PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به آسانی از Rapidshare و Megaupload و Mediafire و Gigasize و … دانلود کنید !

satttanism
09-03-2009, 11:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نرم افزار Tucan maneger نرم افزاری کاملا رایگان و متن باز (open source) است که با استفاده از آن قادرید تا از سایتهای معروف بارگیری فایل از جمله : Megaupload, Rapidshare, Gigasize و Mediafire و … به آسانی دانلود کنید !

به طور مثال تنها کافی است لینک Rapidshare‌ فایل مورد نظر خود را به نرم افزار tucan manager داده تا به صورت اتوماتیک و بدون دردسر نرم افزار اقدام به شروع دانلود فایل کند .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصاویری از محیط نرم افزار توکان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sudotux
09-03-2009, 11:38
من چند روز پیش این برنامه رو تست کردم ولی اصلا لینک رپیدشیر و ... رو به صف دانلود اضافه نمی کنه. البته من نسخه ی 0.3.5 alpha رو تست کردم که شاید باگ داشته باشه !

K/Ubuntu 8.10 , 8.04 ( لینک دانلود ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ahmad-Ra
09-03-2009, 21:06
باید اکانت premium داشت یا به طور عادی هم میشه دانلود گرفت ؟

symk
01-04-2009, 14:40
خوب رپید شیر مگه به غیر از پرمیوم به همین راحتی اجازه دانلود میده . الان که راحت پیدا میشه اکانت رپید

xmajholx
03-04-2009, 15:57
من با این نرم افزار کار کردم و فایلهای خیلی زیادی را هم باهاش دانلود کردم فقط اشکالی که داره اینه که لینک را که بهش می دی خیلی طول میکشه تا دانلود را شروع کنه در واقع من فکر می کنم این نرم افزار لینک شما را در صف انتظار می زاره بعد از اینکه محدودیت زمانی شما برای دانلود رایگان در رپیدشیر به پایان رسید دانلود را شروع می کنه اگه کسی توضیح بهتری داره ممنون میشم که بگه

libra.2
03-04-2009, 16:52
نسخه ویندوز نداره ؟

RPM
26-04-2009, 23:28
خوب رپید شیر مگه به غیر از پرمیوم به همین راحتی اجازه دانلود میده . الان که راحت پیدا میشه اکانت رپید

یله، بدون اکانت هم میشه!

ma.fardbastani
09-05-2009, 17:01
یله، بدون اکانت هم میشه!

عمراً بذاره!