايعه خنده‌دار برکناري‌ام را از طريق تعدادي از دوستانم شنيده‌ام و با صراحت اين مسئله را تکذيب مي کنم، چراکه اگر چنين مسئله اي اتفاق بيفتد ديگر من نبايد در تهران پيگير امور تيم باشم.

عبدالرضا برهاني نژاد، مديرعامل باشگاه صنعت مس کرمان گفت: نمي دانم بعضي ازمطبوعات و يا خبرنگاران به چه دليل به راحتي برايم حاشيه سازي مي کنند و اين‌چنين مي خواهند براي تيم مس مشکل ايجاد کنند؟!

برهاني نژاد با تاکيد بر اين نکته افزود: هيات مديره باشگاه مس و شرکت صنايع مس ايران با اعتماد کامل نسبت به بنده تاکنون از من حمايت کرده اند و در ادامه نيز تا جايي که شايستگي اش را داشته باشم اين روند ادامه خواهد داشت.

وي تصريح کرد: اين شايعات از سوي افرادي مطرح مي شود که با حضور من منافع شان به خطر افتاد و ديگر نتوانستند به مانند گذشته از منافع ملي کشور به نفع خود استفاده کنند. اميدوارم خداوند متعال آنان را به راه راست هدايت کند.

مديرعامل باشگاه مس کرمان در پاسخ به سوالی مبني بر جدايي اميرحسين صادقي مدافع چپ پاي فصل گذشته از تيم مس گفت: اميدوارم وي در هر تيمي که حضور دارد موفق و سربلند باشد اما مبلغ درخواستي او بسيار بالا بود و من از اين که باشگاه پرسپوليس حاضر به پرداخت دستمزد بالايي به وي شده است تعجب مي کنم چراکه وضعيت بازار نقل و انتقالات را با پرداخت هاي هنگفت بر هم مي‌زنند.

برهاني نژاد با اشاره به اين نکته که در فصل نقل و انتقالات نسبت به ساير تيم‌ها عقب نيستيم اظهار كرد: شش بازيکني که مد نظر مربي و باشگاه مس بوده است را طي مذاکراتي جذب کرده ايم و اين بازيکنان از ما خواسته اند تا نهايي شدن کارهاي تسويه حساب آنان با باشگاه‌شان از اعلام نام آنان خودداري کنيم.

وي تصريح کرد: ان شاالله طي هفته آينده اسامي اين بازيكنان را اعلام خواهيم کرد.

Grand
04-06-2009, 12:45

مدیر داخلی صنعت مس کرمان گفت: توافقات اولیه با سامره برای پیوستن به صنعت مس کرمان صورت پذیرفته و در صورت توافق نهایی طی چند روز آینده این قرارداد نهایی خواهد شد.مجید مکی زاده اظهار داشت: مدیریت باشگاه مس کرمان مصمم به بستن تیمی قوی برای شرکت در مسابقات فصل آینده می باشد و درهمین راستا هم اکنون درحال مذاکره با چند بازیکنن مطرح ایرانی هستیم.وی تصریح کرد: مذاکرات اولیه با علی سامره بازیکن کرمانی لژیونر و همچنین مدیر برنامه های وی در حال نهایی شدن و عقد قرارداد است.مکی زاده در زمینه پیوست صادقی به پرسپولیس خاطر نشان کرد: با این بازیکن به توافق رسیده بودیم و مبلغ قرارداد نیز مشخص شده بود حتی وی در حال کرایه خانه برای سکونت فصل آینده در کرمان بود اما پس از اینکه پرسپولیس پیشنهاد نجومی به این بازیکن داد تمدید قرارداد با این بازیکن منتفی شد.وی پرداخت مبالغ نجوی به بازیکنان را موجی ایجاد حاشیه های فراوان و به هم ریختن بازار نقل و انتقال بازیکنان دانست.مدیر داخلی صنعت مس کرمان گفت: قرارداد فراز فاطمی با صنعت مس کرمان نیز برای مدت یک سال تمدید شده است و این بازیکن درترکیب مس کرمان قرار خواهد گرفت.وی در خصوص شایعات انتقال حمودی به باشگاه فولاد خوزستان نیز گفت: انتخاب اول و اخر حمودی مس کرمان است و در این خصوص با این بازیکن به توافق رسیده ایم.مکی زاده افزود: قرارداد داخلی حمودی با فولاد خوزستان در تاریخ 22 اردیبهشت ماه به امضاء رسیده است درحالیکه طبق نظر فدراسیون این قرارداد قانونی نیست و این بازیکن بزودی از باشگاه فولاد شکایت خواهد کرد.وی گفت: طی سال گذشته نیز تیمهای مختلف سعی کردند با حاشیه سازی به باشگاه مس ضربه بزنند اما تمامی مراحل فصل گذشته با آرامش و تدبیر مدیریت و کادر فنی سپری شد و امسال نیز این روند ادامه خواهد یافت.

