PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوري بايد توي يه فيلم يه نفر رو جايگزين يه نفر ديگه كرد ؟

aaaammmm87
09-03-2009, 17:04
سلام
راستش نميدونم بايد چطوري منظورم رو بفهمونم .!:31:
يه فيلم داريم حالا براي مثال ميخواهيم به جاي يكي از بازيگرا يكي ديگه رو جايگزين كنيم اين كار رو با چي انجام ميدن ؟
(نميدونم اين كليپ زلال احكام رو ديديد يا نه ؟ (هموني كه يه حاج اقاي ديگه جايگزين شده و حركت در مياره منظورم اونه !)
دقيقا مثل عكس زير
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aaaammmm87
15-03-2009, 19:57
كسي نبود ما رو راهنمايي كنه ؟

ebrahimjan
26-03-2009, 10:52
والا من وقتي اين كليپ رو ديدن تعجب كردم كه چطور ممكنه اين كارو كرده باشند اگه كسي هست بگه ببينم چطور اين چيز ممكنه

specter-1369
26-03-2009, 21:21
سلام
راستش نميدونم بايد چطوري منظورم رو بفهمونم .!:31:
يه فيلم داريم حالا براي مثال ميخواهيم به جاي يكي از بازيگرا يكي ديگه رو جايگزين كنيم اين كار رو با چي انجام ميدن ؟
(نميدونم اين كليپ زلال احكام رو ديديد يا نه ؟ (هموني كه يه حاج اقاي ديگه جايگزين شده و حركت در مياره منظورم اونه !)
دقيقا مثل عكس زير
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اولا من که این کلیپ رو ندیدم :13:اگر لطف کنید بزارید ما هم ببینیم تا اونوقت بهت بگم.در ضمن خیلی هم کار سختی نیست:46: با استفاده از تکنیک کروماکی و یکم به راحتی میشه این کار رو کرد البته اگر بخواهیم این کار رو در سطح پایین تری انجام بدیم میشه با استفاده از نرم افزارهایی مثل crazy talk اول یک چهره ی ثابت رو متحرک کرد و بعد با استفاده از یه نرم افزار مونتاژ تصویر رو جایگزین کرد:5:

aaaammmm87
27-03-2009, 09:02
اولا من که این کلیپ رو ندیدم :13:اگر لطف کنید بزارید ما هم ببینیم تا اونوقت بهت بگم.در ضمن خیلی هم کار سختی نیست:46: با استفاده از تکنیک کروماکی و یکم به راحتی میشه این کار رو کرد البته اگر بخواهیم این کار رو در سطح پایین تری انجام بدیم میشه با استفاده از نرم افزارهایی مثل crazy talk اول یک چهره ی ثابت رو متحرک کرد و بعد با استفاده از یه نرم افزار مونتاژ تصویر رو جایگزین کرد:5:

سلام
دوست عزيز ممنون ميشم يه كم بيشتر توضيح بديد :11:
راستش من لينكش رو ندارم ولي مي تونيد يه سرچي بزنيد پيدا ميشه . :11::40:

hosein0251
27-03-2009, 11:47
این کار رو با نرم افزار افتر افکت می سازن که نرم افزار فوق العاده قدرتمندی برای ساخت جلوه های ویژه و تیزرسازی هست .
اگه دقت کنید میبنید که تو یه صحنه وقتی حاج آقا دستاش رو سریع تکان می ده نزدیک دستش رنگ آبی دیده میشه . یهنی حاج آقا پشت پرده آی هست و با استفاده از تکنیک کروماکی و استفاده از ماسک و فریز کردن(نیمیه قسمت حاج آقای اصلی ) و فتوشاپ و یکم کار ، راحت (البته نه خیلی ساده) میشه همچین چیزی درست کرد . اگر هم می خوای با این نرم افزار کار کنید حتما باید با دی وی دی های آموزشی شرکت هایی مثل Lynda , Toturia trainin , Video Copilot تمرین کنید .
امیدوارم جواب سوالتون رو گرفته باشید .

ebrahimjan
27-03-2009, 18:44
اگه ممكنه لينك نرم افزار افتر افكت رو براي دانلود در تاپيك قرار بده در غير اينصورت اسم نرم افزار رو به انگليسي بنويس تا با سرچ بتونيم تو گوگل پيداش كنيم

masoudtr
27-03-2009, 19:50
اگه ممكنه لينك نرم افزار افتر افكت رو براي دانلود در تاپيك قرار بده در غير اينصورت اسم نرم افزار رو به انگليسي بنويس تا با سرچ بتونيم تو گوگل پيداش كنيم
adobe after effect
تو همین سایت بچه گذاشتن نمیخواد تو گوگل سرچ کنی:31:
نبود تو بخش درخواست نرم افزار بگو 2 سوته ردیفه:31:

ebrahimjan
28-03-2009, 10:32
دوست عزيز من مي خواستم بپرسم كه كار كردن با اين برنامه راحت هست يا نه خيلي سخته راستش رو بخواي خيلي علاقه پيدا كردم كه چنين كارهايي با اين برنامه انجام بدم يعني جايگزين كردن افراد در فيلمهاست . اگه ممكنه من رو راهنمايي كنيد.

aaaammmm87
28-03-2009, 11:14
دوست عزيز من مي خواستم بپرسم كه كار كردن با اين برنامه راحت هست يا نه خيلي سخته راستش رو بخواي خيلي علاقه پيدا كردم كه چنين كارهايي با اين برنامه انجام بدم يعني جايگزين كردن افراد در فيلمهاست . اگه ممكنه من رو راهنمايي كنيد.

این کار رو با نرم افزار افتر افکت می سازن که نرم افزار فوق العاده قدرتمندی برای ساخت جلوه های ویژه و تیزرسازی هست .
اگه دقت کنید میبنید که تو یه صحنه وقتی حاج آقا دستاش رو سریع تکان می ده نزدیک دستش رنگ آبی دیده میشه . یهنی حاج آقا پشت پرده آی هست و با استفاده از تکنیک کروماکی و استفاده از ماسک و فریز کردن(نیمیه قسمت حاج آقای اصلی ) و فتوشاپ و یکم کار ، راحت (البته نه خیلی ساده) میشه همچین چیزی درست کرد . اگر هم می خوای با این نرم افزار کار کنید حتما باید با دی وی دی های آموزشی شرکت هایی مثل lynda , toturia trainin , video copilot تمرین کنید .
امیدوارم جواب سوالتون رو گرفته باشید .

فك كنم اين دوستمون به طور كامل راهنمايي فرمودند :31: . كار سختبه ولي ياد گرفتنش خيلي خوبه من هم اگه وقت كنم حتما ميرم سراغ اين نرم افزار .

masoudtr
28-03-2009, 12:00
اگه علاقه داشته باشی خیلی راحت یاد میگیری
اگه با نرم افزار های ادوبی کار کرده باشی که خیلی سریع تر چون خیلی شبیه هم هستند