Grand
22-06-2009, 12:40
بازيكن فصل گذشته تيم فوتبال مس كرمان گفت: از تيم فوتبال ذوب آهن پيشنهاد داشتم اما با توجه به شرايط خوب مس در اين تیم ماندم.

مهدي رجب زاده، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، افزود: از چند تيم ليگ برتري كه يكي از آنها تهران و ديگري ذوب آهن اصفهان و مس كرمان بود، پيشنهاد داشتم ولي با بررسي شرايط تيم فوتبال مس كرمان، يك فصل ديگر در كرمان خواهم ماند.

بازيكن سابق تيم فوتبال ذوب‌ آهن، ادامه داد: چند فصل خوب را در تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان داشتم ولي شرايط كنوني باشگاه مس بهتر از ساير تيم هاي ليگ برتري بود و قرارداد يك ساله با باشگاه مس كرمان منعقد كردم.

رجب زاده تصريح كرد: يكي از دلايل پيوستنم به تيم مس كرمان راه يابي اين تيم به مسابقات جام قهرمانان آسيا است و با بازي هاي خوب در اين بازي ها سعي دارم تا به تيم ملي فوتبال باز گردم.

Grand
02-07-2009, 23:48
کعبی مسی شد/ نصرتی در راه مس

کرمان - خبرگزاری مهر: سرپرست تیم فوتبال مس کرمان با تاکید بر حل مشکل مس کرمان با فدراسیون فوتبال از پیوستن قطعی کعبی و احتمال جذب نصرتی به تیم مس خبر داد.

ایرج کهندل در گفتگو با خبرنگار مهر در کرمان اظهار داشت: مذاکرات مدیر عامل باشگاه مس و مدیر نقل و انتقالات مس با حسین کعبی ملی پوش فصل گذشته سایپا موفقیت آمیز بوده و با وی قرار داد بستیم.

وی یادآور شد: همچنین مذاکره با محمد نصرتی همچنان ادامه دارد و تا حدود 70 درصد احتمال پیوستن وی به مس وجود دارد.

کهندل بیان داشت: در صورتیکه پیوستن نصرتی به مس قطعی شود به همراه کعبی در اردوی سرعین روز شنبه به ما ملحق خواهند شد.

سرپرست تیم فوتبال مس کرمان گفت: از سه روز گذشته که مس کرمان از تعلیق فدراسیون در آمده است که آن هم به دلیل عدم تصویه حساب با یک بازیکن بود ثبت قرارداد بازیکنان ادامه دارد و تاکنون حدود 15 نفر از بازیکنان چه فصل گذشته ها و چه بازیکنانی نظیر عباس محمدی قرار خود را در هیئت فوتبال استان کرمان به ثبت رسانده اند و این روند همچنان ادامه دارد.

namakdoon
03-07-2009, 23:05
ایشالا رونالدو رو هم بخریم. :دی
ولی جدا از شوخی فکر کنم ایم خوبی جمع کردیم واسه جام قهرمانان آسیا !
دروازه بونمون کیه الان ؟

Amir M.ohAma.D
25-06-2013, 15:11
تامینی به مس کرمان پیوست

سایت گل-هادی تامینی مدافع توانمند فصل قبل ملوان که از این تیم جدا شده است پس از آنکه مذاکرات نسبتاً خوبی را هم با استقلال پشت سر گذاشت و با این تیم تا آستانه عقد قرارداد هم پیش رفت در چرخشی ناگهانی سر از مس کرمان در آورد.
به گزارش سایت گل اگر اتفاق خاصی رخ ندهد باید تامینی را کرمانی بدانیم.چراکه او برای عقد قرارداد با تیم مس کرمان فردا عازم این شهر می شود تا قرارداد خود را رسمی کند

مخالفت کرمانی‌ها با حضور خلیل‌زاده در اصفهان/ حضور 2 بازیکن خارجی در مس

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، مسئولان دو باشگاه مس کرمان و سپاهان اصفهان عصر امروز جلسه‌ای را در خصوص انتقال شجاع خلیل‌زاده برگزار کردند که در نهایت کرمانی‌ها با حضور این مدافع در اصفهان مخالفت کردند و رضایت‌نامه او را صادر نکردند.

همچنین از کرمان خبر می‌رسد مسئولان باشگاه مس قصد دارند 2 بازیکن از صربستان و مونته‌نگرو جذب کنند. این بازیکنان قرار است امشب در تمرینات این تیم حاضر شوند و تست بدهند.
مسی‌ها به دنبال یک گلر نیز هستند و قرار است دروازه‌بانی را به ترکیب خود اضافه کنند.
مسی‌ها تاکنون مجتبی ترشیز، کریم اسلامی، اکبر ایمانی و تیغ‌نورد را جذب کرده‌اند.

HoseinKing
12-08-2013, 18:10
يان‌فيفي به تيم مس کرمان پيوست
سرپرست تيم فوتبال مس کرمان از جذب قطعي مدافع استراليايي خبر داد.

ايرج کهن‌دل اظهار داشت: يان فيفي از امروز در تمرين تيم مس حاضر شده است و اين بازيکن مورد تاييد محمود ياوري سرمربي تيم قرار گرفته است. تصور مي‌کنم فردا قرارداد اين بازيکن به طور رسمي در هيئت فوتبال استان کرمان ثبت شود.

به گزارش فارس، وي افزود: اگر قوانين نقل و انتقالات اجازه بدهد فيفي در هفته پنجم ليگ برتر و در بازي با تراکتورسازي با نظر کادر فني براي مس بازي مي‌کند.

تيم مس روز جمعه در تبريز ميهمان تراکتورسازي تبريز است.

HoseinKing
15-08-2013, 18:03
ياوري: نمي‌توانم براي تراکتور آرزوي موفقيت کنم
سرمربي تيم مس کرمان مي‌گويد که هواداران بايد حوصله کنند تا تيم نتايج خوبي را کسب کند.

محمود ياوري در نشست خبري پيش از بازي با تراکتورسازي تبريز اظهار کرد: سه بازيکن مصدوم داريم ولي باقي بازيکنانمان از وضعيت خوبي برخوردارند. تمرينات خوبي را برگزار ‌کرده‌ايم. تراکتورسازي مربي و سرپرست خوبي دارد. تراکتورسازي تيمي بزرگ است. نمي‌توانم براي اين تيم در بازي فردا آرزوي موفقيت کنم ولي در طول فصل براي اين تيم آرزوي موفقيت مي‌کنم.

به گزارش ايسنا، ياوري درباره بازيکنان اين تيم خاطر نشان کرد: تراکتورسازي کمترين تغييرات را داشته و تيم‌هايي که تغييرات کمتري داشته‌اند، در کوتاه مدت نتايج خوبي را کسب مي‌کنند و تيم‌هايي که تغييرات زيادي داشته‌اند، در بلندمدت موفق مي‌شوند.

سرمربي تيم مس کرمان درباره هواداران تيم تراکتورسازي اظهار کرد: اميدوارم که فردا تماشاگران تبريزي که راه دوري را براي رسيدن به استاديوم طي مي‌کنند، بازي خوبي را نظاره‌گر باشند.

وي درباره اين که چه زماني مربيگري را کنار خواهد گذاشت و بازنشسته خواهد شد، بيان کرد: 10 سال ديگر جواب سوال شما را خواهم داد. (با خنده)

ياوري ادامه داد: تماشاگران کرماني از تماشاگران تبريزي ياد بگيرند و صبر و حوصله به خرج دهند تا تيم نتايج خوبي را کسب کند، نه اين که بعد از دو، سه هفته‌ بناي ناسازگاري بگذارند. بازيکنان مستعد و تيم خوبي داريم.

سرمربي تيم مس کرمان در خوش و بش کنفرانس مطبوعاتي خود با خبرنگاران در واکنش به حضور پر تعداد آنها اظهار کرد که هيات دولت هم اين ميزان نفرات ندارد (با خنده).

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HoseinKing
16-08-2013, 19:23
تساوي تراکتور مقابل مس در پايان نيمه اول
نيمه اول ديدار تراکتورسازي و مس کرمان با تساوي به پايان رسيد.

هفته پنجم ليگ برتر فوتبال ايران با ديدار تراکتورسازي و مس کرمان از ساعت 19 در ورزشگاه يادگار امام دنبال شد. نيمه اولين اين ديدار با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

به گزارش فارس، در نيمه اول بازي بسيار آرام دنبال مي شد. دو تيم موقعيت چنداني نداشتند و بيشتر توپ در ميانه ميدان بود. تراکتورسازي سه موقعيت به دست آورد که حسن رودباريان به خوبي اين توپ ها را گرفت.

در اين بازي محمد نصرتي جاي خود را به فرشيد طالبي داده بود.

دستيار محمود ياوري در دقيقه 35 به دليل اعتراض به داوري از زمين مسابقه اخراج شد.

HoseinKing
18-08-2013, 14:33
ياوري: جلالي به سبک 30 سال پيش بازي نکند
محمود ياوري سرمربي باتجربه مس کرمان نارضايتي خود را از گفت‌وگوي مجيد جلالي اعلام کرد.

جلالي مسي‌ها را به وقت‌کشي سازمان يافته متهم کرده و از فدراسيون خواستار اين است که اقداماتي در مورد اين موضوع انجام دهند.

اولين امتياز تاريخ مس کرمان در تبريز مقابل تراکتور به دست آمد. تبريک مي‌گويم آقاي ياوري!

البته من با تيم‌هاي مختلف در تبريز امتياز گرفته‌ام ولي خب مس اولين بارش بود که در تبريز امتياز گرفت اين به خاطر بازي خوب بچه‌ها بود و همدلي که در بين بچه‌ها به وجود آمده بود باعث شد که بچه‌ها با تمام توانشان بازي کنند و به اين امتياز ارزشمند برسند.

جلالي گفته شما وقت‌کشي کرده‌ايد. آيا اين درست است؟

ما آقاي جلالي را به عنوان مربي علمي قبول داريم ولي بد نيست ايشان به بازي تيم خودشان دقت کنند و ببيند که تيمشان به سبک 30 سال پيش بازي مي‌کنند. آنها از هر جا توپ را تصاحب مي‌کردند سانتر مي‌کردن همه من را مي‌شناسند و مي‌دانند ياوري اهل امتياز گرفتن با ذلت نيست. بچه‌هاي تراکتورسازي خيلي محکم فوتبال بازي مي‌کردند و حتي دو تا از بازيکن ما را مصدوم کردند و به کمک بقيه از ورزشگاه به هتل و سپس به فرودگاه رفتند.

پس شما مي‌گوييد آقاي جلالي در اين زمينه اشتباه مي‌کند؟

قطعا همين‌طور ا ست من انتظار دارم آقاي جلالي کمي منطقي‌تر باشد ور روي تيمشان بيشتر تمرکز کند چرا که ما ايشان را قبول داريم و اميدوارم در تراکتور هم نتيجه بگيرند. اگر در دقيقه 90 ادينهو از خود گذشتگي مي‌کرد ما فرصت دو به تکمان تبديل به گل مي‌شد و با 3 امتياز به کرمان برمي‌گشتيم.

البته بعضي از تراکتوري‌ها انصافا در تمام بازي فيرپلي را رعايت کردند.؟

جا دارد ياد کنم از علي کريمي که واقعا پهلوان است او بدون توجه به حرف‌ها پيش قراول بازي جوانمردانه بود علي کريمي الگويي است براي فوتبال و فوتباليست‌هاي ما، او نشان داده است که آدم بزرگي است

مثل اينکه مس به هماهنگي لازم رسيده است؟

خب من در ابتداي فصل هم به شما گفتم اين تيم نياز به زمان دارد تا من افکار تاکتيکي خود را پياده کنم و فکر مي‌کنم رفته رفته به اين هماهنگي نزديک شده‌ايم و اميدوارم در ادامه بتوانيم با برد اين نويد را به هوادارانمان بدهيم که مس مي‌تواند روزهاي خوبي را تجربه کند.

البته شما خودتان از عدم رعايت فيرپلي توسط پرسپوليس ضربه خورديد؟

به نکته خوبي اشاره کرديد من يک بار ديگر هم به آقاي جلالي مي‌گويم ما خودمان زخم خورده بازي غيرمنصفانه هستيم بنابراين هيچ وقت خارج از فيرپلي بازي نمي‌کنيم.

مــ نــ بــ ع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HoseinKing
19-08-2013, 16:17
تيغ‌نورد: با حمايت هواداران مس موفق‌تر مي‌شود

محمود تيغ‌نورد که در کنار فرزاد حسين‌خاني زوج خوبي را در مس تشکيل داده‌ بود پس از بازي با تراکتور حرف‌هاي زيادي براي گفتن داشت.محمود تيغ‌نورد که دلش از بعضي از مسائل پر بود در مصاحبه با سايت گل حرف‌هاي جالبي زد. مصاحبه جنجالي سايت گل را با محمود تيغ‌نورد هافبک مس کرمان و کاپيتان سابق آلومينيوم هرمزگان بخوانيد.

از بازي با تراکتور بگو. فکر کنم درزمين حريف بايد بازي سختي را تجربه کرده باشي؟

بازي مقابل تراکتور و هواداران پرشورش هميشه سخت بوده است. تراکتور هواداراني دارد که واقعا تراکتور را بزرگ کرده‌اند. وگرنه به نظر من تراکتور بدون هوادارانش مي‌تواند يک تيم معمولي باشد. البته در اين بازي اقاي جلالي براي تيمش تاکتيک خاصي در ذهن نداشت آنها فقط توپ را مي‌گرفتند و روي دروازه ما سانتر مي‌کردند در واقع به سبک قديمي فوتبال بازي مي‌کردند. ما هم با صحبت‌هاي آقاي ياوري خيلي راحت توانستيم حملات آنها را دفع کنيم و در نهايت توانستيم با کسب يک امتياز از تبريز خارج شويم.

در اين بازي يکي از بهترين بازيکنان ميدان بودي، بازي در مقابل علي کريمي، مهدي کياني و خط هافبک قدرتمند تراکتور چطور بود؟

من قبلا هم روبه‌روي همه آنها بازي کرده‌ام اما باز هم تاکيد مي‌کنم بازي مقابل تراکتور و در تبريز کار سختي است ولي خب خدا کمک کرد و با صحبت‌هاي فني محمود ياوري توانستم در زمين فوتبال با دوندگي زياد بازي خوبي را از خودم به نمايش بگذارم و در نهايت هم خدا کمک کرد که در اين زمينه سربلند باشم.

در ابتداي فصل صحبت از رفتن تو به تراکتور بود اما اين اتفاق نيفتاد؟

بله آقاي جلالي در فولاد هم که بودند به دنبال جذب من بودند اما ايشان در نهايت نمي‌دانم چه اتفاقاتي مي‌افتاد که هميشه در دقيقه 90 نظرش عوض مي‌شد و مي‌گفت که من دنبال بازيکن بين‌المللي هستم. در تراکتور هم اين حرف را از او شنيدم و در اين بازي بازيکن بين‌المللي او را نيز ديدم. بازيکني که به مراتب از بازيکنان جوان و آينده‌دار بومي تبريز ضعيف‌تر بود و تنها تفاوتش در بين‌المللي بودن رنگ موهايش بود، خدا کمک کرد در زمين فوتبال به آقاي جلالي نشان دادم که بين‌المللي بودن يعني چه. اميدوارم خدا کمک تا از اين بين هم موفق باشم و اين روند مثبتي که با تيم مس کرمان در پيش گرفتيم ادامه دهيم.

به نظرت مس کرمان مي‌تواند به اهدافي که دارد برسد؟

باشگاه مس کرمان باشگاه حرفه‌ايست و با مديريتي که دارد و مجموعه کارخانه مس که از ورزش حمايت خاصي مي‌کند هميشه شرايط خوبي داشته است. مس کرمان باشگاه خوبي است و در همه زمينه‌ها حرفه‌اي عمل مي‌کند. هوادارانش هم تا آنجايي که من مي‌دانم پرشور و هميشه حامي تيمشان بودند. من اميدوارم با بازي‌هاي خوبي که انجام مي‌دهيم آنها را قانع کنيم که در بازي‌هاي خانگي ورزشگاه را پر کنند و مثل هميشه از ما حمايت کنند چرا که ما به حمايت آنها احتياج داريم. از نظر فني هم بايد بگويم تيم ما برخلاف آنچه گفته مي‌شود در خط دفاعي مشکل داريم اين‌طور نيست و فقط بازيکنان جواني داريم که آن هم با هماهنگي‌اي که الان در بين بچه‌ها به وجود آمده و با افکار تاکتيکي محمود ياوري سرمربي تيم حل شده است. من فکر مي‌کنم تيم مس با وجود بازيکنان خوبي که در تمام خطوط دارد پتانسيل اين را دارد که در بالاي جدول حضور داشته باشد. اميدوارم اين اتفاق بيفتد تا مردم کرمان شادي اين موفقيت را لمس کنند.
{منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])}

MOHAMMAD2010
07-09-2013, 12:55
مهدی محمدی دار فانی را وداع گفت/فوتبال کرمان در سوگ مربی مس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمدی که نزدیک به دو هفته به واسطه سکته مغزی در بیمارستان باهنر کرمان بستری بود ساعت ۱۲ ظهر امروز به رحمت ایزدی رفت تا جامعه فوتبال کرمان را با یک غم بزرگ روبرو کند. پیکر محمدی به سردخانه بیمارستان منتقل شده است و طی خبرهای تکمیلی مراسم خاکسپاری وی اطلاع رسانی خواهد شد.

بی باک بی بال
12-11-2013, 01:12
کلا تیم نابود کردن رفت :n04:

aluminum
13-12-2013, 17:51
مظلومي به نشست خبري نيامد

پرويز مظلومي در نشست خبري بعد از بازي با پرسپوليس شرکت نکرد.
[مظلومي به نشست خبري نيامد]

سرمربي تيم فوتبال مس کرمان پس از شکست سنگين تيمش برابر پرسپوليس در نشست خبري حاضر نشد و به جاي او آتيلا حجازي دستيارش پاسخگوي سوالات خبرنگاران شد.

به نقل از ايسنا، مظلومي پس از اين‌که داور براي پرسپوليس پنالتي گرفت به تصميمش اعتراض کرد و از زمين مسابقه اخراج شد.
_______
چرا؟

clau
04-02-2014, 18:58
تبریک به طرفدارای مس کرمان- چه میکنه این ادینیو:n19:امیدوارم در فینال جام حذفی مقابل تراکتور موفق باشین :n16:

shifter
04-02-2014, 19:00
منم تبریک میگم به کرمونیا...بالاخره چند سال دانشجو بودیم تو کرمان به تیمش عرق داریم;)
ایشالا تو فینال هم تراکتورو بزنه...اما اگه چیزی که مزدک اخر بازی گفت اتفاق بیوفته خیلی جالب میشه;)
اینکه مس سقوط کنه دسته 1 اما بره اسیا;))

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

وین رونی
04-02-2014, 19:07
منم تبریک میگم به کرمانی ها بسی شنگول و کیفور شدیم
روی گل دوم چه حرکت تیمی قشنگی انجام دادن
حقشون نیست ته جدول باشن